L`Oreal, Elseve Nutri - Gloss Light, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Powiększ L`Oreal, Elseve Nutri - Gloss Light, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Zgłaszająca osoba: a-n-k-a

Z myślą o włosach długich z tendencją do przetłuszczania Laboratoria L`Oreal stworzyły Elseve Nutri-Blask Light z Proteiną Perły + Citrus. Formuła bez spłukiwania pozwala na szybkie rozczesywanie włosów, a lekka konsystencja nie obciąża włosów. Włosy odzyskują blask, pozostają miękkie w dotyku. Spray łączy 2 składniki aktywne: proteinę perły zapewniającą blask i odporność oraz Citrus, znany z właściwości oczyszczających.

Skład: Aqua/Water, Propylene Glycol, Lactic Acid, Hydroxyethyl Oleyl Dimonium Chloride, Hydrolyzed Conchiolin Protein, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-40, Trideceth-12, Polyquaternium-4, Polyquaternium-11, Limonene, Linalool, Amodimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Cetrimonium Chloride, Citrus Limonum / Lemon Fruit Extract, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance (F.I.L. C27273/1). (07.11.2009)

Cena: ok. 15zł / 200ml
/e/

• Kocham!
  • Jedna z najlepszych odżywek, jakie miałam szansę przetestować na swoich łamliwych, strasznie plączących się włosach.
    Dla mnie pachnie fenomenalnie, kocham jej zapach, mogłabym całymi dniami wąchać włosy po niej Świetnie ułatwia rozczesywanie, co u mnie jest sukcesem, czyli z pewnością spełnia swój główny cel.
    Włosy po niej są miękkie, lekkie, przyjemne w dotyku i na pewno łatwiej się układają.
    Jestem w niej jak na razie zakochana i pewnie szybko mi nie przejdzie

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić _camilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka
  • Używam tego produktu już parę dobrych lat i jestem z niego naprawdę zadowolona. Mam długie włosy, cienkie i osłabione a przy tym strasznie przetłuszczające się. Po zastosowaniu każdej innej odżywki są od razu jakby przetłuszczone i nieświeże, ten spray natomiast w żadnych stopniu ich nie obciąża, przetłuszczają się w standardowy dla siebie sposób i raczej nic tego nie zmieni, nawet najlepszy szampon, ale przynajmniej odżywka nie "dokłada" im jeszcze od siebie. No i druga sprawa, wcale nie mniej ważna - rozczesywanie. Bardzo ułatwione! Używam szamponów do przetłuszczająch się włosów, są zatem wysuszające, a co za tym idzie bardzo często kotłują moje włosy. Spray bardzo pomaga w ich rozczesywaniu, włosy nie są pozlepiane, ładnie pachną. Wydajny, starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 (200 ml)

Chcesz pochwalić Keleno za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • odżywke dostałam w prezencie takze nie wydalam na nia nawet zlotowki i dobrze bo gdybym ja kupila to bym bardzo zalowala wydanych pieniedzy. ta odzywka nie robi nic doslownie nic!!! ani nie nadaje blasku, nie odzywia, wlosy sie po niej wcale dobrze nie rozczesuja. wszystko co obiecuje producent zwyczajnie nie sprawdzilo sie. dalam jej tylko jedna gwiazdke za to ze bardzo ladnie pachnie i tylko do tego ją używam aby mi wlosy ladnie pachnialy . mam wrazenie jakbym psikala zwykla wode z jakims tam zapachem nie polecam i nie zachecam do kupnaUżywam tego produktu od: krotko Ilość zużytych opakowań: 1 i to nie cale opakowanie

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • Całkiem dobra odżywka. Włosy się lepiej rozczesują i bardzo ładnie pachnie. Po użyciu włosy jakby mniej sie przetłuszczały.
    +super zapach
    +wydajna
    +lepsze rozczesywanie włosów
    +włosy wolniej się przetłuszczają

Używam tego produktu od: 3 lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Azmika88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Placebo dla włosów
  • Pachnie ślicznie, włosy po nim lepiej się rozczesują, jednak skleja włosy i po umyciu, zastosowaniu odżywki daję to efekt "tłustych, sklejonych strąków". Nie jest wydajna, cena przewyższa znacznie efekty jej stosowania. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiące z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

Chcesz pochwalić pure666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE ROBI KOMPLETNIE NIC
  • Dawno nie byłam tak rozczarowana jakimś produktem. Kupiłam przypadkiem, czego żałuję. Męczyłam się jakiś miesiąc z nią, zużyłam jakąś 1/10 i w końcu dałam za wygraną i wyrzuciłam. Dodam że włosy mam raczej bezproblemowe, chciałam tylko łatwiejszego rozczesywania, nie elektryzowania się, mile widziana też miękkość i połysk. Niestety odżywka ta z moimi włosami nie robi absolutnie nic.

Nie ułatwia rozczesywania. Włosy bardzo elektryzują się (to nie jest zasługa, tylko zerowe działanie w tym kierunku). Na pewno nie sprawdzi się na, tak jak jest polecana, włosach przetłuszczających się. Zawsze bez względu na to jakiego szamponu i odżywek używałam, myłam włosy co drugi dzień. Jednak gdy używałam tej odżywki włosy już na drugi były oklapnięte, nieświeże, miałam ochotę myć je codziennie. Oczywiście gdy odstawiłam odżywkę, wróciły do swej 'normy'. Włosy nie zyskują również ani na połysku ani na miękkości. Po paru odzywkach w sprayu Gliss Kura ten produkt był dla mnie szokiem. Testowałam używając jej i na mokro, i na sucho, efekt ten sam - zero. Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego i ostatniego, reszta do kosza

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny
  • Spray może i nie zachwyca, ale osobiście jestem z niego zadowolona.
    Spełnia swoje zadanie ułatwiając rozczesywanie i dodając włosom blasku, a o to przecież chodziło
    Dla moich lekko przesuszonych włosów ten spray jest troszkę za słaby i używam go do "odświeżenia fryzury"; przykładowo kiedy umyję włosy w poniedziałek i nie chce mi się ich myć we wtorek to wystarczy je spryskać i od razu zyskują ładny zapach oraz porządny wygląd

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Petronelcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie cudowny.
  • Długie, cienkie, proste i dość wysuszone włosy. Moje włosy. Dla nich ten specyfik okazał się być dobry, choć nie rewelacyjny. Włosy mi się nie przetłuszczają szczególnie, ale myję je codziennie (przewrażliwiona jestem). Spray dostałam w prezencie i muszę powiedzieć, że jako dodający blaksu i ułatwiający czesanie dobrze się spisuje

Plusy:
    +ułatwia rozczesywanie moich włosów (choć nie jest to trudne, praktycznie każda odżywka to ułatwia)
    +nadaje naturalny blask włosom (nawet moim wypłowiałym rudym kosmykom)
    +pięknie pachnie i zapach długo się utrzymuje
    +dobrze się dozuje

Minusy:
    -praktycznie nie ma odżywiającego efektu (chociaż moich włosow nie wysusza, a to już sukces)
    -nie jest wydajny

Ogółem- stosuję od jakiegoś czasu jako nabłyszczacz razem z inną odżywką i z takiego efektu jestem zadowolona. Często spryskuję nim nawet gotową fryzurę może jeszcze kiedyś się skuszę?..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić dudaduda za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNY
  • następnym razem nie chciałabym go nawet za darmo. moje zdanie? 16 zł w błoto. ma okropny zapach, wysusza włosy, nie nadaje blasku... a ja mam długie włosy. jest do przetłuszczających sie wlosów, wiec wysusz. Proste

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cm

Chcesz pochwalić WinterFresh95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny zapach i tyle...
  • Skusiłam się na nią bo obiecywała zadbać o długie przetłuszczające się włosy. Miała pomagać przy rozczesywaniu długich kosmyków. Jednak poza pięknym zapachem nie ma praktycznie plusów.
    Pompka psika taki dziwny strumień obfity nie robiący chmurki. Przez taki sposób aplikacji włosy miejscowo są wcale nie spryskane a w niektórych miejscach za mocno skropione i obciążone. Wcale nie dba o włosy. Przynajmniej na moich włosach nie zauważyłam efektu. Równie dobrze mogłabym się niczym nie pryskać i nikt by nie zauważył różnicy. Nie działa wcale odświeżająco na przetłuszczające się włosy. Czasami miałam wrażenie że jeszcze bardziej je natłuszcza.
    Jest niewydajna i pompka nie może wydobyć z opakowania całej zawartości.
    Nie skuszę się na nią ponownie. Wracam do mojego Gliss Kurra.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosom obojętna
  • Kupiłam ją dość dawno jak miałam warkoczyki,bo potrzebowałam czegoś w spraju na kołtuny Wtedy się sprawdziła.Teraz stosuje na ,,normalne" włosy,żeby ją wykończyć i jestem zawiedziona.

Niestety odżywka jest moim włosom prawie obojętna.Nadaje im co prawda ładny zapach i są ciupke bardziej ,,leją".Niestety to za mało jak na tą cene i obietnice producenta.

Opakowanie jest ładne,spray dobrze działa i jeden psik jest akurat(ani za mały,ani za duży).

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić madelaine_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Mam strasznie gęste, falowane włosy, których rozczesywanie jest koszmarem. I tutaj odżywka sprawdziła się dobrze, stosuję ją na mokre włosy i faktycznie ułatwia rozczesywanie.
    Stosowany na suche nabłyszcza, ale trochę za słabo. Sprawia, że włosy są lżejsze i bardzo ładnie pachną.
    Wszystko zgodnie z obietnicami.

Chcesz pochwalić FckingPrincessMia za czytelną i pomocną recenzję?
  • pff...
  • Ten spray nie robi z włosami tak naprawdę nic... Kupiłam go aby ułatwiłmi rozczesywanie włosow a tu ... nic.
    + ładny budyniowy zapach
    - nie ułatwia rozczesywania
    - nie nabłyszcza
    _________________________________
    Ogólnie nie polecm tego produktu. Zapach jest jego największym atutem.

Ilość zużytych opakowań: męcze pierwsze

Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia większość obietnic
  • Już niewielka ilość, ułatwia rozczesywanie, moim gęstym włosom nadaje lekkości, pomaga w ułożeniu. Nawet duża ilość użyta za jednym razem, nie obciąża włosów. Można używać go w dowolnym momencie dnia, dla ułożenia niesfornych włosów.
    Wygodne opakowanie pomaga dozować ilość odżywki i dobrze rozprowadzać na włosach.
    Jedynym minusem, który zauważyłam jest to, że wbrew temu co twierdzi producent, nie nadaje, ani nie podkreśla blasku.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Gandi za czytelną i pomocną recenzję?
  • rzeczywiście nie obciąża włosów ale i nie nawilża
  • Odkąd mam naturalne włosy wróciła stara historia o przetłuszczaniu się przy skórze i przesuszonych końcówkach. Potrzebowałam więc ,tym bardziej teraz gdy dni są ciepłe, lekkiej odżywki która nie spowoduje obciążenia i przetłuszczenia włosów a nawilży je odpowiednio. I o ile w tym 1 przypadku loreal się sprawdził o tyle w drugim nie. Mgiełka ta ma przyjemny delikatny zapach..i rzeczywiście nie obciąża włosów ani nie przetłuszcza (tak jak obiecuje producent) ..dodatkowo oczywiście ułatwia rozczesywanie. Ciężko jest zrobić nią sobie kuku bo nawet jak za dużo psikamy włosy to i tak nie robią się po nich strąki. Czy dzięki niej moje włosy błyszczą to nie wiem..ale podejrzewam że to zasługa raczej zdrowych włosów niż odżywki. Niestety nie nawilża dostatecznie. Wiem że nie da się trzymać kilka srok za ogon i nigdy wszystkiego w 1 odżywce mieć nie będziemy ale moje końcówki włosów wołają o pomoc (dobrze że mam inne specyfiki).
    Odżywka jest wydajna

Posumowanie: jeżeli mamy przetłuszczające się włosy a zależy nam na ułatwieniu rozczesania to polecam. Odżywka rzeczywiście dobra dla tego rodzaju włosa i wydajna. Ogólnie jestem z niej zadowolona. I byłoby pięknie gdyby nie te przesuszone na maksa końcówki.

Nie wiem czy kupię ponownie bo mam już ulubieńca wśród sprayów Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: gdzieś tak 1/5 -1/4 butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sweet_Jelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Dosyć dobry. Wpływa pozytywnie na włosy.
    Po dwóch psiknięciach już czułam, że jest mi o wiele łatwiej rozczesywać, a wcześniej straszny miałam z tym problem.

Myślę, że jest odpowiedni dla każdej osoby mającej włosy bez poważniejszych problemów.

Używam tego produktu od: około 1 miesiąca

Chcesz pochwalić meatea za czytelną i pomocną recenzję?
  • marny
  • Raz na jakiś czas używam odżywek w sprayu, żeby dodatkowo nie obciążać włosów. Tym razem wybór padł na Elseve i szczerze go żałuję.

Całkowicie zgadzam się z opinią, że produkt ten nie robi nic poza łatwiejszym rozczesywaniem włosów.

Nie nadaje blasku. Co więcej, mam wrażenie, że moje włosy nigdy nie były tak matowe.
    Od odżywki oczekuję, że włosy będą gładkie i nawilżone. Po użyciu Elseve mam na głowie coś w rodzaju mierzwy: włosy puszą się i elektryzują. Efekt jest taki sam bez względu na to, czy stosuję ją na mokre, czy prawie suche włosy.

Zapach dość męczący.

Biorąc pod uwagę marne właściwości, nie ma sensu rozpisywać się na temat "designu" opakowania.

Szczerze odradzam.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić Ljubljana za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sumie bez rewelacji
  • Kupiłam skuszona reklamą i niestety znowu się zawiodłam na produktach tej marki.

Fakt nie obciąża włosów, ale u mnie nie zauważyłam nabłyszczenia. dodatkowo po użyciu włosy nie są miękkie tylko dość sztywne i nieprzyjemne w dotyku.
    Dodatkowo produkt mało wydajny, aby pomógł w rozczesywaniu włosów trzeba go dość sporo napryskać na włosy.

Właściwie lepszy efekt miękkości włosów otrzymuję poprzez płukanie rumiankiem więc nie polecam, nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: ponad roku.
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka.

Chcesz pochwalić zmorka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Goraco polecam!
  • Uwielbiam cala serie Elvive Nutri-gloss.
    -fantastyczny polysk
    -piekny zapach
    -idealnie rozczesywanie
    -nie przeciaza
    -nie przetluszcza
    -bardzo wydajne
    -niedrogie

Uzywam tego sprayu tylko gdy nie mam czasu na uzycie odzywki wtrakcie mycia glowy. Zawsze psiukam na suche lub prawie-suche wloski, albo gdy chce blyszczec przed impreza
    Nigdy sie nie zawiodlam - nosze go w torebce na wypadek gdybym chciala lsnic dla kogos bez mozliwosci przejazdzki do domu i spowrotem. Goraco polecam!
    Używam tego produktu od: okolo roku
    Ilość zużytych opakowań: okolo 3-4

Chcesz pochwalić koralik24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię.
  • Lubię ten spray, to taki mój niezbędnik na łazienkowej półce. Używam go zawsze po myciu włosów. Cel - rozczesanie włosów bez wyrwania połowy. Sprawdza się do tego świetnie. Poza tym podoba mi się jego zapach, jest lekki, nie obciąża włosów w ogóle, jest wydajny i tani. Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam, wyjątkowego blasku również. Nie wymagam od niego wiele, dlatego oceniam pozytywnie.

Używam tego produktu od: daaawna
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Chcesz pochwalić sarotka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Plusy:
    - ułatwia rozczesywanie, jak każda dobrej jakości odżywka, w tej kwestii nic specjalnego
    - po użyciu włosy rzeczywiście się błyszczą!! Ślicznie mienią się w świetle
    - włosy są jedwabiście gładkie
    - piękny zapach

Polecam stosowanie tej odżywki na lekko zwilżone włosy, można powiedzieć, że na prawie suche.
    Niestety na mokrych słabo działa

Chcesz pochwalić shambles za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Ogolem bardzo nie przepadam za produktami loreala w kwestii wlosow. Nie znosze ich szamponow. Ale do rzeczy.
    Bardzo wydajna, ladnie pachnąca i dobra odzywka. Wlosy wygladaja na zdrowe, lśnią, swietnie się rozczesują.
    Bardzo polecam dla osob z przedluzanymi wlosami. Zero problemow z rozczesaniem ich, a i wygladaja 2 razy ladniej niz zwykle.
    Bardzo łatwa aplikacja, niska cena.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze, w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Płazik za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolenie
  • Początkowo byłam zła, że go kupiłam. Ale teraz już wiem, że stosowałam go w nieodpowiedni sposób. Najlepiej użyć go po umyciu włosów, które już lekko podeschną. Zauważyłam, że dzięki temu włosy błyszczą, dłużej są świeże no i najważniejsze łatwo się rozczesują. Polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić hane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • Zawiodłam się. Szampony z tej serii są lepsze. Wysusza włosy, nie nabłyszcza. Jednak ułatwia rozczesywanie. Średniak. Więcej nie kupię.

plusy:
    -ułatwia rozczesywanie
    minusy:
    -wysusza
    -nie nabłyszcza

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić toffeecream za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm...
  • Szczerze mówiąc sama do końca nie wiem jak ocenić ten produkt...
    Plusy:
    + domyka łuski włosów
    + nie obciąża
    + ładne opakowanie
    + cena

-/+ wydajność (w normie)

minusy:
    - nie nawilża
    - nie regeneruje

Jako dodatkowy produkt do pielęgnacji się nadaje, ale sam w sobie duże wpływu na kondycje włosów nie ma. Można spróbować i poużywać od czasu do czasu

Używam tego produktu od: 1-1,5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić viki1988 za czytelną i pomocną recenzję?