L`Oreal, Elseve Nutri - Gloss Light, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Powiększ L`Oreal, Elseve Nutri - Gloss Light, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Zgłaszająca osoba: a-n-k-a

Z myślą o włosach długich z tendencją do przetłuszczania Laboratoria L`Oreal stworzyły Elseve Nutri-Blask Light z Proteiną Perły + Citrus. Formuła bez spłukiwania pozwala na szybkie rozczesywanie włosów, a lekka konsystencja nie obciąża włosów. Włosy odzyskują blask, pozostają miękkie w dotyku. Spray łączy 2 składniki aktywne: proteinę perły zapewniającą blask i odporność oraz Citrus, znany z właściwości oczyszczających.

Skład: Aqua/Water, Propylene Glycol, Lactic Acid, Hydroxyethyl Oleyl Dimonium Chloride, Hydrolyzed Conchiolin Protein, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-40, Trideceth-12, Polyquaternium-4, Polyquaternium-11, Limonene, Linalool, Amodimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Cetrimonium Chloride, Citrus Limonum / Lemon Fruit Extract, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragrance (F.I.L. C27273/1). (07.11.2009)

Cena: ok. 15zł / 200ml
/e/

• Kocham!
  • Jedna z najlepszych odżywek, jakie miałam szansę przetestować na swoich łamliwych, strasznie plączących się włosach.
    Dla mnie pachnie fenomenalnie, kocham jej zapach, mogłabym całymi dniami wąchać włosy po niej Świetnie ułatwia rozczesywanie, co u mnie jest sukcesem, czyli z pewnością spełnia swój główny cel.
    Włosy po niej są miękkie, lekkie, przyjemne w dotyku i na pewno łatwiej się układają.
    Jestem w niej jak na razie zakochana i pewnie szybko mi nie przejdzie

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić _camilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza odżywka
  • Używam tego produktu już parę dobrych lat i jestem z niego naprawdę zadowolona. Mam długie włosy, cienkie i osłabione a przy tym strasznie przetłuszczające się. Po zastosowaniu każdej innej odżywki są od razu jakby przetłuszczone i nieświeże, ten spray natomiast w żadnych stopniu ich nie obciąża, przetłuszczają się w standardowy dla siebie sposób i raczej nic tego nie zmieni, nawet najlepszy szampon, ale przynajmniej odżywka nie "dokłada" im jeszcze od siebie. No i druga sprawa, wcale nie mniej ważna - rozczesywanie. Bardzo ułatwione! Używam szamponów do przetłuszczająch się włosów, są zatem wysuszające, a co za tym idzie bardzo często kotłują moje włosy. Spray bardzo pomaga w ich rozczesywaniu, włosy nie są pozlepiane, ładnie pachną. Wydajny, starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: parę lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 (200 ml)

Chcesz pochwalić Keleno za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • odżywke dostałam w prezencie takze nie wydalam na nia nawet zlotowki i dobrze bo gdybym ja kupila to bym bardzo zalowala wydanych pieniedzy. ta odzywka nie robi nic doslownie nic!!! ani nie nadaje blasku, nie odzywia, wlosy sie po niej wcale dobrze nie rozczesuja. wszystko co obiecuje producent zwyczajnie nie sprawdzilo sie. dalam jej tylko jedna gwiazdke za to ze bardzo ladnie pachnie i tylko do tego ją używam aby mi wlosy ladnie pachnialy . mam wrazenie jakbym psikala zwykla wode z jakims tam zapachem nie polecam i nie zachecam do kupnaUżywam tego produktu od: krotko Ilość zużytych opakowań: 1 i to nie cale opakowanie

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • Całkiem dobra odżywka. Włosy się lepiej rozczesują i bardzo ładnie pachnie. Po użyciu włosy jakby mniej sie przetłuszczały.
    +super zapach
    +wydajna
    +lepsze rozczesywanie włosów
    +włosy wolniej się przetłuszczają

Używam tego produktu od: 3 lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Azmika88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Placebo dla włosów
  • Pachnie ślicznie, włosy po nim lepiej się rozczesują, jednak skleja włosy i po umyciu, zastosowaniu odżywki daję to efekt "tłustych, sklejonych strąków". Nie jest wydajna, cena przewyższa znacznie efekty jej stosowania. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiące z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

Chcesz pochwalić pure666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE ROBI KOMPLETNIE NIC
  • Dawno nie byłam tak rozczarowana jakimś produktem. Kupiłam przypadkiem, czego żałuję. Męczyłam się jakiś miesiąc z nią, zużyłam jakąś 1/10 i w końcu dałam za wygraną i wyrzuciłam. Dodam że włosy mam raczej bezproblemowe, chciałam tylko łatwiejszego rozczesywania, nie elektryzowania się, mile widziana też miękkość i połysk. Niestety odżywka ta z moimi włosami nie robi absolutnie nic.

Nie ułatwia rozczesywania. Włosy bardzo elektryzują się (to nie jest zasługa, tylko zerowe działanie w tym kierunku). Na pewno nie sprawdzi się na, tak jak jest polecana, włosach przetłuszczających się. Zawsze bez względu na to jakiego szamponu i odżywek używałam, myłam włosy co drugi dzień. Jednak gdy używałam tej odżywki włosy już na drugi były oklapnięte, nieświeże, miałam ochotę myć je codziennie. Oczywiście gdy odstawiłam odżywkę, wróciły do swej 'normy'. Włosy nie zyskują również ani na połysku ani na miękkości. Po paru odzywkach w sprayu Gliss Kura ten produkt był dla mnie szokiem. Testowałam używając jej i na mokro, i na sucho, efekt ten sam - zero. Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego i ostatniego, reszta do kosza

Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny
  • Spray może i nie zachwyca, ale osobiście jestem z niego zadowolona.
    Spełnia swoje zadanie ułatwiając rozczesywanie i dodając włosom blasku, a o to przecież chodziło
    Dla moich lekko przesuszonych włosów ten spray jest troszkę za słaby i używam go do "odświeżenia fryzury"; przykładowo kiedy umyję włosy w poniedziałek i nie chce mi się ich myć we wtorek to wystarczy je spryskać i od razu zyskują ładny zapach oraz porządny wygląd

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Petronelcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale nie cudowny.
  • Długie, cienkie, proste i dość wysuszone włosy. Moje włosy. Dla nich ten specyfik okazał się być dobry, choć nie rewelacyjny. Włosy mi się nie przetłuszczają szczególnie, ale myję je codziennie (przewrażliwiona jestem). Spray dostałam w prezencie i muszę powiedzieć, że jako dodający blaksu i ułatwiający czesanie dobrze się spisuje

Plusy:
    +ułatwia rozczesywanie moich włosów (choć nie jest to trudne, praktycznie każda odżywka to ułatwia)
    +nadaje naturalny blask włosom (nawet moim wypłowiałym rudym kosmykom)
    +pięknie pachnie i zapach długo się utrzymuje
    +dobrze się dozuje

Minusy:
    -praktycznie nie ma odżywiającego efektu (chociaż moich włosow nie wysusza, a to już sukces)
    -nie jest wydajny

Ogółem- stosuję od jakiegoś czasu jako nabłyszczacz razem z inną odżywką i z takiego efektu jestem zadowolona. Często spryskuję nim nawet gotową fryzurę może jeszcze kiedyś się skuszę?..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić dudaduda za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNY
  • następnym razem nie chciałabym go nawet za darmo. moje zdanie? 16 zł w błoto. ma okropny zapach, wysusza włosy, nie nadaje blasku... a ja mam długie włosy. jest do przetłuszczających sie wlosów, wiec wysusz. Proste

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cm

Chcesz pochwalić WinterFresh95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny zapach i tyle...
  • Skusiłam się na nią bo obiecywała zadbać o długie przetłuszczające się włosy. Miała pomagać przy rozczesywaniu długich kosmyków. Jednak poza pięknym zapachem nie ma praktycznie plusów.
    Pompka psika taki dziwny strumień obfity nie robiący chmurki. Przez taki sposób aplikacji włosy miejscowo są wcale nie spryskane a w niektórych miejscach za mocno skropione i obciążone. Wcale nie dba o włosy. Przynajmniej na moich włosach nie zauważyłam efektu. Równie dobrze mogłabym się niczym nie pryskać i nikt by nie zauważył różnicy. Nie działa wcale odświeżająco na przetłuszczające się włosy. Czasami miałam wrażenie że jeszcze bardziej je natłuszcza.
    Jest niewydajna i pompka nie może wydobyć z opakowania całej zawartości.
    Nie skuszę się na nią ponownie. Wracam do mojego Gliss Kurra.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij