L'Oreal Paris, Elseve, Nutri - Gloss Light, Spray ułatwiający rozczesywanie włosów

Z myślą o włosach długich z tendencją do przetłuszczania Laboratoria L`Oreal stworzyły Elseve Nutri-Blask Light z Proteiną Perły + Citrus. Formuła bez spłukiwania pozwala na rozczesywanie włosów, a lekka konsystencja nie obciąża włosów. Włosy odzyskują blask, pozostają miękkie w dotyku. Spray łączy 2 składniki aktywne: proteinę perły zapewniającą blask i odporność oraz Citrus, znany z właściwości oczyszczających.

zadowolenie

Początkowo byłam zła, że go kupiłam. Ale teraz już wiem, że stosowałam go w nieodpowiedni sposób. Najlepiej użyć go po umyciu włosów, które już lekko podeschną. Zauważyłam, że dzięki temu włosy błyszczą, dłużej są świeże no i najważniejsze łatwo się rozczesują. Polecam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Where are you???

To była, podkreślam była bo już jej nie ma i pytam się dlaczego, odżywka do włosów. Kochałam ją miłością dozgonną, a ona mnie zostawiła :/
Plusy :
- jak żadna inna ułatwiała rozczesywanie moich skołtunionych włosów,
- pachniała pięknie, cudownie, zapach bardzo dlugo trwał na włosach
- nie obciążała,
- była wydajna,
- wlosy były po niej zadbane,
Minusów nie miała. Zużyłam jej naprawdę ogromne ilości. Szkoda, że już jej nie ma :(

Kocham! :slina:

Jedna z najlepszych odżywek, jakie miałam szansę przetestować na swoich łamliwych, strasznie plączących się włosach.
Dla mnie pachnie fenomenalnie, kocham jej zapach, mogłabym całymi dniami wąchać włosy po niej :D Świetnie ułatwia rozczesywanie, co u mnie jest sukcesem, czyli z pewnością spełnia swój główny cel.
Włosy po niej są miękkie, lekkie, przyjemne w dotyku i na pewno łatwiej się układają.
Jestem w niej jak na razie zakochana i pewnie szybko mi nie przejdzie :D

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Najlepsza odżywka

Używam tego produktu już parę dobrych lat i jestem z niego naprawdę zadowolona. Mam długie włosy, cienkie i osłabione a przy tym strasznie przetłuszczające się. Po zastosowaniu każdej innej odżywki są od razu jakby przetłuszczone i nieświeże, ten spray natomiast w żadnych stopniu ich nie obciąża, przetłuszczają się w standardowy dla siebie sposób i raczej nic tego nie zmieni, nawet najlepszy szampon, ale przynajmniej odżywka nie "dokłada" im jeszcze od siebie. No i druga sprawa, wcale nie mniej ważna - rozczesywanie. Bardzo ułatwione! Używam szamponów do przetłuszczająch się włosów, są zatem wysuszające, a co za tym idzie bardzo często kotłują moje włosy. Spray bardzo pomaga w ich rozczesywaniu, włosy nie są pozlepiane, ładnie pachną. Wydajny, starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: 3 (200 ml)

bubel

odżywke dostałam w prezencie takze nie wydalam na nia nawet zlotowki i dobrze bo gdybym ja kupila to bym bardzo zalowala wydanych pieniedzy. ta odzywka nie robi nic doslownie nic!!! ani nie nadaje blasku, nie odzywia, wlosy sie po niej wcale dobrze nie rozczesuja. wszystko co obiecuje producent zwyczajnie nie sprawdzilo sie. dalam jej tylko jedna gwiazdke za to ze bardzo ladnie pachnie i tylko do tego ją używam aby mi wlosy ladnie pachnialy . mam wrazenie jakbym psikala zwykla wode z jakims tam zapachem nie polecam i nie zachecam do kupna

jest OK

Całkiem dobra odżywka. Włosy się lepiej rozczesują i bardzo ładnie pachnie. Po użyciu włosy jakby mniej sie przetłuszczały.
+super zapach
+wydajna
+lepsze rozczesywanie włosów
+włosy wolniej się przetłuszczają

Używam tego produktu od: 3 lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Placebo dla włosów

Pachnie ślicznie, włosy po nim lepiej się rozczesują, jednak skleja włosy i po umyciu, zastosowaniu odżywki daję to efekt "tłustych, sklejonych strąków". Nie jest wydajna, cena przewyższa znacznie efekty jej stosowania. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiące z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1x200ml

NIE ROBI KOMPLETNIE NIC

Dawno nie byłam tak rozczarowana jakimś produktem. Kupiłam przypadkiem, czego żałuję. Męczyłam się jakiś miesiąc z nią, zużyłam jakąś 1/10 i w końcu dałam za wygraną i wyrzuciłam. Dodam że włosy mam raczej bezproblemowe, chciałam tylko łatwiejszego rozczesywania, nie elektryzowania się, mile widziana też miękkość i połysk. Niestety odżywka ta z moimi włosami nie robi absolutnie nic.

Nie ułatwia rozczesywania. Włosy bardzo elektryzują się (to nie jest zasługa, tylko zerowe działanie w tym kierunku). Na pewno nie sprawdzi się na, tak jak jest polecana, włosach przetłuszczających się. Zawsze bez względu na to jakiego szamponu i odżywek używałam, myłam włosy co drugi dzień. Jednak gdy używałam tej odżywki włosy już na drugi były oklapnięte, nieświeże, miałam ochotę myć je codziennie. Oczywiście gdy odstawiłam odżywkę, wróciły do swej \'normy\'. Włosy nie zyskują również ani na połysku ani na miękkości. Po paru odzywkach w sprayu Gliss Kura ten produkt był dla mnie szokiem. Testowałam używając jej i na mokro, i na sucho, efekt ten sam - zero. Zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego i ostatniego, reszta do kosza

Przydatny

Spray może i nie zachwyca, ale osobiście jestem z niego zadowolona.
Spełnia swoje zadanie ułatwiając rozczesywanie i dodając włosom blasku, a o to przecież chodziło :-)
Dla moich lekko przesuszonych włosów ten spray jest troszkę za słaby i używam go do "odświeżenia fryzury"; przykładowo kiedy umyję włosy w poniedziałek i nie chce mi się ich myć we wtorek to wystarczy je spryskać i od razu zyskują ładny zapach oraz porządny wygląd :-)

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

dobry, ale nie cudowny.

Długie, cienkie, proste i dość wysuszone włosy. Moje włosy. Dla nich ten specyfik okazał się być dobry, choć nie rewelacyjny. Włosy mi się nie przetłuszczają szczególnie, ale myję je codziennie (przewrażliwiona jestem). Spray dostałam w prezencie i muszę powiedzieć, że jako dodający blaksu i ułatwiający czesanie dobrze się spisuje :)

Plusy:
+ułatwia rozczesywanie moich włosów (choć nie jest to trudne, praktycznie każda odżywka to ułatwia)
+nadaje naturalny blask włosom (nawet moim wypłowiałym rudym kosmykom)
+pięknie pachnie i zapach długo się utrzymuje
+dobrze się dozuje

Minusy:
-praktycznie nie ma odżywiającego efektu (chociaż moich włosow nie wysusza, a to już sukces)
-nie jest wydajny

Ogółem- stosuję od jakiegoś czasu jako nabłyszczacz razem z inną odżywką i z takiego efektu jestem zadowolona. Często spryskuję nim nawet gotową fryzurę ;) może jeszcze kiedyś się skuszę?..

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

OKROPNY

następnym razem nie chciałabym go nawet za darmo. moje zdanie? 16 zł w błoto. ma okropny zapach, wysusza włosy, nie nadaje blasku... a ja mam długie włosy. jest do przetłuszczających sie wlosów, wiec wysusz. Proste

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 cm

przyjemny zapach i tyle...

Skusiłam się na nią bo obiecywała zadbać o długie przetłuszczające się włosy. Miała pomagać przy rozczesywaniu długich kosmyków. Jednak poza pięknym zapachem nie ma praktycznie plusów.
Pompka psika taki dziwny strumień obfity nie robiący chmurki. Przez taki sposób aplikacji włosy miejscowo są wcale nie spryskane a w niektórych miejscach za mocno skropione i obciążone. Wcale nie dba o włosy. Przynajmniej na moich włosach nie zauważyłam efektu. Równie dobrze mogłabym się niczym nie pryskać i nikt by nie zauważył różnicy. Nie działa wcale odświeżająco na przetłuszczające się włosy. Czasami miałam wrażenie że jeszcze bardziej je natłuszcza.
Jest niewydajna i pompka nie może wydobyć z opakowania całej zawartości.
Nie skuszę się na nią ponownie. Wracam do mojego Gliss Kurra.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Włosom obojętna

Kupiłam ją dość dawno jak miałam warkoczyki,bo potrzebowałam czegoś w spraju na kołtuny;) Wtedy się sprawdziła.Teraz stosuje na ,,normalne" włosy,żeby ją wykończyć i jestem zawiedziona.

Niestety odżywka jest moim włosom prawie obojętna.Nadaje im co prawda ładny zapach i są ciupke bardziej ,,leją".Niestety to za mało jak na tą cene i obietnice producenta.

Opakowanie jest ładne,spray dobrze działa i jeden psik jest akurat(ani za mały,ani za duży).

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze