Powiększ Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Make Up (Podkład matujący antybakteryjny) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: n89

Podkład przeznaczony do cery młodej i trądzikowej. Dzięki antybakteryjnej formule doskonale zapobiega powstawaniu wyprysków i błyszczeniu się skóry w ciągu dnia. Dostępny jest w trzech odcieniach:
01- light
02- medium
03- dark

Sklad: Aqua, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Otyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Talc, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenyl Trimethicone, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Farnesol, Methylparaben, Parfum, Sodium PCA, Disodium EDTA, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylphenyl, Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, [+/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499].

/e/

• Tragedia
  • Nie jest to podkład dla osób, które mają jakieś problemy z trądzikiem. Nie miałam kasy na droższy podkład, ale bardzo żałuję zakupu i z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to najgorszy podkład jaki w życiu miałam.

PLUSY:
    - nie ma takich

MINUSY:
    - nie matuje,
    - nie da się go normalnie rozprowadzić na twarzy, bo jest jakiś taki... wodnisty.

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale tylko dla osób z idealną cerą...
  • Podkład ma fajną konsystencję, kolory są naturalne, nie maże się i... to by było na tyle jeśli chodzi o plusy. Niestety zupełnie nie nadaje się do cery z niedoskonałościami (a przecież właśnie do takiej jest stworzony - jak wynika z nazwy!). W ogóle nie jest kryjący. Obowiązkowy puder i korektor, a i tak efekt nie jest zadowalający.

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1, 30ml

Chcesz pochwalić nikatie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Używam najjaśniejszego odcienia i spokojnie mogę polecić go osobom z problemami z cerą. Niedawno jeszcze miałam nieładnie wyglądające wypryski, zwłaszcza na czole i w okolicach nosa, a od kiedy zaczęłam obok naturalnych kosmetyków przeciwtrądzikowych używać tego podkładu moje problemy praktycznie zniknęły. Niedawno zakupiłam też puder z tej serii i również jestem dość zadowolona.

Plusy:
    + cena
    + odcienie
    + konsystencja
    + działanie

Minusy:
    brakUżywam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić rainbowheroine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie kupię ponownie, chyba że będę zdesperowana
  • Nie spełnił moich oczekiwań i obietnic producenta.

Co jest napisane na opakowaniu:
    - "Absorbuje sebum ze skóry" - no raczej nie, bo świeciłam się po nim jeszcze gorzej niż bez niego;
    - "Oczyszcza cerę i wyraźnie minimalizuje powstawanie wyprysków i przebarwień" - nic takiego nie zauważyłam;
    - "Nawilża dzięki aktywnym składnikom nawilżającym" - nie wiem, ja i tak potrzebowałam kremu;
    - "Działa matująco" - śmiech na sali;
    - "Efekt naturalnie wyglądającego makijażu" - u mnie też niestety nie za bardzo, bo najjaśniejszy odcień okazał się jednak za ciemny, nawet latem, kiedy byłam opalona;
    - "up to 9 hours healthy looking skin" - nie miałam wrażenia, że skóra wygląda zdrowo, no ale może jeśli ktoś nie ma żadnych problemów ze skórą...

Zalety:
    - tani,
    - opakowanie jest łatwe do przecięcia, więc nie ma problemu ze zużyciem kosmetyku do końca.

Wady:
    - skóra świeci się po nim kosmicznie,
    - słabo kryje ewentualne niedoskonałości.

Kupię go ponownie tylko w przypadku, kiedy nie będę mieć kasy na inny.
    Daję 1,5, bo chyba już miałam gorsze podkłady, które były droższe.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Chcesz pochwalić o_t za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Dla mojej cery- mieszana z tendencją do pojawiania się (częstego!) wyprysków jest idealny.
    Lekki, kryje zaczerwienienia, trwały.
    Miałam przed nim dużo droższych podkładów, ale zapychały mi pory.
    Skusiła mnie cena w promocji w Rossmanie -40%, więc zapłaciłam za niego ok 7zł.
    Mam dwa- 001 i 002, używam z zależności od stopnia opalenia skóry lub mieszam.
    Nie jest to oczywiście podkład, którym stworzymy wieczorowy look, ale na co dzień polecam!

Chcesz pochwalić mkwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarował mnie.
  • Byłam zakochana i wierna marce ,,Miss Sporty" ale niestety ten produkt mnie rozczarował. Korektor z tej firmy sprawdził się idealnie ale podkład już nie... Strata pieniędzy
    plusy:
    +dostępność
    +nawet cena
    Minusy:
    -na twarzy mam uczucie wody a nie podkładu
    -Producent zapenia iż trzyma się on 8h na twarzy, niestety nie prawda...
    -nie dopasowuje się do kolorytu skóry
    -nie kryje
    -na twarzy zostawia pomarańczowy odcień
    NIE POLCEAM !

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Cukierkovva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby ;(
  • Od podkładu oczekuję, by:

- krył, bo mam cerę z przebarwieniami, "po przejściach"
    - zapewniał długotrwały mat, ponieważ mam tłustą cerę,
    - miał jasny kolor, dopasowujący się do karnacji,
    - nie zapychał i nie podrażniał,

Niestety ten podkład tego mi NIE zapewnia Ja jestem wierna podkładom bell, a teraz poluję na podkład Iwostin. MS kupiłam kiedyś, bo byłam w rossmannie, a tam nie ma produktów bell , a pamiętałam, że moja siostra używała tego podkładu kiedyś, poza tym używałam korektora w sztyfcie z tej samej serii i był OK, pudru z tej serii też używałam;był trochę ciemny i mało krył, ale nie było tragedii, innym może się spodobać, po prostu u mnie się nie sprawdził...

Wracając do podkładu: jest pomarańczowy mam jasną cerę i ten najjaśniejszy kolor jest strasznie ciemny, ciężki, nie kryje wystarczająco, nie matuje, szybko "schodzi" z twarzy. Ogólnie jest nieprzyjemny i twarz wygląda nieschludnie i nieświeżo. ;/ Ale jak ktoś lubi lekki pomarańczowy odcień podkładu (lub może inaczej: nie ma nic przeciwko takiemu odcieniu), nie potrzebuje dużego krycia i nie oczekuje, że zostanie na twarzy cały dzień może się u niego sprawdzić. Mało wymagającym może się spodobać; może nastolatkom rozpoczynającym przygodę z podkładami. Na plus przemawia dobra cena i dostępność oraz zapach Używam tego produktu od: Kupiłam ok. 2 miesiące temu,ale użyłam z 3 razyIlość zużytych opakowań: Zaczynam pierwsze (i chyba nie skończę :<)

Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydawane nie
  • Plusy:
    - nawilża
    - dołączony do niego błyszczyk [kupipłam go z dołączonym do podkłady błyszczykiem. błyszczyk świetny i za niego gwiazdka]

Minusy:
    Jeden i podstawowy minus, który go dyskwalifikuje. Nie kryje. Nie widze sensu nakładania go.
    Zdecydowane nie!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić pumellaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Używam go już od bardzo dawna. To był mój pierwszy podkład i od tamtej pory kupuje go cały czas. Głównie ze względu na cenę, oraz to że ogółem nie jest taki zły. Jeśli dobrze się go nie rozsmaryje zostają smugi a czasem nawet tworzą się plamy. Jeszcze nie znalazłam kremu, czy innego kosmetyku pielęgnującego, który przy połączeniu z tym, dosyć gęstym, podkładem dobrze wyglądał. Zazwyczaj pozostawały przeswity kremu i podkładu co wyglądało nieestetycznie. Ale opracowałam system używania go tak aby wyglądał na twarzy jak najlepiej sie da ( używam do tego dużo pudru ) Z czasem coraz częściej zastanawiam się na zmianą na coś z 'wyższej półki' ale dopóki hajs mi sie nie będzie zgadzał, nadal będę używać tego.

Dodam jeszcze, że używam 01 i w sumie.. idealny nie jest, ale jak na jasną cerę dostatecznie dobry.

Ilość zużytych opakowań: 6-8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anielix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny! Serdecznie polecam!
  • Tak samo jak wiele osób nie wiem skąd tu tyle negatywnych ocen.
    Według mnie podkład jest świetny. Kupiłam go będąc zachęcona świetnym korektorem z tej serii.
    Używam koloru 02 Medium i muszę powiedzieć, że świetnie dopasowuję się do koloru skóry. Muszę też powiedzieć, że używam go razem z wspomnianym korektorem z tej samej serii. Jestem nastolatką więc raczej nie chcę efektu maski i ciężkiej tapety. Dlatego jestem zadowolona z tego podkładu.
    Jest dość wydajny, nie pozostawia smug, wyrównuje koloryt skóry. Jeśli chodzi o krycie to nie oszukujmy się. Nie jest to podkład silnie kryjący ale jednak o to właśnie dużej części osób chodzi. Jeśli natomiast chodzi o matowanie to niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam problemow ze świeceniem.
    Nie zatyka porów co jest fantastyczne dla skóry z trądzikiem i niedoskonałościami. Zauważyłam po częstszym stosowaniu nawilżenie skóry!
    Jedynym kłamstwem mówionym przez producenta jest czas utrzymania się produktu na skórze. Niestety nie ma dużych szans żeby utrzymał się on obiecane 9 godzin! Trochę się ściera ale nie stanowi to wielkiego problemu.

plusy

nawilża
    nie pozostawia smug
    ekonomiczny i wydajny
    cena
    nie zatyka porów
    dopasowuję się do skóry i wyrównuje jej koloryt
    dość delikatne krycie

minusy

trochę się ściera i na pewno nie utrzymuje się obiecanych 9 godzin

Mimo wszystko gorąco polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić zebraa8 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij