Powiększ Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Make Up (Podkład matujący antybakteryjny) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: n89

Podkład przeznaczony do cery młodej i trądzikowej. Dzięki antybakteryjnej formule doskonale zapobiega powstawaniu wyprysków i błyszczeniu się skóry w ciągu dnia. Dostępny jest w trzech odcieniach:
01- light
02- medium
03- dark

Sklad: Aqua, Dicaprylyl Ether, Butylene Glycol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Otyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Talc, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenyl Trimethicone, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Triethanolamine, Xanthan Gum, Farnesol, Methylparaben, Parfum, Sodium PCA, Disodium EDTA, Buthylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Butylphenyl, Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Cinnamate, Limonene, Hydroxycitronellal, Eugenol, [+/-: Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499].

/e/

• Rozczarował mnie.
  • Byłam zakochana i wierna marce ,,Miss Sporty" ale niestety ten produkt mnie rozczarował. Korektor z tej firmy sprawdził się idealnie ale podkład już nie... Strata pieniędzy
    plusy:
    +dostępność
    +nawet cena
    Minusy:
    -na twarzy mam uczucie wody a nie podkładu
    -Producent zapenia iż trzyma się on 8h na twarzy, niestety nie prawda...
    -nie dopasowuje się do kolorytu skóry
    -nie kryje
    -na twarzy zostawia pomarańczowy odcień
    NIE POLCEAM !

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Cukierkovva za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby ;(
  • Od podkładu oczekuję, by:

- krył, bo mam cerę z przebarwieniami, "po przejściach"
    - zapewniał długotrwały mat, ponieważ mam tłustą cerę,
    - miał jasny kolor, dopasowujący się do karnacji,
    - nie zapychał i nie podrażniał,

Niestety ten podkład tego mi NIE zapewnia Ja jestem wierna podkładom bell, a teraz poluję na podkład Iwostin. MS kupiłam kiedyś, bo byłam w rossmannie, a tam nie ma produktów bell , a pamiętałam, że moja siostra używała tego podkładu kiedyś, poza tym używałam korektora w sztyfcie z tej samej serii i był OK, pudru z tej serii też używałam;był trochę ciemny i mało krył, ale nie było tragedii, innym może się spodobać, po prostu u mnie się nie sprawdził...

Wracając do podkładu: jest pomarańczowy mam jasną cerę i ten najjaśniejszy kolor jest strasznie ciemny, ciężki, nie kryje wystarczająco, nie matuje, szybko "schodzi" z twarzy. Ogólnie jest nieprzyjemny i twarz wygląda nieschludnie i nieświeżo. ;/ Ale jak ktoś lubi lekki pomarańczowy odcień podkładu (lub może inaczej: nie ma nic przeciwko takiemu odcieniu), nie potrzebuje dużego krycia i nie oczekuje, że zostanie na twarzy cały dzień może się u niego sprawdzić. Mało wymagającym może się spodobać; może nastolatkom rozpoczynającym przygodę z podkładami. Na plus przemawia dobra cena i dostępność oraz zapach Używam tego produktu od: Kupiłam ok. 2 miesiące temu,ale użyłam z 3 razyIlość zużytych opakowań: Zaczynam pierwsze (i chyba nie skończę :<)

Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydawane nie
  • Plusy:
    - nawilża
    - dołączony do niego błyszczyk [kupipłam go z dołączonym do podkłady błyszczykiem. błyszczyk świetny i za niego gwiazdka]

Minusy:
    Jeden i podstawowy minus, który go dyskwalifikuje. Nie kryje. Nie widze sensu nakładania go.
    Zdecydowane nie!

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić pumellaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Używam go już od bardzo dawna. To był mój pierwszy podkład i od tamtej pory kupuje go cały czas. Głównie ze względu na cenę, oraz to że ogółem nie jest taki zły. Jeśli dobrze się go nie rozsmaryje zostają smugi a czasem nawet tworzą się plamy. Jeszcze nie znalazłam kremu, czy innego kosmetyku pielęgnującego, który przy połączeniu z tym, dosyć gęstym, podkładem dobrze wyglądał. Zazwyczaj pozostawały przeswity kremu i podkładu co wyglądało nieestetycznie. Ale opracowałam system używania go tak aby wyglądał na twarzy jak najlepiej sie da ( używam do tego dużo pudru ) Z czasem coraz częściej zastanawiam się na zmianą na coś z 'wyższej półki' ale dopóki hajs mi sie nie będzie zgadzał, nadal będę używać tego.

Dodam jeszcze, że używam 01 i w sumie.. idealny nie jest, ale jak na jasną cerę dostatecznie dobry.

Ilość zużytych opakowań: 6-8

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anielix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny! Serdecznie polecam!
  • Tak samo jak wiele osób nie wiem skąd tu tyle negatywnych ocen.
    Według mnie podkład jest świetny. Kupiłam go będąc zachęcona świetnym korektorem z tej serii.
    Używam koloru 02 Medium i muszę powiedzieć, że świetnie dopasowuję się do koloru skóry. Muszę też powiedzieć, że używam go razem z wspomnianym korektorem z tej samej serii. Jestem nastolatką więc raczej nie chcę efektu maski i ciężkiej tapety. Dlatego jestem zadowolona z tego podkładu.
    Jest dość wydajny, nie pozostawia smug, wyrównuje koloryt skóry. Jeśli chodzi o krycie to nie oszukujmy się. Nie jest to podkład silnie kryjący ale jednak o to właśnie dużej części osób chodzi. Jeśli natomiast chodzi o matowanie to niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam problemow ze świeceniem.
    Nie zatyka porów co jest fantastyczne dla skóry z trądzikiem i niedoskonałościami. Zauważyłam po częstszym stosowaniu nawilżenie skóry!
    Jedynym kłamstwem mówionym przez producenta jest czas utrzymania się produktu na skórze. Niestety nie ma dużych szans żeby utrzymał się on obiecane 9 godzin! Trochę się ściera ale nie stanowi to wielkiego problemu.

plusy

nawilża
    nie pozostawia smug
    ekonomiczny i wydajny
    cena
    nie zatyka porów
    dopasowuję się do skóry i wyrównuje jej koloryt
    dość delikatne krycie

minusy

trochę się ściera i na pewno nie utrzymuje się obiecanych 9 godzin

Mimo wszystko gorąco polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić zebraa8 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Średni
  • Największym jego plusem jest to, że dobrze dopasowuje się do koloru skóry (co było dla mnie istotne, bo mam bardzo jasną karnację), oraz to, że ma antybakteryjne działanie i ogranicza powstawanie niedoskonałości. Przy codziennym stosowaniu skóra mi się "uspokajała".

Niestety, jak już kilka osób wspomniało, zbyt mocno podkreśla suche skórki (u mnie zwłaszcza na nosie) i nie jest zbyt trwały - przy wydmuchaniu nosa cała chusteczka jest nagle kolorowa
    Nie nadaje się na lato (jest trochę przyciężki), za to zimą dobrze chroni skórę przed mrozem.

Cena jest kusząca, ale chyba będę musiała zainwestować w coś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić aneqq za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Kopiłam ten podkład kilka miesięcy temu, ale więcej go nie użyję ! Jak dla mnie jest beznadziejny...
    Plusy :
    + fajna konsystencja, łatwo się go nakłada na twarz
    + całkiem ładnie pachnie
    Minusy :
    - skora się po nim strasznie świeci
    - nie kryje
    - trza na niego nałożyć ogromna ilość pudru, aby jakoś wyglądał
    - jest bardzo tłusty

Polecam dla osób z dobra cera.

Używam tego produktu od: nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: 1/1000 ( 2 razy go uzywalam )

Chcesz pochwalić PAULINQA_97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej, ale to jeszcze nie to...
  •  Podkład ten faktycznie matuje. Ten efekt utrzymuje się nawet długo na mojej twarzy, bo mam cerę bardziej suchą, niż normalną. Nie mam problemów z świeceniem się w strefie T.
     Kryje tylko drobne przebarwienia.
     Podkreśla suche skórki. Mam problem z nimi, zwłaszcza na nosie i w okolicy ust. Niestety po nałożeniu tego podkładu wyraźnie je widać.
     Niestety zapycha. ; (

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić klaryska98 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Każdy miał 16 lat...
  • Ten podkład testowalam będąc bardzo młodą dziewczyną. Mogłam mieć 16 - 17 lat..
    Wzw z niewielką zasobnością portfela "upiększałam się" takimi orzeszkami systematycznie robiąc sobie krzywdę.

Jak patrzę na zdjęcia z tamtego okresu to myśle sobie że byłabym śliczna gdyby nie mój makijaż.
    Miałam jakąś taką zaschniętą skorupe na twarzy w dodatku żółtawą przy białej skórze. Pamiętam że suszył i śmierdział. Był tak tępy i matowy że twarz wyglądała na starszą i zmęczoną.
    Całe szczęście dziś b.młode dziewczyny mają już większy wybór a i nawet te bardzo tanie podklady ( jak joko np) nie są już takiej dramatycznej jakości jak kiedyś, bo jeśli malować się takimi specyfikami jak ten to lepiej wcale.
    Młoda buzia jest sama w sobie ładna i nie ma potrzeby paćkać jej byle czym, byle zakryć.

Używam tego produktu od: Uzywalam z uporem ok 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: Nie wiem 4-5

Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna, wielka porażka
  • Nie ma w sobie nic, za co można by go polecić. Miał być matujący antybakteryjny, działanie ma ale tylko w nazwie.

Plusy:
    - cena
    - dostępność
    - 3 odcienie do wyboru

Minusy:
    - nie matuje
    - nie działa antybakteryjnie
    - warzy się
    - po kilku godzinach znika z twarzy, puder go nie ratuje
    - nie kryje
    - konsystencja

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najlepszy podkład
  • Od momentu zmiany podkładu z Revlonu na Miss Sporty moja cera odżyła. Nie wiem skąd takie niskie noty, ale ten podkład jest świetny!

+nie zapycha
    +ma formułę oil-free
    +ładnie kryje
    +długo utrzymuje się na twarzy
    +nie pozostawia smug
    +nie daje efektu "maski"
    +nie wysusza
    +łatwo dostępny
    +niska cena

-podkreśla suche skórki

Mimo jednego minusu jest to mój ulubiony podkład.
    Osobom z cerą tłustą i mieszaną jest wskazany, lecz nie wiem jak zachowa się u innych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sweetday66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Nie potrafię wymienić żadnych plusów tego produktu, oprócz ceny. Po każdym kolejnym uzyciu dochodziłam do takiego samego wniosku. Nie spełnia podstawowych funkcji jakie powinien - nie matuje, nie kryje, nie powoduje mniejszej ilosci "niespodzianek". Na mojej twarzy wygląda zwyczajnie brzydko juz po około godzinie od nałożenia.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
    Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Ms_Alex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę ocenić na więcej niż jedną gwiazdkę
  • Niestety moje początki z makijażem sięgają do takich pomyłek jak właśnie ten podkład. Cena jest super, ale nic poza tym. Nie kryje, moja buźka błyszczała i nie jest trwały. To jedyny fluid, który wylądował o pełnym opakowaniu w koszu.
    Omijam szerokim łukiem :/

Używam tego produktu od: 6 lat temu przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/10

Chcesz pochwalić izaabbella za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobry
  • Dziwi mnie tak wiele negatywnych opinii na temat tego podkładu, bo dla mnie jest on bardzo dobry. Jest lekki, nie czuć go na twarzy, zupełnie jak krem. Dobrze kryje, wyrównuje kolor cery i dopasowuje się do niej. Nawilża i matuje na długo, jestem bardzo zadowolona. I ta cena, rewelacja

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo, koło 10

Chcesz pochwalić yavannie23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • To już bardzo stara historia. Ten podkład był drugim podkładem jakiego używałam w moim życiu.
    Hmm... najjaśniejszy kolor wcale nie jest taki jasny i w dodatku ma żółtawy odcień. Podkład niezbyt przyjemnie pachnie. A jeżeli chodzi o działanie: dno. Wysusza skórę, podkreśla suche skórki, nie kryje, robi smugi, ciężko się rozprowadza, zostawia ślady ... Czy zapycha? Nie wiem, wtedy miałam jeszcze bezproblemową twarz.

+ bez żartów, nie ma mowy o plusach

- nieprzyjemny zapach
    - okropne kolory
    - robi smugi
    - pozostawia ślady
    - drogi jak na jakość i wydajność
    - ciężko się rozprowadza
    - wysusza
    - podkreśla suche skórki
    - bardzo słaba wydajność

Dodam jeszcze tylko, że dostaje ode mnie całą gwiazdkę tylko dlatego, że znam gorszy podkład. Niemożliwe? A jednak!

Chcesz pochwalić MissBadKarma za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3 razy nie
  • beznadziejny smród zostawiający smugi, plamy... okropny!!! tworzy maskę, podkreśla suche skórki, krostki i inne :niespodzianki", nie wspomnę o kolorach! efekt maski gratis. wodnopodobny bubel, który zapchał mi calą gębusie. podziękujmy tej firmie, za wyrzucone w błoto pieniążki

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pół.... resztę wyrzuciłam bez łezki w oczku

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze gorszy od korektora tej firmy
  • Przygoda z kolorówka Miss Sporty była bardzo krótka, no i dzięki Bogu.
    -okropna kolorystyka. Producent chyba nie orientuje się w jakim klimacie żyją Polki, dając najjaśniejszy odcień x3 ciemniejszy niż moja skóra
    -zapycha potwornie jak mało jaki podkład
    -może delikatnie matuje, ale za to podkreśla wszystkie niedoskonałości skóry - wgłębienia, bruzdy, wypryski
    -nietrwały
    -bardzo rzadka konsystencja
    -waży się na twarzy
    Absolutnie nie polecam, bubel jakich mało.

Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo cięzki
  • Cena jest jedyna zaletą tego kosmetyku.
    -Jest niezwykle ciężki, nosi się go okropnie, miałam wrażenie maski, tapety i czego tam jeszcze można mieć
    - zatyka pory, czyli w ogole nie spelnia swojej funkcji
    - kolory nie są zbyt naturalne
    - nie jest trwały
    - eksponuje bruzdy, daje wrażenie zmarszczek
    - eksponuje suche miejsca
    - nie kryje drobnych niedoskonałości
    Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • W życiu nikomu nie poleciłabym takiego dziadostwa. Głupoty piszą "dla młodej cery" tak chyba po to aby zatkać pory i narobić głębokich wągrów. Poza tym nie trwały po godzinie jakby gdzieś zniknął. No tak zniknął, bo tak wsiąkł, że narobił wągrów i się zmył. Nigdy więcej tego podkładu. Na szczęście po tych koszmarnych 2 podkładach które zniszczyły mi cerę(ten+ nivea visage jakiś tam z kremem nawilżającym) trafiłam na coś troszkę droższego ale porządnego

Używam tego produktu od: 3 tygodnie ale ląduje w koszu
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić nieobecna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Plusy:
    + jest lekki
    + nie zapycha i nie obciąża za bardzo
    + tani
    + kolor w miarę dobrze się rozsmarowuje

Minusy:
    - nie zauważyłam matowienia
    - jest nietrwały, ściera się
    - słabo kryje zaczerwienienia i pryszcze, które ma rzekomo redukować, ale tak się nie dzieje
    - dla cery trądzikowej jednak się nie sprawdzi tak dobrze

Chcesz pochwalić jasmine23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Marnota
  • Kupiłam go dłuższy czas temu, ponieważ był tani i chciałam wypróbować coś nowego. I jak to zwykle bywa trafiłam na bubel.
    Plus:
    +poprawia koloryt
    Minusy:
    -zero krycia, jakbym posmarowała sobie twarz jakimś zabarwionym kremem
    -nie matuje
    -ściera się z twarzy
    -strasznie rzadka konsystencja
    -podkreśla suche skórki
    -waży się

Nie polecam, chyba że ktoś ma idealną skórę, dobrze nawilżoną bez suchych i potrzebuje tylko wyrównania kolorytu.

Ilość zużytych opakowań: jedno wymęczone

Chcesz pochwalić Niki693 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Po używaniu przez jakiś czas tego podkładu, byłam wręcz zadowolona, kiedy w końcu go zgubiłam
    -nie matuje
    -spływa
    -nie kryje
    -uwidacznia suche skórki
    -zmienia kolor na pomarańczowy
    -działania antybakteryjnego nie ma
    +/ cena - niby tanie, ale to dalej wyrzucanie pieniędzy w błoto
    +wydajny, aż za bardzo...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Manffred za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Chyba najgorszy podkład jaki kiedykolwiek miałam w życiu. Kupiłam go dawno temu, nie miałam doświadczenia z makijażem, nie wiedziałam o istnieniu wizażu i kupiłam w ciemno. To był błąd. Ciężko się rozsmarowuje, pozostawia plamy na twarzy. Ciężko go rozetrzeć. Ma alkoholowy zapach, nie czytałam składu przed wyrzuceniem ale jestem pewna, że zawiera w sobie alkohol. Wysuszał mi skórę i powodował powstawanie przesuszeń. Nie trzymał się zbyt długo. Wyrzuciłam bez chwili zastanowienia i bez żalu. Nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedna dziesiąta

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bardzo dobry,choć ma wady.
  • Widzę tu różne zarzuty, większość niestety bezpodstawnych. Jestem młoda i szukałam czegoś lekkiego, bez tony makeupu na twarzy,dla mnie świetny,choć ma wady,które jestem w stanie wybaczyć.

Plusy
    *ma przyjemny, NIE chemiczny zapach
    *Cena-jak na mój niski nastoletni bużdżet -świetna ! (ok. 10 z)
    *nawilża
    * Nie tworzy efektu maski,działą raczej jak krem
    * Nie powstają po nim nowe wypryski
    *Prawie nie zatyka porów
    *dość dobrze się go rozrowadza
    *rozświtla,nabłyszcza buźkę,daje efekt zdrowej,młodej cery
    *lekki
    *Wygodne i poręczne opakowanie
    *wydajny

Minusy:
    - Nie matuje, wręcz przeciwnie
    -słabe krycie (a przy cerze trądzikowej powinien kryć)
    - Ma pomarańczowawy odcień i ogólnie mała gamę odcieni,co da się przeżyć
    - przy większych niedoskonałościach,je uwydatnia.
    - Nie nakładać na wysuszoną skórę ! Marszczy się i roluje,trzeba najpierw urzyć kremu.
    - Trwałość pozostawia wiele do życzenia.

Nie jest idealny,jednak za tą cenę i z moją lekką trądzikową skórą i ze staraniami ograniczenia makijażu jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: Od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asesyjnypredator za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest najgorszy.
  • Od lat zmagam się z wypryskami, bliznami po trądziku, a także wykwitami trądzikowymi raz na jakiś czas. Podkład sprawdza się u mnie średnio. Faktycznie oczyszcza on cerę, nawilża i jest on podkładem, który spisuję się u młodych kobiet z cerą skłonną do wyprysków, jednak dla osób, które naprawdę mają co zakryć - odradzam. Ja jestem w fazie, gdzie moja cera wygląda dosyć dobrze, jednak wcześniej ten podkład nie robił z nią nic z czego bym była zadowolona, prócz nawilżenia.
    Zalety:
    + niska cena
    + kolor 01 light, jak dla mnie idealny
    + faktycznie oczyszcza on cerę, nie wyskakują po nim nowe wypryski
    + ładnie pachnie
    + nawilża
    + ładnie się rozprowadza na twarzy, nie zostawiając smug (testowałam i rozprowadzanie palcami i pędzlem)
    + jest wydajny

Wady
    - jest strasznie tłusty, przez co ma się wrażenie, że podkład zaraz spłynie z twarzy
    - nie matuje, zero, bez pudru myślę, że po chwili produktu nie byłoby już w ogóle na buzi
    - przez jego tłustą konsystencję podkład zostawia ślady, na ubraniach, na papierach
    - krótka trwałość, trzeba poprawiać makijaż
    - bardzo słabe krycie

Ja aktualnie mieszam ten podkład z odrobiną dermacolu, oby dwa produkty osobno nie spisują się zbyt dobrze na mojej cerze, ale razem przypudrowane wyglądają całkiem okej.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić papiksia za czytelną i pomocną recenzję?