Pollena-Savona, Familijny, Szampon pokrzywowy

Powiększ Pollena-Savona, Familijny, Szampon pokrzywowy

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Zawiera ekstrakt z pokrzywowy,który poprawia ukrwienie skóry głowy oraz wzmacnia cebulki włosowe. Zawiera kompleks witamin A,E,NNKT(F),H i B
pH neutralne dla skóry

Cena: 3-7zł / 150ml-1l
/e/

• Nic nadzwyczajnego
  • Zachęcona opiniami wizażanek zakupiłam ten szampon z nadzieją, że moje włosy na drugi dzień po umyciu będą nadal wyglądały świeżo. I tu rozczarowanie. Szampon oczyścił włosy tak jak należy, nie obciążył ich, co w przypadku moich gęstych włosów jest znaczące, jednak nic wiecej ponad to nie zrobił. Włosy były sypkie, lekkie, po prostu czyste. A na drugi dzień nie było mowy , żeby pójść w rozpuszczonych do pracy.
    Konsystencja wodnista, zapach ziołowy, nic specjalnego.
    Wypróbować można, bo cena jest śmieszna 5zł, ale ja polecić nie mogę.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić moniczka82 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Już nie
  • Szampon kupiłam z uwagi na dobre recenzje na wizażu. Przypomniałam sobie, że jeszcze jako dzieciak, potem nastolatka używałam, a moje włosy były chyba w nienajgorszej kondycji. Niestety po latach okazuje się, że szampon już się dla moich włosów nie nadaje.

+ cena - 5 zł za bodaj litrowe opakowanie
    +/- konsystencja - trochę przelewa się przez palce, co dla niektórych może stanowić wadę
    +/- pieni się raczej średnio, ale to pewnie konsekwencja lejącej konsystencji. Trzeba nałożyć więcej szamponu, żeby uzyskać przyzwoitą pianę

- działanie - tutaj absolutnie fatalnie. Nie miałam poczucia super czystych włosów, które byłyby aż tak dogłębnie oczyszczane, ze aż skrzypią. Szampon wzmógł przetłuszczanie włosów. Włosy po nim były beznadziejne, totalnie bez wyrazu, w ogole nie dały się ułożyć. Włosy zaczęły się elektryzować, a co gorsza... wypadać. Od dawna nie zmagałam się z problemem wypadania włosów, a odkąd zaczęłam używać tego szamponu znacznie więcej włosów zostawało na szczotce i grzebieniu.

Podsumowując, nie skuszę się więcej. Została niemalże cała butla i nie mam pomysłu na co ją wykorzystać. Boję się, że szampon skrzywdzi nawet pędzle. Szkoda mi tych 5 zł, które na niego wydalam, bo choć jest to śmieszny pieniądz, to jednak mam poczucie, że mogłam za to kupić inny kosmetyk.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Moi_philosophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony szampon.Wziełam go przypadkowo ,a. juz po kilku dniach wiedzialam ze bede do niego wrac
  • Plusy:
    +zapach,zapach(taki ziołowy,delikatny,czuć w nim pokrzywe)
    +Wydajność(poniżej można przeczytać że jest ogromna)
    +cena(śmiesznie niską)
    +dostępność(ją kupuje swoją wersje w Galaxy)
    +w miarę porządny skład
    +nawilza
    +ogranicza przetłumaczenie
    +nie wysusza
    +Dla Calw rodziny i każdej porowatości
    +pielęgnuje włosy
    +porządnie oczyszcza
    +wlosy są po nim miękkie ,sypkie i błyszczące
    +likwiduje łupież
    +nie obciąża
    +nie powoduje podrażnienia
    +ogranicza wypadanie (szczególnie przy myciu )
    Minusów nie zauważyłam

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jedno nieskonczone wlasciwie ledwo zaczete

Chcesz pochwalić malaluna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po latach poszukiwań znalazłam wreszcie szampon ograniczający przetłuszczanie!
  • plusy:
    + przyjemny zapach
    + dobrze oczyszcza
    + zmiękcza włosy
    + łatwo się zmywa
    + nawilża włosy
    + ogranicza przetłuszczanie!

minusy:
    ?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    + bardzo niska cena
    - słaba dostępność
    - słaba wydajność
    - niewygodne opakowanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK
  • Używam szamponu od kilku dni i moje włosy po nim są lekkie, gładkie i lśniące. Cena śmiesznie niska. Zapach niedrażniący, szybko się ulatnia

JESTEM NA TAK !!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić karolka0602 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • Nawet jesli go zdradzam i tak pokornie wracam

Wydajny, przyjemnie pachnie, bardzo tani. Wlosy sa oczyszczone, blyszczace, lekkie.
    Jedyny minus to opakowanie nie nadajace sie do podrozy i musze wtedy przelewac lub wlasnie zdraszac go z innym

Nie przesusza wlosow. Wlosy sa zdrowe i lsniace moj numer jeden.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ciezko policzyc

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 10 raz(y)
  • wydajny
  • Mam włosy długie obecnie prawie do pasa, włosy myje codziennie dlatego potrzebuje czegoś wydajnego co mi się szybko nie skończy. Szampon ma za zadanie myć , z czym sobie świetnie radzi, a nie odżywiać od tego są odżywki, maski. Spełnia swoje zadanie, jest tani jak barszcz i nie muszę go sobie oszczędzać. Czasem używam go też do mycia pędzli.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale z rok napewno
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych butli

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, jak cała seria familijnych
  • Wcześniej używałam czarnej rzepy, wydaje mi się, że ona lepiej radzi sobie z przetłusczającymi włosami, chociaż pokrzywowy tez niczego sobie

+tani
    +wydajny
    +moje włosy wytrzymują 2 dni bez mycia - ogranicza przetłuszczanie
    +dobrze oczyszczsza
    +wygodne opakowanie - widać ile szamponu pozostało

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić Sappy27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny słuszny szampon do włosów przetłuszczających się!
  • Stosowałam wiele różnych szamponów (najczęściej te droższe i reklamowane) i nie dawały żadnych efektów. Wieczorem umyłam włosy a następnego dnia już późnym popołudniem włosy już były przetłuszczone. Stwierdziłam, że koniec z wydawaniem pieniędzy w błoto. Skoro mam dać za szampon 15 złotych i nic z tego nie mieć to kupię najtańszy, bo włosy i tak trzeba umyć.

PLUSY:
    - tani,
    - duże opakowanie,
    - faktycznie rozwiązał mój problem bo włosy przestały przetłuszczać się aż tak szybko.

MINUSY:
    - faktycznie, włosy strasznie się plączą (żeby temu zapobiec używam odżywki)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Szampon jest mega tani. Pieni się dobrze,nie tak jak te drogeryjne szampony napakowane chemią,ale dobrze. Świetnie oczyszcza włosy z wszelkich oleji. Po jego użyciu włosy są puszyste,błyszczące i ładnie się układają.
    Trochę je plącze,ale to do przyjęcia.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?