Pollena-Savona, Familijny, Szampon pokrzywowy

Powiększ Pollena-Savona, Familijny, Szampon pokrzywowy

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Zawiera ekstrakt z pokrzywowy,który poprawia ukrwienie skóry głowy oraz wzmacnia cebulki włosowe. Zawiera kompleks witamin A,E,NNKT(F),H i B
pH neutralne dla skóry

Cena: 3-7zł / 150ml-1l
/e/

• TAK
  • Używam szamponu od kilku dni i moje włosy po nim są lekkie, gładkie i lśniące. Cena śmiesznie niska. Zapach niedrażniący, szybko się ulatnia

JESTEM NA TAK !!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić karolka0602 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • Nawet jesli go zdradzam i tak pokornie wracam

Wydajny, przyjemnie pachnie, bardzo tani. Wlosy sa oczyszczone, blyszczace, lekkie.
    Jedyny minus to opakowanie nie nadajace sie do podrozy i musze wtedy przelewac lub wlasnie zdraszac go z innym

Nie przesusza wlosow. Wlosy sa zdrowe i lsniace moj numer jeden.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ciezko policzyc

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 10 raz(y)
  • wydajny
  • Mam włosy długie obecnie prawie do pasa, włosy myje codziennie dlatego potrzebuje czegoś wydajnego co mi się szybko nie skończy. Szampon ma za zadanie myć , z czym sobie świetnie radzi, a nie odżywiać od tego są odżywki, maski. Spełnia swoje zadanie, jest tani jak barszcz i nie muszę go sobie oszczędzać. Czasem używam go też do mycia pędzli.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, ale z rok napewno
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych butli

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, jak cała seria familijnych
  • Wcześniej używałam czarnej rzepy, wydaje mi się, że ona lepiej radzi sobie z przetłusczającymi włosami, chociaż pokrzywowy tez niczego sobie

+tani
    +wydajny
    +moje włosy wytrzymują 2 dni bez mycia - ogranicza przetłuszczanie
    +dobrze oczyszczsza
    +wygodne opakowanie - widać ile szamponu pozostało

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić Sappy27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyny słuszny szampon do włosów przetłuszczających się!
  • Stosowałam wiele różnych szamponów (najczęściej te droższe i reklamowane) i nie dawały żadnych efektów. Wieczorem umyłam włosy a następnego dnia już późnym popołudniem włosy już były przetłuszczone. Stwierdziłam, że koniec z wydawaniem pieniędzy w błoto. Skoro mam dać za szampon 15 złotych i nic z tego nie mieć to kupię najtańszy, bo włosy i tak trzeba umyć.

PLUSY:
    - tani,
    - duże opakowanie,
    - faktycznie rozwiązał mój problem bo włosy przestały przetłuszczać się aż tak szybko.

MINUSY:
    - faktycznie, włosy strasznie się plączą (żeby temu zapobiec używam odżywki)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Szampon jest mega tani. Pieni się dobrze,nie tak jak te drogeryjne szampony napakowane chemią,ale dobrze. Świetnie oczyszcza włosy z wszelkich oleji. Po jego użyciu włosy są puszyste,błyszczące i ładnie się układają.
    Trochę je plącze,ale to do przyjęcia.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • To jest po prostu dobry szampon:

+mega wydajny- używam od pół roku co drugi dzień, a zostało mi jeszcze trochę ponad pół butelki
    +cena sama w sobie śmiesznie niska, a w porównaniu z wydajnością, mam wrażenie, że nic nie kosztuje. W czasie kiedy go używam, mój chłopak zużył trzy butelki Fructisów za kilkanaście zł, a ja wciąż mam mój za 4zł
    +zmywa wszystko, nawet olej arganowy, który stosuję wieczorem
    +moim zdaniem nie plącze włosów i pięknie pachnie, tak ziołowo

Szampon ma za zadanie myć i ten produkt robi to na 100%! Na pewno kupię następną butelkę, jeśli ta w ogóle kiedyś się skończy...

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Elektra212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Ten szampon jest ze mną odkąd byłam dzieckiem. Do dziś go kupuję, jednak nie stosuję go codziennie. Raz na tydzień idealnie wystarcza. Oczyszcza on skórę głowy i włosy z wszelkich zanieczyszczeń i kosmetyków. Bardzo polecam do takiego właśnie stosowania.

Używam tego produktu od: Od najmłodszych lat.
    Ilość zużytych opakowań: Niezliczona.

Chcesz pochwalić UnluckyCat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się
  • Lubię mieć ten szampon w domu. Sięgam po niego zawsze, kiedy inny produkt zrobi mi kuku.
    Bardzo przyjemnie pachnie i rewelacyjnie domywa. Włosy, aż skrzypią po spłukaniu produktu, a po wysuszeniu są miękkie i puszyste. Pomaga zwalczać łupież. Bardzo plącze włosy, więc odżywka jest po nim konieczna. Doskonale się pieni i łatwo spłukuje. Ma dość wodnistą konsystencję, przez co nie jest wydajny, jednak za tę cenę jestem mu to w stanie wybaczyć. Nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę głowy, ale przy regularnym stosowaniu lekko przesusza włosy.
    Produkt naprawdę godny polecenia, ale nie do codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście o różnych pojemnościach

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 23 raz(y)
  • Dobre wspomnienia
  • Tak jak moja poprzedniczka, używałam tego szamponu jak byłam młodsza, i cała moja rodzina także. Miałam wtedy bardzo długie włosy. Ten szampon pienił się bardzo dobrze, mył skutecznie, ale trochę plątał.
    Pomagał pozbyć się łupieżu. Ogromna butla w porównaniu z wręcz śmieszną ceną, i dobrą jakością powodowało, że to był chyba najlepszy wybór na szampon rodzinny.
    Owszem, nie ma jakiś specjalnych zalet kondycjonujących ani np nabłyszczania, ale to naprawdę dobry "podstawowy" szampon.

Używam tego produktu od: jeszcze kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?