Pollena-Savona, Familijny, Szampon pokrzywowy

Powiększ Pollena-Savona, Familijny, Szampon pokrzywowy

Zgłaszająca osoba: kaledonia

Zawiera ekstrakt z pokrzywowy,który poprawia ukrwienie skóry głowy oraz wzmacnia cebulki włosowe. Zawiera kompleks witamin A,E,NNKT(F),H i B
pH neutralne dla skóry

Cena: 3-7zł / 150ml-1l
/e/

• Jedyny słuszny szampon do włosów przetłuszczających się!
  • Stosowałam wiele różnych szamponów (najczęściej te droższe i reklamowane) i nie dawały żadnych efektów. Wieczorem umyłam włosy a następnego dnia już późnym popołudniem włosy już były przetłuszczone. Stwierdziłam, że koniec z wydawaniem pieniędzy w błoto. Skoro mam dać za szampon 15 złotych i nic z tego nie mieć to kupię najtańszy, bo włosy i tak trzeba umyć.

PLUSY:
    - tani,
    - duże opakowanie,
    - faktycznie rozwiązał mój problem bo włosy przestały przetłuszczać się aż tak szybko.

Minusów, w mojej opinii, nie ma.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowań

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Szampon jest mega tani. Pieni się dobrze,nie tak jak te drogeryjne szampony napakowane chemią,ale dobrze. Świetnie oczyszcza włosy z wszelkich oleji. Po jego użyciu włosy są puszyste,błyszczące i ładnie się układają.
    Trochę je plącze,ale to do przyjęcia.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • To jest po prostu dobry szampon:

+mega wydajny- używam od pół roku co drugi dzień, a zostało mi jeszcze trochę ponad pół butelki
    +cena sama w sobie śmiesznie niska, a w porównaniu z wydajnością, mam wrażenie, że nic nie kosztuje. W czasie kiedy go używam, mój chłopak zużył trzy butelki Fructisów za kilkanaście zł, a ja wciąż mam mój za 4zł
    +zmywa wszystko, nawet olej arganowy, który stosuję wieczorem
    +moim zdaniem nie plącze włosów i pięknie pachnie, tak ziołowo

Szampon ma za zadanie myć i ten produkt robi to na 100%! Na pewno kupię następną butelkę, jeśli ta w ogóle kiedyś się skończy...

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Elektra212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Ten szampon jest ze mną odkąd byłam dzieckiem. Do dziś go kupuję, jednak nie stosuję go codziennie. Raz na tydzień idealnie wystarcza. Oczyszcza on skórę głowy i włosy z wszelkich zanieczyszczeń i kosmetyków. Bardzo polecam do takiego właśnie stosowania.

Używam tego produktu od: Od najmłodszych lat.
    Ilość zużytych opakowań: Niezliczona.

Chcesz pochwalić UnluckyCat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się
  • Lubię mieć ten szampon w domu. Sięgam po niego zawsze, kiedy inny produkt zrobi mi kuku.
    Bardzo przyjemnie pachnie i rewelacyjnie domywa. Włosy, aż skrzypią po spłukaniu produktu, a po wysuszeniu są miękkie i puszyste. Pomaga zwalczać łupież. Bardzo plącze włosy, więc odżywka jest po nim konieczna. Doskonale się pieni i łatwo spłukuje. Ma dość wodnistą konsystencję, przez co nie jest wydajny, jednak za tę cenę jestem mu to w stanie wybaczyć. Nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę głowy, ale przy regularnym stosowaniu lekko przesusza włosy.
    Produkt naprawdę godny polecenia, ale nie do codziennego stosowania.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście o różnych pojemnościach

Chcesz pochwalić linaewe85 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 23 raz(y)
  • Dobre wspomnienia
  • Tak jak moja poprzedniczka, używałam tego szamponu jak byłam młodsza, i cała moja rodzina także. Miałam wtedy bardzo długie włosy. Ten szampon pienił się bardzo dobrze, mył skutecznie, ale trochę plątał.
    Pomagał pozbyć się łupieżu. Ogromna butla w porównaniu z wręcz śmieszną ceną, i dobrą jakością powodowało, że to był chyba najlepszy wybór na szampon rodzinny.
    Owszem, nie ma jakiś specjalnych zalet kondycjonujących ani np nabłyszczania, ale to naprawdę dobry "podstawowy" szampon.

Używam tego produktu od: jeszcze kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon z dziecinstwa na ktorym sie wychowalam
  • chyba wszyscy choc raz uzywalismy tego szamponu
    jest naturalny
    bardzo mocno myje
    niestety bardzo wysusza wlosy jak i skore
    wlosy sa puchate lsniace i suche
    wymagana jest po nim odzywka
    moze wywolac przesuszenie
    ale domywa wszystko !!!

Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubimy się
  • Plusy:
    + piękny, uzależniający pokrzywowy zapach ( uwielbiam ziołowe zapachy)
    + dobrze się pieni
    + bardzo dobrze oczyszcza i pomaga w zwalczaniu drobnego łupiezu
    + włosy sa po nim błyszczace
    + bardzo niska cena

- mało wydajny
    -nieporęczne opakowanie

Bardzo dobry i bardzo tani szampon do którego będę wracać

Ilość zużytych opakowań: 1 opak

Chcesz pochwalić anjaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szampon ten ma wiele pozytywnych opinii, dlatego zakupiłam go kiedy miałam problem z przetłuszczaniem się włosów i rozczarowałam się.

Owszem, myje dobrze, jest przy tym tani i pachnie całkiem przyjemnie, ale przy tym niemiłosiernie plącze włosy (mam do ramion), bez odżywki nawet nie próbowałabym rozczesywać.
    Po kilku tygodniach stosowania nie zauważyłam, by włosy mniej sie przetłuszczały.
    Ponadto zaczęła mnie swędzieć skóra głowy.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Mabradabra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Szampon zpełnia swoje podstawowe zadanie, czyli poprostu bardzo dobrze myje, oczyszcza z brudu, radzi sobie nawet z olejkami. Bardzo dobrze sie pieni. Mimo, że jest dla włosów przetłuszczających wcale tych włosów nie wysusza, są czyste i puszyste. Kocham go za ten świeży zapach który utrzymuje sie nawet po umyciu. Nie mam po nim łupieżu, skóra nie swędzi. Jak dla mnie same plusy, że już nie wspomne o niskiej cenie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże, kolejne w użyciu

Chcesz pochwalić emagi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie łupież.
  • Jak już pisały wizażanki, jest to szampon fajnie oczyszczający, ziołowy szampon. Zapewne sięgnęłabym po niego ponownie, gdyby nie fakt, że powoduje on u mnie łupież.
    To on musiał być przyczyną, ponieważ moja pielęgnacja nie zmieniła się, zastąpiłam tylko poprzedni szampon tym.

Reasumując:

Plusy:
    - dobrze oczyszcza
    - ziołowy
    -dobrze się pieni
    -dobry skład
    -tani
    -wydajny
    -wg mnie przyjemny zapach
    -łatwo dostępny

Minus:
    -powoduje wcześniej wspomniany łupież, więc dla mnie całkowicie odpada, 1,5 gwiazdki w dół.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Chcesz pochwalić Lady1nnn1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla każdego
  • Dobry ziołowy szampon

Plusy:

+cena
    +wydajność (litrowa butelka zużyta przez 2 osoby po 3 miesiącach)
    +skład
    +nie plącze włosów
    +nie wysusza
    +dobrze oczyszcza

Minusów nie znalazłam.

Myślę, że będzie z niego zadowolony każdy kto docenił ziołowe szampony

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (1 litr)

Chcesz pochwalić la_femme za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutne oczyszczanie
  • Największą zaletą tego szamponu jest to, że idealnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Po umyciu włosy są tak czyste, że wręcz skrzypią. Dzięki niemu pozbyłam się łupieżu, z którym nie poradził sobie Nizoral. Szampon ten sprawia, że włosy są świeże, lekkie i błyszczące, wolniej się przetłuszczają. Jest bardzo tani, dlatego nie razi jego rzadka konsystencja. Przy moich długich i gęstych włosach pół litrowe opakowanie (ok. 4 zł) wystarcza mi na miesiąc przy myciu co 2-3 dni. Często zarzuca mu się, że plącze włosy, ja jednak nie mam z tym większego problemu o ile rozczesze je przed myciem.Pokornie wróciłam do niego po wielu latach eksperymentów z innymi o wiele droższymi szamponami, które pięknie pachniały i miały czynić cuda, a powodowały same szkody.
    Polecam !Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić marta_9191 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go
  • Cudowny szampon.

Działanie - dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Włosy są domyte, niezależnie od tego czy były brudne, mocno tłuste od nafty czy innych masek. Po umyciu czuć ś w i e ż o ś ć.

Opakowanie - dla mnie też duży plus. Jest proste, schludne. Nie rozumiem po co niby zmieniać opakowanie na jakieś "nowocześniejsze". Szampon jest z kategorii "krótko, prosto i na temat" to i opakowanie w tym samym klimacie. A co do nieporęczności to przecież każdy chyba potrafi sobie przelać do dowolnego opakowania i nie ma problemu. Nawet jak się przy tym wyleje trochę to raczej dużej straty finansowej nie będzie.

Zapach - lubię, kojarzy mi się ze świeżością bo i ma w sobie nutę świeżości, jest lekki i przyjemny. Brat "czarna rzepa" to trochę inna historia

Cena - śmiech na sali

Pojemność - dla każdego coś miłego, są małe opakowania, ale ja się nie cackam i biorę zawsze litrowe. Zresztą jak dla mnie mogliby produkować i kanistry 5l.

Zużywałam go dłuuugo (opakowanie bodajże litrowe). Co ciekawe gdy się wreszcie skończył nie zapragnęłam odmiany i kupiłam kolejny "liter" Co prawda stosuję teraz inny szampon rzepowy z Malwy, ale jednak to nie to samo. Savona grzecznie czeka już na podłodze w łazience i już patrzę na nią tęsknym wzrokiem.

Bardzo dobry polski szampon - zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić Felidae za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Fajny, natrualny, ziołowy szampon.

+ skuteczny - świetnie oczyszcza,
    + cena,
    + różnorodność tj. używam go ja oraz mąż,
    + piękny zapach, który długo się utrzymuje,
    + włosy są bardzo "świeże po myciu",
    + wszędzie można go dostać,
    + można kupić go w litrowej butelce,
    + idealna konsystencja.

- trochę plącze włosy, ale przy dobrej odżywce jest ok

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić anza89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo lubię ziołowe szampony, tego używam już od wieluu dobrych lat i nigdy mi krzywdy nie zrobił.
    -bardzo tani
    -wydajny
    -możemy kupić litrowe opakowanie
    -doskonale oczyszcza skórę głowy (używam raz na tydzień, ponieważ codziennie mógłby przesuszyć)
    -naturalny skład
    -plącze włosy, ale to normalne przy ziołowych szamponach
    -dostępny prawie wszędzie
    -szampon, po którym nigdy nie mam łupieżu, a jeśli takowy się pojawi, to szampon w bardzo szybkim tempie się go pozbędzie
    -włosy są puszyste
    -dba o skórę głowy
    Na pewno kupię ponownie, bardzo dobry szampon.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obecnie ulubiony
  • Świetny szampon. Gdy przestawiałam się z mocno chemicznych, perłowych szamponów drogeryjnych, początkowo mnie drażnił i miałam wrażenie ze jest zbyt ostry. Teraz, po unormowaniu się skóry głowy i uspokojeniu włosów (wyszłam ze stanu przeciążonych, "zmęczonych" włosów i skóry głowy), dla mnie nie ma lepszego szamponu.

Doskonale oczyszcza, nawet oleje.
    Normalizuje skórę głowy (przy regularnym stosowaniu).
    Mam wrażenie że pozostawia włosy świeże dłużej niż w przypadku innych szamponów.

Co jakiś czas zdradzam ten szampon z innym, lubię zmiany, ale zawsze pokornie do niego wracam. Na półce w mojej łazience ma swoje stałe miejsce.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: kolejna butelka litrowa w użyciu

Chcesz pochwalić newelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Szampon prawie genialny.

Dobrze oczyszcza skóre głowy, włosy się nie przetłuszczają (myje co 2 dni i gdyby nie odżywka, mogłabym myć rzadziej), łupieżu brak. Włosy są puszyste. Na gęste, długie włosy mało wydajny, ale za taką cene to i tak jest super. Wysusza włosy, ale używam odżywek także nie narzekam.
    Tanie nie zawsze musi być najgorsze

Chcesz pochwalić groszek1695 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Przypomniałam sobie o tym szamponie pod wpływem Wizażu (Chwała za to użytkowniczkom i recenzentkom ). Okazało się, że jest to najlepszy z szamponów jakie dotychczas stosowałam, a były to różne kosmetyki zarówno z niższych półek jak i te profesjonalne, jednak żaden nie był tak dobry.
    + włosy się już nie tłuszczą - mogę je myć co 2 dni, są wtedy po prostu nieświeże, ale nie tłuste
    + delikatny, ziołowy zapach - nie dominuje, daje się łatwo zakamuflować odżywką, nie konkuruje z perfumami
    + lekka rzadka konsystencja dzięki czemu świetnie rozprowadza się w wodzie
    + wspaniale się pieni
    + dokładnie oczyszcza
    + nadaje puszystość
    + nie plącze zbyt mocno włosów
    + przezroczysta butelka (widać kiedy się kończy)
    + wspaniały kolor (uwielbiam go)
    + prosty krótki skład, bez zbędnych syntetycznych dodatków
    + w sytuacji kryzysowej można użyć jako żel pod prysznic lub płyn do kąpieli co przy innych szamponach często kończy się podrażnieniem
    + śmiesznie niska cena
    + dostępność - w zasadzie we wszystkich sklepach i drogeriach
    + polski producent

-minusów nie zauważam

Odkąd ponownie go "odkryłam" na stałe zagościł w łazience - stosuje go ja, rodzice, brat. Podsumowując to doskonały szampon dla mnie najlepszy do włosów tłustych. Będę go używała jeszcze bardzo bardzo długo.

P.S. Szkoda, że wielu ludzi patrzy podejrzliwie, gdy leży w koszyku zakupowym, zupełnie jakby oznaczał niski status społeczny i majątkowy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże zużyte razem z rodziną

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić haitanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Będę używać, działa!
  • Tyle szamponów ile wypróbowałam do przetłuszczających się włosów to całkiem spory arsenał.
    Zwykle nie kupuję tanich produktów bo najczęściej spotykałam się ze złą jakością. Tutaj jest inaczej!
    On (jako jedyny na razie) działa! Zwykle myłam włosy co drugi dzień, a tego dnia którego nie myłam włosów musiałam używać suchego szamponu, bo nie wyglądały już świeżo. Natomiast po zużyciu mniej więcej połowy (małego) opakowania, już nie muszę używać suchego szamponu między myciami !
    Dobrze myje głowę i włosy, ale ja zawsze myję dwa razy :P
    zapach kojarzy mi się bardzo dobrze
    Niektóre dziewczyny narzekają na opakowanie, że za dużo się wylewa, ale wystarczy kupić dwa opakowania (duże i małe - całe 9 zł łącznie :P) i przelewać sobie z dużego opakowania do małego, bo ma "normalny wylew" :P

+ cena
    + zapach
    + działa ! moje włosy się mniej przetłuszczają
    + dobrze myje i nie wysusza włosów (jednak zalecałabym odżywkę na końcówki)

- konsystencja, jest trochę za rzadki i trzeba go sporo zużyć

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić Agnieszka MUA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły, dobry szampon
  • Nasz rodzinny szampon, zawsze na półce w łazience tylko ten.
    Pachnie po prostu jak dobry szampon pokrzywowy, dla mnie ten zapach kojarzy się ze świeżością i po prostu umytymi włosami.
    Myje dobrze, oczyszcza skórę głowy. Nawet jeśli czasem mam lenia i nie myję głowy przez 2 dni(a myję codziennie) to ten szampon i tak świetnie je umyje już za pierwszym razem
    Troszeczkę wzmacnia te włosy i nieco ogranicza przetłuszczanie, ale nie jakoś rewelacyjnie. Chociaż i tak to dla mnie nie ma znaczenia, bo włosy myję codziennie...
    Może troszeczkę wysuszać włosy zimą. Jednak wystarczy odżywka i włosy znowu są miękkie. Przez resztę roku nie wysusza, włosy są miękkie.
    Po prostu klasyczny szampon pokrzywowy

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem, nie liczę

Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza,ale w sumie ok
  • Kupie go może kiedyś. Narazie moje zaufanie zdobyły szampony dziecięce i przy nich zostanę. Szampon pokrzywowy kupiłam na początku mojej przygody z dbaniem o włosy -nie wiedziałam,że może bardzo wysuszać. Zasugerowałam się witaminami,które zawiera,gdyz chciałam jak najszybciej przyspieszyć ich wzrost. Włosy stawały się coraz bardziej matowe i matowe...jak kiedys w lustrze w sklepie jakimś zobaczyłam stan moich włosów to sie przeraziłam ,totalne straki i suchelce,a byłam przekonana,że szampon ten robi z moimi włosami cud miódpamietam jak dzis,od razu pobiegłam do drogerii po serię silikonów(szampon,odżywka,maska)może kiedyś go kupię...nie wiem sama

Używam tego produktu od: około 2 lata temu ,nie pamiętam ile czasu
    Ilość zużytych opakowań: jedno,drugiego pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FajnaAgatka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pocztówka z dzieciństwa
  • Jeśli miałabym wybrać jeden produkt kojarzący się z czasem dzieciństwa bez wątpienia padło by na ten szampon.
    Gdy byłam zupełnie mała latałam jak opętana po podwórku i po działce, a gdy dziadek robił ognisko na kiełbaski ja koniecznie musiałam dokładać patyków przesiąkając tym samym zapachem dymu.
    Wracałam jak kocmołuszek, ale za to szczęśliwa przeżytymi przygodami.
    Od razu szedł wtedy w ruch recenzowany szampon
    Oczyścił i wypachnił moje śmierdzące od dymu włosy sprawiając że były cudnie lśniące i puszyste.
    Oprócz standardowego wykorzystania mieliśmy z bratem jeszcze jeszcze jeden pomysł na niego - bańki
    Gdy nam się skończył płyn "oryginalny" do baniek (na pewno każdy wie o jaki chodzi - taki z "kulką w labiryncie" ) wlewaliśmy "familijnego" i sprawował się nawet lepiej niż poprzednik
    Ach to były czasy.... na szczęście można do nich wrócić choć we wspomnieniach...

Od dobrych 7-8 miesięcy używam szamponów ziołowych.
    Co prawda początkowo byłam troszkę do tego zmuszona ponieważ po operacji okropnie leciały mi włosy i szukałam ratunku w naturze
    I od szamponu do szamponu...
    Będąc w Oszołomie natknęłam się na ten i mnie olśniło. Człowiek w pośpiechu, w natłoku reklam, próbek-nie próbek zapomniał o takim klasyku!
    Bez namysłu wrzuciłam do koszyka. Nie mogłam doczekać się podróży w czasie

Nie pamiętam ile kosztował ale jakieś grosze. I to za taką butlę - 500 ml.
    Następna będzie ta zupełnie duża - na spółkę z bratem - niech on też powspomina
    Opakowanie miękkie, przezroczyste, proste. I fajnie bo ja kocham prostotę i do kosmetyków "ubranych" w najprostsze opakowanie mam niesamowity szacunek. Nie raz się przekonałam że nie opakowanie sprawia że produkt jest zwyczajnie dobry.
    Szampon ma przyjemny zielony kolor i absolutnie obłędny zapach. Konsystencja jest lekko żelowa, ale taka bardziej rozwodniona. Tu mogę pokręcić trochę nosem ponieważ niejednokrotnie szampon mi się niechcący przelał i poleciało trochę do wanny. No ale nie jest najgorzej
    Bardzo dobrze się pieni, a sama piana jest leciutka, delikatna i ma się wrażenie że pielęgnuje włosy.
    Po umyciu moje włosy nie były jakoś bardzo skołtUIONe, nie miałam problemu by je rozczesać a odżywek nie stosuję.
    Po wysuszeniu włoski są puszyste, jak za dawnych czasów lśniące, wyglądają niesamowicie zdrowo
    Oczywiście nie jest to efekt "push up", a same włosy nie są cudownie wygładzone i nie wyglądają jak tafla wody.
    Puszystość jest naturalna, niektóre włosy po prostu gdzieniegdzie sterczą (na szczęście nie rzuca się to w oczy) a lśnią po prostu z czystości.
    Nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego - szampon po prostu porządnie czyści włosy i wydobywa z nich naturalne piękno
    Włosy w ładnej kondycji wytrzymują do wieczora
    Owszem - były już trochę przetłuszczone, trochę ciężkie ale to już było pod sam koniec dnia i w sumie nie było zauważalne przez innych - ja już nie czułam po prostu takiej świeżości jak rano, ale to normalne I tak sukces ponieważ po innych nabytkach włosy miałam już paskudnie tłuste a nie lekko przetłuszczone (o zgrozo!) w południe (a włosy myję co dzień rano)
    Nie trudno się domyślić z mojej recenzji że - "tak" z pewnością kupię go ponownie i "tak" - polecam go bardzo, bardzo

Ilość zużytych opakowań: jedno - 500 ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Gusia_1488 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię wizaz.pl za dobre rady nie od parady
  • Przede wszystkim Wizażanki dziękuję - czasem moja lektura Waszych opinii wychodzi mi na zdrowie, czasem nie, ale w wypadku stosowania prostych szamponów należą Wam się pokłony.
    Recenzowany Familijny z pokrzywą jest moim ostatnim nabytkiem w kategorii "prostaków" i jak dotąd najlepszym. Ładnie pachnie, nieźle się pieni, plącze niemiłosiernie, ale maska Gloria po i jest ok. Bardzo dobrze oczyszcza. Mam wątpliwości jak zareaguje na niego moja farba, czy aby nie wypłuka mi szybko koloru (a wolałabym nie bo słono za farbowanie płacę) ale to melodia przyszłości. Jak farba ładnie na niego zareaguje będzie edycja i 5*
    Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię znów, bo pewnie będę chciała spróbować kolejnych wersji...
    Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić drzewnykotek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Godny polecenia!
  • Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na "naturalne", zwykłe szampony, bez silikonów i innych polepszaczy. Pojawiły mi się problemy ze skórą głowy, wszystkie silikonowe specyfiki mnie uczulały i musiałam przerzucić się na coś bardziej naturalnego. Pokrzywowego Familijnego używałam jako dziecko, dlatego po pierwszym otwarciu butli dzięcięce wspomnienia powróciły. Szampon jest lekki, ma dość przyjemny zapach, dobrze się pieni. Niestety u mnie beż odżywki się nie obejdzie, dość plącze włosy, jednak szampon jest po to, aby dokładnie oczyszczał, a ten robi to rewelacyjnie. Cena śmieszna, wydajność taka sobie, butelka troszkę nieporęczna, ale mi to nie przeszkadza. Szampon jest naprawdę godny polecenia!
    Ilość zużytych opakowań: 1 średnie i 1 duże

Chcesz pochwalić aiyyo za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij