Familijny, Szampon pokrzywowy z witaminami

Familijny, Szampon pokrzywowy z witaminami

Pojemność 1 000 ml

Doskonały szampon do mycia i pielęgnacji włosów z tendencją do przetłuszczania się.
Ekstrakt z pokrzywy reguluje procesy zachodzące w cebulkach, przez co przetłuszczanie się skóry głowy i włosów znaczącą się zmniejsza. Włosy stają się zdrowe, piękne i lśniące.
W swym składzie zawiera ekstrakt z pokrzywy, który poprawia ukrwienie skóry głowy oraz wzmacnia cebulki włosów.
zawiera kompleks witamin A, E, NNKT (F) , H i B, które wzmacniają włosy, odżywiają je, zapewniając im fantastyczny wygląd i kondycję

do włosów przetłuszczających się
oczyszczające, wzmacniające, łagodzące
zapachowa
100 – 250ml, >250ml
Skóra głowy
przetłuszczająca się

Często do niego wracam

plusy:
+ przyjemny ziołowy zapach
+ dobrze oczyszcza
+ trochę wzmacnia włosy
+ dobrze się pieni

minusy:
- rzadka konsystencja
- plącze

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ bardzo niska cena
- słaba dostępność
- słaba wydajność
- niewygodne opakowanie

Nie radzi sobie z przetłuszczaniem

Kupiłam ten szampon w znanym markecie, nie wiedziałam czego się spodziewać, ale z racji tego, że uporczywie szukam szamponu do włosów przetłuszczających się, który faktycznie będzie działał, stwierdziłam, że dam mu szansę.

Szampon ma zielony kolor i zamknięty jest w przezroczystej butelce na której widnieje zdjęcie pokrzywy. Szampon żelową konsystencję, trochę luźną. Dobrze się pieni. Zapach określiłabym jako ziołowy, w kierunku lasu sosnowego. Jest bardzo wydajny, co zapewne wynika z dużej pojemności butelki.

Jak zwykle w przypadku szamponów do włosów przetłuszczających się poszukuję produktu, który spełni moje wygórowane oczekiwania, a mianowicie - utrzyma świeżość włosów od mycia wieczorem jednego dnia do wieczora dnia następnego. Opisywany przeze mnie szampon testu tego oczywiście nie zdał. Dlatego konieczne jest mycie włosów każdego ranka. Wtedy włosy świeżość zachowują do wieczora, z tym, że wieczorem widać już że nie jest to taka pierwsza świeżość. Ma też jedną dość istotną wadę - powoduje coś co wygląda jak łupież (tak wiem, że szampon nie może powodować łupieżu, tylko mikroorganizmy znajdujące się skórze) i swędzenie głowy.

Lubię ten szampon

Według mnie jest to całkiem przyjemny szampon. Dobrze myje włosy i nie przetłuszczają się zbyt szybko. Zapach jest naprawdę ładny. Ja osobiście nie mogę stosować go zbyt często bo mam wrażenie że trochę wysusza moje włosy i po myciu nim wydają się być sianowate.

Dobry klasyczny szampon

Produkt zakupiony w markecie zamknięty w przezroczystej butli ma rzadką konsystencję o zielonym kolorze roślinnym zapachu dobrze myje skórę włosy pozostawiając je miękkie świeże czyste miłe w dotyku , rzeczywiście zauważył że mniej się przetłuszczają są dłużej czyste bardzo wydajny polecam

Odkrycie na nowo

Zakpupilan ten szampon podczas zakupów w supermarkecie mój chłopak jak zobaczył go w koszyku zapytał czy naprawdę mam Zamiar myć tym włosy hehe a jednak tak. Pamiętam ten szampon z dzieciństwa myłam czasem nim włosy kiedy zabrakło mojego. Myje nim teraz włosy i jestem zdziwiona ile nowych włosów urosło przez ostatni miesiąc. Włosy przestały wypadać i rośnie ich o wiele więcej niż gdy używałam drogich szamponów na wypadanie włosów. Szampon dobrze czyści moja skórę włosów myje metoda kubeczka i ona sprawdza się u mnie znakomicie. Polecam

Klasyka

Szampon Familijny znam od dziecka. Mam do niego pewien sentyment. Pomimo upływu lat- trzyma poziom. Kolor jest mocno zielony, konsystencja odpowiednio gęsta, zapach ziołowy-pokrzywowy. W składzie zawarte są witaminy. Szampon jest uniwersalny- nadaje się dla całej rodziny. To dobra opcja dla osób, które mają wrażliwą skórę głowy. Świetnie wpływa na włosy, o ile dobierze się odpowiednią odżywkę. Opakowanie jest duże- typowo familijne. Cena bardzo niska. Produkt można kupić nawet w małym osiedlowym sklepie. Mogę polecić.

od czasu do czasu

Pamiętam szampon pokrzywowy z dzieciństwa, ten produkt bardzo go przypomina.
Od czasu do czasu lubię go używać, ponieważ bardzo dobrze oczyszcza włosy i odświeża. Nie zauważyłam żadnych wad.
Zapach też mi odpowiada. I do tego duże opakowanie i niska cena. Polecam.

Ok!

Szampon ma to w sobie że uwielbiam jego odświeżający zapach. Ponadto oczyszcza skórę głowy oraz włosów z wszelkich zanieczyszczeń. Jedyną wadą tego szamponu jest to że strasznie plącze włosy. Jeśli chodzi o wydajność, szampon ma formułę lejącą się, co nie pozwala cieszyć się długo szamponem. Jednak szampon nie jest drogi można kupować go do woli.

DLa mnie bez rewelacji.

Pamiętam jak za czasów dzieciństwa był w domu na zmianę z tym niebieskim familijnym . Jakiś czas temu skusiłam się znów na niego, ale po pierwszym użyciu wylądował w koszu! Włosy suche, matowe, sianowate w dotyku .. a nie wspomnę już nic o rozczesaniu ich. Mi niestety nie przypadł, ale zapach ok ;).

Dobra opcja dla przetłuszczających się włosów

Niestety jestem posiadaczką włosów, które bardzo szybko się przetłuszczają, więc mycie włosów codziennie bądź co drugi dzień to u mnie norma. Szampon ma przyjemny zapach, jest wydajny, a opakowanie jest okey (bez udziwnień). Po umyciu włosy są sypkie i widocznie oczyszczone, a skóra głowy odświeżona. Mam jednak taki problem, że co drugie mycie muszę użyć innego szamponu bo inaczej włosy się przyzwyczajają i nie ma już tego efektu wow po skorzystaniu z szamponu z pokrzywą.

Dobrze oczyszcza ale trochę wysusza wlosy

Szampon ten znam od wielu lat, był to zawsze ulubiony szampon kupowany przez moją mamę. Teraz kupuję go ze względu na mojego męża, ponieważ on też jest jego fanem i sama od czasu do czasu go użyję.
Szampon kupuje zawsze w dużej, ekonomicznej butli.
Szampon nie jest ani za testy, ani za rzadki.
Ma dość 8ntensywny ziołowy zapach.
Dobrze się pieni. M9vjo oczyszcza skórę głowy i włosy. Niestety moje długie włosy podczas mycia się plączą. Po wysuszeniu, vez użycia odżywki niestety się puszą i są dość mocno wysuszne. Dlatego zawsze po jego użyciu niezbędne jest użycie odżywki lub maski.
Szampon jest dość wydajny, łatwo dostępny i w korzystnej cenie.

Jedna z najlepszych opcji

Wiele razy przekonałam się, że im tańsze, mniej przekombinowane produkty, tym lepsze. Ten szampon jest w mojej rodzinie od dziesiątek lat. Kiedy potrzebuję odmiany, zwykłego umycia, bez keratyn, odżywczych substancji, sięgam po ten szampon. Szampon bardzo dobrze się pieni, świetnie myje włosy. Włosy są lekkie i puszyste. Zapach jest całkiem przyjemny, a znam też niby ziołowe, które są tak chemiczne, intensywne, że aż obrzydliwe. Wiadomo szampony z wyższej półki pachną znacznie ładniej, ale naprawdę przyzwyczaiłam się do tego zapachu. Ten szampon to taka baza. Nawet u fryzjera słyszałam, że lepsze są zwykłe pokrzywowe, brzozowe szampony niż te wszystkie z dodatkami, które strasznie obciążają włosy. Problemem jest to, że nie we wszystkich sklepach dostanę dokładnie ten produkt, a podobne nie są już tak dobre.

Perełka

Używam od dzieciństwa, oczyszcza skórę, jest wydajny, ładnie pachnie, włosy są po nim bardzo mięciutkie.
Czasem dla odmiany kupię inny szampon, jednak zawsze wracam do Familijnego.
Jest dostępny praktycznie wszędzie za małe pieniądze, a działanie mega!