Byk Mazovia, Benzacne, Tonik

Powiększ Byk Mazovia, Benzacne, Tonik

Zgłaszająca osoba: Aniutek

Bezalkoholowy tonik o działaniu przeciwtrądzikowym. Zawiera kwas mlekowy i witaminy z grupy B. Łagodzi objawy trądziku. Zapobiega błyszczeniu się skóry. Nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Skład: aqua, rosa centifolia flower water, propylene glycol, PEG 1500, solubilisant LRI, dipotassium phosphate, lactic acid, yeast extract, methylparaben, potassium dihydrogen phosphate, menthol, alcohol (0,2g w 100ml do rozpuszczenia mentolu)

Cena: ok. 16zł / 200ml

• Skuteczny i wydajny
  • Tonik jest wydajny , na długo starczy , nie wypala skóry dzięki temu , że nie ma alkoholu w składzie , a mimo to dokładnie oczyszcza i zapobiega powstawaniu nowych krostów , dzięki mentolowi w swoim składzie schładza skórę i przyjemnie pachnie miętą .
    Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ksings za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coraz gorzej...
  • Przejdę od razu do konkretów:

Działanie: 3.5/5. Za pierwszym opakowaniem zachwyt- pory zwężone, zaskórników mniej, cera wygładzona, a do tego delikatny efekt chłodzenia. Niestety im dalej w las, tym więcej drzew. Każda buteleczka sprawiała coraz większy zawód.
    Zapach: 2/5. Jak przejrzałe pomidory.
    Opakowanie: 3/5. Osoba, która wymyśliła sposób dozowania, powinna przestać wcielać w życie swoje idealne pomysły.
    Cena: 5/5. Taniocha jak na kosmetyk apteczny.
    Dostępność: 4/5.
    Polecam dla cer trądzikowych, które nie liczą na cud.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paskiwkropki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa i to jest najważniejsze!
  • Fakt, wali drożdżami - i niestety, zapach nie znika. Ale tonik zdecydowanie działa! Po odstawieniu hormonów moja twarz zmieniła się w pobojowisko - CODZIENNIE pojawiało się coś nowego i obrzydliwego, i nic co stosowałam nie przynosiło rezultatów. Od kiedy używam toniku 2xdziennie od dwóch tygodni moja twarz wraca do normalności, nie pojawia się nic nowego, a to co zostało dobijałam żelem, również Benzacne.

Plusy:
    + działa, działa, działa - skóra jest w świetnej kondycji!

Minusy:
    - śmierdzi drożdżami.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić mopik18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 'TAK, pomaga
  • Całe szczęście już nie muszę go kupować, gdyż stan mojej cery jest dobry. Ale kiedyś, przy atakach trądziku był w mojej łazience. Jest pomocny w leczeniu kłopotliwej cery, ładnie tonizuje, Lekko ściąga i przede wszystkim bardzo dobrze oczyszcza. Zapach nie ma znaczenia w tym przypadku. Cena bardzo przystępna i wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 całe

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry!
  • O dziwo pozytywnie zaskoczył mnie ten tonik!

Cena - 11 zł w aptece.

Zapach - nie pachnie zbyt przyjemnie, drożdżowo-różano, ale idzie się po czasie przyzwyczaić. Zapach jest intensywny i czuć go przez długi czas :P

Działanie - tonik po dłuższym stosowaniu na prawde działa! Liczba zaskórników zmniejszyła się, a i grudni i krosty zmalały do minimum! Tonik niestey pozostawia lekko lepiącą warstwę na twarzy. Po zastosowaniu kremu ta lepkość na szczęscie znika.

Wydajność - 2 miesiące przy 2x stosowaniu wciągu dnia.

Reasumując przyjemny produkt, którego na pewno warto wypróbowac!

Używam tego produktu od: grudzień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po dłuższym stosowaniu widze efekty!
  • śmierdzi przeokropnie i bardzo długo więc nadaje się na noc ale rano trzeba i tak dobrze zmyć bo bardzo czuć, b.dobrze działa na zaskórniki , tańszy od Eucerinu który tez posiada kwas mlekowy ale nie ma drożdży

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcin_619 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w połączeniu z żelem Acne Mineral i emulsją Acnelia M działa cuda
  • Mam 32 lata i walczę z zaskórnikami. Szlag mnie trafia w tej nierównej walce. Od listopada do połowy kwietnia wydałam majątek na zabiegi kosmetyczne, które szczerze mówiąc - pomagały troszkę, ale rewelacji nie było. Postanowiłam na własną rekę poszukać czegoś, czym mogłabym walczyć między zabiegami. I wiecie co - nie potrzebuję już zabiegów.
    Tonik Benzacne to typowy śmierdziel drożdżowy, ale ma ogromną zaletę - nie zawiera alkoholu, a więc nie wysusza skóry, a to dla mnie bardzo ważne. Na początku stosowania pojawiły sie pojedyncze nieprzyjemności - myslę jednak, że jest to kwestia drożdzy właśnie, które wyciągają zanieczyszczenia na powierzchnię, aby sie ich pozbyć. Używam go w połączeniu z pianką do mycia Himalaya, żelem Acne mineral i emulsją Acnelia M. Efekt jest taki, że moja skóra jest dogłębnie oczyszczona, pory obkurczone i co ważne przebarwienia z każdą aplikacją coraz bledsze. I naprawdę ten zestaw uratował nie tylko moją cerę, ale także moje finanse. Polecam z całego serducha Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić madziunia80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Niestety nie zauważyłam szczególnego działania antytrądzikowego. Duża zaletą było na pewno to, że nie powodował zapychania porów.
    Miał dość specyficzny zapach (sama nie wiem, co o nim sądzić).
    Opakowanie pozostawia wiele do życzenia - po odkręceniu zakrętki mamy do czynienia z dość szeroką dziurą, przez która wylewamy produkt. Kilka razy wylało mi się za dużo produktu.

Używam tego produktu od: nie wiem kiedy
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 200ml

Chcesz pochwalić titelritury za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zastanawia mnie ciągłe powtarzanie w recenzjach tego produktu o jego zapachu. Tonik ten jest na bazie drożdży, które pięknie nie pachną, stąd dość specyficzny aromat kosmetyku, jednak nie widzę sensu w odejmowaniu gwiazdki za to, gdyż produkt nie ma dodatkowych sztucznych dodatków, a to jest na plus!
    Tonik rzeczywiście działa, jednak niestety skóra przyzwyczaja się do niego i przestaje reagować.
    Jak dla mnie wygodne opakowanie i buteleczka, zapach specyficzny, ale można się przyzwyczaić, mnie po dwóch latach stosowania w ogóle nie przeszkadza. Cena na plus. Wydajny.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ChocoMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Kupiłam ten tonik dzieki pozytywnym opiniom na Wizazu. Moja cera jest kaprysna. Czasami wyskakuja mi niespodzianki i podskorne krostki+ zaskorniki. Tonik mial za zadanie odswiezyc i oczyscic cere. Dwie gwiazdki przyznalam za duze opakowanie i stosunkowa niska cene,a takze fakt, iz nie wysusza skory. Niestety juz po 3 dniach stosowania tonik strasznie zapchal mi pory i na twarzy zaczely wyskakiwac mi podskorne, wielkie i bolace gule, ktore leczylam jeszcze 2 tygodnie. Niestety to nie jest produkt dla mnie,

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Amra za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij