Byk Mazovia, Benzacne, Tonik

Powiększ Byk Mazovia, Benzacne, Tonik

Zgłaszająca osoba: Aniutek

Bezalkoholowy tonik o działaniu przeciwtrądzikowym. Zawiera kwas mlekowy i witaminy z grupy B. Łagodzi objawy trądziku. Zapobiega błyszczeniu się skóry. Nie zawiera alkoholu, dzięki czemu nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Skład: aqua, rosa centifolia flower water, propylene glycol, PEG 1500, solubilisant LRI, dipotassium phosphate, lactic acid, yeast extract, methylparaben, potassium dihydrogen phosphate, menthol, alcohol (0,2g w 100ml do rozpuszczenia mentolu)

Cena: ok. 16zł / 200ml

• Coraz gorzej...
  • Przejdę od razu do konkretów:

Działanie: 3.5/5. Za pierwszym opakowaniem zachwyt- pory zwężone, zaskórników mniej, cera wygładzona, a do tego delikatny efekt chłodzenia. Niestety im dalej w las, tym więcej drzew. Każda buteleczka sprawiała coraz większy zawód.
    Zapach: 2/5. Jak przejrzałe pomidory.
    Opakowanie: 3/5. Osoba, która wymyśliła sposób dozowania, powinna przestać wcielać w życie swoje idealne pomysły.
    Cena: 5/5. Taniocha jak na kosmetyk apteczny.
    Dostępność: 4/5.
    Polecam dla cer trądzikowych, które nie liczą na cud.

Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paskiwkropki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa i to jest najważniejsze!
  • Fakt, wali drożdżami - i niestety, zapach nie znika. Ale tonik zdecydowanie działa! Po odstawieniu hormonów moja twarz zmieniła się w pobojowisko - CODZIENNIE pojawiało się coś nowego i obrzydliwego, i nic co stosowałam nie przynosiło rezultatów. Od kiedy używam toniku 2xdziennie od dwóch tygodni moja twarz wraca do normalności, nie pojawia się nic nowego, a to co zostało dobijałam żelem, również Benzacne.

Plusy:
    + działa, działa, działa - skóra jest w świetnej kondycji!

Minusy:
    - śmierdzi drożdżami.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić mopik18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 'TAK, pomaga
  • Całe szczęście już nie muszę go kupować, gdyż stan mojej cery jest dobry. Ale kiedyś, przy atakach trądziku był w mojej łazience. Jest pomocny w leczeniu kłopotliwej cery, ładnie tonizuje, Lekko ściąga i przede wszystkim bardzo dobrze oczyszcza. Zapach nie ma znaczenia w tym przypadku. Cena bardzo przystępna i wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 całe

Chcesz pochwalić MychaMysia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry!
  • O dziwo pozytywnie zaskoczył mnie ten tonik!

Cena - 11 zł w aptece.

Zapach - nie pachnie zbyt przyjemnie, drożdżowo-różano, ale idzie się po czasie przyzwyczaić. Zapach jest intensywny i czuć go przez długi czas :P

Działanie - tonik po dłuższym stosowaniu na prawde działa! Liczba zaskórników zmniejszyła się, a i grudni i krosty zmalały do minimum! Tonik niestey pozostawia lekko lepiącą warstwę na twarzy. Po zastosowaniu kremu ta lepkość na szczęscie znika.

Wydajność - 2 miesiące przy 2x stosowaniu wciągu dnia.

Reasumując przyjemny produkt, którego na pewno warto wypróbowac!

Używam tego produktu od: grudzień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po dłuższym stosowaniu widze efekty!
  • śmierdzi przeokropnie i bardzo długo więc nadaje się na noc ale rano trzeba i tak dobrze zmyć bo bardzo czuć, b.dobrze działa na zaskórniki , tańszy od Eucerinu który tez posiada kwas mlekowy ale nie ma drożdży

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcin_619 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w połączeniu z żelem Acne Mineral i emulsją Acnelia M działa cuda
  • Mam 32 lata i walczę z zaskórnikami. Szlag mnie trafia w tej nierównej walce. Od listopada do połowy kwietnia wydałam majątek na zabiegi kosmetyczne, które szczerze mówiąc - pomagały troszkę, ale rewelacji nie było. Postanowiłam na własną rekę poszukać czegoś, czym mogłabym walczyć między zabiegami. I wiecie co - nie potrzebuję już zabiegów.
    Tonik Benzacne to typowy śmierdziel drożdżowy, ale ma ogromną zaletę - nie zawiera alkoholu, a więc nie wysusza skóry, a to dla mnie bardzo ważne. Na początku stosowania pojawiły sie pojedyncze nieprzyjemności - myslę jednak, że jest to kwestia drożdzy właśnie, które wyciągają zanieczyszczenia na powierzchnię, aby sie ich pozbyć. Używam go w połączeniu z pianką do mycia Himalaya, żelem Acne mineral i emulsją Acnelia M. Efekt jest taki, że moja skóra jest dogłębnie oczyszczona, pory obkurczone i co ważne przebarwienia z każdą aplikacją coraz bledsze. I naprawdę ten zestaw uratował nie tylko moją cerę, ale także moje finanse. Polecam z całego serducha Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić madziunia80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Niestety nie zauważyłam szczególnego działania antytrądzikowego. Duża zaletą było na pewno to, że nie powodował zapychania porów.
    Miał dość specyficzny zapach (sama nie wiem, co o nim sądzić).
    Opakowanie pozostawia wiele do życzenia - po odkręceniu zakrętki mamy do czynienia z dość szeroką dziurą, przez która wylewamy produkt. Kilka razy wylało mi się za dużo produktu.

Używam tego produktu od: nie wiem kiedy
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 200ml

Chcesz pochwalić titelritury za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zastanawia mnie ciągłe powtarzanie w recenzjach tego produktu o jego zapachu. Tonik ten jest na bazie drożdży, które pięknie nie pachną, stąd dość specyficzny aromat kosmetyku, jednak nie widzę sensu w odejmowaniu gwiazdki za to, gdyż produkt nie ma dodatkowych sztucznych dodatków, a to jest na plus!
    Tonik rzeczywiście działa, jednak niestety skóra przyzwyczaja się do niego i przestaje reagować.
    Jak dla mnie wygodne opakowanie i buteleczka, zapach specyficzny, ale można się przyzwyczaić, mnie po dwóch latach stosowania w ogóle nie przeszkadza. Cena na plus. Wydajny.

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: trzy całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ChocoMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie
  • Kupiłam ten tonik dzieki pozytywnym opiniom na Wizazu. Moja cera jest kaprysna. Czasami wyskakuja mi niespodzianki i podskorne krostki+ zaskorniki. Tonik mial za zadanie odswiezyc i oczyscic cere. Dwie gwiazdki przyznalam za duze opakowanie i stosunkowa niska cene,a takze fakt, iz nie wysusza skory. Niestety juz po 3 dniach stosowania tonik strasznie zapchal mi pory i na twarzy zaczely wyskakiwac mi podskorne, wielkie i bolace gule, ktore leczylam jeszcze 2 tygodnie. Niestety to nie jest produkt dla mnie,

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Amra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko nie on...
  • +cena

- okropny zapach

-twarz po użyciu bardzo się "lepi"

-lekkie ściągnięcie cery,ale to wina tego lepienia się

-nie zauważyłam żadnej poprawy stanu mojej cery

-wylewa się z butelki

-okropne opakowanie

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych efektów.
  • Nie widziałam żadnej różnicy. Działa na moją skórę podobnie jak zwykła kranówka, do tego śmierdzi mlekiem. Miałam wrażenie że po nim jeszcze bardziej świeciła się skóra. Jest rzadki i ma opakowanie, z którego wylewa się dwa razy więcej niż bym chciała. Jedyna zaleta to że dobrze zmywa pozostałości po innych kosmetykach i cały brud ze skóry. Moja mama twierdzi że ten kosmetyk jest na rynku już od dawien dawna i nic w nim się od tego czasu nie zmieniło. Dziwię się, że ktoś chciałby to kupić.

Cena: ok. 10-13 zł

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Akinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Mój trądzik ostatnio przestał być oporny i niektóre kosmetyki zaczęły pomagać, więc wróciłam do źle wspominanego z przeszłości toniku Benzacne. Niestety tonik przez 3 lata chyba nie zmienił formuły, mimo beznadziejnego i irytującego braku działania. Producent walnął na butli przepis na sukces - należy stosować systematycznie po każdym umyciu skóry.

-tonik po prostu nie działa na trądzik
    -brzydko pachnie
    -jest niewydajny, i w związku z tym nie opłaca się cenowo
    -otwór tej butli jest po prostu dramatyczny, w życiu nie spotkałam się z tak tragicznym dozownikiem - za dużo produktu się wylewa, i tu nie chodzi o wprawę, a o stopień zużycia produktu, im mniej go w opakowaniu, tym łatwiej o odpowiednią ilość na waciku
    - systematyczność nic nie daje

Daję gwiazdkę, bo go nie wywalam, jako nic-nie-rób przywracający (mam nadzieję) skórze odpowiednie pH stoi w łazience mojego chłopaka, gdzie raz na jakiś czas myję twarz i po prostu nie muszę wtedy dźwigać mojego domowego, sprawdzonego i ukochanego toniku.

Używam tego produktu od: kiedyś, kiedyś, i obecnie od 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zacnaolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być, jednak ciągle szukam ideału.
  • Zachwycona maścią benzacne kupiłam tonik, sądząc, że wzmocni jej działanie, bo maścią byłam po prostu zachwycona. I tą 5 % i tą 10 %. No, ale wróćmy do toniku.
    Producent zapewnia, że cera będzie oczyszczona, trądzik złagodzony. No, powiedzmy że w 1/4 obietnice zostały spełnione.
    +wydajny,
    +tani (ok. 13 zł),
    +coś tam oczyszcza,
    -nie matuje,
    -nie łagodzi tradziku,
    -wolno się wchłania,
    -lepi się, nawet po nałożeniu kremu,
    -śmierdzi tak okropnie, że ludzie mnie chyba zaczeli unikać (ku zdziwieniu maść wogóle nie pachnie).

Obawiam się, że więcej nie kupię, poszukam czegoś treściwszego. Jednak do maści benzacne jestem przywiązana od prawie roku i ciągle będę jej używać, ze względu na jej działanie.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie dwa, teraz kończe drugie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula_95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Tonik kupiła mi mama. Mam cerę normalną ze skłonnościami do czasowych wyprysków. Wypryski zaczęły występować po użyciu tego świństwa. Tonik ma normalną cenę, ale śmierdzi, nie jest antybakteryjny i w ogóle do bani.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysypał...
  • Miałam ze trzy podejścia do tego toniku- zawsze mnie po nich wysypywało, a miał to być w zamyśle tonik antybakteryjny. Mam skórę bardzo skłonną do zapychania, niestety ten produkt tylko pogorszył sprawę. Kolejne minusy? Niezbyt piękny zapach (ale to można przeboleć) i niewygodna aplikacja (łatwo można wylać za dużo z butelki). Innymisłowy lipa...

Używam tego produktu od: Parę razy na przestrzeni lat
    Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić Cherry_Waves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tonik
  • Używałam tego toniku jakiś rok temu. Dobrze odświeżał i nawilżał. W dodatku ma fajny, nietypowy zapach, który bardzo mi się podoba. Zamierzam go niedługo kupić, bo przypadł mi do gustu

Używam tego produktu od: ostatni raz-około rok temu

Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

Chcesz pochwalić marika161 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nastolatkowy hit !
  • tonik ten uzywalam wieki temu jako nastolTKA. mIAŁ OKROPNY zapach, nic to coś nie robilo choć może trochę działało ale komfort uzywanie go był żaden. Miał ogromną butelkę, wielki otwór, i byl śmierdzący . Ciekawe czy wogle jeszcze jest produkowany

Używam tego produktu od: 5 lat temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 tonik

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • W sumie ok, ale...
  • Od czasu do czasu powracam do tegoż specyfiku. Zwłaszcza w okresie kaloryferów, gdy częściej wskakują mi pryszcze w strefie T. Zauważyłam, że tonik ten przyspiesza ich gojenie. Łagodzi podrażnienia i sprawia, ze trądzik goi się bez blizn i przebarwień. Dużym plusem jest, że nie wysusza, dzięki temu również cera tak się nie świeci. Ma specyficzny zapach starego mleka, w którym moczone są skarpety rolnika po żniwach. Ja lubię takie dziwne zapachy, więc mnie jakoś bardzo nie przeszkadza. Jest średnio wydajny i trochę długawo się wchłania, a ja np rano nigdy, po prostu nigdy nie mam czasu, żeby długo czekać Ludziom ze skórą tłusta i mieszaną polecam.

Używam tego produktu od: Od jakiś dwóch lat z przerwami.
    Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sfw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę różnicy
  • Nie zauważyłam żadnej poprawy stanu cery podczas stosowania tego toniku. Krostki jak wyskakiwały tak wyskakują. Śmierdzi okropnie i wcale ten zpaszek nie ulatnia się tak szybko. Średnio wydajny. Tonik stosuję od miesiąca po każdym umyciu twarzy, jak zaleca producent. Efektów zero.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić filein za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Wiadomo że sam tonik nie pomoże przy trądziku.
    Benzacne nie wysusza buzi, nie powoduje świecenia.
    Wraz z kremem na trądzik dobrze się sprawuję.
    Zapobiega powstawaniu pryszczy
    Strasznie śmierdzi, ale da się przyzwyczaić.
    Jest łagodny i fajnie odświeża buźkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magdzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam na trądzikowe problemy
  • Stosowalam go bardzo dlugo razem z mascia, kiedy bylam nastolatka i bardzo mi pomogl. Po prostu dziala na tradzik, pielegnuje, nie wysusza. Jedyne, co mi w nim przeszkadzalo to zapach, ale mozna sie przyzwyczaic Teraz juz nie mam az takich problemow z cera wiec uzywam innych tonikow.

Używam tego produktu od: uzywalam z przerwami ok. 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić villaHelius za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny tonik ale dziala
  • Doskonaly tonik, bardzo delikatny, nie wysusza, nawilaza i co najwazniejsze dziala przeciw tradzikowo.
    Jesli masz podrazniona skore po wszelkich kuracjach na tradzik ten tonik zbalansuje skore wyrowna koloryt i w ogole jest super
    Polecam goraco!

Używam tego produktu od:5 lat
    Ilość zużytych opakowań:bardzo duzo

Chcesz pochwalić Roksana82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny śmierdzielek
  • juz kilka lat temu kupiłam go pierwszy raz, potem eksperymentowałąm by móc wrócic do niego....
    to jeden z lepszych o ile nie najlepszy tonik, jaki przetestowałam-wydajny, skuteczny, doskonale nawilza buzię, koi, poprawia koloryt(i to zdecydowanie!)i rzeczywiscie-zmniejsza czestotliwosc pojawiania sie zmian skórnych, wszystko super ale....
    tak smierdzacego toniku to chyba nie ma.... zapach jest co prawda znosny na waciku ale na twarzy juz nie...mało tego,, czuje sie go cały dzien pod nosem...
    ale co tam.warto!

Używam tego produktu od:lat kilku
    Ilość zużytych opakowań:hohoho, sporo

Chcesz pochwalić Violette_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY KWC
  • Pamiętałam zawsze, że w czasach gimnazjum - liceum pomógł mi z trądzikiem. Ale zapomniałam o nim...

Ostatnio zmiany wróciły i pamięć też;P

Kupiłam go w aptece za 15zł.
    Stosuję systematycznie po każdym umyciu skóry jak jest napisane na opakowaniu.
    Po 2 tygodniach od stosowania zauważyłam ze nie wyskakują mi pryszcze (najwyżej pojedyncza mała zmiana, która znika za 2 dni).
    Super utrzymuje nawilżenie skóry.
    Jak dla mnie zapach ma przyjemny
    Redukuje zaskórniki i zmniejsza pory. Wiadomo trudno ich się pozbyć na zawsze, ale można je zatuszować. Ale najbardziej nie mogłam znieść tych pryszczy a tu proszę ZNIKNEŁY !!

NAJLEPSZY KWC

Używam tego produktu od:3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:1/4 butelki

Chcesz pochwalić Duduś za czytelną i pomocną recenzję?
  • żaden cudotwórca
  • zużyłam dobrych parę butelek w czasach liceum wespół z żelem Benzacne i żadnej rewolucji na twarzy nie dało się zauważyć. nigdy nie cierpiałam z powodu ostrego trądziku, raczej zawsze(bo i do tej pory) towarzyszyły mi pojedyncze wypryski, trochę denerwujące ale na pewno nie doprowadzały mnie do szału. dlatego też sądziłam, że bez problemu poradzi sobie z moją cerą-mieszaną, świecącą, z rozszerzonymi porami i tymi paroma wypryskami. zwłaszcza, iż to produkt apteczny co w mojej świadomości daje mu co najmniej +40 do mocy , co niestety jest zbyt często złudne.
    tak więc:
    -nie eliminuje wyprysków
    -nie matuje na długo i mam na myśli tu i efekt tuż po każdorazowym użyciu i efekt długofalowy
    -zapach dość odstręczający
    -zostawia jakiś dziwny film na twarzy
    -nie zwęża porów
    -ogromna szyjka, przez którą wylewa się wszędzie dookoła, nie tylko na wacik, płyn

plusy-nie powoduje uczuleń

Używam tego produktu od:już nie używam, używałam ok.4-5lata temu
    Ilość zużytych opakowań:4-5

Chcesz pochwalić brenda_walsh za czytelną i pomocną recenzję?