Bielenda, Ideal Skin, Maska błotno - algowa głęboko oczyszczająca

Powiększ Bielenda, Ideal Skin, Maska błotno - algowa głęboko oczyszczająca

Zgłaszająca osoba: MagJa

Profesjonalna maska błotno-algowa głęboko oczyszczająca polecana jest do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, przesuszonej, szorstkiej lub wymagającej gruntowego oczyszczenia (skóra palaczy).

Działanie:

- głęboko oczyszcza skórę, absorbuje ok. 95% zanieczyszczeń: nadmiar sebum, niezdrową mikro florę, toksyny i szkodliwe jony metali, wszechobecne w zanieczyszczonym środowisku,

- obniża nadwrażliwość skóry,

- przeciwdziała podrażnieniom,

- jako silny antyoksydant neutralizuje wolne rodniki,

- poprawia cyrkulację w naczyniach włosowatych,

- dostarcza składniki odżywcze, makro- i mikroelementy, witaminy i fitohormony,

- aktywizuje przemiany metaboliczne i enzymatyczne w komórkach,

- napina, ujędrnia i wygładza skórę (lifting),

- działa wybitnie odświeżająco i rewitalizująco,

- wizualnie poprawia wygląd i owal twarzy natychmiast po zabiegu,

- skóra odzyskuje ładny koloryt, jest lekko zaróżowiona z matowym połyskiem.

Składniki aktywne:

- Pelavie black - naturalne błoto z głębszych pokładów dna jezior, z najczystszych ekologicznie terenów pn.-wsch. Europy. Zawiera wielkie bogactwo bezcennych składników: Humic Acid (aminokwasy), kwasy AHA, fitohormony, fitosterole, fosfolipidy, karotenoidy, polifenole, bioflawonoidy, witaminy, mikroelementy (miedź, cynk, mangan, wanad, selen).

- Mikronizowane algi Laminaria - nawilżają i odżywiają.

- Skrzyp polny - działa pobudzająco, leczniczo oraz zmiękczająco.

- substancje regulujące wydzielanie sebum

Skład: Aqua (Water), Silt, Alcohol, Kaolin, Talc, Glycerin, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Laminaria Digitata Powder, Polysorbate 20, Illite (Green Clay), Glycereth-26, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Equisetum Arvense (Horsetail) Leaf Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

/mg/

• nie dobra
  • Ta maseczka może troche oczyszcza skóre,ale mam wrażenie ze tak naprawde nie robi nic,już wole maske zielona,a ta wogóle nie powinna wejść na rynek po to zwykły wyrzut pieniędzy,moim zdaniem wystarczy tylko ta zielona,ma dziwny zapach,po nałozeniu mocno zasycha że pożniej trudno ją zmyć;/,ogólnie nie polecam tego produktu.Używam tego produktu od: 1rokIlość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę super maska !
  • Na samym początku - mam nadzieję że to ta sama maseczka tylko zmieniło się jej opakowanie - na wszelki wypadek załączam fotkę

Bardzo fajna maseczka którą testowałam już kilkanaście razy w szkole - zanim kupiłam do domu .
    Daje naprawdę dobre efekty - jednak warunkiem przed zastosowaniem jest wykonanie porządnego peelingu .

Moja cera przyzwyczaiła sie już to tej maseczki - i wogóle nie czuję jej działania - tzn. szczypania, drapania czy pieczenia podczas aplikacji . Oczywiście nie znaczy że nie widzę efektów . Skóra staje się naprawdę delikatniejsza , jędrniejsza , i ma świeży koloryt .

Bardzo ładne efekty widać u mojej siostry - która jest nałogowym palaczem ... Ja osobiście unikam nawet towarzystwa osób ,,masowo kopcących " ....

Co do opisu - iż produkt wystarcza na 15 aplikacji ... hmmmm ...to już moje drugie opakowanie maseczki .. i powiem tak ... jeśli się postarasz wystarczy na 15 zabiegów ... natomiast jeśli przyłożysz się do aplikacji , i zaczniesz nakładać niewielką ilość na szyję ... zapomnij o 15 aplikacjach .

Sądzę że wystarcza na 12 aplikacji - nie oszczędzając produktu na klientce .

Uwaga - naprawdę dokładnie strzepuj opakowanie - maseczka jest bardzo gęsta i się oddziela - co możesz zobaczyć na moich zdjęciach - jeśli tego nie będziesz robić .. maska będzie jeszcze mniej wydajna - oraz będzie gorzej zasychać

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne + w szkole ok pół opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić izzzunia za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Dobra ale...
  • Jest to dobra maseczka,ale trzeba przeprowadzić kilka zabiegów żeby zauważyć efekty.Tak było w moim przypadku.Za pierwszym razem nie zauważyłam żadnego działania,ale z 3,4 razem już tak.Po nałożeniu na twarz skóra twarzy może trochę piec,ale to przechodzi za kilka minut.Zapach tej maski bardzo mi sie podoba,taki perfumowany.Polecam tym którzy są cierpliwi...Używam tego produktu od: 2miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Solam za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna
  • Recenzję piszę po zużyciu kolejnego już, trzeciego opakowania tej maseczki. Muszę powiedzieć, iż początkowo miałam co do niej mieszane odczucia, głównie z uwagi na b. mocne pieczenie, trudność w zmywaniu i intensywny zapach zgniłych śledzi /jak w Thalgo/, co niestety przyjemne nie jest ale pozwala domniemywać, że nie ulepszali produktu nadmiarem kompozycji zapachowych.
    \nMaska ma postać gęstej pasty o zgniłozielonym kolorze - wcześniej brązowawym ale widocznie producent coś zmienił. Potrzebuję silnego oczyszczenia z uwagi na znaczną skłonność do zaskórników i rozszerzonych porów. Zwykłe glinki do rozrabiania z wodą są dla mnie dyskwalifikujące z uwagi na silne wysuszanie. Ta maska ma w składzie glicerynę i alginat dzięki czemu nie wysusza drastycznie choć jej działanie jest dość silne. Skóra jest rozjaśniona, wygładzona ale żeby uzyskać jako taki efekt trzeba poczekać. Tym niemniej uważam, że jest naprawdę niezła na tle produktów dostępnych na rynku w segmencie średnio i nisko półkowym. Z ciekawości dodam, że jest nieco bardziej skondensowana choć niemal identyczna jak maseczka tej samej firmy do sprzedaży powszechnej minerały z Morza Martwego - czy jakoś tak - tyle że za ta tubę płaciłam około 43 zł z przesyłką za 175 ml. Aktualnie będę testować inne glinki i zobaczymy.

Chcesz pochwalić lumiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie oczyszcza, ani nie poprawia
  • Maska jest jak zwyczajna maska kupiona w sklepie, a nie jako profesjonalna. Myślałam, że przy regularnym stosowaniu wraz z peelingiem a la mikrodermabrazja moja cera poprawi się, ale niestety, ani nie zauważyłam oczyszczania, ani moja cera nie poprawiła się, nadal są niedoskonałości i pory przy nosie.
    Więc nie polecam, strata pieniędzy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ap1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • good stuff
  • dla cery mieszanej-SUPER!!!!....zweza pory, ogranicza wydzielanie sebum,wyrownuje koloryt buzki, napina, uelastycznia,dziala antybakteryjnie,oczyszcza,rewitalizuje, twarz jest widocznie odswieżona, odmłodzona no i pozbawiona wypryskow na pare dni po zastosowaniu maski. Ma podobne działanie jak maska z glinka zielona Ideal Skin, rowniez wyczuwalne jest delikatne pieczenie, mrowienie w trakcie zabiegu ale to tylko efekt oczyszczaniajest godna polecenia dla osob z cera mieszana

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić kilargo za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 7 raz(y)
  • solidna
  • Jak wszystkie wypróbowane dotąd przeze mnie produkty z serii Ideal Skin - bardzo dobra. Używam na przemian z maską z glinki zielonej (ktorą uważam jednak za lepszą) z tej samej serii, przed nałożeniem maski algowej. Oczyszcza skórę i sciąga pory. Lekko piecze po nałożeniu, co daje wrażenie działania antybakteryjnego, choć niestety, nie dostrzegam spektakularnych efektów w leczeniu wyprysków (jednak nie mam cery trądzikowej). Nie dostrzegam efektu liftingu. Nie mam przebarwień, więc nie jestem w stanie ocenić jej działania pod tym kątem (na piegi nie działa ).
    Generalnie - moim zdaniem bardzo dobra maska oczyszczająca, idealna na lato, gdy przed wyjściem zależy nam na ściągnięcu sebum oraz zwężeniu porów.
    Przy kupnie zaznaczyłam opcję "nie wiem", ponieważ jednak - jak już wspominiałam - wersja z glinką zieloną jest dla mnie lepsza. I raczej na nią się skuszę ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bieta za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • w sam raz na przebarwienia...
  • Producent podaje iż maska
    "polecana jest do pielęgnacji skóry o obniżonej jędrności, przesuszonej, szorstkiej lub wymagającej gruntowego oczyszczenia (skóra palaczy)" o trądziku nic nie wspomina chociaż nazwa może błędnie to sugerować.
    W gabinecie stosuję ten preparat od ok. roku i bardzo sobie go chwalę podobnie jak klientki. Cera palaczek wyraźnie się poprawia - już po jednym nałożeniu maski bledną zażółcenia na które "pracowało się" latami... Skóra jest delikatnie napięta (nie widać spektakularnego liftingu, ale przecież ten preparat nie ku temu ma służyć), wygładzona i nawilżona.

Dobrze się sprawdza przy przebarwieniach rodem z solarium.

Faktycznie przed użyciem trzeba "wstrząsnąć" (jak większość podobnych masek) i kolorek oraz zapach dość przeciętne.

Polecam ten kosmetyk z czystym sumieniem osobą dla których kosmetyk jest zalecany.

Używam tego produktu od: ok. rok
    Ilość zużytych opakowań: całkiem sporo ;-)

Chcesz pochwalić Damma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie - beznadziejna!
  • Mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszeń. Toczę bitwę z rozszerzonymi porami i gdzie nie gdzie pojawiającymi się małymi krostami. Pokładałam wielkie nadzieje w tej maseczce, bo opis działania brzmi niezwykle zachęcająco. Poza tym sama nazwa maseczki: błotno-algowa głęboko oczyszczająca (ach!) spowodowała u mnie zachwyt nie z tej ziemi . Po użyciu nastąpiło wielkie rozczarowanie, ale od początku... Maseczka ma brązowy kolorek, troszkę odstraszający, ale co się nie robi żeby piękniej wyglądać. Przed użyciem należy lekko wstrząsnąć opakowaniem, bo wytrąca się z niej wodnista ciecz . Wystarczy naprawdę niewielka ilość żeby pokryć całą bużkę. Po użyciu całej tubki (nigdy niczego nie marnuję, chyba że mnie uczula) stwierdzam, że maseczka ani nie oczyszcza, ani nie pomaga w pielęgnacji cery z niedoskonałościami, ani nawet nie wygładza, ani nic. Nie wiem czym jest ten produkt - moja twarz pozostała na niego obojętna. Polecam jednak przetestować, może komuś będzie służyć.

Edit: nie wspominam w swojej recenzji o cerze trądzikowej, jak to napisała osoba u góry

Używam tego produktu od: już zużyłam

Chcesz pochwalić Shazney za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij