Clinique, Supermoisture Makeup (Podkład nawilżający)

Powiększ Clinique, Supermoisture Makeup (Podkład nawilżający)

Zgłaszająca osoba: Estella

Specjaliści Clinique wykorzystali całą swoją wiedzę o pielęgnacji skóry i stworzyli nowy podkład Supermoisture Makeup. W podkładzie zastosowano super-intensywnie działające składniki nawilżające i nadano mu kremowo-żelową konsystencję. Zapewnia lekkie do średniego krycia. Przeznaczony do skóry suchej lub mieszanej w kierunku suchej.

Skład: Water, Butylene Glycol, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Evening Primrose Oil, PEG-10 Dimethicone, Cladosiphon Okamuranus Extract, Olive Fruit Extract, Cranberry Fruit Extract, Birch Bark Extract, Aloe Leaf Water, Cholesterol, Sodium Mannose Phosphate, Trehalose, Tocopheryl Acetate, Sorbitol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sodium Hyaluronate, Lecithin, Trihydroxystearin, Lauroyl Lusine, Dimethicone/ PEG 10-15 Crosspolymer, Zinc Stearate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Laureth-7, Triethoxycaprylysilane, Dextrin, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Hexylene Glycol, Disodium EDTA, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Mica, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891).

/e/

• słaba trwałość kosmetyku, po paru godzinach znika z twarzy!
  • Abstrahując od tego, że dwukrotnie polecono mi za ciemny odcień, podkład, idealnie sprawdza się dla osób z wrażliwą/suchą skórą.
    Dobrze nawilża, po rozprowadzeniu nie mam uczucia ściągania. Lubię jego gęstawą konsystencję, która sprawia, że produkt jest wydajny.

Natomiast nie podoba mi się jego trwałość! Schodzi dosłownie po paru godzinach z twarzy! Nie pomaga ani baza, ani puder.

to jest niestety bardzo duży minus, który stawia pod znakiem zapytania mój kolejny z rzędu zakup tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić azalis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC gdyby nie ta cena
  • Pierwszy raz, kiedy miałam doczynienia z tym fluidem był zupenie przypadkowy,lecz na szczęście na moją korzyść. Na jednych z portali zamieniłam się z dziewczyną na kilka ciuszków w zamian za ten podkład. Ale do rzeczy ... Pierwsze co mnie zachwyciło to uczucie lekkości,nazwilżenia, tak jakbym spryskała twarz wodą termalną/mgiełką druga rzecz to konsystencja. Pomimo że odcień podkładu byl chyba o 2 tony! ciemniejszy to super wtapiał się w skórę i nie dawał efektu maski lecz lekko muśniętej słońcem twarzy,a to cenię w podkładach.
    Jeśli chodzi o trwałość tu jest z tym o wiele gorzej nie da się ukryć!! Na szczęście moja cere nie potrzebuję mocnego matu więc był dla mnie ok.
    Polecam jak najbardziej przede wszystkim dla osób o cerze skłonnej do alergii!!!!! ( ta firma naprawdę ma świetne kosmetyki , nie nafaszeowane dziadostwem,które uczula). Po drugie polecam je osobom o cerze normalnej/suchej, lecz UWAGA nie z dodatkowymi problemami typu tądzik,zaczerwienia- bo takiej roli akurat ten podkład nie spełnia i nawet producent nam tego nie zapewnia.
    Jedyny minus za cenę no i może za opakowanie- z czasem gdy podkładu jest mniej cięzko go wycisnąć z tej tubki,ale wydajny!!

Używam tego produktu od: 1,5 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić romaaa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czuć nawilżenie.
  • Oceniam odcień 04 ivory.

Podkład, który używam tylko zimą, gdyż w okresie letnim czuję, że jest dla mnie za tłusty i spływa..
    Podkład delikatnie wyrównuje koloryt cery, jednak dużo bardziej widoczne jest rozświetlenie twarz. Zawiera w sobie mnóstwo drobinek, lecz efekt nie jest przesadzony, nawet przy grubej warstwie kosmetyku.
    Kolor dopasowuje się do karnacji.
    Należy po nałożeniu mimo wszystko przypudrować delikatnie twarz- unikniemy efektu żarówki po dwóch godzinach od nałożenia.

Nawilża bardzo dobrze!
    Zero suchych skórek- nie spotkałam sie jeszcze z tym aby podkład niwelował mi suche skórki na nosie i policzkach! Za to duży plus!
    Nie podrażnia wrażliwej cery, nie zapycha, nie powoduje niespodzianek.

Opakowanie bardzo mi się podoba.
    Typowe dla clinique, proste, eleganckie.
    Odkręcana buteleczka z której możemy wycisnąć tyle ile chcemy.
    Napisy nie zdzierają się.
    Zakrętka ma trochę nieprzemyślany kolor, gdyż cały czas są na niej ciapki od podkładu/tłustych palców- trzeba ją wciąż czyścić aby wyglądała ładnie.

Jeśli chodzi o wydajność to jestem bardzo zadowolona, ale fakt, że używam go tylko w zimę nie da dokładnej oceny.
    Niestety po pierwszym sezonie podkład rozwarstwił mi się i wyciekała z niego woda - za to odejmuję gwiazdkę!

Cena adekwatna do jakości.

Polecam osobom z suchą skórą!

Używam tego produktu od: 2 zim,
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, 30ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić makeupmakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • super na lato
  • Bardzo udany podklad. Lekki, ja uzywalam go tylko latem - kropka na cala twarz, zeby lekko ujednolicic cere a nie paciac na upaly cala face i tak sprawdza sie swietnie, nawilza, swiecenie traktuje jako letni glow.

niewidoczny na buzi

super konsystencja, lekka, ladnie pracuje

nawilza i to zauwazalnie cere

super kosmetyk na lato

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić climberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmmm...
  • Podkład czuć na twarzy, a tego nie lubię, utrzymuje się dlugo, krycie jest dobre, nie podkreśla suchych skórek, jedak za tą cenę spodziewałabym sie czegoś lepszego. Może się też wydawać ciężki.

Używam tego produktu od: 4miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe(chyba)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniulek87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Jak dla mnie podkład bomba nawilża cerę, nie przetłuszcza, ma fajne drobinki które rozświetlają cerę nie sprawiając że się świeci. Niesamowicie wydajny i super się rozprowadza jeśli maluję się wcześnie rano, to późnym wieczorem większośc podkładu jest na mojej skórze / chusteczce do demakijażu a nie na ubraniach raz dostałam próbkę od koleżanki - pokochałam na stałe

Ilość zużytych opakowań: 1 i 3/4

Chcesz pochwalić xanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie koniecznie..
  • Jak na firmę Clinique myślałam, że podkład będzie lepszy..
    Mam cere normalną w kierunku suchej. Zaczełam używać podkładu na początku wiosny, w chłodniejsze dni jeszcze jakoś dawał radę tzn- nie było widać tego błyszczenia się skóry, miliona drobinek, i skóra się tak nie przetluszczała. Ale gdy zrobiło się cieplej...
    Podkład tak nawilża że cała strefa T poprostu była przetluszczona! Jak zaczęlo się robić ciepło to miałam wrażenie że ze mnie spłynie. W świetle świeciłam się tak strasznie jak bym wysypała na siebie wiaderko brokatu. Do tego średnie krycie.

Jedyny plus to to że ogólem podkład w ogóle nie przesuszał skóry, odżywiał i był w miare lekki.

Za te pieniądze nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić choocoolate1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa na podrażnienia w związku z czym szukałam podkladu typowo nawilżającego. Myślę, że Supermoisture w 100% spełnia te oczekiwania. Przede wszystkim skóra jest bardzo nawilżona, oczywście po wcześniejszym nałożenu kremu również nawilżającego. Jednakże ma on również inne zalety, mianowicie pięknie rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda na promienną.

Używam tego produktu od: 4 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 Pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Chloe _ za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOJA BIEDNA CERA
  • KONSYSTENCJA
    Kremowo-żelowa konsystencja. Nakładanie tego podkładu to czysta przyjemność. Jednak mimo starannego nałożenia, od razu pojawiły się plamy na policzku. W świetle łazienkowym widać, iż podkład ma w sobie jakieś wstrętne złote drobinki (wyglądają jak brokat). W świetle dziennym na szczęście ich nie widać. Clinique nie wysuszył mi cery, nie podkreślił również skórek na nosie. Duży minus – podkład strasznie osadza się na włoskach (brwi, nasada włosów).

KOLOR
    Testowałam kolor nr 04 Ivory. 30 min od nałożenia podkład ściemniał i nabrał koloru rudawej "tapety" (wygląda tanio). Znajomi twierdzili, iż podkład ma nienaturalny, pomarańczowy kolor, z czym się niestety zgadzam. Fuj. Jednak pomijając ten paskudny kolor - moja skóra wyglądała pięknie i zdrowo. Była pełna blasku.

KRYCIE
    Mimo, iż kryje na poziomie średnim, wyraźnie upiększa cerę. Efekt jest świetny.

TRWAŁOŚĆ
    Jeśli chodzi o trwałość, to Clinique wypada tragicznie. W jego przypadku ciężko mówić o trwałości, ponieważ schodzi plamami. Nie wybaczę mu tego. Odejmuję 3 gwiazdki.

FILTR
    Brak!!! Odejmuję za to 1 gwiazdkę.

CENA
    135zł - jakis żart.

WPŁYW NA CERĘ
    Nigdy więcej Spowodował u mnie wysyp najróżniejszych różności Moja cera długo nie mogła dojść do siebie. Tragedia Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.

ODRADZAM ! Nikomu nie życzę takiego ataku zaskórników..

Ilość zużytych opakowań: próbka otrzymana w sephorze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić briliant za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie..
  • zgubne w skutkach gdy masz cerę mieszaną a chwilowo jest przesuszona i szukasz na cito..podkładu nawilzającego..Wybierając clinique mozna byc pewnym sebum i swiecenia nie miłosiernego .Konsystencja,krycie ,kolor wszystko jest ładnie ale zapach brrr jakies łupiny orzechów czuję???no ale nawet zapch bym przełkneła gdyby efekt miał byc wow..ale nie był..więc żegnam sie z nim na wieki wieków..amen

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij