Verona, Revia (Farba do włosów) (stara wersja)

Powiększ Verona, Revia (Farba do włosów) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: julittaa22

Intensywne, trwałe kolory i piękne, lśniące włosy po farbowaniu – w recepturze farby Revia zawarte są substancje, które mają za zadanie chronić kolor włosów oraz kondycjonować włosy tak, by były lśniące, miękkie i puszyste.
W składzie farby znajduje się składnik, który utrwala i chroni kolor – farba trudniej zmywa się z włosów, kolor długo utrzymuje się na włosach bez widocznych zmian.

Cena: 5,40zł
/e/

• Mam mieszane uczucia
  • Miałam włosy naturalne ,jestem szatynką z mysim odcieniem a na koncówkach zostało mi trochę blondu po pasemkach u fryzjera,postanowiłam zrobić eksperyment i pofarbować włosy sama w domu .Kupi lam odcien ciemny bląd i wyszedł jak na palecie z próbnymi włosami!!! No cóż moje włosy zostały rozjaśnione o jakieś 5 tonów ! W sumie kolor wyszedł ciekawy....taki ciemny karmelowy bląd ...Farba jest bardzo mocna ! Smierdzi okropnie no i włosy niszczą się dość mocno , czytałam poprzednie recenzję że ta farba nie niszczy włosów ale to nie prawda! skoro ja farbowałam na swoje własne włosy i mi zniszczyła to co mówić o już farbowanych? Tylko że .... ta farba jest pełna niespodzianek..Jak zmoczę włosy i myje szamponem to rzeczywiscie można się przestraszyc suche strąki ale jak dodam odżywkę wysuszę ułożę są lśniące ! oj ta farba mnie zadziwia...Kupię na pewno jeszcze jasniejszy złoty bląd...Farbuje włosy id 20 lat ale pierwszy raz wyszła mi farba jak na palecie!!!Używam tego produktu od: 1 opakowanieIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie Jeszcze dodam że ta farba ma zmienione opakowanie teraz jest czarne bardzo eleganckie. Ja mieszkam w Białymstoku i u nas można kupić tą farbę w Centralu na stoisku kosmetycznym.

Chcesz pochwalić beabi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za odkrycie!
  • Mojej przygody z tanimi polskimi kosmetykami ciąg dalszy

Pooglądałam stronę producenta, wybrałam kolor i postanowiłam na niego zapolować. Udało się. Kupiłam kolor 007 czyli rubin. W zasadzie niemal identyczny z tym, który miałam po Kolestonie Welli.

Straszono mnie - taka tania farba, to jak Chiński Mur pewne, że albo popali włosy, albo skórę, albo zielony wyjdzie, albo wszystko naraz.

I co?

I nico

Co mamy za 7zł?

Ano:

opakowanie z idiotodoporną instrukcją obsługi
    komplet rękawiczek
    tubkę barwnika i aktywator w buteleczce, którą można użyć jako aplikatora = bardzo wygodne
    próbnik z tyłu opakowania - można mniej więcej przewidzieć co będzie
    dwie saszetki bardzo dobrej odżywki po farbowaniu

Co do samej farby:

mój kolor po wymieszaniu był intensywnie fioletowy, ale tym nie należy się przejmować
    konsystencja raczej rzadka - i dobrze! Farba daje się bardzo łatwo rozprowadzić a jednocześnie nie spływa. Nie ma obawy, że trzeba będzie tarmosić włosy, bo farba jest gęsta jak glut
    ładnie się wypłukuje
    kolor jak na opakowaniu - w moim odczuciu to jest wiewiórkowaty z tonami miedzianymi
    włosy są miękkie, ładnie się układają, są błyszczące

Dziś umyłam po raz drugi. Spodziewałam się jak zawsze czerwonej wody. I nic. Woda niemal czysta, leciutko, leciusieńko zabarwiona na czerwono. Gdybym nie wiedziała jaki kolor mam na głowie, pomyślałabym, że pewnie się gdzieś zadrapałam lekko.

Myślę, że się z tą farbą nie rozstanę. Do tej pory kupowałam Koleston. Ale nie będę ukrywać, że cena ma znaczenie. Poza tym Revia to gotowy zestaw do zużycia, natomiast w farbach profesjonalnych trzeba mieć własne oprzyrządowanie.
    Na pewno kupując kolejną farbę skuszę się na kolor Orzech Laskowy - brąz chodzi za mną od jakiegoś czasu :P

Polecam tę farbę - polski producent, to co obiecane jest spełnione, cena niska. Może jedynie trzeba trochę na nią polować, ale moim zdaniem wysiłek się opłaca.

W mojej opinii nie doceniamy polskich kosmetyków. I to tych tanich. Owszem, są w tandetnych opakowaniach. Owszem, są w chińskich sklepach. Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie przy dobrej jakości?

Edit:

No i klops. Producent wraz ze zmiana opakowań wymienił kolory. A przynajmniej ten który mnie interesował. Rubin był rudą czerwienią, natomiast teraz to czysta czerwień. Oprócz tego koloru jest jeszcze mahoń, ale to z kolei marchewkowy eliksir.
    Nie kupię, bo brak kolor koloru

Edit 2: Kupiłam Inna recenzja farby już w nowym opakowaniu

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dragonblood za czytelną i pomocną recenzję?
  • 5 razy tak!!!!
  • Zdecydowanie najlepsza farba jakiej ostatnio użyłam
    Kupiłam ją ponieważ kiedyś czytałam dużo pozytywnych opini o tej farbie.
    Wybrałam kolor "ciemny blond" który położyłam na wypierający się orzechowy brąz (szamponetkę)
    Jestem w szoku ponieważ rozjaśniła mi włosy do karmelku
    Co do mieszanki to niesamowicie śmierdzi amoniakiem przy nakładaniu,farba jest rzadka.Ale ma wygodny aplikator w którym miesza się wszystkie składniki.Oprócz tego 2 saszetki balsamu utrwalającego kolor.
    Po farbowaniu,nie zauważyłam zniszczeń włosów.
    Są mięciutkie i błyszczące Kolor nie blaknie wraz z myciem.Nie tworzy na głowie hełmu.
    Za taka cenę 5,99zł to po prostu rewelacja

Używam tego produktu od: 2 tygonie
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory najlepsza
  • używałam już chyba prawie wszystkich dostępnych farb, i tych drogeryjnych i tych profesjonalnych, a farbuje od ponad 10 lat, to trochę juz ich było, i jak do tej pory jest to mój faworyt. Przede wszystkim włosy są miękkie, lejące się i nie zniszczone. Dotychczas po farbowaniu mimo nałożonej odżywki miałam wrażenie że są "tępe" a tu nie ma tego wrażenia, a dodam, że używam dołączony balsam, a nie żadnej super nawilżające maski. i co najważniejsze pokrywa moje siwe włosy, co sie nie udawało czasem nawet profesjonalnym farbom.
    Kolor wyszedł taki jak na opakowaniu, farbowałam orzechowym brązem, i bywa tak że kolor ten wychodzi, albo mocno brązowy, albo wpada w czerń, a tu wyszedł piękny kolor z opakowania.
    Kolejnym plusem jest oczywiście cena -6zł, i tak jak poprzedniczki kupiłam go w sklepie wszystko po 5 zł.

Chcesz pochwalić Mitonic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna za małe pieniądze
  • Ta farbe jak do tej pory widziałam tylko w jednym sklepie-0 za artykułami chińskimi.Bardzo spodobał mi się kolor włosów modelki na opakowaniu farby Revia nr 007 czyli rubin.
    Bałam się jednak pofarbować nim moje włosy, ponieważ były niedawno farbowane farbą Palette na średni brąż i myślalam, że po Revii będąciemnobrązowe z czerwoną poświatą, ale..........
    Nie wiem jak to się stało, ale moje włosy są jaśniejsze niż były, a kolor zbliżony do tego z opakowania! Jestem pzreszcześliwa, bo kolor wyszedł super, ale to nie wszytsko. Włosy są miękkie, lśniące, odżywione i fantastycznie się układają!
    Farba w użyciu jest bardzo prosta, bardzo dobrą ma konsystencje, wydajna( przy włosach do ramion wystarczy użyc połowę opakowania) i zapach nie jest tak bardzo intensywny-może tylko na poczatku nakłądania farby, potem znika.
    Ogólnie jestem mega pozytywnie nią zaskoczona.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić gleosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba w niskiej cenie
  • Powiem szczerze że jak narazie farbe ta znalazłam tylko w 1 sklepie...Nie ma jej w zadnych drogeriach(przynajmniej ja nie znalazłam... ),wiec bardzo ciezko jest ja dostac...

Farbowałam włosy na kolor blond.Efekt był piękny,włosy błyszczace,miekkie i wielotonowe.
    kolor wyszedł taki sam jak na opakowaniu

Farba jak dla mnie świetna,długo sie utrzymuje i nie wysusza włosów.
    Nie wiem jak wychodza ciemne odcienie bo uzywam blondu,ale z pewnoscia moge go polecic Paniom o jasnych włosach.
    Efekt jest świetny.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Chcesz pochwalić sloniatko007 za czytelną i pomocną recenzję?