Synergen, Anti - Pickel Gel (Punktowy żel na wypryski)

Synergen, Anti - Pickel Gel (Punktowy żel na wypryski)

Żel przeciw wypryskom został stworzony specjalnie z myślą o cerze trądzikowej. Żel nakłada się punktowo na problematyczne miejsca. Działa wysuszająco i łagodzi stany zapalne skóry, wyraźnie poprawiając jej wygląd. Bezpieczny dla skóry, testowany dermatologicznie.

Rewelacja!

Kupiłam od niechcenia, potrzebowałam czegoś taniego i jestem zszokowana stosunkiem ceny do jakości. Ekspresowo wysusza i zmniejsza bolące pryszcze, które nagminnie wyskakują mi przed miesiączką. Widocznie zmniejsza rozmiary " katastrofy" w bardzo krótkim czasie. Nie podrażnia, nie wysusza. Na stałe zagości w mojej kosmetyczce. Nieoceniony jeśli chodzi o szybkość działania.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Ciężka sprawa.

Dziwny produkt. Sama nie wiem czy działa, czy nie. Mam wrażenie, że trochę szybciej wypryski znikały, ale może to tylko wrażenie, na pewno działanie nie jest ekspresowe.
Produkt dość szybko wysycha, tworzy skorupkę, często zdarzało mi się niechcący ją zdrapać.
Cena na plus, bo za tak niską lepszego produktu się nie dostanie, ale nie wiem czy aby na pewno warto w niego inwestować.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Nie robi kompletnie nic

Gdyby możliwe było zaznaczyć 0 gwiazdek, ten produkt by tyle otrzymał. Wszystko dlatego, iż żel nie robi kompletnie nic. Nie żałuję wydanych 6 zł na promocji, ale odradzam zakup produktu, który działa jak nienakładanie niczego.
Żel ma w składzie 2% kwasu salicylowego, który nie wpływa na zmniejszanie się naszych krostek. Jego konsystencja jest w porządku, ale wyciskając go z opakowania trudno "pozostawić" go na twarzy - przylepia się do końca dziubka opakowania.
Po kilku godzinach od nałożenia preparatu, żelowa warstwa zmienia się w powłoczkę, przypominającą maski peel-off. Taka warstewka w każdej chwili może odpaść sama i nawet się nie zauważymy, kiedy kosmetyk przestał działać na nasz wyprysk.
Zaletą jest z pewnością stojące opakowanie, niska cena i duża dostępność, tylko co z tego, jeśli produkt nie robi nic z wypryskiem? Nakładałam punktowo na krostki trądzikowe kilka razy w ciągu dnia i mimo kilkudniowej kuracji nic się z nimi nie działo - tak jakbym nie nakładała punktowo nic.
Kiedy skończę ten żel, a nie zapowiada się to zbyt prędko, mam zamiar i to polecam wszystkim, poszukać czegoś skutecznego i szybkiego w działaniu. Nie warto wyrzucać kilku złotych tylko dlatego, że produkt jest w promocji. Wolę wydać kilka razy więcej i mieć pewność, że zadziała niż kupić kilka egzemplarzy nic nie wnoszących kosmetyków, które potem ciężko zużyć.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 15 ml

Działa zbyt wolno

Żel z Synergen kupowałam od lat, odkąd pojawił się w Rossmanie. Zaznaczam, że nie mam problemu z częstymi wypryskami, zresztą dbam o skórę, używam odpowiednich dla niej kosmetyków, dwa razy w tygodniu oczyszczam ją peelingiem, czasem u kosmetyczki. Zdarzy się, że pojawią mi się jakieś małe krostki, które dość szybko znikają, bardzo rzadko pojawi się coś większego, jakaś gula, która przeradza się w ropną krostę. Żelu używałam przeważnie razem z siostrą i mimo tego jedno opakowanie wystarczyło nam na bardzo, bardzo długo.
Po wyciśnięciu na palec jest bezbarwny, ma płynną konsystencję, zapach mocny, bliżej nieokreślony, kojarzy mi się z mocnymi detergentami, ale po rozsmarowaniu na twarzy szybko znika.

Plusy:
- żel jest niesamowicie wydajny,
- łatwość aplikacji - z aplikatora można bez problemu wycisnąć odpowiednią ilość produktu na palec lub nałożyć odrobinę bezpośrednio na wyprysk,
- pomaga w gojeniu wyprysków, myślę, że bez jego użycia goiłyby się dłużej,
- gdy nakładam go na wyprysk, hamuje jego wzrost.
- cena nawet bez promocji jest niska,
- dostępność w każdym Rossmanie, a tych drogerii jest akurat sporo.

Minusy:
- działa bardzo wolno, co prawda hamuje wzrost wyprysków i goi je, ale powinien je eliminować, wysuszać, po nałożeniu na noc rano powinny być jeśli nie całkiem wyeliminowane, to przynajmniej zmniejszone, a tak się nie dzieje,
- po nałożeniu tworzy błyszącą powłoczkę, po jakimś czasie na miejscu wyprysku i na skórze obok pojawiają się jakby złuszczone wiórki, więc nie nadaje się do stosowania w dzień czy pod makijaż,
- po nałożeniu na duży, ropny wyprysk może piec.

Nie kupię ponownie. Mimo, że na mojej skórze rzadko pojawiają się jakieś "niespodzianki", to jednak poszukam czegoś o skuteczniejszym i szybszym działaniu. Ostatnio wyskoczył mi duży i ropny wyprysk i z braku skutecznego produktu musiałam pochodzić z nim z tydzień.
Używam tego produktu od: kilku lat, ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: kilka

w miarę

Będącw drogeri z koleżanka zobaczyłam ten żel w promocji. Koleżanka twierdziła że jej pomaga. Skuszona promocja oraz pochwała kupiłam go :D Nie powiedzialabym że jest wybitny i muszę go mieć ale chyba trochę pomaga.Gdy nałoży sie go na pryszcza zbyt dużo wysuszy sie skóra wokół niego. Można go nakładać tylko będąc w domu, co sprawia że nie jest to rzecz która możemy użyć w chwili kiedy coś sie pojawi niezależnie od tego gdzie jesteśmy. Trochę szkoda. Jednak produkt według mnie jest w miarę dobry

slabo!

Nie pamietam za ile go kupilam, wydaje mi sie, ze za jakies 7zl, wiec niedrogo.
Skusilam sie na niego, bo uzywalam maseczki synergen, ktory byla swietna, wiec kupilam ten zel (tyle, ze jakas nowsza wersje, bo w granatowej tubce).

Coz. Nakladanie wygodne, zel dosyc szybko zasychal, ogolnie pod technicznymi wzgledami wszystko ok, ale niestety nie doczekalam sie zadnego pozytywnego dzialania. Zel swietnie wysusza- szkoda tylko, ze cala skore dookola wyprysku, ktory zamiast znikac, malec, nie wiem cokolwiek, to po prostu jaki byl, taki zostal, a skora powysuszana.
Ludzilam sie, ze jak uzyje kilka razy to cos podziala, ale niestety sie przeliczylam.

Coz, fajne opakowanie, wygodna aplikacja, przystepna cena, dostepny, ale co z tego, jak nie dziala...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie zamierzam konczyc pierwszego...

pic na wodę

Brak jakiegokolwiek działania, Górnolotne obietnice producenta nijak nie mają się do rzeczywistości. Moją skórę jedynie podrażnił i zaostrzył sprawę.
Jedyny plus to wygodna tubka.
Bubel nie wart grosza.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

strata czasu

oczekuję od żelu punktowego jeśli nie natychmiastowego to bardzo szybkiego działa a tu niestety brak
pomyślałam sobie że za taką cenę może działa wolniej i ostanio przez to że bolące grudki zrobiły mi się na linii żuchwy to wytrzymałam i przez pięć dni ambitnie je smarowałam i nie pomogło, przy np garnierze to nie do pomyślenia!!
niestety nie spełnia swojego przeznaczenia:(:(

Używam tego produktu od: 2-3 tygodniu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i zamierzam wyrzucić!

z braku laku dobry kit

specyfik kupiłam pod wpływem chwili, niestety działa z opóźnionym zapłonem. Likwiduje wypryski ale po tygodniu są inne żele które działają dwa razy szybciej. Miejsca zaczerwienione pieką ale to akurat lubię bo wiem że coś się goi i żel zaczyna działać. Jednak długo schnie i pozostawia w miejscu wyprysku twardą powłokę co niestety według mnie nie nadaję się pod podkład. w porównaniu z żelem punktowym firmy Eveline wypada słabo.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe (zamieniałam go na coś lepszego)

niespecjalny

Kupiłam ten żelik, bo plasterki Synergen spisywały się u mnie całkiem przywoicie, a potrzebowałam jednak czegoś co będzie bardziej wydajne niż opakowanie plastrów, gdyż problemy z niedoskonałościami mam dosyć często.
Żel ten jednak jest sporo gorszy niż plastry jeśli chodzi o działanie.
Ma on postać przezroczystego żelu, o lekkiej konsystencji. Jeśli nałożymy go za dużo, zasycha na sucho i widać go na twarzy. Nałożony w niewielkiej ilości, dobrze sprawdza się pod makijaż.
Jeśli chodzi o działanie to nie jest ono spektakularne, dużych wyprysków nie wysusza, natomiast wspomaga gojenie. Nie powoduje wysuszenia skóry, co się chwali. W porównaniu do plasterków efekt ten jest jednak znikomy.
Cena na tak, wydajność także. Nie pamiętam dokładnie kiedy go kupiłam, ale wydaje mi się, że to już spokojnie ponad miesiąc temu było, a mi dopiero kończy się opakowanko. A muszę powiedzieć, że używam go często, czasem nawet dwa razy dziennie i zdarza się, że na większych powierzchniach, także wydajność bardzo dobra.

Używam tego produktu od: około 1,5 miesiąca

jest ok .

Może efekt nie jest zadowalający, ale też nie jest źle. Ten preparat mało mi pomaga w dużych problemach, takich jak dosyć dużych rozmiarów pryszcz :D ale ostatnio na czole wysypało mnie takimi małymi krostkami, uznałam, że wspomogę się właśnie tym żelem, bo leżał w szufladzie i nawet o nim zapomniałam. Nie nakładałam go punktowo, tylko rozsmarowałam na całym czole, ryzykując wysuszeniem lub podrażnieniem, ale nic takiego się nie wydarzyło, a po około 3 takich użyciach te krostki zniknęły ! :D nawet maść mi na nie nie pomogła, tylko ten żel. I jestem mu bardzo wdzięczna i na pewno będę go kupować.

Oczywiście na pryszcze też działa, ale to trzeba stosować go dłużej. Lekko wysusza, redukuje stan zapalny , ale nie powoduje zniknięcia pryszcza :)

Ogólnie jest dość wydajny, chociaż stosowalam go trochę inaczej niż inni, bo na całe czoło :D ale i tak jeszcze jest go sporo :)

Cena też jest ok, te kilka złotych za dość dobry produkt to niewiele :)

Jest dostępny w każdym rossmannie :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

małe rozczarowanie

byłam zachwycona plasterkami synergen więc kupiłam też ten żel.

ZALETY:
:) dość wydajny
:) poręczne opakowanie
:) podczas pierwszej aplikacji czuć jak żel "wżera się" w wyprysk
:) wysusza niedoskonałość

WADY:
:( niestety nie goi
:( wysuszony wyprysk bardzo długo nie chce zniknąć
:( zasycha tworząc taką białą warstwę

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

nie!

Żel kompletnie nie daje żadnych efektów!
Tworzy na pryszczu dziwną galaretę.
Daje nie komfortowe uczucie na twarzy.

gwiazdka za to ze nie pogorszył stanu cery.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: zero