Powiększ Bikor Professional Color Cosmetics, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

Zgłaszająca osoba: beata

Ziemia Egipska to kosmetyk o jednym uniwersalnym odcieniu, pasujący do każdego typu urody. Sprawi, że skóra nabierze zdrowego blasku. Bronzer daje nam możliwość manipulowania kolorem, co pozwala modelować twarz, ukryć niedoskonałości oraz nadać naszej skórze promienny i zdrowy wygląd.
Ziemia Egipska ze względu na swój bogaty i dopracowany skład jest niezastąpionym kosmetykiem
upiększającym i jednocześnie pielęgnującym. Jej imponująca formuła została stworzona ponad dwadzieścia lat temu, stale podlega udoskonaleniom zgodnie z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Produkt bardzo szybko zyskał miano kultowego kosmetyku.

Cena: 130zł / 12g

• Bez niej nie ma dla mnie makijażu
  • Używałam już naprawdęwielu pudrow brązujących, bronzerów, pudrów do konturowania etc. Jednak z polecenia znajomej zdecydowałam się zainwestować w ten kosmetyk. Cena nie zachęca, ale.... To był jeden z najlepszych kosmetycznych zakupów jaki kiedykolwiek zrobiłam. Odpowiednio aplikowany (kwestia wprawy i praktyki - wiadomo, nie ma nic od razu) sprawia, że buzia wygląda na wypoczętą, wyrazistą, jest pięknie wymodelowana i makijaż nabiera "schludnego wyglądu". Możliwość operowania natężeniem odcienia jest niesamowita, nawet osoby z jasną karnacją wyglądają przepięknie. Miałam okazję malować kilka koleżanek, były zachwycone. Do tego momentu pojęcie "kultowy, ponadczasowy" było dla mnie czymś abstrakcyjnym i lekko przerysowanym. Jednak po mniej więcej 4 latach używania tego kosmetyku podpisuję się pod tą opinią dwiema rękami... Ogromnym plusem jest wydajność kosmetyku.

Używam tego produktu od: 2011 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2gie w trakcie

Chcesz pochwalić CarolleKar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 13 raz(y)
  • Zapycha i robi smugi.
  • Może i opakowanie jest ładne, a produkt bardzo wydajny. Nieraz ładnie wygląda na twarzy, o ile ma się ciemną karnację. Ja nie potrafiłam nałożyć go tak, żeby nie mieć plam na twarzy. Ale to może być wina mojego braku talentu.
    Jedyną, ale za to dyskfalifikującą go wadą jest fakt, że mnie zapchał, a jego skład jest niepokojący (pod tym kątem).
    Nie polecam osobom z takimi skłonnościami (polecam za to Hoolę).

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: ciut pierwszego

Chcesz pochwalić Quinn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najlepszy brązer
  • Używam od nastu lat. Produkt NIEDOWYKOŃCZENIA. Nie pozostawia smug , utrzymuj się cały dzień . Pozostawia mega naturalne wykończenie. Przy dobrym pędzlu nie ma możliwości zrobić "krzywdy" w postaci placków i plam. Przez wieloletnie, codzienne stosowania zużyłam o dziwo tylko 2 opakowania i właśnie zaczynam 3.

Używam tego produktu od: od nastu lat
    Ilość zużytych opakowań: o dziwio tylko 2

Chcesz pochwalić fretka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę ziemia egipska
  • Ziemię egipską spotkałam dawno temu. W drogerii wydawał się bardzo luksuowy.

Zakupiłam jedno opakowanie zużyłam i po kilku latach ponownie wróciłam do niego.

Używany codziennie wogóle nie widać zużycia jest tak wydajny.

Pięknie konturuje twarz podkreśla kości policzkowe. Efekt bardzo naturalnej opalenizny mimo mocnego koloru w opakowaniu.

Profesionalny i dobrze się z nim pracuje

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnulllla za czytelną i pomocną recenzję?
  • to mój kosmetyk wszech czasów!
  • polecam!

używam ziemi egiptu od ponad roku. dostałam ja w prezencie i w pierwszej chwili byłam rozczarowana i zawiedziona gdyż mam bardzo jasną cerę i stwierdziłam że na pewno to nie jest kosmetyk dla mnie ze względu na wyraźnie ciemny kolor. po kilku użyciach szybko zmieniłam zdanie! rewelacyjnie się z nim pracuje, niewielka ilość wystarczy aby wykonturować całą twarz i szyję! po roku zużycie jest tak małe że chyba starczy mi na 4 lata ma bardzo ładny zapach, pięknie stapia się ze skórą nadając jej aksamitną gładkość. Mogłabym się godzinę rozwodzić nad fenomenem tego kultowego już produktu.
    Generalnie nie wyobrażam sobie dnia bez użycia ziemi egiptu.

Polecam z całego serca!!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego albo nawet mniej

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Moja mama używa Ziemi Egipskiej od wieeelu lat, ja natomiast nieco krócej. Praktycznie nie wyobrażam sobie bez niej dnia, skóra po aplikacji wygląda bardzo ładnie i świeżo. Dla mnie jako posiadaczki oliwkowej karnacji jest ok, słyszałam natomiast, że osobom posiadającym bardzo jasną cerę produkt ten nie przypadł do gustu, ze względu na "pomarańczowy" efekt.
    Nie jest to kosmetyk tani, jednak według mnie zdecydowanie wart swojej ceny, zwłaszcza że jest wyjątkowo wydajny (po dwóch latach używania na spółę z mamą zostało nam jeszcze ok. 1/4 produktu).
    Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić SugarComa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś mnie nie zachwcała teraz jest super
  • Miałam styczność z tym produktem jakieś 5-6 lat temu niestety miałam wtedy skłonność do wyprysków i tłustą cere a wtedy nie sprawdzala się, ponieważ podkreślała pory i wygładała jak pomarańczowy placyk na policzkach.
    Niedawno moja kosmetyczka po zabiegu kwasami pomalowala mnie ponownie ziemia ,stwierdzam że produkt jest idealny dla mnie .Tzn.podkreśla moją ponoć "włoską" urodę.ciemne włosy,ciemna oprawa oczu i oliwkowa skóra plus ziemia egipska pozatym moja cera jest mieszana w kierunku suchej obecnie więc kosmetyk świetnie z nią współgra.Niestety wydaje mi się, że nie jest to produkt dla bladolicych.

Używam tego produktu od: od miesiaca

Chcesz pochwalić telimena878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNA
  • Ideał nie mogę sie bez niej obejśc ,po nałożeniu fluidu obowiązkowo uzywam ziemi .Jest niezasąpiona starcza na 1-2 latapieknie wygląda na twarzy nie robi plam ,ani nie uczula nie podkreśla suchych skórek dla mnie to ideał !!!

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 zuzyte opakowania

Chcesz pochwalić neoxeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Używam codziennie na podkład, a w czasie wakacji samego. Jest niezastąpiony! Matuje, brązuje i nie tworzy maski. Ważny jest odpowiednio dobrany pędzel, żeby aplikacja była łatwa, wygodna i dawała oczekwiany efekt. Jest niesamowicie wydajny - używam codziennie od roku, a jego wcale nie ubywa.

Chcesz pochwalić Kajeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart każdej złotówki
  • Ziemia egipska jako kosmetyk kolorowy intrygowała mnie od bardza dawna. Mój strach przed kupieniem tego cuda był ogromny, gdyż kolor w internecie wydawał mi się normalnie cegło-podobny jak nie wiem co. Pewnego dnia Moja koleżanka wystawiała na fb zdjęcia makojazy jakie robiła dziewczynom-modelkom.Pytając ja jakiego uzywa bronzera dla wszystkich tych modelke: brunetek, blondynek i rudych odpowiedziała _ZIEMIA EGIPSKA BIKOR. Jej zdaniem pasuje on do każdej karnacji, jesli stosuje się go racjonalnie,a nie bez namysłu. Więc ja za namową zamówiłam na stronie BIKOR oto ten puder i pędzel złoty, mu dedykowany. Czekałam z niecierpliwością, aż kurier go przywiezie. Mam go od tygodnia. Jestem pod wielkim wrażeniem. a dlaczego. Lekko użyłam go na krem bb i wyszłam, jakie moj maż i inni postawili oczy, że jak pięknie wyglądam tak wypoczeta (zaznaczam mam 6 miesięczne dziecko). Dziś jak nastały takie upały postanowiłam go przetestować. Na twarz uzyłam tylko krem i ziemię. Jakie było moje zdziwienie jak myłam twarz miceralem, że kolor wacika jest brazowy po całym dniu, gdzie temperatura przekraczała w cieniu 33stopnie, spałam z dzieckiem, wycierałam twarz jak się spociłam, a on nadal jest..Szok!!! Wytrzymuje naprawdę cały dzień, mimo że mam cerę tłustą, żaden podkład tego nie potrafi. Zmieniłam o nim zdanie. Nie wyobrazam sobie już makojazu bez niego, lub z innym bronzerem który wygląda sztucznie. Nie oszukujmy się opalenizna nasza nie jest nigdy chłodna jak co niektóre bronzery. Polecam wszystkim, którzy jak ja się wachają. mimo że mam krosty na twarzy i blizy, nakładam tylko go czasami korektor. Mój makijaż to tylko ziemia, tusz i błyszczyk.Wyglądam idealnie..

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emiliapujer za czytelną i pomocną recenzję?