Powiększ Bikor Professional Color Cosmetics, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

Zgłaszająca osoba: beata

Ziemia Egipska to kosmetyk o jednym uniwersalnym odcieniu, pasujący do każdego typu urody. Sprawi, że skóra nabierze zdrowego blasku. Bronzer daje nam możliwość manipulowania kolorem, co pozwala modelować twarz, ukryć niedoskonałości oraz nadać naszej skórze promienny i zdrowy wygląd.
Ziemia Egipska ze względu na swój bogaty i dopracowany skład jest niezastąpionym kosmetykiem
upiększającym i jednocześnie pielęgnującym. Jej imponująca formuła została stworzona ponad dwadzieścia lat temu, stale podlega udoskonaleniom zgodnie z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Produkt bardzo szybko zyskał miano kultowego kosmetyku.

Cena: 130zł / 12g

• to mój kosmetyk wszech czasów!
  • polecam!

używam ziemi egiptu od ponad roku. dostałam ja w prezencie i w pierwszej chwili byłam rozczarowana i zawiedziona gdyż mam bardzo jasną cerę i stwierdziłam że na pewno to nie jest kosmetyk dla mnie ze względu na wyraźnie ciemny kolor. po kilku użyciach szybko zmieniłam zdanie! rewelacyjnie się z nim pracuje, niewielka ilość wystarczy aby wykonturować całą twarz i szyję! po roku zużycie jest tak małe że chyba starczy mi na 4 lata ma bardzo ładny zapach, pięknie stapia się ze skórą nadając jej aksamitną gładkość. Mogłabym się godzinę rozwodzić nad fenomenem tego kultowego już produktu.
    Generalnie nie wyobrażam sobie dnia bez użycia ziemi egiptu.

Polecam z całego serca!!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego albo nawet mniej

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Moja mama używa Ziemi Egipskiej od wieeelu lat, ja natomiast nieco krócej. Praktycznie nie wyobrażam sobie bez niej dnia, skóra po aplikacji wygląda bardzo ładnie i świeżo. Dla mnie jako posiadaczki oliwkowej karnacji jest ok, słyszałam natomiast, że osobom posiadającym bardzo jasną cerę produkt ten nie przypadł do gustu, ze względu na "pomarańczowy" efekt.
    Nie jest to kosmetyk tani, jednak według mnie zdecydowanie wart swojej ceny, zwłaszcza że jest wyjątkowo wydajny (po dwóch latach używania na spółę z mamą zostało nam jeszcze ok. 1/4 produktu).
    Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić SugarComa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiedyś mnie nie zachwcała teraz jest super
  • Miałam styczność z tym produktem jakieś 5-6 lat temu niestety miałam wtedy skłonność do wyprysków i tłustą cere a wtedy nie sprawdzala się, ponieważ podkreślała pory i wygładała jak pomarańczowy placyk na policzkach.
    Niedawno moja kosmetyczka po zabiegu kwasami pomalowala mnie ponownie ziemia ,stwierdzam że produkt jest idealny dla mnie .Tzn.podkreśla moją ponoć "włoską" urodę.ciemne włosy,ciemna oprawa oczu i oliwkowa skóra plus ziemia egipska pozatym moja cera jest mieszana w kierunku suchej obecnie więc kosmetyk świetnie z nią współgra.Niestety wydaje mi się, że nie jest to produkt dla bladolicych.

Używam tego produktu od: od miesiaca

Chcesz pochwalić telimena878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNA
  • Ideał nie mogę sie bez niej obejśc ,po nałożeniu fluidu obowiązkowo uzywam ziemi .Jest niezasąpiona starcza na 1-2 latapieknie wygląda na twarzy nie robi plam ,ani nie uczula nie podkreśla suchych skórek dla mnie to ideał !!!

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 zuzyte opakowania

Chcesz pochwalić neoxeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Używam codziennie na podkład, a w czasie wakacji samego. Jest niezastąpiony! Matuje, brązuje i nie tworzy maski. Ważny jest odpowiednio dobrany pędzel, żeby aplikacja była łatwa, wygodna i dawała oczekwiany efekt. Jest niesamowicie wydajny - używam codziennie od roku, a jego wcale nie ubywa.

Chcesz pochwalić Kajeczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart każdej złotówki
  • Ziemia egipska jako kosmetyk kolorowy intrygowała mnie od bardza dawna. Mój strach przed kupieniem tego cuda był ogromny, gdyż kolor w internecie wydawał mi się normalnie cegło-podobny jak nie wiem co. Pewnego dnia Moja koleżanka wystawiała na fb zdjęcia makojazy jakie robiła dziewczynom-modelkom.Pytając ja jakiego uzywa bronzera dla wszystkich tych modelke: brunetek, blondynek i rudych odpowiedziała _ZIEMIA EGIPSKA BIKOR. Jej zdaniem pasuje on do każdej karnacji, jesli stosuje się go racjonalnie,a nie bez namysłu. Więc ja za namową zamówiłam na stronie BIKOR oto ten puder i pędzel złoty, mu dedykowany. Czekałam z niecierpliwością, aż kurier go przywiezie. Mam go od tygodnia. Jestem pod wielkim wrażeniem. a dlaczego. Lekko użyłam go na krem bb i wyszłam, jakie moj maż i inni postawili oczy, że jak pięknie wyglądam tak wypoczeta (zaznaczam mam 6 miesięczne dziecko). Dziś jak nastały takie upały postanowiłam go przetestować. Na twarz uzyłam tylko krem i ziemię. Jakie było moje zdziwienie jak myłam twarz miceralem, że kolor wacika jest brazowy po całym dniu, gdzie temperatura przekraczała w cieniu 33stopnie, spałam z dzieckiem, wycierałam twarz jak się spociłam, a on nadal jest..Szok!!! Wytrzymuje naprawdę cały dzień, mimo że mam cerę tłustą, żaden podkład tego nie potrafi. Zmieniłam o nim zdanie. Nie wyobrazam sobie już makojazu bez niego, lub z innym bronzerem który wygląda sztucznie. Nie oszukujmy się opalenizna nasza nie jest nigdy chłodna jak co niektóre bronzery. Polecam wszystkim, którzy jak ja się wachają. mimo że mam krosty na twarzy i blizy, nakładam tylko go czasami korektor. Mój makijaż to tylko ziemia, tusz i błyszczyk.Wyglądam idealnie..

Używam tego produktu od: tygodnia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emiliapujer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla wszystkich!
  • Szalenie trudno mi ocenić ten produkt. Nabyłam do chyba z 4 lata temu i po krótkich testach oddałam bratowej. Moje główne zastrzeżenie- to nie jest bronzer dla bladych twarzy lub dla jaśniejszych karnacji. Jest bardzo napigmentowany a kolor zmierza w sumie troszkę w kierunku takiej cegiełki. Trudno jest go rozetrzeć i to nie jest kwestia pędzla. Dopiero pędzel do blendowania dał trochę radę. Mam też wrażenie, że ciemnieje z upływem czasu. Na plus liczę to, że mnie nie zapchał i nie wysypał niespodziankami. Nie wysuszył. Po prostu na mnie wyglądał nieładnie.

Natomiast moja bratowa (czarne wlosy, czarna oprawa oczu, nieco cieplejsza cera) bardzo sobie ziemię egipską chwali i na niej wygląda bardzo naturalnie. Jest też wydajny, bo wciąż ma jeszcze troszkę w etui, choć termin ważności zapewne już minął.

Używam tego produktu od: chyba ze 4 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte i oddane

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 77 raz(y)
  • Moźe być
  • Ziemie Egipską posiadam już... 1,5 roku, moźe 2 lata. Nadal mam 3/4 opakowania. Niestety nie jest to produkt dla mnie. Po pierwsze kolor raczej dla oliwkowych pięknych karnacji nie dla białych ścian . Niemniej używałam jej dłuższy okres czasu i nadal mam.
    Produkt świetnie nadaje się do modelowania twarzy, nie zapycha ale...niestety w moim odczuciu leci w cegłę i dodatkowo np połączony z podkładem rozświetlającym ( nie jednym konkretnie ,z rozświetlającym generalnie) robi placki. Mam dobre pędzle( Bobbi Brown) i nie jest to ich wina . Nakłada się nierównomiernie. Oksyduje !!! Pod wpływem czasu ciemnieje na podkladzie . Uważam że przereklamowany.

Lepiej dołożyć kilka dych do Terracoty albo po prostu kupić coś tańszego bo myślę że z łatwością znajdzie się coś tańszego i wcale nie gorszego jakościowo.
    Nie jest całkiem zły ale bardzo przeciętny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku -2 lata mniej więcej tyle ale od czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 może trochę więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Loyd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ukochany!
  • Puder brązujący Bikora jest nieodłącznym elementem mojego makijażu, a czasami nawet jedynym. Nałożony solo nadaje twarzy zdrowego, opalonego kolorytu i przede wszystkim naturalnego! Nawet z bliska nie widac go na twarzy. Nałożonym na podkład możemy pięknie wykonturowac twarz lub wykończyć makijaż. Utrzymuje się cały dzień/noc Nie zapycha, a mam bardzo problematyczna, tradzikowa, mieszana cere.
    Kolor wpada lekko w pomarańcz, ja mam ciepłą żółto-oliwkowa karnacje i mi odpowiada. Stosowały go również moje koleżanki o różnych karnacjach i im również bikor pasował
    Mam jeszcze kilka innych brązerów, ale ten zdecydowanie jest moim faworytem i nie może go zabraknąć w mojej kosmetyczce.

Podsumowując:
    + trwały
    + mocno napigmentowany
    + wielozadaniowy (można nałożyć go solo, wykonturowac nim twarz, wykończyć makijaż, czy nawet opalic nim twarz,dekolt, rece, nogi)
    + mozna nim stopniowac efekt (jedna warstwa wyrównuje i ożywia cere, a każda kolejna ją opala)
    + wydajny (wystarcza na 2 lata codziennego malowania)
    + wytrzymały(okropna ze mnie niezdara i często opakowanie mi upada, opakowanie mi sie rozwaliło ale nie jest popękane, mozna je zamknąć, puder się nie pokruszył, lusterko jest całe)
    + nie pyli
    +naturalny efekt

+/- cena (zapłaciłam za niego 150 zł w sklepie internetowym bikora, mimo wszystko biorąc pod uwage efekt i wydajność jest jak najbardziej wart swojej ceny)
    +/- dostępność (internet)

Minusów brak!

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paulllina91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucia
  • - Ziemia Egipska Bikor nie nadaje się do nanoszenia bezpośrednio na podkład, w tym przypadku są zauważalne duże plamy na twarzy - radzę odczekać.
    - Zwracając uwagę na to, że mam cerę alergiczną - po zastosowaniu pudru, na drugi dzień pojawiają się czerwone, swędzące, małe krostki.
    - Producent napisał, że jest "kremem doprowadzonym do wilgotnego kamienia" - nie zgodzę się ze stwierdzeniem. Nie nawilża, powiedziałabym bardziej że przesusza skórę.
    -/+ Kolor jest dosyć pomarańczowy, osoby z jasną karnacją muszą uważać, żeby nie przesadzić. Dla mnie nie jest to minus tylko radzę uważać.
    + Możliwość cieniowania twarzy.
    + Zapach.
    + Eleganckie podręczne opakowanie.
    + Wydajność.
    + Dobrze matuje.
    Osoby bez alergii napewno będą sobie ten puder bardzo cenić. Ja jednak nie mogę sobie na niego za często pozwolić. Jednak uważam,że za takie pieniądze nie warto.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić aleksandrina za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij