Powiększ Bikor Professional Color Cosmetics, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

Zgłaszająca osoba: beata

Ziemia Egipska to kosmetyk o jednym uniwersalnym odcieniu, pasujący do każdego typu urody. Sprawi, że skóra nabierze zdrowego blasku. Bronzer daje nam możliwość manipulowania kolorem, co pozwala modelować twarz, ukryć niedoskonałości oraz nadać naszej skórze promienny i zdrowy wygląd.
Ziemia Egipska ze względu na swój bogaty i dopracowany skład jest niezastąpionym kosmetykiem
upiększającym i jednocześnie pielęgnującym. Jej imponująca formuła została stworzona ponad dwadzieścia lat temu, stale podlega udoskonaleniom zgodnie z najnowszymi osiągnięciami z dziedziny kosmetologii. Produkt bardzo szybko zyskał miano kultowego kosmetyku.

Cena: 130zł / 12g

• Uwielbiam, najlepszy bronzer na rynku!
  • Pudru używam od prawie 10 lat. Bardzo odpowiada mi konsystencja stała pudru oraz jego zapach chociaż przyznam, że kiedyś pachniał on intensywniej. Przy odpowiednich umiejętnościach oraz przy nabyciu wprawy można pięknie modelować twarz i kości policzkowe. Puder nadaje skórze lekki odcień opalenizny. Nadaje się też na dekold oraz ramiona jednak bardzo trzeba uważać z aplikacją. Zdecydowanie potrzeba dobrego pędzelka. Osoby początkujące mogą się szybko zniechęcić ponieważ przy pierwszej aplikacji zazwyczaj nakłada się pudru zbyt dużo i powstają efakty mocnych, czerwonych plam na twarzy. Najlepiej malować się przy świetle dziennym. Nie polecam pierwszych eksperymentów w ciemnej łazience. Po latach można pomalować się z zamkniętymi oczami.

PLUSY:
    - wydajny
    - płaskie opakowanie
    - cena
    - kolor
    - zapach

Minusy:
    - czasem potrzeba pudru jako podkładu gdy jest gorąco i zbyt mocno się pocimy
    - nie nadaje się do cery tłustej i na tłuse kremy
    - skóra może wyglądać jak spalona na słońcu przy zbyt intensywnej aplikacji
    - na początku łatwo przesadziś z aplikacją
    - ciężko kupić w sklepie

Chcesz pochwalić footprints za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Najlepszy bronzer ze wszystkich jakie miałam w życiu
  • Uwielbiam ten bronzer. Posiadam go od kilku lat, ciągle to samo opakowanie. Planuje w tym miesiącu zakupić nowy ze względu na to, że mój ma chyba już piąty rok. Pierwsze stosowanie ziemi rozpoczęłam pięć lat temu. To był mój pierwszy bronzer jaki w życiu zakupiłam. Byłam zadowolona, ale nie umiałam jeszcze tego bronzera nakładać. Miałam problem z tym, żeby nie położyć za dużo. Ponieważ mam tendencje do przesadzania z makijażem na swojej twarzy, to efekt często nie był idealny. Później w wakacje rozpoczęłam aplikację tej ziemi na sam krem nawilżający. Cera mi się wtedy naprawdę poprawiła a miałam z nią duże problemy. W końcu nie musiałam w ogóle używać podkładu tylko tą ziemię. Później zaczęłam kupować kosmetyki najdroższych marek i ten bronzer odstawiłam na jakiś czas. Miałam różne bronzery np Dior, Guerlain różne rodzaje, ale dziś wiem, że chce na stałe wrócić do ziemi. Producent opisuje ten kosmetyk jako suchy krem i to jest prawda. Ziemie trzeba się nauczyć nakładać a później jest już z górki. Produkt jest oczywiście matowy, nie posiada rozświetlenia czy drobinek. Natomiast nie jest to ciężki mat, na twarzy wygląda bardzo naturalnie.

Plusy tej ziemi to:
    - zbity puder w kamieniu w ogóle się nie sypie
    - piękny kolor pasujący do każdej cery
    - możliwość nakładania warstwowo bez efektu przeciążenia
    - nie schodzi z twarzy a jeśli jest gorąco to schodzi równomiernie zawsze
    - nadaje efekt naprawdę opalonej skóry, żaden bronzer Diora czy Guerlain tego nie potrafi
    - nie zapycha, używałam go stale pół roku i miałam coraz lepszą skórę
    - nie ma nieprzyjemnego zapachu jak inne pudry, jest raczej bezzapachowy
    - posiada ładną puderniczkę z lusterkiem, masywnie wykonaną
    - starcza na kilka lat dopóki same nie zdecydujemy o wymianie
    - idealny na szyję

Minusy:
    - brak

Dzisiaj żałuję, że dałam się skusić na masowe zakupy kosmetyczne. A skusiła mnie reklama. Potrafiłam kupować w perfumeriach co mi sie podobało i testować. Dzisiaj wiele produktów leży bez sensu. Mam mnóstwo bronzerów i one też są fajne ale jednak nie poprawiają skóry jak ten produkt. Często wręcz zapychają.

Polecam ten bronzer osobom o problemowej cerze. Polecam nie bać się nakładać na gołą skórę.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyty

Chcesz pochwalić AllureSensuelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Obecnie używam już drugie opakowanie i nie mogę wyjść zachwytu nad tym jak można stworzyć kosmetyk tak uniwersalny, że ja ze swoją opaloną, śniadą cerą używam go z takim samym zadowoleniem jak moja koleżanka o jasnej karnacji. Naprawdę strzał w 10!
    +konsystencja (lekka, sypka, przyjemna)
    +delikatny zapach
    +wygodne puzderko z lusterkiem
    +efekt kolorystyczny
    +idealne dopasowanie do każdego rodzaju cery
    +brak podrażnień
    + duża wydajność kosmetyku

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić donatanxyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham i uwielbiam
  • Używam ten bronzer już około pięciu lat, i muszę przyznać że nigdy nie byłam tak zadowolona z bronzera. Kolor idealnie się dopasowuje do mojej cery. Świetnie nadaje się do delikatnego i naturalnego wykonyurowania twarzy tak aby twarz nie była "płaska", ale można też osiągnąć mocniejszy efekty jeśli trzeba. Bronzer utrzymuję się na twarzy cały dzień i nie wymaga poprawek, a w dodatku wystarcza na BARDZO długo. Jestem w 100% zadowolona z tego produktu i nie wyobrażam sobie mojej kosmetyczki bez niego. Uwielbiam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Ollgaa__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez niej nie ma dla mnie makijażu
  • Używałam już naprawdęwielu pudrow brązujących, bronzerów, pudrów do konturowania etc. Jednak z polecenia znajomej zdecydowałam się zainwestować w ten kosmetyk. Cena nie zachęca, ale.... To był jeden z najlepszych kosmetycznych zakupów jaki kiedykolwiek zrobiłam. Odpowiednio aplikowany (kwestia wprawy i praktyki - wiadomo, nie ma nic od razu) sprawia, że buzia wygląda na wypoczętą, wyrazistą, jest pięknie wymodelowana i makijaż nabiera "schludnego wyglądu". Możliwość operowania natężeniem odcienia jest niesamowita, nawet osoby z jasną karnacją wyglądają przepięknie. Miałam okazję malować kilka koleżanek, były zachwycone. Do tego momentu pojęcie "kultowy, ponadczasowy" było dla mnie czymś abstrakcyjnym i lekko przerysowanym. Jednak po mniej więcej 4 latach używania tego kosmetyku podpisuję się pod tą opinią dwiema rękami... Ogromnym plusem jest wydajność kosmetyku.

Używam tego produktu od: 2011 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 2gie w trakcie

Chcesz pochwalić CarolleKar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 13 raz(y)
  • Zapycha i robi smugi.
  • Może i opakowanie jest ładne, a produkt bardzo wydajny. Nieraz ładnie wygląda na twarzy, o ile ma się ciemną karnację. Ja nie potrafiłam nałożyć go tak, żeby nie mieć plam na twarzy. Ale to może być wina mojego braku talentu.
    Jedyną, ale za to dyskfalifikującą go wadą jest fakt, że mnie zapchał, a jego skład jest niepokojący (pod tym kątem).
    Nie polecam osobom z takimi skłonnościami (polecam za to Hoolę).

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: ciut pierwszego

Chcesz pochwalić Quinn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najlepszy brązer
  • Używam od nastu lat. Produkt NIEDOWYKOŃCZENIA. Nie pozostawia smug , utrzymuj się cały dzień . Pozostawia mega naturalne wykończenie. Przy dobrym pędzlu nie ma możliwości zrobić "krzywdy" w postaci placków i plam. Przez wieloletnie, codzienne stosowania zużyłam o dziwo tylko 2 opakowania i właśnie zaczynam 3.

Używam tego produktu od: od nastu lat
    Ilość zużytych opakowań: o dziwio tylko 2

Chcesz pochwalić fretka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę ziemia egipska
  • Ziemię egipską spotkałam dawno temu. W drogerii wydawał się bardzo luksuowy.

Zakupiłam jedno opakowanie zużyłam i po kilku latach ponownie wróciłam do niego.

Używany codziennie wogóle nie widać zużycia jest tak wydajny.

Pięknie konturuje twarz podkreśla kości policzkowe. Efekt bardzo naturalnej opalenizny mimo mocnego koloru w opakowaniu.

Profesionalny i dobrze się z nim pracuje

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnulllla za czytelną i pomocną recenzję?
  • to mój kosmetyk wszech czasów!
  • polecam!

używam ziemi egiptu od ponad roku. dostałam ja w prezencie i w pierwszej chwili byłam rozczarowana i zawiedziona gdyż mam bardzo jasną cerę i stwierdziłam że na pewno to nie jest kosmetyk dla mnie ze względu na wyraźnie ciemny kolor. po kilku użyciach szybko zmieniłam zdanie! rewelacyjnie się z nim pracuje, niewielka ilość wystarczy aby wykonturować całą twarz i szyję! po roku zużycie jest tak małe że chyba starczy mi na 4 lata ma bardzo ładny zapach, pięknie stapia się ze skórą nadając jej aksamitną gładkość. Mogłabym się godzinę rozwodzić nad fenomenem tego kultowego już produktu.
    Generalnie nie wyobrażam sobie dnia bez użycia ziemi egiptu.

Polecam z całego serca!!

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego albo nawet mniej

Chcesz pochwalić myth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Moja mama używa Ziemi Egipskiej od wieeelu lat, ja natomiast nieco krócej. Praktycznie nie wyobrażam sobie bez niej dnia, skóra po aplikacji wygląda bardzo ładnie i świeżo. Dla mnie jako posiadaczki oliwkowej karnacji jest ok, słyszałam natomiast, że osobom posiadającym bardzo jasną cerę produkt ten nie przypadł do gustu, ze względu na "pomarańczowy" efekt.
    Nie jest to kosmetyk tani, jednak według mnie zdecydowanie wart swojej ceny, zwłaszcza że jest wyjątkowo wydajny (po dwóch latach używania na spółę z mamą zostało nam jeszcze ok. 1/4 produktu).
    Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić SugarComa1 za czytelną i pomocną recenzję?