Donegal, Sztuczne rzęsy

Powiększ Donegal, Sztuczne rzęsy

Zgłaszająca osoba: Migotka81

Firma Donegal oferuje sztuczne rzęsy w trzech odmianach, różniących się stopniem zagęszczenia i długością, a także profilowaniem rzęs. Sztuczne rzęsy są wysokiej jakości. Do zestawu dołączony jest klej.

Cena: ok. 12zł
/e/

• Naturalnie wyglądają, ale...
  • Mam jedną parę rzęs z Donegala i jedną z Ardell. Szczerze mówiąc te z Donegala wyglądają o wiele naturalniej. Sęk w tym, że ciężko się je nosi. Czuć je na powiece (Ardell są, a jakby ich nie było). Klej dodawany do rzęs można od razu wywalić. Ja mam Duo i nie mam problemu z tym, żeby utrzymywały się na powiece. Trudno po zdjęciach dobrać odpowiedni wzór. Moje okazały się brązowo czarne. Podsumowując: wyglądają naturalnie, ale nie nadają się na dzień ze względu na dyskomfort noszenia ich.

Dodaję zdjęcie rzęs nr 4455. Przepraszam za to, że są nieoczyszczone z kleju.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione!
  • Wspaniałe rzęsy, a mam porównanie zarówno do kępek jak i innych pasków.

- bardzo dobra jakość samych rzęs, dobrze zrobione, włoski nie wyglądają tandetnie, nie odróżniają się sztucznością od naturalnych
    - solidny pasek - nie odkształcają się, ale zarazem dobrze przylegają do oka
    - ładne wzory, także naturalne
    - wielokrotnego użytku - moją pierwszą parę miałam już z naście razy i ciągle dobrze służą
    - dużo osób narzeka na klej - ja nie mając innego w zanadrzu używałam ten i sprawdzał się idealnie - rzęsy całą noc na swoim miejscu, czasem nawet dwa dni bez przykrych niespodzianek zarówno przy zakładaniu, jak i ściąganiu. Jego minus to wyłącznie mała pojemność - zużył się szybciej niż same rzęs.

Ogólnie ogłaszam wyższość pasków nad kępkami, z uwagi na łatwiejszą i szybszą aplikację oraz turbo efekt Na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: od sierpnia, na różne okazje
    Ilość zużytych opakowań: jedno, ale będzie więcej

Chcesz pochwalić HungrY_EyeS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzęsy - tak, klej - nie
  • To są moje pierwsze sztuczne rzęsy, od dłuższego czasu przymierzałam się do zakupu, aż w końcu wzięłam Donegala, bo miał chyba najładniejszy "wzór" ze wszystkich dostępnych w Naturze.

Trochę ciężko oceniać, bo bardzo krótko było mi dane je nosić

Rzęsy są piękne - nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Kilka wzorów do wyboru, ja wzięłam gęste, bez dodatkowych brokatów i innych teatralnych pierdół. Mają piękny kolor, lśniące i elastyczne włoski. Łatwo się je przycina i nie rozwarstwiają się. Pięknie podkreślają oko - rzęsy są zdecydowanie gęstsze i długie - moje sięgały lekko ponad łuk brwiowy. Każdy makijaż wygląda lepiej podrasowany takim paskiem.

Niestety dołączony klej to totalny badziew. Wogóle nie klei. Czekałam aż zgęstnieje, jak doradzano na opakowaniu i nic. Próbowałam świeżo po aplikacji - też nic. Nie łapią skóry, nie trzymają się zupełnie.

Próbowałam i cudowałam z ich nakładaniem , aż w końcu facet zrzucił mi je za szafę i tyle było z tego wszystkiego

Nie wykluczam, że je kupię, bo bardzo podoba mi się ten wzór, ale już wtedy zaopatrzę się w porządniejszy klej.

Używam tego produktu od: dzień, dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle.
  • Kleju nawet nie oceniam, bo mam jeden sprawdzony, a tych chińskich dołączonych do rzęs nie używam, bo podejrzewam, że po kwadransie rzęsy już zaczęłyby odpadać.
    Co do samych rzęs:

+ niska cena
    + łatwa dostępność
    + akurat te rzęsy, które mam wyglądają w miarę naturalnie na oku
    + czuć na oku, ale porównując do moich poprzednich rzęs, nie są 'ciężkie'
    + łatwo je zaaplikować i dopasować
    + nie niszczą się szybko - przy poprzednich rzęsach, podczas próby usunięcia kleju/przy odklejaniu rzęs od powieki pojedyncze włoski na pasku się odrywały i zniekształcały, tutaj nie ma takiego problemu

- mimo, że na początku łatwo je dopasować, szybko odklejają się w wewnętrznych kącikach oka, robiłam kilka podejść i za każdym razem to samo
    - dostępność
    - nie wiem czy kupiłabym ponownie, następnym razem poszukam bardziej plastycznych rzęs, które nie będą odklejały się w wew. kąciku

Używam tego produktu od: Kilku tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić happyswallow za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogą być
  • + łatwo dostępne
    + cena
    + naturalne

- ten klej to jakaś beznadziejna papka w ogóle się nie trzyma, bardzo szybko wysycha i nie znika.
    - bardzo obciąża rzęsy

Jeśli już używać ich to zdecydowanie z innym klejem, ten dołączony nie nadaje się do tego

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 ale bez kleju!

Chcesz pochwalić mloda363 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie wiem
  • Ciężko je dopasować
    Dużo czasu zajęło mi przyklejanie ich.
    Wyglądały co prawda uroczo, jednak z jednego oka ciągle spadały - nie umiałam nic z tym zrobić

Są ciężkie na powiece, bardzo je 'czuć'

W końcu odkleiłam i tę drugą i wywaliłam

Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, to miewałam o wiele lepsze...

Ogólnie to ich nie polecamUżywam tego produktu od: krótkoIlość zużytych opakowań: raz

Chcesz pochwalić coffee_time za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje pierwsze!
  • Super rzęsy! Wyglądają bardzo bardzo naturalnie klej moim zdaniem jest w porządku, rzęski trzymały się cały wieczór... nie odklejały się, w połączeniu z moimi tworzyły taki ładny naturalny look. Cena w porządku, dostępność również-można je dostać w drogeriach Millor albo Naturze Polecam ten produkt!

Chcesz pochwalić meskalina89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak naturalne, że prawie ich nie widać.
  • Chciałam uzyskać w miarę naturalny efekt, więc kupiłam kształtem zbliżonym do naturalnego (tj. bez "diamentów" ) o długości 1cm.
    Nałożenie ich było względnie proste, uwinęłam się w ciągu 5 minut, co moim zdaniem jest dobrym czasem.
    Rzęsy sprawiły mi lekki zawód, ponieważ były nienaturalnie PROSTE na oku (w przeciwieństwie do opakowania!), podkręcanie i malowanie tuszem niewiele pomogło.
    Klej na powiece ma kolor białawy, więc użycie eyelinera jest niezbędne. Trzymał średnio, musiałam poprawiać co 2 godziny. Myślę, że wynikało to trochę z mojej winy, ponieważ lekko płakałam. Najgorszą rzeczą w kleju jest fakt, że skleja się i tworzy charakterystyczne "kuleczki" z kleju.
    Oczywiście, po oczyszczeniu rzęsy można stosować kilkakrotnie.

Podsumowując, niezły produkt, ale lepiej szukać czegoś lepszego. Uzyskałam tak naturalny efekt, że większość osób w ogóle nie zauważyła, że miałam je na sobie!

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ameliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne rzęsy
  • Kupiłam przez przypadek za tak smieszne pieniądze, bo wydałam na nie 10 zl! i jestem pod wrazeniem.
    Swietnie sie trzymają na tym kleju, który jest w pudełeczku, o dziwo wytrzymały cała noc, dobrze sie je nakłada, nie ma problemu z ich odklejeniem, są rewelacyjne. Kupuje od razu po kilka opakowań, bo schodzą ze sklepu w piorunującym tempie
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

edit znalazłam inne, lepsze w takiej samej cenie, więc to juz nie jest moj hicior

Chcesz pochwalić zoha777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie moj świat
  • rzęsy są ciężkie na powiece,ciężko się kleją.trzeba dużej wprawy,aby się trzymały i nie odklejały.
    klej biały i widoczny na powiece,trzeba go maskować ciemnym cieniem,lub elajnerem ,szybko wysycha.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić TmargoT za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij