Sztuczne rzęsy, Donegal

Powiększ Sztuczne rzęsy, Donegal

Zgłaszająca osoba: Migotka81

Firma Donegal oferuje sztuczne rzęsy w trzech odmianach, różniących się stopniem zagęszczenia i długością, a także profilowaniem rzęs. Sztuczne rzęsy są wysokiej jakości. Do zestawu dołączony jest klej.

Cena: ok. 12zł
/e/

• Naturalnie wyglądają, ale...
  • Mam jedną parę rzęs z Donegala i jedną z Ardell. Szczerze mówiąc te z Donegala wyglądają o wiele naturalniej. Sęk w tym, że ciężko się je nosi. Czuć je na powiece (Ardell są, a jakby ich nie było). Klej dodawany do rzęs można od razu wywalić. Ja mam Duo i nie mam problemu z tym, żeby utrzymywały się na powiece. Trudno po zdjęciach dobrać odpowiedni wzór. Moje okazały się brązowo czarne. Podsumowując: wyglądają naturalnie, ale nie nadają się na dzień ze względu na dyskomfort noszenia ich.

Dodaję zdjęcie rzęs nr 4455. Przepraszam za to, że są nieoczyszczone z kleju.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione!
  • Wspaniałe rzęsy, a mam porównanie zarówno do kępek jak i innych pasków.

- bardzo dobra jakość samych rzęs, dobrze zrobione, włoski nie wyglądają tandetnie, nie odróżniają się sztucznością od naturalnych
    - solidny pasek - nie odkształcają się, ale zarazem dobrze przylegają do oka
    - ładne wzory, także naturalne
    - wielokrotnego użytku - moją pierwszą parę miałam już z naście razy i ciągle dobrze służą
    - dużo osób narzeka na klej - ja nie mając innego w zanadrzu używałam ten i sprawdzał się idealnie - rzęsy całą noc na swoim miejscu, czasem nawet dwa dni bez przykrych niespodzianek zarówno przy zakładaniu, jak i ściąganiu. Jego minus to wyłącznie mała pojemność - zużył się szybciej niż same rzęs.

Ogólnie ogłaszam wyższość pasków nad kępkami, z uwagi na łatwiejszą i szybszą aplikację oraz turbo efekt Na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: od sierpnia, na różne okazje
    Ilość zużytych opakowań: jedno, ale będzie więcej

Chcesz pochwalić HungrY_EyeS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzęsy - tak, klej - nie
  • To są moje pierwsze sztuczne rzęsy, od dłuższego czasu przymierzałam się do zakupu, aż w końcu wzięłam Donegala, bo miał chyba najładniejszy "wzór" ze wszystkich dostępnych w Naturze.

Trochę ciężko oceniać, bo bardzo krótko było mi dane je nosić

Rzęsy są piękne - nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Kilka wzorów do wyboru, ja wzięłam gęste, bez dodatkowych brokatów i innych teatralnych pierdół. Mają piękny kolor, lśniące i elastyczne włoski. Łatwo się je przycina i nie rozwarstwiają się. Pięknie podkreślają oko - rzęsy są zdecydowanie gęstsze i długie - moje sięgały lekko ponad łuk brwiowy. Każdy makijaż wygląda lepiej podrasowany takim paskiem.

Niestety dołączony klej to totalny badziew. Wogóle nie klei. Czekałam aż zgęstnieje, jak doradzano na opakowaniu i nic. Próbowałam świeżo po aplikacji - też nic. Nie łapią skóry, nie trzymają się zupełnie.

Próbowałam i cudowałam z ich nakładaniem , aż w końcu facet zrzucił mi je za szafę i tyle było z tego wszystkiego

Nie wykluczam, że je kupię, bo bardzo podoba mi się ten wzór, ale już wtedy zaopatrzę się w porządniejszy klej.

Używam tego produktu od: dzień, dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle.
  • Kleju nawet nie oceniam, bo mam jeden sprawdzony, a tych chińskich dołączonych do rzęs nie używam, bo podejrzewam, że po kwadransie rzęsy już zaczęłyby odpadać.
    Co do samych rzęs:

+ niska cena
    + łatwa dostępność
    + akurat te rzęsy, które mam wyglądają w miarę naturalnie na oku
    + czuć na oku, ale porównując do moich poprzednich rzęs, nie są 'ciężkie'
    + łatwo je zaaplikować i dopasować
    + nie niszczą się szybko - przy poprzednich rzęsach, podczas próby usunięcia kleju/przy odklejaniu rzęs od powieki pojedyncze włoski na pasku się odrywały i zniekształcały, tutaj nie ma takiego problemu

- mimo, że na początku łatwo je dopasować, szybko odklejają się w wewnętrznych kącikach oka, robiłam kilka podejść i za każdym razem to samo
    - dostępność
    - nie wiem czy kupiłabym ponownie, następnym razem poszukam bardziej plastycznych rzęs, które nie będą odklejały się w wew. kąciku

Używam tego produktu od: Kilku tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić happyswallow za czytelną i pomocną recenzję?
  • mogą być
  • + łatwo dostępne
    + cena
    + naturalne

- ten klej to jakaś beznadziejna papka w ogóle się nie trzyma, bardzo szybko wysycha i nie znika.
    - bardzo obciąża rzęsy

Jeśli już używać ich to zdecydowanie z innym klejem, ten dołączony nie nadaje się do tego

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 ale bez kleju!

Chcesz pochwalić mloda363 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie wiem
  • Ciężko je dopasować
    Dużo czasu zajęło mi przyklejanie ich.
    Wyglądały co prawda uroczo, jednak z jednego oka ciągle spadały - nie umiałam nic z tym zrobić

Są ciężkie na powiece, bardzo je 'czuć'

W końcu odkleiłam i tę drugą i wywaliłam

Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, to miewałam o wiele lepsze...

Ogólnie to ich nie polecamUżywam tego produktu od: krótkoIlość zużytych opakowań: raz

Chcesz pochwalić coffee_time za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje pierwsze!
  • Super rzęsy! Wyglądają bardzo bardzo naturalnie klej moim zdaniem jest w porządku, rzęski trzymały się cały wieczór... nie odklejały się, w połączeniu z moimi tworzyły taki ładny naturalny look. Cena w porządku, dostępność również-można je dostać w drogeriach Millor albo Naturze Polecam ten produkt!

Chcesz pochwalić meskalina89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak naturalne, że prawie ich nie widać.
  • Chciałam uzyskać w miarę naturalny efekt, więc kupiłam kształtem zbliżonym do naturalnego (tj. bez "diamentów" ) o długości 1cm.
    Nałożenie ich było względnie proste, uwinęłam się w ciągu 5 minut, co moim zdaniem jest dobrym czasem.
    Rzęsy sprawiły mi lekki zawód, ponieważ były nienaturalnie PROSTE na oku (w przeciwieństwie do opakowania!), podkręcanie i malowanie tuszem niewiele pomogło.
    Klej na powiece ma kolor białawy, więc użycie eyelinera jest niezbędne. Trzymał średnio, musiałam poprawiać co 2 godziny. Myślę, że wynikało to trochę z mojej winy, ponieważ lekko płakałam. Najgorszą rzeczą w kleju jest fakt, że skleja się i tworzy charakterystyczne "kuleczki" z kleju.
    Oczywiście, po oczyszczeniu rzęsy można stosować kilkakrotnie.

Podsumowując, niezły produkt, ale lepiej szukać czegoś lepszego. Uzyskałam tak naturalny efekt, że większość osób w ogóle nie zauważyła, że miałam je na sobie!

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić ameliax za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne rzęsy
  • Kupiłam przez przypadek za tak smieszne pieniądze, bo wydałam na nie 10 zl! i jestem pod wrazeniem.
    Swietnie sie trzymają na tym kleju, który jest w pudełeczku, o dziwo wytrzymały cała noc, dobrze sie je nakłada, nie ma problemu z ich odklejeniem, są rewelacyjne. Kupuje od razu po kilka opakowań, bo schodzą ze sklepu w piorunującym tempie
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

edit znalazłam inne, lepsze w takiej samej cenie, więc to juz nie jest moj hicior

Chcesz pochwalić zoha777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie moj świat
  • rzęsy są ciężkie na powiece,ciężko się kleją.trzeba dużej wprawy,aby się trzymały i nie odklejały.
    klej biały i widoczny na powiece,trzeba go maskować ciemnym cieniem,lub elajnerem ,szybko wysycha.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić TmargoT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są ok.
  • To moje pierwsze rzęsy. Pomijam fakt, że męczyłam się po 30 min. nad każdym okiem zanim przykleiłam

Rzęsy świetnie imitują te prawdziwe, są mieciutkie w dotyku! Bardzo dobrze się trzymały, po uzyciu linera wogóle nie było widać, że są doklejone. Efekt piorunujący, niby delikatny, a jednak makijaż nabrał zupełnie innego wymiaru.

Mam zamiar użyć ich ponownie, licze na to, że dobrze się przykleją i długo pozostaną na moich powiekach Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: narazie mam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić lily92920 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpione
  • Sztuczne rzęsy Donegal są najlepszymi jakich dotychczas używałam. Duży wybór- od naturalnych po teatralne i fantazyjne. Klej jest naprawdę dobry i nie widać go pod eyelinerem. Mimo śmiesznej ceny, rzęsy potrafią wytrzymać nienaruszone całą noc, a nawet nieco dłużej. Wytrzymały u mnie nawet kąpiel w jeziorze Znalazłam KWC wśród sztucznych rzęs i dalej nie szukam.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić facile za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione!
  • Jak do tej pory moje ulubione Próbowałam już kilka razy rzęs innego producenta, jednak żadne nie okazały się lepsze od Donegali. Podsumowując:
    + bardzo wygodnie się je aplikuje - są elastyczne i dopasowują się do powieki,
    + dołączony klej jest bardzo trwały,
    + mają ładne kształty - próbowałam 2 rodzajów - krótsze i dłuższe,
    + są naprawdę wielokrotnego użytku - doszłam już do niezłej wprawy jeśli chodzi o sztuczne rzęsy - jednej pary używałam codziennie przez ok 1,5 miesiąca zanim się zniszczyły
    + śmiesznie niska cena

Słowem - godne polecenia

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2, może 3

Chcesz pochwalić Catacomb_Kitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne.
  • Jestem mile zaskoczona, że rzęsy tak stosunkowo niedrogie są tak zaskakująco dobre!
    Świetnie się prezentują na oku, mają załączony do opakowania klej, nie zniekształcają się, w związku z czym po dokładnym oczyszczeniu można jest stosować ponownie.
    Polecam !!

Używam tego produktu od: jakiś 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 5 a może więcej

Chcesz pochwalić lilablue za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Powiem tak :

*najlepiej nakładac na czystą skórę przy linii rzęs
    *wytrzymały dłużej niż jedną noc imprezową, po imprezie były mocno przyklejone do skóry-cięzko było je sciągnąć
    *nałożone na cienie szybciej się odklejają, wręcz odrazu
    *oko bardzo ładnie ale naturalnie wygląda
    *są elastyczne
    *klej jest z początku biały ale po kilku minutach robi sie bezbarwny
    *do wielokrotnego użytku
    *ciężko zmyć klej z rzęs
    *klej ze skóry schodzi łatwo jeśli się go zetrze w jedna strone nawet na sucho
    *użyłam ich dwa razy i wciąż są w niezmienionym kształcie
    POLECAM

Używam tego produktu od: 2 tyg / 2 użycia

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anetulka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok!
  • To moje pierwsze sztuczne rzęsy i jestem zadowolona.
    Wprawdzie pierwsze założenie trwało dość długo i wymagało poprawek, ale to jest wino mojego braku umiejętności, a nie rzęs.
    Nasłuchałam się wcześniej o tym, że w tego typu rzęsach kleje są zawsze do bani, a tu byłam mile zaskoczona, całą noc rzęsy się pięknie trzymały i nie wymagały poprawek, chociaż muszę przyznać, że czułam je cały czas na oku, tak jakbym miała tam jakiś ciężar.
    Schodzą z oka bez problemu, jest tylko jedna wada (ale może to jest we wszystkich klejach) część kleju zostaje na powiece i trudno się go pozbyć, trzeba walczyć patyczkami, bo płyn no demakijażu kleju nie pacyfikuje.

Chcesz pochwalić edheene za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsze sztuczne rzęsy
  • Kupiłam te rzęsy na Sylwestra. Zdziwiłam się, że dzięki sztucznom rzęsom można uzyskać taki super efekt, zarazem tak spektakularny i naturalny, bo rzęsy wyglądają jak swoje Ale...to były moje pierwsze rzęsy i nie umiałam sobie z nimi poradzić. Przycięłam je z jednej strony żeby pasowały mi lepiej do oka, ale ten klej dołączony do zestawu to porażka. Gumowaty, biały i źle trzymał rzęsy, po prostu się odklejały i było widać ten klej, nie wiem dlaczego klej nie jest przeźroczysty, byłoby łatwiej. Ale rzęs nie wyrzuciłam, na pewno ich jeszcze użyję, ale już z innym klejem.Używam tego produktu od: parę razy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewelina79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Kupiłam je z ciekawości jak będe wyglądała z długimi rzesami. O dziwo produkt daje bardzo naturalny efekt, a przyklejenie go nie sprawiło mi żadnego problemu mimo, że jestem nowicjuszką w tych sprawach. Klej jest bardzo trwały więc nie miałam żadnych niespodzianek. Po zdjęciu czyściłam je spirytusem

Używam tego produktu od: uzyłam 2 razy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewkamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Kupiłam je z myślą o makijażu studniówkowym. Są wygodne, po nałożeniu nie czuć dyskomfortu. Klej nakłada się łatwo, jest bardzo wytrzymały- nie puszcza pod wpływem ciepła ani potu (a przetańczyłam prawie całą noc w gorącej i dusznej sali). Mimo doskonałej przyczepności kleju, rzęsy można łatwo zdjąć. Po wyczyszczeniu ( czyściłam je denaturatem) nie zniekształciły się, wiec mogę założyć je na kolejną imprezę . Nie wiem czy kupię kolejne, być może te, które teraz mam będą mi długo służyć

Używam tego produktu od:użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paulinee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • rzęsy bardzo fajne i naturalne, ja przyciełam swoje do połowy przez co efekt nie był sztuczny. Niestety, klej który jest dołączony do zestawu jak dla mnie był kiepskiej jakosci, ma konsystencje gumy i rzęsy źle sie trzymały, praktycznie bez trudu mogłam je odczepić, więc musiałam zrezygnowac z załozenia sztuczych rzes na imprezę.

Używam tego produktu od:niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hotaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • są OK
  • Rzęsy mają właściwie dla mnie dwa minusy:
    - są za krótkie na moje oko ( ale to ocena subiektywna)
    - drugi raz już raczej ich nie założę, posklejały się tuszem a przy myciu zniekształciły nieco.
    Plusami są tu:
    +na pewno cena
    +fajne kształty rzęs (ale bez wariacji)
    +są elastyczne, więc ładnie się układają do powieki

Za tą cenę (13zł) mogą być jednorazowe.
    Nie wypowiem się co do kleju, bo go nie użyłam. Ja mam klej DUO, który polecam
    Daję 4 gwiazdki, choć b.dobre nie są, ale sztuczne rzęsy to nie krem i można dać im szansę

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3 opakowania

Chcesz pochwalić perelka-20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny efekt dla wprawionych
  • Czytałam że przyklejenie rzęs może zająć sporo czasu dla osoby niewprawionej więc zabrałam się do tego dużo wcześniej przed wyjściem na impreze kiedy przykładałam je do oka bez kleju trzymały się delikatnie i efekt przyznam bardzo ładny póżniej było już gorzej męczyłam się z przyklejeniem jakąś godzinę bo jestem osobą dość cierpliwą... ciężko jest nałożyć odpowiednią ilość kleju choć jest on koloru białego co ułatwia aplikację bo go widać (oczywiście po wyschnięciu dostosowuje się do koloru makijażu). Jak udało mi się przykleić rzęsę ładnie na środku to w innym miejscu było coś nie tak pozostałości kleju na sztucznych rzęsach zaczęłam zrywać delikatnie paznokciami bo nie miałam nic z alkoholem co w efekcie doprowadziło do tego że poniszczyłam rzęsy i się troszkę zniekształciły w końcu makijaż sie nieco zepsuł i nie miałam czasu na dalsze próby więc zrezygnowałam i poszłam bez nich.
    To nie koniec oczywiście... drugie podejście było już lepsze rzęsy pociełam w kępki i przyklejenie nie zajeło już mi dużo czasu efekt równie ładny na początku dziwne uczucie ciężkości na powiekach ale po jakimś czasie można się przyzwyczaić rzęsy wytrwały całonocną zabawę ze zdejmowaniem też nie było problemu moje własne rzęsy nie ucierpiły na tym ani trochę.

Ogólnie mogę polecić ten produkt można uzyskać bardzo ładny efekt i nie trzeba dużo wydawać choć zaznaczam że trzeba również trochę cierpliwości i wprawy do tego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Migotka81 za czytelną i pomocną recenzję?