Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Powiększ Astor, Mattitude 16h (Podkład matujący)

Zgłaszająca osoba: olenk@@

Pod­kład Mat­ti­tu­de 16 h za­wie­ra ba­weł­nę, któ­ra do­sko­na­le ab­sor­bu­je se­bum. Dzię­ki te­mu skó­ra wy­glą­da zdro­wo, de­li­kat­nie i świe­żo. Naj­now­sza tech­no­lo­gia `Age Re­vi­sing` spra­wia, że roz­sze­rzo­ne po­ry są znacz­nie mniej wi­docz­ne. Pod­kład za­wie­ra ma­gnez i wi­ta­mi­nę E, któ­re nie tyl­ko sku­tecz­nie po­bu­dza­ją, ale rów­nież pięk­nie roz­świe­tla­ją skó­rę. Ma on też wy­so­ki fak­tor SPF 22, któ­ry chro­ni skó­rę przed zgub­nym wpły­wem pro­mie­ni sło­necz­nych.

Cena: 37zł/ 25ml

/e/

• tragedia
  • Minusy
    -nie stapia się ze skórą
    -aplikacja wręcz, podkład miał jakieś drażniące drobinki
    - zostawia plamy
    -słabe krycie
    -schodził z buzi płatami a nie równomiernie
    -pompka która rozpryskuje podkład po pokoju
    -nie widać ile produktu zostało
    -ciężko wydobyć resztę podkład
    -pompka się zacinała

Wkońcu używałam go na codzień,po domu bo szkoda mi było wyrzucić. Mam cerę tłustą i wcale nie hamuje wydzielania sebum i schodzi. Krótko trwały. Nabrałam się, bo myślałam, że będzie równie dobry jak Astor Perfect Stay. Oceniałam wersję HD.

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry ale nadal szukam mojego ideału
  • Bardzo dobry podkład . dobrze sie rozprowadza i krycie ma dośc dobre. Ładnie wyglada na skórze dosć naturalnie. Kupiłam go z polecenia i jak na razie jest najlepszym jaki mialam , nie zapycha porów , Chciałabym jednak by był bardziej trwały i lepiej matował.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 9 lub wiecej ciężko zliczyć

Chcesz pochwalić samira85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kupiłam ten podkład za poleceniem dermatologia. Przeznaczony jest do cery z problemami, ale... cera z problemami oprócz pielęgnacji potrzebuje też porządnego krycia. W tym wypadku jest średnie.

Plusy
    - konsystencja
    - kolor

Minusy
    - cena
    - wydajność
    - krycie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cloudine74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy niż Revlon?
  • Zacznijmy od tego, że mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Głównie w strefie T.

Od dłuższego czasu używałam Revlonu, byłam z niego bardzo zadowolona. Jednak teraz zaczyna się lato i postanowiłam znaleźć coś lżejszego, i w dobrym odcieniu przy opaleniźnie.

No i chyba znalazłam

Podkład nakłada się rewelacyjnie, zazwyczaj robię to gąbeczką, ale dziś postawiłam na dłonie. Wystarczy go na prawdę nie wiele aby pokryć całą buzię.
    Ładnie kryje, chociaż nie tak mocno, ale o to mi chodziło. Matuje bardzo (!) dobrze, lekko przypudrowałam strefę T i trzyma już dobre 10h. Wydaje mi się, że lekko zbrązowiał na mojej buzi, ale dzięki temu została lekko podkreślona moja opalenizna

Cena jako taka, na chwilę obecną mam bony -45% w superpharmie, a później pewnie będę szukała na Allegro

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: Dopiero pierwsze

Chcesz pochwalić patgrzes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czyżbym znalazła IDEAŁ ?!
  • Oczywiście zakupiony na promocjii w Rossmannie Mam cerę suchą,wrażliwą.

Plusy:
    + opakowania takiego jeszcze nie miałam
    + kolor,wreszcie idealny (najjaśniejszy czyli to co bladziochy lubią najbardziej
    + konsystencja, nie za lekka,ale i nie za cięzka
    +zapach,taki trochę Avon :P
    + matuje i to bardzo dobrze
    + można stosować go bez pudru
    + nie uczula <3
    + żadnych podkreślonych skórek,zmarszczek

Minusy:
    - mogłyby lepiej kryć,ale i tak jest pod tym względem spoko

Ja używam go z bazą i jest super.Myślę ,że jak ktoś ma duże problemy z cerą nie będzie raczej zachwycony. Osobiście moja skora i tak przechodzi regenrację,po Better Skin z Maybelline. Astor narazie nic złego nie zrobił mojej skórze.
    Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić panna_justyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Podkład przeważnie kupuję gdy jest promocja w Rossmanie bo można wtedy zakupić nawet za cenę 23 zł! Warto, a dlaczego to już piszę!

Plusy jakie widzę przy tym podkładzie to:

- matuje - fakt, że po 8 godzinach cera lekko błyszczy na czole to i tak kropla w morzu w porówaniu z innymi podkładami!
    - konsystencja kremu, nakłada się bez problemu
    - świetna pompka, nakładasz ile chcesz
    - ładnie pachnie
    - pozotawia skórę miłą w dotyku
    - jeśli chodzi o krycie ja nie mam do niego żadnych zastrzeżeń
    - nie zauważyłam bym miała alergię od podkładu w postaci dodatkowych wyprysków itp.

Minusy:
    - pompka czasami ulega zniszczeniu
    - zbyt mało urozmaicona paleta kolorów
    - czasami uwidacznia zaskórniki przy braku zastosowania wcześniejszego peelingu z lenistwa

Z małymi przerwami na testowanie innych fluidów już wiem, że pozostanę wierna temu podkładowi dopóki jeszcze można go kupować zamierzam go brać!

Używam tego produktu od: Od 3 lat z małymi przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań

Chcesz pochwalić Andelulla za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Marne krycie
  • Nie używałam w moim życiu zbyt dużej ilości podkładów, dlatego nie mam zbyt dużego porównania. To był ostatni podkład przed moim przejściem na kremy BB. Ładnie się rozprowadzał, wyglądał na skórze bardzo naturalnie, miał przyjemny zapach. Na plus zaliczyć można też opakowanie z pompką. Jednak mimo wyboru najjaśniejszego koloru nadal był dla mnie zbyt ciemny, a dodatkowo mam wrażenie, że z biegiem godzin jeszcze bardziej ciemniał. Był też w pewien sposób suchy. Wydawać by się mogło, że idealny dla cery tłustej i mieszanej (jaka mam ja). Ale w ciągu dnia na policzkach zaczęły pojawiać mi się suche skórki co nie wyglądało zbyt estetycznie. Nie był też wcale kryjący. Ledwo sobie radził z małymi plamkami po ospie. Na pewno go już nie kupię i to nie tylko z racji tego, że zrezygnowałam z tradycyjnych podkładów.

Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Chcesz pochwalić Fonin za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK !
  • Nareszcie trafiłam na odpowiedni podkład! Mam cere suchą z lekkimi przebarwieniami. Podkład matuje, wyrównuje kolor skóry, lekko kryje ale dla mnie wystarczy ( nie mam za wiele do ukrycia ) jest lekki, buzia jest po nim taka "mięciutka " i gładka Długo się utrzymuje, nie odbija sie na telefonie podczas gadania .. Wychodząc z pracy po 8h podkład nadal ładnie się trzyma a nie ukrywam czasami i pot się poleje! Jak dla mnie bomba! Za taka cene wart jest siebie!

+długo się utrzymuje
    +nie ma efektu maski !
    +buzia jest nawilżona i miła w dotyku
    +kolor 001 idealny dla bledziuchów
    +wyrównuje kolor buzi i stapia się ze skórą

- jak na razie brak!

Używam tego produktu od: Tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić rudzielecc92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zależy od cery.
  • masakra, kupiłam ten podkład bo moja przyjaciółka mi go poleciła, mówiła, że na jej skórze sprawdzał się idealnie, a że mamy podobny rodzaj cery, myślałam, że na mnie też będzie ok + cena nie była porażająca.
    mimo że odcień był idealny, to krycie... nałożyłam tego tonę, a i tak krycie było okropne, właściwie to nie było żadnego.
    Ale jak widać, wszystko zależy od osoby, musisz się przekonać na własnej skórze.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić EmilyDead_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Podkład zraził mnie skutecznie do marki Astor i trzymam się od niej z daleka. Mam mieszaną cerę, ale bez skłonności do zapychania, wystarczyło jednorazowe użycie tego podkładu żeby mi wyskoczyły na czole nie małe zaskórniki i to dość wystające. Na początku myślałam, że to może od czegoś innego, ale po zaprzestaniu używania tego podkładu wszystko wróciło do normy. Podkład matuje ale jest to płaski brzydki mat, przez co skóra wygląda na chorą. Cena 40zł też jest nie do przyjęcia jeśli chodzi o ten produkt.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić o_Khaleesi_o za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij