Powiększ L'Biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: OrdinaryDreams

Produkty z serii Moc Natury WAX to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją
- chlorowaną lub słoną wodą
- łamliwych i pozbawionych blasku

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Cetearteh-20 Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Methylparaben, propylparaben, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methychloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid

Cena: 2zł / 20ml; ok. 20zł / 250g
/e/

• najlepsza maska
  • Jest to moim zdaniem najlepsza maska spośród wszystkich, które uzywałam do tej pory. Dodatkowym plusem jest czepek i próbka serum dołączona do opaowania, lubie takie prezenty Nakładam ja zasze pod czepek i dodaje odrobine mąki ziemniaczanej Moje rozjaśnione włosy to uwielbiają, tylko po tej masce są tak miękkie

Chcesz pochwalić edimini za czytelną i pomocną recenzję?
  • *****
  • Świetna maseczka! Polecam! Doskonale nawilża i odżywia wlosy, przyjemna w uzyciu, naturalny skład, pielęgnuje skórę glowy. Wspaniale wspomaga rozczesywanie, polecam kręconowłosym. Przyjemny owocowo-cukierkowy ale nie sztuczny zapach poprawia humor.
    Pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kilka, w planie 500ml.

Chcesz pochwalić noahperle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niej wracam
  • Jest bardzo dobra, zawsze do niej wracam, Lbiotica to są jak dla mnie najlepsze maski w dobrej cenie. Kupuję je od kilku lat, są bardzo dobre. Uratowały kiedyś moje włosy które były bardzo zniszczone zabiegami fryzjerskimi i częstymi zmianami kolorów włosów :p używałam różnych rodzajó tych masek, wszystkie są super.

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszej nie znalazłam.
  • Myślałam, że z moimi włosami, które albo są przyklapnięte albo wyglądają jakbym je ostro natapirowała już nic się nie da zrobić, ale ta maseczka bardzo mi pomogła. Używam jej 2-3 razy w tygodniu na 15-60 minut, zależnie od tego ile mam czasu. Włosy są po niej miękkie, lśniące, przyjemne w dotyku i nie są przyklapnięte (co często mi się zdarza po innych maseczkach).

Zapach kojarzy mi się z fryzjerem i nie jest ani ładny ani brzydki. Przyjemna konsystencja. Łatwo się zmywa z włosów, wystarczy spłukać. Po olejowaniu bardzo to doceniam .

Stosowałam wcześniej wersję do włosów przetłuszczających się, ale wydaje mi się że działała słabiej niż ta.

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Chcesz pochwalić boskaastaroth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra przez połowę opakowania
  • Kupiłam tę odżywkę, ponieważ moja mama używała takiej do włosó blond. Pierwsze kilka użyć odczuwałam super efekt. Włosy były miekie, miłe w dotyku, lśniące. Niestety moje włosy szybko się do niej przyzwycziły i teraz już efekty sa 'normalne'. Mam zamiar ostawić ją na jakiś czas i na pewno do niej wrócić. Pięknie paknie i ma ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić kawo1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk !
  • Mam włosy długię, lekko kręcone w bardzo dobrej kondycji, bo bardzo o nie dbam. Używam kosmetyku na całe włosy i skórę głowy zgodnie z zaleceniem- czepek i czapka na 1-2 godziny, az mi się zbyt mocno robi ciepło.\\nWłosy są miekkie, błyszczące, takie sypkie, wspaniale się po tej kuracji kręcą, nie obciąża. Używam systematycznie 1-2 razy w tygodniu i jestem bardzo zodowolona z efektu. Cena jak za tak fajny kosmetyk bardzo przystępna. Ogólnie dostępny, a do tego piękny zapach.

Chcesz pochwalić zina36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Maskę tą nakładałam tylko na długość włosów od ucha. Po zużyciu opakowania efektów obiecanych przez producenta nie zauważyłam ale być może czas kuracji był za krótki.

+przyjazny skład
    +całkiem przyjemny zapach
    +łatwo się spłukuje
    +włosy są nieco bardziej zdyscyplinowane i nie puszą się
    +poręczne opakowanie

-zmiękcza włosy tylko po naprawdę długim trzymaniu pod czepkiem i opatuleniu ciepłym ręcznikiem, przy skróconym czasie działania efekt jest minimalny
    -mało wydajny produkt, 250 ml zużyłam w 2 tygodnie przy myciu włosów co 2 dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bindia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto wydawać pieniędzy na to NIC
  • Jak dla mnie kicha straszna.

Mam włosy suche, często farbowane przez co zniszczone.
    Nie polecam tej maski, bo:
    - Bardzi gęsta konsystencja utrudnia nakładanie
    - maska obciąża niemiłosiernie włosy
    - nie wpływa pozytywnie na włosy, nie zauważyłam żadnego efektu, ani połysku, a tym bardziej regeneracji
    - po zastosowaniu czuje,że moje włosy się lepią pomimo wielokrotnego płuskania

Plusy produktu to bardzo przyjemny zapach i mega wydajność, nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: jedno - męczę

Chcesz pochwalić Subtelna55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona, pomaga w rozczesaniu włosów
  • Mam długie włosy, które bez odżywki bardzo bardzo trudno rozczesać- nie wiem czemu, bo farbuję bardzo rzadko
    mam dość gęste włosy- może dlatego

zatem testuję ciągla jakieś maseczki i odżywki

tej uzywałam podczas stosowania szamponu z wyłącznie natualnych składników, bez sls, bez tej maseczki zatem włosów bym chyba nie była w stanie rozczesać

obecnie znalazłam szampon, po którym rzadko już czegoś uzywam..( choć niestet z sls)

do tej maseczki raczej powrócę,
    plusy:

skład
    zapach
    świetnie się włosy po niej rozczesują!
    wydajna
    warto dłużej potrzymać na włosach- dołączony jest foliowy czepek

minusik:
    przy częstym długim stosowaniu, troszkę się włosy przetłuszczają, ale co jakiś czas warto nakładać

polecam tym, którzy mają gęste i długie włosy

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić nouvelle83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie NIC
  • Jak dla mnie kicha straszna.

Mam włosy suche, często farbowane przez co zniszczone.

Maska jest gęsta bardzo, cięzko się nakłada. Włosy po niej ciężko rozczesać, nie są tak gładkie i śliskie jak po innych maskach. nie robi absoltnie NIC- nie regeneruje, nie odżywia, przynajmniej ja nic takiego nie zaobserwowałam.

Inne produkty firmy L'biotica (miałam jeszcze ze 2 inne maski tej marki) też nie działały. Dla mnie za gęste, dodatkowo zero efektu.

Daję gwiazdkę za zapach

Używam tego produktu od: sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Bardzo dobra maska. Mam suche włosy, ale jednocześnie przetłuszczające się u nasady. Nakładam ją tylko od ucha w dół na 15 minut albo przed myciem na kilka godzin, czasem mieszam wtedy z olejem.

Całkiem dobrze radzi sobie z suchymi włosami, są po niej znacznie bardziej miękkie, łatwo się rozczesują.
    Plusem jest jej skład i brak silikonów. Nie obciąża włosów, jeśli nie nakłada sie jej na skalp w przecinym razie są przyklapnięte.

Jest bardzo wydajna i wygodna w użytku. Nie spływa z włosów. Opakowanie jest solidne.

Generalnie odżywia, ale spodziewałam sie nieco lepszego, bardziej trwałego efektu.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić okocim00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Po namowach ciotki fryzjerki, postanowiłam kupić. Kiedy zapragnęłam ze zdrowiutkich, długich włosów, przejść na blond, dla moich włosów zaczął się horror. W rzeczy samej, frustracja, która dopadała mnie po malowaniu włosów, doprowadzała mnie do tego, że malowałam je nawet do 3 razy w miesiącu! Gdy za każdym razem włosy były za ciemne, za ciepły kolor bądź za żółte (sic!). Więc testując kilkanaście farb, nie wszystkie się moim włosom spodobały... Moje włosy, przesuszone, sztywne, połamany potrzebowały ratunku. Ciocia, o której była wyżej mowa, namawiała mnie na WAXA tj - "Poczuję różnicę"! I w rzeczy samej!

plusiki : +
    - delikatny zapach, może nawet neutralny, ale nie przeszkadzający
    + konsystencja
    + DZIAŁANIE : już dawno nie miałam tak miękkich, lśniących i nawilżonych włosów. ( tu zaznaczam, że piszę po użyciu za 2 razem). przy końcach nie ma jakiejś dużej rewelacji, ale tak do długości obojczyków, włosy są cudowne )
    + cena, naprawdę nie jest wysoka, jest proporcjonalna do działania.

Używam tego produktu od: miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: 1, 250 ml

Chcesz pochwalić bons za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • Używam jej za każdym razem gdy myję włosy +/- 3 razy w tygodniu.
    zacznę od tego, że jest bardzo wydajna, kończę drugie opakowanie, a używam jej od roku, może trochę ponad.

Włosy po niej są... gładkie, łatwo się rozczesują i pachną jak od fryzjera.

Po tak długim czasie używania jej, widzę jakie włosy są odżywione i BŁYSZCZĄCE (do miejsca w którym zaczynają się brzydkie końcówki), u mnie sprawdza się rewelacyjnie!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić alleksandrak za czytelną i pomocną recenzję?
  • d0bra ale nie idealna
  • Regeneruje i odżywia - to tak. Ale efekt nie jest jakiś spektakularny. Poza tym moje włosy robią się po niej dziwnie oklapnięte (normalnie mam szopę!), ciężkie i wyglądają po prostu brzydko. Może ja po prostu nie umiem jej spłukac albo daję jej za dużo, nie wiem... Ale każde jej użycie tak się kończy... Za to po kolejnym myciu widać że podziałała Także polecam, jesli ktos umie się tym odpowiednio obsłuzyć

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić lennano za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Kupiłam ją po pozytywnych opiniach o tej masce i nawet pani w aptece mi ją poradziła,niestety zawiodłam się ... jest jakas taka strasznie mocna,dusząca w zapachu. cieszyłam się aby z tego czepka który był dołączony. Niestety go zgubiłam i myslę,czy by nie dać szansy tej masce ze względu na ten czepek. Sama maska nic specjalnego,poza tym cena wysoka jak dla mnie. 250 ml to dla moich włosów na kilka razy czyli raptem dwa tygodnie. Nieee. Ale kupię chyba dla czepka,którego nigdzie nie mogę znaleźć

Używam tego produktu od: około rok temu przez 2-3 tyg

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FajnaAgatka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Maska, szczególnie popularyzowana przez wizaż obiecywała cuda-wianki. Ot, całkiem niezła maska, lecz nic szczególnego.

-maska odżywia włosy, ale bez rewelacji
    -są miękkie, ale również oczekiwałam lepszych efektów, generalnie w kwesti odżywienia radzi sobie z moimi włosami przeciętnie
    -zapach mnie nie przekonał, lekko cynamonowy, mdlący
    -konsystencja średnia, spływała mi z włosów po szyi, nawet jeśli miałam założony ciasny czepek
    -producent zaleca podgrzewanie maski suszarką co jest wg mnie niezwykle uciążliwe, szczególnie że maska podczas takiego rozwiązania wcale nie działała lepiej niż po kilkugodzinnym trzymaniu pod czepkiem i grubej czapce.
    -do opakowania miałam dołączony czepek, to fajnie, chociaż sprawiał wrażenie "jednorazowego", dość długo wytrzymał. Długie włosy trzeba pod niego upinać w łatwy do "uklepania" kok, bo jest mały.
    -pudełko solidne, nic się nie wylewa w podróży
    -uważam, że trochę przepłaciłam, chociaż maska sama w sobie zła nie jest, po prostu oczekiwałam lepszych efektów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cytadela212 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupię jeszcze nie raz
  • Nigdy wcześniej nie miałam tak dobrej maski do włosów - bije na głowę wszystkie salonowe "cuda" a w dodatku jest stosunkowo tania - ok 20 zł za 250 ml co przy jej dużej wydajności jest ceną - miniaturką , śmieszną wręcz zważywszy na jej działanie .
    Maseczkę jak i inne produkty producenta L'biotica można nabyć w aptekach .
    Ta maseczka jest drugą jaką mam , wcześniej miałam wersję do włosów blond która zawierała miód .
    Chce podkreślić że wersje z miodem stosowałam gdy moje włosy były w stanie opłakanym - po nie udanych pasemkach robionych rozjaśniaczem i gdyby nie ta maska pewnie zmuszona bym była obciąć większość włosów a tak zregenerowane odrastały sobie powolutku . Od tych przygód fryzjerskich nie farbuje wcale a że posiadam włosy kręcone które mają skłonność do przesuszania to lubię im zafundować taką kurację raz w tygodniu .
    Maskę nakładam na 20 minut , nie stosuje czepka lecz przebywam w wannie więc maska ma odpowiednią temperaturę - ponieważ wtedy lepiej działa , wystarczy mała ilość i nie trzeba uważać czy nie dostała się na skalp bo nie podrażnia w żaden sposób .
    Po ok 20 minutach należy ją bardzo dobrze spłukać ponieważ może obciążyć włosy.
    Zalety :
    - dobry skład - żadnych zbędnych i szkodliwych składników
    - wydajność - wystarczy mała ilość
    - gęsta - nie spływa podczas kąpieli
    - przyjemnie pachnie podczas aplikacji i pozostawia piękny zapach na włosach nawet po spłukaniu
    - regeneruje włosy naprawdę i od wewnątrz a nie tylko pozornie wygładza jak niektóre silikonowe odżywki
    - dba o skalp , nie powoduje łupieżu ani swędzenia , odżywia cebulki włosowe
    - włosy są cudowne - miękkie , lśniące , nie puszą się a loki i fale są podkreślone
    - wystarczy użyć raz w tygodniu na 20 minut
    - łatwa dostępność - większość aptek

Wady:
    - może przetłuszczać włosy
    - może obciążać - efekt przyklapniętej fryzury

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić losek78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Maseczka która zdziałała cuda.
    Przed jej zastosowaniem moje włosy były suche, wręcz chropowate w dotyku, łamały się, rozdwajały i wypadały. Doprowadziłam je do takiego stanu 5letnim prostowaniem i kilkoma farbowaniami. Po czym postanowiłam je zapuścić. Dzięki niej nie zostałam zmuszona do obcięcia włosów.

+zapach (delikatny, jakby mleczny)
    +działanie (zredukowała wypadanie włosów, znacznie poprawiła ich kondycję, dobrze też wpłynęła na stan skóry głowy)

-opakowanie (nieporęczne, zbyt głębokie, ciężko wydobyć cały produkt)
    -wydajność (jedno opakowanie wystarcza zaledwie na kilka użyć, ale zaznaczam, że mam gęste włosy długości do łopatek)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić uwaga gryze za czytelną i pomocną recenzję?
  • uratowała mi włosy
  • Produkt kupiłam zachęcona opiniami. Przez kilka lat skrzętnie rozjaśniałam włosy i w efekcie pojawiło się siano na końcach. Musiałam je podciąć i zaczęło się ich ratowanie. Ta maseczka doprowadziła je do porządnego stanu!
    Wiem, że naprawdę działa i na pewno się z nią nie rozstam
    Używam w sumie wyłącznie po jakichś męczących zabiegach dla moich włosów bo kiedy są w dobrej kondycji wydaje mi się zbyt ciężka dla moich włosów.

+zawsze jakiś dodatek typu czepek, serum czy jedwab
    +dobrze nawilża włosy
    +budyniowy zapach dość przyjemny
    +włosy po regularnym stosowaniu widocznie odbudowane i zdrowsze
    +dobry produkt w niskiej cenie

-szkoda, że nie ma jej w zwykłych drogeriach choć pojawia się nie tylko w aptekach ale również w np. tesco
    -mogłaby być wydajniejsza(może to przez tą gęstą, budyniową konsystencję)

Ilość zużytych opakowań: 2 mniejsze i 1 duze(w trakcie)

Chcesz pochwalić mydestinationnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna wypróbowania
  • Szczerze mówiąc kiedyś byłam nią bardziej zachwycona, teraz moje ochy i achy nieco opadły, nie wiem, może włosy inaczej przyswajają kosmetyk po pewnym czasie.
    Maska jest z pewnością dla osób, które mają więcej czasu do poświęcenia na pielęgnację (albo siedzenie w dłuższej kąpieli, bądź podsuszenie ręcznika nałożonego na głowę...)
    Ale konkrety:
    + włosy były zdrowsze, gładkie i pełne blasku.
    + przepiękny zapach
    - czepek ma tendencję do przerywania, tudzież gumeczka pęka, jest po prostu kiepskiej jakości

Ilość zużytych opakowań: jedno - w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje zbawienie
  • Zaczną od tego, że od paru ładnych lat codziennie prostuję włosy (także miewają okresy, kiedy są bardzo zniszczone). Mam włosy trochę kręcone, ale w niefajny sposób - puszące się. Jest jedną z dwóch (tą ważniejszą) z odżywek, bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania i nie wiem co miałabym na głowie gdyby nie one Używam na zmianę jej i wersji przeciw wypadaniu włosów. Czasem robię sobie od niej okresy przerwy, gdyż włosy po prostu przyzwyczajają się, lecz gdy zauważę pogorszenie znowu jej używam. Wystarczy, że raz zastosuję i już jest niebo lepiej, włosy od razy są gładkie i miękkie. W jednej z drogerii prawie non stop jest na promocji, a 10-12 zł za takie cudeńko to nic

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić keira20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezłe
  • Fajna maska, bardzo dobrze wspominam przygodę z tą maską. Jest o nieba lepsza od jej odmiany dla włosów ciemnych, ta dla włosów ciemnych nie robiła z moimi włosami nic, oprócz obciążenia.
    +nawilża włosy
    +zdrowsze włosy
    +cena, w super-pharmie w promocji płaciłam 10 zł, więc super
    +jest dość wydajna
    +mniej rozdwojonych końcówek
    +dostępność, prawie każda apteka, i super-pharm

- aplikacja, nie zawsze chce mi się myć włosy, potem chodzić w tym czepku, a potem zmywać znowu
    -zapach, nie jest bardzo drażniący, ale dla mnie daleko mu do ideału
    -obciąża, gdy wieczorem myłam włosy i chodziłam z maska na głowie to rano ok. 12 już były do mycia

Pomógł mi w moich problemach z koncówkami.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić olku_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam swoje ALE
  • Ufam temu porduktowi, jak i samej firmie kosmetycznej.
    Kupiłam ją pod wpływem impulsu. Nie moglam przed zakupem obejrzeć jej dokładnie i przeczytać, co tam na niej napisali, bo była za szybką, którą otwiera tylko pani w aptece.

Zrobiła z moimi włosami dosłownie to, co tam napisano.
    Wygładziła je niesamowicie. Stały się miekkie i jedwabiste w dotyku. Cudownie pachniały.

Dlaczego mam małe ALE???

Dlatego że mam kręcone włosy. Dla mnie kosmetyk ma podreślać ich skręt, a nie je prostować.
    Po porstu miałam na głowie miekkie, jedwabiste siano.

To było pudło

Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić dzikiJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwyciła mnie.
  • + włosy ładnie po niej pachną
    + są miększe
    + lekkie nawilżenie

- brak regeneracji
    - cyrk z podgrzewaniem...
    - nie wygładza włosów

ogólnie jestem na nie, spodziewałam się czegoś lepszego.
    teraz czaję się na wersję do włosów ciemnych, może tamta będzie lepsza

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i kilka próbek jednorazowych

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadna rewelacja.
  • Przyznam, na samym początku stosowania działała świetnie. Włosy miękkie, błyszczące, lepiej się rozczesują i zdrowo wyglądają. Jednak już od połowy opakowania efekt zaczął słabnąć. Moje włosy przyzwyczaiły się do tej maseczki. Ale muszę zaznaczyć, że ten problem tyczy się chyba tylko mnie, ponieważ moje włosy są nadzwyczaj dziwne. Bardzo szybko przyzwyczajają się do nowych produktów, dlatego po wykorzystaniu jednego, drugi muszę kupić już innej firmy.
    Znacznie bardziej polubiłam maski L'biotica Biovax. Jakoś lepiej działają na moje włosy i efekt wydaje się być dłuższy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

Chcesz pochwalić ignorance19 za czytelną i pomocną recenzję?