Powiększ L'Biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: OrdinaryDreams

Produkty z serii Moc Natury WAX to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją
- chlorowaną lub słoną wodą
- łamliwych i pozbawionych blasku

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Cetearteh-20 Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Methylparaben, propylparaben, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methychloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid

Cena: 2zł / 20ml; ok. 20zł / 250g
/e/

• Świetna
  • Zawsze mam ją w domu. Używam tylko tej albo zielonej. Świetnie regeneruje i moim zdaniem wzmacnia. Ratowała moje włosy, gdy były suche i zniszczone.
    Ma przyjazny skład. Do tego ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: mniej więcej półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza maska
  • Jest to moim zdaniem najlepsza maska spośród wszystkich, które uzywałam do tej pory. Dodatkowym plusem jest czepek i próbka serum dołączona do opaowania, lubie takie prezenty Nakładam ja zasze pod czepek i dodaje odrobine mąki ziemniaczanej Moje rozjaśnione włosy to uwielbiają, tylko po tej masce są tak miękkie

Chcesz pochwalić edimini za czytelną i pomocną recenzję?
  • *****
  • Świetna maseczka! Polecam! Doskonale nawilża i odżywia wlosy, przyjemna w uzyciu, naturalny skład, pielęgnuje skórę glowy. Wspaniale wspomaga rozczesywanie, polecam kręconowłosym. Przyjemny owocowo-cukierkowy ale nie sztuczny zapach poprawia humor.
    Pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kilka, w planie 500ml.

Chcesz pochwalić noahperle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niej wracam
  • Jest bardzo dobra, zawsze do niej wracam, Lbiotica to są jak dla mnie najlepsze maski w dobrej cenie. Kupuję je od kilku lat, są bardzo dobre. Uratowały kiedyś moje włosy które były bardzo zniszczone zabiegami fryzjerskimi i częstymi zmianami kolorów włosów :p używałam różnych rodzajó tych masek, wszystkie są super.

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić moniaxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszej nie znalazłam.
  • Myślałam, że z moimi włosami, które albo są przyklapnięte albo wyglądają jakbym je ostro natapirowała już nic się nie da zrobić, ale ta maseczka bardzo mi pomogła. Używam jej 2-3 razy w tygodniu na 15-60 minut, zależnie od tego ile mam czasu. Włosy są po niej miękkie, lśniące, przyjemne w dotyku i nie są przyklapnięte (co często mi się zdarza po innych maseczkach).

Zapach kojarzy mi się z fryzjerem i nie jest ani ładny ani brzydki. Przyjemna konsystencja. Łatwo się zmywa z włosów, wystarczy spłukać. Po olejowaniu bardzo to doceniam .

Stosowałam wcześniej wersję do włosów przetłuszczających się, ale wydaje mi się że działała słabiej niż ta.

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Chcesz pochwalić boskaastaroth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra przez połowę opakowania
  • Kupiłam tę odżywkę, ponieważ moja mama używała takiej do włosó blond. Pierwsze kilka użyć odczuwałam super efekt. Włosy były miekie, miłe w dotyku, lśniące. Niestety moje włosy szybko się do niej przyzwycziły i teraz już efekty sa 'normalne'. Mam zamiar ostawić ją na jakiś czas i na pewno do niej wrócić. Pięknie paknie i ma ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić kawo1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk !
  • Mam włosy długię, lekko kręcone w bardzo dobrej kondycji, bo bardzo o nie dbam. Używam kosmetyku na całe włosy i skórę głowy zgodnie z zaleceniem- czepek i czapka na 1-2 godziny, az mi się zbyt mocno robi ciepło.\\nWłosy są miekkie, błyszczące, takie sypkie, wspaniale się po tej kuracji kręcą, nie obciąża. Używam systematycznie 1-2 razy w tygodniu i jestem bardzo zodowolona z efektu. Cena jak za tak fajny kosmetyk bardzo przystępna. Ogólnie dostępny, a do tego piękny zapach.

Chcesz pochwalić zina36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Maskę tą nakładałam tylko na długość włosów od ucha. Po zużyciu opakowania efektów obiecanych przez producenta nie zauważyłam ale być może czas kuracji był za krótki.

+przyjazny skład
    +całkiem przyjemny zapach
    +łatwo się spłukuje
    +włosy są nieco bardziej zdyscyplinowane i nie puszą się
    +poręczne opakowanie

-zmiękcza włosy tylko po naprawdę długim trzymaniu pod czepkiem i opatuleniu ciepłym ręcznikiem, przy skróconym czasie działania efekt jest minimalny
    -mało wydajny produkt, 250 ml zużyłam w 2 tygodnie przy myciu włosów co 2 dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bindia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie warto wydawać pieniędzy na to NIC
  • Jak dla mnie kicha straszna.

Mam włosy suche, często farbowane przez co zniszczone.
    Nie polecam tej maski, bo:
    - Bardzi gęsta konsystencja utrudnia nakładanie
    - maska obciąża niemiłosiernie włosy
    - nie wpływa pozytywnie na włosy, nie zauważyłam żadnego efektu, ani połysku, a tym bardziej regeneracji
    - po zastosowaniu czuje,że moje włosy się lepią pomimo wielokrotnego płuskania

Plusy produktu to bardzo przyjemny zapach i mega wydajność, nic poza tym.

Ilość zużytych opakowań: jedno - męczę

Chcesz pochwalić Subtelna55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona, pomaga w rozczesaniu włosów
  • Mam długie włosy, które bez odżywki bardzo bardzo trudno rozczesać- nie wiem czemu, bo farbuję bardzo rzadko
    mam dość gęste włosy- może dlatego

zatem testuję ciągla jakieś maseczki i odżywki

tej uzywałam podczas stosowania szamponu z wyłącznie natualnych składników, bez sls, bez tej maseczki zatem włosów bym chyba nie była w stanie rozczesać

obecnie znalazłam szampon, po którym rzadko już czegoś uzywam..( choć niestet z sls)

do tej maseczki raczej powrócę,
    plusy:

skład
    zapach
    świetnie się włosy po niej rozczesują!
    wydajna
    warto dłużej potrzymać na włosach- dołączony jest foliowy czepek

minusik:
    przy częstym długim stosowaniu, troszkę się włosy przetłuszczają, ale co jakiś czas warto nakładać

polecam tym, którzy mają gęste i długie włosy

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić nouvelle83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij