Floslek, Seria Zimowa, Krem ochronny zimowy (stara wersja)

Floslek, Seria Zimowa, Krem ochronny zimowy (stara wersja)

Kategoria
Marka

Krem o delikatnej konsystencji przeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry, chroni twarz, dekolt i ręce przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Reguluje natłuszczenie i poprawia nawilżenie skóry zabezpieczając ją przed wiatrem, wilgocią i mrozem - nawet do -20°C. Bardzo dobrze wchłania się w skórę pozostawiając na niej film ochronny. Zawiera wysokiej jakości aktywne składniki. "Wosk łabędzi", olej migdałowy, prowitamina B5 - nadają skórze gładkość, miękkość i elastyczność. Witamina E chroni przed negatywnym działaniem wolnych rodników a filtr UV przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, opóźniając proces starzenia skóry. Krem testowany w ostrym klimacie górskim, polecany do pielęgnacji i ochrony każdego typu skóry, szczególnie w okresie zimy.

Cena: ok. 10zł/ 50ml
/mg/

skutecznie chroni przed zimą

Zima ma się już ku końcowi, ale nadal używam tego kremu, ponieważ świetnie się on wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na skórze- nie świeci się ona. Świetnie się u mnie ten krem sprawdził na zimowych spacerach , nie piekła mnie buzia przy tych mrozach i wiatrach. Cene także ma korzystną, jest wydajny, więc przyszłej zimy zapewne do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań:drugie

Nie dla mieszanej cery...

Nie odpowiadał mi, ale myślę że przyczyną był mój typ cery - jak napisała poprzedniczka, może być ok :)

na mnie się świecił i nie przestawał, nie odpowiadał mi jego zapach - pewnie przez wyciąg z łabędzia, mi przeszkadzał.
Może nie chronił najgorzej, ale jednak to nie było to...
jakoś go zmęczyłam - niewiele na twarz, częściej na ręce (one to kochały).

czyli kupując patrzcie na typ cery

Używam tego produktu od: 4 miesiące męczyłam

dobry

Długo szukałam kremu na zimę, a ponieważ wcześniej nie miałam takiego wcześniej, więc wybór był tym bardziej trudny.Natrafiłam na ten kram w pewnej aptece samoobsługowej, skusiła mnie głownie cena.I przyznam, że jak na tą cenę krem jest bardzo dobry.Jest dość tłusty i gęsty, świeci się po nalożeniu, ale to świecenie szybko ustępuje bo krem dobrze się wchłania-jednak ja mam cerę suchą, a wręcz odwodnianą, nie wiem jak by zachował się na innej skórze.Ochrona też jest jak trzeba, skóra na mrozie mniej szczypie i nie robi się czerwona ani przesuszona.Jedyny minus to taki, że krem nie "trzyma" cały dzień i trzeba go nałożyć więcej za jakiś czas.Ale i tak jest wydajny.

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego