Avon, Simply Delicate, Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

Avon, Simply Delicate, Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

bez rewelacji

pachnie podobnie jak plyn carefree...
mialam juz plyn z avonu-troche dziwny, ale odswiezal przynajmniej.
tu mam wrazenie, ze musze wylac wiecej kosmetyku, by sie umyc :/
niestety, pieni sie mocno i pachnie dziwnie. dla mnie podejrzany, wole lactacyd

Używam tego produktu od:kilku tyg

Kupiony w: U konsultantki

Dobry płyn.

Używałam już wielu rożnych płynów do higieny intymnej więc mam porównanie. Płyny z Avon są ok. Miałam 2 różne rodzaje, jeden był w wersji bezzapachowej a drugi z aloesem (ten jednak bardziej przypadł mi do gustu ze względu na swój świeży ogórkowy zapach). Opakowanie jest z pompką co uwielbiam. Płyn dobrze się pieni, jest bardzo wydajny a co najważniejsze nie uczula i nie podrażnia delikatnej skóry. Na pewno jeszcze nie raz kupie, cena tez przystępna - często jest w promocji (7,99 zl)

jest okej

Plusy:
+dobra buteleczka i aplikator,
+dobrze myje, pieni się w porządku,
+pozostawia lekki zapach oraz uczucie świeżości,
+nie jest ciężki, tylko lekki i przyjemny, łatwo się zmywa,
+dobrze odświeża,
+łagodzi podrażnienia po goleniu, nie wywołuje podrażnień, skóra dobrze na niego reaguje,
+nie ma zabarwienia- jest przezroczysty- co dla mnie jest bardzo ważne.

Minusy:
-średni zapach, ale nie jest zły.

Zwykły płyn do okolic intymnych. Dobry.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej dziesięciu

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: cztery

NIE ! zapach jest smierdzacy ble

nie zuzylam do konca tak zle
zapach tego sproduktu jest okropny
zmeczylam 1/3 opakowania i nie dalam rady wiecej pozbylam sie

niby delikatny ale zapach jest
bardzo sie pieni i jest wydajny
ladna i poreczna byteleczka z pompka
strasznie mnie uczulil
ostatnio mam z tym problem

ogulnie plyn niec nie robi
dobrze myje i na tym koniec

nie polecam szkoda kasy

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Bardzo fajny :)

Wydajny, ładnie pachnie (używam nowszej wersji tego produktu). Niska cena produktu, dostępny niemalże w każdym katalogu, bardzo delikatny , nie podrażnia a uczucie świeżości zostaje ze mną aż do następnego użycia. Jestem bardzo zadowolona, polecam :-)

nie

Owszem, myje okolice intymne, ale jakoś nie pasuje mi. Zaczęłam używać Lactacydu i Avon wypada przy nim bardzo słabo. No po prostu, to się czuje :P Nie daje poczucia świeżości, ani nie eliminuje rozwoju bakterii. Pielęgnacja też nie była fenomenalna, jakoś nie zauważyłam jakichkolwiek efektów.

Używam tego produktu od: używałam 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie lubie go

Miałam raz, bo dostałam i wystarczy. Na wstępie zadam pytanie: Po co w płynie do hig.intymnej alcohol denat?! Widać to ulubiony składnik kosmetyków tej firmy, Avon nie może sie bez niego obyć, a lepiej gdyby wzbogacono ten płyn w jakieś wyciagi roślinne oczywiście nie na ostatnim miejscu w składzie jak ta marka lubi.
Płyn jest mocno sredni. Nie nawilża. Nie czułam zbytniej swieżosci po nim. Na szczęście nie podrażnia. Jeśli ktoś nie jest zbytnio wymagający to moze kupić, ale tak szczerze powiedziawszy to za tę cenę można dostać 100 razy lepsze płyny do higieny intymnej,

Aż przyjemnie

Bardzo dobry. Dobrze się pieni wydajny, z lekkim zapachem. Lepszy od niektórych marek chociaż dla mnie mógłby być troszkę gęstszy,bo jego konsystencja kojarzy mi się z mydłem antybakteryjnym ^^

Hmmm....

Po pierwszym użyciu już nie przypadł mi do gustu...okropnie śmierdział ogórkiem....a ma mieć delikatny zapach...oj nie...ten na pewno takowego nie ma...myje...bo myje...ale nic specjalnego nie robi...jeśli chodzi o pielęgnację...są o wiele lepsze w niższej cenie.Jego brat w kremowej wersji jest lepszy-bynajmniej nie ma takiego zapachu,i trochę lepiej pielęgnuję strefę intymną.Tego nie polecam

Świetny

Dla mnie świetny chociaż nie mam porównania z innymi płynami ze względu na to że nie używałam kiedyś takowych (zalecenia lekarza-woda z rumiankiem lub jakies inne ziółka z powodu chorych nerek itp). Jednak zdecydowałam że zaczne używać i nie żałuje. Ładnie pachnie,nie podrażnia, dobrze sie pieni, bardzo dobrze wydajny, tani. Kupie go z pewnością jeszcze nie raz. Nie mam zamiaru eksperymentować z takimi rzeczami skoro ten mi odpowiada.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: oj nie mam pojęcia. Pare ich było napewno :)

Może być.

Dobrze myje, czuje się po nim bardzo świeżo choć odnoszę wrażenie że powinien się bardziej pienić,bo tak muszę go bardzo dużo wycisnąć aby jakoś się umyć.
Chyba nie należy do najdelikatniejszych, choć mnie nie podrażnił to takie mam wrażenie.
Myślę że mógłby mieć jakiś fajniejszy zapach przekładałoby się to na większy komfort użytkowania - jakiś fajny owocowy zapach powinien być. :rolleyes:

Rewelacja

Dla mnie rewelacyjny... Jest wydajny i bardzo delikatny. Ma przyjemny zapach i nie podraznia skory:) Bardzo lubie ten produkt i narazie nie zamienie go na zaden inny...

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:duzo

lubie

Ogólnie płyn jest wydajny i dobrze się pieni.Nie odpowiada mi jednak jego jakby kwiatowy zapach.Nie uczula ale po użyciu nie czuje zbytnio efektu odświeżenia jak np. do mojej ukochanej Feminie.Ale nie jest to zły płyn i w promocji można go nabyć za grosze

Używam tego produktu od:kilku lat