Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Powiększ Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Zgłaszająca osoba: sweetie78

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i substancji mających działanie lecznicze, Mydełko Naturalne skutecznie pomaga w leczeniu zmian skórnych.
Mydełko Naturalne nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, dlatego jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających. Nie wysusza i nie podrażnia skóry - ponieważ zawiera tylko łagodne środki myjące. Posiada aktywne substancje lecznicze i dzięki nim wykazuje unikalne działanie antyseptyczne.
Można je kupić w w kostce (100g) lub płynie (500g) na stronie producenta, w aptekach lub sklepach zielarskich.

Skład:
/kostka/ Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua Mineralis, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Boric Acid, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol, Nanosilver.
/w płynie/ Aqua, Cocamide DEA, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Glyceryn, Amour, Nanosilver, Boric Acid, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol.

Cena: 3,99zł / 100g; 4,99zł / 500g
/e/

• Dobre, ale wysusza
  • Z tym mydełkiem jest wszystko w porządku, z wyjątkiem faktu, że strasznie wysusza, jeśli się je stosuje codziennie (i to nawet gdy używa się każdego dnia tylko raz dziennie). Nie zauważyłam też, żeby mi wyleczyło/podleczyło problem z trądzikiem, ale mimo to mam pozytywny stosunek do tego specyfiku i zawsze jedno opakowanie w płynie stoi u mmnie w łazience. Gdy niespodziewanie skończy mi się olejek do mycia twarzy, po prostu zastępuje go tym mydełkiem i ono jest bardzo dobre na takie okazje.

PLUSY:

+ Tanie
    + Wydajne
    + Świetnie usuwa makijaż (nie testowałam na oczach, zakładam, że strasznie by szczypało)
    + Dobrze oczyszcza skórę, jesli stosuje się razem z nim szczoteczkę do mycia twarzy
    + Nie ma drażniącego zapachu
    + Nie uczula

MINUSY:

- Bardzo wysusza skórę, więc moim zdaniem nie nadaje się do codziennego stosowania przez dłuższy czas
    - Nie zauważyłam żeby leczyło niedoskonałości w jakikolwiek sposób
    - Może prowadzić do nadprodukcji sebum, a co za tym idzie, do zapychania (tylko jeśli stosuje się długotrwale i codziennie. Jednorazowe zastosowanie nie powoduje takich problemów)

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZE !!
  • Używam mydełka w kostce do mycia twarzy, jest genialne! Dzięki niemu pozbyłam się problemu z trądzikiem, a jak już coś "wyskoczy" szybko sobie radzi. Jedyny minus może troszkę wysuszać, ale odpowiedni krem i po problemie używam go już od 2lat i nie zauważyłam, aby moja cera się do niego przyzwyczaiła. Działa tak dobrze, jak na początku.
    Wspaniały produkt za tak niską cenę, polecam !

Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Chcesz pochwalić barbaska2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobre
  • Produkt kupiłam, gdy przypadkiem natknęłam się na niego w SuperPharm, wyglądał obiecująco, a ja szukałam czegoś skutecznego i w miarę naturalnego dla mojej skóry. Mam problemy z trądzikiem, dlatego ucieszyłam się, gdy przeczytałam na opakowaniu, że produkt pomaga w leczeniu zmian. Używałam czasami do mycia ciała, głównie jednak do mycia twarzy. Dość słabo się pieni, so niezmiennie denerwuje mnie przy jego używaniu - o ile chodzi o mycie twarzy, nie jest to problemem, ale jeśli trzeba umyć całe ciało, jeżdżenie kostką tam i z powrotem przestaje być fajne.
    Zauważyłam pozytywne efekty na wyleczenie się zmian trądzikowych i wyprysków na plecach (niewiele ich było, ale po regularnym używaniu tego mydła, nie ma ich wcale), z twarzą jednak przechodzę okresowo problemy. Było lepiej, było gorzej. Myślę, że używanie tego mydełka w nieznacznym stopniu pomaga w leczeniu trądziku (ciężko mi mówić o innych problemach skórnych), jednak efekt nie jest spektakularny.
    Mydło nie wysusza zbytnio, skóra jest oczyszczona i nie ma typowego dla mydła szorstkiego uczucia, warstewki, która zostaje na skórze, za to plus.
    Myślę, że za jakiś czas zmienię te mydło na inne, poszukam czegoś bardziej pielęgnującego dla mojej twarzy. Do mycia ciała jak najbardziej na tak.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kapelutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętne
  • Sama nie wiem. Kupiłam, bo naczytałam się dobrych opinii. Za kostkę zapłaciłam ok. 5,50.
    Ogólnie przyjemne. Zmywa dobrze. Co mi się podoba - twarz podczas zmywania mydła wydaje się taka mięciutka i w ogóle fajna.
    Jednak mam cerę trądzikową i nie ukrywam, po lekturze tylu zachwytów liczyłam, że i mnie pomoże. Niestety raczej nie zauważyłam żadnej zmiany. Nie wiem, może miesiąc to za krótko.
    Obecnie testuje inne, ale jeśli się nie sprawdzi to wrócę do tego. Ponieważ do codziennej pielęgnacji jest naprawdę ok.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Deiris za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniałe!
  • Mydełko poleciła mi kosmetyczka w salonie, ponieważ sama skończyłam kosmetologię byłam zdziwiona bo nigdy na zajęciach nie słyszałam o takim produkcie....
    Jakie było moje zdziwienie kiedy kupiłam je w aptece (wolę wersję z pompką w płynie - wydaje mi się bardziej higieniczna) i zaczęłam używać.
    Stan mojej skóry poprawił się diametralnie, oczywiście trwało to jakie 2 tygodnie, ale do tej pory żadko pojawiają się u mnie wypryski.

Ponieważ skóra ma skłonność do przyzwyczajania się do tego produktu co jakieś 4 tygodnie robiłam przerwę przed zakupem kolejnego opakowania.
    Teraz planuję kupić i używać w sytuacjach w których coś na mojej twarzy zaczyna się niedobrego dziać, naprzemiennie z żelem łagodzącym dla niemowląt z nivea.

POLECAM Go wszystkim moim znajomym, którzy mają problemy z wypryskami i jak narazie spotkałam się z samymi pochlebnymi opiniami

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania z pompką

Chcesz pochwalić bipp za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIESAMOWITY!
  • Wspaniałe mydełko (używam tego w płynie). Ma wiele licznych zalet.

Kupiła mi je mama w aptece, po wypróbowaniu wielu różnych produktów postanowiłam spróbować czegoś bardziej naturalnego. Sceptycznie nastawiona zaczęłam użyłam mydełka. Początkowo wyłącznie do twarzy.
    Z czasem użyłam go zamiast płynu do higieny intymnej, gdyż ten mi się właśnie skończył, a nie zdążyłam kupić.
    Czułam się świeżo przez cały dzień.
    Dlatego, że usuwa zapach potu, mimo stosowania antyperspirantu zastosowałam mydełko pod pachy i byłam przemiło zaskoczona. Zapach potu znikł, a pojawił się mydlany zapach, który ja wręcz uwielbiam.
    Poleciłam go mojej koleżance, która z trądzikiem też się boryka i polecam go wszystkim którzy mają ten problem.

Mam nadzieję, że go nie wycofają, bo nie wyobrażam sobie znowu bez niego egzystencji

Mydełko w płynie za 500 ml kosztowało coś około 10 zł, więc myślę, że cena do ilości i do jakości przede wszystkim jest śmieszna!

POLECAM, POLECAM, POLECAM

Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić fromlife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne zaskoczenie.
  • Mydełko kupiłam z myślą o myciu twarzy, na której mam kilka niedoskonałości.

Mydło ma kształt zaokrąglonej kostki, idealnie leżącej w dłoni. Ma typowo mydlany zapach.

Po umyciu twarzy jest ona odświeżona i tak czysta, że aż 'skrzypi'. Błyszczenie się buzi jest 'ujarzmione', zaczerwienienia uspokojone, a pory zmniejszone. Nie zapycha, a syfki pojawiają się coraz rzadziej i coraz szybciej się goją.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić MintElegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prosty a przydatny
  • Na początek muszę zaznaczyć, że używam wersji w płynie.
    Kosmetyk ten pomógł mi w walce z wysypem pryszczy związanych ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej, a problemów z trądzikiem czy nawet pojedynczymi pryszczami nie miałam nawet w wieku dojrzewania.
    Wypryski w trakcie używania mydełka schodziły szybciej i powstawały rzadziej. Obecnie jestem w stanie powiedzieć, że to mój KWC.
    Oprócz tego pomaga z pozbyciem się nieprzyjemnego zapachu potu.

Plusy:
    - pomaga w walce z trądzikiem/wypryskami
    - zapach potu nie jest tak intensywny
    - łagodny
    - wydajny
    - cena

Minusy:
    - zapach
    - skóra twarzy bywa po nim ściągnięta, ale sytuację łagodzi tonik i/lub krem

Chcesz pochwalić ms_dreamy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Na mydełko w kostce skusiłam się po poczytaniu opinii na jego temat i jego przeznaczeniu.

Mydełka używam do higieny intymnej bo czytałam że jest dobre w przypadku nawracających zapaleń, co jest moją zmorą.

Odkąd zaczęłam je stosować zauważyłam poprawę, jest ono delikatne i nie podrażnia okolic intymnych.

Na razie jestem z niego zadowolona.

I kupię kolejne z całą pewnością.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Mydełko jak mydełko, myje.

Plusy:
    +łagodzi podrażnienia
    +ma nano srebro
    +chamuje powstawanie pryszczy

Minusy:
    -dość rzadka konsystencja

Cena rewelacyjna, takie grosze za duże opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, jestem w trakcie używania 4

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij