Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Powiększ Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Zgłaszająca osoba: sweetie78

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i substancji mających działanie lecznicze, Mydełko Naturalne skutecznie pomaga w leczeniu zmian skórnych.
Mydełko Naturalne nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, dlatego jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających. Nie wysusza i nie podrażnia skóry - ponieważ zawiera tylko łagodne środki myjące. Posiada aktywne substancje lecznicze i dzięki nim wykazuje unikalne działanie antyseptyczne.
Można je kupić w w kostce (100g) lub płynie (500g) na stronie producenta, w aptekach lub sklepach zielarskich.

Skład:
/kostka/ Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua Mineralis, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Boric Acid, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol, Nanosilver.
/w płynie/ Aqua, Cocamide DEA, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Glyceryn, Amour, Nanosilver, Boric Acid, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol.

Cena: 3,99zł / 100g; 4,99zł / 500g
/e/

• NIESAMOWITY!
  • Wspaniałe mydełko (używam tego w płynie). Ma wiele licznych zalet.

Kupiła mi je mama w aptece, po wypróbowaniu wielu różnych produktów postanowiłam spróbować czegoś bardziej naturalnego. Sceptycznie nastawiona zaczęłam użyłam mydełka. Początkowo wyłącznie do twarzy.
    Z czasem użyłam go zamiast płynu do higieny intymnej, gdyż ten mi się właśnie skończył, a nie zdążyłam kupić.
    Czułam się świeżo przez cały dzień.
    Dlatego, że usuwa zapach potu, mimo stosowania antyperspirantu zastosowałam mydełko pod pachy i byłam przemiło zaskoczona. Zapach potu znikł, a pojawił się mydlany zapach, który ja wręcz uwielbiam.
    Poleciłam go mojej koleżance, która z trądzikiem też się boryka i polecam go wszystkim którzy mają ten problem.

Mam nadzieję, że go nie wycofają, bo nie wyobrażam sobie znowu bez niego egzystencji

Mydełko w płynie za 500 ml kosztowało coś około 10 zł, więc myślę, że cena do ilości i do jakości przede wszystkim jest śmieszna!

POLECAM, POLECAM, POLECAM

Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić fromlife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne zaskoczenie.
  • Mydełko kupiłam z myślą o myciu twarzy, na której mam kilka niedoskonałości.

Mydło ma kształt zaokrąglonej kostki, idealnie leżącej w dłoni. Ma typowo mydlany zapach.

Po umyciu twarzy jest ona odświeżona i tak czysta, że aż 'skrzypi'. Błyszczenie się buzi jest 'ujarzmione', zaczerwienienia uspokojone, a pory zmniejszone. Nie zapycha, a syfki pojawiają się coraz rzadziej i coraz szybciej się goją.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić MintElegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prosty a przydatny
  • Na początek muszę zaznaczyć, że używam wersji w płynie.
    Kosmetyk ten pomógł mi w walce z wysypem pryszczy związanych ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej, a problemów z trądzikiem czy nawet pojedynczymi pryszczami nie miałam nawet w wieku dojrzewania.
    Wypryski w trakcie używania mydełka schodziły szybciej i powstawały rzadziej. Obecnie jestem w stanie powiedzieć, że to mój KWC.
    Oprócz tego pomaga z pozbyciem się nieprzyjemnego zapachu potu.

Plusy:
    - pomaga w walce z trądzikiem/wypryskami
    - zapach potu nie jest tak intensywny
    - łagodny
    - wydajny
    - cena

Minusy:
    - zapach
    - skóra twarzy bywa po nim ściągnięta, ale sytuację łagodzi tonik i/lub krem

Chcesz pochwalić ms_dreamy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Na mydełko w kostce skusiłam się po poczytaniu opinii na jego temat i jego przeznaczeniu.

Mydełka używam do higieny intymnej bo czytałam że jest dobre w przypadku nawracających zapaleń, co jest moją zmorą.

Odkąd zaczęłam je stosować zauważyłam poprawę, jest ono delikatne i nie podrażnia okolic intymnych.

Na razie jestem z niego zadowolona.

I kupię kolejne z całą pewnością.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Mydełko jak mydełko, myje.

Plusy:
    +łagodzi podrażnienia
    +ma nano srebro
    +chamuje powstawanie pryszczy

Minusy:
    -dość rzadka konsystencja

Cena rewelacyjna, takie grosze za duże opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, jestem w trakcie używania 4

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny dla cery trądzikowej
  • Mydełko używam do mycia twarzy, zaczęłam podczas "wielkiego wysypu" po tygodniu używania pryszcze były wygojone i nie powstawały kolejne.

Plusy: dobra konsystencja, zmatowił moją cerę, poprawił jej stan

Minusy: może lekko wysuszać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić gh92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Mydło bardzo wysusza, trzeba uważać. może dla innych, ale nie dla mnie. Moja twarz po umyciu była bardzo wysuszona i taka ściągnięta. Zbadałam PH tego mydełka papierkiem lakmusowym, wyszło pomiędzy 11 a 12. Z takim PH nie dla mnie, totalna pomyłka.

Używam tego produktu od: niedawno

Chcesz pochwalić annett58 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbawienie dla pryszczy i zaskórników
  • Kupuję te mydełka regularnie. Właściwie stosuję je zamiast tradycyjnego mydła do mycia rąk. Używam równiez do mycia twarzy, która po nocy się błyszczy, szczególnie w okolicach nosa i czoła. Gdy wieczorem wyskakuja mi jakieś niespodzianki na twarzy szybckiutko zmywam makijaż i potem dokładnie myję twarz mydełkiem. Efekt: kolejnego dnia niespodzianek nie ma lub są już wyraźnie zasuszone. Dla mnie to mydełko numer 1. Polecam szczególnie osobom z tłustą cerą, choć należy zaznaczyć, że mydełko to nadaje się nie tylko do mycia rąk, czy twarzy, a także całego ciała. Ma szerokie zastosowanie i pomaga w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. Jest bez zapachu, nie podrażnia, nie uczula i można stosować je od 3 roku życia. Trzeba również dodać, iż jest bardzo wydajne

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić rewolt za czytelną i pomocną recenzję?
  • mydło jak mydło
  • Kupiłam w aptece ,że niby takie rewelacyjne ale ja takich działań mydła nie odnotowałam, pryszczy nie mam to nie wiem jak działa na taką skórę. Mydło dobrze myje, nie powoduje uczuleń ale trochę wysusza. Zapach mydła jest bardzo neutralny,lubię takie bez zapachowe kosmetyki bo to nie zapach działa tylko odpowiednie składniki,jak dla mnie to mydło przypomina mi zwykłe szare mydła jakoś mnie nie przekonało

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie spełnia swoje zadanie
  • Trafiłam na nie zupełnie przypadkiem w aptece. Mam nieduży trądzik na twarzy, skórę mieszaną. Początkowo używałam mydełka tylko do twarzy. Odrobinę wysusza skórę, ale nie podrażnia, faktycznie poprawia jej stan. Wystarczy nałożyć odrobinę kremu.
    Zachęcona efektami zaczęłam regularnie używać tego produktu (w płynnej wersji) do całego ciała. Rewelacyjnie eliminuje przykry zapach potu, nawet w upalne dni. Używam go codziennie i na typowe, zapachowe mydła i żele pod prysznic patrzę teraz z niechęcią.

Minusem jest to, że się nie pieni, przez co mam wrażenie, że jest go wiecznie za mało na skórze. Jest jednak dość wydajne.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: Około 12

Chcesz pochwalić liroan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chba nie dla mnie
  • Kupiłam bo był istny szał na te mydełko. Jednak u mnie się nie sprawdził.

Plusy:
    - wydajność

Minusy:
    - pozostawia dziwną warstwę na ciele
    - u mnie nie zniwelował nieprzyjaciół na twarzy
    - ściągnięcie skórypo użyciu

Używam tego produktu od: Czerwiec - wrzesień 2012
    Ilość zużytych opakowań: Jedna kostka

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam z czystym sumieniem
  • Używam tego mydełka od jakiś 2 miesięcy...Nie mam idealnej buzi ale te małe cudeńko pomaga mi codziennie w dążeniu do perfekcyjnej cery...Myję nim buźkę 2 razy dziennie, po czym nawilżam i z dnia na dzień widzę spektakularne rezultaty.

+na prawdę pomaga w leczeniu trądziku
    +moja twarz jest po nim mega gładka
    +nie uczula, nie podrażnia skóry

Jedynym minusem jest małe przesuszanie cery za to odejmuję pół gwiazdki. Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa mydełka

Chcesz pochwalić Raszida_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tyle hałasu o...
  • Zacytuję jedną z recenzentek - "szału nie ma, d... nie urywa, staniki nie latają"

Naczytałam się wielu pochlebnych opinii i troszkę się zawiodłam, bo choć mydło spisało się nieźle, to
    przesuszyło moją cerę. Co prawda jest o niebo lepsze niż mydło siarkowe z Barwy, ale tez bez rewelacji. Nie zauważyłam żadnego wpływu na trądzik.

Cera błyszczała się po nim strasznie. Mimo stosowania nawilżającego kremu, przesusz i tak był.

Nie wiem skąd te zachwyty, nie widzę różnicy między nim a zwykłym mydłem. Myślę, że to z Bambino jest lepsze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • nalepszy jaki mógłby kiedykolwiek być!
  • nigdy nie mogłam znaleźć idealnego żelu do oczyszczania twarzy, ale w końcu mama doradziła mi że mogłabym spróbować z tym mydełkiem.. więc spróbowałam, bo akurat było w domu jedno opakowanie. Strzał w dziesiątkę! Już po tygodniu widać było pięknie lśniącą i gładką twarz oraz mniej niedoskonałości. Ten żel idealnie współgra z kremem nawilżającym na noc, także jeśli komuś lekko wysusza (bo może) polecam stosować po nim krem. Co najlepsze, na moi nosie nie ma już prawie w ogóle wągrów itp. Na prawdę! tylko że mam cerę tłustą także nie odczuwam tego aż tak bardzo, ale kąciki mojego nosa nie są już czarne! A do tego jaki wydajny!
    Bardzo, bardzo gorąco POLECAM !

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 mydełka

Chcesz pochwalić sofabulous za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie świetnie się sprawdziło
  • Mydełko kupiłam w aptece za 7,00 zł. Poleciała mi go znajoma. Używam tego mydełka 2 razy dziennie. Myję nim ciało, twarz, a nawet skórę głowy ( raz w tygodniu ).
    Po każdym użyciu stosuję tonik, krem do twarzy i pod oczy, balsam do ciała.
    Mydełko w ogóle nie wysusza mojej skóry. Zrobiła się gładziutka, jakby pokryta delikatna powłoką. Przy pierwszym stosowaniu zauważyłam, że tam, gdzie miałam pryszcze zrobiły się czerwone kopki. Po następnym użyciu zniknęły, a razem z nimi znikają i krostki na twarzy, dekolcie i ramionach.

+ gładziutka, odżywiona skóra,
    + znikające krostki,
    + wyraźna poprawa stanu skóry,
    + delikatna powłoka,
    + cena,
    + dostępność,
    + wydajność,
    + nadaje się do pielęgnacji całego ciała,
    + świetny do higieny intymnej.

W moim przypadku w ogóle nie przesusza skóry, a stosuje go 2 razy dziennie, przy czym ZAWSZE po używam nawilżacza.

Używam tego produktu od: 1 m-c
    Ilość zużytych opakowań: 3 kostki

Chcesz pochwalić malaczarna248 za czytelną i pomocną recenzję?
  • radzę ostrożnie używać, bo wysusza
  • Mydełko poleciła mi pani dermatolog, jako pomoc w leczeniu trądziku. Na początku zaznaczę, że zmiany skórne są raczej u mnie delikatne, kilka krostek na czole, skroniach czy brodzie. Mydło kupiłam w pierwszej lepszej aptece za niecałe 7zł. Kostka zapakowana w ładne zielone papierowe pudełeczko z ulotką w środku. Specyfik jest szarego koloru, ma opływowy kształt i delikatny mydlany zapach.

Samo użycie, jak to z mydłem, nie jest zbyt komfortowe czy przyjemne. Średnio się mydli, a kiedy piana dostanie się do oczu lub nosa- szczypie niemiłosiernie. Po użyciu cera jest oczyszczona, lekko ściągnięta i matowa. Mydełko przyśpiesza gojenie się ranek i zmniejsza blizny spowodowane trądzikiem, działa antybakteryjnie. Uwaga: WYSUSZA. Przy stosowaniu dwa razy dziennie, wieczorem zauważyłam suche, różowe plamy na policzkach i brodzie, zniknęły dopiero po dwóch dniach przy częstym smarowaniu ich maścią z witaminą A i odstawieniem mydełka.

Teraz używam go rzadziej, co 2-3 dni i tylko na czoło i brodę, bo to najbardziej problematyczne u mnie miejsca. Zauważyłam poprawę stanu skóry, zwężenie porów, koloryt buzi wreszcie się wyrównuje. Pomagam sobie tonikiem i kremem nawilżającym, aby ponownie nie przesuszyć skóry

Chcesz pochwalić evolette za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • ratownik
  • Używałam przez jakiś czas, teraz do niego powróciłam (wersja w kostce).
    Na co dzień używam żelu antybakteryjnego z ziaja medu, lecz kiedy moja cera zaczyna szaleć i mam wysyp niespodzianek przez kilka dni myję twarz tym właśnie mydełkiem, które dosyć skutecznie pomaga mi zasuszyć i wygoić zaognione zmiany.

+ cena, dostępność (u mnie w aptece zawsze jest)
    + działanie - szybko pomaga pozbyć się niespodzianek

- troche drażni mnie, kiedy podczas mycia dostanie się do nosa:P
    - przy długim stosowaniu może wysuszyć skórę na wiór - ja jednak, tak jak pisałam - stosuję go bardziej jako doraźną pomoc leczniczą

Myślę, że warto mieć kostkę w razie czego - naprawdę się przydaje

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Chcesz pochwalić askpl za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Urzeczona opisami i zaletami zakupiłam, mydło wysusza skórę, na twarzy porobiły mi się takie plamki z których zaczęła schodzić skóra w połączeniu z makijażem wygladało to tragicznie.
    Wysuszył trochę wypryski i to tyle zalet.

Używam tego produktu od: sierpien 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 kostka i pól butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Panna Policjantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubione
  • Mydło (w kostce) używa cała moja rodzina na zmianę z aleppo zarówno do twarzy jak ciała i higieny intymnej. Nie podrażnia, pozostawia skórę gładką, daje poczucie czystości, pomaga na zmiany skórne. Zaletą też jest cena. Zapach ledwo wyczuwalny, naturalny. Wad nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić martuchajanka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Bardzo dobre
  • Mam problem z tradzikiem rozowatym, w okolicach nosa i brody mam zaczerwieniane jatrzace sie wypryski.Mydelko znacznie uspokoilo cere,jest mniej czerwona,leczy stany zapalne,skora mniej sie przetłuszcza.Przez pewien okres lekko wysuszalo mi cere wiec zaczelam uzywac tylko 1 dziennie,swietnie zmywa makijaz nawet z oczu,ale lekko przy tym szczypie
    Mysle ze lepsze efekty sa przy dluzszym stosowaniu/ja dopiero 3 tyg/.
    Cena jest bardzo atrakcyjna,bardzo wydajne.
    polecam do twarzy i ciala)
    mam nadzieje ze producent rozszerzy serie o szampon i inne

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić iekd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla cery z wypryskami
  • Oceniam wersję w kostce.
    Mydełko jest bardzo wydajne, w korzystnej cenie (około 5 zł), na szczęście jest coraz bardziej dostępne, używam go z przerwami od lat.
    Produkt uratował moją mieszaną cerę, na której zaczęły się pojawiać liczne wypryski po odstawieniu tabletek hormonalnych. Po umyciu twarzy (polecam do spłukiwania wodę gotowaną albo mineralną) skóra jest czysta i matowa, może minimalnie ściągnięta, ale bez konsekwencji w postaci np. wysuszenia.
    W ciągu 1,5 miesiąca stosowania moja cera bardzo się poprawiła, nowe wypryski przestały się pojawiać. Teraz, po 3 miesiącach używania (+ na noc serum z BU lemon i inne kosmetyki pielęgnacyjne z BU) cera jest rozjaśniona, matowa, bez krostek.
    Kosmetyk pomaga także na plecy (z którymi też mam niemały problem po odstawieniu tabletek), dobrze sprawdza się przy higienie intymnej (bardzo dobrze oczyszcza i pozostawia długotrwałą świeżość).
    Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 4 (kostka)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Judyta~ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Oczyszcza twarz, wypryski zaczynają znikać. Używam go regularnie do mycia twarzy i muszę przyznać, że naprawdę pomaga.
    Jedyny minus to późniejsza troszkę sucha skóra.
    Polecam!Używam tego produktu od: MiesiącIlość zużytych opakowań: 1 w kostce

Chcesz pochwalić elane za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbawienne przy trądziku
  • Moja przygoda z tym mydełkiem zaczęła się, gdy trafiłam do dermatologa z zapaleniem skóry i silnym trądzikiem, przepisała mi je pani doktor i zaleciła terapię izotekiem. Mydełko sprawdziło się doskonale, wspomagało działanie tabletek i koiło skórę działając antybakteryjnie. Wolę te w płynie Używam tego produktu od: 9 m-cyIlość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić tasiorek88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne na problemy z cerą
  • Posiadam mydełko w kostce.
    Używam go do mycia buzi, higieny intymnej, a także do całego ciała. Oto moje obserwacje.
    Używam mydełka codziennie do mycia buzi, i znacząco poprawiło stan mojej cery. Zagoiły mi sie wypryski, pory są mniej widoczne. Nie stosuję po nim kremu, chociaż troszeczkę ściąga skórę, bo chcę ocenić jego działanie w pojedynkę. Sprawdza się dobrze.
    Do ciała jest ok; nie pomaga mi w zagojeniu krostek na ramionach (za to odejmuję pół gwiazdki), ale łagodzi drobne podrażnienia. Czuć ze po umyciu skóra jest czysta, chociaż nie jest nawilzona.
    Natomiast do higieny intymnej sprawdza się bardzo dobrze. Łagodzi dolegliwości intymne, takie jak swędzenie, pieczenie. Nie miałam jeszcze nawet płynu do higieny intymnej, który działałby tak pozytywnie na tamte okolice.
    Plusem jest też cena, ja kupiłam mydełko w sklepie zielarskim za 5,60zł.
    Zapach nie jest zbyt ciekawy, ale mnie akurat nie przeszkadza.
    Podsumowując: mydełko to jest godne polecenia i w 100% spełnia obietnice producenta. Polecam.

EDYCJA 08.11.2012r.
    Posiadam teraz mydełko w płynie, 500ml wystarcza na miesiac przy codziennej kąpieli. Wydaje mi się, że to trochę zbyt krótko.
    To z kolei kosztowało 10zł w sklepie zielarskim.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomogło na problemy z cera!
  • Mydełko poleciła mi pani kosmetolog u której oczyszczałam buźke. Mimo codziennej dokładnej pielegnacji, żele, peeleingi, toniki, kremy, wciąż zmagałam sie z nowymi wypryskami na twarzy. Wsytarczyly mi 2 tygodnie, żeby zobaczyć znaczną różnicę. Brak nowych wyprysków, cera bardzo dobrze oczyszczona. Gładka buźka. Dla mnie to był ratunek!
    Jedynym minusem, jest fakt iż wysusza cerę, dlatego po każdym użyciu aplikuję na twarz krem przywracający nawilżenie IWOSTIN ( ktory swoja droga tez jest rewelacyjny)

plusy:
    -oczyszcza
    -bezzapachowe
    -wydajne
    -niska cena

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić lady_O za czytelną i pomocną recenzję?