Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Powiększ Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Zgłaszająca osoba: sweetie78

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i substancji mających działanie lecznicze, Mydełko Naturalne skutecznie pomaga w leczeniu zmian skórnych.
Mydełko Naturalne nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, dlatego jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających. Nie wysusza i nie podrażnia skóry - ponieważ zawiera tylko łagodne środki myjące. Posiada aktywne substancje lecznicze i dzięki nim wykazuje unikalne działanie antyseptyczne.
Można je kupić w w kostce (100g) lub płynie (500g) na stronie producenta, w aptekach lub sklepach zielarskich.

Skład:
/kostka/ Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua Mineralis, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasodium Etidronate, Boric Acid, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol, Nanosilver.
/w płynie/ Aqua, Cocamide DEA, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Glyceryn, Amour, Nanosilver, Boric Acid, Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol.

Cena: 3,99zł / 100g; 4,99zł / 500g
/e/

• Przeciętne
  • Sama nie wiem. Kupiłam, bo naczytałam się dobrych opinii. Za kostkę zapłaciłam ok. 5,50.
    Ogólnie przyjemne. Zmywa dobrze. Co mi się podoba - twarz podczas zmywania mydła wydaje się taka mięciutka i w ogóle fajna.
    Jednak mam cerę trądzikową i nie ukrywam, po lekturze tylu zachwytów liczyłam, że i mnie pomoże. Niestety raczej nie zauważyłam żadnej zmiany. Nie wiem, może miesiąc to za krótko.
    Obecnie testuje inne, ale jeśli się nie sprawdzi to wrócę do tego. Ponieważ do codziennej pielęgnacji jest naprawdę ok.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Deiris za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniałe!
  • Mydełko poleciła mi kosmetyczka w salonie, ponieważ sama skończyłam kosmetologię byłam zdziwiona bo nigdy na zajęciach nie słyszałam o takim produkcie....
    Jakie było moje zdziwienie kiedy kupiłam je w aptece (wolę wersję z pompką w płynie - wydaje mi się bardziej higieniczna) i zaczęłam używać.
    Stan mojej skóry poprawił się diametralnie, oczywiście trwało to jakie 2 tygodnie, ale do tej pory żadko pojawiają się u mnie wypryski.

Ponieważ skóra ma skłonność do przyzwyczajania się do tego produktu co jakieś 4 tygodnie robiłam przerwę przed zakupem kolejnego opakowania.
    Teraz planuję kupić i używać w sytuacjach w których coś na mojej twarzy zaczyna się niedobrego dziać, naprzemiennie z żelem łagodzącym dla niemowląt z nivea.

POLECAM Go wszystkim moim znajomym, którzy mają problemy z wypryskami i jak narazie spotkałam się z samymi pochlebnymi opiniami

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania z pompką

Chcesz pochwalić bipp za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIESAMOWITY!
  • Wspaniałe mydełko (używam tego w płynie). Ma wiele licznych zalet.

Kupiła mi je mama w aptece, po wypróbowaniu wielu różnych produktów postanowiłam spróbować czegoś bardziej naturalnego. Sceptycznie nastawiona zaczęłam użyłam mydełka. Początkowo wyłącznie do twarzy.
    Z czasem użyłam go zamiast płynu do higieny intymnej, gdyż ten mi się właśnie skończył, a nie zdążyłam kupić.
    Czułam się świeżo przez cały dzień.
    Dlatego, że usuwa zapach potu, mimo stosowania antyperspirantu zastosowałam mydełko pod pachy i byłam przemiło zaskoczona. Zapach potu znikł, a pojawił się mydlany zapach, który ja wręcz uwielbiam.
    Poleciłam go mojej koleżance, która z trądzikiem też się boryka i polecam go wszystkim którzy mają ten problem.

Mam nadzieję, że go nie wycofają, bo nie wyobrażam sobie znowu bez niego egzystencji

Mydełko w płynie za 500 ml kosztowało coś około 10 zł, więc myślę, że cena do ilości i do jakości przede wszystkim jest śmieszna!

POLECAM, POLECAM, POLECAM

Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

Chcesz pochwalić fromlife za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne zaskoczenie.
  • Mydełko kupiłam z myślą o myciu twarzy, na której mam kilka niedoskonałości.

Mydło ma kształt zaokrąglonej kostki, idealnie leżącej w dłoni. Ma typowo mydlany zapach.

Po umyciu twarzy jest ona odświeżona i tak czysta, że aż 'skrzypi'. Błyszczenie się buzi jest 'ujarzmione', zaczerwienienia uspokojone, a pory zmniejszone. Nie zapycha, a syfki pojawiają się coraz rzadziej i coraz szybciej się goją.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić MintElegance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prosty a przydatny
  • Na początek muszę zaznaczyć, że używam wersji w płynie.
    Kosmetyk ten pomógł mi w walce z wysypem pryszczy związanych ze stosowaniem antykoncepcji hormonalnej, a problemów z trądzikiem czy nawet pojedynczymi pryszczami nie miałam nawet w wieku dojrzewania.
    Wypryski w trakcie używania mydełka schodziły szybciej i powstawały rzadziej. Obecnie jestem w stanie powiedzieć, że to mój KWC.
    Oprócz tego pomaga z pozbyciem się nieprzyjemnego zapachu potu.

Plusy:
    - pomaga w walce z trądzikiem/wypryskami
    - zapach potu nie jest tak intensywny
    - łagodny
    - wydajny
    - cena

Minusy:
    - zapach
    - skóra twarzy bywa po nim ściągnięta, ale sytuację łagodzi tonik i/lub krem

Chcesz pochwalić ms_dreamy za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • Na mydełko w kostce skusiłam się po poczytaniu opinii na jego temat i jego przeznaczeniu.

Mydełka używam do higieny intymnej bo czytałam że jest dobre w przypadku nawracających zapaleń, co jest moją zmorą.

Odkąd zaczęłam je stosować zauważyłam poprawę, jest ono delikatne i nie podrażnia okolic intymnych.

Na razie jestem z niego zadowolona.

I kupię kolejne z całą pewnością.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Mydełko jak mydełko, myje.

Plusy:
    +łagodzi podrażnienia
    +ma nano srebro
    +chamuje powstawanie pryszczy

Minusy:
    -dość rzadka konsystencja

Cena rewelacyjna, takie grosze za duże opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, jestem w trakcie używania 4

Chcesz pochwalić redxlipstic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny dla cery trądzikowej
  • Mydełko używam do mycia twarzy, zaczęłam podczas "wielkiego wysypu" po tygodniu używania pryszcze były wygojone i nie powstawały kolejne.

Plusy: dobra konsystencja, zmatowił moją cerę, poprawił jej stan

Minusy: może lekko wysuszać.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić gh92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Mydło bardzo wysusza, trzeba uważać. może dla innych, ale nie dla mnie. Moja twarz po umyciu była bardzo wysuszona i taka ściągnięta. Zbadałam PH tego mydełka papierkiem lakmusowym, wyszło pomiędzy 11 a 12. Z takim PH nie dla mnie, totalna pomyłka.

Używam tego produktu od: niedawno

Chcesz pochwalić annett58 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbawienie dla pryszczy i zaskórników
  • Kupuję te mydełka regularnie. Właściwie stosuję je zamiast tradycyjnego mydła do mycia rąk. Używam równiez do mycia twarzy, która po nocy się błyszczy, szczególnie w okolicach nosa i czoła. Gdy wieczorem wyskakuja mi jakieś niespodzianki na twarzy szybckiutko zmywam makijaż i potem dokładnie myję twarz mydełkiem. Efekt: kolejnego dnia niespodzianek nie ma lub są już wyraźnie zasuszone. Dla mnie to mydełko numer 1. Polecam szczególnie osobom z tłustą cerą, choć należy zaznaczyć, że mydełko to nadaje się nie tylko do mycia rąk, czy twarzy, a także całego ciała. Ma szerokie zastosowanie i pomaga w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. Jest bez zapachu, nie podrażnia, nie uczula i można stosować je od 3 roku życia. Trzeba również dodać, iż jest bardzo wydajne

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić rewolt za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij