Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Vinsvin, Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i substancji mających działanie lecznicze, Mydełko Naturalne skutecznie pomaga w leczeniu zmian skórnych.
Mydełko Naturalne nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, dlatego jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających. Nie wysusza i nie podrażnia skóry - ponieważ zawiera tylko łagodne środki myjące. Posiada aktywne substancje lecznicze i dzięki nim wykazuje unikalne działanie antyseptyczne.
Można je kupić w w kostce (100g) lub płynie (500g) na stronie producenta, w aptekach lub sklepach zielarskich.

mydła
oczyszczające
kostka
w kostce
100 – 250ml, 50 - 100ml

Ratunek dla cery z wypryskami

Oceniam wersję w kostce.
Mydełko jest bardzo wydajne, w korzystnej cenie (około 5 zł), na szczęście jest coraz bardziej dostępne, używam go z przerwami od lat.
Produkt uratował moją mieszaną cerę, na której zaczęły się pojawiać liczne wypryski po odstawieniu tabletek hormonalnych. Po umyciu twarzy (polecam do spłukiwania wodę gotowaną albo mineralną) skóra jest czysta i matowa, może minimalnie ściągnięta, ale bez konsekwencji w postaci np. wysuszenia.
W ciągu 1,5 miesiąca stosowania moja cera bardzo się poprawiła, nowe wypryski przestały się pojawiać. Teraz, po 3 miesiącach używania (+ na noc serum z BU lemon i inne kosmetyki pielęgnacyjne z BU) cera jest rozjaśniona, matowa, bez krostek.
Kosmetyk pomaga także na plecy (z którymi też mam niemały problem po odstawieniu tabletek), dobrze sprawdza się przy higienie intymnej (bardzo dobrze oczyszcza i pozostawia długotrwałą świeżość).
Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: około 4 (kostka)

Świetnie radzi sobie z krostkami uczuleniowymi

Mydełko naturalne z nanosrebrem polecił mi dermatolog na moje uczulenie na dłoniach, może zacznę od tego że produkt ten jest koloru żółto burego i pachnie jak szare mydło, dobrze się pieni i oczyszcza ale niestety po dłuższym stosowaniu wysusza skórę więc bałabym się go stosować na twarz bo zaczerwienienie w moim przypadku byłoby murowane, co do problemu dermatologicznego faktycznie poradził sobie ze swędzącymi krostkami na dłoniach i po kilku dniach nie było po nich śladu, radzi sobie także z krostkami po goleniu a drobne ranki szybciej się goją, z pewnością nie raz do niego wrócę, z mojej strony jak najbardziej polecam.

Dobre i niedrogie

Bardzo dobre i niedrogie mydełko. Po przetestowaniu wielu żeli do twarzy, od najtańszych z Biedronki po znacznie droższe za prawie 50zł, uważam, że mydełko wypadło najlepiej.

Dotychczas jak ognia unikałam "mydła" ponieważ tak jest powszechnie zalecane. Mydełko znaaaaaaacznie "oczyściło" mi cerę, która ma olbrzymie skłonności do zanieczyszczania się, wągrów itp. Fakt, że zaraz po umyciu trzeba nałożyć odpowiedni krem, ponieważ lekko "ściąga", jednak po kilku miesiącach użytkowania nie zauważyłam przesuszenia cery czy wzmożonego przetłuszczania się.

Uważam je za małe cudo za kilka zł.

Mistrzostwo wśród mydeł

Mydło czyniące cuda. Nie wierzyłam, że istnieje coś co pomoże w walce z występowaniem różnych niedoskonałości na skórze, wysypką. Pomógł zwalczyć egzemę dłoni. Mydło jest antybakteryjne, nadaje się i dla dorosłych I dla dzieci, śmiało można używać codziennie. Dzięki stosowaniu go pod pachami, zmniejszyla mi się potliwość.

Całkiem spoko

Mydło przede wszystkim skusiło mnie nazwą, ale tez bardzo dobrym składem. Szkoda jednak że ma aż tak bardzo neutralny zapach, bo jednak wolę jak coś mi pachnie. Ma działanie oczyszczające i dobrze się nim myje. Ogólnie spoko jak szuka się antyalergicznego produktu

Swietne

Mydło jest naturalne, nie podrażnia skóry, ma przyjazny dla skóry skład bez zbędnych substancji, które tylko wyrządzają szkody skórze. Mój ginekolog polecił mi je jako płyn do higieny intymnej, stosuję i nie zamienię na żadne inne drogie, pachnące płyny. Jest rekomendowane do przemywania ran po operacjach, dwukrotnie byłam w takiej sytuacji i używałam z powodzeniem.Polecam każdemu kto szuka łagodnego, antybakteryjnego środka myjącego w niewygórowanej cenie.

Mydło jest super, Skóra po nim jest bardzo przyjemna w dotyku, nie wysusza się. Stosuję je także do mycia włosów, lecz okazjonalnie, gdy bardzo się przetłuszczają. Cena jest ok

Sprawdziło się

Mydełko Naturalne z nanosrebrem przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji twarzy, dłoni i całej powierzchni ciała. Dzięki innowacyjnej formule opartej na antybakteryjnych nanocząsteczkach aktywnego srebra skutecznie usuwa niepożądane bakterie i grzyby powodujące trądzik, zakażenie mieszków włosowych, grzybicę. Nie powoduje nadmiernego wysuszenia skóry.

Z polecenia lekarza

Po wycięciu zmiany skórnej wdało mi się zakażenie. Po oczyszczeniu rany lekarz polecił myć ją mydełkiem z nanosrebrem i wybrałam właśnie to. Idealnie się sprawdziło, rzeczywiście dobrze oczyściło ranę do której zakażenie już więcej się nie wdało i ładnie wszystko zarosło. Myłam nim całe ciało również

Mydełko stosuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona.

Mydełko stosuję od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Dobrze radzi sobie z cerą trądzikową. Po jakimś czasie zauważyłam poprawę i moja skóra była czystsza, pozbawiona trądziku :) Niestety trochę wysusza twarz, ale jak się stosuje dodatkowo jakiś kremik, to jest ok. Cena też nie jest wygórowana :)

+ dobrze radzi sobie z cerą trądzikową
+ wydajne
+ cena

Fajne

Mamy to mydełko w płynie. Bardzo fajnie oczyszcza dłonie a przede wszystkim działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie i przeciwirusowo. Mydełko zawiera naturalne składniki myjące. Ma przeznaczenie dla alergików i osób z chorobami skóry. Natura dla dłoni.

Naturalne ale nie na co dzień bo wysusza.

Mydełko dobre do oczyszczania ciała czy też twarzy lecz dla mnie nie na codzień ponieważ zaczęło mnie przesudzać i ściągać skórę. Raz lub dwa razy w tygodniu sprawdza się u mnie bardzo dobrze, skóra aż piszczy tak dobrze jest oczyszczona.

Fajne mydełko

Kupiłam je z dozą niepewności. Myślałam, że będzie to kolejne mydło, które po prostu wysuszy skórę. Mycie tym mydełkiem to przyjemność, dobrze się pieni, dokładnie oczyszcza, nie wysusza. Można myć nim ciało i twarz. Zapach jest moim zdaniem neutralny (chociaż mój pies wariuje jak je czuje ;))