La Roche Posay, Effaclar K (stara wersja)

Powiększ La Roche Posay, Effaclar K (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: BB

Krem złuszczający do skóry tłustej i trądzikowej. Odnawia powierzchnię skóry, precyzyjnie i delikatnie złuszczając ją, nie powodując przy tym podrażnień. Idealna baza pod makijaż - nawilża i matuje skórę. Może być stosowany jako uzupełnienie terapii środkami farmakologicznymi. Powierzchnia skóry wygładza się, jest delikatniejsza w dotyku a pory zwężają się. Rezultat: 86% mniej zaskórników po 14 dniach kuracji.

Skład: aqua, di-c12-13 alkyl malate, cyclohexasiloxane, propylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, peg-100 stearate, glyceryl stearate, salicylic acid, cetyl alcohol, peg-4 laurate, zinc pca, sodium hydroxide, capryloyl salicylic acid, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4, parfum

• Nie działa, wysyp krost.
  • Produkt ten zakupiłam w cenie promocyjnej w aptece Superpharm. Jestem z niego bardzo niezadowolona. Produkt ten nie spełnia obietnic producenta.
    Liczyłam na wygładzenie, lekkie złuszczenie naskórka czy eliminację zaskórników a stało się odwrotnie.
    Odkąd używałam tego kremu miałam na twarzy potworny wysyp pryszczy, zaskórników, wielkich czerwonych wulkanów. Po nałożeniu skóra może delikatnie się wygładza, ale za to szczypie niemiłosiernie.
    Krem dość wydajny, fajna konsystencja, nie zatyka porów ale też nie działa. Drażnił mnie nieco zapach tego kremiku. Szczerze nie polecam, ale może u kogoś innego będzie sprawował się lepiej.

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kazali mu działać, to działa
  • Pozytywne doświadczenie z bratem DUO spowodowało, że z ciekawości sięgnęłam po wersję K. Nie żałuję i z pewnością wrócę do niego. Niemniej teraz, kiedy tubka już prawie wyciśnięta jak cytryna, postawnowiłam spróbować nowej wersji DUO i zobaczyć co tam w trawie naprawdę piszczy,

Ale teraz parę słów o Effaclarze K:
    - wydajny jest (starczył na jakieś 5 miesięcy). Tubka chociaż metalowa, dała się opanować. Chociaż nie przypadła mi do gustu.
    - stosuję go rano, ponieważ na wieczór nakładam tlustszy krem. Momentalnie się wchłania, stosuję go pod makijaż i sprawdza się dobrze.
    - stan skóry: poprawił się, ale tu widzę jednak bardziej siłę konsekwencji w stosowaniu regularnie linii Effaclar (żel i kremy), do tego dwa razy w tygodniu peeling i maseczka. Nie twierdzę, że nie widać, działania. Działanie jest widoczne, skóra się wyraźnie uspokoiła i ujednoliciła. Mam wrażenie, że jakoś tak spoważniała
    - standardowo dobrze sobie radzi z niespodziankami, których jest wyraźnie mniej od czasu, kidy zaczęłam refularnie używać serii LRP
    - gdzieś tam w tle jst oczywiście obecny sam psychologiczny aspekt: wiem, że używam dobrego kosmtyku (bo taki rzeczywiście jest), wiem, że dbam o skórę, ładne apteczne opakowanie, lekka konsystencja - czysta przyjemność

To, co mnie zaniepokoiło to to, że w pod sam koniec używania, rzeczywiście pojawiło mi się kilka wyprysków (spocone czoło -> zawody trwające 24h -> pory zatkane, że ho ho). Przy czym wypryski od razu przybrały formę stanów zapalnych, co mi się nie spodobało. To pierwsza taka sytuacja w trakcie stosowania Effaclaru K, był to jednak dla mnie sygnał ostrzegawczy. La Roche nie porzucam, ale sięgnę po nową wersję DUO, potem pomyślę o ewentualnej zmianie serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić metztil za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zaszkodził ani nie pomógł
  • Ten krem używam rano, przed nawilżeniem cery i wieczorem, po jej oczyszczeniu. Ten produkt nie przyniósł żadnych efektów, cera jest zupełnie taka jak przed użyciem tego specyfiku, chociaż producent reklamuje, że jest to produkt, który ma bardzo silne działanie i może podrażniać.

Jednym słowem, rozczarowanie

Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ten krem jest genialny.Od lat borykam się z zapchanymi porami i z trądzikiem chociaż mam już swoje lata i moja cera powinna już się ustatkować, jednak jest inaczej.Effaclar K sprawił że nie mam prawie wcale wyprysków, pory są oczyszczona a buzia wygląda od razu inaczej,świerzo i zdrowo.próbowałam na prawdę wszystkiego a ten krem uratował mi cere. używam go prawie cały czas, tak na wypadek i nie zamierzam przestać. Polecam na prawdę

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: około 20

Chcesz pochwalić Thale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co, dam mu jednak szansę.
  • Rok temu z okazji szóstego grudnia zażyczyłam sobie to "cudo". Początkowy zachwyt przerodził się w lament, gdyż akurat w noc poprzedzającą Sylwester na buzi wyskoczyło mi kilka ropnych wyprysków, a tak zwana kaszka na czole powiększyła się. Krem szybciutko odstawiłam mając nadzieję, że może któregoś dnia posłuży mi bardziej. Od dwóch/trzech dni znów staram się go używać - i już jest gorzej. Nie wiem, czy wysyp spowodowany jest tym, że tydzień wcześniej smarowałam twarz kremem z kolagenem, czy to reakcja na szybciej złuszczającą się skórę twarzy. Faktycznie, po nałożeniu podkładu rano moja cera jest dużo bardziej sucha. Podobno jednak warto przeczekać te kilka wyprysków więcej, gdyż to może być proces oczyszczania, jednak jeśli do początku grudnia nie zobaczę poprawy, bezwarunkowo wstawię jedną gwiazdkę. Wtedy będzie to oznaczało, że dla trądzikowych cer ląduje on na czarnej liście.

Używam tego produktu od: mniej więcej rok użytkowania, z ogromnymi przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cesarzova za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • zazdroszczę Wam tak pozytywnych efektów kremu...
    Mnie niestety nie usunął w widoczny sposób moich nielicznych zaskórników mimo stosowania go razem z żelem z tej serii...jednak świetnie się sprawdził nakładany punktowo na 'niespodzianki' - bardzo szybko je leczył.
    Warto też wspomnieć że potrafi ogromnie wysuszyć skórę za tą cenę i markę spodziewałam się czegoś lepszego

Ilość zużytych opakowań: zużyte 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić clauduss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem
  • Jest to jeden z kremów do cery tłustej, które na prawdę lubię. Nie jest ciężki, szybko się wchłania przyjemnie pachnie. Z żelem z tej samej serii i odpowiednią dietą podziałał na moją buzię. Zmniejszyły mi się pory, wyskakiwało mniej niedoskonałości. Jako minus podałabym cenę ponieważ jest za drogi, ale czasami można go kupić w fajnej promocji.

Chcesz pochwalić LoreiSolei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych preparatów przeciwtradzikowych
  • Minusy:
    - konsystencja - jak dla mnie troche zbyt lejąca
    - stosowany codziennie bardzo mocno podrażnia moją skórę
    - nie mogę stosować go pod makijaż, bo mam wrażenie jakby mi on spływał

Plusy:
    - naprawdę skuteczny. pomógł mi 'zaleczyć' ostry trądzik przed tym jak udałam się do dermatologa
    - stosuję go od czasu do czasu profilaktycznie np 3x tyg przez 2 tyg (co jakies 2 miesiace) co pomaga mi złuszczyć 'starą' skórę, co z kolei pomaga zapobiegać nawrotom trądziku

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić nitka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Mam cerę mieszaną, kupiłam ten krem żeby w końcu coś zrobić z okropnymi zaskórnikami . nPierwsz dzień - użyłam kremu na noc , skóra lekko piekła ale po chwili to przeszło. Kiedy rano spojrzałam do lustra aż się usmiechnelam . Moja skóra na nosie i brodzie zawsze była czerwona , podrazniona i ogólnie w złym stanie . A tu przeżyłam szok , jeszcze żaden krem nigdy tak na mnie nie podziałał . Skóra na brodzie i nosie była jasna , gladka , wyglądała poprostu zdrowo. Nie mogłam uwierzyć ze w ciagu jednej nocy krem tyle zdziałał. nByłam szczęśliwa ze kupiłam ten krem i postanowiłam ze zwiększenie ilośc stosowania do dwóch razy dziennie . nJeszcze kilka dni nadal wszystko było super i nagle koszmar !!!! jeszcze nigdy nie miałam takiej masakry na twarzy . Skóra stała się bardzo zaczerwieniona , piekąca,wysuszona . Wyskoczyło mi sporo bardzo bolacych pryszczy i drobnych podskornych krost . Istna tragedia . Miałam dość , ale tak właśnie działa ten krem , w chwili załamania chciałam przerwać kurację ale pomyślałam ze będę go stosować na noc żeby skóra trochę odpoczeła.Musiałam uspokoić skórę , przestałam myć twarz wodą, do zmywania makijazu stosowalam tylko mleczko do skory wrazliwej vichy i płynu miceralnego z LRP , delikatnie przecieralam twarz wacikiem żeby zminimalizować podraznienia. ulgę przynosi tez woda termalna z Avene . Suche skórki usuwałam peelingiem enzymatycznym z pharmacerisa do skóry suchej i wrazliwej , jest świetny . I dalej effaclar na noc ok. Pól godziny po aplikacji kładłam jeszcze kojacy krem z pharmaceris do cery naczyńkowej.I w końcu poczułam ulgę.... I moja twarz tez ,nadal stosuje effaclar k ale już tylko na noc , kryzys minoł krosty i pryszcze bardzo szybko się goją, zaskórniki bardzo się zmniejszyły , skóra jest gładka i rozjasniona , ogólny stan skóry jest bardzo doby. Ostatecznie powiem tak że NAPRAWDĘ WARTO trzeba tylko pamiętać ze mamy doczynienia z kwasami i to normalne ze skóra tak reaguje . Jeżeli odpowiednio o nią zadbamy nawilzajac ja dostatecznie i przeczekamy kryzys to pózniej będzie już tylko lepiej . I oczywiście trzeba pamiętać o kremie z spf na dzień .Zaznaczyłam że kupię kolejne opakowanie ale chyba jednak spróbuje triacneal z Avene ponoć jest mocniejszy ,teraz już wiem jak postępować z takimi kremami więc się go nie boję.

Chcesz pochwalić Littaleya za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Może nie matowi idealnie ale kiedy go używałam zniknęły wszystkie grudki z mojej twarzy.
    Ma wodnistą konsystencję. Może troche wysuszać,ale twarz po nim jest gładziutka.
    Kiedy tylko skonczy mi sie bioderma - wrócę do niego

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić molka_om za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wypalenie twarzy z wysypem zakórników, krost i wulkanów
  • Obiecuję sobie że do końca życia nigdy więcej nie kupię tego kremu. Dwa razy próbowałam, ale tego się nie da używać. Już wystawiłam negatywa ef-duo i tu też napiszę co ten jego brat ef- K robi ze skórą. Duo chyba jest mniej agresywny, bo ten spowodował, że cała moja twarz pokryła się krostami czerwonymi. Skóra się strasznie wysuszyła, ból, wulkany i ten zapach tego kremu- nie cierpię go. Czytałam recenzję w sieci że po tym kremie jedna osoba z rok leczyła się u dermatologa...żeby doprowadzić twarz do porządku. Tak jak pisałam wysyp krost, ból i pieczenie. Nigdy więcej. Ale oczywiście napiszę czym się wyleczyłam - tj. mam zero krost, skóra niemowlaka. Płyn micelarny LRP (ale nie ten Ef-K tylko zwykły) + krem mineral frowers do mieszanej. Jestem w ciężkim szoku że po 10 latach mam normalną skórę. To chyba wynik tego że krem jest 100% naturalny a micel czyści skórę jak trzeba. teraz kilka dni nie mam micela bo zamówiłam dopiero na allegro i już mi się malusie krostki pojawiają...nawet żel do twarzy Vichy nie doczyści skóry po podkładzie revlonu. Więc 3 razy myjąc się żelem pod prysznicem i tak bez micela kładę się spać z resztką makeup-u...

Używam tego produktu od: w 2 turach z przerwami to ok 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: najpierw jedno rozpoczęte a potem za kilka lat drugie

Chcesz pochwalić Paris86 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Dla mnie straszny
  • Od lat borykam się z tradzikiem grudkowatym i nie jest to trądzik młodzieńczy bo mam juz 25 lat, od 16 roku życia mam problemy ze skórą i stosowałam 'miliony' kosmetyków więc potrafie ocenić działanie danych kosmetyków. Czytałam mnóstwo opinii na temat tego kremu i postanowiłam poraz ostatni spróbować czegoś mocnego i polecanego, kupiłam postosowałam jakiś czas i jak dla mnie tragedia , ten krem przede wszystkim nie powinien byc stosowany na cała twarz tylko powinien to byc krem punktowy ! Niesamowicie wysusza każdy zakamarek skóry więc tam gdzie nie ma krostek skóra jest potwornie sucha i w ten sposob wyskakują kolejne krostki, dosłownie mój stan skóry się pogorszył bo oprocz tego że wysuszył mi skóre i spowodował WYSYP nowych krostek to nie zliwidował już istniejących , dosłownie delikatnie je pomniejszył , ale ja nie tego oczekiwałam , nie chcę mieć kolejnych nowych wyprysków których jest mnóstwo po stosowaniu tego kremu.
    Jedyny plus jest taki że można go stosować na pojedyncze wypryski bo wtedy je wysuszy , nigdy na cała twarz.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Chcesz pochwalić cziks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako zamiennik SVR tak
  • Używam tego kremu jako zamiennika dla SVR Lysalpha, gdyż skóra szybko przyzwyczaja się do stosowania jedengo kremu. Niestety nie działa tak jak SVR.

+ hamuje powstawanie pryszczy, ale nie wszystkich
    + ładny zapach
    + szybko się wchłania

- nowe pryszcze nie znikają tak szybko jak po SVR
    - nie matuje
    - dziwna wodnista konsystencja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hbiel82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla głębokich zaskórników NIE , dla powracających niedoskonałości TAK
  • Effaclar K kupiłam z myślą o moich okropnych zaskórnikach które są na policzkach, nosie, brodzie....straszne. Niestety, nie spisał się; A mówiąc dokładniej, nie zrobił nic. Najwyraźniej był dla mnie za słaby.

Jednakże przez przypadek odkryłam jego WSPANIAŁĄ właściwość, a mianowicie zapobieganie powstającym niedoskonałościom. Gdy tylko czuję że coś zaczyna się dziać, na twarzy powstaje jakaś boląca grudka po nałożeniu E. K na następny dzień nie ma po niej nawet śladu. Pod tym względem kocham ten kremik, ale jeśli chodzi o zaskórniki niestety nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić Paquerette1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ukochany...
  • najlepszy krem dla cery tłustej jaki kiedykolwiek

kocham go za wszystko
    - ładny zapach
    - miła konsystencja, lekka, lejąca (taką lubię na cerę tłustą)
    -nie opciąża, nie pozostawia tłustej warstwy
    - szybko się wchłania
    - buśka jest potem mięciutka jak....mmmm
    - dziaaaaaałaaaaaaaaaaaaaa )))))

efekt początkowy może być odwrotny, czyli chwilowy wysyp lub pogorszenie stanu skóry, tak samo było u mnie....potrwało to około 2 tygodni, ale potem było już coraz lepiej. Twarz jest gładka, w lepszej kondycji, zmatowiona, miała w dotyku, nooo cudooo

Polecam!!!!!

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić karolina130714 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomenalny.
  • Preparat jak na kremy z kwasami dość łagodny, a jednak na moją skórę działa spektakularnie. Byłam zaskoczona, bo doprowadził cerę do porządku w ciągu dwóch tygodni, czyli najszybciej ze wszystkich kremów z kwasami, które stosowałam.

Efekty są widoczne gołym okiem: skóra gładka, rozjaśniona, pory zwężone, przebarwienia wyraźnie bledsze (nie widać ich nawet jeśli nie użyję korektora). Działa na mnie lepiej i szybciej niż mocniejszy Diacneal. Widzę, że zapobiega nowym niespodziankom. Nie ma mowy o podrażnieniach, dużym złuszczaniu naskórka, zaczerwienieniu. Po raz pierwszy od lat mogę wyjść z domu bez makijażu i nie widać różnicy.

Konsystencja świetna, fajnie się ślizga po skórze przez co łatwo krem rozprowadzić, wchłania się błyskawicznie i jest niewidoczny na twarzy. Zapach lubię, czuję w nim nawet jakieś kwiatki, chociaż pierwszy kontakt z kremem (tubką i zapachem) nasunął mi skojarzenia z klejem do tapet.

Trzeba z nim jednak ostrożnie, bo potrafi wysuszyć na wiór (u mnie nawet mocniej i szybciej niż teoretycznie silniejszy Diacneal), dlatego bez porządnego kremu nawilżającego i/lub natłuszczającego się nie obejdzie.
    Suchych skórek nie wolno zrywać, należy je delikatnie zrolować olejkiem albo oliwką dla dzieci (bez parafiny oczywiście).

Dla mnie absolutny niezbędnik.
    Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BrigitteBardot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry na trądzik i wypryski na dekolcie
  • Kupiłam ten krem, dla wspomożenia walki z trądzikiem. Kremik fajnie wygładza cerę, nadaje jednolity koloryt, przygasza trądzik. Jednak przy dłuższym stosowaniu wysusza cerę.
    Polecam również dla osób które maja problemy z wypryskami na dekolcie. Pewnego dnia wpadłam na pomysł posmarowania kilku wyprysków ropnych, które wyskoczyły mi na dekolcie i utrzymywały się przez parę tygodni. Wystarczył tydzień kuracji rano i wieczorem i dekolt mam idealnie gładki

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić b0mbel17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na dekolt - tak, na twarz - nie
  • Stosuję regularnie ten krem od ok 2 miesięcy po raz pierwszy. Mam cerę mieszaną - tłustą w strefie T, skłonność do zaskórników, z wysypem na nosie oraz co oczywiste ze skłonnością do świecenia się. Dodatkowo miałam ogromny problem z dekoltem.
    Moje obserwacje :
    TWARZ:
    - czoło świeci się tak samo albo nawet bardziej (nie ma mowy o żadnym matowieniu)
    - zaskórniki na twarzy nadal są w dużej ilości. Za to mniej pojawia się już takich większych ropnych wyprysków,
    - te które niestety już wyskoczyły nie goją się szybciej.
    ALE MIMO TO dostaje ode mnie i tak dużo gwiazdek, bo ewidentnie pomógł uporać się z różnymi wykwitami na dekolcie. Od kiedy go stosuję mogę bez krępacji odsłonić dekolt (w końcu). Wyskakuje znacznie mniej wyprysków.
    Należy tylko przestrzegać jednej zasady - nie wolno ani na jeden dzień przestać nim smarować ten region, bo u mnie wystarczyło przerwac na 2 dni i z powrotem nastąpił wysyp.

Skończył mi się bardzo szybko, dlatego że stosowałam właśnie również na dekolt.
    Zapach neutralny, przyjemny.
    Opakowanie beznadziejne.

Ogólnie jak dla mnie sprawdził się tylko po części. Na twarz muszę nadal szukać czegoś innego.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić suerte za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem...
  • Sama nie wiem co myśleć na temat tego produktu.... Wydaje mi się, że przez pierwszy miesiąc stosowania naprawdę mi pomagał, później nie działo się zupełnie nic oprócz tego, ze masakrycznie wysuszył mi skórę twarzy.. Nie zużyłam go do końca, bo nie dałam rady patrzeć na moją biedną twarz wyschniętą na wiór mimo dokładnego nawilżania...Mimo to daje trzy gwiazdki bo trochę jednak pomógł wysuszyć pryszcze..

Chcesz pochwalić evelina032 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kontrowersyjny..
  • Ze stosowaniem tego kremu było u mnie różnie. Kupiłam go, gdy na mojej twarzy był jakiś trądzikowy sajgon Podobno miał pomóc, tak twierdziła część wizażanek i moja pani dermatolog. Stosowałam go regularnie na noc przez ok. 1,5 miesiąca, dłużej już po prostu nie dałam rady. Po pierwsze krem nie "ruszył" pryszczy z mojej twarzy ani trochę, co więcej ochoczo wyskakiwały nowe. Miałam pełno zaskórników, a podobno ten krem miał świetnie odblokowywać pory i działać też na nie. Po prostu nie robił nic, a może nawet stan cery się pogarszał :/ No i kolejny duży minus- byłam po nim blada jak ściana. Wybielił mnie niemal do koloru papieru ;P Po prostu cudownie- buzia usiana pryszczami plus blada jak u topielicy. Pięknie po prostu Postanowiłam dać sobie z nim spokój. Później wracałam do niego w kilku podejściach, na noc, jako delikatny kwasik co kilka dni, ale miałam nieodparte wrażanie, że tak stosowany nie daje nic i nic ze skórą nie robi. Mimo wszystko jest to krem do stałego stosowania. No i w końcu wylądował w koszu, nie będę się z nim aż tak męczyć. Na plus zaznaczam mu, że nie wysuszył, ani nie podrażnił mojej cery, właściwie to całkiem przyzwoicie była po nim nawilżona, nie łuszczyła się. Kolejny mały plusik- skóra stała się milsza w dotyku, co oczywiście nie przekładało się na znikanie z niej pryszczy. Ja nie polecam, ale wypróbować można, komuś może "podpasować" ;P

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca, potem kilka razy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Martuniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE, NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE
  • co ten produkt zrobił z moją twarzą
    \nna mojej twarzy zaczęły wyskakiwać nieprzyjemne wypryski postanowilam po przeczytaniu recenzji na wizażu pójść do apteki i go zakupić. Niestety to był błąd :/ na mojej twarzy pojawiły się bąble, zaskórniki, krosty cała twarz była zmasakrowana, strasznie wysuszył, i przez to moja twarz zaczęła wydzielać więcej sebum, świeciłam się jak bombka na choince po 1 godzinie Zdecydowanie nie polecam

Chcesz pochwalić kosmekarola18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować.
  • Bardzo mi pomógł w walce z wągrami i różnymi podskórnymi niespodziankami. Ich ilość się znacznie zmniejszyła. W moim przypadku nie spowodował nagłego wysypu, trochę skórę wysuszył. Używałam go tylko na noc. Bardzo wydajny, używam go ponad pół roku i jeszcze troche zostało. Cena jak na jeden raz odstrasza, jednak jest to opłacalna sprawa.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić Tenderoni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Zasługuje na uwagę. Ładnie wygładza skórę. Używam go na dzień, ale nie bezpośrednio pod makijaż. Moim zdaniem podkład źle się na nim rozprowadza, tworzą się mało estetyczne plamy. Myślę, że cena nie jest wadą, ponieważ krem jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić kasiagry za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Uwaza,ze warto zainwestowac w ten krem.Przy regularnym stosowaniu poprawia stan skory,wygladza powierzchnie,rozjasnia blizny,znikaja zaskorniki. Zawiera jakies kwasy AHA i widac ich dzialanie. Nadaje sie do skory tradzikowej/tlustej oczywiscie z zastosowaniem masci na stany zapalne widac efekty. Jest to jeden z niewielu kosmetykow la roche possay ktory sprawdzil sie na mojej cerze-polecam.

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej tubki 30ml

Chcesz pochwalić niezapominajka62 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • bardzo dobry produkt, jedyny krem który naprawdę pomaga mi w trądziku używam go od około pół roku i widzę dużą poprawę, jedynie mam jeszcze sporo blizn . ogólnie mam po nim bardzo przyjemną cerę w dotyku, używam go tylko na noc

plusy :
    -wydajność
    -zdecydowanie pomaga walczyć z trądzikiem
    -opakowanie, dzięki któremu wszystko się wyciśnie z tubki
    -zazwyczaj w promocji do kupienia z żelem effaclar 50ml

minusy:
    -brrrrakkk

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić moniaaao za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij