Powiększ L'Biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów osłabionych z tendencją do wypadania

Zgłaszająca osoba: OrdinaryDreams

Produkty z serii Moc Natury Wax to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.
Produkt został starannie opracowany z myślą o włosach słabych ze skłonnością do wypadania. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i aloesu.
Produkt zalecany jest do włosów:
- słabych ze skłonnością do wypadania
- suchych i trudnych do ułożenia
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (And) Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Linalool, C.I. 42090. (15.04.08)

Cena: 2zł / 20ml; 18zł / 250g
/e/

• Póki co najlepsza
  • Stosowałam wiele masek, w tym prawie wszystkie z firmy Biovax i ta wydaje się być najlepsza. Coś w tym składzie odpowiada moim cienkim włosom.

Maskę tą stosuję 2-3 razy w tygodniu i zostawiam ją na głowie na minimum 1,5 godziny, a czasem na całą noc. Włosy są po niej mięciutkie, błyszczące, miłe w dotyku, ładnie się układają i łatwo rozczesują. Muszę jej zużyć dość dużo żeby pokryć całą głowę, ale kupuję półlitrowy słój w aptece za niecałe 25zł i starcza na bardzo długo. Niestety efekt mniejszego wypadania włosów jest raczej niewielki.

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja +WAX= nic z tego nie będzie
  • Przede wszystkim to bardzo dobrze, że L\\\'Biotica produkuje te Waxy też w saszetkach, bo gdybym kupiła całe pudło, to klęłabym jak szewc.

Mam włosy do połowy pleców: dlugie, ale cienkie i dlatego dość mnie jednak zdziwio, że na raz zużyłam całe opakowanie, czyli 20 ml. Produkt do wydajnych nie należy, jest raczej tępy, nie rozsmarowuje się za dobrze nawet po zwilżeniu wodą.

Trzymałam wax na głowie 45 minut pod czepkiem i ręcznikiem. Zapach jest nijaki, przypomina trochę stare mydło, ale ponieważ nie jest intensywny, nie ma problemu.

Po zmyciu włosy były w beznadziejnym stanie - tępe, sztywne, skołtUIONe. Natychmiast musiałam użyć innej odżywki, bo po wyschnięciu powstałby z tego kołtun nie do rozczesania.

Nawet gdyby ten produkt hamował wypadanie włosów, każda próba ich rozczesania po myciu byłaby katastrofą. Są bardzo miękkie, sypkie i to by było na tyle, jesli idzie o zalety.

Przykro mi, ale to kolejny WaX, który działa na moje włosy źle i czas chyba się pogodzić z faktem, że nie jest to produkt dla mnie. Używam tego produktu od: Raz i wystarczyIlość zużytych opakowań: 20 mililitrowa saszetka

Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Mam mieszane uczucia co do tej maseczki.

Od najbardziej zewnętrznych aspektów:
    - opakowanie - jak dla mnie ok, można zużyć cały kosmetyk (w przypadku innych odżywek często trzeba kombinować, jak wydobyć je do reszty z opakowania); niestety, maseczka dość mało wydajna (a stosuję ją tylko na skórę głowy)
    - zapach okropny. Nie odejmuję nigdy punktów za zapach, bo to zwykle kwestia gustu, ale ten kojarzy mi się ze szpitalem albo weterynarzem. W każdym razie z jakąś chemią. Na szczęście po spłukaniu włosów go nie czuć

Działanie:
    - używałam go zgodnie z zaleceniami producenta, a mimo tego efekt nie był jakiś spektakularny. Końcówki włosów wręcz były sianowate i się plątały. W końcu zaczęłam go stosować tylko przy skórze głowy i jestem nieco bardziej zadowolona, bo, jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, w tym akurat miejscu działa. Włosy są miękkie i błyszczące. Mam świadomość, że nie ładuję na skóry głowy jakiegoś świństwa i może część ze składników reklamowanych przez producenta zadziała.
    - niestety, nie hamuje wypadania włosów. Włosy wypadały mi koszmarnie, dopiero wcierki ze skrzypem rozwiązały problem. Nie obwiniam maseczki o zwiększenie tendencji do wypadania, niemniej absolutnie na to nie pomogła.

Podsumowując - znam lepsze odżywki, ale źle też nie jest.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anako1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam
  • Kupiłam tę maskę zachęcona licznymi, bardzo pozytywnymi opiniami na jej temat. Niestety, dla mnie ma ona niemal wyłącznie minusy:
    - nie zauważyłam, żeby jakoś widocznie poprawiła kondycję moich włosów czy zmniejszyła ich wypadanie;
    - okropnie plącze włosy - po jej użyciu musze jeszcze potraktować włosy odżywką albo jedwabiem, bo inaczej nie jestem w stanie ich rozczesać;
    - moje przetłuszczające się, cienkie włosy po użyciu tej maseczki są jeszcze bardziej oklapłe;
    - niezbyt przyjemnie pachnie - zapach kojarzy mi się ze starym mydłem.

+ wydajność;
    +niska cena.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie - to największe

Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • *****
  • Nic tak nie zmiekcza włosów jak ta maseczka. Polecam osobom z kręconymi włosami. Ja uzywam jej również bez spłukiwania. Skład oczywiście jest rewelacyjny. Do dostania w przystępnej cenie w aptekach Gemini. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 year
    Ilość zużytych opakowań: ... ... ...

Chcesz pochwalić noahperle za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza!
  • dla mnie ta odżywko maseczka jest najlepsza!
    plusy;
    -włosy przestają wypadać
    -mają naturalny plask
    -są miękkie po niej w dotyku
    -wydajna
    -dość łatwa w dostępie
    -łatwa w aplikacji
    -często są niej promocje więc można ją dość tanio dostać

bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 małe i 5 dużych

Chcesz pochwalić Agaata1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie nie !
  • Do moich cienkich przetłuszczających się włosów nie nadała się kompletnie. Już od razu po nałożeniu , w trakcie rozprowadzenia włosy wychodziły jak szalone jeszcze gorzej niż przed użyciem. Zaraz po wysuszeniu były niezbyt przyjemne w dotyku i takie jakby lepkie pomimo że maskę trzymałam niecałe 10 minut bo się bałam ze ją spłukam razem ze wszystkimi włosami.. Na szczęście kupiłam tylko mała próbkę za około 2 złote więc nie szkoda mi było wyrzucić jej do śmieci po dwóch użyciach. Na drugi dzień włosy były tłuste, obciążone musiałam je umyć, gdzie normalnie myje co 2 dni .. nie kupię więcej
    na plus jedyne co mogę ocenić to niekiepski zapach i konsystencję

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić muszka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 80% mniej wypadających włosów
  • Jestem zadowolona z produktu marki Wax. Już po pierwszym użyciu włosy stały się mocniejsze. Po kilku myciach z zastosowaniem maski ilość wypadających włosów zmniejszyła się diametralnie. Niestety zauważyłam, że po kilku tygodniach niestosowania problem nawraca. Nie zmienia to jednak faktu, że produkt przynosi zamierzony efekt.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić CatVaApocalypse za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielki zawód
  • Kupiłam zachęcona wieloma dobrymi opiniami, niestety nie zauważyłam żadnego efektu. Nie prostuję włosów, nie używam suszarki, a włosy jak wypadały garściami, tak wypadają. Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Trzymałam ją czasem przez ok. 2 godziny, jednak nawet to nie przyniosło efektu.

Włosy ciężko się po niej rozczesuje, tak jak ktoś napisał są po niej jak druty
    Fajna konsystencja, dobra wydajność i piękny zapach- jedynie za to daję gwiazdkę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gabi1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mam suche, cienkie i delikatne włosy z tendencją do wypadania. Do tego rozjaśniane i długie Ale zdrowe Właśnie dzięki tej maseczce
    1/2 razy w tygodniu nakładam na głowę sporą ilość maseczki, czepek i ręcznik i trzymam tak ok godzinę, czasem dłużej. Efekt super-włosy gładkie, odżywione i miękkie w dotyku I mniej wypadają.
    Dla mnie super.
    Dodatkowym plusem jest brak silikonów, które zawierają pozostałe maseczki l'biotici.
    Cena także dobra, dodatkowo co jakiś czas są na nią niezłe promocje w SuperPharmie i zamiast wydawać prawie dwie dychy można kupić opakowanie za 10/12 zł. Czy starcza na długo ciężko mi określić. Zależy od częstotliwości uzywania i ilości produktu, jaką aplikujemy za jednym razem. Mi wystarcza na trochę wiecej niż miesiąc.

Konsystencja budyniu
    Zapach przyjemnny, leśny (przypomina mi płyn do kąpieli z dzieciństwa)
    Kolor-lekko miętowy
    Opakowanie: Ani brzydkie ani ładne. Ale wygodne i dobrze się zamyka.
    Dodatkowo zawiera czepek i próbkę serum wzmacniającego.

Używam od dawna i naprawdę widzę efekty.

Używam tego produktu od: od ok. 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić kundiwa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij