Powiększ L'Biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów osłabionych z tendencją do wypadania

Zgłaszająca osoba: OrdinaryDreams

Produkty z serii Moc Natury Wax to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.
Produkt został starannie opracowany z myślą o włosach słabych ze skłonnością do wypadania. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i aloesu.
Produkt zalecany jest do włosów:
- słabych ze skłonnością do wypadania
- suchych i trudnych do ułożenia
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (And) Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Methylparaben, Propylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol (And) Methylchloroisothiazolino ne (And) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Linalool, C.I. 42090. (15.04.08)

Cena: 2zł / 20ml; 18zł / 250g
/e/

• Póki co najlepsza
  • Stosowałam wiele masek, w tym prawie wszystkie z firmy Biovax i ta wydaje się być najlepsza. Coś w tym składzie odpowiada moim cienkim włosom.

Maskę tą stosuję 2-3 razy w tygodniu i zostawiam ją na głowie na minimum 1,5 godziny, a czasem na całą noc. Włosy są po niej mięciutkie, błyszczące, miłe w dotyku, ładnie się układają i łatwo rozczesują. Muszę jej zużyć dość dużo żeby pokryć całą głowę, ale kupuję półlitrowy słój w aptece za niecałe 25zł i starcza na bardzo długo. Niestety efekt mniejszego wypadania włosów jest raczej niewielki.

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja +WAX= nic z tego nie będzie
  • Przede wszystkim to bardzo dobrze, że L\\\'Biotica produkuje te Waxy też w saszetkach, bo gdybym kupiła całe pudło, to klęłabym jak szewc.

Mam włosy do połowy pleców: dlugie, ale cienkie i dlatego dość mnie jednak zdziwio, że na raz zużyłam całe opakowanie, czyli 20 ml. Produkt do wydajnych nie należy, jest raczej tępy, nie rozsmarowuje się za dobrze nawet po zwilżeniu wodą.

Trzymałam wax na głowie 45 minut pod czepkiem i ręcznikiem. Zapach jest nijaki, przypomina trochę stare mydło, ale ponieważ nie jest intensywny, nie ma problemu.

Po zmyciu włosy były w beznadziejnym stanie - tępe, sztywne, skołtUIONe. Natychmiast musiałam użyć innej odżywki, bo po wyschnięciu powstałby z tego kołtun nie do rozczesania.

Nawet gdyby ten produkt hamował wypadanie włosów, każda próba ich rozczesania po myciu byłaby katastrofą. Są bardzo miękkie, sypkie i to by było na tyle, jesli idzie o zalety.

Przykro mi, ale to kolejny WaX, który działa na moje włosy źle i czas chyba się pogodzić z faktem, że nie jest to produkt dla mnie. Używam tego produktu od: Raz i wystarczyIlość zużytych opakowań: 20 mililitrowa saszetka

Chcesz pochwalić Hela_Bertz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pół na pół
  • Mam mieszane uczucia co do tej maseczki.

Od najbardziej zewnętrznych aspektów:
    - opakowanie - jak dla mnie ok, można zużyć cały kosmetyk (w przypadku innych odżywek często trzeba kombinować, jak wydobyć je do reszty z opakowania); niestety, maseczka dość mało wydajna (a stosuję ją tylko na skórę głowy)
    - zapach okropny. Nie odejmuję nigdy punktów za zapach, bo to zwykle kwestia gustu, ale ten kojarzy mi się ze szpitalem albo weterynarzem. W każdym razie z jakąś chemią. Na szczęście po spłukaniu włosów go nie czuć

Działanie:
    - używałam go zgodnie z zaleceniami producenta, a mimo tego efekt nie był jakiś spektakularny. Końcówki włosów wręcz były sianowate i się plątały. W końcu zaczęłam go stosować tylko przy skórze głowy i jestem nieco bardziej zadowolona, bo, jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, w tym akurat miejscu działa. Włosy są miękkie i błyszczące. Mam świadomość, że nie ładuję na skóry głowy jakiegoś świństwa i może część ze składników reklamowanych przez producenta zadziała.
    - niestety, nie hamuje wypadania włosów. Włosy wypadały mi koszmarnie, dopiero wcierki ze skrzypem rozwiązały problem. Nie obwiniam maseczki o zwiększenie tendencji do wypadania, niemniej absolutnie na to nie pomogła.

Podsumowując - znam lepsze odżywki, ale źle też nie jest.

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anako1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam
  • Kupiłam tę maskę zachęcona licznymi, bardzo pozytywnymi opiniami na jej temat. Niestety, dla mnie ma ona niemal wyłącznie minusy:
    - nie zauważyłam, żeby jakoś widocznie poprawiła kondycję moich włosów czy zmniejszyła ich wypadanie;
    - okropnie plącze włosy - po jej użyciu musze jeszcze potraktować włosy odżywką albo jedwabiem, bo inaczej nie jestem w stanie ich rozczesać;
    - moje przetłuszczające się, cienkie włosy po użyciu tej maseczki są jeszcze bardziej oklapłe;
    - niezbyt przyjemnie pachnie - zapach kojarzy mi się ze starym mydłem.

+ wydajność;
    +niska cena.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie - to największe

Chcesz pochwalić ofca133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • *****
  • Nic tak nie zmiekcza włosów jak ta maseczka. Polecam osobom z kręconymi włosami. Ja uzywam jej również bez spłukiwania. Skład oczywiście jest rewelacyjny. Do dostania w przystępnej cenie w aptekach Gemini. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 year
    Ilość zużytych opakowań: ... ... ...

Chcesz pochwalić noahperle za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza!
  • dla mnie ta odżywko maseczka jest najlepsza!
    plusy;
    -włosy przestają wypadać
    -mają naturalny plask
    -są miękkie po niej w dotyku
    -wydajna
    -dość łatwa w dostępie
    -łatwa w aplikacji
    -często są niej promocje więc można ją dość tanio dostać

bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 małe i 5 dużych

Chcesz pochwalić Agaata1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutnie nie !
  • Do moich cienkich przetłuszczających się włosów nie nadała się kompletnie. Już od razu po nałożeniu , w trakcie rozprowadzenia włosy wychodziły jak szalone jeszcze gorzej niż przed użyciem. Zaraz po wysuszeniu były niezbyt przyjemne w dotyku i takie jakby lepkie pomimo że maskę trzymałam niecałe 10 minut bo się bałam ze ją spłukam razem ze wszystkimi włosami.. Na szczęście kupiłam tylko mała próbkę za około 2 złote więc nie szkoda mi było wyrzucić jej do śmieci po dwóch użyciach. Na drugi dzień włosy były tłuste, obciążone musiałam je umyć, gdzie normalnie myje co 2 dni .. nie kupię więcej
    na plus jedyne co mogę ocenić to niekiepski zapach i konsystencję

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić muszka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 80% mniej wypadających włosów
  • Jestem zadowolona z produktu marki Wax. Już po pierwszym użyciu włosy stały się mocniejsze. Po kilku myciach z zastosowaniem maski ilość wypadających włosów zmniejszyła się diametralnie. Niestety zauważyłam, że po kilku tygodniach niestosowania problem nawraca. Nie zmienia to jednak faktu, że produkt przynosi zamierzony efekt.

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić CatVaApocalypse za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielki zawód
  • Kupiłam zachęcona wieloma dobrymi opiniami, niestety nie zauważyłam żadnego efektu. Nie prostuję włosów, nie używam suszarki, a włosy jak wypadały garściami, tak wypadają. Stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta. Trzymałam ją czasem przez ok. 2 godziny, jednak nawet to nie przyniosło efektu.

Włosy ciężko się po niej rozczesuje, tak jak ktoś napisał są po niej jak druty
    Fajna konsystencja, dobra wydajność i piękny zapach- jedynie za to daję gwiazdkę

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gabi1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mam suche, cienkie i delikatne włosy z tendencją do wypadania. Do tego rozjaśniane i długie Ale zdrowe Właśnie dzięki tej maseczce
    1/2 razy w tygodniu nakładam na głowę sporą ilość maseczki, czepek i ręcznik i trzymam tak ok godzinę, czasem dłużej. Efekt super-włosy gładkie, odżywione i miękkie w dotyku I mniej wypadają.
    Dla mnie super.
    Dodatkowym plusem jest brak silikonów, które zawierają pozostałe maseczki l'biotici.
    Cena także dobra, dodatkowo co jakiś czas są na nią niezłe promocje w SuperPharmie i zamiast wydawać prawie dwie dychy można kupić opakowanie za 10/12 zł. Czy starcza na długo ciężko mi określić. Zależy od częstotliwości uzywania i ilości produktu, jaką aplikujemy za jednym razem. Mi wystarcza na trochę wiecej niż miesiąc.

Konsystencja budyniu
    Zapach przyjemnny, leśny (przypomina mi płyn do kąpieli z dzieciństwa)
    Kolor-lekko miętowy
    Opakowanie: Ani brzydkie ani ładne. Ale wygodne i dobrze się zamyka.
    Dodatkowo zawiera czepek i próbkę serum wzmacniającego.

Używam od dawna i naprawdę widzę efekty.

Używam tego produktu od: od ok. 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić kundiwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowana odsiecz w walce z wypadającymi włosami.
  • Jakiś czas temu borykałam się z problemem wypadających włosów. Nerwy, stres sprawiły że straciłam lekko połowe włosów. Stosowałam różne szampony z aptek, ale bez skutków. Dopiero w internecie znalazłam tą maskę i stwierdziłam, czemu nie? Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomoże?

No i....pomogła

Włosy po stosowaniu maski z użycia na użycie przestały wypadać heh

Plusy:

+ spełnia obietnice, włosy przestały wypadać
    + przejemny zapach, podczas użycia można poczuć się jak u fryzjera
    + łatwość rozprowadzania, dzięki woskowej konsystencji
    + dołączony czepek
    + nawilża włosy i nabłyszcza je
    + działa nawet po odstawieniu
    + przyjemne opakowanie w ,,słoiczku''
    + wydajność, za pół kg w promocji w aptece dorwałam maske za 20zł, a zużywa się naprawdę długo tą maske
    + po jednym opakowaniu pożegnałam się z wypadającymi włosami

Minusy:
    - jak dla mnie nie ma

Polecam jako doraźną pomoc w wypadających włosach.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące ( raz-dwa razy w tygodniu)
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże (0,5kg)

Chcesz pochwalić domi733 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem
  • plusy:
    + skład
    + wydajność
    + cena

plus/minus:
    +/- dobrze działa na włosy, ale bardziej jak maseczka, a nie maska

minusy:
    - męczący zapach
    - nie nawilża tak jak inne maski L'Biotica
    - nie zauważyłam zmniejszonego wypadania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić invisibletouches za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię zapach, konsystencję i działanie. Dostałam ją od mamy i od używam nie co tydzień, ale 2 razy w tygodniu Moim zdaniem działa, mimo, że mam ją dość krótko dostrzegam różnicę w ilości wypadających włosów, oby tak dalej Zostawiam jedną gwiazdkę w zapasie i wrócę (do/od)cenić później.

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jestem w trakcie używania i muszę przyznać, że zaczynam widziec poprawę już kończąc pierwsze opakowanie,także dość szybko pomaga. Już widzę różnicę, włosów wypada mi coraz mniej. Ma dobrą konsystencję, dobrze sie nakłada, nic nie swędzi ani nie piecze.
    Minus:
    - włosy są troche suche, no ale coż wymagać, produkt ma przeciwdziałac wypadaniu a to właśnie robi

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić CzarnyDiament89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • odzywka jest dobra pomaga
    -ladnie pachnie
    -sklad
    -wydajna
    -fajna konstyntencja (nie splywa )
    -odzywia wlosy (wlosy blyszczace )
    -wlosy nie wypadaja
    -cena dobra jak na takie dzialanie
    -wlosy wygladzone
    polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 -3 zuzyte

Chcesz pochwalić julaa20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest coś!
  • Moje włosy zaczęły wypadać od chlorowanej wody, a dobiłam je farbowaniem. Długo grzebałam w necie, żeby znaleźć coś, co mogłoby im pomóc. Przypadkiem poczytałam o tej masce i była właśnie tym, czego szukałam! Używam jej raz na tydzień lub 2 (w zależności od ilości czasu;p). Włosy są mieciutkie, a ilość wypadających zmniejszyła się w widoczny sposób! Polecam gorąco! Jest bardzo wydajna, ponieważ od marca tego roku mam cały czas jedno opakowanie (zostało ok 1/4)! Miło pachnie i bez problemów się rozprowadza po włosach

Używam tego produktu od: 3.2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić burlesque90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OSTATNI RAZ
  • Moje długie zniszczone włosy ... koszmar
    Z nadzieją i pochwałą moich znajomych byłam chętna zakupu tej odżywki kupiłam ją za 21 zł w aptece
    I powiedziałam nigdy wiecej ! zero poprawy , moje włosy stały się jak druty ! to było coś koszmarnego !

Nie polecam a przynajmniej mi nie pomogło .
    Następnie kupiłam dobra odżywkę za 7 zł

Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Odżywka do włosów zniszczonych 'Awokado i masło karité'

TYLKO Z NIEJ JESTEM ZADOWOLONA polecam ! włosy sa błyszczące nie puszą się

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić UczuciaToSlabosc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Używam regularnie raz na tydzień - dwa, jest to cud maseczka.

Lubię jej zapach, konsystencję, moim zdaniem jest wydajna. Doskonale regeneruje, wzmacnia i pobudza do wzrostu.

Minusów nie zauważyłam, miałam problem z wypadaniem włosów wywołany stresem i złą dietą, ten kosmetyk pomógł mi zahamować wypadanie.
    Teraz nie mogę się doczekać, aż będę miała okazję na wypróbowanie innych wersji!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Progre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mi pomogła
  • Maska ta barzdo odbudowała moje włosy po dwuch znaczących tragediach a mianowicie po trwałej- po dzis dzień nie wiem co mi się stało że zrobiłam trwałą a po drugie po leczeniu sterydami moje włosy zaczeły wypadac garsciami.Dermatolog poleciła zarzywać spiruline a ja sama wymysliłam że ta maska będzie uzupełnieniem kuracji i tak sie rzeczywiscie stało po miesiącu włosy przestały wypadac stały sie witalne błyszczące a za jakis czas zaczeły odrastac nowe. tej chwili mam długie do łopatek a te nowe do ramion.Włosy już mi nie wypadaą ale maskę stosuje profilaktycznie np,co dwa tyg.lub rzadziej.Maska ta ma własciwosci pobudzające kjrążenie krwi w obrębie cebulek włosowych a wiec lepsze przenikanie wartosci odżywczych.Włosy są miekkie,błyszczące, wygładzone i zaczynaja rosnąc. Jeśli chodzi o zapach to mnie wogule nie interesuje jest slaby i ok. przecież on tu nie ma nic do rzeczy. Maskę tą polecam.

Używam tego produktu od: ok 1/5 roku
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Wax to jest coś niesamowitego. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do jego kupna, niech zakłada buty i leci do apteki. To jest po prostu coś fenomenalnego. Moja przygoda z waxem zaczęła się gdy ściełam włosy na krótko (coś mi odwaliło chyba), a potem płacz, że takie krótkie i ja nie chce, wiecie jak to jest. Wtedy znalazłam wax. Po roku (przy czym wax stosowałam z przerwami, on po prostu daje takiego kopa) dzięki niemu włosy urosły mi od kilku cm do długości przy staniku. Już nie mówię, że je prostuję, suszę, niszczę, doprowadzam do opłakanego stanu, są wypadające, suche, sianowate i fatalne. Wystarczy miesiąc z tym kosmetykiem, żeby wszytko było jak nowe!
    Jeżeli chodzi o to jak stosuję, to: na początku radzę ostrożnie, bo może uczulać powodować swędzenie, a nawet łupież. Ale! Nie zrażajcie się! Skóra się do niego potem dostosuje, po prostu kilka pierwszych aplikacji powinno być zgodne z instrukcją. Jeśli wszytko jest ok, to ja robię następująco: myję włosy, nakładam wax, wkładam włosy do reklamówki i związuje ją gumką, ogrzewam to chwilke (2min) suszarką i wkładam jakąś grubą czapkę. Im dłużej tak posiedzicie tym lepiej. osobiście polecam w tym spać (średnio wygodnie, ale do przeżycia). Ewentualnie jeśli możecie siedzieć cały dzień w domu to chodźcie w tym od rana do wieczora. Potem to tylko spłukuję (dokładnie). Po wyschnięciu zobaczcie w jakim stanie są wasze włosy. Jeśli w wyjściowym to nie myjcie ich już więcej, jeśli musicie (z bólem serca) to staracie się rozplanować wax tak żeby np spać w nim a potem nie wychodzić z domu i chodzić we włosach po nim. To ważne, żeby od razu po nie myć głowy. Na początku włosy mogą trochę wypadać, ale to normalne, na ich miejsciu wyrosną batdzo syzbko nowe, silniejsze. Naprawdę dla waxa warto znieść wszytko
    Polecam jak nic innego, to kosmetyk wszechczasów!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić truskawkowajagodzianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczne działanie
  • Regularnie ją kupuję, działa rewelacyjnie.

+ zapobiega dalszemu wypadaniu włosów
    + wzmacnia je i odżywia
    + ładnie pachnie
    + nie obciąża włosów
    + wspomaga ich porost
    + jest wydajna

minusów żadnych nie zauważyłam)

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Maska dobrze odżywia włosy nie obciążając ich przy tym co jest naprawde dużym plusem, ponieważ po zastosowaniu innych odżywek włosy na 2 dzień sa tłuste ,po tej nie.Kolejną rzeczą działajacą na jej plus jest naturalny skład(bez SLS). Czy włosy po niej mniej wypadają...hmmm nie wiem, bo to nie było moim głównym celem .Dla mnie osobiście minusem jest zapach(ziołowy), ale czego nie robi sie dla dobrej kondycji włosów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1(500ml) używam wymiennie z innymi

Chcesz pochwalić annie3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Maska jest bardzo dobra i spełnia swoje zadanie! Hamuje wypadanie włosów, głęboko je odżywiając. Po użyciu włosy są miękkie, gładkie i miłe w dotyku, łatwo się też rozczesują. Regeneruje włosy, łatwo się spłukuje nie zostawiając tłustej warstwy. Gęsta, odpowiednia konsystencja sprawia, że kosmetyk nie spływa z włosów. Zapach jest ładny. Opakowanie fajne, wydajność dobra. Po prostu doskonała maska! Naprawdę działa!

Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Po kuracji Radicalem po którym wypadlo mi większosc włosów ratowałam się czym mogłam,
    Kupiłam WAX z aloesem, bo pani w aptece mi taki poleciła.

Używam od stycznia 2012, sciełam włosy do połowy ucha,

Opakowanie - nieporęczne, wiadrowate. Ale duże i to plus.
    Aplikacja - konsystencja w miare zbita, nie spływa, dobrze się nakłada, przyjemnie pachnie. Troszkę dużo zachodu z trzymaniem ciepła, zeby aktywowac działanie, ale nakładam czepek kosmetyczny i na to czapkę. PO 20 minutach jest gotowa do zmycia.

Działanie - mam włosy których przyrost roczny wynosi max 6 cm. Są cienkie, słabe. Nie farbuje ich od roku.
    Po odżywce zaczeło się dziac.
    Cały styczeń, codziennie nakładałam odżywkę. Na początku lutego 2012 zakładałam już swobodnie włosy za ucho. Czyli jakies 2,5 cm urosły. Zauważyłam również wysyp Baby Hair. Włolsy są miękkie, odżywione, nawilżone. Nie podrażniło mi skóry głowy.
    Pod koniec lutego 2012 - baby hair nadal się sypie i to chojnie. Przyrost włosa o kolejne 2,5 cm,
    Mamy połowe marca 2012 - przez bardzo krótki czas urosło mi w sumie około 6,5 cm włosów i mam pełno baby hair (najdłuższe własnie już długosci 6,5 - 7 cm) i ciągle przybywa nowych.

Odżywka jest wydajna, nie nakladam jej więcej niż łyżka stołowa. Dodatkowo 4 razy w tygodniu olejuje włosy, wicec odżywka nie działa samodzielnie

Zbliżam się ku końcówce opakowania i wiem że kupię następna. Na mnei działa rewelacyjnie.

Używam tego produktu od: początek stycznia 2012
    Ilość zużytych opakowań: kończe 1 opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alma11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sztywne włosy.
  • +
    naturalny skład
    nie obciąża raczej
    ciężko stwierdzić, na ile wzmacnia cebulki, ale z pewnością trochę

+/-
    zapach (ziołowy, ulatnia się szybko)

zostawia sztywne włosy
    ciężko je rozczesać później, plączą się nieładnie

Ze względu na minusy, nie kupię jej ponownie.

Chcesz pochwalić paczkachrupkow za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij