Średnia ocena: 4.60/5

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

paletki do brwi

Lubię

Po cienie sięgam w momencie gdy zależy mi na wykonaniu szybkiego makijażu. Łatwo wypełnić nim brwi. Trwałość też jest wystarczająca. W tej cenie jest to świetna opcja na podkreślenie brwi.

Zestaw do brwi

Zestaw zakupiony w naturze, niestety wybrałam ciemniejszy odcień sugerując się swoim kolorem i dla mnie jedna za ciemny wpadający trochę w rudy odcień. Pędzelek się do niczego nie nadaje, ale same cienie na plus. Łatwo się nimi pracuje, nie obsypują, stylizacja wytrzyma cały dzień. No niestety ja nie trafiłam z kolorem u mnie wygląda on nienaturalnie, ale za ta cenę nie żałuję, że kupiłam.

Nie kupię ponownie.

Używałam tego produktu kilka lat temu i niestety, nie zdał swojego egzaminu. Może inaczej: jak miałam świeżo nałożoną hennę to produkt całkiem dobrze sobie radził z uzupełnieniem luk, z którymi henna nie do końca dała sobie radę. W tej kwestii było ok. Ale jeśli mówimy o kompletnym malowaniu mega jasnych brwi pozbawionych henny - niestety, tutaj produkt totalnie nie zdał swojego egzaminu. Jestem blondynką o bardzo jasnych brwiach i nieźle musiałam się namęczyć, aby nadać im jakiś kolor. Pigmentacja tych produktów jest naprawdę kiepska. W ciemnym odcieniu jest jeszcze jakaś nadzieja, lecz ten jasny, na którym najbardziej mi zależało, to ogromna porażka. Mało tego - ten jasny produkt po nałożeniu pozostawiał jakiś dziwny, zielony kolor na moich brwiach. Nie wiem, może trafiłam na felerne opakowanie, albo może wina leżała po mojej stronie, może coś zrobiłam źle. Kto wie. Tak czy inaczej nie kupię tego produktu ponownie. Bardzo źle mi się z nim pracowało, a efekt finalny nie był dla mnie zadowalający. Wolę dopłacić i kupić sobie coś, co faktycznie da radę moim brwiom. Poza tym, nie oszukujmy się - w tej kategorii na rynku jest masa produktów, nawet w tej samej cenie, które sprawdzają się o niebo lepiej.

Zestaw do stylizacji brwi Essence

Jest to pierwszy produkt, który używałam do brwi w czasach licealnych.
Wtedy był to produkt na każdą kieszeń i zdecydowanie spełniał swoje przeznaczenie.
Idealnie podkreśla brwi w dodatku w zestawie posiada pędzelek, którym z łatwością wyrysujemy brwi.
Używam go do dziś na co dzień, myślę że każda kobieta nawet poczatkująca poradzi sobie z wyrysowaniem brwi tym produktem ponieważ jest fajnej kremowej konsystencji.

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Puder do brwi z pedzielkiem w odcieniu 01 Light&Medium.
Pędzelek dołączozny do produktu jest słabej jakości, słabo transferuje produkt na brwi. Jest dosyć twardy, co dodatkowo utrudnia nakładanie produktu. U nasady jest dosyć szeroki.
Cienie są w dwóch odcieniach, które można łączyć ze sobą. Niestety, bardzo się sypią, pigmentacja jest słaba. Po nałożeniu łatwo się ścierają więc lepiej jest od razu je czymś utrwalić, dodatkowo aby uzyskać oczekiwany efekt trzeba nałożyć kilka warstw. Dużym nie miłym zaskoczeniem jest opakowanie produktu, które otwiera się poprzez ściągnięcie bocznej części obudowy, dopoero wtedy można dostać się do cieni. Nie jest to praktyczne rozwiązanie.

Nie zostanę jego fanką

Kończył mi się powoli wosk do brwi, ale uznałam, że poszperam w drogerii, może tym razem kupię coś innego, co daje delikatniejszy efekt. Padło na tenże puder do brwi, zwłaszcza, że akurat była promocja w Naturze. Wybrałam odcień 01 Light & Medium.
Dopiero w domu zorientowałam jak karkołomne opakowanie ma ten produkt. Wygląda ładnie, ale... trzeba zdjąć boczną "zatyczkę", potem wysunąć paletkę z pudrem/cieniami z przezroczystego, plastikowego "śpiworka". Czyli produkt rozkładamy na części i podczas makijażu układamy je np. na umywalce, skąd mogą się sturlać, spać, pokruszyć. Mam wrażenie, że projektował to jakiś facet bez konsultacji z kimkolwiek, kto się maluje.
Powodzenia też przy wyciąganiu pędzelka z zagłębienia, w którym leży - o ile ma się długie paznokcie, to łatwiej go wydłubać, bo generalnie niełatwo go schwycić.
Puder ma 2 odcienie, które powinny się sprawdzić u blondynek - ciemniejszym zarysowuję głównie dolną linię brwi, jaśniejszy sprawdza się do wypełnienia. Ale jednak finalny efekt nie zachwyca tak jak bym chciała.
Przywykłam też do efektu jaki daje wosk tj. ujarzmienia i utrwalenia włosków. Brwi umalowane pudrem nie będą tak zdyscyplinowane - wystarczy, że na brwi zjedzie grzywka i od razu niektóre włoski odstają w niewłaściwą stronę.
Trwałość, średnia. Produkt podkreśla brwi ale tak jak wspomniałam - włoski mogą być nieco niesforne i niestety tam gdzie np. grzywka dotyka brwi, kolor nieco znika - łatwo się ściera.
Jeśli ktoś lubi tego typu produkty, to chyba jest OK. Ja niestety nie zostanę fanką pudrów, a tym bardziej tego przekombinowanego opakowania.

Essence - puder do stylizacji brwi

Poręczny zestaw do podkreślenia brwi. Spełnia swoje zadanie i jest tani.
Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: jaśniejsze i ciemniejsze brązy, każde pudełeczko też ma po dwa odcienie.
Najsłabszym elementem produktu jest opakowanie. Kupując myślałam, że otwiera się jak lusterko, na zawiasach. Niestety, odtyka się bok i wysuwa zawartość. W środku plastikowa, cienka, tandetna wkładka/paletka, na której umieszczono produkt i takiś pędzelek. To mnie negatywnie zaskoczyło. Jednak po jakimś czasie się przyzwyczaiłam :-) , wszak najważniejsze jest aby produkt spełniał zadanie, do którego został przeznaczony.

Nie

(recenzuję kolor 02)
Bardzo mało wydajny produkt, po dwóch miesiącach stosowania zostało niewiele ponad połowa produktu - bardzo się pyli i kruszy, wszędzie lata w powietrzu. Ciemniejszy kolor jest zdecydowanie w ciepłej tonacji, staram się więc używać jaśniejszego ale trzeba się bardzo namachać bo jest jasny (też raczej neutralny niż chłodny). Używam tylko bo wciąż zapominam kupić coś lepszego. Uważam że przy tej cenie warto doinwestować jeszcze drugie tyle (10 złotych!) i kupić np paletkę catrice.

Essence, Eyebrow Stylist Set

Zestaw do stylizacji brwi wyposazony jesy w dwamatowe kolory nadające sie do każdego koloru cery twarzy.Jesli chodzi o aplikator to nie nadaje się lepiej nakładać własnym pędzelkiem.Cena przystępna paletka wydajna.

Dobre na codzień

Ten produkt do brwi kupiłam całkiem niedawno - jakieś 4-5 tygodni temu. I od pierwszego użycia bardo mi się spodobał.

Są to 2 cienie, które pomagają ładnie zarysować brew i zacienić luki pomiędzy włoskami. Ten sposób malowania brwi jest bardzo szybki i zazwyczaj to właśnie tego zestawu używam. Brązy w tej mini paletce są bardzo twarzowe - nie są rude czy pomarańczowe, jak to się czasami zdarza. Po prostu ładne, ciepłe cienie.

Jedyny minus to trwałość. Tak przygotowane brwi nie są w żaden sposób trwałe. Mogą się rozmazać nawet przy delikatnym przejechaniu palcem po włoskach.

Fajne dla początkujących

Za śmieszną cenę, przez przypadek kupiłam tę paletkę i nie żałuję. Makijaż brwi wygląd bardzo naturalnie. Dwa odcienie pozwalają na różne efekty w zależności od nastroju czy pory dnia. Tylko zastanawiam się czy warto kupować ten zestaw czy nie lepiej kupić jakiś pojedynczy cień i do niego pędzelek (tak robiłam w przeszłości). Plusem tych cieni z zestawu jest ich trwałość. Nie osypują się i wytrzymują cały dzień.

Zewnętrzne pudełeczko jest w porzadku ale to w srodku- dramat. To nawet nie jest plastik, to folia... to jest jak opakowanie cieni z gazety. Koszmar. Gdyby pudełko było solidniejsze (estetyka jest w porzadku) to dałabym 5 z czystym sumieniem

Fajny zestaw jak masz własny pędzelek

Tak jak w tytule, zestaw jak najbardziej ok. Cienie trwałe o dwóch odcieniach (pasujących zarówno do brunetek, jak i blondynek), Opakowanie na lekki minus, bo jednak szybko się brudzi od wewnątrz. Pędzelek też raczej do ozdoby niż użycia, bo ciężko się sprawdzał do malowania.