Joanna, Avangarde, Lakier do włosów z brokatem

Powiększ Joanna, Avangarde, Lakier do włosów z brokatem

Zgłaszająca osoba: Kacha17

To idealny kosmetyk, który spełnia podwójna rolę - utrwala oraz zdobi wszelkiego typu fryzury klasyczne i fantazyjne, koki, fale czy pasemka. Nadaje fryzurze efektowne refleksy świetlne, zachowując przy tym jej trwałość i objętość.
Nie skleja włosów, pozwala je łatwo rozczesać.
Gwarantuje piękny, pełen blasku wygląd włosów.
Można ozdobić lakierem także wieczorową suknię, czy po prostu dżinsy.
Dostępny w dwóch wersjach: srebrnej i złotej.

Cena: 4-8zł / 70ml
/bw/

• Może być
  • lakier do włosów jest przeciętny - nie skleja ich wyjątkowo, a trochę podtrzymuje (na więcej nie liczę, bo moje włosy są oporne na stylizację). Zapach jest duszący, ale do zniesienia.
    Brokat nawet ładnie sie prezentuje, ale dopiero po użyciu większej ilości i w odpowiednim świetle - normalnie wtapia się pomiędzy włosy i trudno go dostrzec.

Używam tego produktu od: Używałam dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Demotywacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Lakieru z brokatem Joanny używam od bardzo dawna, miałam już kilka buteleczek zarówno ze złotym brokatem, jak i ze srebrnym. Przy blond włosach najładniej wygląda srebrna wersja.
    \nLakier może nie jest super-wydajny (za co odejmuję pół gwiazdki), ale za to ślicznie pachnie, pięknie połyskuje na włosach i cena jest naprawdę bardzo niska (poniżej 10 zł mamy super kosmetyk do stylizacji ).
    \nPolecam

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Błyszczące, niezawodne cudeńko!
  • Co za cudny lakier! Pachnie super przyjemnie, brokat jest niesamowicie błyszczący. Lakier spełnia także niejako funkcje utrwalające, ale nie można na nim calkowicie polegać, więc gdy stosuję brokatowy lakier to tylko dla ukorowania swojej fryzury. Naprawdę warty zakupu i niezastąpiony na imprezę!
    Wszyscy zawsze chwalą jakie mam śliczne, błyszczące włosy, ale nie żałuje sobie lakieru na głowie, który zwykle rozpyla się wszędzie : D
    Co do ceny nie jestem pewna, bo go dostałam w prezencie, ale nie jest chyba specjalnie wysoka
    Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1x70ml

Chcesz pochwalić pure666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny efekt
  • Posiadam wersje ze srebrnym i zlotym brokatem, uzywalam na wielkie wyjscia (bal) i w świetle fleszy efekt jest niesamowity, wlosy sie slicznie mienily tym brokatem odrobine skleja wlosy, najlepiej rozpylac z wiekszej odleglosci i poprosic kogos o spryskanie

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakow trakcie 1

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Kupiłam na Sylwestra oczywiście i chciałam użyć na Studniówkę, ale się bardzo waham.

Brokat jest dosyć spory.

Mam wersję srebrną.

Rozpylał mi mój brat, żeby nie porobiły się placki. Brokat wkomponował się gdzieś głęboko ze włosy i był słabo widoczny. Sam laker jako lakier bardzo skleja. Mam cienkie włosy ale jest ich sporo. Brat stwierdził, że wyglądały na przerzedzone ;/ Jakoś je rozczesałam i było lepiej.

Spodziewałam się czegoś lepszego, ale niestety.

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić kasssiac90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Ciężko mi ocenić ten produkt.Brokat jest bardzo drobny, lakier nie skleja włosów, można go łatwo wyczesać. Pomimo zapewnień producenta, lakier nie utrwala, a brokatowe drobinki bardzo szybko znikają.Nadal nie wiem jak go ocenić :P

Używam tego produktu od:kilka dni
    Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sarajoanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Zakupiłam ten lakier ze względu na zabawę. Miałam nim spisikane włosy przed zabawą i utrzymał się bardzo długo! Jego brokat jest drobny i nie skleja włosów. Ma ładny kolor, w moim przypadku srebrny. Jego opakowanie jest wydajne, a cena przystępna

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić kika14 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Ładny, połyskliwy efekt na włosach(włosy blond i srebrny lakier), ale tylko przez godzinę? potem niestety wszystko się osypuje ;/ mało wydajny.polecam pół na pół i ciekawa jestem czy wszystkie lakiery z brokatem tak się zachowują.

Używam tego produktu od:tydzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić źomala za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szał dyskotekowy
  • Już chyba każdą dyskoteką ze mną przetańczył
    Mam do niego pełne zaufanie. Bardzo długo utrzymuje sie na włosach. Jest widoczny. Nie skleja włosów, lecz wręcz przeciwnie idealnie je układa. Loki, falowane czy proste włosy, każde podkreśli i uwydatni. Nie potrzebuje żadnych utrwalaczy. Ma delikatny, nieduszący zapach. Jest wydajny. Polecam.

Chcesz pochwalić girl96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niesamowity
  • Niezastąpiony na sylwestra, studniówkę, welsele czy inne imprezy... kupiłam go tylko z myślą, że jest w nim brokat to fryzura nabierze błysku... jednak on... genialnie utrwala... jak dla mnie bomba.. przy następnej większej okazji napewno kupię... dzięki niemi moja fryzura lśniła ślicznym złotym brokatem na 3 studniówkach... i trwała nienaruszona aż do rana...

KWC!!!

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić wywloczka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij