Powiększ Garnier, Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry, Krem do twarzy i ciała z mikroolejkami z owoców

Zgłaszająca osoba: Vańka

Krem do twarzy i ciała dogłębnie odżywia i regeneruje. Już po pierwszym użyciu skóra staje się miękka i elastyczna. Krem ma przyjemną konsystencję i ładny zapach. Szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Talc, Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii/Shea Butter, Hexyldecanol, Olea Europaea/Olie Fruit Oil, Persea Gratissima/Avocado Oil, Prunus Armeniaca/Apricot Kernel Oil, Ries Nigrum/Black Currant Seed Oil, Vitis Vinifera/Grape Seed Oil, Paraffin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Ethylexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Carbomer, Stearic Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Triethanolamine, Imidazolidinyl, Urea, Methylparaben, Propylparaben, BHT, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone (01.03.2009)

Cena: ok. 5zł / 50ml
/e/

• Mieszane uczucia
  • Nie przepadam za tym kremem. Do miejscowych przesuszeń się nadaje, natomiast gdy nakładam go na całą twarz denerwuje mnie to że bardzo długo się wchłania, pozostawia tłustą powłokę i skóra jest lekko zaczerwieniona. Być może moja skóra tak reaguje bo nie wymaga aż tak dużego nawilżenia.
    Trudno mi go ocenić.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu zimą i przy większych przesuszeniach miejscowych skóry
    Ilość zużytych opakowań: 1-2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madamekarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na wysuszoną skórę w zimie
  • Stosuje go co zimę na wysuszone partie ciała - nogi, łokcie, czasem dłonie. Sprawdza się idealnie, niestety nie w lato. Kiedy jest ciepło jak dla mnie jest za tłusty.
    W zimie natomiast idealny, szybko koi napiętą skórę, wygładza i zmiękcza.

Używam tego produktu od: od dwóch lat w sezonie zimowym
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 200ml

Chcesz pochwalić dominikaana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie.
  • Kilka lat temu używałam tego kremu, był rewelacyjny, szybko się wchłaniał, dobrze nawilżał i miał piękny zapach.

Ostatnio z racji tego, że jestem alergiczką, postanowiłam wybrać sprawdzony krem. Kupiłam i bardzo się zawiodłam.

Zapach zupełnie inny niż dawniej, ciężki, chemiczny, czuć alkohol. Strasznie się klei, po nałożeniu nawet cienkiej warstwy.
    Na opakowaniu napisane jest, że jest przeznaczony do suchej skóry. Gdy używam go na suchą skórę od razu pojawia się pieczenie, zaczerwienienie a niekiedy wysypka.
    Nie wiem co stało się z tym cudownym kiedyś kremem, szkoda, że go zmodyfikowali, bo swojego czasu był to bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lenuch18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez komentarza !
  • Produkt nie zaspokaja moich wymagań.

Mam wrażliwa skórę i niestety powoduje okropne podrażnienia i przerażające pieczenie;/

Poza tym jest strasznie rzadki, lejący i klejący.
    Ma strasznie duszący zapach.
    To nie dla mnie .

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 ( już go nie skończe)

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Uwielbiam! Używam go do mojej bardzo suchej skóry rąk. Nie używam regularnie, sięgam po niego gdy czuję, że skóra jest przesuszona i po każdym użyciu czuję efekty! Wielkim plusem jest to, że dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustości i nie muszę się bać, że obsmaruje to czego się dotknę. Natychmiast po użyciu skóra staje się gładka i delikatna. Zagościł w mojej kosmetyczce na dobre

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Aithne793 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Muszę przyznać, że z początku chciałam mu wystawić bardzo kiepską opinię, ale tak mi się odwlekało - i jak się okazało na wielką korzyść kremiku, bo inaczej bardzo bym go skrzywdiła swoją opinią.
    Potrzebowałam taniego, nieskomplikowaego kremu, żeby go wrzucić do plecaka i w zimie w razie potrzeby szybko posmarować buzię, jak będę w terenie. Nie oczekiwałam cudów, żadnego wygładzenia, napinania czy poprawiaia kolorytu - miał pilnować żeby mi skóra na mrozie nie zlazła. Z jakiegoś powodu po paru wypadach w teren wyciągnęłam go z plecaka i zostawiłam w łazience. Zaczęłam używać go na codzień. Nie byłam zadowolona, bo nie nawilżał dostatecznie, miałam suche skórki i do tego zapychał strasznie ;/ I już mu miałam walnąć brzydką opinię na wizażu, ale przeczekałam. W międzyczasie kupiłam 3 inne kremy które miały i zastąpić ten "bubel"... Ale ku mojemu zaskoczeniu każdy z tych trzech był dużo gorszy od Garniera! I cały czas do niego wracam, a skubaniec jest wydajny, bo od 5 miesięcy nie dałam rady zużyć jeszcze 1 opakowania. Teraz zaczełam go używać i rano i wieczorem i okazuje się, że nawet dobrze nawilża. Ale zapycha w dalszym ciągu. Ale jak widać mimowszystko go znów kupię, bo jednak daje redę

plusy:
    - jednak nawilża (moja skóra jest bardzo wymagająca)
    - wydajny
    - cena
    - dobrze się wchłania
    - nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
    - proste i poręczne opakowanie

minusy:
    - strasznie zapycha
    - zapach (mnie się osobiście nie podoba)
    - nawilżenie nie jest dostateczne

kocham go i nienawidze jednocześnie... heh

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić ps0ta za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEDEN Z ULUBIONYCH KREMÓW NA ZIMĘ
  • Jeśli o mnie chodzi to kiedy jest zima musi być i ten krem
    Głównie stosuję go na noc, bo na dzień jak dla mnie jest za tłusty. Idealnie sprawdza się do suchej skóry na twarzy i dłoniach. Czasami posmaruję nim też łokcie.
    Dodatkowo cenię go za zapach i możliwość zakupu w malutkim opakowaniu.

Plusy:
    - działanie
    - gęsty dzięki czemu wydajny
    - cudowny zapach
    - niska cena
    - dostępność
    Minusy:
    - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Ponad 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zdecydowanie na tak
  • świetny krem, kupiłam za namową sprzedawczyni najmniejsze opakowanie 50 ml jednak żałuję że nie wzięłam chociaż średniego, na prawde fajnie nawilża, ślicznie pachnie, super pudełeczko, można zużyć go do końca. Ma lekką konsystencje, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, równie dobrze sprawdza się na noc po prostu ideał.

Używam tego produktu od: od stycznia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe i 1 największe

Chcesz pochwalić tereskaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny garnier
  • + produkt łatwodostępny
    + przystępna cena
    + poręczne, wygodne opakowanie (zmieści się w każdej torebce, a dodatkowo nie trzeba wydłubywać z niego resztek, bo nie jest to żadna tam tubka)
    + delikatny, ledwie wyczuwalny zapach
    + nie uczula, nie podrażnia
    + nawilża i wygładza skórę
    + sprawdza się też jako krem do rąk/ łokci/ kolan ; p

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mam cere mieszaną, używam tego kremu na noc do ciała i twarzy .

+ przyjemny zapach
    + lekka konsystencja
    + nie zatyka porów
    + dobrze nawilża
    + wydajny
    + cena

Jak dla mnie ten krem nie posiada minusów, jak narazie służy mi .

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2

Chcesz pochwalić paati_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij