Powiększ Garnier, Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry, Krem do twarzy i ciała z mikroolejkami z owoców

Zgłaszająca osoba: Vańka

Krem do twarzy i ciała dogłębnie odżywia i regeneruje. Już po pierwszym użyciu skóra staje się miękka i elastyczna. Krem ma przyjemną konsystencję i ładny zapach. Szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Talc, Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii/Shea Butter, Hexyldecanol, Olea Europaea/Olie Fruit Oil, Persea Gratissima/Avocado Oil, Prunus Armeniaca/Apricot Kernel Oil, Ries Nigrum/Black Currant Seed Oil, Vitis Vinifera/Grape Seed Oil, Paraffin, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Ethylexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Carbomer, Stearic Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Disodium EDTA, Triethanolamine, Imidazolidinyl, Urea, Methylparaben, Propylparaben, BHT, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone (01.03.2009)

Cena: ok. 5zł / 50ml
/e/

• Super na wysuszoną skórę w zimie
  • Stosuje go co zimę na wysuszone partie ciała - nogi, łokcie, czasem dłonie. Sprawdza się idealnie, niestety nie w lato. Kiedy jest ciepło jak dla mnie jest za tłusty.
    W zimie natomiast idealny, szybko koi napiętą skórę, wygładza i zmiękcza.

Używam tego produktu od: od dwóch lat w sezonie zimowym
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 200ml

Chcesz pochwalić dominikaana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie.
  • Kilka lat temu używałam tego kremu, był rewelacyjny, szybko się wchłaniał, dobrze nawilżał i miał piękny zapach.

Ostatnio z racji tego, że jestem alergiczką, postanowiłam wybrać sprawdzony krem. Kupiłam i bardzo się zawiodłam.

Zapach zupełnie inny niż dawniej, ciężki, chemiczny, czuć alkohol. Strasznie się klei, po nałożeniu nawet cienkiej warstwy.
    Na opakowaniu napisane jest, że jest przeznaczony do suchej skóry. Gdy używam go na suchą skórę od razu pojawia się pieczenie, zaczerwienienie a niekiedy wysypka.
    Nie wiem co stało się z tym cudownym kiedyś kremem, szkoda, że go zmodyfikowali, bo swojego czasu był to bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lenuch18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez komentarza !
  • Produkt nie zaspokaja moich wymagań.

Mam wrażliwa skórę i niestety powoduje okropne podrażnienia i przerażające pieczenie;/

Poza tym jest strasznie rzadki, lejący i klejący.
    Ma strasznie duszący zapach.
    To nie dla mnie .

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 ( już go nie skończe)

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Uwielbiam! Używam go do mojej bardzo suchej skóry rąk. Nie używam regularnie, sięgam po niego gdy czuję, że skóra jest przesuszona i po każdym użyciu czuję efekty! Wielkim plusem jest to, że dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawia uczucia tłustości i nie muszę się bać, że obsmaruje to czego się dotknę. Natychmiast po użyciu skóra staje się gładka i delikatna. Zagościł w mojej kosmetyczce na dobre

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Aithne793 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Muszę przyznać, że z początku chciałam mu wystawić bardzo kiepską opinię, ale tak mi się odwlekało - i jak się okazało na wielką korzyść kremiku, bo inaczej bardzo bym go skrzywdiła swoją opinią.
    Potrzebowałam taniego, nieskomplikowaego kremu, żeby go wrzucić do plecaka i w zimie w razie potrzeby szybko posmarować buzię, jak będę w terenie. Nie oczekiwałam cudów, żadnego wygładzenia, napinania czy poprawiaia kolorytu - miał pilnować żeby mi skóra na mrozie nie zlazła. Z jakiegoś powodu po paru wypadach w teren wyciągnęłam go z plecaka i zostawiłam w łazience. Zaczęłam używać go na codzień. Nie byłam zadowolona, bo nie nawilżał dostatecznie, miałam suche skórki i do tego zapychał strasznie ;/ I już mu miałam walnąć brzydką opinię na wizażu, ale przeczekałam. W międzyczasie kupiłam 3 inne kremy które miały i zastąpić ten "bubel"... Ale ku mojemu zaskoczeniu każdy z tych trzech był dużo gorszy od Garniera! I cały czas do niego wracam, a skubaniec jest wydajny, bo od 5 miesięcy nie dałam rady zużyć jeszcze 1 opakowania. Teraz zaczełam go używać i rano i wieczorem i okazuje się, że nawet dobrze nawilża. Ale zapycha w dalszym ciągu. Ale jak widać mimowszystko go znów kupię, bo jednak daje redę

plusy:
    - jednak nawilża (moja skóra jest bardzo wymagająca)
    - wydajny
    - cena
    - dobrze się wchłania
    - nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze
    - proste i poręczne opakowanie

minusy:
    - strasznie zapycha
    - zapach (mnie się osobiście nie podoba)
    - nawilżenie nie jest dostateczne

kocham go i nienawidze jednocześnie... heh

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić ps0ta za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEDEN Z ULUBIONYCH KREMÓW NA ZIMĘ
  • Jeśli o mnie chodzi to kiedy jest zima musi być i ten krem
    Głównie stosuję go na noc, bo na dzień jak dla mnie jest za tłusty. Idealnie sprawdza się do suchej skóry na twarzy i dłoniach. Czasami posmaruję nim też łokcie.
    Dodatkowo cenię go za zapach i możliwość zakupu w malutkim opakowaniu.

Plusy:
    - działanie
    - gęsty dzięki czemu wydajny
    - cudowny zapach
    - niska cena
    - dostępność
    Minusy:
    - nie zauważyłam

Używam tego produktu od: Ponad 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: Trudno zliczyć

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zdecydowanie na tak
  • świetny krem, kupiłam za namową sprzedawczyni najmniejsze opakowanie 50 ml jednak żałuję że nie wzięłam chociaż średniego, na prawde fajnie nawilża, ślicznie pachnie, super pudełeczko, można zużyć go do końca. Ma lekką konsystencje, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, równie dobrze sprawdza się na noc po prostu ideał.

Używam tego produktu od: od stycznia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe i 1 największe

Chcesz pochwalić tereskaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny garnier
  • + produkt łatwodostępny
    + przystępna cena
    + poręczne, wygodne opakowanie (zmieści się w każdej torebce, a dodatkowo nie trzeba wydłubywać z niego resztek, bo nie jest to żadna tam tubka)
    + delikatny, ledwie wyczuwalny zapach
    + nie uczula, nie podrażnia
    + nawilża i wygładza skórę
    + sprawdza się też jako krem do rąk/ łokci/ kolan ; p

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić funky punky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Mam cere mieszaną, używam tego kremu na noc do ciała i twarzy .

+ przyjemny zapach
    + lekka konsystencja
    + nie zatyka porów
    + dobrze nawilża
    + wydajny
    + cena

Jak dla mnie ten krem nie posiada minusów, jak narazie służy mi .

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 2

Chcesz pochwalić paati_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Dobrze nawilża, ma lekką konsystencję co powoduje dobre wchłanianie się kremu, cena bardzo przystepna. Używam tylko do ciała, ponieważ cerę mam bardzo wrażliwą i troszkę obawiam się reakcji alergicznej.

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić paulla0011 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem, ale
  • Ogólnie mam mieszaną cerę, ale wieczorem naprawdę moja skóra potrzebuje porządnego nawilżenia. I ten kremik to zapewnia. Szybko się wchłania, nie jest tłusty i dobrze nawilża. Tak było wcześniej, ale ostatnio jak kupiłam kremik mam wrażenie, że coś do niego dodali. Ma teraz zapach podobny do balsamu z Garniera z dosatkiem urea. Jak dla mnie to koszmarnie śmierdzi. Zużyję go do końca, ale nie wiem czy ponownie kupię, a szkoda, bo do tej pory był moim ulubieńcem.

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Matylda za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja!
  • Plusy:
    +ładny zapach.

Minusy:
    -nawilża tylko przez najwyżej godzinę (mam cerę suchą, co dopiero jakbym miała wysuszoną, do której niby jest przeznaczony..)
    -wywołuje podrażnienia (mam bardzo odporną skórę, a czasem przez niego robią mi się punktowe zaczerwienienia)
    -jak na takie coś, to cena za droga!
    -nawet gdy smaruję 5-6 razy dziennie skóra dalej jest sucha!!

Chcesz pochwalić zielonkawa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny jak na swoją cenę
  • Krem bardzo tani, całkiem porządny:
    + odpowiednia dla mnie wodnista konsystencja
    + nawilża normalną i lekko suchą skórę
    + bardzo szybko się wchłania
    + dobry pod makijaż, nawet po krótkim czasie

- zbyt intensywny, gryzący zapach
    - trzeba uważać z ilością, gdy nałoży się za dużo, krem zmienia swoją konsystencję, zaczyna się ściągać i rolować, wygląda jak mokry papier,
    - za słaby na bardzo suchą skórę
    - może zapychać
    - skóra jest odrobinę tłusta i lekko świecąca (nie jest to jednak bardzo widoczne)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (50ml)

Chcesz pochwalić headlong za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNY!
  • Krem uczulił mnie i podrażnił po pierwszym już użyciu.
    Nadmienię, że ogólnie kremy garniera stosuję np Essentials z różą i jest świetny
    A skoro wyszły bąble, swędziało piekło itp, nie sprawdziłam efektu nawilżająco-odżywczego

Jedno jest pewne-na 200% nigdy ponownie.

Używam tego produktu od: kiedys próbowałam
    Ilość zużytych opakowań: początek 1-szego

Chcesz pochwalić alex311291 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Krem ma przyjemną konsystencję, ładny zapach, dobrze nawilża, ładne opakowanie, dobrą cenę. Minusów nie dostrzegam. Bardzo dobry krem. W porównaniu do swojego "brata" - tego różowego, jest genialny. Tamten był kompletną porażką. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MadameMad za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem bardzo zadowolona
  • Moje cera jest bardzo sucha dlatego zakupilam ten produkt. Uzywalam go sporadycznie kiedy widzialam przesuszenia i zawsze dzialal. Przewaznie stosowalam na noc poniewaz w dzien moja skora strasznie sie pocila i ciagle czulam ten krem na twarzy tak jakby nie wchlona sie dostatecznie.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić magnolia145 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny dla mojej skóry
  • Pierwszy krem, krtóry dobrze nawilżył moja bardzo suchą skórę bez życia. lekka konsystencja, szybko się wchłaniał, świetnie nawilżał, doskonały pod makijaż, super pachnie i jest bardzo wydajny. Niestety ubolewam, że nie można go już kupić.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić wiktoriajulia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok.
  • zalety:
    Krem bardzo dobrze nawilża.
    Ma ładny zapach.
    Szybko się wchłania.

wady:
    brak

Przy codziennym smarowaniu rzeczywiście widać poprawę.

Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić natala203 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby nawilża, ale...
  • Kupiłam go, ponieważ zaczęły mi się robić suche placki na twarzy i z myślą o dłoniach.

Fakt, po kilku użyciach twarz stała się jakby mniej sucha, ale od czasu do czasu piecze mnie po użyciu kremu, więc moim zdaniem dla wrażliwców odpada.
    Dłonie dobrze nawilża, chociaż preferuję kremy do rąk, myślałam, że po zastosowaniu czegoś nowego będzie lepiej. Krem ma bardzo ładny zapach, nie drażni i jest ok. Jest też wydajny.

Patrząc na niego, w życiu nie powiedziałabym,że pełniłby rolę bazy pod makijaż i po piekącej twarzy bałabym się tak go zastosować

Przed jego zakupem warto się zastanowić.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić touchmeiamfamous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma co zachwalac..
  • Garnier...kolejna rzecz z Tej firmy, którą nie mogę pochwalic. Moja twarz potrzebuje dużego nawilżenia - jest wymęczona różnymi tabletkami, które wysuszały mi ją (miałam trądzik) - i tak już zostało. Używam go codziennie przed spaniem - choc nie wiem po co, powinnam sobie kupic lepszy.. . Nie próbowałam go do ciała, więc nie wiem jakby działał.

Plusy:
    + Cena,
    + Wydajny,
    + Ciekawa konsystencja

Minusy:
    - Praktycznie wgl nie nawilża, jest tak samo jak przed użyciem Go,
    - Zapycha,
    - Twarz po nim baaardzo świeci, więc dlatego używałam go przed spaniem,
    - Nie wchłania się dobrze, więc nie nadaję się pod makijaż,

Moja mama, poleca Go, bo nie ma takich problemów z nim jak Ja, więc daję pół plusa od niej.

Używam tego produktu od: Używałam przez 2-3 miesiące z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Greenkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem jak krem
  • Ja kupiłam go z myślą o mojej buzi. Była bardzo przesuszona po terapii przeciw trądzikowej.

-Na początku dobrze nawilżył
    -póżniej był zbyt mocny dla mnie (mam cerę mieszaną). Trochę się lepiłam i kleiłam, ale w końcu do skóry suchej
    -ogólnie doprowadził mi buzię do porządku
    -nie zapychał na początku, później już trochę tak
    -używany pod makijaż robił z nim straszne rzeczy, świeciłam się gorzej niż latarnia
    -do smarowania ciała ok
    -jak dla mnie trochę tłustawy, po nałożeniu na buzię zostawiał lekką powłokę, tłustą powłokę
    -nieporęczne opakowanie, ten listek strasznie brudzi się kremem, a kiedy się go zdejmie całkiem krem się zaczyna utleniać, przy brzegach robią się takie białe krupy
    -moje opakowanie było wiecznie tłuste
    -fajna konsystencja, jak na krem do ciała
    -ładny zapach
    -kiedy maiałam przesuszenie na rękach dobrze się z nimi rozprawił
    -na ciele ładnie się wchłaniał
    -łatwo dostępny.

Ogólnie uważam, że jako kosmetyk do ciała ok, ale do buzi...może na noc?

Używam tego produktu od: 6 - 7 lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anttreee za czytelną i pomocną recenzję?
  • extra nawilżający!
  • Moja skóra zwłaszcza zimą lubi być przesuszona i wtedy wymaga natychmiastowej i dogłębnej regeneracji - nawilżenia.
    Wtedy właśnie sięgam po ten krem.

+ma przyjemny zapach,
    +nie tłusty,
    +nie wygórowana cena,
    +wydajny,
    +szybko przynosi rezultaty,
    +szybko się wchłania,

Wykorzystuję właśnie chyba już 4 opakowanie. 3 pierwsze były małe, po 50 ml, to które teraz mam ma 200 ml.
    Nie zamierzam z niego rezygnować, lepszego nie znalazłam.
    z czystym sercem mogę go polecić.

Chcesz pochwalić Magda_Leine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Niby krem w pożądku... Ale dla mnie największym i całkowicie dyskwalifikującym go minusem jest to że moją skórę bardzo podrażniał. Do tej pory z kosmetyków garniera byłam bardzo zadowolona, niestety ten nie spełnia moich oczekiwań. Może u innych osób się sprawdza. To wszystko zapewne kwestia typu skóry.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca

Chcesz pochwalić maxima90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plusy:
    + dobre nawilżenie
    + przyjemny zapach
    + nie powoduje rolowania się podkładu
    + bardzo tani
    + poręczne pudełeczko
    + nie wysusza

Minusów brak choć mimo to brakuje mu tego "czegoś"

Mimo to daję mocne 4 gwiazdki i polecam

Używam tego produktu od: końca września
    Ilość zużytych opakowań: około 3/4 pudełeczka

Chcesz pochwalić marta225 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia.
  • Krem jest mi dobrze znany. Używałam go ze 2 lata z przerwami.

Jest lekki, dość ładnie się wchłania, nawet nieźle nawilża. Wg mnie konsystencja mogła by być bardziej treściwa, bo jest trochę za rzadki. Przyznam że lepszy był Johnson z masłem shea, albo Neutrogena, a na pewno Nivea Soft. Zasadniczy minus Garniera, który go u mnie zdyskwalifikował to to, że podrażnia. Zamiast koić skórę po opalaniu albo peelingu, podrażniał ją jeszcze bardziej, czasami do tego stopnia że odczuwałam pieczenie skóry! Ooo nie. Tak się bawić nie będziemy. Garnier - dzięQję dobranoc!

Używam tego produktu od: Używałam przez około 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Kilka było.

Chcesz pochwalić AylaNyana za czytelną i pomocną recenzję?