Garnier, Intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry, Krem do twarzy i ciała z mikroolejkami z owoców

Krem do twarzy i ciała dogłębnie odżywia i regeneruje. Już po pierwszym użyciu skóra staje się miękka i elastyczna. Krem ma przyjemną konsystencję i ładny zapach. Szybko się wchłania.

uniwersalne
odwodniona, sucha
ochronne, regenerujące, nawilżające
w słoiczku
bogate

Niezły

Krem ma przyjemną konsystencję, ładny zapach, dobrze nawilża, ładne opakowanie, dobrą cenę. Minusów nie dostrzegam. Bardzo dobry krem. W porównaniu do swojego "brata" - tego różowego, jest genialny. Tamten był kompletną porażką. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Idealny do suchej skóry

Ten krem świetnie się sprawdził przy mojej suchej skórze. Sprawił, że w końcu jest sprężysta i odżywiona, czego bardzo mi brakowało. Bardzo lubię ten krem, dla mnie nr 1 wśród dobrych i nawilżających kremików. Do twarzy go nie używam, bardziej do ciała, nóg i rąk. Na kolanach świetnie się sprawdza, łokcie i kostki równie dobrze. Bardzo polecam.

Bardzo dobry produkt

Krem używam do ciała, jest w wygodnym opakowaniu zakręcanym. Krem charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Konsystencja produktu jest gęsta i zbita. Krem trudniej się rozprowadza choć nie ma tragedii, dłużej się wchłania ale skutecznie regeneruje i odżywia skórę. Po zastosowaniu skóra jest nawilżona, gładka. Ja go lubię na noc używać. Produkt wydajny.

Kocham!!

Uwielbiam ten krem do ciała. Idealnie mi się sprawdza w zimniejsze dni, kiedy to moja skóra jest przesuszana i potrzebuje mocnej opieki. Balsam jest gęsty, ma bogatą konsystencję. Doskonale nawilża oraz regeneruje skórę. Jest bardzo wydajny. Chwilę zajmuje zanim się wchłonie i pozostawia na niej ochronną warstwę.

Recenzja

Krem ten używam już od kilku lat w okresie jesienno-zimowym. Zawsze stosuję go do pielęgnacji skóry ciała, a dokładniej w okolicach łokcie, nóg oraz na wysychające skłonie. Krem bardzo dobrze nawilża i regeneruje wysuszone miejsca, bardzo dobrze się wchłania i pozostawia skórę widoczność odżywioną i nawilżoną. Krem ten ma dodatkowo bardzo ładny zapach. Polecam

Garnier krem do twarzy i ciała

Kupiłam ten krem bardzo dawno, ale zakończyłam moją przygodę z nim tylko na jednym opakowaniu. Krem ma bardzo lekką konsystencję, szybko wchłania się w skórę, dobrze ją nawilża i pozostawia uczucie świeżości. Nie polecam nakładania go twarz, tym bardziej jeśli ktoś ma cerę z skłonnością do przetłuszczania, ponieważ u mnie to tylko pogorszyło jej stan ( ale wiadomo każda cera jest inna i każda inaczej reaguje ). Starcza na bardzo długo i można go kupić za grosze.

Mam mieszane uczucia

Opakowanie bardzo estetyczne, ładne i malutkie a takie pojemne ze aż miło :)
Dla mnie bardzo wygodne, wszędzie się mieszczące pudełko. Konsystencja raczej taka standardowa, kremowa. Zapach bardzo ładny. Krem nawilża, wygładza, jednak w moim wypadku zdecydowanie nie nadaje się do twarzy ponieważ zapycha. Do ciała owszem ale nie do twarzy. Chroni w zimie. Taki SOS przed zimnem.

Na ratunek zimą

To mój ratunek na suchą skórę zimą. Normalnie ta seria jest dla mnie zbyt bogata, ale zimą staję się idealna, kiedy to moja skóra zaczyna strasznie się przesuszać, czasem łuszczyć i sprawiać duży dyskomfort w życiu codziennym. Wersja w tym opakowaniu to świetna pozycja do stosowania w domu, używam po kąpieli,choć nakładanie palcami ciągle z tego samego opakowania może wydawać się dla wielu mało higieniczne , to mi w ogóle to nie przeszkadza a nawet lubie to zakręcane pudełko. Do twarzy stosuję tylko w ekstremalnych przypadkach, normalnie do twarzy jest za tłusty. Uzywam do całego ciała jestem zachwycona. Zero podrażnień, dzięki jego stosowaniu nie straszna mi nawet depilacja ostra maszynką. Jest naprawdę świetny. Pachnie tak jak cała seia.

Świetny zapach!

Krem ma przepiekny zapach.Ja stosowalam glownie do ciala.Szybko sie wchlania,nie jest tlusty.Skora po uzyciu jest miekka i satynowa.Pieknie pachnaca.Niestety sloik jest niewydajny.

Ideał

Od dawna szukałam czegoś dobrego dla swojej wymagającej skóry.Ten krem sprawił się świetnie.Mimo ze mam wrażliwą skórę i trochę mnie podrażnia to sprawuje się świetnie.Idealnie odżywia i nawilża .Nie zatyka porów.Skóra po jego zastosowaniu jest zregenerowana i gładka jak po żadnym innym kremie.Ma lekkie działanie ujędrniające.Jego zapach jest delikatny ,prawie nie wyczuwalny.Cena przystępna.

Plusy:
-Nawilża i odżywia
-Wygładza
-Ochrania skórę przez swoje naturalne olejki
-Wzmacnia
-Delikatny zapach
-Szybko wchłania się
-Idealna konsystencja
-Cena

Minusy:
-Brak

Mieszane uczucia

Nie przepadam za tym kremem. Do miejscowych przesuszeń się nadaje, natomiast gdy nakładam go na całą twarz denerwuje mnie to że bardzo długo się wchłania, pozostawia tłustą powłokę i skóra jest lekko zaczerwieniona. Być może moja skóra tak reaguje bo nie wymaga aż tak dużego nawilżenia.
Trudno mi go ocenić.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu zimą i przy większych przesuszeniach miejscowych skóry
Ilość zużytych opakowań: 1-2 opakowania

Super na wysuszoną skórę w zimie

Stosuje go co zimę na wysuszone partie ciała - nogi, łokcie, czasem dłonie. Sprawdza się idealnie, niestety nie w lato. Kiedy jest ciepło jak dla mnie jest za tłusty.
W zimie natomiast idealny, szybko koi napiętą skórę, wygładza i zmiękcza.

Używam tego produktu od: od dwóch lat w sezonie zimowym
Ilość zużytych opakowań: 2 x 200ml

Zdecydowanie nie.

Kilka lat temu używałam tego kremu, był rewelacyjny, szybko się wchłaniał, dobrze nawilżał i miał piękny zapach.

Ostatnio z racji tego, że jestem alergiczką, postanowiłam wybrać sprawdzony krem. Kupiłam i bardzo się zawiodłam.

Zapach zupełnie inny niż dawniej, ciężki, chemiczny, czuć alkohol. Strasznie się klei, po nałożeniu nawet cienkiej warstwy.
Na opakowaniu napisane jest, że jest przeznaczony do suchej skóry. Gdy używam go na suchą skórę od razu pojawia się pieczenie, zaczerwienienie a niekiedy wysypka.
Nie wiem co stało się z tym cudownym kiedyś kremem, szkoda, że go zmodyfikowali, bo swojego czasu był to bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwą
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania