Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Powiększ Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Zgłaszająca osoba: asiuleczka_kubeczka

Produkt przeznaczony pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała. Dzięki naturalnym właściwościom miąższu aloesowego skutecznie łagodzi świąd, pieczenie, przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry. Skraca czas trwania podrażnień i stanu zapalnego skóry, koi objawy uczuleń. Naturalnie nawilża naskórek. Ma działanie ściągające, bakteriostatyczne, przeciwgrzybicze.
Może być stosowany jako samodzielny produkt pielęgnacyjny lub jako podkład pod inne kosmetyki, ponieważ poprawia ich wchłanianie przez skórę.

Skład: Naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera (84,8%), woda dejonizowana, gliceryna, trietanolamina, karbomer, tokoferol (naturalna witamina E), alantoina, kwas askorbinowy, diaolidinylomocznik, metyloparaben.

Cena: ok. 70zł / 118ml
/ic/

• raz działa raz nie działa
  • Kupiłam ją ze względu na to że mój syn miał na skórze zmiany od AZS, ale mimo regularnego stosowania nie podziałało. Wiec szukałam innych zastosowań. Bardzo szybko uśmierza ból, dosłownie w 1 sekundzie po posmarowaniu, jakoś nie zauważyłam żeby sińce czy inne rany szybciej się goiły. Rąk za bardzo mi nie nawilża, wolę zwykły krem ale smaruje nim twarz i jest wygładzona, niestety zaczerwienienia i krost się nie pozbyłam. Galaretka jest bardzo wydajna ale denerwuje mnie to że się tak jakby klei po nałożeniu ( jak klej szkolny w sztyfcie) i ma podobny zapach do kleju. Cena wygórowana. Kupiłabym ponownie tylko ze względu na to że szybko uśmierza ból.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić paulita85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have !!!
  • Galaretkę tę mam w rodzinie od lat, tak więc można powiedzieć, że się z nią "wychowywałam"- i z jej czerwoną, rozgrzewającą siostrą oraz żółtym miąższem W dzieciństwie stosowała go na mnie mama, teraz mam własne opakowanie

Świetnie goi wszelkie ranki, ukąszenia, ugryzienia, minimalizuje swędzenie, ból, jest bardzo wydajna (jedno opakowanie starcza na kilka lat, używałam także po terminie ważności i działała wciąż tak samo), szybko się wchłania, można używać także w jamie ustnej (jest bezpieczna).

Czytałam też, że pomaga na trądzik - wystarczy posmarować problemowe miejsca na noc. Wypróbuję, i mam przeczucie, że się nie zawiodę

Pół gwiazdki odejmuję za cenę, mimo iż to inwestycja na lata.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdybym mogła, dałabym mu 10 gwiazdek!
  • Poleciła mi go kuzynka kosmetyczka, która była zdruzgotana stanem mojej twarzy. Jedynym minusem jest cena, ale tak naprawdę tubka jest spora i wystarczy cieniutka warstwa na pokrycie ran.

+ za wielozadaniowość (ja stosuję go głównie na pryszcze każdego rodzaju, blizny potrądzikowe, zadrapania ze strupem, siniaki, a moja mama na bliznę pooperacyjną; nawet raz smarowałam nim przypalone prostownicą ucho, które się strasznie babrało - leczenie zajęło 3 dni, smarowałam tylko wieczorem)
    + za niesamowitą szybkość działania
    + za wydajność (wieczorem smaruję cieniutką warstwę punktowo na przyszcza - rano jest o wiele mniejszy i mniej czerwony, lub nie ma go wcale).
    + za przyjemny zapach

Polecam szczególnie tym osobom, które próbowały już wszystkiego na pryszcze. Ja najpierw myję buzię, bardzo dokładnie oczyszczam tonikiem z resztek makijażu, nakładam punktowo na pryszcze i blizny i idę spać. Taki wieczorny rytuał pozwala mi się budzić codziennie z czystą buzią.

Używam tego produktu od: października

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić WhoRunTheWorld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna na podrażnienia
  • Miałam wielki problem z podrażnioną skórą na ramionach (rany aż do krwi) i ta galaretka je zagoiła w ciągu tygodnia, teraz pozostało mi tylko zlikwidować blizny.

PLUSY:
    +jest w stanie zagoić wszelkie podrażnienia skóry (oparzenie, rozdrapanie, ukąszenia komarów itd. itd.)
    +fajnie chłodzi
    +łagodzi swędzenie skóry

MINUSY:
    -przez chwilę piecze, gdy nałoży się ją na świeżą ranę
    -nałożona w większej ilości klei się, ale nie tak żeby jakoś specjalnie mi to przeszkadzało
    -cena nie zachwyca, galaretkę można kupić w internecie, ale radzę szukać "konsultantów" w swojej okolicy (mają taniej, a działa to podobnie jak Oriflame czy AVON)

Generalnie - używa tego cała moja rodzina na wszystko od ok. pół roku (dlatego aż tyle opakowań zużytych; podejrzewam, zę gdybym używała galaretki sama, na pół roku wystarczyłoby jedno-półtora opakowania), gdy tylko mam jakieś podrażnienie/ukąszenie itd. od razu sięgam po galaretkę i po paru godzinach mogę zapomnieć, że coś mnie bolało/swędziało.

Ilość zużytych opakowań: 4-5 ale używa cała rodzina

Chcesz pochwalić AlexInStrangeland za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aloesowy kompres
  • Produkt do zadań specjalnych. Gdzie aloesowa emulsja sobie nie radzi tam aloesową galaretkę pośle
    Galaretka nawilża, regeneruje, łagodzi podrażnienia i stany zapalne więc jest zastosowanie jest naprawdę wszechstronne.Oprócz aloesu zawiera mocznik, alantoinę, vit E i C. Aplikacja jest bardzo wygodna, a galaretka daje przyjemny efekt chłodzenia w momencie nakładania co mi odpowiada i daje uczucie komfortu.
    Ja zazwyczaj stosuję ją pod oczy w celu złagodzenia podrażnień po demakijażu, lub gdy skóra jest sucha i napięta.Dodatkowo stosuję:
    + jako maska nawilżająca na twarz
    + leczenie drobnych zmian trądzikowych
    + oparzenia słoneczne
    + podrażnienia po depilacji
    Ogólnie galaretka ma same plusy, jednak gdy zbyt dużo jej nałożymy zaczyna się rolować więc pod makijaż się nie nadaje...
    Tak więc produkt specyficzny do stosowania w ekstremalnych sytuacjach
    Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić CARLA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magiczna
  • O galaretce dowiedziałam się od koleżanki, wspomniała o tym że wspaniale koi skórę i łagodzi podrażnienia. W końcu skusiłam się i jestem zachwycona
    Wspaniale nawilża, jest lekka i przyjemna. Znakomicie koi i goi, stosowałam po usunięciu ząbka i opuchlizna zeszła bardzo szybko. Stosuję ją zawsze pod kremy, pod oczy, nawet do pielęgnacji miejsc intymnych. Po ostatnim opalaniu również zdała egzamin.

Jest bardzo wydajna, zapach niemal niewyczuwalny (typowy zapach aloesu).

Cena może lekko wygórowana, ale za te efekty wszystko jej wybaczam

Naprawdę polecamUżywam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba nie ma minusów
  • Oprócz ceny, niestety.
    Początkowo nieprzychylnie podchodziłam do firmy Forever, ta sprzedaż przez konsultantów, zero sklepów, zachwyty, trochę mi zalatywało Amwayem. Ale w końcu uległam, nie pamiętam już czy ta galaretka była moim pierwszym zakupem, ale została w mojej łazience do dziś. Jest świetna na wszelkiego rodzaju podrażnienia, oparzenia, niesamowicie szybko łagodzi piekącą skórę. Ja na przykład używam jej po depilacji, kiedy moje nogi są spuchnięte i obolałe po torturach wyrywania włosków. Smaruję na noc, a rano podrażnienia i czerwone kropki są już niewidoczne Żaden specyfik stosowany wcześniej nie radził sobie z podrażnieniami tak dobrze. Naprawdę wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie cudo miało być
  • Szukałam z uporem maniaka preparatu na poprawe cery..suche skórki,ranki po obcowaniu z pryszczami(zimowa zmoraSzczypie diabelstwo jak jasna...w tych miejscach ranek,..Nie wiem,nie czułam ani ukojenia,ani tego nawilżenia..U mnie się nie sprawdziłaWiem,że dobroczynne właściwości Aloe Vera są wykorzystywane przez wiele nacji na świecie od wieków . Miąższ tej niezwykłej rośliny zawiera ponad 75 substancji odżywczych, 200 składników aktywnych, 20 minerałów, 18 aminokwasów oraz 12 witamin...ale co z tego jak galaretka nie jest tania,a w sumie niewiele pomaga(jesli mówimy o twarzy)Przyjemności stosowania-zero!!! Używam tego produktu od: 4 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna na podrażnioną skórę
  • produkt jest idelany po zabiegach kosmetycznych typu oczyszczanie kwasy zeby ukoic skore. odjelam gwiazdke poniewaz srednio mi lezy forma kosmetyku jako galaretki wszystko się klei itd. ale na wszelkie zaczerwieniea super. stosowałam ja tylko na twarz, nigdy nie uzyłam w innym miejscu. moja mama dzięki temu skutecznie załagodziła tradzik różowaty.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Chcesz pochwalić piwn00ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupię ponownie
  • Ten żel był w rodzinie od bardzo dawna. Był, bo coraz trudniej było go dostać, aż w końcu wszyscy o nim zapomnieli.

Stosowali go wszyscy, od maluchów po starszyznę na wszelkiego rodzaju podrażnienia, wypryski, uczulenia. Mój tata chyba jako jedyny jakoś reagował na niego negatywne, ale nie pamiętam do końca czy to na pewno on-ktoś na pewno.

Ja smarowałam nim twarz jako nawilżacz i pomagał w zwalczaniu dronych ranek i niedoskonałości. Wydaje mi się, że delikatnie reguluje łojotok skóry, a suche i swędzące placki powstałe przy ŁZS zmniejszają się i nie jest to już tak dokuczliwe.

Mama stosowała na podrażnienie po depilacji pod pachami i żel zawsze rozwiązywał problem krostek, szczypania i ogólnej tkliwości skóry.

Kupię ponownie, jak tylko rozpatrzę się gdzie można go nabyć. Mam nadzieję, że skład sie nie zmienił znacznie.
    Nie jest wydajny ze względu na jego uniwersalność, ale to ostatnie akurat uważam za plus.

Warto spróbować!

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, krem dla całej rodziny

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Rewelacyjny w leczeniu ranek, zadrapań, stłuczeń. Łagodzi podrażnienia, lekko chłodzi skórę. Ma przyjemny zapach.
    Jego jedynym minusem jest nadmierna lepkość.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić skejtusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny!
  • Produkt ten i firma Forever Living jest w mojej rodzinie odkąd się urodziłam, ponieważ moja babcia jest 'konsultantką' tej firmy. Używam go więc już od siedemnastu lat i z ręką na sercu powiedzieć mogę , że jest to naprawdę dobry produkt, warty swojej ceny. Leczy wszystko pryszcze, blizny, rany. Jednym słowem: POLECAM!

Chcesz pochwalić pepemaly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Regeneracja i nawilżanie!
  • Stosuję wieczorem. Rano mam ładnie zregenerowaną cerę.
    Wysoka intensywność w:
    +regenerowaniu
    Pomaga lepiej niż jakieś Contractubexy do leczenia blizn trądzikowych. Codziennie wcieram przez jakieś minuty w blizny. Widzę, jak bledną, a z czoła szybko mi zniknęły.
    +nawilżaniu (doskonale)
    Po dwutygodniowym opalaniu nad morzem bez pielęgnacji nawilżającej uzupełniło mi nawilżenie. Cera chłonie ten miąższ.
    +łagodzeniu podrażnień
    +silny a jednocześnie delikatny dobry dla mojej wrażliwej cery
    Do tego:
    +ściąga
    jak subtelny peeling
    Ogólnie:
    +wielokierunkowość w działaniu
    Wysoka jakość:
    +ma naturalną wit. E (C też ma)
    +skoncentrowana formuła (85% miąższu)
    +ma miąższ stabilizowany - czyli bardzo zbliżony do naturalnego
    +najbogatsza w substancje odżywcze ,,Aloe barbadensis\'\' Miller
    Do tego:
    +nietestowany na zwierzętach

-cena
    -producent powinien zaznaczyć, że jest LEKKO bakteriostatyczny i przeciwgrzybiczy (ale leczy ściąganiem przy regularnym stosowaniu)
    -lepki i klei się, ale znalazłam na to sposób: mąka ziemniaczana-zmatuje wszystko
    -ma glicerynę
    -nie zauważyłam- jak jest napisane- lepszego wchłaniania innych preparatów, jeśli się je nałoży na galaretkę
    Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Chcesz pochwalić muszka_julituszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Jestem zachwycona tą galaretką! Doskonale nawilza,łagodzi podrażnienia i sprawia,że skóra jest gładka i wygląda na wypoczętą. Dzięki niej wszystkie inne kremy nakładane na nią doskonale sie wchłaniają i nawet wydaje mi się,że lepiej działają. Pomogła mi nawilżyc moją mega suchą cere,pełną niedoskonałości,które znikają w oka mgnieniu. Wszelkie ranki goją sie szybciej. Uzywam rano przed kremem i wieczorem solo. Świetnie sprawdza sie rowniej po opalaniu i po depilacji.Dostałam ją w prezencie i gdy tylko się skończy lece po kolejną pomino ceny uzywam jej ponad 2 miesiace,a nie czuję żeby w ogóle jej ubyło. Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: 2miesiecy

Chcesz pochwalić meggson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • A więc tak...kilka lat temu podczas przejażdżki motorem jako pasażer w krótkich spodenkach ze strachu poprzykładałam sobie łydki do rur wydechowych ;( nie muszę chyba podkreślać, że były bardzo gorące. Skóra na nogach mi zeszła, porobiły się wielkie pęcherze. Wtedy dostałam w swoje ręce właśnie też żelik plus jakiś spray z tej serii ale nazwy nie pamiętam. Stosowałam sumiennie, dwa razy dziennie, aż oparzenia poschodziły, potem tylko jeszcze przez jakiś czas smarowałam aby nie pozostały blizny.Muszę powiedzieć, że ten specyfik to jakieś cudo, ponieważ nie został ani ślad z tamtego zdarzenia.Wszystko się ładnie pogoiło. Jak dla mnie jest to magiczny produkt. Naprawdę godny polecenia, jeśli chodzi o poparzenia i różnego rodzaju blizny.

Chcesz pochwalić Alexandra1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy wypróbowany kosmetyk
  • Zarówno galaretka, jak i firma Forever Living Products są ze mną praktycznie od urodzenia. Nie potrafię opisać słowami cudów jakie wyprawia ten kosmetyk. Nigdy mnie nie zawiodła i jest właściwie na wszystko: oparzenia, skaleczenia, zadrapania, blizny, ugryzienia, krwawiące dziąsła i wszystkie inne nieprzyjemne zdarzenia. Przyspiesza ich gojenie, łagodzi ból. Używam jej także do nawilżenia skóry ciała jak i twarzy. Niezastąpiona w każdej sytuacji. Od zawsze na zawsze ze mną.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat.
    Ilość zużytych opakowań: wiele.

Chcesz pochwalić Avangardii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niemal panaceum
  • Swego czasu dystrybucją tych kosmetyków zajmowała się moja mama, stąd znam je doskonale. Galaretka jest wspaniałym produktem, którym m.in. uleczyłam skórę po oparzeniu rozpuszczalnikiem - piekło, jak diabli, ale galaretka dała radę, działając jak kojący opatrunek. Muszę zaopatrzyć się w nią znowu, bo działa naprawdę świetnie, wszędzie tam, gdzie boli, swędzi, piecze i pali

Używam tego produktu od: używałam kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić KarolinaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Używam tego produktu od dawna i mogę szczerze go wszystkim polecic! rewelacyjny nawilżacz! używam go przeważnie osobno, jednak zdarza mi się łączyc go z innymi preparatami. konsystencja mi nie przeszkadza, jest lekka, chociaz delikatnie lepka, fakt.

Moj ojciec używa jej na hemoroidy i mowi ze nie ma preparatu na ten problem lepszego! o oparzeniach juz nei wspomne jak swietnie je ugasza!!!

z pewnoscia kazdy kto sięgnie po ten preparat, bedzie mieć swiadomosc swietnej pielegnacji i poczucie zadbania skory! POLECAM!!!

Używam tego produktu od:roku

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Emilia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo !!
  • Gorąco polecam, produkt DOSKONAŁY !!

- uniwersalny
    - świetny w wielu przypadkach
    - nawilża
    - działa leczniczo
    - niezastąpiony w wypadku podrażnionej skóry
    - dzięki niemu wyleczyłam skazę u mojego Skarba

Jedyny minus, to lepkość, ale jesteśmy w stanie to wybaczyć, w zamian za to ile dobrego dla nas zrobił Używam tego produktu od:kilku lat
    Ilość zużytych opakowań:wiele

Chcesz pochwalić kolciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Ten produkt jest zawsze w moim domu (od jakiś 10 lat co najmniej). Jest idealny jako środek "pierwszej pomocy" Na oparzenia, skaleczenia, ukąszenia, stany zapalne itd. Uchronił mnie już od niejednej blizny po oparzeniu. Nie wyobrażam sobie życia bez tego żelu

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić sweeney za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • dostałem od koleżanki razem ze sztyftem do ust, który już kiedyś oceniłem. Może Moderator wyrzucił tę recenzję??? Jak kilka innych.

Kosmetyk bardzo dobry. Miałem wrastającego włosa na twarzy. Włos usunąłem, ale zrobił sie stan zapalny. Ta galaretka pomogła mi uprać się z tym w bardzo szybkim bo 3 dniowym tępie. Przez pierwsze 2 dni działał jak opatrunek. Trzeciego dnia pomagał zmniejszyć zaczerwienienie.

Jedyny minus to lepkość produktu. przyklej asie do tego wszystko, co fruwa w powietrzu.

Używam tego produktu od: miesiąc temu

Chcesz pochwalić maxymilian za czytelną i pomocną recenzję?