Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Powiększ Forever Living, Aloe Vera Gelly (Galaretka aloesowa)

Zgłaszająca osoba: asiuleczka_kubeczka

Produkt przeznaczony pielęgnacji skóry twarzy oraz całego ciała. Dzięki naturalnym właściwościom miąższu aloesowego skutecznie łagodzi świąd, pieczenie, przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry. Skraca czas trwania podrażnień i stanu zapalnego skóry, koi objawy uczuleń. Naturalnie nawilża naskórek. Ma działanie ściągające, bakteriostatyczne, przeciwgrzybicze.
Może być stosowany jako samodzielny produkt pielęgnacyjny lub jako podkład pod inne kosmetyki, ponieważ poprawia ich wchłanianie przez skórę.

Skład: Naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera (84,8%), woda dejonizowana, gliceryna, trietanolamina, karbomer, tokoferol (naturalna witamina E), alantoina, kwas askorbinowy, diaolidinylomocznik, metyloparaben.

Cena: ok. 70zł / 118ml
/ic/

• raz działa raz nie działa
  • Kupiłam ją ze względu na to że mój syn miał na skórze zmiany od AZS, ale mimo regularnego stosowania nie podziałało. Wiec szukałam innych zastosowań. Bardzo szybko uśmierza ból, dosłownie w 1 sekundzie po posmarowaniu, jakoś nie zauważyłam żeby sińce czy inne rany szybciej się goiły. Rąk za bardzo mi nie nawilża, wolę zwykły krem ale smaruje nim twarz i jest wygładzona, niestety zaczerwienienia i krost się nie pozbyłam. Galaretka jest bardzo wydajna ale denerwuje mnie to że się tak jakby klei po nałożeniu ( jak klej szkolny w sztyfcie) i ma podobny zapach do kleju. Cena wygórowana. Kupiłabym ponownie tylko ze względu na to że szybko uśmierza ból.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić paulita85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • must have !!!
  • Galaretkę tę mam w rodzinie od lat, tak więc można powiedzieć, że się z nią "wychowywałam"- i z jej czerwoną, rozgrzewającą siostrą oraz żółtym miąższem W dzieciństwie stosowała go na mnie mama, teraz mam własne opakowanie

Świetnie goi wszelkie ranki, ukąszenia, ugryzienia, minimalizuje swędzenie, ból, jest bardzo wydajna (jedno opakowanie starcza na kilka lat, używałam także po terminie ważności i działała wciąż tak samo), szybko się wchłania, można używać także w jamie ustnej (jest bezpieczna).

Czytałam też, że pomaga na trądzik - wystarczy posmarować problemowe miejsca na noc. Wypróbuję, i mam przeczucie, że się nie zawiodę

Pół gwiazdki odejmuję za cenę, mimo iż to inwestycja na lata.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdybym mogła, dałabym mu 10 gwiazdek!
  • Poleciła mi go kuzynka kosmetyczka, która była zdruzgotana stanem mojej twarzy. Jedynym minusem jest cena, ale tak naprawdę tubka jest spora i wystarczy cieniutka warstwa na pokrycie ran.

+ za wielozadaniowość (ja stosuję go głównie na pryszcze każdego rodzaju, blizny potrądzikowe, zadrapania ze strupem, siniaki, a moja mama na bliznę pooperacyjną; nawet raz smarowałam nim przypalone prostownicą ucho, które się strasznie babrało - leczenie zajęło 3 dni, smarowałam tylko wieczorem)
    + za niesamowitą szybkość działania
    + za wydajność (wieczorem smaruję cieniutką warstwę punktowo na przyszcza - rano jest o wiele mniejszy i mniej czerwony, lub nie ma go wcale).
    + za przyjemny zapach

Polecam szczególnie tym osobom, które próbowały już wszystkiego na pryszcze. Ja najpierw myję buzię, bardzo dokładnie oczyszczam tonikiem z resztek makijażu, nakładam punktowo na pryszcze i blizny i idę spać. Taki wieczorny rytuał pozwala mi się budzić codziennie z czystą buzią.

Używam tego produktu od: października

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić WhoRunTheWorld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna na podrażnienia
  • Miałam wielki problem z podrażnioną skórą na ramionach (rany aż do krwi) i ta galaretka je zagoiła w ciągu tygodnia, teraz pozostało mi tylko zlikwidować blizny.

PLUSY:
    +jest w stanie zagoić wszelkie podrażnienia skóry (oparzenie, rozdrapanie, ukąszenia komarów itd. itd.)
    +fajnie chłodzi
    +łagodzi swędzenie skóry

MINUSY:
    -przez chwilę piecze, gdy nałoży się ją na świeżą ranę
    -nałożona w większej ilości klei się, ale nie tak żeby jakoś specjalnie mi to przeszkadzało
    -cena nie zachwyca, galaretkę można kupić w internecie, ale radzę szukać "konsultantów" w swojej okolicy (mają taniej, a działa to podobnie jak Oriflame czy AVON)

Generalnie - używa tego cała moja rodzina na wszystko od ok. pół roku (dlatego aż tyle opakowań zużytych; podejrzewam, zę gdybym używała galaretki sama, na pół roku wystarczyłoby jedno-półtora opakowania), gdy tylko mam jakieś podrażnienie/ukąszenie itd. od razu sięgam po galaretkę i po paru godzinach mogę zapomnieć, że coś mnie bolało/swędziało.

Ilość zużytych opakowań: 4-5 ale używa cała rodzina

Chcesz pochwalić AlexInStrangeland za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aloesowy kompres
  • Produkt do zadań specjalnych. Gdzie aloesowa emulsja sobie nie radzi tam aloesową galaretkę pośle
    Galaretka nawilża, regeneruje, łagodzi podrażnienia i stany zapalne więc jest zastosowanie jest naprawdę wszechstronne.Oprócz aloesu zawiera mocznik, alantoinę, vit E i C. Aplikacja jest bardzo wygodna, a galaretka daje przyjemny efekt chłodzenia w momencie nakładania co mi odpowiada i daje uczucie komfortu.
    Ja zazwyczaj stosuję ją pod oczy w celu złagodzenia podrażnień po demakijażu, lub gdy skóra jest sucha i napięta.Dodatkowo stosuję:
    + jako maska nawilżająca na twarz
    + leczenie drobnych zmian trądzikowych
    + oparzenia słoneczne
    + podrażnienia po depilacji
    Ogólnie galaretka ma same plusy, jednak gdy zbyt dużo jej nałożymy zaczyna się rolować więc pod makijaż się nie nadaje...
    Tak więc produkt specyficzny do stosowania w ekstremalnych sytuacjach
    Używam tego produktu od: 5 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić CARLA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magiczna
  • O galaretce dowiedziałam się od koleżanki, wspomniała o tym że wspaniale koi skórę i łagodzi podrażnienia. W końcu skusiłam się i jestem zachwycona
    Wspaniale nawilża, jest lekka i przyjemna. Znakomicie koi i goi, stosowałam po usunięciu ząbka i opuchlizna zeszła bardzo szybko. Stosuję ją zawsze pod kremy, pod oczy, nawet do pielęgnacji miejsc intymnych. Po ostatnim opalaniu również zdała egzamin.

Jest bardzo wydajna, zapach niemal niewyczuwalny (typowy zapach aloesu).

Cena może lekko wygórowana, ale za te efekty wszystko jej wybaczam

Naprawdę polecamUżywam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba nie ma minusów
  • Oprócz ceny, niestety.
    Początkowo nieprzychylnie podchodziłam do firmy Forever, ta sprzedaż przez konsultantów, zero sklepów, zachwyty, trochę mi zalatywało Amwayem. Ale w końcu uległam, nie pamiętam już czy ta galaretka była moim pierwszym zakupem, ale została w mojej łazience do dziś. Jest świetna na wszelkiego rodzaju podrażnienia, oparzenia, niesamowicie szybko łagodzi piekącą skórę. Ja na przykład używam jej po depilacji, kiedy moje nogi są spuchnięte i obolałe po torturach wyrywania włosków. Smaruję na noc, a rano podrażnienia i czerwone kropki są już niewidoczne Żaden specyfik stosowany wcześniej nie radził sobie z podrażnieniami tak dobrze. Naprawdę wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie cudo miało być
  • Szukałam z uporem maniaka preparatu na poprawe cery..suche skórki,ranki po obcowaniu z pryszczami(zimowa zmoraSzczypie diabelstwo jak jasna...w tych miejscach ranek,..Nie wiem,nie czułam ani ukojenia,ani tego nawilżenia..U mnie się nie sprawdziłaWiem,że dobroczynne właściwości Aloe Vera są wykorzystywane przez wiele nacji na świecie od wieków . Miąższ tej niezwykłej rośliny zawiera ponad 75 substancji odżywczych, 200 składników aktywnych, 20 minerałów, 18 aminokwasów oraz 12 witamin...ale co z tego jak galaretka nie jest tania,a w sumie niewiele pomaga(jesli mówimy o twarzy)Przyjemności stosowania-zero!!! Używam tego produktu od: 4 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna na podrażnioną skórę
  • produkt jest idelany po zabiegach kosmetycznych typu oczyszczanie kwasy zeby ukoic skore. odjelam gwiazdke poniewaz srednio mi lezy forma kosmetyku jako galaretki wszystko się klei itd. ale na wszelkie zaczerwieniea super. stosowałam ja tylko na twarz, nigdy nie uzyłam w innym miejscu. moja mama dzięki temu skutecznie załagodziła tradzik różowaty.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Chcesz pochwalić piwn00ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kupię ponownie
  • Ten żel był w rodzinie od bardzo dawna. Był, bo coraz trudniej było go dostać, aż w końcu wszyscy o nim zapomnieli.

Stosowali go wszyscy, od maluchów po starszyznę na wszelkiego rodzaju podrażnienia, wypryski, uczulenia. Mój tata chyba jako jedyny jakoś reagował na niego negatywne, ale nie pamiętam do końca czy to na pewno on-ktoś na pewno.

Ja smarowałam nim twarz jako nawilżacz i pomagał w zwalczaniu dronych ranek i niedoskonałości. Wydaje mi się, że delikatnie reguluje łojotok skóry, a suche i swędzące placki powstałe przy ŁZS zmniejszają się i nie jest to już tak dokuczliwe.

Mama stosowała na podrażnienie po depilacji pod pachami i żel zawsze rozwiązywał problem krostek, szczypania i ogólnej tkliwości skóry.

Kupię ponownie, jak tylko rozpatrzę się gdzie można go nabyć. Mam nadzieję, że skład sie nie zmienił znacznie.
    Nie jest wydajny ze względu na jego uniwersalność, ale to ostatnie akurat uważam za plus.

Warto spróbować!

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, krem dla całej rodziny

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij