Powiększ Bielenda, Kuracja Parafinowa, Krem na dzień do szorstkich dłoni, słabych paznokci i twardych skórek

Zgłaszająca osoba: Estella

Profesjonalny krem o delikatnej konsystencji pielęgnuje przesuszoną, szorstką i podrażnioną skórę dłoni w ciągu dnia. Innowacyjna formuła odmładzająca likwiduje oznaki wiotczenia, napina skórę, rozjaśnia plamy i przebarwienia.
Preparat zabezpiecza i chroni dłonie, wzmacnia elastyczność skóry, koi i przeciwdziała podrażnieniom. W widoczny sposób poprawia kondycję paznokci, zapobiega ich kruchości.
Zawiera:
- parafinę
- olej ze słodkich migdałów
- witaminy młodości
- panthenol

Cena: ok. 10zł / 75ml
/e/

• jest dobrze
  • Z tym kremem to jest tak, że trzeba znalesc na niego złoty środek..tzn..mogła bym go zaminusowac, aaaaale..zaczelam używać go na noc, więc jego minusy przestały być jakby istotne..
    Krem bardzo długo się wchłania, jest dosyć gęsty przez co sprawia wrażenie jak by "zapychał skórę" dłoni..jeżeli mialabym uzywac go na dzien to dostała bym świra.
    Stosuje go na noc i jestem zadowolona. Krem bardzo ładnie pachnie, po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że dłonie są mniej przesuszone i skóra jest miększa.
    Polecam go na noc.
    Na dzień odradzam. Dlatego odejmuje gwiazdkę.

Używam tego produktu od: jakis czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KittyCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można spróbować
  • Dla mojej dojrzałej skóry ten krem jest trochę za słaby żeby go stosować jako nocny ratunek. Na dzień może być, ale trochę mnie denerwuje jego zapach i tępa powłoczka jaką zostawia na skórze. Smaruję się nim przed wyjściem z domu - w tramwaju czytam książki, a dzięki niemu mam tak tępe ręce, że przewracanie kartek to pestka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Zdzicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespecjalny
  • Krem nie spełnił moich wymagań.

Zalety:
    - szybko się wchłania,
    - nie pozostawia tłustego filmu,
    - po zaaplikowaniu dłonie są aksamitne w dotyku,
    - cena.

Wady:
    - drażniący zapach, suchy dla nosa,
    - nawilża krótkotrwale,
    - nie odżywia,
    - mało wydajny,
    - tandetne opakowanie - dziubek się urwał i kremu już nie można było zakręcić.

Krem nadaje się jedynie dla niewymagającej skóry, natomiast moje dłonie są wiecznie przesuszone, w związku z czym dla mnie zupełnie się nie nadaje.

Używam tego produktu od: jesień/zima 2011

Chcesz pochwalić NatalieHet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Jeden z najlepszych kremów, jaki stosowałam. Idealny do torebki, do używania w terenie (praca, szkoła itp), gdyż bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstewki a przy tym bardzo dobrze nawilża. Przydatny również przy usuwaniu skórek w okół paznokci. Ma bardzo ładny, przyjemny zapach. Minus? Hm, jest troszkę nie wydajny.

Używam tego produktu od: dwa lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić xylometazolin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawilżenie i ochrona? BIELENDA!
  • TAAAAAAAAAAK!!!!!!!!

Plusy:
    +NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH!!!!!
    +cena
    +opakowanie
    +zapach (boski)
    +konsystencja
    +szybko się wchłania
    +chroni (na zimę - ideał)
    +nawilża
    +regeneruje
    +ma w składzie parafinę
    +zostawia na dłoniach fajny, ochronny film
    +nie klei się
    +wydajny

Minusów brak!

Obok Eveline Extra Soft mój drugi ukochany krem!

Chcesz pochwalić BarbFeder za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Jest to jeden z niewielu kremów w tej kategorii cenowej, który tak doskonale działa. Regeneruje idealnie skórę zniszczoną warunkami atmosferycznymi, działaniem detergentów itp. Użyłam już 7 tubek. Zawsze mam go w zapasie. Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić PlanetaStylu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla niewymagającej skóry
  • Krem jest owszem, bardzo dobry, ale tylko dla skóry lekko przesuszonej, nie ma mowy, aby nawilżył ekstremalnie suchą skórę czy skórki przy paznokciach. Dopiero gdy innym kremem poprawiłam kondycję przesuszonych dłoni mogłam zacząć go stosować.
    Ma ciekawą jakby żelową konsystencję i przepiękny zapach. Szybko się wchłania. Nie kupię kremu ponownie, bo ładny zapach to trochę za mało żeby kupić go ponownie.
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Doris Day za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO !
  • Najlepszy krem ! Pracuję w miejscu, gdzie jest bardzo suche powietrze, tylko te krem radzi sobie z suchymi rękami i jedyny nie pozostawia lepkiej mazi na rękach, czego nienawidzę. No i ten cudowny zapach !

Ilość zużytych opakowań: 2 całe zużyte, w trakcie 3 opakowania

Chcesz pochwalić PatrisyaStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • jeden z moich ulubionych kremów. dłonie po nim są świetnie nawilżone, skórki także. dodatkowym plusem jest piękny zapach, który uprzyjemnia stoswanie. konstytencja jest również w porządku, ręce nie lepią się, nie są tłuste. najlepsze efekty zauważam, stosując grubszą warstwę na noc. jedym minusem jest to, że krem dość szybko się kończy

Używam tego produktu od: lutego 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

Chcesz pochwalić glowinthedark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Idealny jeśli twoje dłonie są suche i szorstkie a skóra jest popękana. Krem idealnie odżywia i nawilża dłonie, szybko się wchłania, pięknie pachnie, regeneruje uszkodzony naskórek. Krem jest wydajny a cena przystępna. Polecam wszystkim którzy mają problem z suchą skórą.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić dzikakuna za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij