Joanna, Blond, Proteinowy rozjaśniacz do włosów

Powiększ Joanna, Blond, Proteinowy rozjaśniacz do włosów

Zgłaszająca osoba: ^FrOzEn^

Proteinowy rozjaśniacz do włosów do pasemek i balejażu. Sprawdzony i uznany preparat do rozjaśniania pasemek rozjaśnia nawet o 6 tonów zawiera ochronnie działające proteiny oraz wyciąg z rumianku. Zestaw zawiera: proszek rozjaśniający 35g + utleniacz 65ml + maseczka 10g.

Cena: 5-7zł
/e/

• rozjasnie,ale strasznie niszczy wlosy
  • cena niska,efekt rozjaśnienia zgodny z tym na opakowaniu,ale zapach jest tak drazniacy,ze ledwo można wytrzymać,wlosy sa strasznie zniszczone,suche,lamia się,wypadaja,nie ma szans roczesac ich bez nalozenia wcześniej odzywki.nie uczula

Używam tego produktu od: 2 razy uzylam
    Ilość zużytych opakowań: 2cale

Chcesz pochwalić aaaga83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę rozjaśnia
  • Miałam włosy w kolorach: jasny brąz na końcówkach przez bordowe boki i czerwień u góry - efekt prawie rocznych eksperymentów. Nałożyłam na całość i trzymałam ok. 45 min, założyłam, że co będzie to będzie Oczywiście odrost w bardzo jasnym blondzie, końcówki w blondzie słonecznym, reszta rozjaśniona do jasnego rudego blondu i na tyłach trochę miedzi. Z burej kupy czerwono-brązowej otrzymałam naprawdę jasne włosy! Gdyby ktoś chciał rozjaśnić do łagodnej pomarańczki, to naprawdę polecam Ja dążę do miodowego blondu, więc nałożę dziś na to Joannę Intensiv. Włosy nie aż tak bardzo zniszczone, a efekt naprawdę dobry + korzystna cena.

Dawno, dawno temu ściągłam również Joanną 3 kolory. Słoneczny blond zafarbowałam kolejno: jakąś czerwoną zmywalną pianką, Soczystą Maliną Naturii, a potem zwykłym brązem Garniera. Rozjaśniacz poradził sobie świetnie, otrzymałam kurczakowy blond, do pokrycia

Jedno opakowanie wystarczy na włosy do ramion. Polecam z czystym sumieniem! Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1, całe

Chcesz pochwalić thatsnotmyname za czytelną i pomocną recenzję?
  • spal włosy na trzy kolory
  • największa tragedia wśród rozjaśniaczy

+ wydajny

- piecze nie tylko skórę głowy ale i oczy
    - włosy trzykolorowe- żółte, pomarańczowe i brązowe
    - straszny zapach
    - stan włosów tragiczny- gumowate/kruszące się siano

niestety, nie polecam, choć poza tym produktem markę Joanna uwielbiam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić SceneQueene za czytelną i pomocną recenzję?
  • super moc w niskiej cenie
  • Jedyny, który rozjaśnił moje kłaczki. Włosy mam specyficzne - typowe cholery! Ciemne, oklapłe, spalone i rozdwojone (pewnie po tej upragnionej trwałej). Czyli sobie już wyjaśniliśmy, ze włosy dupiaste;P Mimo to, rozjaśniacz potrafi dokonać cudo. Wszystko zależy od czasu i kondycji włosa. Można osiągnąć jasno białe kosmyki lub lekko złotawe. Naprawdę działa!!! jednak po zabiegu możemy się spodziewać wysuszenia czy puszenia, ale kochane! wszystko ma swoją cenę

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: może trzy

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie pasuje
  • Jak dla mnie,jest to jeden z najlepszych rozjaśniaczy do włosów. Ale w moim wypadku nie sprawdził się. A szkoda!
    Bo za pierwszym razem efekt mnie powalił.
    Dla mnie ten rozjaśniacz był dobry na 2 razy..
    Później po dłuższym czasie zaczął mi strasznie wysuszać włosy,końcówki miałam popalone,włosy po 3 razie mi wypadły.. I trzymałam go krócej niż było podane na opakowaniu. Tym sposobem nazbierałam pół reklamówki włosów. Nieprzyjemnie pachnie,ale liczyłam bardziej na efekty niż zapach..
    Może to tylko mi się zdarzyło,ale jestem już zrażona do niego..

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania farby

Chcesz pochwalić Metamfetaminax za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa cuda!!
  • W maju tego roku przyszedł mi do głowy głupi pomysł ufarbowania sie na czerwono. konkretnie egzotyczna czerwień od wellatonu. W wakacje znudzil mi się ten kolor i spróbowałam wrócić do swojego jasnego blondu. Mam za sobą dwa zabiegi u fryzjerki, wydałam na nie ponad 200 złotych a nadal chodziłam z rudymi wlosami. Postanowiłam spróbować domowymi sposobami. Nałożyłysmy więc z siostrą ten rozjasniacz - uzywamy go w domu od lat i ja i siostra i mama. Potrzymałam jakis czas na włosach pod foliowym czepkiem i recznikiem, rozgrzewałam to wszystko jeszcze suszarka az czułam że płonie mi głowa a łzy same mi leciały z oczu Po spłukaniu oczywiście siano nie do rozczesania, ale.. wreszcie mam blond włosy!! aby się pozbyć siana wystarczyło nałożyć maskę - kokosową kurację do włosów zniszczonych z proteinami mlecznymi też od joanny i wszystko gra. Jestem wdzięczna siostrze i temu rozjaśniaczowi i w ogóle firmie Joanna za uratowanie moich włosów

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozjaśniacz jak rozjaśniacz
  • Rozjasniacz jak to rozjasniacz jets zabojstwem dla włosow. Jednakze chcialam bardzo wyjsc z czarnych wlosow i on mi w tym pomogl. Mam wlosy dlugie wiec zuzylam poltora opakowan choc powinnam 2.

plusy:
    * rozjasnił włosy ... w koncu od tego jest

minusy

*suche wrecz nitki
    *rozczesywnie to tragedia
    *jednym slowem zniszczone !

Teraz juz moje wlosy sa zregenerowane . Sa jak przed rozjasnianiem lecz regeneracje trwa conajmniej 4 miesiace z odpowiednimy kosmetykami

Zawdzieczam mu jednak moj obecny niespotykany kolor ktory kazdemu sie podoba. Jest to odcien trudny do opisania gdyz zmieszalam dwie farby :P To cos pomiedzy orzechem a rudym.

dziekuje :P

Używam tego produktu od: uzyłam go tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: półtora

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Invisiblee za czytelną i pomocną recenzję?
  • hehehehe
  • Gdyby nie mój dystans do siebie, to chyba bym się pocięła zaraz po tym, co zobaczyłam w lustrze po użyciu tego "CUDEŃKA".

Ale od początku:
    Farbowałam się dwa lata na rudo (Mango z L'Oreala) i nagle zachciało mi się odmiany i postanowiłam trzasnąć sobie blond. Kupiłam sobie to cudactwo (lubię eksperymentować, a moje dość spontaniczne podejście do rzeczywistości i brak problemu pt. "co ludzie powiedzą" mi to wręcz ułatwiają ^^) za jakieś 8zł. Poprosiłam moją wprawioną w farbowanie włosów siostrę, żeby mi pomogła. Nie dość, że tego rozjaśniacza jest baaardzo mało, to jeszcze w błyskawicznym tempie zasycha i nierównomiernie się nakłada. Siostra miała problem, ratowała się jak tylko mogła. W zasadzie na próżno.

Efekt był powalający: żółty odrost, jasnopomarańczowa reszta włosów i pasek czarnego odrostu, którego rozjaśniacz nie złapał. Uratował mnie Superjasny blond popielaty z Garniera, po 2 farbowaniach włosy wyglądają całkiem ok (oprócz tej plamy po odroście...), więc siłą rzeczy powrót do blondu oceniam jako w miarę udany.

Niemniej jednak rozjaśnił moje włosy i nie zniszczył mi ich jakoś wybitnie, za co daję mu 2 gwiazdki.

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie - dla włosów farbowanych.
  • Mam ciemne, farbowane włosy. Było widać już naturalne odrosty, więc była pora na farbowanie. Postanowiłam, że zmienię kolor. Do upragnionego odcienia potrzebowałam rozjaśniania. Wybrałam ten oto rozjaśniacz...
    Co mogę powiedzieć na jego temat ? Hm...
    Jest na pewno rewelacyjny ale wyłącznie do włosów wcześniej NIE farbowanych lub farbowanych ale NIE na ciemne odcienie.
    Odrosty złapało na blond, natomiast resztę włosów gdzie nie gdzie rozjaśniło - lekko.
    Włosy były wysuszone, to prawda, ale nie ma co się dziwić w końcu każdy rozjaśniacz tak ma.
    Odżywka dołączona do opakowania niezła, ale też nie rewelacyjna.
    Minus za to że w opakowaniu nie było rękawiczek.
    Ogólnie dobra i tania - ale nie dla ciemnych włosów.

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić re_dred za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚREDNI.
  • Kupiłam, bo chciałam sobie zrobić ombre.
    Moje włosy przed rozjaśnianiem były na jakieś 6 cm od góry w kolorze blondu (taki bardziej mysi, szarawy kolor), zaś tak od ucha w dół lekko rudawe, złote.
    Rozjaśniłam tylko kocówki, niestety są żółte, ale to nie wina rozjaśniacza, a po prostu koloru moich włosów, w końcu z pomarańczu musi wyjść żółty...
    Trzymałam ten rozjaśniać na włosach ok 30 - 35 minut, w wersji z wodą 12%. Miał rozjaśnić nawet o 6 tonów, myślę, że efekt jaki dał, to maksymalnie 4 tony. Efekt nie jest szczególnie spektakularny, ale widoczny.

+ cena, bardzo tani.
    + łatwo dostępny.
    + ma odżywkę w opakowaniu.
    + nie zostawia zapachu na włosach.

- niestety śmierdzi, co jest bardzo nieprzyjemne podczas aplikacji.
    - nie rozjaśnia z intensywnością, jaką obiecuje producent.
    - bardzo mi zniszczył końcówki, rozdwajają się, włosy są szorstkie, suche, ciężko się rozczesują.

Nie polecam, bardzo przeciętny produkt, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić Lilllyanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem o co chodzi..
  • Kupilam poniewaz chcialam sama wykonac sobie ombre lekkie w domu. i co ? Kompletnie nie ruszyl moich wlosow [ które cale zycie rozjasnialam a aktualnie mam czarne] nie wiem o co chodzi , sprawdzalam date wazności . Totalnie sie zawiodlam .

Używam tego produktu od: Od wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mylenka124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • B.d rozjasniacz ale tylko do wlosow od koloru ciemny blond do jasny wyjdzie naprawdę ładny kolor bez
  • Używam joanny od 20lat fakt że 10lat temu jak jeszcze opakowanie było jasne niebieskie był lepszy nie nie robił tego pomarańczu- tu chodzi o ten z woda od 6 do 9% czyli ten co rozjasnia o 4 -5tonow.w raz ze zmiana szaty graficznej zmienił się chyba też sklad bo zamiast jasnych były pomarańczowe. natomiast jeśli chodzi o ten z woda 12% 5-6 tonów to jest on dla mnie idealny mam naturalny ciemny blond wlosy nie mają złotego odcienia a raczej mysi Chodz z bliska pod słońce świecą się na zloto.robię zawsze Odrosty trzymam 45mim dodam że przy utlenianiu 6 czy 9%były pomarańczowe to właśnie tamten drugi rozjasniacz 4.5ton. tym mam piękny blond nawet farby nie potrzebuje. ale teraz uwaga! Chodz jestem weteranka joanny spaliłam wlosy co wyszlo dopiero po 2mies. rozjasniacz jak zwykle 45m trzymałam ale tylko na Odroscie Chcialam sobie zrobic kolor bo jednak joanna nawet najbardziej rozjasn.ma ciepły odcien. więc zaraz na drugi dzien farbą joanny naturia kolor szlachetna perła używam często fajny odcien. trzymałam 40min. potem była pielęgnacja plaza słońce co dzień. w październiku wlosy od prawej str zaczęły się łamać do wysokosci nad uchem. zaznaczam że mam wlosy dł za łopatki musiałam skrócic za ramiona nie ściełam z uwagi że nie pracowałam nie wchodzilam z domu do końca marca urosły 5cm więc już było można wyjść trzeba było tylko druga str skrócić do dł tamtej. powiem że można rozjasniac ale nie dzien po dniu.zresztą siostra ma ciemny brąz i rozjasn. 2razy pod rząd w końcu miala blond ale żółty jej przebijał chociaż ciągle plukala plukank.srebrn.tak jakby ten pigment cały czas się odradzal we wlosy. a moje spalone wlosy uratował gliss kur regeneracja ten z pomarańczowym. po nim wlosy przestały się łamać szampon i też osobno odżywka ale za to zmieniał kolor wl na zolty.radzę nie używać częściej niż raz w miesiącu

Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

Chcesz pochwalić karesuanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Ja nie narzekam, wybrałam ten produkt bo skusiła mnie cena, bo 5.99zł to na prawdę malutko...
    chciałam rozjaśnić troszkę moje ciemne wlosy aby zafarbować na jasny brąz... nie chciałam uzyskać blondu dlatego też rozcieńczyłam produkt(tak jak radzono w ulotce) do wody utlenionej 9% i włosy są rozjaśnione tak jak chciałam ale co najważniejsze nie wypadają, nie są popalone a wręcz przeciwnie po dodanej maseczce są mięciutki w dotyku... musze przyznać, że jestem zadowolona

Używam tego produktu od: wczoraj :P

Chcesz pochwalić Ecia1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Morderstwo dla włosa
  • Zaczne od tego ,że chciałam miec jasne blond pasemka za niską cene.Oczywiscie dostrzegłam rozjaśniacz joanny.Użyłam zgdonie z instrukcją i po 30 min zmyłam.Po wysuszeniu aż mnie ciarki przeszły moje pasemka były żółtawe to jeszcze gumowate i zaczeły wypadać garsciami oraz plączyły się.Zanim doprowadziłam je do normy mineły 3 miesiące.Po pasemkach została tylko garstka włosów.

Plusy:
    -tani
    -łatwo dostępny
    -odżywka

Minusy:
    -brzydki odcień
    -cholernie niszczy i rozdwaja
    -wypadają

Jeśli lubicie swoje włosy to nie narażajcie je na ten rozjaśniacz.

Używam tego produktu od: 2009

Chcesz pochwalić Beautyfull za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak zniszczyc włosy w 30 minut
  • Dzieku bogu fabrowałam tylko końcówki, kolor wyszedł jakiś rudy, włosy były w opłakanym stanie, sztywne nie ma nawet dołączonej odżywki, nic. Woda dołączona do tego rozjaśniacza ma 12%. Masakra. Ale po tym rozjasniaczu koncówki załapały mi na piekną czerwień, a i tak potem je ścięłam, więc nie narobiło mi to dużo szkody :Używam tego produktu od: wakacjiIlość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Alicyja69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • FRABY DO WLOSOW Rozjasniacze tak NAPRAWDE TYLKO Oszpecaja nasze wlosy
  • To NASZA polska marka i kiepska,ten rozjasniacz bardzo niszczy wlosy odcien wyplowialy,oszpeca tak naprawde nasze wlosy;peaniw wynika to ze swojego silnego dzialania,no ale cos kosztem czegos ,jesli chce byc sie jasnym blond aniolemUżywam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: jedno opakowanie

plusy:
    -cena 6 zl

minusy:

-efekt wscieklego pudla na wlosach

-zniszczone wlosy

-siano z wlosow ten rozjasniacz robi

W ulotce zaznaczono ze w przypadku cienszych wlosow trzeba rozcienczyc dolaczona wode do 8%.

Chcesz pochwalić Polski Bursztyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale niszczy
  • Użyłam tego rozjaśniacza w chwili gdy nie pomógł rozjaśniacz też Joanny ale zmieniający odcień włosów o 4-5 tonów.
    Rozjaśnił chociaż trzymałam go krótko na głowie, nie wiem czy inny podołałby moim odpornym na sciaganie koloru włosom. Jednak tydzień wcześniej użyłam na włosach czarnych dekoloryzatora l'oreala na to położyłam farbę, następnie dzień przed użyciem recenzjowanego produktu położyłam na włosy rozjasniacz słabszy, ten o którym pisałam. I na to farbę. Moje włosy były w miare zdrowe i miłe w dotyku. Były w stanie zaskakująco dobrym jak na takie eksperymenty. Kolor jednak był nie do przyjęcia więc na następny dzień nałożyłam na całą głowę TEN rozjaśniacz do pasemek.

Moje piekne włosy są w stanie opłakanym, połowa z nich wypadła mi z głowy. boje sie je czesac, żeby nie wypadły wszystkie. Nigdy nie miałam tak zniszczonych włosów nawet gdy rozjaśniałam 4 razy w ciągu tygodnia, oczywiscie innym rozjasniaczem.
    Mam blond, ale jakim kosztem.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Alamanthe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Myślę, że do pasemek nadaje się idealnie
  • Zacznę może od tego, że moje włosy mają naturalny kolor średni blond .. w lipcu wpadłam na pomysł żeby zrobić kilka pasemek blond, wyszły ślicznie.. robiłam to u fryzjerki, strasznie mi się podobały nie były ani za jasne , ani żółte.. po prostu wyglądały bardzo naturalnie

2 dni temu postanowiłam rozjaśnić całe włosy .. nie czytając ulotki nałożyłam rozjaśniacz na całe włosy, tylko i wyłącznie z mojej głupoty (bo przecież na ulotce jest napisane żeby unikać kontaktu ze skórą głowy) głowa zaczęła mnie szczypać ... trzymałam rozjaśniacz na włosach 25 minut.. spłukałam ..i co zobaczyłam ? żółte włosy . podchodzące pod rudy . załamałam się totalnie. nałożyłam połową odżywki, która była dołączona do opakowania i zostawiłam ją na włosach na jakieś 20 minut. Włosy nie są jakoś bardzo zniszczone. A co do odratowania koloru blond i pozbycia się żółtego odcienia polecam szampon Joanny - Ultra Color System. Już po zaledwie 2 myciach ( zostawiałam pianę na włosach na 10-15 minut) żółty odcień zniknął nie całkowicie ale jestem zadowolona z aktualnego koloru moich włosów jedynym minusem moim zdaniem jest drażniący zapach rozjaśniacza

Ilość zużytych opakowań: najpierw niewielka ilość do pasemek później 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marlenka2006147 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 56 raz(y)
  • Bardzo dobry.
  • Nie rozumiem negatywnych opini o tym produkcie.
    Każdy, kto rozjaśnia włosy musi być świadomy, że rozjaśnianie włosów ma nieodwracalny i bardzo negatywny skutek dla włosów. Jest to zmiana naturalnej struktury włosa, a co za tym idzie, każdy, kto włosy rozjaśnia musi być świadomy, że może mieć ono negatywny wpływ na kondycję i wygląd włosa.

Tyle tytułem wstępu

Plusy rozjaśniacza:

+naprawdę intensywnie rozjaśnia- nałożyłam go na włosy czarne jak heban, a wyszły jasny blond

Tyle plusów. Myślę, że to podstawowe zadanie rozjaśniacza. Nałożyłam go na całe włosy i efekt był świetny.

Myślę, że większość negatywnych opinii bierze się z faktu nieczytania ulotki! Na instrukcji napisane jest, że jeżeli ktoś ma włosy słabe, wcześniej farbowane, zniszczone to trzeba "rozwodnić" utleniacz zawarty w pudełku.

Minusem jest to, że przesusza włosy, ale odżywki doprowadzają włosy do porządku

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 2, 3

Chcesz pochwalić khloe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Ma mam włosy koloru typowego ciemnego brązu.
    Po zrobieniu odrostów tym rozjaśniaczem, zrobiłam sobie z włosów jesień średniowiecza. Po 20 minutach WYBIELIŁ mi włosy totalnie, były "prawie" przeźroczyste. Po kilku myciach zaczęły się łamać i wypadać. Teraz minęły już 2 m-ce, i intensywnymi maskami troszkę je odratowałam. Wyleczyłam się się z rozjaśniania włosów na bardzo długo.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Chcesz pochwalić ewa101010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie!
  • Jestem na nie!
    Kupiłam ten produkt z tego względu , iż zafarbowałam włosy blondem i złapało tylko odrosty. Zeby jakoś wygladać nałożyłam rozjaśniacz na resztę włosów i co ? NIC ! Nie złapał włosów wcale :/ Efekt jest taki,że tylko zniszczylam sobie włosy . Po farby i rozjaśniacze joanny nie sięgnę już w ogóle.

Używam tego produktu od: Użyłam tylko raz.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić xXCinderellaXx5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Rozjaśniacz jak rozjaśniacz, wiadomo że niszczy włosy. To co mi się najbardziej podobało to instrukcja obsługi, która polecała, żeby rozcieńczyć wodę utlenioną, jeżeli chcemy uzyskać słabszy efekt. Rozcieńczyłam ją mocno, w stosunku 1:3 woda utleniona:woda zwykła i taka kombinacja ładnie, lekko rozjaśniła mi włosy. Chciałam uzyskać taki efekt i byłam bardzo zadowolona

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Za mocny!
  • 12 % rozjaśniacz jest rzeczywiście za mocny. Rozjaśniłam nim pół roku temu całe włosy i efekt był opłakany, końcówki odłamywały mi się i na nic ścięcie o 10cm, i tak się odłamywały. No a i tak dobrze nie rozjaśnił, bo miałam żółto-rude włosy, a rozjaśniałam z średniego brązu. Do dzisiaj żadna tańsza farba "np. garnier" nie chwyta mi dobrze włosów, żaden kolor nie ma głębi i spłukuje się baaaaardzo szybko. A jak rok temu rozjaśniałam słabszym rozjaśniaczem to wszystko było w porządku.
    Tak więc szczerze nie polecam.

Używam tego produktu od: raz użyłam
    Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie

Chcesz pochwalić Rudax za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry!
  • w związku z tym, iż jest to rozjaśniacz oczywiste jest, że w jakims stopniu pogarsza kondycje włosów w zależności od tego w jakim stanie je mamy
    ja jestem zadowolona z efektów,gdyz rozjaśniam tylko odrosty aby farba w odcieniu jasny blond na który od jakiegos czasu farbuje włosy dała jednolity efekt,a zazwyczaj odrosty pozostawały o ton ciemniejsze - naturalne mam średni brąz
    a więc rozjaśnia naprawdę dobrze a trzymam tylko 10 minut na odrostach
    niska cena
    kolor wychodzi troche zółtawy ale potem i tak nakładam od razu farbę i efekt super!
    lepszy niz rozjaśniacz joanny w takim niebieskim opakowaniu którego też używałam
    nie widzę większych szkód jeśli chodzi o kondycje włosów, może troche przesuszone,ale nakładam często odżywki

Używam tego produktu od: użyłam raz, ale już przy nim zostanę
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić beaciax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, dziala!
  • Zaczne od tego ze najpierw chcialam rozjasnic wlosy delia ale nic nie chwycilo wiec godzine pozniej dalam joanne. oczywiscie z folia i recznikiem bo moje wlosy sa "pancerne". i tu zaskoczenie - ladnie, rownomiernie rozjasnila wprawdzie mam kurczakowy blond ale u mnie to i tak szczyt mozliwosci. zreszta i tak na to idzie farba. co do kondycji wlosow - sa tylko b.suche, ale po 2 rozjasnianiach to nie ma cudow. wody utlenionej nie rozcienczalam a nie mam zadnych popalonych, polamanych czy wypadajacych wlosow.

+ dobrze rozjasnia
    + nie niszczy specjalnie
    + dobra konsystencja

- okrutny zapach momentami
    - wysusza

podsumowujac: jestem na tak, dziala na moich wlosach.

Używam tego produktu od: Pierwszy ray
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić psotka8 za czytelną i pomocną recenzję?