Joanna, Blond, Proteinowy rozjaśniacz do włosów

Powiększ Joanna, Blond, Proteinowy rozjaśniacz do włosów

Zgłaszająca osoba: ^FrOzEn^

Proteinowy rozjaśniacz do włosów do pasemek i balejażu. Sprawdzony i uznany preparat do rozjaśniania pasemek rozjaśnia nawet o 6 tonów zawiera ochronnie działające proteiny oraz wyciąg z rumianku. Zestaw zawiera: proszek rozjaśniający 35g + utleniacz 65ml + maseczka 10g.

Cena: 5-7zł
/e/

• rozjasnie,ale strasznie niszczy wlosy
  • cena niska,efekt rozjaśnienia zgodny z tym na opakowaniu,ale zapach jest tak drazniacy,ze ledwo można wytrzymać,wlosy sa strasznie zniszczone,suche,lamia się,wypadaja,nie ma szans roczesac ich bez nalozenia wcześniej odzywki.nie uczula

Używam tego produktu od: 2 razy uzylam
    Ilość zużytych opakowań: 2cale

Chcesz pochwalić aaaga83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę rozjaśnia
  • Miałam włosy w kolorach: jasny brąz na końcówkach przez bordowe boki i czerwień u góry - efekt prawie rocznych eksperymentów. Nałożyłam na całość i trzymałam ok. 45 min, założyłam, że co będzie to będzie Oczywiście odrost w bardzo jasnym blondzie, końcówki w blondzie słonecznym, reszta rozjaśniona do jasnego rudego blondu i na tyłach trochę miedzi. Z burej kupy czerwono-brązowej otrzymałam naprawdę jasne włosy! Gdyby ktoś chciał rozjaśnić do łagodnej pomarańczki, to naprawdę polecam Ja dążę do miodowego blondu, więc nałożę dziś na to Joannę Intensiv. Włosy nie aż tak bardzo zniszczone, a efekt naprawdę dobry + korzystna cena.

Dawno, dawno temu ściągłam również Joanną 3 kolory. Słoneczny blond zafarbowałam kolejno: jakąś czerwoną zmywalną pianką, Soczystą Maliną Naturii, a potem zwykłym brązem Garniera. Rozjaśniacz poradził sobie świetnie, otrzymałam kurczakowy blond, do pokrycia

Jedno opakowanie wystarczy na włosy do ramion. Polecam z czystym sumieniem! Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1, całe

Chcesz pochwalić thatsnotmyname za czytelną i pomocną recenzję?
  • spal włosy na trzy kolory
  • największa tragedia wśród rozjaśniaczy

+ wydajny

- piecze nie tylko skórę głowy ale i oczy
    - włosy trzykolorowe- żółte, pomarańczowe i brązowe
    - straszny zapach
    - stan włosów tragiczny- gumowate/kruszące się siano

niestety, nie polecam, choć poza tym produktem markę Joanna uwielbiam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić SceneQueene za czytelną i pomocną recenzję?
  • super moc w niskiej cenie
  • Jedyny, który rozjaśnił moje kłaczki. Włosy mam specyficzne - typowe cholery! Ciemne, oklapłe, spalone i rozdwojone (pewnie po tej upragnionej trwałej). Czyli sobie już wyjaśniliśmy, ze włosy dupiaste;P Mimo to, rozjaśniacz potrafi dokonać cudo. Wszystko zależy od czasu i kondycji włosa. Można osiągnąć jasno białe kosmyki lub lekko złotawe. Naprawdę działa!!! jednak po zabiegu możemy się spodziewać wysuszenia czy puszenia, ale kochane! wszystko ma swoją cenę

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: może trzy

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie pasuje
  • Jak dla mnie,jest to jeden z najlepszych rozjaśniaczy do włosów. Ale w moim wypadku nie sprawdził się. A szkoda!
    Bo za pierwszym razem efekt mnie powalił.
    Dla mnie ten rozjaśniacz był dobry na 2 razy..
    Później po dłuższym czasie zaczął mi strasznie wysuszać włosy,końcówki miałam popalone,włosy po 3 razie mi wypadły.. I trzymałam go krócej niż było podane na opakowaniu. Tym sposobem nazbierałam pół reklamówki włosów. Nieprzyjemnie pachnie,ale liczyłam bardziej na efekty niż zapach..
    Może to tylko mi się zdarzyło,ale jestem już zrażona do niego..

Używam tego produktu od: 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania farby

Chcesz pochwalić Metamfetaminax za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa cuda!!
  • W maju tego roku przyszedł mi do głowy głupi pomysł ufarbowania sie na czerwono. konkretnie egzotyczna czerwień od wellatonu. W wakacje znudzil mi się ten kolor i spróbowałam wrócić do swojego jasnego blondu. Mam za sobą dwa zabiegi u fryzjerki, wydałam na nie ponad 200 złotych a nadal chodziłam z rudymi wlosami. Postanowiłam spróbować domowymi sposobami. Nałożyłysmy więc z siostrą ten rozjasniacz - uzywamy go w domu od lat i ja i siostra i mama. Potrzymałam jakis czas na włosach pod foliowym czepkiem i recznikiem, rozgrzewałam to wszystko jeszcze suszarka az czułam że płonie mi głowa a łzy same mi leciały z oczu Po spłukaniu oczywiście siano nie do rozczesania, ale.. wreszcie mam blond włosy!! aby się pozbyć siana wystarczyło nałożyć maskę - kokosową kurację do włosów zniszczonych z proteinami mlecznymi też od joanny i wszystko gra. Jestem wdzięczna siostrze i temu rozjaśniaczowi i w ogóle firmie Joanna za uratowanie moich włosów

Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozjaśniacz jak rozjaśniacz
  • Rozjasniacz jak to rozjasniacz jets zabojstwem dla włosow. Jednakze chcialam bardzo wyjsc z czarnych wlosow i on mi w tym pomogl. Mam wlosy dlugie wiec zuzylam poltora opakowan choc powinnam 2.

plusy:
    * rozjasnił włosy ... w koncu od tego jest

minusy

*suche wrecz nitki
    *rozczesywnie to tragedia
    *jednym slowem zniszczone !

Teraz juz moje wlosy sa zregenerowane . Sa jak przed rozjasnianiem lecz regeneracje trwa conajmniej 4 miesiace z odpowiednimy kosmetykami

Zawdzieczam mu jednak moj obecny niespotykany kolor ktory kazdemu sie podoba. Jest to odcien trudny do opisania gdyz zmieszalam dwie farby :P To cos pomiedzy orzechem a rudym.

dziekuje :P

Używam tego produktu od: uzyłam go tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: półtora

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Invisiblee za czytelną i pomocną recenzję?
  • hehehehe
  • Gdyby nie mój dystans do siebie, to chyba bym się pocięła zaraz po tym, co zobaczyłam w lustrze po użyciu tego "CUDEŃKA".

Ale od początku:
    Farbowałam się dwa lata na rudo (Mango z L'Oreala) i nagle zachciało mi się odmiany i postanowiłam trzasnąć sobie blond. Kupiłam sobie to cudactwo (lubię eksperymentować, a moje dość spontaniczne podejście do rzeczywistości i brak problemu pt. "co ludzie powiedzą" mi to wręcz ułatwiają ^^) za jakieś 8zł. Poprosiłam moją wprawioną w farbowanie włosów siostrę, żeby mi pomogła. Nie dość, że tego rozjaśniacza jest baaardzo mało, to jeszcze w błyskawicznym tempie zasycha i nierównomiernie się nakłada. Siostra miała problem, ratowała się jak tylko mogła. W zasadzie na próżno.

Efekt był powalający: żółty odrost, jasnopomarańczowa reszta włosów i pasek czarnego odrostu, którego rozjaśniacz nie złapał. Uratował mnie Superjasny blond popielaty z Garniera, po 2 farbowaniach włosy wyglądają całkiem ok (oprócz tej plamy po odroście...), więc siłą rzeczy powrót do blondu oceniam jako w miarę udany.

Niemniej jednak rozjaśnił moje włosy i nie zniszczył mi ich jakoś wybitnie, za co daję mu 2 gwiazdki.

Chcesz pochwalić dreamboat_queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie - dla włosów farbowanych.
  • Mam ciemne, farbowane włosy. Było widać już naturalne odrosty, więc była pora na farbowanie. Postanowiłam, że zmienię kolor. Do upragnionego odcienia potrzebowałam rozjaśniania. Wybrałam ten oto rozjaśniacz...
    Co mogę powiedzieć na jego temat ? Hm...
    Jest na pewno rewelacyjny ale wyłącznie do włosów wcześniej NIE farbowanych lub farbowanych ale NIE na ciemne odcienie.
    Odrosty złapało na blond, natomiast resztę włosów gdzie nie gdzie rozjaśniło - lekko.
    Włosy były wysuszone, to prawda, ale nie ma co się dziwić w końcu każdy rozjaśniacz tak ma.
    Odżywka dołączona do opakowania niezła, ale też nie rewelacyjna.
    Minus za to że w opakowaniu nie było rękawiczek.
    Ogólnie dobra i tania - ale nie dla ciemnych włosów.

Używam tego produktu od: 1 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić re_dred za czytelną i pomocną recenzję?
  • ŚREDNI.
  • Kupiłam, bo chciałam sobie zrobić ombre.
    Moje włosy przed rozjaśnianiem były na jakieś 6 cm od góry w kolorze blondu (taki bardziej mysi, szarawy kolor), zaś tak od ucha w dół lekko rudawe, złote.
    Rozjaśniłam tylko kocówki, niestety są żółte, ale to nie wina rozjaśniacza, a po prostu koloru moich włosów, w końcu z pomarańczu musi wyjść żółty...
    Trzymałam ten rozjaśniać na włosach ok 30 - 35 minut, w wersji z wodą 12%. Miał rozjaśnić nawet o 6 tonów, myślę, że efekt jaki dał, to maksymalnie 4 tony. Efekt nie jest szczególnie spektakularny, ale widoczny.

+ cena, bardzo tani.
    + łatwo dostępny.
    + ma odżywkę w opakowaniu.
    + nie zostawia zapachu na włosach.

- niestety śmierdzi, co jest bardzo nieprzyjemne podczas aplikacji.
    - nie rozjaśnia z intensywnością, jaką obiecuje producent.
    - bardzo mi zniszczył końcówki, rozdwajają się, włosy są szorstkie, suche, ciężko się rozczesują.

Nie polecam, bardzo przeciętny produkt, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić Lilllyanne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij