Joanna, Blond, Proteinowy rozjaśniacz do włosów

Joanna, Blond, Proteinowy rozjaśniacz do włosów

Proteinowy rozjaśniacz do włosów do pasemek i balejażu. Sprawdzony i uznany preparat do rozjaśniania pasemek rozjaśnia nawet o 6 tonów zawiera ochronnie działające proteiny oraz wyciąg z rumianku. Zestaw zawiera: proszek rozjaśniający 35g + utleniacz 65ml + maseczka 10g.

Świetny !

Ja nie narzekam, wybrałam ten produkt bo skusiła mnie cena, bo 5.99zł to na prawdę malutko...
chciałam rozjaśnić troszkę moje ciemne wlosy aby zafarbować na jasny brąz... nie chciałam uzyskać blondu dlatego też rozcieńczyłam produkt(tak jak radzono w ulotce) do wody utlenionej 9% i włosy są rozjaśnione tak jak chciałam ale co najważniejsze nie wypadają, nie są popalone a wręcz przeciwnie po dodanej maseczce są mięciutki w dotyku... musze przyznać, że jestem zadowolona

Używam tego produktu od: wczoraj :P

Bardzo dobry choc trzeba z nim ostrożnie

Bardzo dobry rozjasniacz. Ja uzywałam go do zrobienia pasemek. Idealny chłodny odcien blondu wyszedł na moich mysich albo jak kto woli jasnobrązowych włosach. Nie wiem czy efekt by byl tak dobry na ciemniejszych wlosach ale ja jestem bardzo zadowolona.

Niestety trzeba z nim bardzo ostroznie! Jest bardzo silny i ma duszący zapach! Nie przetrzymywac na włosach dłuzej niz to konieczne. Jak swedzi lub głowa robi sie gorąca nie zwlekac ze zmyciem.

Włosy sa troche przesuszone jak to po rozjasniaczu ale dobra maseczka jest przy tym produkcie.
Nie polecam tego produktu stosowac zbyt często.

Ogólnie polecam ale z rozwagą! Ja robilam pasemka co 5-6 mies takze o zniszczenia sie nie bałam.

Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

rozjasnie,ale strasznie niszczy wlosy

cena niska,efekt rozjaśnienia zgodny z tym na opakowaniu,ale zapach jest tak drazniacy,ze ledwo można wytrzymać,wlosy sa strasznie zniszczone,suche,lamia się,wypadaja,nie ma szans roczesac ich bez nalozenia wcześniej odzywki.nie uczula

Używam tego produktu od: 2 razy uzylam
Ilość zużytych opakowań: 2cale

naprawdę rozjaśnia

Miałam włosy w kolorach: jasny brąz na końcówkach przez bordowe boki i czerwień u góry - efekt prawie rocznych eksperymentów. Nałożyłam na całość i trzymałam ok. 45 min, założyłam, że co będzie to będzie :) Oczywiście odrost w bardzo jasnym blondzie, końcówki w blondzie słonecznym, reszta rozjaśniona do jasnego rudego blondu i na tyłach trochę miedzi. Z burej kupy czerwono-brązowej otrzymałam naprawdę jasne włosy! Gdyby ktoś chciał rozjaśnić do łagodnej pomarańczki, to naprawdę polecam :) Ja dążę do miodowego blondu, więc nałożę dziś na to Joannę Intensiv. Włosy nie aż tak bardzo zniszczone, a efekt naprawdę dobry + korzystna cena.

Dawno, dawno temu ściągłam również Joanną 3 kolory. Słoneczny blond zafarbowałam kolejno: jakąś czerwoną zmywalną pianką, Soczystą Maliną Naturii, a potem zwykłym brązem Garniera. Rozjaśniacz poradził sobie świetnie, otrzymałam kurczakowy blond, do pokrycia ;)

Jedno opakowanie wystarczy na włosy do ramion. ;) Polecam z czystym sumieniem!

spal włosy na trzy kolory

największa tragedia wśród rozjaśniaczy

+ wydajny

- piecze nie tylko skórę głowy ale i oczy
- włosy trzykolorowe- żółte, pomarańczowe i brązowe
- straszny zapach
- stan włosów tragiczny- gumowate/kruszące się siano

niestety, nie polecam, choć poza tym produktem markę Joanna uwielbiam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

super moc w niskiej cenie

Jedyny, który rozjaśnił moje kłaczki. Włosy mam specyficzne - typowe cholery! Ciemne, oklapłe, spalone i rozdwojone (pewnie po tej upragnionej trwałej). Czyli sobie już wyjaśniliśmy, ze włosy dupiaste;P Mimo to, rozjaśniacz potrafi dokonać cudo. Wszystko zależy od czasu i kondycji włosa. Można osiągnąć jasno białe kosmyki lub lekko złotawe. Naprawdę działa!!! jednak po zabiegu możemy się spodziewać wysuszenia czy puszenia, ale kochane! wszystko ma swoją cenę

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: może trzy

Mi nie pasuje

Jak dla mnie,jest to jeden z najlepszych rozjaśniaczy do włosów. Ale w moim wypadku nie sprawdził się. A szkoda!
Bo za pierwszym razem efekt mnie powalił.
Dla mnie ten rozjaśniacz był dobry na 2 razy..
Później po dłuższym czasie zaczął mi strasznie wysuszać włosy,końcówki miałam popalone,włosy po 3 razie mi wypadły.. I trzymałam go krócej niż było podane na opakowaniu. Tym sposobem nazbierałam pół reklamówki włosów. Nieprzyjemnie pachnie,ale liczyłam bardziej na efekty niż zapach..
Może to tylko mi się zdarzyło,ale jestem już zrażona do niego..

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania farby

działa cuda!!

W maju tego roku przyszedł mi do głowy głupi pomysł ufarbowania sie na czerwono. konkretnie egzotyczna czerwień od wellatonu. W wakacje znudzil mi się ten kolor i spróbowałam wrócić do swojego jasnego blondu. Mam za sobą dwa zabiegi u fryzjerki, wydałam na nie ponad 200 złotych a nadal chodziłam z rudymi wlosami. Postanowiłam spróbować domowymi sposobami. Nałożyłysmy więc z siostrą ten rozjasniacz - uzywamy go w domu od lat i ja i siostra i mama. Potrzymałam jakis czas na włosach pod foliowym czepkiem i recznikiem, rozgrzewałam to wszystko jeszcze suszarka az czułam że płonie mi głowa a łzy same mi leciały z oczu ;) Po spłukaniu oczywiście siano nie do rozczesania, ale.. wreszcie mam blond włosy!! aby się pozbyć siana wystarczyło nałożyć maskę - kokosową kurację do włosów zniszczonych z proteinami mlecznymi też od joanny i wszystko gra. Jestem wdzięczna siostrze i temu rozjaśniaczowi i w ogóle firmie Joanna za uratowanie moich włosów ;)

Rozjaśniacz jak rozjaśniacz

Rozjasniacz jak to rozjasniacz jets zabojstwem dla włosow. Jednakze chcialam bardzo wyjsc z czarnych wlosow i on mi w tym pomogl. Mam wlosy dlugie wiec zuzylam poltora opakowan choc powinnam 2.

plusy:
* rozjasnił włosy ... w koncu od tego jest

minusy

*suche wrecz nitki
*rozczesywnie to tragedia
*jednym slowem zniszczone !

Teraz juz moje wlosy sa zregenerowane . Sa jak przed rozjasnianiem lecz regeneracje trwa conajmniej 4 miesiace z odpowiednimy kosmetykami

Zawdzieczam mu jednak moj obecny niespotykany kolor ktory kazdemu sie podoba. Jest to odcien trudny do opisania gdyz zmieszalam dwie farby :P To cos pomiedzy orzechem a rudym.

dziekuje :P

Używam tego produktu od: uzyłam go tylko raz ;)
Ilość zużytych opakowań: półtora

hehehehe

Gdyby nie mój dystans do siebie, to chyba bym się pocięła zaraz po tym, co zobaczyłam w lustrze po użyciu tego "CUDEŃKA". :D

Ale od początku:
Farbowałam się dwa lata na rudo (Mango z L\'Oreala) i nagle zachciało mi się odmiany i postanowiłam trzasnąć sobie blond. Kupiłam sobie to cudactwo (lubię eksperymentować, a moje dość spontaniczne podejście do rzeczywistości i brak problemu pt. "co ludzie powiedzą" mi to wręcz ułatwiają ^^) za jakieś 8zł. Poprosiłam moją wprawioną w farbowanie włosów siostrę, żeby mi pomogła. Nie dość, że tego rozjaśniacza jest baaardzo mało, to jeszcze w błyskawicznym tempie zasycha i nierównomiernie się nakłada. Siostra miała problem, ratowała się jak tylko mogła. W zasadzie na próżno.

Efekt był powalający: żółty odrost, jasnopomarańczowa reszta włosów i pasek czarnego odrostu, którego rozjaśniacz nie złapał. Uratował mnie Superjasny blond popielaty z Garniera, po 2 farbowaniach włosy wyglądają całkiem ok (oprócz tej plamy po odroście...), więc siłą rzeczy powrót do blondu oceniam jako w miarę udany. :D

Niemniej jednak rozjaśnił moje włosy i nie zniszczył mi ich jakoś wybitnie, za co daję mu 2 gwiazdki. :)

nie - dla włosów farbowanych.

Mam ciemne, farbowane włosy. Było widać już naturalne odrosty, więc była pora na farbowanie. Postanowiłam, że zmienię kolor. Do upragnionego odcienia potrzebowałam rozjaśniania. Wybrałam ten oto rozjaśniacz...
Co mogę powiedzieć na jego temat ? Hm...
Jest na pewno rewelacyjny ale wyłącznie do włosów wcześniej NIE farbowanych lub farbowanych ale NIE na ciemne odcienie.
Odrosty złapało na blond, natomiast resztę włosów gdzie nie gdzie rozjaśniło - lekko.
Włosy były wysuszone, to prawda, ale nie ma co się dziwić w końcu każdy rozjaśniacz tak ma.
Odżywka dołączona do opakowania niezła, ale też nie rewelacyjna.
Minus za to że w opakowaniu nie było rękawiczek.
Ogólnie dobra i tania - ale nie dla ciemnych włosów.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

ŚREDNI.

Kupiłam, bo chciałam sobie zrobić ombre.
Moje włosy przed rozjaśnianiem były na jakieś 6 cm od góry w kolorze blondu (taki bardziej mysi, szarawy kolor), zaś tak od ucha w dół lekko rudawe, złote.
Rozjaśniłam tylko kocówki, niestety są żółte, ale to nie wina rozjaśniacza, a po prostu koloru moich włosów, w końcu z pomarańczu musi wyjść żółty...
Trzymałam ten rozjaśniać na włosach ok 30 - 35 minut, w wersji z wodą 12%. Miał rozjaśnić nawet o 6 tonów, myślę, że efekt jaki dał, to maksymalnie 4 tony. Efekt nie jest szczególnie spektakularny, ale widoczny.

+ cena, bardzo tani.
+ łatwo dostępny.
+ ma odżywkę w opakowaniu.
+ nie zostawia zapachu na włosach.

- niestety śmierdzi, co jest bardzo nieprzyjemne podczas aplikacji.
- nie rozjaśnia z intensywnością, jaką obiecuje producent.
- bardzo mi zniszczył końcówki, rozdwajają się, włosy są szorstkie, suche, ciężko się rozczesują.

Nie polecam, bardzo przeciętny produkt, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: wczoraj

nie wiem o co chodzi..

Kupilam poniewaz chcialam sama wykonac sobie ombre lekkie w domu. i co ? Kompletnie nie ruszyl moich wlosow [ które cale zycie rozjasnialam a aktualnie mam czarne] nie wiem o co chodzi , sprawdzalam date wazności . Totalnie sie zawiodlam .

Używam tego produktu od: Od wczoraj
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie