Helena Rubinstein, Color Clone Pressed Powder (Puder prasowany)

Helena Rubinstein, Color Clone Pressed Powder (Puder prasowany)

Prasowany puder z pigmentami Color Clone, które "odtwarzają" naturalny koloryt skóry, pozostawiając twarz jedwabiście gładką. Jego wyjątkowo aksamitna konsystencja, delikatnie wyrównuje niedoskonałości cery dając długotrwały brzoskwiniowy efekt. Color Clone to lekki i komfortowy puder, którego można używać indywidualnie lub jako uzupełnienie podkładu.

prasowany
Krycie
lekkie
kryjące

Najlepszy!

Poszłam do Sephory z zamiarem kupna pudru Givenchy Prisme Again. Potrzebowałam kosmetyku, który nie tylko wykończy makijaż, lekko zmatuje strefę T, lecz również pięknie rozświetli buzię i nada jej zdrowy, promienny wygląd. Ale usłyszałam, że PA nie ma i w najbliższym czasie nie będzie. Widząc rozpacz w moich oczach, miła pani ekspedientka poleciła mi HR Color Clone, twierdząc, że jest to jedyny puder, który matuje i rozświetla buzię. Kupiłam i byłam zachwycona!

Plusy:
- matuje (ale nie do tępego matu)
- pięknie rozświetla odbijając światło (nie ma efektu tony brokatu na twarzy)
-krycie jest delikatne (ale ja takie lubię)
- twarz wygląda na wypoczętą, zadbaną
- skóra jest promienna
- całość prezentuje się bardzo elegancko

Minusy:
cena? Można szukać tańszych odpowiedników, ale jeżeli interesuje nas konkretny efekt, warto zaoszczędzić i kupić produkt dobrej marki. Puder jest baaaardzo wydajny: przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na 1,5 roku.

Jest to najlepszy puder jaki dotąd miałam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 9g

Jest swietny;

Mam puder w nowym opakowaniu, z duzym lusterkiem , puder jest osloniety plastykowa wkladka dzieki ktorej puder nie osypie sie- gdyby sie pokruszyl- na lusterko. Matuje na dlugo i co najwazniejsze dla mnie nie podkresla suchych skorek i nie wlazi w pory. Polecam serdecznie!

Używam tego produktu od: 4m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

rewelacja

Do tej pory byłam wierną fanką pudru prasowanego Guarlain Les Voilettes,ale został on wycofany z produkcji jakiś czas temu.
Color clone jest dostępny taniej przez internet,ale nie byłam pewna jaki odcień jest dla mnie najlepszy.
Produkt ma eleganckie praktyczne opakowanie z dużym lusterkiem,dobrym do poprawek.Gąbeczka jest mała ale dobrze się nią nakłada.Jedynym minusem jest slaba trwalosc gabki.Po kilku praniach nadaje sie do wyrzucenia.
W pierwszej chwili miałam wrażenie,że jest minimalnie za jasny w stosunku do mojego podkładu,ale odcień 02 1/2 natural po prostu idealnie stopił sie z cerą.
Jest bardzo drobno zmielony,i wydajny,wystarczyła niewielka ilośc na pokrycie podkładu.Nie zauważyłam żadnego podkreślenia skórek,czy zmarszczek a z matowaniem jest duzo lepiej niż po Guerlanie.
Mam tlusta cerę i często się świecę,więc efekt matowania jest jak najbardziej pożądany.
Buzia wygląda po nim perfekcyjnie.
Właśnie znalazłam mój nowy ideał:)

Używam tego produktu od: wielu miesiecy

Ilość zużytych opakowań: wiele

Bardzo dobry puder

Bardzo dobry puder, wydajny, lekka konsystencja, miękki, miły, gładki, aksamitny. Przyjemny w aplikacji, nie kurzy się, nie osypuje. Posiada wygodne duże lusterko. Wad w nim nie znajduję, tylko cena zbyt wysoka. Nie wiem, czy go kupię ponownie, bo chcę też wypróbować inne marki.Używam tego produktu od: pół roku

absolutny hit

Chciałam się wstrzymać troszkę z napisaniem recenzji, ale nie wytrzymałam.
Ten puder jest absolutnie fantastyczny!
Przede wszystkim ma bardzo eleganckie opakowanie (inne niż na prezentowanym tutaj zdjęciu, może to jakaś nowa seria) z gigantycznym lusterkiem, które nie zniekształca i łatwo można poprawić makijaż. Po drugie dołączona gąbeczka do pudru nabiera go dokłądnie tyle, ile potrzeba.
Po trzecie gama kolorystyczna jest bogata, czyli każdy dobierze dla siebie odpowiedni odcień, a do tego jeszcze puder ma zdolność do dostosywania się do koloru podkładu lub cery, jeśli stosujemy go bez podkładu. Mam cerę mieszaną, która jednak BARDZO BARDZO świeci się w strefie T i nigdy nie umiałam sobie z nią poradzić, nawet przy dobrych podkładach matujących, ale ten puder pomógł mi na dobre. Daje długotrwały efekt, nawet przy zmianach temperatur, które zachodzą zimą (jeżdże autobusami, bo aut boję się jak ognia i nawet jeśli postoję na przystanku, później troszkę ogrzeję w autobusie, znów zmarznę wychodząc i wchodzę do ciepłego pomieszczenia, nie świecę się :) )
Kupiłam go za namową pani w Douglasie i na początku cena mnie dość poważnie poraziła, ale nie żałuję ani troszkę. Gorąco gorąco polecam!

Używam tego produktu od:tygodnia

Ideał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Istne cudeńko.
Nadaje aksamitnego wykończenia. Zmiękcza ryzy twarzy. Efekt jest cudowny.Nieskazitelna cera!
Nie ma słó którymi mogę wyrazić cóz to za wspaniałość na mojej buźce powstaje.
Nazwałam go magiczny kosmetyk.
Wszyscy wokół zachwycają sie moja buźką:)
Polecam go w połączeniu z color clone podkładem ,wtedy efekt jest niesamowity.

Używam tego produktu od:2lat

Super puder!

Wystawiłam ten puder bo nigdzie nie mogłam znaleźć recenzji na jego temat. Nie wiem czy spowodowane jest to tym, że jest nawet droższy od Diora czy Chanela, czy poprostu jest mało popularny. Napisać mogę o nim tyle, że miałam sobie kupić Diora ale zdecydowałam się na HR z powodu dużego wyboru spośród kolorów - mnie użekł 01 - jest idealny do mojej zaczerwienionej cery, ani jasny, ani ciemny, ani też różowy czego nie cierpię! Ma drobinki rozświetlające skórę i matuje mnie (zresztą jak wszystkie inne pudry) na niespełna 2 godziny (mam cerę mieszaną).
Napiszcie coś na jego temat!Używam tego produktu od: 1 miesiąca