Laboratorium Kosmetyczne AVA, Krem na rozszerzone raczynka do nóg i ciała

Laboratorium Kosmetyczne AVA, Krem na rozszerzone raczynka do nóg i ciała

Lekki krem oparty na bazie naturalnych wyciągów z perełkowca japońskiego, bogatego w rutynę, wyciągów z kasztanowca, cyprysu i lipy. Skutecznie zmniejsza zmiany naczyniowe na skórze ciała, głównie nóg. Poprawia elastyczność i wytrzymałość naczyń krwionośnych. Wzmacnia napięcie naczyń żylnych. Rozszerzone naczynka ulegają zwężeniu, przez co skóra staje się jaśniejsza. Krem wykazuje również właściwości przeciwzapalne i ściągające. Polecany jest do każdego rodzaju skóry z problemami naczyniowymi - ze skłonnością do pękania naczynek żylnych i występowania siniaków. Krem należy stosować codziennie, rano i wieczorem przez okres co najmniej 6 tygodni. Rozsmarować w miejscach skłonnych do pękania lub na popękanych już naczynkach żylnych, a także w miejscach powstałych siniaków. Krem uzyskał bardzo wysoką ocenę podczas badań aplikacyjnych ze względu na dużą skuteczność działania.

Nie działa!

Krem łagodnie pachnie, konstystencja niezła. Dobrze się wchłania, jest wydajny.

Ale...Nie działa! Stosowany nawet częściej niż zaleca producent - nie robi z naczynkami nic dobrego. Lepsze są żele z kasztanowcem lub odpowiednie produkty firmy Avene.

Ten krem nie robi nic złego, ale dobrego też nie. Podobno z tej serii niezły jest krem do twarzy- ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Może jak zniknie rozczarowanie firmą Ava - skuszę się na wypróbowanie kremu do twarzy - na razie mam głęboki uraz- bo produkty tej firmy są naturalne i ekologiczne ale po prostu nie działają!

Używam tego produktu od: 2 m iesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Trochę działa, ale czy wystarczająco?

- świetna konsystencja
- bardzo ładny zapach
- łatwo się wchłania
- nie pozostawia tłustego filmu
- nie jest bardzo drogi
- jest naturalny

Czy działa? Jeszcze nie wiem. Zużyłam jedno opakowanie, naczynka na nogach rzeczywiście przejaśniały i nie pojawiły się nowe, ale myślałam, że po miesiącu efekty będą jednak większe. Być może kupię jeszcze jeden, żeby zobaczyć, co będzie po 2 opakowaniach, ale nie jestem jeszcze pewna.

Chyba poszukam innego...

Rozjasnil mi kilka naczynek, ale wiekszosc bez zmian. malo tego, te co juz sa, pociemnialy, a w dodatku pojawily sie nowe :(
Nad zapachem i opakowaniem rozwodzic sie nie bede, bo to nie sa perfumy ani ozdoba na toaletke.

Używam tego produktu od: 4 miesiece
Ilość zużytych opakowań: chyba w trakcie 6

nie pomóg mi :-(

Niestety mi w ogóle nie pomógł :-(((
Stosowałam go na nogi przez miesiąc dwa razy dziennie i ... żadnych efektów ...a szkoda bo pokładałam w nim wielkie nadzieje.
Ma ładny zapach , dość ciężko się go rozprowadza.

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Jedyny na naczynka :)

Jedyny krem, który wzmacnia naczynka i je rozjaśnia, stają się praktycznie niewidoczne:) ładnie pachnie i ma w miarę lekką konsystencję, dobrze nawilża skórę, niestety trzeba trochę tubek zużyć żeby osiągnąć pożądany efekt a pojemność opakowania nie jest za duża i przy używaniu dwa razy dziennie starcza na ok. półtora tygodnia i za to odjęłam pół gwiazdki. Dla takiego efektu warto wydać troszkę pieniędzy:)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Fajny jako balsam...

Jedwabista konsystencja, słodkawy, śliczny zapach, cena niczego sobie, świetne uczucie nawilżenia i gładkości - tyle, jeśli chodzi o plusy.

Z minusów: trudno dostępny, no i mimo częstego stosowania (więcej niż dwa razy dziennie) zero rezultatu.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Cudo!

Od jakiegoś czasu moje naczynka na nogach stawały się coraz bardziej widoczne. Już nawet wstydziłam się chodzić w krótkich spodenkach - ostatnie wakacje przeżyłam w długich dżinsach.. Całe szczęście że trafiłam na ten krem :) Mimo, że nie używałam go regularnie - czasem raz, czasem dwa razy dziennie, a czasem wcale - ostatnio dostrzegłam ogromną różnicę w wyglądzie moich nóg! Oczywiście pajączki wciąż są, ale dużo bledsze i prawie niewidoczne! Jestem zachwycona działaniem tego kremu, a przyznam szczerze początkowo podeszłam do niego dość sceptycznie. POLECAM GORĄCO wszystkim które pajączki na nogach spędzają sen z powiek :)Używam tego produktu od: ok.2 miesięcy

KWC!!!

Jest to zbawienie dla nóg mających problem z pajączkami...nie mam jakis wielkich problemow ale juz kilka zylek mi peklo i sporo przebija sie przez skore i sa widoczne...ten krem jako jedyny w szybkim czasie wybiela juz istniejace i sprawia ze sa naprawde ledwo zauwazalne a te przebijajace z pod skory zanikaja....kocham ten krem..jego zalety to:
- wydajnosc
- niska cena -około 13-16zł
- bardzo fajna konsystencja..ani za gesta ani za rzadka
- przyjemny, nie intensywny zapach
- skuteczny!!!!!
Jego wada moze byc trudnosc z dostepem...raz udalo mi sie zakupic go w aptece ale ostatnio nigdzie nie moglam go dostac dlatego zamowilam przez internet :) polecam...
stosowalam tez Avon -laser na popekane naczynka i mimo ze tez jest dosc dobry to jego cena nie jest adekwatna do jakosci..

Używam tego produktu od: nie pamietam