Bielenda, Ideal Skin, Maseczka antybakteryjna z glinką zieloną

Powiększ Bielenda, Ideal Skin, Maseczka antybakteryjna z glinką zieloną

Zgłaszająca osoba: Anahstasia

Głęboko oczyszczająca maska do cery mieszanej, tłustej, z problemami trądzikowymi.
Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, głęboko oczyszcza pory skóry i ujścia gruczołów łojowych, redukuje zaczerwienienia i podrażnienia naskórka, ściąga rozszerzone pory skóry, wzmacnia, ujędrnia i wygładza naskórek.
Składniki aktywne:
- Glinka zielona - ma wspaniałe właściwości dezynfekujące, doskonała w leczeniu trądziku i wyprysków. Pielęgnuje, regeneruje i wzmacnia skórę. Ma także właściwości odżywcze i remineralizujące.
- Glinka biała - zawiera m. in.: krzem, wapń, magnez, żelazo, potas i sód, dzięki, czemu wpływa uspokajająco i kojąco na skórę wrażliwą, suchą, delikatną i zmęczoną. Poprawia jej mikrokrążenie, oczyszcza, łagodnie ściąga pory, odświeża, odżywia i wygładza cerę.
- Ekstrakt z kory wierzby - ma działanie silnie antyseptyczne.
- Ekstrakt z zielonej herbaty - działa przeciwzapalnie, chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz pobudza procesy odnowy komórek.
- Ekstrakt z grejpfruta i limonki - dzięki dużej zawartości wit. C wzmacnia naczynia krwionośne. Odpręża, relaksuje i tonizuje skórę.
- Koncentrat wody morskiej - bogaty w mikro i makroelementy, rewitalizuje, odżywia i energizuje skórę.
- Alantoina - łagodzi podrażnienia, nawilża i regeneruje.

/s/

• dobra ale bez rewelacji
  • Maseczka nie sprawdzi się przy skórze z dużymi problemami. Oczyszcza, trochę likwiduje zaczerwienienia i niedoskonałości, ale efekt nie jest oszałamiający.
    Minus za okropny zapach.

Używam tego produktu od: skończyłam kilka miesięcy temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić almaelena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Bardzo dobra maska. Ograniczw ydzielanie sebum. Wspaniale oczyszcza cerę i skórę szyi oraz dekoltu. Dużo mniej widoczne rozszerzone pory. Cera gładka, delikatna i dużo mniej wyprysków się pojawia Jedyne co mi przeszkadza w niej to zapach, duszący! Ale dla efektu się przemęczę

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 10 raz(y)
  • Dobra maska!
  • Dobra maska, zwłaszcza kiedy jesteśmy po oczyszczaniu

+ jest antybakteryjna
    + oczyszcza nasze pory
    + zapobiega tworzeniu się nowych wyprysków
    + cena
    + wydajna
    + łagodzi naszą buźkę

- dostępność, ale w czasach internetu to raczej nie problem

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić kjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra glinka w dobrej cenie
  • zaczełam już 2 opakowanie
    Maska super, duże opakowanie i do tego dobra cena.
    Świetna do łłustej zanieczyszczonej cery oraz po oczyszczaniu manualnym, zwęza pory oczyszcza.

cena i skuteczność rewelacyjna

Używam tego produktu od: nie pamietam

Chcesz pochwalić zielona1311 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Najlepsza glinka jaka zaczęłam używać od targów kosmetycznych na których ją zakupiłam i mam zamiar ją stosować dłużej. Bardzo wydajna skuteczna ładnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: uzywam teraz pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić aligatorek1301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie ją!
  • Dluuugo juz jej uzywam,czasami nawet nie na cala twarz tylko jak cos mi wyskoczy.Dosyc wydajna,ladnie pachnie i dziala co najwazniejsze na wypryski jednak z regolowaniem wydzielania gruczolow lojowych sobie nie radzi..

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić shadowcat4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • good stuff
  • mam cere mieszana, takze stosuje te maske jedynie na strefe T...no i musze przyznac ze spelnia swoje zadania cudowniezweza pory, ujedrnia skore twarzy, koloryt jest wyrownany, zbiera nadmiar sebum, wygładza, w trakcie zabiegu skóra lekko piecze, ale jest to wynikiem dzialania oczyszczającego maski, dodatkowo działa antybakteryjnie, takze przez pare dni po zabiegu nie ma mowy o żadnych wypryskach trzeba jeszcze pamiętac aby potrzasnac wielokrotnie maska przed uzyciem, aby nie byla ona wodnista

Używam tego produktu od:rok
    Ilość zużytych opakowań:a trakcie 2

Chcesz pochwalić kilargo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • kiepsko
  • nie jestem zadowolona-poczynając od konsystencji- zbyt rzadka,spływa przy aplikacji.
    Maseczka mnie lekko podrażniała ,skora było lekko zaczerwieniona po zmyciu.Niestety jak to maseczka z glinka-lekko wysusza, ale nie oczyszcza znow tak dobrze, jak odpowiednik z Ziaji.
    Zapach ogólnie znośny, zmywa sie bardzo ładnie.Jednak znam lepsze.

Używam tego produktu od:stoi w szafce od lata
    Ilość zużytych opakowań:polowa

Chcesz pochwalić evee za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij