Powiększ Oriflame, Hand Care, Nourishing Hand Cream for Dry Hands (Odżywczy krem do wysuszonych dłoni)

Zgłaszająca osoba: snowqueen

Głęboko odżywia suchą skórę rąk, chroniąc ją przed wysuszeniem do 24 godzin. Olejek ze słodkich migdałów wygładza i zmiękcza dłonie, zapobiegając pierzchnięciu.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol,Dimethicone, Glyceryl Stearate Se, Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis,Cetearyl Ethylhexanoate, Carbomer, Ceteareth-20, Parfum, Imidazolidinyl Urea,Methylparaben, Stearic Acid, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Isopropyl Myristate

Cena: 13,90zł / 100ml
/e/

• migdałowo na szybko.
  • Potrzebujecie kremu do torebki, do szuflady w biurku, do samochodu, do pracy?

Bierzcie go.

Pachnie migdałami, ładnie, nienachalnie, nie przytłacza. Nie wysusza dłoni, zostawia je delikatnie otulone, ale nie lepkie, możecie natychmiast wrócić do swoich czynności sprzed aplikacji.

Jest niedrogi. Ma wygodną tubkę.

Niezobowiązujący kremik - tak by go określiła, a taki można mieć z czystym sumieniem sobie sprawić

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Posiadam wiele kremów do rąk, a ten jest jednym z moich ulubieńców!
    Miałam wersje i w tubce i w pudełeczku, które uwielbiam. Mam słabośc do kremów w takich słoiczkach.
    Sam krem jest bardzo dobry, ładnie nawilża i pielęgnuje dłonie. Uwielbiam zapach, taki delikatny, troche zmysłowy.
    Moja mama też go bardzo lubi i niemal ciągle go zamawia. Zresztą pierwszy raz też u niej go zobaczyłam i zdaża mi się go nadal jej podbierać

Używam tego produktu od: długi czas
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić venis za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Podobny do Hand Care 2 in 1 Protecting Hand & Nail Cream. Ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Ale nie powoduje nawilżenia skóry przy dłuższym stosowaniu. Kupilam go w promocji, ale raczej ostatni raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hanna_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspanialy
  • Uwielbiam ten krem ze wzgledu na zapach (aromat migdalow czuc niby tylko przez kilkanascie sekund po nalozeniu, a pozniej robi sie on delikatny i nienachalny), rowniez na gestsza konsystencje niz kremy z serii cztery pory roku np, na miekka skore po nalozeniu tego kremu, za niska cene w promocji, w ktorej go zawsze nabywam (9.90zl za 150ml)..
    Za dozownik natomiast go nie kocham, poniewaz zawsze zostaja u wylotu suche glutki, ktorych paznokciem nie da sie stamtad usunac - musialabym za kazdym razem po jego uzyciu czyscic wylot wykalaczka, a nie zawsze mam takowa przy sobie ;>
    Poza tym jednym mankamentem ma same plusy i jestem mu zawsze wierna ;> noo i nie pozostawia tlustej warstwy jak jego brat z tej samej serii do dloni i paznokci
    Jednak do bardzo suchej i spierzchnietej skory polecilabym uzywac koncentratu z tej samej serii, bo na jednorazowe uzycie w ciagu dnia nie zadowolilby i nie nawilzyl dloni tak jakbysmy tego chcialy. Ja uzywam go po kazdym myciu rak bo juz tak nauczylam sie na studiach, gdyz moje dlonie mialy stycznosc z wieloma odczynnikami i musialam je czesto myc w twardej na uczelni wodzie - dlatego tez musialam miec jakis krem w torebce ale uzywanie go tak czesto to dla mnie czysta przyjemnosc
    POLECAM dla nie tak suchych i spierzchnietych dloni, :p

Używam tego produktu od: Od kilku dobrych lat ciagle do niego wracam
    Ilość zużytych opakowań: Kilka 150ml tubek

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony krem do rąk!
  • Ewidentnie jest to mój ulubieniec wśród kremów. Długo szukałam właściwego... i jest!

Plusy:
    - nawilża i bardzo ładnie wygladza, na długo,
    - ma obłędny zapach, delikatny i słodki za razem!
    - bardzo wydajny,
    - szybko się wchłania,
    - nie pozostawia tłustej warstwy,
    - łatwo dostępny, względnie tani (+ często jest w promocjach)

Minusy/wady:
    - szkoda, że nie posiada filtra UV, ale nie odejmuję mu za to.

Zastosowanie tego kremu + rękawiczek na noc - rano łapki idealnie nawilżone, jak marzenie Czasem stosuję go też na stopy.

Ilość zużytych opakowań: duużo...

Chcesz pochwalić rozczochranaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten zapach
  • Niemal same plusy:
    + obłędny zapach
    + lekka konsystencja
    + łatwo go rozprowadzić na dłoniach
    + szybko się wchłania
    + odżywia i nawilża (choć nawilżenie mogłoby być nieco lepsze)
    + idealny do pracy, gdzie zdecydowanie nie chcemy używać tłustych kremów zostawiających film

Na temat ceny nic nie napiszę, ponieważ podprowadziłam go mamie :P

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić katefly1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Dostałam go w prezencie.Okazał się naprawdę skuteczny!
    \n
    \nZalety:
    \n-cena
    \n-zapach
    \n-wydajność
    \n-dobrze nawilża
    \n-nie uczula
    \n-dłonie są po nim miłe w dotyku
    \n
    \nWady:
    \n-brak

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Stosunkowo dobry krem do rąk. Posiada gęstą konsystencję dzięki czemu dłonie są faktycznie nawilżone. Po nałożeniu i wmasowaniu dłonie nie kleją się, jak to miałam okazje odczuć w przypadku niektórych kremów. Odejmuję punkty, ponieważ krem ten powinien być łagodny a zamiast tego szczypie w miejscach, w których skóra jest mocniej popękana np z powodu wyjątkowo silnego mrozu. Ogólnie mówiąc krem nie jest najgorszy, ale są na rynku lepsze a w niższej cenie.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2małe

Chcesz pochwalić eM_Ka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Nie jestem zadowolona z tego kremu.

Producent zapewnia, że po jego aplikacji moje dłonie zostaną miękkie i nawilżone przez długi czas, a jakie są? Jeszcze suchsze niż przed użyciem...

+ dostępność
    + cena
    + konsystencja
    + zapach

- nie nawilża, a takie jest jego podstawowe zadanie- odejmuję 3 gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Chcesz pochwalić Madz!uHa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulający
  • Same negatywy
    - po użyciu czerwieniała i piekła skóra
    - konsystencja zbyt wodnista
    - bardzo łatwo "wyślizgiwał" się z dłoni
    - brak jakiegokolwiek zapachu

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: kilka razy gdy nie było nic innego pod ręką

Chcesz pochwalić Lest za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij