Powiększ Oriflame, Hand Care, Nourishing Hand Cream for Dry Hands (Odżywczy krem do wysuszonych dłoni)

Zgłaszająca osoba: snowqueen

Głęboko odżywia suchą skórę rąk, chroniąc ją przed wysuszeniem do 24 godzin. Olejek ze słodkich migdałów wygładza i zmiękcza dłonie, zapobiegając pierzchnięciu.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol,Dimethicone, Glyceryl Stearate Se, Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis,Cetearyl Ethylhexanoate, Carbomer, Ceteareth-20, Parfum, Imidazolidinyl Urea,Methylparaben, Stearic Acid, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Isopropyl Myristate

Cena: 13,90zł / 100ml
/e/

• Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Posiadam wiele kremów do rąk, a ten jest jednym z moich ulubieńców!
    Miałam wersje i w tubce i w pudełeczku, które uwielbiam. Mam słabośc do kremów w takich słoiczkach.
    Sam krem jest bardzo dobry, ładnie nawilża i pielęgnuje dłonie. Uwielbiam zapach, taki delikatny, troche zmysłowy.
    Moja mama też go bardzo lubi i niemal ciągle go zamawia. Zresztą pierwszy raz też u niej go zobaczyłam i zdaża mi się go nadal jej podbierać

Używam tego produktu od: długi czas
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić venis za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Podobny do Hand Care 2 in 1 Protecting Hand & Nail Cream. Ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Ale nie powoduje nawilżenia skóry przy dłuższym stosowaniu. Kupilam go w promocji, ale raczej ostatni raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hanna_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspanialy
  • Uwielbiam ten krem ze wzgledu na zapach (aromat migdalow czuc niby tylko przez kilkanascie sekund po nalozeniu, a pozniej robi sie on delikatny i nienachalny), rowniez na gestsza konsystencje niz kremy z serii cztery pory roku np, na miekka skore po nalozeniu tego kremu, za niska cene w promocji, w ktorej go zawsze nabywam (9.90zl za 150ml)..
    Za dozownik natomiast go nie kocham, poniewaz zawsze zostaja u wylotu suche glutki, ktorych paznokciem nie da sie stamtad usunac - musialabym za kazdym razem po jego uzyciu czyscic wylot wykalaczka, a nie zawsze mam takowa przy sobie ;>
    Poza tym jednym mankamentem ma same plusy i jestem mu zawsze wierna ;> noo i nie pozostawia tlustej warstwy jak jego brat z tej samej serii do dloni i paznokci
    Jednak do bardzo suchej i spierzchnietej skory polecilabym uzywac koncentratu z tej samej serii, bo na jednorazowe uzycie w ciagu dnia nie zadowolilby i nie nawilzyl dloni tak jakbysmy tego chcialy. Ja uzywam go po kazdym myciu rak bo juz tak nauczylam sie na studiach, gdyz moje dlonie mialy stycznosc z wieloma odczynnikami i musialam je czesto myc w twardej na uczelni wodzie - dlatego tez musialam miec jakis krem w torebce ale uzywanie go tak czesto to dla mnie czysta przyjemnosc
    POLECAM dla nie tak suchych i spierzchnietych dloni, :p

Używam tego produktu od: Od kilku dobrych lat ciagle do niego wracam
    Ilość zużytych opakowań: Kilka 150ml tubek

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony krem do rąk!
  • Ewidentnie jest to mój ulubieniec wśród kremów. Długo szukałam właściwego... i jest!

Plusy:
    - nawilża i bardzo ładnie wygladza, na długo,
    - ma obłędny zapach, delikatny i słodki za razem!
    - bardzo wydajny,
    - szybko się wchłania,
    - nie pozostawia tłustej warstwy,
    - łatwo dostępny, względnie tani (+ często jest w promocjach)

Minusy/wady:
    - szkoda, że nie posiada filtra UV, ale nie odejmuję mu za to.

Zastosowanie tego kremu + rękawiczek na noc - rano łapki idealnie nawilżone, jak marzenie Czasem stosuję go też na stopy.

Ilość zużytych opakowań: duużo...

Chcesz pochwalić rozczochranaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten zapach
  • Niemal same plusy:
    + obłędny zapach
    + lekka konsystencja
    + łatwo go rozprowadzić na dłoniach
    + szybko się wchłania
    + odżywia i nawilża (choć nawilżenie mogłoby być nieco lepsze)
    + idealny do pracy, gdzie zdecydowanie nie chcemy używać tłustych kremów zostawiających film

Na temat ceny nic nie napiszę, ponieważ podprowadziłam go mamie :P

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić katefly1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Dostałam go w prezencie.Okazał się naprawdę skuteczny!
    \n
    \nZalety:
    \n-cena
    \n-zapach
    \n-wydajność
    \n-dobrze nawilża
    \n-nie uczula
    \n-dłonie są po nim miłe w dotyku
    \n
    \nWady:
    \n-brak

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Stosunkowo dobry krem do rąk. Posiada gęstą konsystencję dzięki czemu dłonie są faktycznie nawilżone. Po nałożeniu i wmasowaniu dłonie nie kleją się, jak to miałam okazje odczuć w przypadku niektórych kremów. Odejmuję punkty, ponieważ krem ten powinien być łagodny a zamiast tego szczypie w miejscach, w których skóra jest mocniej popękana np z powodu wyjątkowo silnego mrozu. Ogólnie mówiąc krem nie jest najgorszy, ale są na rynku lepsze a w niższej cenie.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2małe

Chcesz pochwalić eM_Ka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Nie jestem zadowolona z tego kremu.

Producent zapewnia, że po jego aplikacji moje dłonie zostaną miękkie i nawilżone przez długi czas, a jakie są? Jeszcze suchsze niż przed użyciem...

+ dostępność
    + cena
    + konsystencja
    + zapach

- nie nawilża, a takie jest jego podstawowe zadanie- odejmuję 3 gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Chcesz pochwalić Madz!uHa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulający
  • Same negatywy
    - po użyciu czerwieniała i piekła skóra
    - konsystencja zbyt wodnista
    - bardzo łatwo "wyślizgiwał" się z dłoni
    - brak jakiegokolwiek zapachu

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: kilka razy gdy nie było nic innego pod ręką

Chcesz pochwalić Lest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulga dla suchych dłoni
  • Jakiś czas temu ten krem i drugi z tej serii były w katalogu w bardzo niskiej cenie, nie omieszkałam więc ich zakupić

Krem ma dosyć bogatą, gęstą konsystencję, która bardzo łatwo rozprowadza się na dłoniach. Do ich nawilżenia wystarczy niewielka ilość kremu - gruba warstwa wolno się wchłania. Kremik ma też bardzo ładny, migdałowy zapach charaketerystyczny dla całej serii HandCare.

Ostatnio przez częsty kontakt z płynami do prania mam problem z przesuszeniem dłoni i ten kosmetyk przynosi im niesamowitą ulgę. Już po pierwszym użyciu nie są nieprzyjemnie ściągnięte, za to stają się miękkie i gładziutkie.

Wydaje mi się, że na lato ten krem jest zbyt ciężki, ale na okres jesienno-zimowy jest w sam raz.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić kasia2209 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij