Powiększ Oriflame, Hand Care, Nourishing Hand Cream for Dry Hands (Odżywczy krem do wysuszonych dłoni)

Zgłaszająca osoba: snowqueen

Głęboko odżywia suchą skórę rąk, chroniąc ją przed wysuszeniem do 24 godzin. Olejek ze słodkich migdałów wygładza i zmiękcza dłonie, zapobiegając pierzchnięciu.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol,Dimethicone, Glyceryl Stearate Se, Paraffinum Liquidum, Prunus Amygdalus Dulcis,Cetearyl Ethylhexanoate, Carbomer, Ceteareth-20, Parfum, Imidazolidinyl Urea,Methylparaben, Stearic Acid, Propylparaben, Sodium Hydroxide, Isopropyl Myristate

Cena: 13,90zł / 100ml
/e/

• Chwalona: 5 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Posiadam wiele kremów do rąk, a ten jest jednym z moich ulubieńców!
    Miałam wersje i w tubce i w pudełeczku, które uwielbiam. Mam słabośc do kremów w takich słoiczkach.
    Sam krem jest bardzo dobry, ładnie nawilża i pielęgnuje dłonie. Uwielbiam zapach, taki delikatny, troche zmysłowy.
    Moja mama też go bardzo lubi i niemal ciągle go zamawia. Zresztą pierwszy raz też u niej go zobaczyłam i zdaża mi się go nadal jej podbierać

Używam tego produktu od: długi czas
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić venis za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Podobny do Hand Care 2 in 1 Protecting Hand & Nail Cream. Ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Ale nie powoduje nawilżenia skóry przy dłuższym stosowaniu. Kupilam go w promocji, ale raczej ostatni raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Hanna_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspanialy
  • Uwielbiam ten krem ze wzgledu na zapach (aromat migdalow czuc niby tylko przez kilkanascie sekund po nalozeniu, a pozniej robi sie on delikatny i nienachalny), rowniez na gestsza konsystencje niz kremy z serii cztery pory roku np, na miekka skore po nalozeniu tego kremu, za niska cene w promocji, w ktorej go zawsze nabywam (9.90zl za 150ml)..
    Za dozownik natomiast go nie kocham, poniewaz zawsze zostaja u wylotu suche glutki, ktorych paznokciem nie da sie stamtad usunac - musialabym za kazdym razem po jego uzyciu czyscic wylot wykalaczka, a nie zawsze mam takowa przy sobie ;>
    Poza tym jednym mankamentem ma same plusy i jestem mu zawsze wierna ;> noo i nie pozostawia tlustej warstwy jak jego brat z tej samej serii do dloni i paznokci
    Jednak do bardzo suchej i spierzchnietej skory polecilabym uzywac koncentratu z tej samej serii, bo na jednorazowe uzycie w ciagu dnia nie zadowolilby i nie nawilzyl dloni tak jakbysmy tego chcialy. Ja uzywam go po kazdym myciu rak bo juz tak nauczylam sie na studiach, gdyz moje dlonie mialy stycznosc z wieloma odczynnikami i musialam je czesto myc w twardej na uczelni wodzie - dlatego tez musialam miec jakis krem w torebce ale uzywanie go tak czesto to dla mnie czysta przyjemnosc
    POLECAM dla nie tak suchych i spierzchnietych dloni, :p

Używam tego produktu od: Od kilku dobrych lat ciagle do niego wracam
    Ilość zużytych opakowań: Kilka 150ml tubek

Chcesz pochwalić Karotka05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony krem do rąk!
  • Ewidentnie jest to mój ulubieniec wśród kremów. Długo szukałam właściwego... i jest!

Plusy:
    - nawilża i bardzo ładnie wygladza, na długo,
    - ma obłędny zapach, delikatny i słodki za razem!
    - bardzo wydajny,
    - szybko się wchłania,
    - nie pozostawia tłustej warstwy,
    - łatwo dostępny, względnie tani (+ często jest w promocjach)

Minusy/wady:
    - szkoda, że nie posiada filtra UV, ale nie odejmuję mu za to.

Zastosowanie tego kremu + rękawiczek na noc - rano łapki idealnie nawilżone, jak marzenie Czasem stosuję go też na stopy.

Ilość zużytych opakowań: duużo...

Chcesz pochwalić rozczochranaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten zapach
  • Niemal same plusy:
    + obłędny zapach
    + lekka konsystencja
    + łatwo go rozprowadzić na dłoniach
    + szybko się wchłania
    + odżywia i nawilża (choć nawilżenie mogłoby być nieco lepsze)
    + idealny do pracy, gdzie zdecydowanie nie chcemy używać tłustych kremów zostawiających film

Na temat ceny nic nie napiszę, ponieważ podprowadziłam go mamie :P

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić katefly1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Dostałam go w prezencie.Okazał się naprawdę skuteczny!
    \n
    \nZalety:
    \n-cena
    \n-zapach
    \n-wydajność
    \n-dobrze nawilża
    \n-nie uczula
    \n-dłonie są po nim miłe w dotyku
    \n
    \nWady:
    \n-brak

Chcesz pochwalić elizejka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Stosunkowo dobry krem do rąk. Posiada gęstą konsystencję dzięki czemu dłonie są faktycznie nawilżone. Po nałożeniu i wmasowaniu dłonie nie kleją się, jak to miałam okazje odczuć w przypadku niektórych kremów. Odejmuję punkty, ponieważ krem ten powinien być łagodny a zamiast tego szczypie w miejscach, w których skóra jest mocniej popękana np z powodu wyjątkowo silnego mrozu. Ogólnie mówiąc krem nie jest najgorszy, ale są na rynku lepsze a w niższej cenie.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2małe

Chcesz pochwalić eM_Ka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Nie jestem zadowolona z tego kremu.

Producent zapewnia, że po jego aplikacji moje dłonie zostaną miękkie i nawilżone przez długi czas, a jakie są? Jeszcze suchsze niż przed użyciem...

+ dostępność
    + cena
    + konsystencja
    + zapach

- nie nawilża, a takie jest jego podstawowe zadanie- odejmuję 3 gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Chcesz pochwalić Madz!uHa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulający
  • Same negatywy
    - po użyciu czerwieniała i piekła skóra
    - konsystencja zbyt wodnista
    - bardzo łatwo "wyślizgiwał" się z dłoni
    - brak jakiegokolwiek zapachu

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: kilka razy gdy nie było nic innego pod ręką

Chcesz pochwalić Lest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulga dla suchych dłoni
  • Jakiś czas temu ten krem i drugi z tej serii były w katalogu w bardzo niskiej cenie, nie omieszkałam więc ich zakupić

Krem ma dosyć bogatą, gęstą konsystencję, która bardzo łatwo rozprowadza się na dłoniach. Do ich nawilżenia wystarczy niewielka ilość kremu - gruba warstwa wolno się wchłania. Kremik ma też bardzo ładny, migdałowy zapach charaketerystyczny dla całej serii HandCare.

Ostatnio przez częsty kontakt z płynami do prania mam problem z przesuszeniem dłoni i ten kosmetyk przynosi im niesamowitą ulgę. Już po pierwszym użyciu nie są nieprzyjemnie ściągnięte, za to stają się miękkie i gładziutkie.

Wydaje mi się, że na lato ten krem jest zbyt ciężki, ale na okres jesienno-zimowy jest w sam raz.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić kasia2209 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nr 1
  • Nie rozstaję się z tym kremem. Bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę rąk. Żaden krem nie dba o moje dłonie tak jak ten krem. Dodatkowo jest w przystępnej cenie i często można go dostać w dużym opakowaniu.

Używam tego produktu od: od ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • + nawilżanie
    + wygładzanie
    + zmiękczanie
    + film otaczający dłonie
    + cena ( szczegolnie w promocji)
    + zapach (mnie akurat sie podoba, jest delikatny)
    + wydajność
    +/- opakowanie ( ładne, ale jestem przy połowie kremu, a juz musze się nieźle natrudzić, zeby go wycisnąć)
    - krótkie działanie

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy

Chcesz pochwalić Feldzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • pffff...
  • To zdecydowanie nie mój typ. Krem, jakich miliony. A właściwie, miałam wiele dużo lepszych, lepiej nawilżających.
    Zwykle zaczynam recenzję od plusów, ale tu naprawdę ciężko się czegoś doszukać. Trochę nawilża, nie jest tak, że absolutnie nic nie robi, ok, niech ma ten jeden plus.
    Teraz czas na minusy:
    - nawilżenie jest jak dla mnie (posiadaczki suchej i dość wrażliwej skóry dłoni) zdecydowanie za małe, na skórki w ogóle nie działa,
    - nie wchłania się zbyt szybko, jak na taki niski poziom nawilżenia,
    - konsystencja sprawia wrażenie, że krem jest bogaty i odżywczy, ale to chyba tylko jakieś zapychacze i zagęstniki, które powodują że ten gęsty krem szybko zasycha w nieestetyczne gluty,
    - tubka brzydka, a zamknięcie z zatrzaskiem plus bardzo gęsta, klejąca konsystencja powodują, że na nakrętce non stop zbierają się suche gluty kremu, choćbym nie wiem jak dokładnie wycierała zamknięcie po wyciśnięciu kosmetyku.

Poprzedniczki pisały coś o "pięknym zapachu", nie wiem, jak dla mnie to ten kosmetyk ma ledwo wyczuwalny aromat po prostu zwykłego kremu, żadnych migdałów nie rozsiewa, może ja dostałam zwietrzałą wersję (aczkolwiek data produkcji była świeża) a może u niektórych to tylko autosugestia na wieść o tym olejku w składzie...
    W każdym razie nie poczytuję mu tego, że jest niemal bezzapachowy na plus ani na minus. Sam producent nie zapewnia, że krem ma pachnieć, to tylko opinie niektórych użytkowniczek.
    Nie mogę natomiast pominąć milczeniem tego słabego odżywienia, wg speców Oriflame krem jest przeznaczony do wysuszonych dłoni, ja niestety stwierdzam, że ani trochę. Skóra nie jest wygładzona ani zmiękczona, jest ledwo lekko ukojona po myciu. A te 24 godziny ochrony przed wysuszeniem...krem nie działa tak długofalowo. Właściwie nic z zapewnień producenta się nie sprawdza, opis mógłby być czytany dzieciom na dobranoc jako niezła bajka.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: duża tubka 150 ml

Chcesz pochwalić ZielonaMysz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jest najlepszy!Zmiękcza dłonie, chroni przed wyschnięciem. Troche drogi i trudno dostępny... Ale tak ładnie pachnie tak... słodko i cukierkowo! Sama słodycz!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TheWorst za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem do rąk ever!
  • Od niedawna używam go razem ze scrubem do dłoni Oriflame- bombowe połączenie! Dłonie są wyraźnie bardziej gładkie. Super nawilża na bardzo długi czas, jest naprawdę wydajny, nie zostawia tłustej warstwy i szybko się wchłania. Ma także śliczny, delikatny zapach. Używałam już wielu kremów do rąk, ale z ręką na sercu stwierdzam, że ten jest najlepszy!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć

Chcesz pochwalić Patryszjjja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo bardzo lubię!
  • Jeden z najlepszych kremów do rąk jakie stosowałam

Uwielbiam jego zapach!

Świetna konsystencja, bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia ŻADNEGO filmu na dłoniach - co dla mnie jest bardzo ważne, dłonie po nim są bardzo mięciutkie i ślicznie pachną.
    Opakowanie na zatrzask ułatwia korzystanie.

Po prostu świetny!Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić g e e n a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne nawilżenie
  • Na krem namówiła mnie moja kumpela. Dzięki niej na mojej twarzy jest 100% zadowolenia a moje dłonie są świetnie nawilżone. Krem jest bardzo wydajny, szybko się wchłania i cudwonie nawilża. A w połączeniu z rękawiczkami daje 100% satysfakcji. Zawsze mam go przy sobie ;-)

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić joasia1017 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie nawilża!
  • Super nawilża dłonie na długo
    Nie pozostawia tłustej warstwy
    Szybko się wchłania
    Jest bardzo wydajny
    Ślicznie pachnie

Jeden z lepszych, które kiedykolwiek miałam.Używam tego produktu od: październik 2011Ilość zużytych opakowań: 1, zaraz przyjdzie do mnie 2 opakowanie

Chcesz pochwalić sol0520 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca
  • Niestety nie podzielam poniższych zachwytów nad tym kremem. Owszem ma ładny migdałowy zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia filmu, ale i nie nawilża jak powinien. Jeśli ktoś szuka lekkiego kremu do częstego smarowania w ciągu dnia powinien być w miarę zadowolony. Natomiast osoby z suchą skórą lub lubiące bardziej odżywcze smarowidła będą zawiedzione.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 150 ml

Chcesz pochwalić Czarny Kocur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny !
  • Ten krem jest idealny do dłoni! Szybko się wchłania, super nawilża i pięknie pachnie jest tani, gdyż można trafić na promocję 9,90 zł za XXL Ręce po nim są supermięciutkie

Zawsze noszę go ze sobą

Ilość zużytych opakowań: 2 małe i 1 duży

Chcesz pochwalić zasada6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Mój nowy ulubiony produkt Oriflame. Kupiłam w wyprzedaży, jako konsultantka zapłaciłam grosze za 150 ml i odnoszę wrażenie, że kosmetyk nie skończy się nigdy.

+ ładny zapach - migdałowy, choć koleżanki czują brzoskwinie
    + gęsta konsystencja
    + opakowanie poręczne, na szczęście nie odkręcane
    + przyzwoite wygładzenie i nawilżenie wysuszonych dłoni
    + dobrze się wchłania, nie pozostawia jakiejś tłustej warstwy, ale delikatną ochronną zostawia na pewno
    + wydajność
    + niska cena, aczkolwiek polecam polowanie na przeceny :P
    + dostępność

- jako od kremu odżywczego oczekiwałam nawilżenia skórek, które u mnie nie są jakoś mocno przesuszone, ale się przeliczyłam - jednak wybaczam

Używam w ciągu dnia dość często, staram się po każdym umyciu rąk i sprawdza się jako krem nie do zadań specjalnych. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: grudnia 2011

Chcesz pochwalić razdwapiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja go lubię
  • Z racji tego, że w mojej pracy moje ręce narażone są na różne czynniki, potrafię co chwilę nakładać krem na dłonie. Ten kupiłam w promocyjnym katalogu. Zapłaciłam za 150 ml 10.90. Krem bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Delikatnie pachnie migdałami, co bardzo cieszy mój nosek. Bardzo silnie odżywia moje dłonie, ponieważ po aplikacji kremu, uczucie ściągnięcia znika. Polecam wszystkim z całego serca.

Chcesz pochwalić isi rici za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Krem kupiłam w promocji zachęcona ceną. Jestem fanką odżywionych i ładnych dłoni więc zawsze muszę mieć pod ręką krem... Ten jest wspaniały!
    -dłonie są po nim miękkie i gładkie
    -przyjemnie pachnie
    -wydajny
    -przystępna cena
    -szybko się wchłania ale skóra na dłoniach nadal pozostaje miękka
    -łatwo dostępny (chyba każda z nas zna jakąś konsultantkę)

Używam tego produktu od: Pare miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Polinka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłości ma
  • Jestem zakochana w tym kremie z całego serca
    Moje dłonie są bardzo wrażliwe na wszelaką chemię i detergenty. Dodatkowo z racji studiowania na takim a nie innym kierunku, moje ręce narażone są na ciągły kontakt z odczynnikami chemicznymi itp. Wszystko to sprawia, że skóra jest często sucha i nieprzyjemnie szorstka. Jak tylko zrobię sobie nawilżająca sesję z tym kreme, wszystko wraca do normy.
    Nawilża nawet moje niesforne skórki przy paznokciach, z którymi mam zawsze problem.
    Dodatkowym plusem jest super zapach i wydajność.
    Brawo Oriflame!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 małego a w zapasie mam jeszcze 2 w wersji JUMBO

Chcesz pochwalić advocatusdiaboli za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam ten krem
  • Używam tego produktu od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Czasem kupuję jakiś inny, żeby wypróbować coś nowego, ale nie znalazłam jeszcze nic co zastąpiłoby ten krem na stałe.
    Plusy ( same plusy ):
    +szybko się wchłania,
    +nawilża na długo,
    +radzi sobie nawet z bardzo zniszczonymi zimnem dłońmi
    +jest wydajny
    +długo się utrzymuje,
    +jest praktycznie bezzapachowy.
    Podsumowując koi, regeneruje i nawilża na piątkę!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić pinkigirl za czytelną i pomocną recenzję?