Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - stara wersja)

Powiększ Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący - stara wersja)

Zgłaszająca osoba: systematica

Odżywka regenerująca i wygładzająca do zniszczonych włosów lub zniszczonych końcówek. Zawiera kompleks Vita-ciment 2600 ppm, który przyczynia się do trwałej odbudowy wewnętrznej struktury włosa, dzięki zawartości ceramidów i protein podobnych do tych, które są naturalnymi budulcami włosa. Momentalnie wygładza włosy, sprawia że łatwo się rozczesują, stają się silniejsze, grubsze i elastyczne. Polecana zwłaszcza do dłuższych włosów.

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, PEG-180, Stearamidoprropyl Dimethylamine, Amodimethicone, Cetrimonium Chloride, Lanolin, Laurylmethicone Copolyol, Cetyl Esters, Methylparaben, Hydroxyethylcellulose, Lactic Acid, Quaternium-87, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Trideceth-12, Chlohexidine Dihydrochloride, CI42090 / Blue 1, CI47005 / Yellow 10, Parfum

• Sztywne włosy
  • Kasa wyrzucona w błoto. Włosy tępe, sztywne. To prawda, że nie rozdwająją się i nie kruszą ale lubię gdy moje włoski są po maskach miękkie i gładkie. Zapach i opakowanie ładne.

Chcesz pochwalić annam253 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno określić
  • Mam długie do pasa włosy rozjaśnione na platynowy blond, szukałam czegoś mocnego na moje całkowicie zniszczone włosy. Zależało mi żeby dobrze się rozczesywały i nie było siana na głowie w tym się szampon sprawdził doskonale oczywiście w połączeniu z odżywką vita cement. Ale zależało mi także na tym by nie rozdwajały mi się końcówki i nie łamały włosy i tutaj nie sprawdził się wcale. Za tak strasznie wysoką cenę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego, bo cena jest naprawdę kosmiczna. Kupiłam też ampułkę vita ciment i po niej to wogóle żadnych rewelacji. Także uważam, że za taką cenę nie opłaca się tego kupować, tańsze produkty mogą dać podobny efekt. Ale przyznam, że jest dosyć wydajny kupiłam szampon 1 litr i odżywkę 750ml i używam z rok tak zazwyczaj raz w tygodniu i jeszcze sporo go mam

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Misiunia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zależy
  • Dla mnie bez rewelacji, choć zgadzam się w pełni z divas-em, co do rangi tej firmy. Cement w takiej postaci nie każdemu służy. W zależności od potrzeb i struktury włosa, kosmetyki tego rodzaju należy bardzo dokładnie dobierać. Poza tym trzeba pamietać , że tego typu odżywki zaczynają działać po w miare regularnym ( co nie oznacza codziennym) i systematycznym stosowaniu w niewielkich ilosciach, przy bardzo dokładnym spłukiwaniu . zaznaczam rowniez , ze nie kazde wlosy tego cementu potrzebuja... najlepiej zbadac pod tym kątem ich strukturę, zanim sie wyda "trochę" kasy . osobiście (na mnie) o wiele lepiej działaja produkty Loreala Intense Repair,(mam utleniane). Chociaż w odstępach tygodniowych nakładam również i jego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić arlla00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Budzi we mnie mieszane uczucia
  • Produktu używałam razem z całą serią z cementem.

Plusy:
    - odniosłam wrażenie, że włosy są po nim nieco mocniejsze i grubsze (a to, jak dla mnie, bardzo duży plus)
    - podoba mi się jego zapach, aczkolwiek dla niektórych może być nieprzyjemny

Minusy:
    - niezbyt wydajny
    - po jakimś czasie zaczął wysuszać mi włosy (a właściwie, cała seria miała tę właściwość)
    - czasami moje włosy po nim stawały się strasznie sztywne, chociaż nakładałam go oszczędnie

Ogólnie rzecz biorą, uważam, że cena jest zupełnie nieadekwatna do jakości tego produktu.

Używam tego produktu od: używałam go przez pół roku

Chcesz pochwalić weegirl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • doskonały
  • jestem fryzjerem pracuje od kilku lat na produktach kerastase i nie mam zadnych zastrzezen do tych produktów poniewaz jest to firma ktora jest liderem na swiatowym rynku jezeli chodzi o pielegnacje włosów wiec dziwia mnie wasze komentarze wystarczy aby fryzjer odpowiednio dobrał kąpiel i game odzywcza kosmetyków kerastase a na pewno beda działały na włosy pozytywnie,i jak z kazda firma nie wolno przesadzic z iloscią aplikowanego produktu bo efekty nie sa zadowalajace poza tym cement powinien byc stosowany co kilka myc a nie do codziennego uzytku ale tu poponuje poczytac o naturalnym cemencie miedzykomórkowym we włosie aby zrozumiec czemu tak jest,jezeli chodzi o włosy krecone to do tych jest odpowiednia linia oleo curl ktora nie obciaza włosów ludzie opamietajcie sie kosmetyki kerastase sa kosmetykami profesjonalnymi i powinny byc dobierane indywidualnie do kazdej klintki czym powinien zajac sie wasz fryzjer,uzywanie odzywki siostry badz kolezanki nie jest najlepsza metoda pamietajcie ze włosy nie kazdy ma takie same co za tym idzie kazde włosy maja rozne potrzeby i wymagaja innej pielegnacji...Używam tego produktu od:kilku lat
    Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić divas za czytelną i pomocną recenzję?
  • radzi sobie
  • Kosmetyk dobry, regeneruje włosy, odżywia je.Po jego zastosowaniu włosy nie puszą się i nie skręcają,są gładkie i błyszczące.Nie obciąża włosów. Minus za dziwny, dla mnie nieprzyjemny zapach. Dużym plusem jest jego wydajnośc.Używam tego produktu od:7 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić strawberrysweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem
  • Zużyłam 3 opakowania cementu z przerwami i jakiegoś specjalnego efektu nie widziałam, ale ja nie mam bardzo zniszczonych włosów.

Włosy były takie jak po zwykłych balsamach gliss kura: wygładzone, miękkie, odżywione, nawilżone, lśniące, łatwo sie rozczesywały, bez obciążenia.

Używam tego produktu odawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysusza.
  • Używałam przez ponad pół roku wraz z szamponem.
    Ten zestaw niestety wysusza włosy na dłuższą metę.
    Stosowanie przyjemne, rozczesywanie, modelowanie to wszystko ok, ale właściwości pielęgnacyjne niestety kiepskie.
    Odradzam.

Używam tego produktu od:pół roku
    Ilość zużytych opakowań:litr

Chcesz pochwalić Kate30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie od-lecam.
  • Mam włosy naturalnie grube, gęste, lekko kręcone, i ze skłonnością do przesuszania. Cement Kerastase w moim przypadku okazał się kompletnym niewypałem.
    Włosy po nim wyglądają jak jedno wielkie siano! Nastroszone piórka sterczą we wszystkie strony, włosy są cienkie, wątłe, nijak sie układają...i elektryzują. Niestety, nie takiego efektu oczekiwałam. :/ Fakt, już po samym nałożeniu na mokro widać, że włosy łatwiej się rozczesują, zyskuja natychmiastową gładkośc, która utrzymuje się na sucho - bardzo łatwo wpleść w nie palce, są ślizkie, cieńsze. Czy jednak mam pozbawiać się moich gęstych, silnych włosów, zamieniając je w cienkie nitki z powyłamywanymi łuskami? Nie na tym chyba polega pielęgnacyjna odbudowa.. Fryzura na koniec faktycznie nieco się błyszczy, ale przy tak koszmarnym efekcie końcowym nie ratuje jej już to w żaden sposób. Podobnie jak Angela, uważam, że cement nadawałby się być może do włosów cienkich i na pewno nie mocno przesusznych.
    To juz kolejny kosmetyk Kerastase, który bardzo mnie rozczarował, i to za tą cenę... W przypadku cementu, już rozumiem, czemu był dodawany jako gratis do zestawu z szamponem, i czemu moja siostra (podobne włosy) po jednym użyciu tak chętnie mi go wręczyła.....

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zmieniam swoją recenzje z pozytywnej na bardzo negatywną, kosmetyk przesuszył mi włosy, jednak nie było tego widać na początku użytkowania.
    .Używam tego produktu od:nie wiem

Chcesz pochwalić naweelitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna
  • Rewelacyjna odzywka - ale jedynie w połączeniu z szamponem Bain de Force.
    Cement Kerastase używam juz od wielu lat.. Oczywiscie z systematycznymi przerwami - by wlosy za bardzo sie nie przyzwyczaily.
    Myślę ze dzięki niemu mam długie i zdrowo wyglądające włosy (mimo ciągłego farbowania na blond - co wiadomo bardzo niszczy włosy, nie muszę ich ścinać)

I ciężko mi uwierzyć gdy ktoś mówi ze Cement nie działa.. Tłumacze to sobie jedynie nieumiejętnym stosowaniem..

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić soreszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Jak dla mnie ta odzywka jest ok mam wrazenie ze ładnie odbudowuje włosy...nie pusza sie,sa mieciutkie i gładkie...ja bym poleciła...a i jeszcze bardzo dobrze wloski sie po niej rozczesuja...bede ja stosowac jeszcze dlugo bo czuje ze wlosy sa po niej zdrowsze)

Używam tego produktu od:miesiaca

Chcesz pochwalić Koko19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Ehhh, od czasu do czasu skuszę się na jakiś wysoko półkowy produkt do włosów. Niestety ten mnie nie zachwycił (choćby tak jak schwarzkopf dwufazowy, albo maska regenerująca). Nie odbudowywuje jakoś specjalnie, dobrze nawilża, włoski po nim ładnie lśnią i tyle. Bardzo podobny efekt mam po pantene odbudowującym a za 10* mniejszą cenę... Na plus może jeszcze przepiękny zapach, ale niestety nie o to tu chodzi Aha! Nakładam jak trzeba, na wytarte ręcznikiem włosy, pasemko w pasemko...Używam tego produktu od:października
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Chcesz pochwalić andziullla za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Kupiłam zestaw- szampon i to coś. Miałam trochę przesuszone włosy i chciałam je powoli zapuszczać. Nie zauważyłam żadnych odbudowujących właściwości, włosy są jedyne gładsze i ciut bardziej nawilżone, ale nie oszukujmy się, to można osiągnąć tańszym kosztem (lp absolut repair albo matrix sleek look). Żałuję tych pieniędzy i poza filtrem przeciwsłonecznym kerastase już chyba nic od nich nie kupię... Plusem jest ładny zapach, ale przecież nie o to tu chodzi. Używam tego produktu od: 2 miesiące

Chcesz pochwalić martadelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja

• Kosmetyk (a właściwie duet Cement + szampon z tej linii) potrafi naprawdę uratować włosy. Po moich eksperymentach z koloryzacją (około 10 kolorów w przeciągu roku ) moje gęste i długie włosy były w nieciekawym stanie. Oczywiście nie obyło się bez podcięcia włosów (rozdwojonych, suchych końcówek nic nie "naprawi", ale poprawa kondycji była olbrzymia.
    Włosy stopniowo stawała się miękkie, miłe w dotyku, elastyczne, troszkę błyszczące.. Po prostu idealne

Kosmetyk jest wydajny - już malutka ilośc odzywki starczy by pokryć całą długość moich włosów.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Produkt super. Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty. Używam go już parę lat - obecnie koło 2 razy w tygodniu (na zmianę z innymi odżywkami/maskami itp.) Włosy myję codziennie a ... całkiem ładnie się trzymająUżywam tego produktu od: odkąd pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: duuuużo

Chcesz pochwalić Rolka Karolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt!!
  • Siegnelam po nia gdy bylam na etapie walki o niewypadanie wlosow, wzmocnienie ich itd...Stosowalam razem z szamponem przeciwko wypadaniu. Po tej odzywce wreszcie moje wlosy nabraly blasku,o co walczylam bardzo dlugo...
    staly sie sypkie i nie ma rozdwojonych koncowek A wlasnie tego mi trzeba bylo....Dodatkowo odzywka jest wydajna. I pieknie pachnie! Nie daje 5 gwiazdek bo minusem jest cena ale w zasadzie nie upieralabym sie-za jakosc czasem trzeba placic. Zaden produkt cudow nie uczyni ale za te cene uwazam ze otrzymalam wiele! Duzo wiecej niz zazwyczaj.Używam tego produktu od:4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i jeszcze to potrwa.

Chcesz pochwalić AfroJAzz za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 159 raz(y)
  • :[
  • Używam razem z kąpielą z tej samej serii.
    Nie jestem zadowolona. Włosy sianiste, nie wygładzone w ogóle. Spodziewałam się cudu po wizycie u fryzjera, który potraktował mnie ampułką z tej serii i z wrażenia spadłam pod fotel. Poleciałam od razu kupić kąpiel i odżywkę - spory zawód.
    Nie wiem w czym tkwi sekret, może powinnam owinąć głowę folią i ogrzewać, ale codziennie nie będę przecież tego robić! Normalne użycie pt. "mycie - lekkie osuszenie - aplikacja odżywki - zmycie odżywki po paru minutach" po prostu się nie sprawdza! A przepraszam, kosztować to to kosztuje, jestem zawiedziona.
    Daję serii ostatnią szansę po próbie z folią i ogrzewaniem,ale jakoś nie wierzę w efekt.

Używam tego produktu od:2tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka.
  • Używałam odżywki z szamponem Bain du Force. Odżywka, w przeciwieństwie do szamponu, wydajna nie jest. Ma rzadką konsystencję, trzymałam ją zawsze pod czepkiem i ręcznikiem przez 20 minut. Włosy po odżywce łatwiej się rozczesują, jednak odżywienie jest naprawdę minimalne, znam o wiele lepsze odżywki od tej, a po Kerastase spodziewałam się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić red-witch za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa
  • Odżywka ta wykazuje rewelacyjne działania wraz szamponem.
    Rok temu kiedy moje włosy naprawdę były w tragicznym stanie,aż fryzjerka zapytała co takiego robie z włosami ,że mam tak przeraźliwie suche. Dodam tylko,że w tym czasie "leczyłam" je innymi profesjonalnymi specyfikami.
    Po tej wizycie zdałam sobie sprawę,że jednak muszę solidnie wziąć się poprawę kondycji włosów. Włosy mam kręcone, rozjaśniane.
    Zakupiłam więc odżywkę z cementem wraz z szamponem.Cena oczywiście z kosmosu za tak niewielką objętościowo ilość produktu.
    W salonie Kerastase gdzie kupowałam te produkty,fryzjerka zwróciła uwagę na dużą wydajność odżywki i poradziła mi nakładać ilość równą wielkości orzeka laskowego na włosy,wcierać w pasma włosów i trzymać ok 20 min, najlepiej w cieple.
    Musze przyznać,że rzeczywiście odżywka wydajna, z początku po nałożeniu miałam wrażenie, że taka ilość to za mało, jednak po chwili włosy stawały się miękkie,śliskie to znaczyło że produkt zaczynał działać a nakładałam ilość jaką nakazała mi fryzjerka.
    Niestety szampon już wykazał się mniejsza wydajnością:-(
    Po półrocznym stosowaniu ( co drugi, trzeci dzień) stan włosów się diametralnie poprawił.
    Stały się grubsze, końcówki prawie przestały się sypać, włosy nabrały dodatkowej objętości,stały się gładsze, zdrowsze, choć muszę powiedzieć,że Cement bardziej rekonstruuje włosy, naprawia je " od wewnątrz" niż nawilża. Nie jest to odżywka typu nałóż i opłukaj za 5 minut, ułatwiająca rozczesywanie i nadająca chwilowy połysk- jak wiele supermarketowych produktów itp, na efekty potrzeba czasu i systematycznego stosowania.Używam tego produktu od:używałam przez ok 6 miesięcy

Chcesz pochwalić larela za czytelną i pomocną recenzję?
  • mało wydajny..dość dobry
  • odżywka..trudno powiedzieć czy mi bardzo pomogła bo dość dużego efektu nie widziałąm....konsyystencja wodnista, przez co straczyłą mi chyba na 3 tyg...dosłownie kilka aplikacji. oszałamiącego efektu nie widziałam po użyciu tej odżywki...i koleżanka która ze mna kupiła ją w tym samym czasie też nie ...

Używam tego produktu od:1 mc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 2paulina22111978 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka
  • Naprawdę rewelacyjna odżywka. Włoski są po niej idealnie nawilżone, wygładzone, mięciutkie, delikatne i co najważniejsze zregenerowane! ŁAtwo się rozczesują i są miłe w dotyku. Gdyby była tańsza to zostałaby już u mnie na stałe. Na szczęście udało mi się ją kupić trochę taniej w UK więc nie rozpaczam że drogo kosztowała. Jak narazie jest bardzo wydajna chociaż ciężko stwierdzić bo używam od niedawna. Ale gorąco polecam.

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić atsenka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • najlepsza
  • Uzywalam juz odzywki, szamponu i ampulek z tej serii. Zdzialaly cuda z moimi popalonymi wlosami (choc jesli ktos oczekuje po jakimkolwiek kosmetyku, ze zastapi podcinanie zniszczonych koncowek to oszukuje sam siebie moim zdaniem. Nie mniej jednak uchrania przed calkowitym scieciem).
    Ale wracajac od odzywki: wygladza wlosy, powodujac, ze lsnia przepieknie, nie "odginaja" sie na drugi dzien. Naprawde polecam. Cena i wydajnosc nie ida w parze ale czego sie nie robi dla pieknego wygladu wlosow...

Używam tego produktu od:kilku miesiecy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

Chcesz pochwalić ata4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!!
  • Mam naturalnie kręcone włosy. Są z natury bardzo suche (jak to kręcone) a dodatkowo zniszczone przez rozjaśnianie. Stosowałam wiele róznych kosmetyków, aby je wspomóc, bo czasami były tak żałosne, że jedynym ratunkiem było tylko ścięcie.
    Teraz, gdy odkryłam Kerastase Ciment Anti-Usure wiem, że w końcu znalazłam odpowiedni kosmetyk, aby je wspomóc. Ba, nawet uratować przed nożyczkami.
    Używam w połaczeniu z szamponem, w myśl zasady, że kosmetyki z tej samej serii się uzupełniają. Włosy od pierwszego uzycia są jedwabiście miękkie (a nie szorstkie, sztywne, martwe), błyszczące (a myslałam, że bląd włosy są raczej matowe), sypkie (w tym pozytywnym znaczeniu, nie sztywne i sterczące, podatne na układanie (dotąd byłam skazana na kiepskie "afro" gdy nie uzyłam sporo kremów, ciapek czy toników do stylingu. Teraz mam włosy, które są miękkie, gładkie, przyjemnie aksamitne w dotyku, jak włosy dziecka.
    Jednym słowem, gorąco polecam

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić żabka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • LIPA
  • Mam dosyć zniszczone i przesuszone wlosy baleyagem i czytajac tak pochlebne opinie o kerastase postanowilam go kupic. Za takie pieniadze liczylam na bardzo dobre efekty a tutaj w zaskakujaco szybkim tempie zuzyłam opakowanie (mam wlosy do łopatek) i zadnego efektu nie widze!! Proponuje tansze ale profesjonalne maski do wlosow tj. Absolut Repair Loreal, Wella System Professional lub Alfaparf z Karitexem

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Chcesz pochwalić iwonatom za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij