Oriflame, After Hours EDT

Oriflame, After Hours EDT

Poczuj rytm szalonej nocy! Włóż szpilki i sukienkę, w której wyglądasz sexy. Przygotuj się na zabawę do białego rana! Zacznij szaloną noc od `After Hours` - zapachu wibrującego energią, rytmem, radością! Muzyka, znajomi, taniec... I tryskający energią zapach w którym musujące, owocowe nuty flirtują z peonią i zmysłowym piżmem. Pachnąc `After Hours` czujesz się pewna siebie, wyzwolona, uwodzicielska...

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe: świeże nuty owocowe, czerwona peonia, pizmo

Owocowy pizmak :)

Naprawde niezly zapach katalogowy! Faktycznie drapiezny, choc nie drazni nosa, z czasem staje sie lagodniejszy, bardziej owocowy. Absolutnie nie zgodze sie z tym, ze jest banalny. Niestety brak trwalosci, prawdziwej zapachowej intensywnosci i glebi go dyskwalifikuja. Testowalam na skorze, moze na ubraniu trzyma sie dluzej. Jak na katalog imo jest calkiem dobrze.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/10

Nareszcie są w Oriflame pod nową nazwą!!!!!!

To pierwsze perfumy, które zawładnęły moim sercem!
Nie mogłam uwierzyć kiedy je wycofali...Ok roku temu dorwałam ich próbkę, ale wiadomo to maleństwo więc już nic nie zostało...
Piękny zapach, zawsze dodawał mi mocy ;)
Wczoraj przeglądając najnowszy katalog Ori, wąchając str 55 zamarłam...!!!
Wg. mnie perfumy Ultra Glam to wycofane After Hours.
Kosztują 46,90 zł za 30 ml.

Jedne z ulubionych perfum, przymierzam się aby kupić Ultra Glam i przypomnieć sobie After Hours:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Moje KWC - świetne perfumy

Śliczny zapach, szkoda,że go wycofali :(
Lekki,przyjemny,delikatny, lekko uwodzicielski. Jeden z moich ulubionych zapachów. Szkoda,że nie zrobiłam zapasów :(

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2x50

zdecydowanie tak!

Podobno go wycofali? A szkoda... Jeden z najlepszych zapachów z Oriflame.
Kwiatowo-owocowa mieszanka jest jak dla mnie! Idealne perfumy na wieczór i na imprezę. Niezwykle zmysłowy zapach. Jeśli go użyjecie - spodziewajcie się wielu komplementów;)
Kupiłam jedną butelkę i trzymam tylko na specjalne okazje;) a zapach niesamowicie wydajny.

Używam tego produktu od: kiedy był po raz pierwszy w katalogu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

szkoda, że jest już niedostępny :(

Kiedyś na imprezę wylałam na siebie otrzymaną gratis próbkę. Usłyszałam wtedy parę opinii, że ładnie pachnę, więc postanowiłam wypróbować całość. Wtedy byłam konsultantką, więc kupiłam go taniej. I to była dobra decyzja :)

Nadaje się raczej na wieczorne wyjścia. Można się nim popsikać także na dzień, jednak radziłabym uważać, bo jest dość ciężki...

Jest na prawdę trwały. Nie raz po imprezie budził mnie jego zapach we włosach.

No i przede wszystkim jest piękny. Oryginalny i taki intrygujący, może uwodzicielski. Na pewno nie można powiedzieć, że pachnie nim co druga osoba na ulicy. Przy tym usłyszałam sporo pozytywnych opinii na jego temat, szczególnie od facetów ;)

Czytałam już opinie, że jest to tańsza kopia Obsession Night CK czy Amor Amor, ale dla mnie ten zapach jest jedynie momentami podobny. Te dwa nadają się raczej na dzień a After Hours jest zdecydowanie wieczorowy... APELUJĘ: JEŻELI ZNACIE IDENTYCZNY ALBO PRZYNAJMNIEJ BARDZO PODOBNY ZAPACH, NAPISZCIE MI PROSZĘ!

Obronił się

Kupiłam od razu,jak się pojawił,bo spodobała mi się pachnąca srona w katalogu.No i flakon na zdjęciu wyglądał nieźle ;)
Flakon-taki sobie,mocno mnie rozczarował.Nie robi wrażenia,nie nazwałabym go nawet ładnym.
Zpach-na początku bardzo mi się nie podobał,więc kilka razy użyłam i odstawiłam na półkę.Sięgnęłam po niego 1,5 tygodnia temu w celu dokładneo przetestowania.Nadal mnie drażnił,czułam jakąś mocną,duszącą wanilię.Ale potem zaczęłam czekac,aż to 1 wrażenie minie i muszę przyznac,że nie jest zły.Faktycznie owocowy,całkiem ładny zapaszek :) Jakiś czas po zakupie wyczułam go na koleżance z pracy i nie mogłam uwierzyc,że to ten zapach.Od niej czułam właśnie to-bardzo ładne owocki pomieszane z czymś cięższym.
Niestety traci punkty za trwałośc :( Lubię zapach Oriflame,ale rzadko je kupuje,bo dla mnie są jak mgiełki do ciała.Dobrze czuje się je przez jakieś pół godziny,po 2 coś tam jeszcze można wyczuc i to wszystko.Nawet na ubraniach i włosach się nie utrzymuje :( Jest więc bardzo niewydajny-przez 1,5 tygodnia codziennego używania zużyłam ok.1/4-1/5 flakonu :kwasny:

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Ubóstwiam !

Najlepszy ze wszystkich zapachów od Ori. Mój faworyt. Ma w sobie pewien magnetyzm, który przciąga facetów ... Tylko, gdy użyję tego zapachu słyszę komplementy, że ślicznie pachnę :) Żaden inny zapach nie dawał takiego efektu.
Buteleczka smukła, ciekawa.
Sam zapach jest na prawdę trwały i długo utrzymuje się na ubraniu i na skórze. Woń jest świeża, intrygująca i nie nudzi się jak to się zdarza przy niektórych perfumach.
Cudowny ! Szczerze polecam Używam tego produktu od: pól roku

super

Lubię bardzo ten zapach, jest bardzo oryginalny! Jest śliczny, a na dodatek długo się utrzymuje. Jak dla mnie bomba! A na dodatek jest w ładnym opakowaniu! Na pewno kupie go ponownie! Polecam!

bez rewelacji

After Hours kupiłam po tym, jak powąchałam zapach w katalogu, wydał mi się taki intrygujący, niestety po zakupie bardzo się rozczarowałam:( jak dla mnie, zapach okazał duszący i męczący wręcz "mydlany" ... nic specjalnego

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/5

kocham! :)

co tu duzo pisac zapach poprostu bosssski !
uwielbiam go ! :))

raz powąchałam i wiedziałam że musze go mieć :)
ma w sobie to coś co mnie powala (i nie tylko mnie :D)
zapach długo się utrzymuje
do tego buteleczka śliczna, nawet kartonik ładny taki błyszczący :P

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Rewelacja!

Uwielbiam tą wodę toaletową, jej zapach jest dla mnie zniewalający. Dziki i nieujarzmiony! Uwielbiam!!!! Zapach przede wszystkim trwały, na drugi dzień ubrania wciąż nim pachną.
Poza tym, w after hours nie tylko ja się zakochałam, ale i TŻet. Zapach idealny, buteleczka całkiem niezła, trwałość - jak najbardziej, cena? IDEALNA :D Zapach, jest również bardzo wydajny, wystarczy dwa razy psik psik i cały dzień z głowy:D

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Ładny

Ze strony zapachowej był nieciekawy, dopiero na skórze rozwija pełen wachlarz swoich możliwości - zaskakująco dużych zresztą! Zapach słodki, owocowy z odrobiną świeższych nut. Żadna banalna, syntetyczna i przesłodzona landryna! Kobiecy zapach z głębią, zupełnie się tego nie spodziewałam. Trwałość bardzo dobra. Warto spróbować - rzecz dobrej jakości i w dobrej cenie :)
Buteleczka... Powiedzmy, że jest przeciętna

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:próbka

raczej polecam

zapach nie jest może super powalający, ale jest ładny, bardzo kobiecy, trochę słodki i raczej na wieczór. co go zdecydowanie wyróżnia wśród zapachów oriflame to trwałość- długo się utrzymuje więc chyba można mu wybaczyć to tandetne opakowanie;]

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:próbka