Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Powiększ Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Szampon z jedwabiem przeznaczony do włosów suchych. Głęboko nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Wygładza powierzchnię włosa i dodaje mu elastyczności. Przywraca połysk i zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, MEA-Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Polyquaternium-7, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Laureth-10, Laureth-2, PEG-60 Corn Glycerides, Hydrolyzed Silk, EDTA, Hydrolyzed Wheat Protein, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Tussilago Farfara Leaf Extract, Glucose, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Panthenol, Calcium Pantothenate, Niacinamide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3, Citric Acid, Mica, Titanium Dioxide, Benzophenone-4, Parfum.

/ic/

• Daje świeży efekt, nie mam nic do zarzucenia
  • To naprawdę fajny szampon

Jest całkiem wydajny, tuba jest wygodna, nie trzeba kombinować pod prysznicem z okręcaniem jak w przypadku niektórych kosmetyków.

Włosy są umyte, długo świeże. Fryzura wygląda na taką zdrową i jeszcze raz podkreślę: świeżą
    Moje włosy u nasady szybko się przetłuszczają, a ten szampon radzi sobie z tym świetnie! Skóra głowy nie narzeka. Jestem zadowolona

Używałam razem z odżywką z tej serii i polecam ten komplet Na pewno kupię go kolejny raz

Używam tego produktu od: chyba ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• idealny od swięta
  • początkowo byłam zachwycona: moje cienkie, krótkie włosy wyglądały o niebo lepiej. Niestety po 2 tyg. regularnego stosowania na skórze głowy pojawiły się wielkie wypryski. Odstawiłam na kilka dni..kolejne mycie i kolejne wypryski. ..

plusy:
    -ładny zapach,
    - dobra konsystencja,
    - włosy łatwo się rozczesywały i błyszczały,

minusy:
    - podrażnia skórę głowy,
    - cena

moim zdaniem: nadaje się do stosowania od czasu do czasu

Używam tego produktu od: 3-4 m-cy (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 2 x50ml +1 x 250ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenisko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry i delikatny.
  • Dobry produkt do tak przesuszonych włosów jak moje. Przyjemnie pachnie, ma gęstą kremową konsystencję. Dobrze się pieni, jest łagodny dla skóry głowy. Wlosy po nim są wygładzone, nie plączą się tak bardzo. Cena bez promocji troszkę wysoka, ale często można upolować go na obniżkach.
    Delikatny, mydlany zapach.

Produkt wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: marzec 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Plusy i minusy:

+ piękny, delikatny zapach
    + delikatny dla mojej suchej i wrażliwej skóry głowy
    + nie plącze włosów, mocno je wygładza
    + w długiej perspektywie nie wysusza końcówek włosów
    + fajna konsystencja
    + nie uczula też mojego alergicznego psa, który również ma swoją butelkę tego szamponu
    + bardzo tani jak na jakość- w SuperPharm 1l butelka za 24zł!

- litrowa butla jest mało wygodna

po kilku małych i dużej butli uważam, że to mój najlepszy i ulubiony szampon

Używam tego produktu od: wiosny 2014
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 250ml, 1 x 1000ml

Chcesz pochwalić narvia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Mam włosy bardzo suche , można powiedzieć że siano, a ten szampon robi z nimi cuda!!!!!!Włosy są , miękkie, pięknie się układają i nie ma siana-po prostu wyglądają pięknie. Nawet mój mężczyzna zauważył różnice a jak wiadomo faceci z reguły na takie coś nie zwracają uwagi. Bardzo polecam tym którzy nie potrafią ujarzmić swoich włosów. Jestem po stokroć na TAK!!! Polecam również odżywkę!!

Chcesz pochwalić aleksjia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Kupuiłam go przypadkowo bo był na promocji.

Jeśli chodzi o efekty to moje włosy po myciu stały się bardzo błyszczące i miękkie w dotyku.
    Skóra głowy była dobrze nawilżona.
    Dodatkowo ma piękny zapach.

Minusem jest na pewno cena! Gdyby nie promocja nigdy bym na niego nie spojrzała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baluskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Z produktem zetknąłem się podczas pracy w salonie fryzjerskim. Miałam okazję go przetestować na włosach suchych, ale również normalnych i stwierdzam, że szampon idealnie nadaje się każdego rodzaju włosów;
    + doskonale nawilża włosy;
    + świetnie oczyszcza skórę głowy;
    + nie podrażnia, nie uczula;
    + odbudowuje włosy zniszczone;
    + daje efekt gładkości; włosy są miękkie, miłe w dotyku;
    + fryzurę łatwo wystylizować; włosy są podatne na modelowanie;
    + niska cena; duża wydajność;
    Polecam do stosowanie również w salonach fryzjerskich. Szampon sprawdza się świetnie, regeneruje, oczyszcza i odświeża włosy!

Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić teczowy_man za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten i tylko ten
  • Po tym, jak zaczęłam farbować włosy, stały się suche i straciły dawny blask, a ich rozczesywanie było dla mnie nieopisaną męką. Myślałam, że już nic im nie pomoże. Jednak okazało się, że ten szampon potrafi zdziałać cuda. I zdziałał. Moje włosy przestały się łamać i nabrały niesamowitego blasku. Ich rozczesywanie jest dla mnie teraz przyjemnością (w jeszcze mokre wcieram dodatkowo jedwab biosilk). Wyglądają zdrowo i lśnią, są po prostu piękne. Dopiero teraz zaczynam dostrzegać, jaki naprawdę mają kolor. Jestem zachwycona tym szamponem. Nie zamienię go na żaden inny. Ma niesamowicie wysoką cenę, ale uważam, że jest jej warty.

Plusy:
    *odżywia włosy
    *nadaje im blask i zdrowy wygląd
    *zapobiega ich łamliwości i wypadaniu
    *sprawia, że stają się miękkie i przyjemne w dotyku
    *ułatwia rozczesywanie
    *pięknie się pieni
    *jest wydajny
    *jest dostępny w poręcznych, litrowych butlach

Minusy:
    *brak pompki
    *wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić spinka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie parzy, nie ziębi
  • Jak dla mnie produkt całkiem neutralny. Nie zauważyłam po nim poprawy ani też nie wpłyną źle na moje włosy i skórę głowy.

plusy:
    -piękny zapach
    -wydajny
    -dobrze się spłukuje

wady:
    -cena, jak na brak efektów zbyt wysoka

Ilość zużytych opakowań: 1 300ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Norma777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny!
  • + szampon jest delikatny, nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy
    + piękny, również delikatny zapach
    + włosy po jego użyciu są gładkie w dotyku, sypkie, nie plączą się, nie puszą, nie elektryzują i łatwo rozczesują
    + szampon ten pozwala uzyskać widoczny efekt zdrowych i błyszczących włosów
    + największym plusem wg mnie jest niesamowita gładkość, włosy nie są obciążone, ale lekko śliskie w dotyku, jednak bez efektu przetłuszczonych włosów
    + po wyglądzie moich włosów mogę stwierdzić, że została spełniona obietnica o nawilżeniu włosów

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 1000 ml

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?