Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Powiększ Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Szampon z jedwabiem przeznaczony do włosów suchych. Głęboko nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Wygładza powierzchnię włosa i dodaje mu elastyczności. Przywraca połysk i zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, MEA-Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Polyquaternium-7, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Laureth-10, Laureth-2, PEG-60 Corn Glycerides, Hydrolyzed Silk, EDTA, Hydrolyzed Wheat Protein, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Tussilago Farfara Leaf Extract, Glucose, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Panthenol, Calcium Pantothenate, Niacinamide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3, Citric Acid, Mica, Titanium Dioxide, Benzophenone-4, Parfum.

/ic/

• rewelacyjny!
  • + szampon jest delikatny, nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy
    + piękny, również delikatny zapach
    + włosy po jego użyciu są gładkie w dotyku, sypkie, nie plączą się, nie puszą, nie elektryzują i łatwo rozczesują
    + szampon ten pozwala uzyskać widoczny efekt zdrowych i błyszczących włosów
    + największym plusem wg mnie jest niesamowita gładkość, włosy nie są obciążone, ale lekko śliskie w dotyku, jednak bez efektu przetłuszczonych włosów
    + po wyglądzie moich włosów mogę stwierdzić, że została spełniona obietnica o nawilżeniu włosów

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 1000 ml

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon do włosów suchych i zniszczonych.
  • Ja osobiście jestem zachwycona działaniem tego szamponu.
    Nigdy nie wierzę, że szampon może naprawić zniszczone włosy- raczej wierzę, że z tym muszę walczyć od środka- tabletki, ziółka.

Ten szampon na prawdę pięknie poradził sobie z moimi zniszczonymi włosami.

Zauważyłam widoczną poprawę kondycji włosów. Przestały się puszyć, nie są już takie suche i kruche. Dużo lepiej się rozczesują i nie są w dotyku takie sztywne, nieprzyjemne. Włosy dodatkowo przestały wypadać i łamać się

Dodatkowo lubię zapach tego szamponu, konsystencję i to, że dobrze się pieni

Na pewno wrócę do tego szamponu

Polecam korzystanie z niego w połączeniu z odżywką dwufazową

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon nie dla moich włosów
  • nie zauważyłam żadnej zmiany na bardziej pozytywną po użyciu tego szampony , dla mnie za słabo się pieni , włosy jakie były takie są , na drugi dzień suche nie spełnił moich uczekiwań
    jedyny plus za wydajność i zapach

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić veyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Szampon pozostawia włosy bardzo miękkie i przyjemne, a w połączeniu z produktami z całej serii daje świetne efekty.
    Nawet bez użycia odżywki ładnie się rozczesywały.
    Jest mega wydajny - przy moich włosach za łopatki, których jest bardzo dużo starczył mi na ponad dwa miesiące i chyba do końca go nie wykorzystałam, bo skończyły mi się pozostałę kosmetyki z tej serii.

Na pewno skuszę się na ponowny zakup gdy znajde go w promocji

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie 300 ml

Chcesz pochwalić arlla2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Pozytywnie zaskoczona serią arganową z Cece sięgnęłam po serię z jedwabiem do suchych włosów. Kupiłam komplementarnie szampon i odżywkę. Na dodatek w super cenie, po ok. 15 zł za litrową butelkę.

PLUSY SZAMPONU
    + czysty jedwab w składzie, bez alkoholu
    + nie podrażnił, nie uczulił
    + delikatny, niedrażniący zapach
    + ładnie się pieni
    + wydajny
    + dobrze oczyszcza włosy
    +wygładza, włosy są łatwiejsze do rozczesania
    +nawilża

Ilość zużytych opakowań: Jedno litrowe w trakcie

Chcesz pochwalić Mika Do za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best!
  • Powiem szczerze,że trochę przeraziła mnie cena. Ale pomyślałam,że jeśli faktycznie mi pomoże to cena nie gra tutaj większej roli. Myję włosy codziennie. Szampon ten okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Szampon ma przyjemną konsystencję, spodobał mi się jego delikatny zapach. Jest bardzo wydajny, wg instrukcji należy stosować tylko odrobinę,ale tyle nawet wystarczy,aby pokryć moje po ramion włosy. To,co jest zauważalne po jego użyciu,to miękkość włosów i łatwość rozczesywania. Butelka,z której aplikuje się szampon jest zgrabna i bardzo poręczna, dodatkowym plusem jest dozownik,który daje nam taką porcję szamponu,ile chcemy. Po 3 tygodniach stosowania (używam go co 2 dni) jestem pewna,że nadal będę po niego sięgać. Moje włosy odzyskały dawny blask (który miały przed farbowaniem),są miękkie i łatwo się układają.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić robaczek3012 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Rewelacyjny szampon!
  • Szampon został mi polecony przez koleżankę, która pierwsza przetestowała szampon.
    Mam włosy z tendencją do przetłuszczania się u nasady i suchych na końcach. Codziennie myję włosy, suszę i prostuję. Mam włosy farbowane (dużo koloru blond). Można powiedzieć, że katuję moje włosy.
    Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu. Kupiłam w promocji w bardzo dobrej cenie.

PLUSY:
    włosy są nawilżone
    dobrze się układają
    nie plączą się
    przyjemny zapach
    nie mam obciążonych włosów
    duże opakowanie
    wydajność

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 300 ml

Chcesz pochwalić asi18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyzwoity szampon
  • przyjemny szampon, przyjemna konsystencja, lubię jego zapach, dobrze się pieni, trochę się męczę z wyciskaniem z opakowania. włosy są po nim miękkie, przyjemnie pachną, poczucie czystości. nie wiem czy nie przetłuszczałby mi włosów, gdybym stosowała go za każdym razem, ma dość ciężką konsystencję. no i jak dla mnie trochę za drogi. ale kupuję go ze względu na córkę, która ma włosy bardzo suche a zatem też wymagające (włosy afro) i myślę, że taki treściwy szampon jest bardziej odpowiedni do suchych, szorstkich włosów. ja takich nie mam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1/2 drugiego

Chcesz pochwalić be_lata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Szampon wygrałam w konkursie, w zestawie z maską i serum. Sama pewnie bym po niego nie sięgnęła, jest dosyć drogi, więc cieszę się, że miałam okazję go wypróbować. Zaznaczę jeszcze, że mam włosy kręcone, suche, puszące się.

PLUSY:
    + bardzo ładny zapach, dzięki któremu używanie szamponu to przyjemność
    + dobrze się pieni, jest wydajny
    + dobrze oczyszcza włosy
    + nieco wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie
    + dostępność (Rossman)

MINUSY:
    - zdecydowanie cena, szampon nie jest wart 25 zł
    - nic specjalnego z włosami nie robi, na pewno nie odżywia ich, jedynie optycznie wygładza

Podsumowując, szampon jest ok, krzywdy włosom ani skórze głowy nie robi. Niestety, cena w stosunku do działania zdecydowanie dyskwalifikuje kosmetyk w moich oczach. Jest wiele tańszych szamponów o takim samym działaniu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić tinkerbell91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Z szamponu jestem bardzo zadowolona, dobrze nawilża włosy, wygładza je, sprawia że są błyszczące i gładkie.

Pomimo iż średnio się pieni pasuje mi to. Dobrze oczyszcza.

Przy stosowaniu wraz z odżywką do spłukiwanai z tej samej seri widzę poprawę stanu moich włosów.

Są wygładzone, nie wymagają aż takiej stylizacji na szczotce.

Jedyny minus to twarda butelka, przez co przy końcówce produktu ciężko go wydobyć.

Używam go od czasu do czasu, np. raz w tygodniu (włosy myję co drugi dzień) jako taki lepszy szampon.

Jest to kolejny produkt firmy CeCe który spełnia moje oczekiwania i jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: od trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Szampon przede wszystkim co zaraz na początku rzuca się w nos - bardzo ładnie pachnie. Dobrze się pieni, jest wydajny, świetnie oczyszcza włosy. Trochę je plącze więc użycie odżywki jest konieczne. Buteleczka zgrabna i poręczna, plus za dozownik który wylewa tyle ile trzeba. Po użyciu włosy są miękkie i idealnie czyste. Polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić yahoo911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Bardzo polecam... mam odwieczny problem z rozczesywaniem włosów ale po użyciu szamponu, odżywki plus skoncentrowanego jedwabiu bez problemu rozczesywałam włosy nie tracąc ich garściami. Zdecydowane Tak !

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Dorikrn za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry.
  • szampon jest całkiem dobry, włosy po nim są nawilżone, błyszczące, nie plączą się .
    ładnie pachnie, dobrze się pieni i oczyszcza. mam tylko wrażenie, że włosy szybciej się od niego przetłuszczają.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użytku

Chcesz pochwalić Endorfincia za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon, ma nie wyszuszać a dobrze myć włosy
  • zaznacze,że szampony traktuje jako środek myjący. Szampon firmy CECE spełnia swoją role, dobrze nawilża ale włosyć nie są zbyt puszyste. Myślę, że mogłabym sięgna po niego jeszcze raz - gdyby był wpromcji, gdyż wola zaoszczędzić na szamponie a wydac na odżywke. Jeśli chodzi o odżywke z tej serii jest świetna, szamponowi wystwiam 4.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cytrynka728 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty polecenia
  • po miesiącu stosowania całej serii stwierdzam, że jest ok.Włosy są gładkie, lśniące i miękkie.Szampon ma przyjemny zapach.Efekt końcowy -miłe zaskoczenie.

Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić paulinapau za czytelną i pomocną recenzję?
  • niby ok ale nie dokońca
  • PLUSY:

* bardzo wydajny
    * dobrze się pieni
    * zapach.

MINUSY :

* nie widać nawilżenia
    * pląta włosy
    * włosy trzeba myć dwa razy ( po 1 razie są nie domyte )

Ogólna ocena całego zestawu do 4 ale tylko przy użyciu wszystkich produktów ( tj szampon + odżywka +koncentrat) wtedy efekt jest znośny ;p

Przy użytkowaniu samego szamponu moje włosy niestety byly bardziej wysuszone i ciężko było je ułożyć .

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaaarolciaaa00 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • całkiem ok
  • Szampon bardzo przyjemnie pachnie, ma fajną konsystencję, ma w sobie takie mieniące drobinki-które oczywiście na włosach nie zostają. Dobrze się pieni, ale żeby dokładnie umyć włosy, trzeba go nałożyć przynajmniej dwa razy, co czyni go mało wydajnym. Moje włosy mają skłonność do przetłuszczania się, ale nie zauważyłam, żeby były ani mocniej obciążone-ale też nie zauważyłam żadnego nawilżenia. Nie plącze włosów, i to jest jego duży atut. Nie uczula, nie powodował żadnego swędzenia ani nie wywołał łupieżu. Ogólnie ok, ale cena jest nieco wysoka jak za szampon, który jest tylko ok.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 300 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anieg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie super!
  • Włosy są świeże, pełne blasku, nawilżone i odżywione, a właśnie tego potrzebowałam.
    Jesień nie sprzyja pielęgnacji włosów, ale z CECE znakomicie daję sobie radę!

Dziękuję CECE!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić karolina5454 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam ten szampon!
  • zalety:

- bardzo ładny zapach
    - nawilża włosy
    - dobrze myje i się pieni

wady:

- niewygodne opakowanie

Polecam wszystkim, którzy chcą mieć zdrowe, lśniące włosy!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Chcesz pochwalić Anuleczka7373 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szampon fajnie się pieni, ładnie pachnie i jest wydajny. Nawilża włosy (niestety z mega suchymi końcówkami sobie nie poradził;() i je wygładza. Niestety nie domywa! Na początku wszystko było wspaniale, ale przy którymś myciu zauważyłam że włosy są nieświerze juz zaraz po wymyciu i wysuszeniu. Nie wspomnie już o tym że powoduje szybsze przetłuszczanie się (myje włosy raz na 2 czasem 3 dni, a tutaj juz po pierwszym dniu były tłuste). Dziwne trochę, gdyż w składzie zawiera silny detergent SLS ;/ Dobry, ale dla wlosów bez tendencji do przetłuszczania, skład przyjemny (gdyby nie SLS) i porządne nawilżenie (jak na szampon).

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić scudetto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczekiwałam więcej po szamponie z serii Med
  • Szampon ma ładny zapach i fajną konsystencję, dobrze się pieni, ale niestety nie jest za bardzo wydajny.
    Początkowo uznałam, że dobrze działa na moje włosy, niestety po kilku użyciach miałam uczucie brudnych włosów, jak gdyby nie do końca się spłukiwał.

Chcesz pochwalić aaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprostu dobry.
  • Szampon jest bardzo wydajny, ma ładny zapach, mocno się pieni. Włosy po użyciu ladnie błyszczały, ale końcówki "fruwały" w każdą stronę. Wydaje mi się, że szampon z jedwabiem powinien wygładzać włosy na całej długości, ale niestety nie sprawdził się w tej strefie. Miałam niestety problemy z rozczesywaniem. Chyba poprostu ten produkt nie jest dla mnie...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić haniaanianiunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale ale idealny
  • Nawilżył moje włosy ale stały się po czasie bardzo obciążone. Czułam jakby nie były całkiem oczyszczone, nie płątał włosów

- MAŁO WYDAJNY
    -NIE WYGODNE OPAKOWANIE

Używam tego produktu od: 1 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić senioritta19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • PLusy :

-włosy
    -jest delikatny
    -zapach
    -nie pląta nie ingeruje w strukture

Minusy :
    -za gęsty co utrudnia rozprowadzenie wmasowanie
    -nie wydajjny
    -napewno nie wygłądza

Podsumowując nie szkodzi nie naprawia ale chyba żaden szampon nie zdziała cuda

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamuusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale....
  • szampon jest dobry, spełnia swoje role ale... moim zdaniem nie sprawia cudów a cena jest zbyt wysoka. Taki sam efekt uzyskamy tańszymi drogeryjnymi produktami.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 1989zaczarowana1989 za czytelną i pomocną recenzję?