Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Powiększ Cece Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Szampon z jedwabiem przeznaczony do włosów suchych. Głęboko nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Wygładza powierzchnię włosa i dodaje mu elastyczności. Przywraca połysk i zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, MEA-Lauryl Sulfate, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Polyquaternium-7, Glycol Distearate, Cocamide MEA, Laureth-10, Laureth-2, PEG-60 Corn Glycerides, Hydrolyzed Silk, EDTA, Hydrolyzed Wheat Protein, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Tussilago Farfara Leaf Extract, Glucose, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Panthenol, Calcium Pantothenate, Niacinamide, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3, Citric Acid, Mica, Titanium Dioxide, Benzophenone-4, Parfum.

/ic/

• Może być
  • Kupuiłam go przypadkowo bo był na promocji.

Jeśli chodzi o efekty to moje włosy po myciu stały się bardzo błyszczące i miękkie w dotyku.
    Skóra głowy była dobrze nawilżona.
    Dodatkowo ma piękny zapach.

Minusem jest na pewno cena! Gdyby nie promocja nigdy bym na niego nie spojrzała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić baluskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Z produktem zetknąłem się podczas pracy w salonie fryzjerskim. Miałam okazję go przetestować na włosach suchych, ale również normalnych i stwierdzam, że szampon idealnie nadaje się każdego rodzaju włosów;
    + doskonale nawilża włosy;
    + świetnie oczyszcza skórę głowy;
    + nie podrażnia, nie uczula;
    + odbudowuje włosy zniszczone;
    + daje efekt gładkości; włosy są miękkie, miłe w dotyku;
    + fryzurę łatwo wystylizować; włosy są podatne na modelowanie;
    + niska cena; duża wydajność;
    Polecam do stosowanie również w salonach fryzjerskich. Szampon sprawdza się świetnie, regeneruje, oczyszcza i odświeża włosy!

Ilość zużytych opakowań: wiele

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić teczowy_man za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten i tylko ten
  • Po tym, jak zaczęłam farbować włosy, stały się suche i straciły dawny blask, a ich rozczesywanie było dla mnie nieopisaną męką. Myślałam, że już nic im nie pomoże. Jednak okazało się, że ten szampon potrafi zdziałać cuda. I zdziałał. Moje włosy przestały się łamać i nabrały niesamowitego blasku. Ich rozczesywanie jest dla mnie teraz przyjemnością (w jeszcze mokre wcieram dodatkowo jedwab biosilk). Wyglądają zdrowo i lśnią, są po prostu piękne. Dopiero teraz zaczynam dostrzegać, jaki naprawdę mają kolor. Jestem zachwycona tym szamponem. Nie zamienię go na żaden inny. Ma niesamowicie wysoką cenę, ale uważam, że jest jej warty.

Plusy:
    *odżywia włosy
    *nadaje im blask i zdrowy wygląd
    *zapobiega ich łamliwości i wypadaniu
    *sprawia, że stają się miękkie i przyjemne w dotyku
    *ułatwia rozczesywanie
    *pięknie się pieni
    *jest wydajny
    *jest dostępny w poręcznych, litrowych butlach

Minusy:
    *brak pompki
    *wysoka cena

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić spinka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie parzy, nie ziębi
  • Jak dla mnie produkt całkiem neutralny. Nie zauważyłam po nim poprawy ani też nie wpłyną źle na moje włosy i skórę głowy.

plusy:
    -piękny zapach
    -wydajny
    -dobrze się spłukuje

wady:
    -cena, jak na brak efektów zbyt wysoka

Ilość zużytych opakowań: 1 300ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Norma777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny!
  • + szampon jest delikatny, nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy
    + piękny, również delikatny zapach
    + włosy po jego użyciu są gładkie w dotyku, sypkie, nie plączą się, nie puszą, nie elektryzują i łatwo rozczesują
    + szampon ten pozwala uzyskać widoczny efekt zdrowych i błyszczących włosów
    + największym plusem wg mnie jest niesamowita gładkość, włosy nie są obciążone, ale lekko śliskie w dotyku, jednak bez efektu przetłuszczonych włosów
    + po wyglądzie moich włosów mogę stwierdzić, że została spełniona obietnica o nawilżeniu włosów

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 1000 ml

Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon do włosów suchych i zniszczonych.
  • Ja osobiście jestem zachwycona działaniem tego szamponu.
    Nigdy nie wierzę, że szampon może naprawić zniszczone włosy- raczej wierzę, że z tym muszę walczyć od środka- tabletki, ziółka.

Ten szampon na prawdę pięknie poradził sobie z moimi zniszczonymi włosami.

Zauważyłam widoczną poprawę kondycji włosów. Przestały się puszyć, nie są już takie suche i kruche. Dużo lepiej się rozczesują i nie są w dotyku takie sztywne, nieprzyjemne. Włosy dodatkowo przestały wypadać i łamać się

Dodatkowo lubię zapach tego szamponu, konsystencję i to, że dobrze się pieni

Na pewno wrócę do tego szamponu

Polecam korzystanie z niego w połączeniu z odżywką dwufazową

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon nie dla moich włosów
  • nie zauważyłam żadnej zmiany na bardziej pozytywną po użyciu tego szampony , dla mnie za słabo się pieni , włosy jakie były takie są , na drugi dzień suche nie spełnił moich uczekiwań
    jedyny plus za wydajność i zapach

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić veyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Szampon pozostawia włosy bardzo miękkie i przyjemne, a w połączeniu z produktami z całej serii daje świetne efekty.
    Nawet bez użycia odżywki ładnie się rozczesywały.
    Jest mega wydajny - przy moich włosach za łopatki, których jest bardzo dużo starczył mi na ponad dwa miesiące i chyba do końca go nie wykorzystałam, bo skończyły mi się pozostałę kosmetyki z tej serii.

Na pewno skuszę się na ponowny zakup gdy znajde go w promocji

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie 300 ml

Chcesz pochwalić arlla2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Pozytywnie zaskoczona serią arganową z Cece sięgnęłam po serię z jedwabiem do suchych włosów. Kupiłam komplementarnie szampon i odżywkę. Na dodatek w super cenie, po ok. 15 zł za litrową butelkę.

PLUSY SZAMPONU
    + czysty jedwab w składzie, bez alkoholu
    + nie podrażnił, nie uczulił
    + delikatny, niedrażniący zapach
    + ładnie się pieni
    + wydajny
    + dobrze oczyszcza włosy
    +wygładza, włosy są łatwiejsze do rozczesania
    +nawilża

Ilość zużytych opakowań: Jedno litrowe w trakcie

Chcesz pochwalić Mika Do za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best!
  • Powiem szczerze,że trochę przeraziła mnie cena. Ale pomyślałam,że jeśli faktycznie mi pomoże to cena nie gra tutaj większej roli. Myję włosy codziennie. Szampon ten okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Szampon ma przyjemną konsystencję, spodobał mi się jego delikatny zapach. Jest bardzo wydajny, wg instrukcji należy stosować tylko odrobinę,ale tyle nawet wystarczy,aby pokryć moje po ramion włosy. To,co jest zauważalne po jego użyciu,to miękkość włosów i łatwość rozczesywania. Butelka,z której aplikuje się szampon jest zgrabna i bardzo poręczna, dodatkowym plusem jest dozownik,który daje nam taką porcję szamponu,ile chcemy. Po 3 tygodniach stosowania (używam go co 2 dni) jestem pewna,że nadal będę po niego sięgać. Moje włosy odzyskały dawny blask (który miały przed farbowaniem),są miękkie i łatwo się układają.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić robaczek3012 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij