Cece of Sweden, Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Cece of Sweden, Med, Silk Shampoo (Szampon z jedwabiem do włosów suchych)

Szampon z jedwabiem przeznaczony do włosów suchych. Głęboko nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Wygładza powierzchnię włosa i dodaje mu elastyczności. Przywraca połysk i zdrowy wygląd.

może być

szampon zakupiłam w komplecie z odżywką, wiec moja ocena może nie być do końca obiektywna. w duecie z odżywką sprawdza się nieźle. jest gesty, wydajny, dobrze się pieni. dobrze myje, dokładnie oczyszcza. nie podrażnia skóry głowy. bardzo ładnie pachnie. jeśli chodzi o działanie nawilżające - trudno mi określić czy za nawilżenie odpowiada sam szampon czy jednak odżywka. na pewno nie wysuszył moich włosów. po użyciu z odżywką z tej serii włosy były miękkie, gładkie. zabrakło jednak efektu WOW. lubię wracać do niego co jakiś czas (głównie przy okazji promocji, bo za cenę regularną oczekiwałabym jednak więcej).

Dobry kosmetyk

Bardzo dobry kosmetyk który zmiękcza i nawilża włosy oraz pozostawia je lśniące.
Opakowanie kosmetyku jest ładne i wygląda profesjonalnie. Podoba mi się zamknięcie ponieważ nie muszę odkręcać zakrętki a wystarczy zrobić klik i moge aplikować szampon.
Konsystencja jest super - nie za gęsty, nie za rzadki - fajna, perłowa.
Zapach jak dla mnie dość neutralny/przyjemny.
Szampon jest bardzo wydajny, stąd i wg mojej opinii cena jest atrakcyjna!
W parze z odżywką tworzy zestaw idealny. Włosy są wyraźnie nawilżone, odżywione i błyszczące.

Najgorszy z najgorszych.

Zakupiłam szampon juz ponad rok temu i zapamiętałam do dzisiaj jaki był straszny. Producent obiecuję nawilżenie włosów - efekt jest odwrotny od zamierzonego. Włosy są suche, nawet z odżywką ciężko je rozczesać. Najgorszy szampon, nie polecam nikomu.

Nie polecam i nie kupię ponownie

Tragedia!!! Strasznie się zawiodłam na tym produkcie. Kupiłam ten szampon kilka lat temu, ale był tak kiepski, że zapamiętam go już na zawsze. Bardzo mnie rozczarował, gdyż kupiłam go w aptece i myślałam, że będzie sztosem...
Nie był. Zrobił z moich włosów poplątane siano i pomimo tego, iż dałam mu kilka razy szansę zawsze kończyło się tym samym :/ szkoda

Nadaje mięsistości - Delikatny pudrowy zapach

Bardzo dobry nawilżający szampon. Nadaje mięsistości i połysku. Łatwo rozprowadza się na włosach, dobrze się pieni i oczyszcza. Ma delikatny pudrowy zapach, jest wydajny.

jeden z lepszych na rynku

Jeden z najlepszych szamponów jakie miałam. Oczyszcza włosy, dobrze się do używa, przyjemnie pachnie, jest wydajny. Włosy po nim są nawilżone ale nie przeciążone.

BArdzo na plus

Duże opakowanie, przyjemny zapach, włosy nie pozostawały ,,napuszone" bardzo ładnie się pieni, efekt widać po pierwszym myciu. Jeśli dobierzemy do pary odzywkę efekt gwarantowany!

Nie sprawdził się

Kupiłam w aptece po zapewnieniach o cudownym działaniu. U mnie się nie sprawdził.
Mył dobrze, ale to wszystko i dla mnie za mało w tej cenie. Żadnego działania nie zauważyłam. Włosy były normalne, bez blasku, bez odżywienia, bez regeneracji, bez niczego. Moje włosy-tłuste u nasady i suche na końcach, potrzebują jednak bardziej zdecydowanej pomocy. Lepszy efekt osiągam po zastosowaniu zwykłej wazeliny. Zawiodłam się i póki co szukam dalej

Jestem na nie

Mam wrażliwą skórę głowy i ten szampon niestety źle na nią zadziałał. Przesuszył ją a do tego przetłuszczał włosy. Skóra bo jego użyciu strasznie mnie swędziała i jestem pewna,że to przez niego. Zauważyłam również,że włosy bardziej zaczęły mi wypadać. Odstawiłam i nie ma zamiaru do niego wracać.

Jedwabiste włosy

Po zastosowaniu tego szamponu moje włosy zrobiły się delikatne, miłe w dotyku , jedwabiste. Muszę przyznać , że jestem bardzo zdziwiona jakościa tego szamponu, zakupiłam go w aptece przy namowie sprzedawcy. Pani mówiła że sama go stosuje i jest naprawdę rewelacyjny i owszem musze przyznać jest rewelacyjny. Wydajny, ładnie pachnie, szybko się spłukuję, włosy są super miłe i długo nawilżone, zregenerowane . Każda kobieta marzy o takich pięknych i miłych wł,osach. Polecam !

Dobry!

Bardzo fajny szampon wygładzający do włosów suchych.

+wygodne i poręczne opakowanie
+dobrze oczyszcza włosy, pieni się i spłukuje
+wystarczy jednokrotne mycie włosów
+ładnie pachnie
+rzadka, przyjemna konsystencja
+nie wysusza skóry głowy
+dobrze nawilża, wygładza i regeneruje włosy

Polecam!

dobry ale nie w cenie regularnej

Szampon kupiłam na promocji w Superpharm za 20 zł. Jest to dość rzadki produkt przez co uważam, że nie jest zbyt wydajny. Nie podoba mi się również opakowanie - ciężko wycisnąć reszki szamponu z butelki. Włosy pozostawia domyte, nawilżone ale na pewno nie obędzie się i tak bez odżywki. Uważam, że cena regularna jest bardzo wygórowana.