Achtel, Simple Beauty, Odżywka do paznokci z wapniem

Powiększ Achtel, Simple Beauty, Odżywka do paznokci z wapniem

Zgłaszająca osoba: Maalaagaa

Odżywka przeznaczona jest do rozdwajających się paznokci ze względu na wapń, który ma za zadanie odbudować nasze paznokcie. Regularne stosowanie na pewno przyczynia się do poprawy kondycji płytki paznokcia. Stosowanie preparatu staje się przyjemnością, gdyż kolor odżywki bardzo efektownie prezentuje się - jest mleczny z lekko różową poświatą. Pasuje także do frencha. Z tego względu owy rodzaj odżywek jest niezwykle pożyteczny, gdyż możemy go wykorzystać w dwojaki sposób. Pojemność emalii to 11 ml. Na paznokciach utrzymuje się 4 dni.

Cena: ok. 5zł / 11ml
/bw/

• konsystencja super
  • Szukalam bardzo dobrej odzywki do paznokci i w koncu znalazlam. Produkt okazal sie hitem, swietnie sie naklada i rozprowadza na plytce paznokcia. Panokcie bardzo szybko odzyskuja naturalny blask. Niestety konsystencja jest bardzo rzadka i trzeba uwazac zeby nie za duzo nakladac odzywki na plytke.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie korzystania z pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić monazoca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet fajna
  • Nie wyobrażam sobie paznokci wymalowanych odżywką zawsze mam odżywke na paznokciach nie ważne czy pod lakierem czy samą.
    Na początku używania tej odżywki byłam bardzo zadowolona ,bo wyleczyła moje łamące się paznokcie.Ale później gdy zaczęły mi się rozdwajać już tego nie wyleczyła.
    Do jej plusów mogę zaliczyć również niesamowitą wydojność (przez cały rok co dwa dni malowałam nią paznokcie ,a dopiero teraz widać dno)super konsystencja (przez ten cały rok była cały czas jak nowa) i bardzo taniutka.

Używam tego produktu od: września 2009 do czerwca 2010

Chcesz pochwalić jonka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odżywka dość przyzwoita, tzn jak za taką cenę to nawet bardzo!
    nie mam jakichś przesadnych problemów z paznokciami, nie rozdwajają się ani nic, ale przyznam że bardzo bardzo długo je obgryzywałam... więc kupiłam odżywke żeby je trochę wzmocnić a przy tym jak miałam ją nałożoną to jakoś łatwiej było mi się powstrzymać
    wydaje mi się, że dzięki odżywce paznokcie stały się mocniejsze, jakby grubsze
    poza tym kolorek faktycznie jest bardzo ładny, naturalny, naprawdę sprawdza się przy frenchu
    odżywka bardzo wydajna! utrzymuje się na paznokciach od 2-4 dni, wiadomo, tu jakieś pranie, tu mycie naczyń itd
    jedynym minusem jest to, że dosyć szybo zaczęła gęstnieć
    ale i tak z pewnością do niej wrócę

Chcesz pochwalić Martolek za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Odżywka naprawdę wzmacnia paznokcie, nie rozdwajają sie już w tak wzmożonej ilości, jak to wcześniej miejsce, w zasadzie już w ogóle. dodatkowo na paznokciach ładnie się prezentuje (koleżanka się pytała, jaki to lakier, że tak ślicznie wygląda zdziwiła się mocno, ze to tylko odzywka. Maluję je codziennie, a odżywka wcale jakby nie ubywało, jest jej dużo, jest wydajna, a jednocześnie cena śmiesznie mała.
    Ze swojej strony nie pozostaje mi nic innego jak ją tylko polecić wszystkim Paniom mającym problem ze słabymi paznokciami

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego;

Chcesz pochwalić elle17 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij