Wella, Wellaton Naturals

Powiększ Wella, Wellaton Naturals

Zgłaszająca osoba: Lipinka

Nowa linia Wellaton Naturals z ekstraktem z cytrusów to gama 20 kolorów, spośród których każda kobieta może wybrać odpowiedni dla siebie odcień. Farby, tak jak ich nazwy, czerpią inspirację z natury.
- Odcienie dojrzałej wiśni, dzikiej róży czy czerwieni granatu przyciągają wzrok pięknym i intensywnym kolorem.
- Miodowe, migdałowe czy świetliste blondy to tylko niektóre z odcieni przeznaczonych dla kobiet, które marzą o jasnych włosach. Nadają one wyjątkowy, naturalny wygląd i sprawiają, że włosy są jedwabiście miękkie i lśniące. Dodatkowo podkreślają delikatne rysy i rozświetlają twarz.
- Ziarno kakaowca, cynamonowy, intensywny brąz to propozycja dla kobiet o brązowych włosach. Odcienie te pomagają pogłębić ciemny kolor i lepiej go wyeksponować, dzięki czemu włosy mają piękną, naturalną barwę.

Wellaton Naturals nie tylko nadaje włosom intensywny i głęboki kolor, ale również przywraca im młodzieńczą objętość. Cząsteczki wysoce efektywnego pigmentu koloryzującego wnikają głęboko we włosy, nadając im piękny, intensywny kolor oraz pomagają zwiększyć objętość włosów. Dzięki wyjątkowym składnikom farba Wellaton Naturals doskonale pokrywa siwe włosy, a efekt farbowania utrzymuje się przez długi czas.

W skład zestawu Wellaton wchodzą:
tuba kremu koloryzującego (50ml),
tuba emulsji aktywującej (50ml),
odżywka z ekstraktem z cytrusów,
para rękawiczek ochronnych,
instrukcja użycia.

Cena: ok. 13zł
/bw/

• Ładny, równy kolor
  • Fajna farba, jestem z niej zadowolona nawet bo na początku nie dała mi odcienia żółtego, teraz się nieco pokazał, bo mam do tego duże skłonności niestety i muszę traktować włosy płukankami albo specjalnymi odżywkami, żeby je ytej żółci pozbawić. Farbę trzymałam chyba 40 minut. ma na początku dość ostry zapach, jak to farba. Jest jej sporo i spokojnie wystarczyło na całe włosy, jeszcze z połowa została, no może ciutkę mniej. Farba nie spływała z włosów, zmyła się bardzo ładnie i szybko. Włosy nie są tak bardzo suche po niej, mam wrażenie, ze po Palette są o wiele bardziej zniszczone. Farba nie barwi skóry!
    Ogólnie jestem zadowolona choć myślałam, ze włosy moję bedą miały chłodniejszy odcień, ale źle nie jest. Osoby którym farbowanie lepiej wychodzi bo nie mają takich żółci i mają włosy podatniejsze może wyjść to lepiej. Farba równo pokryła całe włosy, odrosty i poprzednio farbowane palette na blond, nie ma żadnej różnicy pomiędzy odrostami i farbą.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Essentiales za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne rozczarowanie
  • Farbe zakupilam zachecona dobrymi ocenami. Mam swoje naturalne wlosy w kolorze czarnym ale niestety mam juz pojedyncze siwe wlosy i tylko dlatego je farbuje, dodam odrazu, ze farby czarne wychodza bardzo nienaturalnie nawet na czarnych wlosach a mi bardzo zalezy na naturalnym wygladzie wybralam kolor MOKKA.

Plusy:
    - kolor wyszedl identyczny jak na opakowaniu
    - farba nie nszczy wlosow
    - zostawia polysk
    - bardzo wydajna wystarczyla na moje dlugie za lopatki bardzo geste wlosy ( tzn prawie wystarczyla ale na tyle ze kolor wyszedl rownomierny, innych farb zuzylabym 2 opakowania )
    - mimo, ze ma amoniak nie smiedzi jak inne, zapach jest calkiem znosny,
    - pokrywa siwe wlosy

Minusy:
    - bardzo dlugi jak dla mnie czas trzymania farby bo nalezy trzymac 40 min, a przy grubych i gestych jeszcze dodac 10 min co dalo taki efekt ze akurat ja musialam ja trzymac 50 min.

Poniewaz dopiero co ja zrobilam dzis rano nie dalam jej 5 gwiazdek, zobacze jak sie bedzie "nosic" i "spierac" i czy wloskom sie cos nie stanie to podniose ocene Używam tego produktu od: jednego opakowaniaIlość zużytych opakowań: 1 szt.

edt. wlasnie dodalam gwiazdke, dzis nalozylam drugi raz ta farbe, da sie ja podzielic na polowe, sa znaczniki na opakowaniach i zrobic tylko odrosty, farba swietnie sie nosi i jak dla mnie rewelacja!!

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Migdałowy blond jestem na TAK!!!
  • Chcąc wrócić do swojego naturalnego koloru włosów zdecydowałam się na migdałowy blond. Wcześniej farbowałam włosy L\\\'orealem Exellence (super jasny popielaty blond). Kolor uzyskany dzięki Wellatonowi jest naturalny; taki mysi blond w gamie chłodnych odcieni. Nie zauważyłam, aby włosy po farbowaniu się zniszczyły. Odżywka dodana do farby je naprawdę dobra; nieobciąża włosów.

Do moich włosów - długość sięgająca mniej więcej do łopatek - zuużyłam 2 opakowania.

Jestem ok 2 tyg. po farbowaniu i z przykroscią muszę stwierdzić, ze popielaty odcień się wypłukuje...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Goszka1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały, ale delikatny
  • Farba jest nietrwała, ale nie niszczy moich włosów. Intensywny kolor utrzymuje się do 2 tygodni, później zmywa się równomiernie i nawet ten wypłowiały kolor nie straszy, choć nie jest też atrakcyjny. Działa bardziej jak krem koloryzujący. Nadaje piękny połysk, który utrzymuję się do 3 tygodni od farbowania. Nie widać odrostów, właśnie przez to zmywanie się. Być może farba ta szybko zmywa się z mojej winy- kolor 4/77 jest o 3 tony ciemniejszy od moich włosów, a nie posiadam zbyt dużej wiedzy na temat farbowania włosów. Farba ma dobrą kosystencję, nie spływa w trakcie aplikacji, zapach do zniesienia. Dołączona odżywka jest rewelacyjna. Cena też jest niska.
    Zaletą jest też wydajność farby- 1 pokowanie wystarczyło mi na dwukrotne farbowanie odrostów i odświeżenie całości- włosy do ramion.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić werca18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna klapa! Wyszedl rudy!
  • Zachęcona opiniami tej farby postanowiłam także ją nabyć, by wyrównać odrost z rozjaśnianymi włosami. Niestety się rozczarowałam! Na włosy koloru jasny blond, nałożony kolor naturalny blond wyszedł RUDAWO POMARAŃCZOWY ;/ Na rozjaśnianych wcześniej włosach wyszedł RUDY, natomiast na naturalnych odrostach wyszedł pomarańczowy! JEDNA WIELKA KLAPA! NIGDY WIĘCEJ!!!!

Edit:
    Użyłam tej farby w maju, teraz jest styczeń a ten tragiczny kolor nadal mam na włosach i niczym nie da się go przykryć

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić xyolax za czytelną i pomocną recenzję?
  • wychodzi jak na opakowaniu
  • musiałam zrezygnować z farbowania londą (ciemny popielaty blond) bo teraz, jak jest więcej słońca, szybciej płowieją - wróciłam zatem do wellatonu naturals farba 55/0 intensywny brąz

1) kolorek wychodzi jak u kobietki na opakowaniu a nie jak na frędzelkach w sklepie (co uważam za zaletę)
    2) kolor jest BARDZO TRWAŁY - ważne, bo nawet jak później spłowieje i używa sie innych farb, to zawsze lekko odznacza się ten wellaton - warto o tym pamiętac
    3) włoski błyszczą, kolor bardzo ładny i ten odcień nie ma rudości, czerwieni itp. czyli jest fajnym, chłodnym, średnim brazem
    POLECAM!

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:teraz jedno

Chcesz pochwalić fufunia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona.
  • Użyłam ciemnej czekolady, kolor się ładnie trzyma, włosy się błyszczą Nie zniszczył zbytnio włosów, włosy mam do połowy pleców 1 opakowanie starczyło, czym byłam wręcz w szoku. Polecam

Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić bad_romance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, ja jestem zadowolona.
  • Faktycznie nakładanie jest troche utrudnione, poniewaz nie ma aplikatota - farbę trzeba przygotowac w miseczce. Ale ja nie narzekam - zaczelam uzywać pedzelków i wszystko jest ok. Dodatkowo cena jest niższa.

Używam odcienia Mokka, który nie jest czarny jak niejeden ciemny brąz, którego miałam okazję używać. Włosy są błyszczące, farba ich nie niszczy - nie wiem jak to jest z jasnymi odcieniami.

Jedynym problemem jest dla mnie to, że farby nie można znaleźć w niektórych sklepach kosmetycznych i przeważnie muszę sie pofatygować do hipermarketu.

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić orisha za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Wybrałam odcień z brązem.
    Zapłaciłam ok.10 zł na opakowanie. Nie zauważyłam jakiegoś wzrostu objętości, ale moje włosy ładnie się błyszczą, nie są strasznie zniszczone, mam tylko rozdwojone końcówki,ale to już wcześniej było. Włosy są miękkie i wyglądają bardzo naturalnie. Kolor nie spłukuje się szybko. polecam

Używam tego produktu od: raz użyłam

Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Mam odcień migdałowy blond i kolor wyszedł taki jak powinien. Ładny naturalny odcień. Do tego bardzo korzystna cena - zapłaciłam niewiele ponad 5 zł. Generalnie podoba mi się ta farba i kolor, na pewno kupię nie raz.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Trissa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij