Wella, Wellaton Naturals

Powiększ Wella, Wellaton Naturals

Zgłaszająca osoba: Lipinka

Nowa linia Wellaton Naturals z ekstraktem z cytrusów to gama 20 kolorów, spośród których każda kobieta może wybrać odpowiedni dla siebie odcień. Farby, tak jak ich nazwy, czerpią inspirację z natury.
- Odcienie dojrzałej wiśni, dzikiej róży czy czerwieni granatu przyciągają wzrok pięknym i intensywnym kolorem.
- Miodowe, migdałowe czy świetliste blondy to tylko niektóre z odcieni przeznaczonych dla kobiet, które marzą o jasnych włosach. Nadają one wyjątkowy, naturalny wygląd i sprawiają, że włosy są jedwabiście miękkie i lśniące. Dodatkowo podkreślają delikatne rysy i rozświetlają twarz.
- Ziarno kakaowca, cynamonowy, intensywny brąz to propozycja dla kobiet o brązowych włosach. Odcienie te pomagają pogłębić ciemny kolor i lepiej go wyeksponować, dzięki czemu włosy mają piękną, naturalną barwę.

Wellaton Naturals nie tylko nadaje włosom intensywny i głęboki kolor, ale również przywraca im młodzieńczą objętość. Cząsteczki wysoce efektywnego pigmentu koloryzującego wnikają głęboko we włosy, nadając im piękny, intensywny kolor oraz pomagają zwiększyć objętość włosów. Dzięki wyjątkowym składnikom farba Wellaton Naturals doskonale pokrywa siwe włosy, a efekt farbowania utrzymuje się przez długi czas.

W skład zestawu Wellaton wchodzą:
tuba kremu koloryzującego (50ml),
tuba emulsji aktywującej (50ml),
odżywka z ekstraktem z cytrusów,
para rękawiczek ochronnych,
instrukcja użycia.

Cena: ok. 13zł
/bw/

• Ładny, równy kolor
  • Fajna farba, jestem z niej zadowolona nawet bo na początku nie dała mi odcienia żółtego, teraz się nieco pokazał, bo mam do tego duże skłonności niestety i muszę traktować włosy płukankami albo specjalnymi odżywkami, żeby je ytej żółci pozbawić. Farbę trzymałam chyba 40 minut. ma na początku dość ostry zapach, jak to farba. Jest jej sporo i spokojnie wystarczyło na całe włosy, jeszcze z połowa została, no może ciutkę mniej. Farba nie spływała z włosów, zmyła się bardzo ładnie i szybko. Włosy nie są tak bardzo suche po niej, mam wrażenie, ze po Palette są o wiele bardziej zniszczone. Farba nie barwi skóry!
    Ogólnie jestem zadowolona choć myślałam, ze włosy moję bedą miały chłodniejszy odcień, ale źle nie jest. Osoby którym farbowanie lepiej wychodzi bo nie mają takich żółci i mają włosy podatniejsze może wyjść to lepiej. Farba równo pokryła całe włosy, odrosty i poprzednio farbowane palette na blond, nie ma żadnej różnicy pomiędzy odrostami i farbą.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Essentiales za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne rozczarowanie
  • Farbe zakupilam zachecona dobrymi ocenami. Mam swoje naturalne wlosy w kolorze czarnym ale niestety mam juz pojedyncze siwe wlosy i tylko dlatego je farbuje, dodam odrazu, ze farby czarne wychodza bardzo nienaturalnie nawet na czarnych wlosach a mi bardzo zalezy na naturalnym wygladzie wybralam kolor MOKKA.

Plusy:
    - kolor wyszedl identyczny jak na opakowaniu
    - farba nie nszczy wlosow
    - zostawia polysk
    - bardzo wydajna wystarczyla na moje dlugie za lopatki bardzo geste wlosy ( tzn prawie wystarczyla ale na tyle ze kolor wyszedl rownomierny, innych farb zuzylabym 2 opakowania )
    - mimo, ze ma amoniak nie smiedzi jak inne, zapach jest calkiem znosny,
    - pokrywa siwe wlosy

Minusy:
    - bardzo dlugi jak dla mnie czas trzymania farby bo nalezy trzymac 40 min, a przy grubych i gestych jeszcze dodac 10 min co dalo taki efekt ze akurat ja musialam ja trzymac 50 min.

Poniewaz dopiero co ja zrobilam dzis rano nie dalam jej 5 gwiazdek, zobacze jak sie bedzie "nosic" i "spierac" i czy wloskom sie cos nie stanie to podniose ocene Używam tego produktu od: jednego opakowaniaIlość zużytych opakowań: 1 szt.

edt. wlasnie dodalam gwiazdke, dzis nalozylam drugi raz ta farbe, da sie ja podzielic na polowe, sa znaczniki na opakowaniach i zrobic tylko odrosty, farba swietnie sie nosi i jak dla mnie rewelacja!!

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Migdałowy blond jestem na TAK!!!
  • Chcąc wrócić do swojego naturalnego koloru włosów zdecydowałam się na migdałowy blond. Wcześniej farbowałam włosy L\\\'orealem Exellence (super jasny popielaty blond). Kolor uzyskany dzięki Wellatonowi jest naturalny; taki mysi blond w gamie chłodnych odcieni. Nie zauważyłam, aby włosy po farbowaniu się zniszczyły. Odżywka dodana do farby je naprawdę dobra; nieobciąża włosów.

Do moich włosów - długość sięgająca mniej więcej do łopatek - zuużyłam 2 opakowania.

Jestem ok 2 tyg. po farbowaniu i z przykroscią muszę stwierdzić, ze popielaty odcień się wypłukuje...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Goszka1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nietrwały, ale delikatny
  • Farba jest nietrwała, ale nie niszczy moich włosów. Intensywny kolor utrzymuje się do 2 tygodni, później zmywa się równomiernie i nawet ten wypłowiały kolor nie straszy, choć nie jest też atrakcyjny. Działa bardziej jak krem koloryzujący. Nadaje piękny połysk, który utrzymuję się do 3 tygodni od farbowania. Nie widać odrostów, właśnie przez to zmywanie się. Być może farba ta szybko zmywa się z mojej winy- kolor 4/77 jest o 3 tony ciemniejszy od moich włosów, a nie posiadam zbyt dużej wiedzy na temat farbowania włosów. Farba ma dobrą kosystencję, nie spływa w trakcie aplikacji, zapach do zniesienia. Dołączona odżywka jest rewelacyjna. Cena też jest niska.
    Zaletą jest też wydajność farby- 1 pokowanie wystarczyło mi na dwukrotne farbowanie odrostów i odświeżenie całości- włosy do ramion.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić werca18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna klapa! Wyszedl rudy!
  • Zachęcona opiniami tej farby postanowiłam także ją nabyć, by wyrównać odrost z rozjaśnianymi włosami. Niestety się rozczarowałam! Na włosy koloru jasny blond, nałożony kolor naturalny blond wyszedł RUDAWO POMARAŃCZOWY ;/ Na rozjaśnianych wcześniej włosach wyszedł RUDY, natomiast na naturalnych odrostach wyszedł pomarańczowy! JEDNA WIELKA KLAPA! NIGDY WIĘCEJ!!!!

Edit:
    Użyłam tej farby w maju, teraz jest styczeń a ten tragiczny kolor nadal mam na włosach i niczym nie da się go przykryć

Używam tego produktu od: niedawna

Chcesz pochwalić xyolax za czytelną i pomocną recenzję?
  • wychodzi jak na opakowaniu
  • musiałam zrezygnować z farbowania londą (ciemny popielaty blond) bo teraz, jak jest więcej słońca, szybciej płowieją - wróciłam zatem do wellatonu naturals farba 55/0 intensywny brąz

1) kolorek wychodzi jak u kobietki na opakowaniu a nie jak na frędzelkach w sklepie (co uważam za zaletę)
    2) kolor jest BARDZO TRWAŁY - ważne, bo nawet jak później spłowieje i używa sie innych farb, to zawsze lekko odznacza się ten wellaton - warto o tym pamiętac
    3) włoski błyszczą, kolor bardzo ładny i ten odcień nie ma rudości, czerwieni itp. czyli jest fajnym, chłodnym, średnim brazem
    POLECAM!

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:teraz jedno

Chcesz pochwalić fufunia81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona.
  • Użyłam ciemnej czekolady, kolor się ładnie trzyma, włosy się błyszczą Nie zniszczył zbytnio włosów, włosy mam do połowy pleców 1 opakowanie starczyło, czym byłam wręcz w szoku. Polecam

Używam tego produktu od:miesiąc

Chcesz pochwalić bad_romance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam, ja jestem zadowolona.
  • Faktycznie nakładanie jest troche utrudnione, poniewaz nie ma aplikatota - farbę trzeba przygotowac w miseczce. Ale ja nie narzekam - zaczelam uzywać pedzelków i wszystko jest ok. Dodatkowo cena jest niższa.

Używam odcienia Mokka, który nie jest czarny jak niejeden ciemny brąz, którego miałam okazję używać. Włosy są błyszczące, farba ich nie niszczy - nie wiem jak to jest z jasnymi odcieniami.

Jedynym problemem jest dla mnie to, że farby nie można znaleźć w niektórych sklepach kosmetycznych i przeważnie muszę sie pofatygować do hipermarketu.

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić orisha za czytelną i pomocną recenzję?
  • bdb
  • Wybrałam odcień z brązem.
    Zapłaciłam ok.10 zł na opakowanie. Nie zauważyłam jakiegoś wzrostu objętości, ale moje włosy ładnie się błyszczą, nie są strasznie zniszczone, mam tylko rozdwojone końcówki,ale to już wcześniej było. Włosy są miękkie i wyglądają bardzo naturalnie. Kolor nie spłukuje się szybko. polecam

Używam tego produktu od: raz użyłam

Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Mam odcień migdałowy blond i kolor wyszedł taki jak powinien. Ładny naturalny odcień. Do tego bardzo korzystna cena - zapłaciłam niewiele ponad 5 zł. Generalnie podoba mi się ta farba i kolor, na pewno kupię nie raz.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Trissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Blond wyszedł żółty
  • Stosowałam odcień świetlisty popielaty blond na włosy jasny brąz. Farba ładnie rozjaśniła odrost, włosy były tak jasne jak na opakowaniu, jednak miały zółty nienaturalny odcień, więcej się na tę farbę nie zdecyduję. Część włosów, które już wczesniej były rozjasniane po farbowaniu miała duzo ładniejszy odcien, taki jak na pudelku. Farba nie niszczy włosów, po uzyciu są błyszczące. Na włosy do ramion starczyło mi 1 opakowanie.

Używam tego produktu od:1 mies.

Chcesz pochwalić glam thingo za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie OK
  • zakupiłam skuszona promocją w Rossmannie :3,99-chciałam przyciemnić moje prawie białe włosy i jestem bardzo zadowolona. Kolor jak na próbniku-na prawdę naturalny, włosy miłe w dotyku, farba nie jest bardzo śmierdząca(chociaż nikt nie obiecywał nie wiadomo jakich zapachów), nie spływa, dobrze się nakłada.Dziś pobiegłam do Rossmanna i kupiłam ostatnie 2 w promocji)

Używam tego produktu od:wczoraj

Chcesz pochwalić Gosiaczek z za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Super
  • Plusy:
    + łatwo się nakłada
    + nie śmierdzi zbytnio
    + cena (kupiłam ją w promocji i zapłaciłam 9 zł )
    + nieźle się trzyma (po miesiącu włosy nadal się błyszczą, choć kolor już trochę zblakł)
    + kolor wyszedł prawie identyczny z tym na opakowaniu
    + nie niszczy włosów (albo w tak małym stopniu, że ja tego nie zauważyłam)

Minusy:
    - beznadziejne rękawiczki (tak, Safira mnie pod tym względem rozpieściła...)
    - mało kolorów

Miałam kolor dzika róża (nie pamiętam numeru).

Nie wiem, czy jeszcze ją kupię - może kiedyś, teraz chcę wypróbować inną farbę.Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ketsu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna farba!
  • Od dwóch lat testuję brązowe farby różnych marek. Po Wellaton nie sięgnełabym, gdyby nie pozytywne recenzje na Wizażu. Mój ideał to kolor plastyczny, naturalnie wyglądający, dający wygląd zdrowych, błyszczących włosów.
    Wypróbowałam i bingo! Włosy są miękkie, błyszczące, łatwo się układają. Kolor jest brązowy a nie czernonawy (użyłam koloru 5/0 Jasny brąz, wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu, ale mi to nie przeszkadza).Kolor jest przestrzenny, bez efektu hełmu. Obecnie przerzucam się na kolor 7/3 (orzech laskowy), który również bardzo ładnie i "zdrowo" wygląda.
    Minus - niewielki - za to, że farba trudno zmywa się ze skóry.
    Wszystkie dziewczyny piszą o odżywce - w mojej farbie jej nie było. Czyżby ktoś sobie pożyczył w markecie?
    Podsumowującoskonała farba za niewielkie pieniądze.

Edytuję 04.09.2009becnie używam odcienia 7/3 (Orzech laskowy)i jestem równie zadowolona z efektów. Kolor jest trwały, nie blaknie, włosy są lśniące i zdrowo wyglądają. Dlatego podnoszę ocenę do maksymalnej.

Chcesz pochwalić rozważna_i_romantyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eeee, nie wiem
  • Sama nie wiem.
    Koloru niestety ocenić nie mogę bo wyszedł mi tylko na odrostach ;\ Chciałam przyciemnić odrosty, kupiłam ciemną czekoladę ale nie wyszło jak w Lorealu- ciemniej niż obiecują heh. Wyszedł dośc jasny kolor, bardziej mleczna czekolada niż ciemna. W mocnym świetle lub słońcu rudawy Nie cierrrpię rudości.
    Ciężko zmywa się ze skóry.
    Konsystencja jest ciężka do nakładania- to jest wg mnie ten największy MINUS. Tępo się rozprowadza, gdyby chociaż na mokre włosy- było by inaczej. Ja mam włosy cieniowane ale do pasa- pokryć je całe było mi naprawdę ciężko.
    Odżywka super, ale jak to zazwyczaj odżywki do farb.

I tak niestety po dwóch dniach nie mogąc znieść tej rudości i nałożyłam Loreala ciemny brąz.Używam tego produktu od: użyłam parę dni temu

Chcesz pochwalić czikicziki za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4,5!
  • Chętnie wystawiłabym 5 gwiazdek, ale niestety farba za szybko się wypłukuje (ale może to być wina odcienia- czerwienie chyba najszybciej płowieją) i trudno się ją zmywa ze skóry. To by było na tyle, jeśli idzie o minusy.
    Plusów jest zdecydowanie więcej:
    -jest niedroga,
    -nie uczula,
    -kolor wychodzi soczysty i intensywny (używałam czerwieni granatu i jestem zachwycona),
    -włosy po niej są miękkie i lśniące,
    -odżywka mocno nabłyszcza

Używam tego produktu od:użyłam póki co 1 raz, ale z pewnością wkrótce do niej wrócę

Chcesz pochwalić z_gwiezdnego_smalcu za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny odcień
  • Użyłam odcienia świetlisty blond. wyszedl idealnie, lepiej niz na opakowaniu. bardzo podoba mi sie ten odcien gdyz nie jest zołtawy ani zbyt popielaty. Cztery raz umylam od czasu farbowania wlosy, kolor nadal wyglada świerzo.
    farba dobrze się nakładała, gęsta i wydajna.
    duzy plus tez za niska cene.

Używam tego produktu od:tydzien
    ilość zużytych opakowań:1

Chcesz pochwalić bettixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Suuuuuperrr
  • Wcześniej farbowałam włosy brązami z tej serii i efekt był suuuper. Teraz postanowiłam zachęcona efektami spróbować z czerwienią. Wybór padł na czerwień granatu i jestem zachwycona Kolor intensywny, soczysty i bardzo naturalny. Osobiście uważam że powinnam się urodzić z takim kolorem
    Podsumowując kolorki fajne, trwałe (zobaczymy jak z czerwienią bo brązy suuuuuuper trwałe)
    Z czystym sumieniem mogę polecić Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić gosiekck za czytelną i pomocną recenzję?
  • super koler super zniszczenie
  • Farbowałam tą farbą włosy trzy razy - czerwień granatu bodajże. Kolor super, trzymał się ładnie ale niestety bardzo niszczy włosy Ja już po nią nie sięgnę. Jako jednorazowy eksperyment się nada, ale pod rząd dwa razy nie radzę farbować

Chcesz pochwalić sabbatha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezadowolenie
  • W końcu skusiłam się i pofarbowałam włosy. Wybór farby padł na Wellaton i wcale nie jestem z tego zadowolona. Pomimo wysokich ocen na Wizażu, farba nie spełniła moich oczekiwań na dłuższą metę.
    Z początku kolor był piękny (Mleczna czekolada), ciemniejszy niż na opakowaniu (ale to chyba nic nadzwyczajnego, będąc przezorną, kupiłam jaśniejszy odcień niż ten, który chciałam uzyskac).
    Niestety po 1,5 tygodnia kolor zaczął intensywnie blednąc, a po 2,5 tygodnia nie było po nim prawie śladu.
    Miałam nadzieję, że kolor utrzyma się dłużej - zawiodłam się. Sprał się jak szampon, a szkoda bo od razu po farbowaniu byłam strasznie zadowolona.
    Nie kupię farby ponownie, ponieważ oczekuję trwałego koloru.

Wydajnośc przeciętna, mam włosy długie, za połowę pleców i zużyłam 1,5 opakowania.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić Fanata za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wcale nie taka dobra!
  • Początki używania farby były zadziwiająco dobre! Farba nie śmierdzi,nie niszczy struktury włosa.Użyłam koloru brazylijski brąz Wyszedł b.ładnie jeśli ktoś lubi czerwonawe czekolady..:/ ja oczekiwałam czegoś innego Włosy mięciutkie błyszczące..czyli bez zarzutu Niestety...czar prysnął na 2 dzień kiedy umyłam włosy bo kolor spłowiał i się wypłukuje a za to odejmuję mu tylko 2gwiazdki(a chyba powinnam więcej:[ ) Za tydzień pewnie będę musiała zafarbować włosy nową farbą:/ Aaa! i jeszcze 1 plus cena[!] dałam za nia jedyne 10,50
    Używam tego produktu od:wczoraj

edit:Jestem po farbowaniu tydzień a koloru już prawie nie ma!! (szok!) dlatego odejmuję z przykrością jeszcze jedną gwiazdkę i stwierdzam iż to nie jest farba tylko szampon koloryzujący

Chcesz pochwalić judge za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza farba
  • Zachęcona opiniami kupiłam
    Kolor- orzech, wyszedł identycznie jak na opakowaniu, nie zmywa się , nie wyłazi rudy / czerwonawy odcień, nareszcie mam brąz na głowie, a nie czarny, czy kasztanowy. Pozostanę wierna tej farbie, jest lepsza od drogich profesjonalnych farb!

Używam tego produktu od:ms-ca

Chcesz pochwalić palsie21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • Wybrałam odcień cynamonowy i tak jak u poprzedniczki wyszedł ciemniejszy ale baaardzo ładny Włosy są miękkie, miłe w dotyku. A dołączona odżywka ma piękny zapach, nadaje włosom blask i miękkość.
    Włosy są pokryte równomiernie ale nie ma efektu "maski"
    Nie wiem jeszcze jak z trwałością, mam nadzieję że się nie rozczaruję
    Jak do tej pory to najlepsza farba jakiej używałam.

Używam tego produktu od: 2 dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KasiaTbg za czytelną i pomocną recenzję?
  • szybko sie zmywa
  • wybrałam kolor cynamonowy na włosy farbowane na ciemny blond,
    wyszedł troche ciemniejszy niz na opakowaniu, ale i tak mi sie podoba,
    polecam dla wielbicielek naturalnych rudości, nie jest ani czerwony, ani wisniowy ani marchewkowy, tylko złociście-cynamonowy
    moje włosy sa bardzo wymęczone, bo przeszły trzy koloryzacje w ciagu trzech tygodni, w tym jedno rozjasnianie-porażka :-( mimo tego, włosy mam teraz miłe w dotyku i jedwabiste chociaz wyglądaja nadal sianowato, są po prostu zniszczone :-(((
    jedną gwaizdke odejmuje za brak aplikatora i koniecznosc mieszania farby w miseczce,
    zapach całkiem znośny, konsystencja tez w porządku, nie spływa z włosów, jedno opakowanie wystarczyło na włosy do połowy szyi,
    odżywka super

po 10 dniach od zastosowania stwierdzam, ze farba prawie całkowicie sie zmyła, pozostał kolor "spłowiały", włosy sa matowe i niefajne :-(
    Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić optyma za czytelną i pomocną recenzję?
  • po trzech myciach ok
  • Jeśli szukacie chłodnego odcienia blondu, to polecam. Szczerze to po zmyciu farby oblały mnie zimne poty i łzy pojawiały się w oczach, ponieważ na moich rozjaśnianych włosach kolor wyszedł szaro-niebieskawy(sztuczne oświetlenie), ale po trzech myciach i w naturalnym świetle wszystko wraca do normy, kolor chłodny z połyskiem co pewnie jest zasługą super odżywki dołączonej do farby i jedwabiu stosowanego od jakiegoś czasu. Farba nie przyciemniła mi zbyt włosów jak to czasem bywa z blondami. Minusem jest zbyt gęstą konsystencja, ale zapach na plus, nie drażniący.

Używam tego produktu od: niedawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tikatika za czytelną i pomocną recenzję?