Powiększ Clinique, Redness Solutions, Daily Relief Cream (Kojący krem nawilżający na dzień)

Zgłaszająca osoba: abar18

Zmniejsza zaczerwienienia i przebarwienia, nadając skórze bardziej jednolity odcień.
Odbudowuje barierę lipidową, dzięki czemu woda zatrzymywana jest wewnątrz skóry, a substancje podrażniające na zewnątrz, chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Skład: Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polyisobutene, Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Isostearyl Palmitate, PEG-100 Stearate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract/Extrait D'orge, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cetearyl Glucoside, Camellia Sinensis (Yellow Tea) Leaf Extract, Aspalathus Linearis (Red Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Methyl Glucose Sesquistearate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Yeast Extract/ Faex/ Extrait De Levure, Algae Extract, Caffeine, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Hydrogenated Lecithin, Polyethylene, Glyceryl Stearate, Salicylic Acid, Cholesterol, Linoleic Acid, Acetyl Carnitine Hcl, Glycine, Inulin, Tromethamine, Decarboxy Carnosine HCl, Phytosphingosine, Glycosaminoglycans, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Squalane, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Carbomer, Silica, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Blue 1 (CI 42090), Yellow 5 (CI 19140), Chromium Hydroxide Green (CI 77289), Titanium Dioxide (CI 77891), Mica.

/e/

• Całkiem całkiem
  • Dostałam kiedyś próbkę w Clinique tego kremu i był świetny.
    Ewidentnie zmniejszył zaczerwienienia na moich policzkach.
    Postanowiłam kupić całe opakowanie i hmm nie wiem czy to nie ten sam krem czy coś się zmieniło, ale jakoś bardziej wysusza, ten oryginał i jak narazie nie widzę efektów.
    Ale poczekam jeszcze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agatams za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Dobry, beztłuszczowy
  • Do kremu wracam co jakiś czas, a to dobry znak.
    Ma konsystencję masełka, przez co jest bardzo wydajny i dbrze odżywia cerę. Ale jej nie przetłuszcza, dzięki formule oil free.
    Lubię stosować na noc, wtedy uspokaja moją zaczerwienioną skórę. Zielony kolorek minimalnie tonuje naczynka.
    Używam różnych kremów aptecznych na naczynka, ale do tego zawsze wracam.
    Wiem, że nie zrobi nic złego i nie podrażni, a uspokoi skórę.

Odradzam z kolei Redness Solutions Base i także Urgent Relief z Cliniqa.

Ilość zużytych opakowań: Trzecie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Postanowiłam przestestować ten krem z racji wielu dobrych opinii na kwc. Stwierdziłam, że wypróbuję próbkę z obawy przed kupnem bubla i nie rozczarowałam się.
    Mam cerę suchą, płytko unaczynioną ze skłonnością do rumienia.

Plusy:
    1. Redukuje zaczerwienienia (wypróbowałam po ćwiczeniach)
    2. Bardzo dobrze nawilża, skóra jest mięciutka.
    3. Ma treściwą konsystencję przez co jest wydajny. Opakowanie 15 ml starczyło mi na ok.3 tygodnie
    4. Nie zapycha, nie uczula
    5. Ładnie współgra z makijażem
    6. Jeśli chodzi o poprawę pękniętych naczynek- nie oceniam pod tym względem, ponieważ na to składa się cała pielęgnacja twarzy

Jeden minus to: cena pełnowymiarowego opakowania. Nawet cena na allegro jest dla mnie za wysoka( 200 zł).

Podsumowując: szczerze mówiąc nie byłam przekonana do tego produktu, ponieważ stosowałam kiedyś bazę, podkład i puder z tej serii i nie byłam zachwycona-przeciętna kolorówka, ALE krem jest bardzo dobry, na pewno warto przetestować.

Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1- 15 ml

Chcesz pochwalić nothing_personal za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety - jest okropny
  • Niestety, ale krem tej marki która lubię, do której mam zaufanie zupełnie mnie zawiódł. Używałam tego kremu kilka miesięcy, najpierw kilka dni po czym nastąpił wysyp pryszczy na policzkach, stwierdziłam że to od zmian hormonalnych. Dałam szanse i znów historia się powstórzyła. Pomimo tego że skóra jest po nim super miekka, odżywiona, zdrowo wygląda to wyprysków i tego zapchania nie moge mu wybaczyć i wystawiam mu wielkie nie. Krem dałam mojej siostrze, która sobie wielce go chwaliła, niestety jak dla mnie beznadzieja.

Używam tego produktu od: 3 mce
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepszy!
  • Najlepszy krem do cery z problemami naczyniowymi, jaki miałam przyjemność (lub nieprzyjemność) stosować. Mam cerę suchą, porozszerzane naczynka i dużą skłonność do napadowego rumienia. Do niedawna często pojawiały się też na mojej twarzy dziwne małe krostki czy pryszczyki - podobno wstępna faza trądziku różowatego. Byłam u kilku dermatologów, standardowo kazali stosować Rozex. Postanowiłam jednak najpierw poszukać pomocy w kremach i rozexu nie używam. Nie mam cery alergicznej, ale wrażliwą jak najbardziej.

Wypróbowałam do tej pory, w formie próbek lub pełnych opakowań, m.in. LRP Rosaliac AR Intense i UV, Biodermę AR, serię naczynkową Pharmaceris, Iwostin Capillin i Rosacin. Clinique jest jedynym kremem, po którym widzę poprawę. Nie zaognia moich rozszerzonych naczynek, po około godzinie od aplikacji buzia jest wyraźnie spokojniejsza i bledsza. Od kiedy zaczęłam go stosować, nie pojawiły się żadne krostkowe niespodzianki, które towarzyszyły mi wiernie przy każdym innym kremie. Z dnia na dzień jest coraz lepiej i mniej różowo Zaczęłam wierzyć, że mogę się pozbyć swojego problemu. Krem stosuję codziennie na noc. Na dzień natomiast nakładam Clinique Moisture Surge Intense, na to fluid z linii Redness Solutions też Clinique. To trio mnie naprawdę uszczęśliwia Poza znaczną poprawą w redukcji rumienia, zauważam dużo lepsze nawilżenie buźki, chyba nawet małe zmarszczki które mam pod oczami się lekko wygładziły.

A więc...

+ Na mnie działa! Redukuje zaczerwienienia, uspokaja buzię, nie powoduje zapychania, czyli robi co powinien
    + Nawilża. Mam cerę dość suchą, dla mnie nawilżenie jest wystarczające.
    +Wchłanianie. Krem na mojej buzi wchłania się szybko, pozostawiając może nie film, ale taką lekką fajną "aksamitność" Stosuję na noc, ale myślę, że bardzo dobrze by się sprawdził też pod makijażem.

+/- Zapach. Krem, jak wszystkie kosmetyki Clinique, nie ma dodanych do składu żadnych substancji zapachowych, ale mimo to pachnie dość intensywnie, chyba tymi ekstraktami roślinnymi, których ma w sobie sporo. Mi ten zapach nie przeszkadza, z czasem go nawet polubiłam, ale innym może się nie spodobać, jest dość specyficzny.

- Opakowanie - słoiczek. Ślicznie wygląda na półeczce, ale jest dużo mniej higieniczny niż tubka. Z drugiej strony widać ile pozostało produktu i można go wybrać do końca. Mimo wszystko uważam opakowanie za minus.
    - Opakowanie - brak zabezpieczenia. Jestem z natury pedantyczna i wolałabym, żeby krem za ponad 200zł był jakoś zafoliowany czy zaplombowany, a nie tylko wstawiony do kartonika i postawiony na półkę w perfumerii. Nie wiem, czy takie sytuacje mają w sklepach miejsce, ale teoretycznie każdy mógł do słoiczka z naszym kremem włożyć wcześniej swój paluszek...

Pomimo tych dwóch minusów, polecam ten produkt, bo robi swoją robotę i robi ją dobrze

Chcesz pochwalić Yago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę
  • Pierwszy krem, który likwiduje u mnie zaczerwienione policzki i nos. Wcześniej żadnemu innemu się nie udało-były specyfiki Eucerin, La Roche Posay, Art Deco(do ukrywania), kapsułki apteczne i nie pamiętam już co jeszcze.
    A tu proszę taki 'soprajz'-od pierwszego użycia(2tyg.temu )ani raz się nie zaczerwieniłam
    Jeśli mnie nie zdradzi będę Mu wierna!

Ponadto pod makijaż u mnie idealny, wchłania się szybko, skóra się nie błyszczy nawet zaraz po nałożeniu. Zapach specyficzny ale nienachalny Cena...powiem tak: wart swojej ceny jak na razie.

Chcesz pochwalić ja dora za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Warty wypróbowania ....
  • Witam , problemy z cerą to moje drugie życie... Postanowiłam ocenić pierwszy raz i zaczynam właśnie od tego kremu bo od niego zaczęłam moje " leczenie i łagodzenie" . Nie będę opisywać dokładnie moich problemów z cerą , ale nikt nie wie co mi dokładnie dolega, czy atopowe zapalenie czy rumien itd. Do sedna sprawy.... Buzia mi puchnie , jest swedzaca, czerwona, szorstka, piekaca chyba wszytstkie negatywne reakcje uczuleniowe posiadam.
    Ten krem mi pomaga, lubię jego konsystencje, łagodzi czerwone plamy. Jak na razie sie sprawdza. Nie będę ostro zachęcać do zakupu bo pewności nie mam czy dla was będzie dobry ale zachęcam do wypróbowania go dla osób z problemem czerwonych policzkow.

Używam tego produktu od: 2 lata

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Cofe za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Krem według mnie przyzwoity, ale jak na przyzwoitość dość kosztowny (obecnie 209 zł)
    Choć jak za tę ceną oczekiwałabym lepszych efektów, mam całą serię cliniqe redness (krem, preparat do mycia oraz preparat do złuszczania naskórka (mild), nie zawierający alkoholu)
    Kończę pierwsze opakowanie kremu, pielęgnuje skórę, mimo iż mam skórę mieszaną nie przeszkadza mi jego konsystencja (dość gęsta), bez problemu mogę użyć następnie podkładu.
    Ale nic więcej, zaczerwienienia nie znikają, a o to chodzi w całym założeniu aby zmniejszyć rumieńce.
    Ciekawa jestem czy po zużyciu trzech opakowań efekty były by widoczne. Wiadomo że nie można uzyskać wszystkiego od razu, ważna jest systematyczność i cierpliwość.

Używam tego produktu od: 2 miesice

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MuzaM4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostawia tłustą powłokę
  • Mam jeden, poważny problem jeśli chodzi o kremy do cery naczynkowej - mam wrażenie, że ogromna większość z nich za bardzo natłuszcza. Z jednej strony rozumiem, że może to wynikać z chęci 'ochrony' delikatnej skóry naczynkowej. Z drugiej jednak - jednocześnie posiadam cerę mieszaną i po użyciu takich specifików - wliczając ten rzeczony - wyglądam jakbym wysmarowała się smalcem..

Ogólnie rzecz biorąc krem jest żółtawy, zapach neutralny, bardzo ciężka 'tłustawa' konsystencja , niestety opakowany w niehigieniczny słoiczek (zapewne ze względu na w/w gęstość) poprawy cery nie zauważyłam, ale przyznaję, że nie zużyłam całego opakowania bo nie mogłam znieść efektu i uczucia 'smalcu'. Natomiast wydaje mi się, że może on odpowiadać właścicielkom skóry suchej i bardzo wrażliwej.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni kilka jakieś pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jakaś 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić fenyl za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na noc
  • kremik jak dla mnie jest rewelacyjny ale tylko na noc ze względu na konsystencję i to że po nim się świecę w dzień

kupiłam go bo nie mogłam już znieść moich "czerwonych policzków" i rzeczywiście dużo mi pomógł

znacznie uspokoił moją cerę + ostatnio byłam na zabiegu zamykania naczynek laserem IPL (z jakiejś promocji na grouponie ok 50 zł) i świetnie się spisał ten kremik przy pielęgnacji po tym zabiegu

plusy :
    -zapach
    -uspokaja cerę
    -super nawilża
    -moja skóra po nim jest wprost idealna
    -mniej się czerwienię "bez powodu"

minus:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić madziunia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia..
  • krem jest dobry, uspokoil moja cere, swietnie nawilzal i troche rozjasnial ale.. nie nadaje sie jako krem pod fluid (ja go uzywalam tylko na noc), pozatym okropny smierdziuch z niego fuu :P obecnie uzywam ziaji na naczynka na noc i powiem szczerze ze nie widze zbyt wielkiej roznicy jesli chodzi o pielegnacje cery teraz a kiedy uzywalam Clinique.. za to roznica w cenie jest OGROMNA! takze moge polecic ale radze najpierw wyprobowac te tansze kremy moga okazac rownie dobre co te najdrozsze - sama sie o tym przekonalam

Używam tego produktu od: uzywalam kilka miesiecy temu
    Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blondBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutna rewelacja
  • Posiadam skórę która łatwo się czerwieni, do tego ładuje mi się powoli przez ten rumień trądzik na jednym z policzków - jestem obecnie na doustnych retinoidach. Krem rewelacyjnie koi, nawilża suchą, podrażnioną skórę - łapie rumień i łagodzi go. Ma delikatny zapach, super konsystencję, bardzo wydajny. Nie sądziłam, że oprócz Bioderma sensibio ar coś mi pomoże a tu taka miła niespodzianka(;

Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić karmeloo za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego
  • kupilam ten krem po przeczytaniu recenzji na wizazu ale niestety dosc mocno mnie rozczarowal.po pierwsze niezbyt podoba mi sie jego konsynstencja, ciezko na nim rownomiernie rozprowadzic podklad.po drugie odpycha mnie jego zapach.moja cera naczynkowa faktycznie od jakiegos czasu sie uspokoila ale trudno powiedziec czy to od clinique czy od pharmaceris ktorego uzywam na noc.daje tylko 2,5 gwiazdki bo za takie pieniadze spodziewalam sie czegos duzo lepszego.swojej ceny napewno nie jest wart

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić martusiaUK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem.
  • Spodobał mi się. Zaczęłam go używać jesienią, powróciłam do niego teraz u progu wiosny. Na zimę moim zdaniem się nie nadaje, jest zbyt lekki. Mam mieszaną cerę i ten krem dobrze z nią gra. Mam cerę ze skłonnością do naczynek, choć samych naczynek nie mam, więc staram się bardzo uważać z moją cerą. Krem się szybko wchłania, jest gęsty i bardzo wydajny. Ma dziwną, niezbyt wodnistą konsystencję, bardziej mi przypomina wazelinę. Bezzapachowy, bardzo szybko się wchłania, praktycznie po chwili można nakładać makijaż. Bardzo dobrze gra z Clinique Almost Powder. Jedyny minus to cena. Za 180 zł go nie kupię, bo w moim przypadku to krem pielęgnacyjno-nawilżająco-zapobiegawczy, ale jak wpadnie mi w ręce miniatura 15 ml to chętnie zużyję.

Używam tego produktu od: parę miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: druga miniatura 15 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola.80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czyli jestem na tak ale w 90 procentach.
  • Ładnie koi zaczerwienienia. Absolutnie nie podrażnia oczu - używam go czasami do pielęgnacji tych okolic twarzy. Odejmuję gwiazdkę za to, że raczej nie nadaje się jako krem pod fluid.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić moniur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona.
  • Krem uzywalam juz jakos czas temu, mam zamiar do niego ponownie wrocic. Mam skore mieszana, wrazliwa.
    Bardzo fajna konsystencja, przyjemnie sie zozprowadza. Na poczatku wydawalo mi sie ze moze byc za ciezki, ale nie.
    Uzywalam go na wieczor, czasami pod makijaz- i nie bylo zadnych problemow, wiec spokojnie mozna uzywac.
    Krem nie zapycha, nie podraznia, nie uczula.
    Krem bardzo dobrze nawilza skore, wycisza podrazniona skore.
    Polecam.

P.S Krem na pewno nie usunie popekanych naczynek.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Marta_Anna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry krem
  • krem bardzo poprawia koloryt skory, wyrownuje, skora jest dobrze nawilzona jezeli chodzi o naczynka znacznie zmniejsz ich widocznosc a zaczerwienienia znikaja, szcerze polecam ps nie zapycha porow mysle ze raczej nie nadaje sie pod makijaz zbyt tlusta konsystencja kremu zreszta po jego zastosowaniu podklad jest zbedny

Chcesz pochwalić kasiapery za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jak dla mnie krem idealny Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona! Mam cerę mieszaną, w kierunku suchej. Z zachwytem obserwowałam jak z dnia na dzień moja cera staje się coraz gładsza, piękniejsza, rozświetlona. Konsystencja bardzo mi odpowiada, takie lubię najbardziej, jest wydajny, zaczerwienienia bardzo się zmniejszyły, skóra zyskała jednolity odcień, jest idealnie nawilżona przez cały dzień, ale nie przetłuszczona (co bardzo często się zdarzało w przypadku innych nawilżających specyfików). Pojawia się mniej wyprysków, a te które były - szybko zniknęły Skóra jest po prostu zdrowa. Jedyny minus - bardzo wysoka cena. Ale i tak będę go kupować.

Chcesz pochwalić Solciuchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wart swojej ceny
  • Mam cerę mieszaną, policzki raczej suche i miejscami niewielkie zaczerwienienia. Szukam kremu, który będzie miał właściwości nie tylko nawilżające ale również lecznicze, uszczelniające i wzmacniające naczynka oraz niwelujące zaczerwienienie. Ten krem skusił mnie swoim zielonym kolorem i specyficznym zapachem sugerującym coś więcej niż nawilżanie. Niestety wydaje mi się, że tylko dobrze nawilża i w żaden sposób nie wpływa na naczynka. Krem jest dość ciężki, nie podrażnia, jest wydajny. Z uwagi na konsystencję używałam go częściej na noc i niestety nie mogę używać kremu zbyt często - wyskakują mi po nim niespodzianki. Ten krem mnie rozczarował. Cena chyba tylko za firmę. Osobiście nie polecam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić aduś111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny!
  • W momencie zakupu 3 kroków Clinique otrzymałam sporą próbkę tego kremu. Używałam go zgodnie z zaleceniem i jestem pod wrażeniem jego działania. Krem świetnie pielęgnuje moją mieszaną cerę i jestem szczerze zadowolona z wyglądu mojej cery. Kolor twarzy jest bardziej ujednolicony i dobrze nawilżony przez cały dzień. Poza tym jest bardzo wydajny. Jego wady to niestety wysoka cena, konsystencja jest dość ciężka, zapach nieszczególny, ale efekt REWELACYJNY!!! Polecam Używam tego produktu od: 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op x 15ml (próbka); w trakcie drugiego x 50ml

Chcesz pochwalić Mika_82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm..
  • Krem jak dla mnie zbyt tłusty i ciężki jak na dzień.. można go używać na noc, jako kosmetyk upiększający w nocy, ale na dzień pod makijaż jak dla mnie nie bardzo.. podkład na nim źle się trzyma, szybko skóra zaczyna się błyszczeć, źle się rozprowadza podkład. nie wiem zupełnie dlaczego jest kremem na dzień - do tego nie ma przecież filtrów!!?:/ No ale na noc daje niezłe efekty, może nie spektakularne, ale jest nieźle Chociaż za tą cenę nie sądzę, że warto.. Może lepiej coś tańszego, a z podobnym składem.
    Podsumowując: na noc super, na dzień odradzam.

Używam tego produktu od: jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, jest mega wydajny!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić urticea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał!
  • Jest idealny, może na początku wydawać się ciężki, konsystencją przypomina masełko, jednak nie zapycha, nie uczula, uspokaja i wygładza zdecydowanie skórę. Szkoda, że jest taki drogi, jednak i tak go kupię. Mam trądzik różowaty, nie mam już wysypu, jak kiedyś.Nadaje się pod makijaż. Jestem zachwycona Polecam, jednak bierzcie najpierw próbki, bo cena odstrasza.

Używam tego produktu od:rok
    Ilość zużytych opakowań:trzy

Chcesz pochwalić zuzanek69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • znów NIE dla Clinique
  • Ten krem jest produktem tylko nieco lepszym niż baza z tej samej serii. Mam wrażenie, że jest mniej tłusty, choć według mnie zupełnie nie nadaje się do cer mieszanych bądź tłustych. Pozostawia na skórze widoczną powłokę,po krótkim czasie powoduje świecenie się skóry. Moim zdaniem nie nadaje się do stosowania na dzień, ewentualnie na noc. Efektów jego działania nie widzę.Nie poprawia stanu naczynek ani zaczerwienionej skóry, nie łagodzi. Nie widzę jakichkolwiek efektów działania prócz nawilżenia.
    Cena niewspółmierna do jakośći.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić domisiab za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Mocno przereklamowany krem. Dużo lepiej spisują się krem z ziaji do skóry naczynkowej, które jak wiadomo kosztują kilka albo kilkanaście razy mniej niż clinique. Ale do rzeczy... Prawdą jest, że ten produkt nie ma ŻADNEGO wpływu na stan naczynek! Ma dziwną konsystencję, jakby budyń, śmierdzi i pozostawia tłustą warstwę na skórze. Także na pewno nie polecam na dzień, bo twarz się po nim świeci jak latarnia. Ten krem na pewno nie szkodzi, bo nie zapycha, nie powoduje powstawania wyprysków, nie pogarsza stanu naczynek, jest bardzo wydajny, nawilża, ale czy tylko tyle powinien nam zapewniać krem za 180 zł...? Nie polecam.

Używam tego produktu od: grudzień 2009
    Ilość zużytych opakowań: 15 ml

Chcesz pochwalić nngg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski i zbyteczny
  • Bardzo nie podoba mi się ten krem, ze względu na brak efektów oraz kiepską konsystencję. Nawilża i nic poza tym. Po posmarowaniu tworzy nieestetyczną , wałkujacą się warstwę na skórze,aż strach się komukolwiek pokazać. Każde przypadkowe dotknięcie twarzy kończy się gołym plackiem i zwałkowaną grudą. Wpływu na naczynka nie zauważyłam , nawet nie zmniejsza rumienia. Z kolei jego kosystencja jest dziwna, tak jakby nie mógł się zdecydować czy jest lekki czy tłusty. Na szczęście nie zapychał mnie.
    O wiele lepiej spisują sie kremy Ziaja med do cery naczynkowej za 13 zł..
    A tutaj taka firma i taka cena a efekty mierne. Używam tego produktu od: ze 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań:próbka 15 ml

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?