Powiększ Clinique, Redness Solutions, Daily Relief Cream (Kojący krem nawilżający na dzień)

Zgłaszająca osoba: abar18

Zmniejsza zaczerwienienia i przebarwienia, nadając skórze bardziej jednolity odcień.
Odbudowuje barierę lipidową, dzięki czemu woda zatrzymywana jest wewnątrz skóry, a substancje podrażniające na zewnątrz, chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Skład: Water/Aqua/Eau, Cyclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polyisobutene, Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Isostearyl Palmitate, PEG-100 Stearate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract/Extrait D'orge, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cetearyl Glucoside, Camellia Sinensis (Yellow Tea) Leaf Extract, Aspalathus Linearis (Red Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Methyl Glucose Sesquistearate, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Yeast Extract/ Faex/ Extrait De Levure, Algae Extract, Caffeine, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Hydrogenated Lecithin, Polyethylene, Glyceryl Stearate, Salicylic Acid, Cholesterol, Linoleic Acid, Acetyl Carnitine Hcl, Glycine, Inulin, Tromethamine, Decarboxy Carnosine HCl, Phytosphingosine, Glycosaminoglycans, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Squalane, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Carbomer, Silica, Disodium EDTA, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Blue 1 (CI 42090), Yellow 5 (CI 19140), Chromium Hydroxide Green (CI 77289), Titanium Dioxide (CI 77891), Mica.

/e/

• Całkiem całkiem
  • Dostałam kiedyś próbkę w Clinique tego kremu i był świetny.
    Ewidentnie zmniejszył zaczerwienienia na moich policzkach.
    Postanowiłam kupić całe opakowanie i hmm nie wiem czy to nie ten sam krem czy coś się zmieniło, ale jakoś bardziej wysusza, ten oryginał i jak narazie nie widzę efektów.
    Ale poczekam jeszcze.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agatams za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Dobry, beztłuszczowy
  • Do kremu wracam co jakiś czas, a to dobry znak.
    Ma konsystencję masełka, przez co jest bardzo wydajny i dbrze odżywia cerę. Ale jej nie przetłuszcza, dzięki formule oil free.
    Lubię stosować na noc, wtedy uspokaja moją zaczerwienioną skórę. Zielony kolorek minimalnie tonuje naczynka.
    Używam różnych kremów aptecznych na naczynka, ale do tego zawsze wracam.
    Wiem, że nie zrobi nic złego i nie podrażni, a uspokoi skórę.

Odradzam z kolei Redness Solutions Base i także Urgent Relief z Cliniqa.

Ilość zużytych opakowań: Trzecie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Betee za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Postanowiłam przestestować ten krem z racji wielu dobrych opinii na kwc. Stwierdziłam, że wypróbuję próbkę z obawy przed kupnem bubla i nie rozczarowałam się.
    Mam cerę suchą, płytko unaczynioną ze skłonnością do rumienia.

Plusy:
    1. Redukuje zaczerwienienia (wypróbowałam po ćwiczeniach)
    2. Bardzo dobrze nawilża, skóra jest mięciutka.
    3. Ma treściwą konsystencję przez co jest wydajny. Opakowanie 15 ml starczyło mi na ok.3 tygodnie
    4. Nie zapycha, nie uczula
    5. Ładnie współgra z makijażem
    6. Jeśli chodzi o poprawę pękniętych naczynek- nie oceniam pod tym względem, ponieważ na to składa się cała pielęgnacja twarzy

Jeden minus to: cena pełnowymiarowego opakowania. Nawet cena na allegro jest dla mnie za wysoka( 200 zł).

Podsumowując: szczerze mówiąc nie byłam przekonana do tego produktu, ponieważ stosowałam kiedyś bazę, podkład i puder z tej serii i nie byłam zachwycona-przeciętna kolorówka, ALE krem jest bardzo dobry, na pewno warto przetestować.

Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1- 15 ml

Chcesz pochwalić nothing_personal za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety - jest okropny
  • Niestety, ale krem tej marki która lubię, do której mam zaufanie zupełnie mnie zawiódł. Używałam tego kremu kilka miesięcy, najpierw kilka dni po czym nastąpił wysyp pryszczy na policzkach, stwierdziłam że to od zmian hormonalnych. Dałam szanse i znów historia się powstórzyła. Pomimo tego że skóra jest po nim super miekka, odżywiona, zdrowo wygląda to wyprysków i tego zapchania nie moge mu wybaczyć i wystawiam mu wielkie nie. Krem dałam mojej siostrze, która sobie wielce go chwaliła, niestety jak dla mnie beznadzieja.

Używam tego produktu od: 3 mce
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepszy!
  • Najlepszy krem do cery z problemami naczyniowymi, jaki miałam przyjemność (lub nieprzyjemność) stosować. Mam cerę suchą, porozszerzane naczynka i dużą skłonność do napadowego rumienia. Do niedawna często pojawiały się też na mojej twarzy dziwne małe krostki czy pryszczyki - podobno wstępna faza trądziku różowatego. Byłam u kilku dermatologów, standardowo kazali stosować Rozex. Postanowiłam jednak najpierw poszukać pomocy w kremach i rozexu nie używam. Nie mam cery alergicznej, ale wrażliwą jak najbardziej.

Wypróbowałam do tej pory, w formie próbek lub pełnych opakowań, m.in. LRP Rosaliac AR Intense i UV, Biodermę AR, serię naczynkową Pharmaceris, Iwostin Capillin i Rosacin. Clinique jest jedynym kremem, po którym widzę poprawę. Nie zaognia moich rozszerzonych naczynek, po około godzinie od aplikacji buzia jest wyraźnie spokojniejsza i bledsza. Od kiedy zaczęłam go stosować, nie pojawiły się żadne krostkowe niespodzianki, które towarzyszyły mi wiernie przy każdym innym kremie. Z dnia na dzień jest coraz lepiej i mniej różowo Zaczęłam wierzyć, że mogę się pozbyć swojego problemu. Krem stosuję codziennie na noc. Na dzień natomiast nakładam Clinique Moisture Surge Intense, na to fluid z linii Redness Solutions też Clinique. To trio mnie naprawdę uszczęśliwia Poza znaczną poprawą w redukcji rumienia, zauważam dużo lepsze nawilżenie buźki, chyba nawet małe zmarszczki które mam pod oczami się lekko wygładziły.

A więc...

+ Na mnie działa! Redukuje zaczerwienienia, uspokaja buzię, nie powoduje zapychania, czyli robi co powinien
    + Nawilża. Mam cerę dość suchą, dla mnie nawilżenie jest wystarczające.
    +Wchłanianie. Krem na mojej buzi wchłania się szybko, pozostawiając może nie film, ale taką lekką fajną "aksamitność" Stosuję na noc, ale myślę, że bardzo dobrze by się sprawdził też pod makijażem.

+/- Zapach. Krem, jak wszystkie kosmetyki Clinique, nie ma dodanych do składu żadnych substancji zapachowych, ale mimo to pachnie dość intensywnie, chyba tymi ekstraktami roślinnymi, których ma w sobie sporo. Mi ten zapach nie przeszkadza, z czasem go nawet polubiłam, ale innym może się nie spodobać, jest dość specyficzny.

- Opakowanie - słoiczek. Ślicznie wygląda na półeczce, ale jest dużo mniej higieniczny niż tubka. Z drugiej strony widać ile pozostało produktu i można go wybrać do końca. Mimo wszystko uważam opakowanie za minus.
    - Opakowanie - brak zabezpieczenia. Jestem z natury pedantyczna i wolałabym, żeby krem za ponad 200zł był jakoś zafoliowany czy zaplombowany, a nie tylko wstawiony do kartonika i postawiony na półkę w perfumerii. Nie wiem, czy takie sytuacje mają w sklepach miejsce, ale teoretycznie każdy mógł do słoiczka z naszym kremem włożyć wcześniej swój paluszek...

Pomimo tych dwóch minusów, polecam ten produkt, bo robi swoją robotę i robi ją dobrze

Chcesz pochwalić Yago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w dziesiątkę
  • Pierwszy krem, który likwiduje u mnie zaczerwienione policzki i nos. Wcześniej żadnemu innemu się nie udało-były specyfiki Eucerin, La Roche Posay, Art Deco(do ukrywania), kapsułki apteczne i nie pamiętam już co jeszcze.
    A tu proszę taki 'soprajz'-od pierwszego użycia(2tyg.temu )ani raz się nie zaczerwieniłam
    Jeśli mnie nie zdradzi będę Mu wierna!

Ponadto pod makijaż u mnie idealny, wchłania się szybko, skóra się nie błyszczy nawet zaraz po nałożeniu. Zapach specyficzny ale nienachalny Cena...powiem tak: wart swojej ceny jak na razie.

Chcesz pochwalić ja dora za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Warty wypróbowania ....
  • Witam , problemy z cerą to moje drugie życie... Postanowiłam ocenić pierwszy raz i zaczynam właśnie od tego kremu bo od niego zaczęłam moje " leczenie i łagodzenie" . Nie będę opisywać dokładnie moich problemów z cerą , ale nikt nie wie co mi dokładnie dolega, czy atopowe zapalenie czy rumien itd. Do sedna sprawy.... Buzia mi puchnie , jest swedzaca, czerwona, szorstka, piekaca chyba wszytstkie negatywne reakcje uczuleniowe posiadam.
    Ten krem mi pomaga, lubię jego konsystencje, łagodzi czerwone plamy. Jak na razie sie sprawdza. Nie będę ostro zachęcać do zakupu bo pewności nie mam czy dla was będzie dobry ale zachęcam do wypróbowania go dla osób z problemem czerwonych policzkow.

Używam tego produktu od: 2 lata

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Cofe za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Krem według mnie przyzwoity, ale jak na przyzwoitość dość kosztowny (obecnie 209 zł)
    Choć jak za tę ceną oczekiwałabym lepszych efektów, mam całą serię cliniqe redness (krem, preparat do mycia oraz preparat do złuszczania naskórka (mild), nie zawierający alkoholu)
    Kończę pierwsze opakowanie kremu, pielęgnuje skórę, mimo iż mam skórę mieszaną nie przeszkadza mi jego konsystencja (dość gęsta), bez problemu mogę użyć następnie podkładu.
    Ale nic więcej, zaczerwienienia nie znikają, a o to chodzi w całym założeniu aby zmniejszyć rumieńce.
    Ciekawa jestem czy po zużyciu trzech opakowań efekty były by widoczne. Wiadomo że nie można uzyskać wszystkiego od razu, ważna jest systematyczność i cierpliwość.

Używam tego produktu od: 2 miesice

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MuzaM4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zostawia tłustą powłokę
  • Mam jeden, poważny problem jeśli chodzi o kremy do cery naczynkowej - mam wrażenie, że ogromna większość z nich za bardzo natłuszcza. Z jednej strony rozumiem, że może to wynikać z chęci 'ochrony' delikatnej skóry naczynkowej. Z drugiej jednak - jednocześnie posiadam cerę mieszaną i po użyciu takich specifików - wliczając ten rzeczony - wyglądam jakbym wysmarowała się smalcem..

Ogólnie rzecz biorąc krem jest żółtawy, zapach neutralny, bardzo ciężka 'tłustawa' konsystencja , niestety opakowany w niehigieniczny słoiczek (zapewne ze względu na w/w gęstość) poprawy cery nie zauważyłam, ale przyznaję, że nie zużyłam całego opakowania bo nie mogłam znieść efektu i uczucia 'smalcu'. Natomiast wydaje mi się, że może on odpowiadać właścicielkom skóry suchej i bardzo wrażliwej.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tygodni kilka jakieś pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jakaś 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić fenyl za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry na noc
  • kremik jak dla mnie jest rewelacyjny ale tylko na noc ze względu na konsystencję i to że po nim się świecę w dzień

kupiłam go bo nie mogłam już znieść moich "czerwonych policzków" i rzeczywiście dużo mi pomógł

znacznie uspokoił moją cerę + ostatnio byłam na zabiegu zamykania naczynek laserem IPL (z jakiejś promocji na grouponie ok 50 zł) i świetnie się spisał ten kremik przy pielęgnacji po tym zabiegu

plusy :
    -zapach
    -uspokaja cerę
    -super nawilża
    -moja skóra po nim jest wprost idealna
    -mniej się czerwienię "bez powodu"

minus:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić madziunia91 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij