Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml

+wydajność
    +cena
    +dostępność
    Minusów brak!

Nie wiem czy wydłuża, bo jakoś nie specjalnie tego potrzebuje

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justice001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ !!!
  • Kupiłam ten tusz w promocji i jedynym jego plusem jest niestety cena...

Minusy:
    - szczoteczka jest sztywna i twarda, czuję się, jakbym malowała się grabiami
    - tusz jest strasznie rzadki, przez co ciężko nałożyć odpowiednią ilość
    - skleja rzęsy!!!
    - jest nietrwały i po krótkim czasie osypuje się

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio
  • Czytając opinie na jego temat spodziewałam się naprawdę super szoku , jednak się troszeczkę rozczarowałam. Za cenę super szoku możemy sobie kupić 2-3 tusze z wibo/ lovely i otrzymamy ten sam efekt - tyle, że po niższym koszcie. Szczoteczka zdecydowanie nabiera za duzo produktu i za każdym razem muszę pocierać nią o opakowanie żeby zebrać z niej niepotrzebną ilość tuszu, osypuje się. Z plusów jednak mogłabym zaliczyć to, że nie tworzy efektu pandy przy łzawieniu oczu, czy drobnych opadów, coś tam pogrubia, jednak za taką cenę żałuję i mogłabym kupić coś po tańszych kosztach z tym samym efektem. Tusz nie jest jakiś zły - po prostu spodziewałam się większej jakości w tej cenie i super szoku .

Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!!
  • Tusz jest świetny. Producent spełnia wszystkie swoje obietnice. Rzęsy są dużo gęstsze, rozdzielone dzięki gumowej szczoteczce. Dodatkowo nie skleja rzęs ani się z nich nie osypuje. Nie robi też efektu pandy pod wpływem kilku kropelek wody Na pewno jeszcze nieraz go kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami koleżanek zamówiłam i niecierpliwie czekałam na ów cudo.. i totalnie się rozczarowałam :/ tusz jest suchy, ciężko się nakłada, nie wydłuża, nie pogrubia w ogóle nie podkreśla rzęs, osypuje się po niedługim czasie, szczoteczka jak dla mnie źle wyprofilowana- zawsze się "upaćkam" malując najkrótsze rzęski w kącie oka. Nie polecam

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić sloneczko4477 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mówię zdecydowane nie
  • Mam długie, dość gęste rzęsy. Kupiłam tusz w promocji za ok.15zł więc płaczu nie będzie ale i tych pięniędzy szkoda. Tusz jest suchy, kruszy się, tworzy pandę, w ogóle nie podkreśla rzęs - a to w moim przypadku naprawdę trudne bo na długość rzęs nie narzekam.
    Niestety totalny niewypał. Zdecydowałam się na zakup pod wpływem liczynych pozytywnych opini. Jednak i ten tusz potwierdził moją regółę - tuszom z Avonu mówię nie.

Chcesz pochwalić giustinait za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalny efekt
  • Ten tusz to dobra opcja dla fanek naturalnego efektu na rzęsach. Mam wersję brązową, korzystałam również z czarnej. Jak dla mnie to, co daje na rzęsach jest trochę zbyt delikatne, ale faktem jest, że dużą zaletą produktu jest to, że faktycznie nie skleja rzęs i nie robi grudek nawet przy drugiej warstwie. Nie osypuje się, jest trwały i wydajny. Idealnie rozczesuje rzęsy, nie podrażnia. Zdecydowanie na plus do codziennego, delikatnego makijażu do pracy czy szkoły

Używam tego produktu od: używam sporadycznie od jakichś trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Pusheen_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój pierwszy raz
  • Pierwszy raz w zyciu zakupiłam tusz firmy Avon, dodam, że na Allegro, dodam, że za 5 zł.No to po koleji-bardzo ładne estetyczne opakowanie, potem szczotka do wc, potem wyskoczył z tubki glut.Gluta wcisnęłam spowrotem.No i jadę tą olbrzymią szczotką klozetowa, o dziwo się nie upaprałam i uzyskałam całkiem pozytywny efekt-zagęszczonych rzęs, niesklejonych, bez grudek.Wydłużyć nie wydłużył.Miałam wizytę u fryzjerki i tak ciagle kiziała mnie po twarzy i oczach tym pędzlem fryzjerskim i moje rzęsy po tych torturach wyglądały nadal dobrze, były ładnie rozdzielone , nie skleiły się, nie rozmazał się.Po tych przygodach tusz się bardzo łatwo zmył.Moim ulubieńcem nie będzie, ale zły nie jest.Zwłaszcza przy zakupie na Allegro, zwłaszcza za 5 złJak najbardziej polecam wypróbowanie całkiem fajnej i taniej maskary.Dodam jeszcze, że ma głęboki czarny kolor.Za cenę katalogową nigdy bym go nie kupiła.Nie jest jej wart.

Używam tego produktu od: tydzień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Instrukcję obsługi poproszę...
  • Mam 35 lat, dziesiątki rodzajów maskar wypróbowanych na koncie, myślałam, że widziałam już wiele szczotek i szczoteczek - otóż nie. Avon zafundował mi produkt, którego nie potrafię używać nie mając instrukcji obsługi.
    Po pierwszym otwarciu tego cuda moim oczom ukazała się wielka szczota wielkości niemal szczotki do WC, oklejona połową zawartości pojemnika. Pomyślałam: nie jest dobrze, ale nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała pomalować nim rzęs. Niestety na próbach się skończyło. Tusz był wszędzie, tylko nie na rzęsach. Po kilkunastu minutach walki udało mi się jakoś zapaprać górne rzęsy prawego oka- choć wyglądam jak pobita (powieki wymazane na szaro-czarny kolor). Nie poddałam się, czas na dolne - tych szczota nawet nie tknie. Patrzę w lustro, górna powieka ma odbite pionowe paski - zlazło to, co z wielkim mozołem nałożyłam przed chwilą...
    W takim razie spróbujmy z lewym okiem. Tu jeszcze większa porażka- środek oka zamienił się w jedną wielką kilogramową rzęsę, przysłaniajacą pół świata, a kąciki. oczu nietknięte. Trafił mnie szlag, zmyłam upiorny makijaż, schowałam tusz do szafki i zapomniałam o nim na tydzień.
    Potem robiłam jeszcze kilka podejść, ale efekt był zawsze taki sam - upiór w lustrze.
    Podziękuję za taki kosmetyk upiększający.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Genialy tusz, w promocjach ok 10-15 zł. Mega objętość i rozdzielenie. Wspaniały efekt długich rzęs. Niestety, nie wytrzymuje całego dnia. Mimo, że to nie mój ideał szczerze go polecam

Używam tego produktu od: od premiery
    Ilość zużytych opakowań: cztery plus w limitowanych edycjach

Chcesz pochwalić Carrieeee za czytelną i pomocną recenzję?