Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml
/e/

• Dobrze się go używało
  • Ja dostałam wersję Brights, czyli kolorową - w moim przypadku był to fioletowy. Praktycznie nie zauważyłam w nim wad, jeśli chodzi o codzienne używanie. Największa zaleta - silikonowa szczoteczka. Z początku wydaje się za gruba a włoski za krótkie, ale okazała się świetna do delikatnych rzęs. Jest elastyczna, włoski na szczoteczce są sprężyste, ładnie oddzielają rzęsy i ich nie sklejają. Tusz ładnie podkreśla rzęsy dając delikatny efekt. Wielki plus za kolorowe wersje - mój fiolet to prawdziwy kolor widoczny na rzęsach. Tusz jest kremowy, nie obciąża rzęs, trzyma się dość dobrzem jednak pod koniec dnia czasami lubi się wykruszyć lekko (za co odejmuję jedną gwiazdkę). Zmywa się go dobrze, zwykłym płynem micelarnym. Rzęsom nie szkodzi.
    Wydajny, długo mi nie wysychał. Cena przystępna, polecam

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście odcinek 9 Phyris masaż twarzy

• niezły, ale to nie to
  • Szokujących rzęs to on na pewno nie czyni.
    Kupując go najbardziej miałam nadzieję przede wszystkim na jakąś fajną objętość...a tu nic.
    Ma swoje plusy- bardo ładnie rozczesuje, delikatnie wydłuża, daje bardzo naturalny look, ale nic poza tym.

Minusem jest też fakt, że pod koniec dnia delikatnie pieką mnie od niego oczy.

Używam tego produktu od: 2 mieisęcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić gramONA_Fabiola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, naturalny efekt podniesionych rzes
  • Zakochałam się od pierwszej aplikacji.
    Nigdy nie byłam fanką wytuszowanych na maksa rzęs z których produkt wręcz kapie i rzęsy wydają się ciężkie.

Ten produkt jest dla mnie trafiony w 100%, daje efekt delikatnie pogrubionych rzęs, wygląda lekko i nie czuć, że się go ma.
    Najbardziej uwielbiam go za efekt podniesienia. W życiu bym nie pomyślała, że jakikolwiek produkt tak uniesie i podkręci moje rzęsy, dla mnie bomba.

Pół gwiazdki odejmuję, ponieważ tak jak każdy inny tusz przed nim - po kilku godzinach pod oczami mam czarne cienie od tuszu i muszę się poprawiać, przez co nie jestem pewna czy zakupię kolejny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić matrix360 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tusz kupiłam po przeczytaniu dobrych opinii na jego temat i niestety, trochę się zawiodłam. Tusz daje bardzo naturalny efekt, szybko zasycha więc nie ma co dokładać warstw,żeby nie powyrywać sobie rzęs. Szczotka fajna, dobrze się nią maluje choć zawsze się pobrudzę XD Największy minus za co odjęłam całą gwiazdkę... beznadziejna, sucha konsystencja. Tyle co otworzyłam tusz i konsystencja jest sucha, kiepsko idzie po rzęsach, chyba nie o to chodzi. Ja zużyję i raczej więcej nie kupie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić frostigg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna szczoteczka
  • Dawno temu dostałam od koleżanki, a drugie opakowanie kupiłam sama. Ogólnie daje fajny i naturalny efekt, cena bez promcji wysoka, ale jak to Avon - ciągle tam jakieś są.

ZALETY:
    - wydłuża, podkręca, daje naturalny efekt,
    - nie osypuje się,
    - dobrze się zmywa,
    - nie tworzy owadzich nóżek.

WADY:
    - nie ma efektu wow, jest naprawdę ładnie, ale po takich zachwytach spodziewałam się więcej,
    - cena bez promocji.

Na razie testuję inne i nie zamierzam do niej wracać, ale może kiedyś.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić be_zludna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, nie podpasował mi
  • Zakupiłam ten tusz , dokładnie Avon superShock i zawiodłam się bardzo Wyglądał na świetny , czytałam recenzje wszystko było ok. Po otwarciu go z opakowania szczoteczka spodobał mi się , pomyślałam ,że będą to mega wypasione rzęsy. a tam...jak by nie było w ogóle tuszu , szczoteczka okazała się sucha jak zaczęłam malować rzęsy a bynajmniej starałam się aby choć trochę wyglądały na umalowane ,ale nic z tego , rzęs po prostu nie dało się umalować , starałam się 20 minut i nic w ogóle nie umalowane .Nie wiem,może natrafiłam na dziwny tusz, ale ja go już nie kupię .

Używam tego produktu od: pół roku , użyłam raz i na tym koniec

Chcesz pochwalić Gosia Gonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER, ALE...
  • Moje rzęsy są cienkie i raczej rzadkie

oto moje spostrzeżenia:

+ bardzo fajna szczoteczka
    + idealnie maluje dolne rzęsy
    + ładna czerń
    + nie robi grudek
    + nie skleja rzęs
    + nie marze oka
    + nie powoduje podrażnień i łzawienia oka
    + wydłuża
    + nie wysycha w opakowaniu, może być długo używany

- zbytnio nie pobrubia

Myślę że kupiłabym ten produkt ponownie ( na allegro jest tańszy )

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić olunia2016 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam w 100%
  • Tusz dostałam od koleżanki jako prezent imieninowy... I jestem nim totalnie zachwycona! Mam długie rzęsy, szukam tuszu, który delikatnie mi je podkręci i wydłuży, nada naturalny efekt. Avon SuperShock spełnia to w 100%!
    Często nakładam go wraz z innymi tuszami.

+ nie skleja
    + delikatnie wydłuża
    + pogrubia
    + lekko podkręca
    + ładnie pachnie
    + nie pozostawia grudek
    + wydajny
    + cena (często jest na promocji)
    + super szczoteczka

- trochę ciężko mi się go zmywa

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić eklerek02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Byłam zaskoczona tym tuszem, ponieważ moje doświadczenia z firmą Avon na tym polu nie są najlepsze, do tej pory wszystkie tusze jakie testowałam okazywały się być jedną wielką klapą, tymczasem ten nie jest taki zły. Śmieszne dla mnie jest robienie niebieskiej szczoteczki, jak przecież tusz jest czarny (ewentualnie brązowy), więc ona od razu robi się czarna Rzęsy nie są szokująco podkreślone, jak zapewnia producent, ale nie powiem, żeby w ogóle nie było widać żadnego efektu. Wydłużone są może minimalnie, za to są pogrubione (chociaż z drugiej strony tusz skleja rzęsy) i troszkę chyba też podkręcone. Cena umiarkowana, ale w ogólnym rozrachunku można kupić lepsze produkty w tej samej cenie.
    Plusy
    - trwałość
    - łatwość użycia
    - dobrze się rozprowadza
    - dobra szczoteczka
    - ładnie pogrubia i wydłuża rzęsy
    - dobrze podkręca
    Minusy
    - niemiły zapach
    - wykrusza się
    - tworzy grudki
    - rozmazuje się
    - skleja rzęsy

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • tusz jest ok
  • tusz nie skleja rzes, nie rozmazuje się, makijaż trzyma się cały dzień, opakowanie ładne, do ceny też nie mam się co przyczepić
    - rzęsy sa ładnie wydłużone
    -rzęsy są pogrubione.
    Myślę, że kupiłabym go jeszcze raz

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 1, 5 op.

Chcesz pochwalić sunsun1 za czytelną i pomocną recenzję?