Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml
/e/

• nie wiem
  • Nie skleja rzęs, kolor ok, rozczesuje włoski... Używałam go kiedyś, bo zachwycała mnie jego szczota...duża, syntetyczna.. ale teraz mnie trochę przeraża.. Jednak tym tuszem krzywdy sobie nikt nie zrobi. NAwet na promocji można go złapać za 15 zł, więc za takie pieniążki warto jest spróbować.. ja sama może kiedyś do niego wróce, ale teraz wole mniejsze szczoteczki.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EdziaaChm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mnie nie zachwycił
  • Niestety ale ten tusz u mnie się nie sprawdził.
    Mam krótkie rzęsy i tusz musi je dobrze wydłużać a ten wcale tego nie robi
    Plusy
    -czarny kolor
    -dobrze rozdziela rzęsy
    -pogrubia
    -trwały

Minusy
    -na początku okropnie sklejał rzęsy
    -szczoteczka mi nie odpowiada, jest nie wygodna,
    - nie wydłuża rzęs

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Moim zdaniem dobry tusz. Pierwszy tusz z syntetyczną szczoteczką który mnie do siebie przekonał.
    Daje naturalny efekt, bez grudek i sklejonych rzęs. Może jest jakiś spektakularny ale ja tego od tuszu nie oczekuję

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić dddoris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taka cenę absolutny hit cudowna szczoteczka
  • Też tusz ma niemal same plusy
    Szczoteczka która świetnie rozdziela rzęsy
    Kolor
    Względnie trwały
    Nie na co tuszowi zarzucić może jedynie to ze w deszcz czy posiadając łzawiące z alergii tusz może się rozmazac no ale nie jest to tusz wododporny

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SZOK!
  • Szok jak można stworzyć tak piękne opakowanie (wersja blackest black) z tak bosko rozczesującą szczoteczką i wlać do środka za przeproszeniem takie g*wno!
    No może nie powinnam oceniać tuszu po pierwszym teście, ale ta formuła jest tak sucha, że lepiej na pewno nie będzie. Rozumiem żebym nałożyła kilka warstw i się dziwiła, że efekt taki a nie inny, ale przy dwóch cieniutkich warstwach tyle grudek, owadzich nóżek i do tego sypie się po chwili z oczu jakby miał co najmniej pół roku?! Dodatkowo ani specjalnie się wydłuża, ani nie pogrubia i prostuje rzęsy. Nieee. Nie polubimy się na pewno. Aż z szoku zamieszczam zdjęcie. (na oku kredka avon glimmerstick swoją drogą całkiem przyzwoita)

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić aga2609 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Goraco polecam
  • Jeżeli nie lubisz tzw efektu pajaczkow na rzesach,jest to tusz dla ciebie Co prawda nie trzyma się nie wiadomo jak dlugo,ale jest to naprawdę dobry tusz. Jest w przystepnej cenie. Co najważniejsze- idealnie rozdziela rzeski i daje naturalny look. Nieco pogrubia rzesy,nieznacznie je wydluzajac.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić elitia za czytelną i pomocną recenzję?
  • The best of the best
  • Słyszałam tak skrajne opinie o tym tuszu, że jak był w niezłej promocji to go wzięłam. Nie miałam żadnych oczekiwań, gdyż jedne koleżanki twierdziły że jest suchy i nie maluje, a inne że używają jego i tylko jego.

Bardzo się cieszę, że mogę należec do tej drugiej grupy. Mogę spokojnie powiedziec, żę nigdy w swoim życiu nie miałam lepszego tuszu (przerobiłam kilka maybellinów, 2000 kcal od MF, Isa Dorę, Eveline itd, itd.)

Z euforią przechodzę do zalet i wad:
    Na plus:

- daje on efekt niesmowitego pogrubienie i zagęszczenia rzęs, wraz z ichprecyzyjnym rozdzieleniem. Ewidentnie nie potrafię sobie nim ich posklejac nie umiem !

- jedna warstwa natural look, 2 codzienny podkreślony, tak jak lubię. Można bezproblemowo dokładac

- jeste jednymy tuszem, który prawie cały dzień trzyma podkręcenie zalotki na moich prostych rzęsach, a nawet bez niej sam świetnie to robi.

- osypuje się minimalnie, jest trwały, nie zostawie grudek na rzęsach, nawet gdy się kończy.

- jest gęsty, nie na tyle żeby nie malowac. Raczej się nie odbija, choc ja zawsze używam jakieoś pudru czy cienia

- cena, dostępnośc
    - wygodna, gęsta silikonowa szczota, dośc sporych rozmiarów, ale świetnie wyczesuje
    - czarna czerń
    - nie paprze się przy otworku
    - wkładając spiralę na początku wyraźnie czuc jak zatapia się w tuszu. Gdy nam go ubywa wyraźnie czujemy przy wkładaniu mniejszy opór. To duża zaleta, wiemy gdy już się nam kończy.

Troszkę na minus:
    - nie jest to tusz wydłużający, toteż nie robi tego spektakularnie. Rozdziela i pogrubia, to tak.

- jak każdy tusz gdy się kończy daje gorszy efekt, ale jak pisałam, zero gudek, po prostu słabiej maluje i trzeba się bardziej przyłożyc do roboty.

-nie jest zbyt długowieczny. Choc 4 miesiące to taki standard.

- usztywnia lekko rzęsy, ale dzięki temu trzyma włoski w górze jak lakier

- nie za ciekawy zapach

Podsumowując: Ze względu na opinie, czekałam z recenzją, aż mi się skończy. Nie wiem czemu niektórzy go nie lubią, może zdarzyły się jakieś trefne opakowania.
    Ja ze swojej strony bardzo polecam. Również wersję niebieską. Trzy warstwy i mega błękit!

Avon poprawił chyba tusze. Teraz czas na big & daring do testów.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka (nie ostatnia)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mila1195 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiliśmy się...
  • Tusz na początku był fajny, jednak syntetyczne szczoteczki nie są dla mnie...
    Plusy:
    -lekko wydłuża i pogrubia
    -kolor
    -cena i dostępność

Minusy:
    -szczoteczka
    -osypuje się
    -ciężko mi było ją zmyć
    -zapach

Chcesz pochwalić blaszaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Tusz kupiłam przez przypadek i jak dla mnie jest dobry.
    Plusy:
    - fajna szczoteczka,
    - wygodna aplikacja,
    - konsystencja,
    - opakowanie,
    - kolor naprawdę czarny,
    - z tym tuszem i moimi rzęsami mogłam uzyskać efekt sztucznych rzęs jednak aplikacji musiało być co najmniej 4 – 5 (przy tym fajnie rozczesuje i nie skleja rzęs)
    - niska cena (ja dałam za niego około 15 złotych)

Przy codziennym stosowaniu przez 4 tygodnie widziałam same zalety tego tuszu, jednak po upływie tego czasu, tusz zaczął się osypywać, kruszyć, odbijać na górnej i dolnej powiece. Zapach również pozostawiał wiele do życzenia.

Dla dziewczyn które chcą szybko pomalować rzęsy jedna aplikacja tuszu może nie wystarczyć, w przypadku mnie i mojej siostry jednokrotne pociągnięcie tuszem rzęs nie dawało żadnego efektu. Rzęsy wyglądały jakby w ogóle nic na nich nie było.

Dużym plusem tuszy z firmy Avon jest to, że każdy tusz jest zabezpieczony folią przez co mamy pewność, że nikt go wcześniej nie otwierał a tym bardziej nie używał.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona <3
    + fajna szczoteczka
    + nie obsypuje się
    + trwała
    + łatwo się zmywa

chyba tyle, nic do niej nie mam, jak na Avon to jest po prostu bardzo dobra mascara

Chcesz pochwalić sometimes_angel za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij