Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml

+ wydajna
    + nie skleja rzęs
    + nie podrażnia oczu

- zapach, strasznie śmierdzi

Była to jedna z moich pierwszych mascar i podbiła moje serce.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 3

Chcesz pochwalić Marta291020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szok, ze nie szokuje
  • bardzo szybko schnie i opakowanie starcza na krotko. jedyne co mi sie w nim podobalo, to szczoteczka, ktora bardzo fajnie rozdziela rzesy. ale tusz szybko sie kryszy na rzesach, nie jest wydajny i wcale nie tworzy spektakularnych efektowUżywam tego produktu od: uzywalam miesiac, bo tylko na tyle starczylIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić zyleta19892 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwycił mnie
  • Miałam kolor black.

PLUSY:
    - wygodna szczoteczka
    - intensywny kolor
    - tusz nie osypuje się
    - nie skleja rzęs
    - nie podrażnił mi oczu
    - daje efekt sztucznych rzęs
    - trwałość
    - wydajność

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: maja 2014

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Już od pierwszego użycia byłam zachwycona tym tuszem. Moje rzadkie rzęsy po ich użyciu stały się grubsze oraz dłuższe. Rzęs mi nie skleja. Po prostu idealny!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić onslaught za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny !!
  • Długo szukałam idealnego tuszu,
    SuperShock spełnia w pełni moje oczekiwania;
    -wydłuża
    -podkręca
    - pogruba niesamowicie
    - nie skleja rzęs, są rozdzielone tworzą piękny wachlarz
    - nie kruszy się,
    - trwały - na rzęsach trzyma sę nawet dobę ( maluję się rankiem i idąc do pracy na nocke nie wymaga poprawek, trzyma się do nastepnego dnia)
    - cena mi bardzo odpowiada ok 16 zł
    - pojemność 10 ml a nie jak większość tuszy 8..
    - maluję się codziennie 2,3 warstwy - wystaracza spokojnie na 3 tygodnie

wad nie znajduje, polecam, to mój ideał!

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Chcesz pochwalić Emilady za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak narazie najlepszy
  • Zalety:
    -Mocno wydłuża (mam długie rzęsy) po nim koleżanki pytają się mnie czy to moje naturalne
    -Ekstra szczeteczka bo trafia do każdej rzęski
    -Cena nie jest wysoka (ja zawsze kupuję po promocji ok.15,00) - w porównaniu z innymi tuszami i z takim efektem dla mnie rewelka
    -Avon sprzdaje je w zabezpieczonych opakowaniach, co daje mi pewnosć że nikt go przede mną nie używał

Wady:
    - szybko schnie

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: jestem mu wierna od roku

Chcesz pochwalić marza863 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem czemu go porzuciłam...
  • Używałam go kiedyś przez 3 lata później na rok go porzuciłam wdając się w romanse z innymi
    Długo się zastanawiałam nad oceną... Tusz ma gorsze i lepsze chwile ale i tak na tle innych na tym tle cenowym jest fantastyczny! )

Po otwarciu nie jest fantatyczny ale już po pierwszych 4 dniach używania zaczyna się magia super shocka

Podkręca i wydłuża rzęsy, nie osypuje się może wciągu dnia rzęsy trochę oklapują ale może to wina moich rzes.

Plus za dużą szczotę. Jedno opakowanie starcz ami na półtorej miesiąca. Nie pamiętam kiedy zapłaciłam za niego więcej niż 16 złoty. Często jest na promocji.

Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiat

Chcesz pochwalić ciastkaosmakutoffie za czytelną i pomocną recenzję?
  • o co tyle hałasu?
  • o tuszu myślałam już od dawna, wszystko było kwestią czasu i kasy. Przez przypadek trafiłam go w promocji i się cieszę, że nie zapłaciłam katalogowej ceny.
    Tusz jest dziwny i ma brzydki zapach.
    Zauwazyłam, ze bardzo ładnie rozdziela rzęsy ale tylko 1-2 warstwa, potwm robią się owadzie nogi.
    W moim przypadku nie wydłużył, ani tym bardziej nie podkręcił! Pogrubienie czyli tzw sklejenie występuje od 3 warstwy wzwyż. Stosowany na bazę, z grzebykiem i zalotka tworzy jakiś efekt na oku-owszem, ale mi akurat chodzi o cos całkiem innego.
    Sama szczota jest duża z mnóstwem igielek, które są za krótkie i nie "wyczesują" rzęs pod niebiosa. Przy okazji podkreślę, że należy obchodzić się z nim delikatnie... wsadzenie do oka może BOLEĆ!!!!
    wG MNIE TUSZ JEST PRZEREKLAMOWANY, ALE UWAGA!!!! ILE LUDZI, TYLĘ RZĘS I OPINION;-)
    Bardzo możliwe, że to co nie pasuje mi, podpasuje komuś innemu... czego ostatnio sama jestem przykładem (hity stają się u mnie bublami(
    Malowałam go w kilku kombinacjach i ten tusz przegrał z Meybelline Illegal i Evelline flexicośzłotego i unoszącego;-)Sama się zdziwiłam, bo w porównaniu do tamtych tuszy dawał efekt dziennego makijażu;/ Sam z siebie nic nie daje, nic nie tworzy i nie zachwyca! A skoro mam go łączyć i malować o 20 min dłużej - to ładnie podziękuje!
    aaa i ostatnio rozczarował mnie jakością-pojawiły się grudki, które przeszkadzają i to bardzo;/ sam tusz bardzo szybko zasycha i malowania jest wtedy megaNIEPRZYJEMNE

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • PLUSY:
    -kolor- czarny
    -ładne, podkręcone, dobrze rozdzielone rzęsy
    -nie osypuje się
    -cena- 10 zł w Avonie na promocji, jak jest się konsultantką

MINUSY:
    - szybko zasycha- po miesiącu był do wywalenia

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić schicksal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Kupiony na próbę przez internet za ok. 10 zł i był to strzał w dziesiątkę.

Zalety: pogrubia i wydłuża rzęsy, łatwo się nakłada, wygląda bardzo naturalnie co jest dla mnie ważne, ma przyjemny zapach.

Wady: jedyną wada jest to, że szybko wysycha, po około 3 miesiącach trzeba kupić następne opakowania

Ilość zużytych opakowań: 6 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić Gosia10112 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij