Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml
/e/

• Jak narazie najlepszy
  • Póki co nie znalazłam lepszego ale nadal szukam ideału.
    Plusy:
    +wydłuża
    +pogrubia
    +rozdziela
    +nie skleja
    +cena (oczywiście w promocji)
    +szczoteczka v
    +opakowanie

Minusy:
    - tworzy grudki przy kolejnych warstwach
    -bez Zalotki nie nadaje się do niczego! (Już miałam go wyrzucać bo był nie znośny, nic nie robił z rzęsami, aż kupiłam zalotkę i jest ok)
    -szybko zasycha (mam go ok. Dwa miesiące i już zaczyna wysychać)
    -nie da się nim pomalować dolnych rzęs

Na zdjęciu efekt po dwóch warstwach
    Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić miska112 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Posiadam świąteczną wersję tuszu, szczoteczka minimalnie się różni.

Jest bardzo wygodny w użyciu, rozdziela rzęsy, nie kruszy się, nie rozmazuje, przy nałożeniu kilku warstw naprawdę pogrubia!

bardzo polecam, jeden z najlepszych tuszy jakie kiedykolwiek używałam

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alexis1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!!
  • Jestem zadowolona z tego tuszu do rzęs.
    *Ma świetną szczoteczkę która perfekcyjnie rozdziela rzęsy nie tworząc grudek.
    *cena- trafiłam na promocje w katalogu
    *nie osypuje się na policzki
    *nie rozmazuje
    *cudownie wydłuża
    *dobrze się zmywa
    *nie podrażnia
    Jedynym minusem jest szybko schodzący napis z opakowania

Chcesz pochwalić mruczus123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony!
  • jest to jeden z lepszych tuszów, niezwykle wydajny (przy niemal codziennym stosowaniu wystarczył na prawie 2 lata!), fajny kolor. daje bardzo fajny efekt, nie skleja rzęs, rozczesuje je i podkreśla. nie szukałam tuszu, który da mi efekt sztucznych i podkręconych, to jest mój ideał. jest trwały, nie spływa.

Ilość zużytych opakowań: 1 czarny tusz, czekam własnie na kolejny

Chcesz pochwalić Anka952 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Najlepszy ze wszystkich przeze mnie używanych, bardzo wydajny, nie skleja rzęs (a posiadam bardzo gęste rzęsy więc cieżko mi zazwyczaj uzyskać naturalny efekt), wydłuża, podkręca. Długo sie trzyma, ale też ładnie schodzi podczas demakijażu. Mimo, że nie przepadam za kosmetykami z Avon'u, to ten tusz jest dla mnie zdecydowanym KWC.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Dana991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza masakra jaką miałam
  • To zdecydowanie najlepszy tusz jaki miałam, a jestem naprawę wymagająca jeśli chodzi kolorowe kosmetyki. Używałam już wielu tuszy, tańszych, droższych, ale ten spisuje sie najlepiej. Nie skleja rzęs, a ładnie rozczsuje, szczoteczka choć dość spora nie utrudnia aplikacji. Tusz nie kruszy się i dość długo się trzyma. Miałam też wersje w brązowym kolorze -jako ze jestem z natury blondynką I mam delikatną urodę bardziej preferuje wlansie jaśniejsze masakry. Oba kolory są fantastyczne I rewelacyjne spisują sie na moich rzesach. Do tego przystępna cena Jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: chyba 4 albo 5

Chcesz pochwalić alere za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • To jest jeden z gorszych tuszy z jakimi mialam do czynienia!! Szczota jest ogromna ale nabiera niewiele tuszu, robi potworne grudy. Nie wydluza i nie pogrubia!! rzessa jak pajecze nozki!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w koszu lezy

Chcesz pochwalić kasiax221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie ta trwałość....
  • Uwielbiam efekt jaki uzyskuje po tym tuszu, a mianowicie piękny wachlarz ładnie rozdzielonych i czarnych rzęs, dodatkowo mogę stopniować moc jaką chcę uzyskać, jednak trwałość jest bardzo irytująca, szybko schodzi... Kolejna wada to szybkość zasychania, później trudno się nim dobrze pomalować. Czy kupię ponownie? na pewno bo mimo trwałości bardzo go lubię

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić aweeeeesom za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Ten tusz jest po prostu moim idealem. Pieknie rozczesuje rzęsy, wydłuza je i pogrubia. Nie skleja rzęs. Pomimo grupej szczoteczki aplikacja nie sprawia trudności. Idealny zarówno do makijazu wieczorowego, jak i dziennego. testuje tez inne tusze, ale zawsze wiernie wracam do tego. Jako jedyny nigdy mnie nie zawiodł.

Ilość zużytych opakowań: 6/ 10 ml

Chcesz pochwalić Pola1985 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • obecnie jeden z ulubionych
  • Co do tuszy do rzęs jestem bardzo wymagająca, jak zresztą większość z nas Zaciekawiona "odziałam" się w owy produkt. Gdy odkręciłam tusz ucieszyła mnie długa, silikonowa szczoteczka. Gdy pierwszy raz pomalowałam rzęsy doznałam szoku. Myślałam, że dostałam puste opakowanie bez zawartości. Tusz ledwo był0 widać, ledwo maznął rzęsy. Efekt był najbardziej delikatny jaki mógłby być. Dlatego proszę się nie zniechęcać, jeśli Wam też się tak przydarzy, bo tak się stało tylko ten jedyny raz, a potem było tylko lepiej. Widocznie tusz musiał się "rozkręcić". Za drugim razem była już bajka, po prostu bajka. Bez żadnego przesadyzmu mogę stwierdzić, że SuperShock jest jednym z najlepszych tuszy na rynku. Pobija Max Factory, Maybelliny i inne. Jeszcze nie powstał tusz, który byłby jak wyśniony, który zastępowałby naprawdę sztuczne rzęsy i nie miał żadnego minusa, choć ten produkt jest temu bardzo bliski. Próbuję jakiegoś minusa znaleźć ale jest trochę ciężko Cena jest bardzo przystępna, często w promocjach. Może tym minusem będzie to, że raz na cały okres użytkowania zgęstniał mi i posklejał rzęsy. Zdarzyło się to raz i co ciekawe na drugi dzień i następny i następny wszystko wróciło do normy i konsystencja była idealna. Nie wiem czym to było spowodowane ale nieważne. Efekt na rzęsach przy pierwszej warstwie to wspaniały makijaż dzienny, do pracy. Z kolejnymi warstwami dopiero zaczyna się zabawa. Lubię bardziej dramatyczny look więc ten tusz daje mi to. Największe plusy to IDEALNE ROZDZIELENIE RZĘS i GŁĘBOKA CZERŃ. Rozdziela mi rzęsy tak jak nigdy żaden tusz. Pojemność znowu na plus i wydajność. Bardzo dobrze maluje dolne rzęsy, POWIĘKSZA OKO, kredka poszła momentalnie w kąt, naprawdę! Już w ogóle jej nie używam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny !
  • PLUSY
    + pogrubia
    + lekko wydłuża
    + efekt utrzymuje się cały dzień
    + perfekcyjnie rozdziela
    + piękna czerń
    + początkowo bardzo dobra konsystencja
    + szczoteczka
    + NISKA CENA

MINUSY
    - niestety tusze z avonu mają to do siebie że szybko zasychają, ale w związku z tym że ten tusz nie jest drogi kupuje ten tusz raz w miesiącu i jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: 4lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Justyna0501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ten efekt
  • Razem z kredką z tej serii tworzą perfekcyjny makijaż oka
    Głęboka czerń, świetny efekt pogrubienia rzęs, nie osypuje się. Czego więcej wymagać od tuszu ?

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić sztywniaraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry !
  • Kupiłam ten tusz zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu no i nie zawiodłąm się .

Tusz nabyłam po okazyjnej cenie na allegro.

Plusy:
    - trwały,
    - mocno czarny kolor,
    - super precyzyjna szczoteczka,
    - wytrzymuje cały dzień,
    - pogrubia, wydłuża, nie skleja.

Mogę go śmiało porównać do Maybelline Colosal Volume, efekt taki sam, a maybelline to mój drugi ulubiony tusz .

Jak tylko jest w promocji to warto go nabyć.
    Używam tego produktu od: od tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić BeatkaGG23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepzy tusz jaki do tej pory wypróbowałam
  • Jetem osobą dość wymagającą odnośnie tuszy do rzęs. Naturalnie mam stosunkowo długie rzęsy, ale bardzo lubię je jeszcze wydłużyć i co najważniejsze pogrubić, ale nie tworzyć efektu sztucznych rzęs.
    Wypróbowałam wiele maskar różnych firm, ale tak na prawdę tylko 2 maskary spełniają w 100% moje oczekiwania. Jedną z nich jest właśnie SuperShock (osobiście wolę SuperShock Blackest Black). Poleciła mi ją moja koleżanka i rzeczywiście miała rację.
    Tusz nie dość, że ładnie pogrubia rzęsy, to dodatkowo je wydłuża. Jego lekka formuła nie skleja rzęs, nie kruszy się z czasem. Aplikacja jest bardzo przyjemna, gdzyż już pierwsze tuszowanie daje niesamowity efekt - rzęsy są bardzo naturalne, wydłużone i pogrubione. Głęboka czerń (w przypadku SuperShock Blackest Black) nieziemsko podkreśla piękno kobiecego oka

PLUSY :
    + opakowanie
    + szczoteczka
    + konsytencja
    + nie kruszy się
    + nie kleja rzęs
    + pogrubia
    + wydłuża
    + głeboka czerń podkreślająca oczy
    + cena

MINUSY :
    W moim przypadku brak jakichkolwiek minusów

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 10 ml

Chcesz pochwalić Carolina93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Mój KWC, używam go od kilku ładnych lat, nigdy mnie nie zawiódł,nie ma lepszego! Wydłuża, podrubia, zakręca, efekt sztucznych rzęs, cudowna szczoteczka. Nic dodać nic ująć, najlepszy! Dobra cena i wydajność

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 3,

Chcesz pochwalić imouse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z Avonu
  • Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem tego tuszu, jednak zaryzykowałam - i opłaciło się.
    Tusz na początku nie daje piorunujących efektów; żeby uzyskać pożądany (przynajmniej w moim odczuciu) efekt sztucznych rzęs, to trzeba kilkakrotnie do nałożyć. Co mnie zaskoczyło, rzęsy się pogrubiły, lekko wydłużyły i podkręciły
    Nie wiem na czym polegają negatywne opinie o tym tuszu, wszystko zależy od długości rzęs... Jeśli jest się posiadaczem tych długich, to naprawdę ten kosmetyk się sprawdzi i jest godny polecenia.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Hexe6677 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś strasznego!
  • Zaznaczam, że jestem konsultantką. Kupiłam go po przeczytaniu tutejszych recenzji . Nie mogłam się doczekać wypróbowania a jak już się za to wzięłam to z miejsca pożałowałam.. Nie narzekam na swoje rzęsy, większość tuszy potrafi zrobić z nimi wiele dobrego ale ten okazał się totalną porażką !!!

plusy :
    - dobrze rozdziela

minusy :
    - jest za bardzo suchy, może mnie się trafił jakiś bubel..
    - nie robi z moimi rzęsami prawie nic oprócz rozczesywania .. ani ich nie podkreśla, nie pogrubia, mam wrażenie, że nie dość, że po umalowaniu nie wydłużył moich rzęs to 'skrócił' je jeszcze bardziej ..
    - nawet po użyciu zalotki nic nie robi
    - kruszy się

Nie polecam !!

Chcesz pochwalić alussqax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale...
  • Kupiłam go ponownie po dłuższym czasie nieużywania i przypomniałam sobie dlaczego zrezygnowałam z niego na rzecz colossal volum express
    Jako tusz avonowski nadal uważam że sprawdza się najlepiej
    +pięknie rozdziela
    +daje rade podkręcić nim rzęsy
    +-delikatnie pogrubi ( co czasem na minus ponieważ nieraz chce bardziej podkreślić rzęsy i zaczynam je sklejać:/ )
    Podsumowując:
    -superschock nie ma szans z moim ukochanym colossalem
    -nie pogrubia
    -baaardzo szybko wysycha-u mnie mniej więcej po ok. nie całych 2-óch miesiącach
    -po jakim czasie kruszy się i obsypuje
    ...ale i tak go lubię ;pUżywam tego produktu od: jakiegoś czasuIlość zużytych opakowań: 3?

Chcesz pochwalić magdalenkaa24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Makijażowe cudeńko
  • Zacznę od tego, iż do tej pory używałam tuszu marki Max Factror "2000 Calorie" i byłam bardzo zadowolona, teraz mogę przyznać że w/w produkt ma silnego konkurenta, który czyha na jego stałe miejsce w mojej kosmetyczce. Konkurentem tym ku mojemu ździwieniu okazał się Tusz firmy Avon "Super Shock". Tusz zakpuiłam w promocji pod wpływem chwili i rewelacyjnej ceny ok.15,00 zł, pomyślałam, iż nawet jeżeli okaże się mówiąc kolokwialnie "bublem" to nie będzie wielka strata- na całe szczęście moje i mojej mamy, która pewnie dostałaby go w ramach "może Tobie się spodoba" stało się zupełnie odwrotnie.

Zalety:
    *tusz rewelacyjnie wydłuża rzęsy , nie powodując ich sklejania,
    *dosyć duże opakowanie nie utrudnia umalowania się, nie ma z tym problemu szczoteczka dosyć łatwo daje sobą manewrować,
    *szczoteczka dociera bez najmniejszego problemu do kącikow oczu,
    *tusz nie osypuje się, nie tworzy się pod oczami "efekt misia pandzi",

Wady:
    *w sumie dostrzegam tylko jedną mianowicie trzeba się troszkę napracować, żeby było widać efekt. Po pierwszym czy drugim pociągnięciu rzęsy są owszem wydłużone , świetnie rozczesane ale mało pogrubione i widoczne. Aby osiągnąć przyzwoity efekt trzeba dodać kilka warstw i efekt jest ładny taki na codzień , na wieczór + dwie i jest ok.

Reasumując stwierdzam, iż tak wiele pozytywnych komentarzy mówi samo za siebie tusz jest naprawdę dobry i wart nawet więcej niż 15,00 zł
    Mały minus za namachanie się szczoteczką w imie efektu "wow". Używam tego produktu od: ok. miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić lilkana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt sztucznych rzęs
  • Kupiłam ten tusz ze względu na cenę - był akurat za 16zł. Na początku przeraziła mnie szczoteczka, która jest przeogromna, wydawało mi się, że używając jej cała się pobrudzę, mam bardzo małą twarz, małe oczy i z reguły duże szczoteczki mi nie odpowiadają. Z tą jednak było inaczej, nauczyłam się nią malować i otrzymywałam dobry efekt, zauważyłam znaczne wydłużenie rzęs. Przy kilku warstwach było widać efekt sztucznych rzęs. Posłużyła mi lekko ponad 3 miesiące codziennego stosowania. Nie osypywała się, a to dla mnie najważniejsze. Nie kupowałabym po normalnej cenie, która jak dla mnie jest ciut za wysoka, ale po promocji jak najbardziej. Polecam ! : )

Chcesz pochwalić jagodoweciastko94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety fatalny bubel
  • tusz kupilam dawno temu zaraz po zmianie z innym tuszami ktorych juz nia ma a byly calkiem fajne

i niestety wielka porazka !!!
    tusz slaby

slabo pogrubia
    czern ni czern slaba szara jakas
    rzeski staja sie po nie krotsze niz w rzeczywistosci sa
    nie wywija
    nie formuje
    slaby naprawde slaby

wiecej grzechow nie pamietam ale wiecej nie chce

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: ciut bo niedotrwalam do uzywania

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na 90% ideał.
  • Tusz i szczoteczka są stworzone dla moich rzęs! Mam bardzo gęste i długie rzęsy więc nie zależy mi na ich wydłużaniu ale na lekkim podkręceniu i pogrubieniu. Tusz spisuje się idealnie w tej roli. Kiedy nakładam tusz za każdym razem muszę naciągać powiekę żeby moje rzęsy się nie sklejały (mam tak z każdym tuszem i szczoteczką). Rzęsy są ładnie rozczesane, rzadko kiedy sklejone, uniesione i lekko pogrubione. Tusz nie wysycha i ma dobrą konsynstencje

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

Chcesz pochwalić nothingwillgrief za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Ten tusz to kpina !!!

NIE POGRUBIA
    NIE WYDŁUŻA
    SKLEJA
    OSYPUJE SIĘ
    ŚMIERDZI

nie nie nie nie nie !!!!!!

szkoda kasy na takie byle co! lepiej jest wydać ciutkę więcej i mieć coś z czego jest się zadowolonym, niż ten pseudo tusz

Dziękuję Bogu, że dostałam od koleżanki w prezencie! ale chyba musi mnie średnio lubić, że mi dała takie "G"

Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Chcesz pochwalić Talkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Zachęcona promocją w katalogu i dobrymi ocenami na wizażu postanowiłam wypróbować. Szukałam produktu z sylikonową szczoteczką a owy tusz taką posiada.

Avon przedstawia dany tusz jako mega szokujący, jak dla mnie jest ledwo widoczny i nadaje się tylko do makijażu dziennego. Nakładanie kilku warstw średnio pomaga bo efekt nadal nie jest "szokujący".

Nie powstają grudki, delikatnie pogrubia, bardziej wydłuża, nie osłabia rzęs ale też bardzo szybko wysycha. Przy codziennym stosowaniu po dwóch miesiącach zaczął wysychać.

Jak dla mnie za słaby. Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić KatieWear za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenaia
  • Plusy:

*fajna szczoteczka,
    *wygodne opakowanie,
    *tani(18zł), gdy jest promocja nawet 15zł
    *grubsze rzęsy,
    *wydłuża, lekko podkręca rzęsy
    Brak minusów.

Używam tego produktu od: tak
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Weronika_S za czytelną i pomocną recenzję?