Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml
/e/

• Świetny tusz na co dzień
  • To jest mój ulubiony tusz i zawsze do niego wracam. Ale na początku warto zaznaczyć, że żeby być zadowolonym trzeba kupić go od sprawdzonej konsultantki, żeby był świeży.
    Nie skleja, pięknie rozczesuje, nie tworzy grudek, nie ciapie się, nie odbija na powiece, nie straszne mu łzawiące oczy, nie tworzy "pajęczych nóżek", bardzo naturalny efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs, kruczoczarny i matowy, utrzymuje się ok 9 godzin bez poprawek.
    Tusz jest świetny na co dzień, na większe wyjścia może być zbyt naturalny
    W promocji ma bardzo przystępną cenę.
    Co do minusów: przy pierwszym użyciu jest zbyt rzadki, ale już przy drugim, trzecim podejściu jest idealny.
    Trzeba nauczyć się tuszować rzęsy w kącikach oczu i dolne.
    Tusz po 3-4 miesiącach jest do wymiany ( chociaż dla mnie to nie problem, bo zazwyczaj wtedy też się kończy), po tym czasie zbyt zasycha i się kruszy oraz osypuje.
    Podsumowując : świetny tusz na co dzień, nie da się zrobić sobie nim krzywdy Jak przywyknie się do szczoteczki to można malować rzęsy bez użycia lusterka, dla mnie idealny przy porannym make upie przed pracą.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić Otpomorek za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ja i wszystkie moje koleżanki na tak!
  • Ten tusz jest naprawdę niebanalny, cudowny, a szczoteczka syntetyczna to chyba ideał!
    Rzęsy po użyciu tego tuszu są idealnie rozczesane, rozdzielone, kolor równomierny, żadnych grudek, wydłużone na maksa. Efekt naturalnie obfitych rzęs!

Na pewno go jeszczę kupię, jestem pewna, choć jeżeli chodzi o rzęsy, kocham teatralne efekty sztucznych rzęs, stabilne i sztywne - podkręcone. Niestety ten tusz zapewnia maksymalnie piękne rzęsy, ale naturalnie.
    Muszę wspomnieć, że tusz ten mam w 3 kolorach i wszystkie są wspaniałe, szczególnie aqua-zielony, z moimi zielonymi oczami daje piękny efekt!

Ilość zużytych opakowań: 4 nie całe

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tusz używałam kiedyś za czasów szkolnych, naprawdę w moim przypadku sprawdził się, pięknie pogrubiał rzęsy, nie sklejał, nawet wydłużał, obecnie mam już swój ulubiony tusz ale chętnie bym do niego powróciła, przy okazji jakieś promocji Avonu

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusza do którego zawsze wracam.
  • Plusy:
    - idealna szczoteczka, rozczesuje perfekcyjnie rzęsy (czasem po skończonym już tuszu, myje ją dokładnie i używam do rozczesania rzęs po nowym/innym tuszu)
    - nie skleja rzęs
    - nie tworzy grudek
    - tworzy efekt naturalnych rzęs
    - łatwo dostępny
    - cena około 35 zł (ale zawsze kupuję go za mniej więcej 15-20 zł)
    - wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy
    - trwały
    Minusy:
    - na początku używania jest dość rzadki i trzeba go dobrze rozczesać
    - po około 3-4 miesiącach twardnieje (wysusza) i kruszy się

Używam tego produktu od: 4 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić sisterent za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany faworyt
  • Używam tego produktu dobry parę lat, co do ilości opakowań to straciłam rachubę w liczeniu
    Nie znalazłam póki co lepszego tuszu do rzęs od tego a testuje ich sporo

Moje rzęsy są umiarkowanie długie, dość cienkie, natomiast oczy delikatne i łatwo je podrażnić

Przez długi czas szukałam tuszu który a) nie będzie sklejać moich rzęs b) podrażniać oczu i c) ładnie pogrubiać moje liche rzęsy
    Ten spełnia wszystkie moje kryteria jest najlepszym produktem z tej kategorii, który wpadł w moje ręcę. Jest to stała pozycja w mojej kosmetyczce i choć testuje nowe produkty zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem

Plusy:
    - cena- nigdy nie zdarzyło mi się kupić go w regularnej cenie
    - szczoteczka- choć duża, ma gęste silikonowe włoski, które cudownie rozdzielają rzęsy
    - formuła- sprawia że moje rzęsy są widoczne i pięknie podkreślone
    - trwałość- nie zauważyłam żeby po całym dniu noszenia rozpuścił się lub zrobił tzw efekt pandy

Minusy:
    - szybko wysycha (do 2,5 miesiąca max)- z jednej strony źle z drugiej dobrze, moblizuje to użytkownika do regularnej zmiany tuszu co 3 miesiące
    - po otwarciu formuła jest na tyle rzadka że może sklejać rzęsy- po paru użyciach staje się idealna

Posumowując- póki co lepszego na rynku nie znalazłam i byłabym "bardzo smutna" gdyby wycofano go ze sprzedaży

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilka

Chcesz pochwalić inny_login za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz!
    +wydajność
    +cena
    +dostępność
    Minusów brak!

Nie wiem czy wydłuża, bo jakoś nie specjalnie tego potrzebuje

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justice001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ !!!
  • Kupiłam ten tusz w promocji i jedynym jego plusem jest niestety cena...

Minusy:
    - szczoteczka jest sztywna i twarda, czuję się, jakbym malowała się grabiami
    - tusz jest strasznie rzadki, przez co ciężko nałożyć odpowiednią ilość
    - skleja rzęsy!!!
    - jest nietrwały i po krótkim czasie osypuje się

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio
  • Czytając opinie na jego temat spodziewałam się naprawdę super szoku , jednak się troszeczkę rozczarowałam. Za cenę super szoku możemy sobie kupić 2-3 tusze z wibo/ lovely i otrzymamy ten sam efekt - tyle, że po niższym koszcie. Szczoteczka zdecydowanie nabiera za duzo produktu i za każdym razem muszę pocierać nią o opakowanie żeby zebrać z niej niepotrzebną ilość tuszu, osypuje się. Z plusów jednak mogłabym zaliczyć to, że nie tworzy efektu pandy przy łzawieniu oczu, czy drobnych opadów, coś tam pogrubia, jednak za taką cenę żałuję i mogłabym kupić coś po tańszych kosztach z tym samym efektem. Tusz nie jest jakiś zły - po prostu spodziewałam się większej jakości w tej cenie i super szoku .

Chcesz pochwalić Dusia06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!!!
  • Tusz jest świetny. Producent spełnia wszystkie swoje obietnice. Rzęsy są dużo gęstsze, rozdzielone dzięki gumowej szczoteczce. Dodatkowo nie skleja rzęs ani się z nich nie osypuje. Nie robi też efektu pandy pod wpływem kilku kropelek wody Na pewno jeszcze nieraz go kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić anastasiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami koleżanek zamówiłam i niecierpliwie czekałam na ów cudo.. i totalnie się rozczarowałam :/ tusz jest suchy, ciężko się nakłada, nie wydłuża, nie pogrubia w ogóle nie podkreśla rzęs, osypuje się po niedługim czasie, szczoteczka jak dla mnie źle wyprofilowana- zawsze się "upaćkam" malując najkrótsze rzęski w kącie oka. Nie polecam

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić sloneczko4477 za czytelną i pomocną recenzję?