Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml
/e/

• OK, ale szybko wysycha
  • Najlepszy avonowski tusz. Swego czasu moja maskara nr 1. Przez dwie pierwsze sztuki, bo potem zreflektowałam się, że jednak comiesięczna wymiana tuszu do rzęs to przesada

Lubiłam go używać, był dobry: naprawdę pogrubiał rzęsy, szczoteczka ładnie rozdzielała i przeczesywała rzęsy, a czerń była ok.
    Tusz szybko się kończył, jednak formuła pozostawała bez zmian.

Zastanawiam się czy nie upolować go w cenie promocyjnej i nie wrócić do niego, bo efekt był naprawdę dobry.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić szamaana za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• lubie ale ....
  • kupowalam ten tusz z 10 lat temu jak chodzilam jeszcze do szkoly wtedy malowalam sie nawet po pare razy dziennie wiec zuzywal sie bardzo szybko , teraz postanowilam sprawdzic czy nadal jest taki fajny i znowu mieszane uczucia , wydluza , rozdziela ale jakos 10lat temu gdy sie nim pomalowalam kazdy myslal ze mam sztuczne rzesy teraz juz nie ma takiego efektu.... no i jego trwalosc ma waznosc 6 miesiecy a itak wysycha szybciej szkoda bo np tusz z maybeline colosal mam juz chyba ze 3 lata i nadal nic sie z nim nie dzieje a supershock 3 miesiace i koniec lubie gumowe szczoteczki i ta jak dla mnie jest super , colosal lezy bo ma zwykla szczotke :P

Ilość zużytych opakowań: około 8-9

Chcesz pochwalić oosheoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super,Super,Super
  • Jeden z najlepszych tuszów jaki miałam,świetnie rozczesuje rzęsy,cały dzień się utrzymuje,nie jest za bardzo sztuczny efekt-i dobrze,wystarczy jedna warstwa,tagże pogrubia rzęsy.długo nie wysycha tusz w opakowaniu,nie kruszy się z rzęs.
    Często jest w promocji góra do 20 zł
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić 79439681 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Świetny tusz. Kupiłam go na "przeczekanie". Nie miałam kasy na mój ulubiony tusz, więc zamówiłam coś taniego z podobną szczoteczką. Spodziewałam się tragedii, a tu taka niespodzianka!
    Tusz trwały, pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest wydajny, wygodny i w dodatku tani! Polecam

Używam tego produktu od: luty 2015
    Ilość zużytych opakowań: pół

Chcesz pochwalić krolewna24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz na co dzień
  • To jest mój ulubiony tusz i zawsze do niego wracam. Ale na początku warto zaznaczyć, że żeby być zadowolonym trzeba kupić go od sprawdzonej konsultantki, żeby był świeży.
    Nie skleja, pięknie rozczesuje, nie tworzy grudek, nie ciapie się, nie odbija na powiece, nie straszne mu łzawiące oczy, nie tworzy "pajęczych nóżek", bardzo naturalny efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs, kruczoczarny i matowy, utrzymuje się ok 9 godzin bez poprawek.
    Tusz jest świetny na co dzień, na większe wyjścia może być zbyt naturalny
    W promocji ma bardzo przystępną cenę.
    Co do minusów: przy pierwszym użyciu jest zbyt rzadki, ale już przy drugim, trzecim podejściu jest idealny.
    Trzeba nauczyć się tuszować rzęsy w kącikach oczu i dolne.
    Tusz po 3-4 miesiącach jest do wymiany ( chociaż dla mnie to nie problem, bo zazwyczaj wtedy też się kończy), po tym czasie zbyt zasycha i się kruszy oraz osypuje.
    Podsumowując : świetny tusz na co dzień, nie da się zrobić sobie nim krzywdy Jak przywyknie się do szczoteczki to można malować rzęsy bez użycia lusterka, dla mnie idealny przy porannym make upie przed pracą.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 8

Chcesz pochwalić Otpomorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja i wszystkie moje koleżanki na tak!
  • Ten tusz jest naprawdę niebanalny, cudowny, a szczoteczka syntetyczna to chyba ideał!
    Rzęsy po użyciu tego tuszu są idealnie rozczesane, rozdzielone, kolor równomierny, żadnych grudek, wydłużone na maksa. Efekt naturalnie obfitych rzęs!

Na pewno go jeszczę kupię, jestem pewna, choć jeżeli chodzi o rzęsy, kocham teatralne efekty sztucznych rzęs, stabilne i sztywne - podkręcone. Niestety ten tusz zapewnia maksymalnie piękne rzęsy, ale naturalnie.
    Muszę wspomnieć, że tusz ten mam w 3 kolorach i wszystkie są wspaniałe, szczególnie aqua-zielony, z moimi zielonymi oczami daje piękny efekt!

Ilość zużytych opakowań: 4 nie całe

Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Tusz używałam kiedyś za czasów szkolnych, naprawdę w moim przypadku sprawdził się, pięknie pogrubiał rzęsy, nie sklejał, nawet wydłużał, obecnie mam już swój ulubiony tusz ale chętnie bym do niego powróciła, przy okazji jakieś promocji Avonu

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusza do którego zawsze wracam.
  • Plusy:
    - idealna szczoteczka, rozczesuje perfekcyjnie rzęsy (czasem po skończonym już tuszu, myje ją dokładnie i używam do rozczesania rzęs po nowym/innym tuszu)
    - nie skleja rzęs
    - nie tworzy grudek
    - tworzy efekt naturalnych rzęs
    - łatwo dostępny
    - cena około 35 zł (ale zawsze kupuję go za mniej więcej 15-20 zł)
    - wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy
    - trwały
    Minusy:
    - na początku używania jest dość rzadki i trzeba go dobrze rozczesać
    - po około 3-4 miesiącach twardnieje (wysusza) i kruszy się

Używam tego produktu od: 4 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić sisterent za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowany faworyt
  • Używam tego produktu dobry parę lat, co do ilości opakowań to straciłam rachubę w liczeniu
    Nie znalazłam póki co lepszego tuszu do rzęs od tego a testuje ich sporo

Moje rzęsy są umiarkowanie długie, dość cienkie, natomiast oczy delikatne i łatwo je podrażnić

Przez długi czas szukałam tuszu który a) nie będzie sklejać moich rzęs b) podrażniać oczu i c) ładnie pogrubiać moje liche rzęsy
    Ten spełnia wszystkie moje kryteria jest najlepszym produktem z tej kategorii, który wpadł w moje ręcę. Jest to stała pozycja w mojej kosmetyczce i choć testuje nowe produkty zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem

Plusy:
    - cena- nigdy nie zdarzyło mi się kupić go w regularnej cenie
    - szczoteczka- choć duża, ma gęste silikonowe włoski, które cudownie rozdzielają rzęsy
    - formuła- sprawia że moje rzęsy są widoczne i pięknie podkreślone
    - trwałość- nie zauważyłam żeby po całym dniu noszenia rozpuścił się lub zrobił tzw efekt pandy

Minusy:
    - szybko wysycha (do 2,5 miesiąca max)- z jednej strony źle z drugiej dobrze, moblizuje to użytkownika do regularnej zmiany tuszu co 3 miesiące
    - po otwarciu formuła jest na tyle rzadka że może sklejać rzęsy- po paru użyciach staje się idealna

Posumowując- póki co lepszego na rynku nie znalazłam i byłabym "bardzo smutna" gdyby wycofano go ze sprzedaży

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilka

Chcesz pochwalić inny_login za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz!
    +wydajność
    +cena
    +dostępność
    Minusów brak!

Nie wiem czy wydłuża, bo jakoś nie specjalnie tego potrzebuje

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justice001 za czytelną i pomocną recenzję?