Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Powiększ Avon, SuperShock Mascara (Tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: dioda1987

Szczoteczka przyszłości: rewolucyjna syntetyczna szczoteczka Volume Boost, która umożliwia nałożenie znacznie większej ilości tuszu już za pierwszym razem i dokładnie go rozprowadza - bez grudek i sklejania.
Zaawansowana formula: unikalna formuła z mikrowłóknami jak gąbeczki by nadać każdej rzęsie z osobna nieprawdopodobna i niezwykle trwałą objętość.
Efekt: do 12x grubsze rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki tylko od Avonu.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

Cena: 34,90zł / 10ml
/e/

• The best of the best
  • Słyszałam tak skrajne opinie o tym tuszu, że jak był w niezłej promocji to go wzięłam. Nie miałam żadnych oczekiwań, gdyż jedne koleżanki twierdziły że jest suchy i nie maluje, a inne że używają jego i tylko jego.

Bardzo się cieszę, że mogę należec do tej drugiej grupy. Mogę spokojnie powiedziec, żę nigdy w swoim życiu nie miałam lepszego tuszu (przerobiłam kilka maybellinów, 2000 kcal od MF, Isa Dorę, Eveline itd, itd.)

Z euforią przechodzę do zalet i wad:
    Na plus:

- daje on efekt niesmowitego pogrubienie i zagęszczenia rzęs, wraz z ichprecyzyjnym rozdzieleniem. Ewidentnie nie potrafię sobie nim ich posklejac nie umiem !

- jedna warstwa natural look, 2 codzienny podkreślony, tak jak lubię. Można bezproblemowo dokładac

- jeste jednymy tuszem, który prawie cały dzień trzyma podkręcenie zalotki na moich prostych rzęsach, a nawet bez niej sam świetnie to robi.

- osypuje się minimalnie, jest trwały, nie zostawie grudek na rzęsach, nawet gdy się kończy.

- jest gęsty, nie na tyle żeby nie malowac. Raczej się nie odbija, choc ja zawsze używam jakieoś pudru czy cienia

- cena, dostępnośc
    - wygodna, gęsta silikonowa szczota, dośc sporych rozmiarów, ale świetnie wyczesuje
    - czarna czerń
    - nie paprze się przy otworku
    - wkładając spiralę na początku wyraźnie czuc jak zatapia się w tuszu. Gdy nam go ubywa wyraźnie czujemy przy wkładaniu mniejszy opór. To duża zaleta, wiemy gdy już się nam kończy.

Troszkę na minus:
    - nie jest to tusz wydłużający, toteż nie robi tego spektakularnie. Rozdziela i pogrubia, to tak.

- jak każdy tusz gdy się kończy daje gorszy efekt, ale jak pisałam, zero gudek, po prostu słabiej maluje i trzeba się bardziej przyłożyc do roboty.

-nie jest zbyt długowieczny. Choc 4 miesiące to taki standard.

- usztywnia lekko rzęsy, ale dzięki temu trzyma włoski w górze jak lakier

- nie za ciekawy zapach

Podsumowując: Ze względu na opinie, czekałam z recenzją, aż mi się skończy. Nie wiem czemu niektórzy go nie lubią, może zdarzyły się jakieś trefne opakowania.
    Ja ze swojej strony bardzo polecam. Również wersję niebieską. Trzy warstwy i mega błękit!

Avon poprawił chyba tusze. Teraz czas na big & daring do testów.

Używam tego produktu od: ok. 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka (nie ostatnia)

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić mila1195 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiliśmy się...
  • Tusz na początku był fajny, jednak syntetyczne szczoteczki nie są dla mnie...
    Plusy:
    -lekko wydłuża i pogrubia
    -kolor
    -cena i dostępność

Minusy:
    -szczoteczka
    -osypuje się
    -ciężko mi było ją zmyć
    -zapach

Chcesz pochwalić blaszaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Tusz kupiłam przez przypadek i jak dla mnie jest dobry.
    Plusy:
    - fajna szczoteczka,
    - wygodna aplikacja,
    - konsystencja,
    - opakowanie,
    - kolor naprawdę czarny,
    - z tym tuszem i moimi rzęsami mogłam uzyskać efekt sztucznych rzęs jednak aplikacji musiało być co najmniej 4 – 5 (przy tym fajnie rozczesuje i nie skleja rzęs)
    - niska cena (ja dałam za niego około 15 złotych)

Przy codziennym stosowaniu przez 4 tygodnie widziałam same zalety tego tuszu, jednak po upływie tego czasu, tusz zaczął się osypywać, kruszyć, odbijać na górnej i dolnej powiece. Zapach również pozostawiał wiele do życzenia.

Dla dziewczyn które chcą szybko pomalować rzęsy jedna aplikacja tuszu może nie wystarczyć, w przypadku mnie i mojej siostry jednokrotne pociągnięcie tuszem rzęs nie dawało żadnego efektu. Rzęsy wyglądały jakby w ogóle nic na nich nie było.

Dużym plusem tuszy z firmy Avon jest to, że każdy tusz jest zabezpieczony folią przez co mamy pewność, że nikt go wcześniej nie otwierał a tym bardziej nie używał.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona <3
    + fajna szczoteczka
    + nie obsypuje się
    + trwała
    + łatwo się zmywa

chyba tyle, nic do niej nie mam, jak na Avon to jest po prostu bardzo dobra mascara

Chcesz pochwalić sometimes_angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boska
  • Jeśli chodzi o tusze z avonu, to marka SuperShock jest jak dla mnie najlepsza!
    Słyszałam o nim dużo opinii, z początku był zachwalany, ale z czasem mówiono, że się "popsuł". Ja jednak obstaję przy swoim, że niczego mu nie brakuje.
    Przede wszystkim uwielbiam tę szczoteczkę. Jest duża i gruba, tusz nie osadza się na całej szczotce tylko na włosiu w sposób taki, że wspaniale mogę wytuszować nim swoje rzęsy. Pogrubia, wydłuża, nadaje super efekt. Używałam jeszcze SuperShock MAX i również jestem z niego zadowolona.
    Tak jak na początku, jak dla mnie Boska!

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Chcesz pochwalić JiJi44 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Fenomenalny tusz!
    Nie skleja rzęs, pogrubia, wydłuża.
    Odkąd go kupiłam, nie zamieniłabym go na żaden inny.
    Cena niska, starcza na długo.
    Owszem pojawiają się grudki, ale każdy tusz ma swój czas. Warto pamiętać, aby nie "pompować" do niego powietrza, bo to go niszczy.
    Jednak u mnie te grudki pojawiają się, gdy tusz się już praktycznie kończy. Więc nie uważam tego za minus.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić 11ala21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy
  • *dobra cena
    * im dłużej stosowałam tym bardziej zostawiał grudki
    *intensywny kolor
    * łatwo zmywalny
    *szczoteczka stworzona dla mnie

Byłby prawie idealny, gdyby nie pozostawiał grudek na moich rzęsach

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

Chcesz pochwalić KarinaO22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie najgorszy.
  • Kupiłam po przeczytaniu dobrych opinii. Prawie zawsze wybieram tusze wydłużające, jednak tym razem postanowiłam przetestować pogrubiający SuperShock.

+tusz posiada wygodną w użyciu i dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, dzięki której łatwo nałożyć produkt na rzęsy
    +rzeczywiście pogrubia, ale bez efektu W O W.
    +rzęsy wyglądają naturalnie, delikatnie podkręca. Nie wydłuża, ale nie wymagam tego od niego, gdyż jego głównym zadaniem jest nadanie rzęsom objętości
    +trzyma się ładnie 6-8 godzin
    +nie osypuje się
    +nie dobija na powiece
    +nie uczula i nie podrażnia
    +tani

Ma jednak swoje minusy. Przede wszystkim po miesiącu nadaje się do wymiany - bardzo szybko gęstnieje, tworzą się grudki, przez co rzęsy mogą wyglądać naprawdę nieciekawie. Efekt jaki daje jest naturalny, jednak jak dla mnie za słaby.

Ogólnie dla mało wymagających na pewno sprawdzi się bardzo dobrze. Dla mnie za słaby.

Używam tego produktu od: 6tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Zalety:
    *dobra cena,
    *nie skleja rzęs,
    *nie kruszy się,
    *nie uczula,
    *fajna szczoteczka,
    *pogrubia i podkreśla,
    *wytrzymuje cały dzień,
    *łatwo się zmywa,
    *wydajny.

Wady:
    *efekt mógłby być trochę lepszy.

Używam go już kilka lat i to jeden z moich ulubionych kosmetyków AVON-u

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około pięć opakowań

Chcesz pochwalić szprotka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry ale nie idealny
  • kupowałam go zwykle w promocji, 15-20 zł i za tą cenę jest jak najbardziej ok.
    nie kruszy się i nie osypuje
    ładnie rozdziela i wydłuża
    nie ma problemu ze zmywaniem
    intensywny kolor czerni
    świetna szczoteczka
    jest dobry, ale jednak poszukuję nadal tuszu idealnego

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 5 zużytych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić D_ladybird za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij