Pędzel do nakładania pudru nr 48, Sephora Professionnel

Powiększ Pędzel do nakładania pudru nr 48, Sephora Professionnel

Zgłaszająca osoba: alkapone

Zaokrąglony, miękki pędzel z koziego włosia do różnego rodzaju pudrów.

Cena: 55zł
/mg/

• Nie warto
  • Długo zastanawiałam się nad zakupem bo trochę drogi ale tak bardzo chciałam go mieć, że w końcu zostałam szczęśliwą posiadaczką. No i czar prysł Z wyglądu super, włosie mięciutkie ale od początku drażniło mnie wypadanie włosków. Codziennie zbierałam je z twarzy i dekoltu i miałam nadzieję, że w końcu przestaną wypadać. Ale używałam, używałam i dalej używałam. Aż w końcu zakupiłam nowy pędzel z najnowszej linii Avonu, który tak na marginesie jest super i jak porównałam oba to dopiero zauważyłam, że z pędzla sephory zrobiła się szczota. Włosie jest o połowę krótsze niż po zakupie. Tak więc nie warto.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To poprostu bardzo dobry pędzel !
  • Jestem totalnie zaskoczona poprzednimi recenzjami.
    \n
    \nMój pędzel, a mam go z pewnością ponad 2 lata sprawuje się znakomicie. Używam go codziennie, do pudru prasowanego oraz do różu z brązerem. Myłam go kilka razy i to płynem do mycia naczyń oraz zwykłym szamponem z odżywką! po użyciu energicznie strzepuje, i delikatnie osuszam ręcznikiem papierowym , ale delikatnie ! Pozostawiam do wyschnięcia,żadnej suszarki! I tyle. Kształt jaki był w dniu zakupu taki pozostał. Wypadających włosów nie zarejestrowałam. Jest miły w dotyku. Nie mogę mu nic zarzucić poza ceną ale tak dobrego pędzla w niższej cenie zwyczajnie nie znalazłam.. Moja siostra, która nie jest dla niego taka delikatna również nie ma zastrzeżeń więc spokojnie mogę polecić, ale może ja poprostu mam szczęście ? ;-)

Chcesz pochwalić olivka_01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Przypomniałam sobie o nim porządkując szufladę. Dość długo dawałam mu szansę, ponieważ nie jest najtańszy, ale finalnie wylądował na dnie szuflady z rzeczami, których nie używam, a jeszcze mi żal wyrzucić.

Gubi włosie, mimo prawidłowej pielęgnacji nie trzyma kształtu, wcale nie jest miły i delikatny, w żadnym wypadku nie jest wart swojej ceny. Nie polecam.

Chcesz pochwalić sese123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Używam od ponad 3 lat tego samego pędzla. Czyszczę go mleczkiem kosmetycznym a potem myję mydłem i wodą. nadal jest miękii i spełnia swoje zadanie, czyli nakłada puder na twarz. Wygląda prawie tak samo jak te w Sephorze. Ciut się zużył, ale nie trzeba go jeszcze wymieniać. Ja nakładam nim puder sypki i owszem czasem wypadną pojedyncze włoski, ale bez przesady. Twarz się delikatnie "omiata" pędzlem i już, a nie gniecie jak ciasto. Ja jestem zadowolona. Mam jeszcze pędzel do różu, dwa do cieni i kupiony kilka dni temu do pudru brązującego. Każdy czyszczony mleczkiem kosmetycznym, a potem h2o z mydłem i mają się świetnie. Dodam, że nie jestem przesadnie delikatna, rozwaliłam własnego laptopa

Chcesz pochwalić anaanas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pędzel wart 10 zł
  • Pędzel po tygodniu używania zamienił się w rózgę ze słomy, drapie , kłuje i ma objętość 2 razy wiekszą czyli po prostu wygląda i zachowuje się jak po nieudanej trwałej . Beznadzieja , nie polecam nawet w grudniowych promocjach Sephory. Używam go do różu,
    chociaż i tak mój róż cierpi ponieważ wymiata w nim jak grabie po liściach

Używam tego produktu od: 2,5 roku ale musze go wreszcie wyrzucić
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić mazidełko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Koszmar, to mało powiedziane.
    Na pierwszy rzut oka pędzel wydaje się ok, gęsty, miękki, wygodny w trzymaniu. Niestety czar prysnął po pierwszym użyciu, bo włoski dosłownie łamały się przy kontakcie z twarzą. Efekt łatwy do przewidzenia, cała twarz i dekolt usiane pędzelkową "szczeciną". I tak za każdym razem. Myślałam, że może pierwsze pranie pozbawi go tych najsłabszych włosków, ale nic się nie zmieniło, jak się łamały tak łamią się dalej. Nie jestem w stanie ocenić czy prawidłowo nakład puder, bo po każdej aplikacji i tak musiałam dotykać twarzy aby pościągać wszystkie włoski. Żałuję, że nie mogłam oddać go do reklamacji ponieważ zagubiłam paragon.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić biedrons za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mało profesjonalnie
  • Mój pędzel (w momencie kupna wspaniały! wygodny! idealny do wykańczania makijażu pudrem sypkim) po kilku miesiącach używania, mimo godnego traktowania i delikatnego obchodzenia się z nim, zaczął linieć. Zbierałam z twarzy czarne długie włosy, ciesząc się że to nie moje. Po dwóch latach zaś pęk włosia wypadł z rączki (odpadł i wylądował na podłodze, zaś rączka została mi w ręku). Krótkie życie pędzla, nie polecam.

Używam tego produktu od:ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań:1 pędzel, teraz już w 2 kawałkach

Chcesz pochwalić mintle za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jest to całkiem dobry pędzel, ale można kupić równie dobre pędzle za mniejsze pieniądze. Mam komplet pędzelków z Allegro i te największe niczym mu nie ustępują a wychodzą taniej.

Pędzel jest bardzo miękki, mało zwarty, nadaje się tylko do omiatania twarzy pudrem. Nie sprawdzi się do różu czy rozświetlacza - jest do tego za szeroki i zbyt miękki. Co prawda w kryzysie pędzlowym używałam go także do różu, ale to ostateczność. Mimo tego, że jest taki mało zwarty mógłby mieć miększe włosie, przyjemniej by się go używało. Niestety zdarza mu się gubić włosie :/. Dobrze się go trzyma i estetycznie wygląda

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas trzyma się nieźle

Chcesz pochwalić kleopatre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybrakowany?
  • Może mam pecha po prostu i złapałam, za jakiś pędzelek z defektem, ale mój przy każdym użyciu gubi włoski.
    Te zostają albo mi na twarzy, albo czego czasem nie zauważam na dekoldzie... ;(

Jest równierz trochę za ostry, przynajmniej jak na moją buzię.

Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Kitty:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo, bardzo miękki
  • Nie gubi włosia, nie niszczy się, nie drapie twarzy. Jak an mój gust za miękki- nadaje się, gdy chcemy delikatnie omieść twarz (i nie tylko twarz) pudrem albo nabłyszczaczem. Do precyzyjnego nakładania pudru w dużej ilości się nie nadaje, po jakimś czasie zatem wróciłam do pędzelka z rossmanna- jest nieco twardszy i mniejszy.
    Ale ogólnie polecam, jeśli ktoś potrzebuje tak dużego pędzelka.

Chcesz pochwalić agacior89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry pędzel
  • Pędzel po prostu super do nakładania pudru! Dawno nie miałam tak miękkiego, gęstego i dobrze rozprowadzającego puder pędzla. Co prawda pomimo jego dużych zalet jest naprawdę jedna spora WAGA - dość bardzo gubi włosie, po każdym pomalowaniu trzeba sprawdzać twarz czy nic czarnego nigdzie nie pozostało na buzi bo to byłoby dość śmieszne. Ale poza tym naprawdę wart polecenia

Używam tego produktu od:2mies.

Chcesz pochwalić lisekac za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy z moich pędzli
  • Jeden z gorszych pędzli jakie mam
    Dlaczego?
    - bo nie jest dobrze wyprofilowany, nie jest dobry ani do
    omiatania twarzy pudrem ani do modelowania rysów. Nie
    nakłada się nim dobrze pudru ani sypkiego ani w kamieniu.
    - bo gubi włosie - zawsze! I podczas aplikacji pudru i
    podczas mycia. Wszystkie pędzle Sephory gubią włosie,
    ale ten jest mistrzem w łysieniu
    - bo jest taki rozlazły -zdecydowanie za mało zwarty.
    - bo włosie jest sztywne i trochę drapiące. Aplikacja pudru
    tym pędzlem nie jest przyjemna, mam wrażenie, że trochę
    podrażnia moją skórę.
    - bo pozostaje daleko w tyle za pędzlami TBS czy Inglota.
    Jest to mój pędzel rezerwowy, którego używam, gdy
    wszystkie są już brudne, albo chcę użyć innego pudru np
    mega rozświetlającego, który raczej na twarzy wygląda
    sztucznie i tandetnie a na ciele wyjątkowo dobrze

Używam tego produktu odk roku

Chcesz pochwalić musscat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • Świetny pędzel, w moim odczuciu lepszy od poprzedniej wersji, bardziej miękki i delikatny, kształt również rewelacyjny.
    Przy myciu początkowo gubi włosy, później już bez linienia.

Mam już dwa takie pędzle, jeden do sypańca, drugi do brązera.

Edit, odejmuję dwie gwiazdki, niestety przy pędzlach TBS te z sephory to zwykłe szczotki.
    Więcej nie kupię, bo widzę, jak doskonały może być pędzel do pudru.
    Ten sephorowski nakłada puder mało precyzyjnie, jest zbyt szczotkowaty, zbyt miękki i zbyt mało zwarty.

Serdecznie polecam.Używam tego produktu odłuższego czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kate30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Świetny pędzel. Faktycznie bardzo miękki, delikatny, nie drapie twarzy. Świetnie rozprowadza puder - używam go do sypkiego.
    Cóż więcej mogę napisać?

Mam go ok. 2 miesiące i nie zauważyłam, żeby wychodziło z niego jakiekolwiek włosie, także wygląda na trwały, ale jeśli coś mi się z nim stanie, to zapewne kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Chcesz pochwalić snowqueen za czytelną i pomocną recenzję?