Hean, Perfect Make Up Base, Bezbarwna baza makijażowa

Hean, Perfect Make Up Base, Bezbarwna baza makijażowa

Perfect Make Up Base to wielofunkcyjny kosmetyk, stosowany pod podkład bądź sam puder, wyraźnie wygładza i matuje cerę oraz doskonale przedłuża świeżość makijażu. Dzięki mikrosiateczce przestrzennych silikonów perfekcyjnie wygładza cerę, kryje jej niedoskonałości oraz delikatnie wyrównuje zmarszczki. Sprawia ponadto, że skóra łatwiej oddycha. Pochłania nadmiar sebum, zapewniając natychmiastowy, a przy tym długotrwały efekt matowienia. Nie wysusza skóry. Doskonale utrwala makijaż, który wygląda świeżo i nie wymaga poprawek przez wiele godzin. Kosmetyk wyróżnia komfort aplikacji oraz delikatna, beztłuszczowa formuła o neutralnym zapachu.

Skład: Cyclopentasiloxane (and) Dimethicone Crosspolymer, Polysilicone -11 (and) Ethylhexyl Hydroxystearate, Cyclomethicone, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal (17.05.2011)

Cena: 17,50zł / 30ml
/s/

super baza

Baza jest naprawde dobra a oto powody:
Plusy:
-zapach,nie drażni nosa :)
-wygładza skóre
-podkład jest o wiele trwalszy z tą bazą
-cena 12,49zł
-nie uczula
-nie zapycha
-nie ma po niej pryszczy,zaczerwień itp.
Minusy:
-dostępność :( z interenetu zamówiłam bo nigdzie nie ma w sklepach :/
-nie matuje,ale mam super podkład matujący to mi nie zależy aby baza matowała

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Na mojej cerze nie działa jak baza

Na początku produkt bardzo wyrównuje i wygadza skórę. Jest wtedy bardzo miła w dotyku. Nie widzę jednak różnicy przy rozsmarowywaniu podkładu i nie zauważyłam żadnego wpływu na trwałość.
Zrobiłam nawet test i posmarowałam bazą połowę twarzy. Pod koniec dnia, jedyną różnicą było to, że potraktowana bazą połowa świeciła się dużo bardziej. Mam cerę tłustą i może to miało wpływ.
Samą bazę nakłada się dość łatwo, ale gdy nałoży się za dużo, to się roluje. Na szczęście nie ściąga przy tym niższych warstw.

Nie dla mnie

Wszystko cacy do pół godziny od nakładania. Wtedy jeszcze ta baza coś matowi. Później świeciłam się po niej chyba bardziej niż bez niej. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Przez pierwszą godzinę cera jset tez fajna, gładziutka, lepiej się rozprowadza podkład, no ale to zdecydowanie za krótko. Z mojej twarzy po tym czasie nieestetycznie spływa. A starałam się używać tej bazy jak najmniej.

+ wygładza
+ cena
hm.. no i to tyle chyba plusów ; ]

- mat
- trwałość
- nie przedłuża makijażu
- zapach

Dobra !

Baza jest dobra, ale myślę, że poszukam jeszcze innej.

Nie używam tej bazy codziennie, raczej na większe wyjścia, sprawdza się wtedy bardzo dobrze. Nie wysusza, niepodrażania. Skóra jest wygładzona.

Zapach mnie troszeczkę drażni oraz to, że kiedy ją nałożę zawsze muszę odczekać te 5- 10 minut by wyschła. (Dlatego tez nie używam jej codziennie ).

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie polecam

Więc zaczne od tego, że mam cere bardzo przetłuszczającą się, bez bazy świece się już po pół godzinie mimo, że używam podkładu matującego i potem zawsze używam matującego pudru. Od tej bazy oczekiwałam tego, że twarz nie będzie się tak szybko przetłuszczać i tego, że makijaż będzie dłużej się trzymał, a nie spływal po 3h. Baza ta jest bezbarwna, dobrze się rozprowadza, moim zdaniem brzydko pachnie (takim podkładem z bazaru), twarz po niej jest jakby bardziej ujednolicona, gładka i troche tłustawa, zawsze po jej aplikacji daje jej 5-10 min. do całkowitego wsiąknięcia w skórę, po tym czasie twarz staję się matowa. Jeszcze na początku używania jej (a stosuje ją już 3 tyg.) podkład utrzymywał się dość długo skóra zaczynała się świecić po jakiś 3-4h, lecz teraz nie działa już na mnie w ogóle, świece się tak jakbym w ogólę tej bazy nie miałą na twarzy... Nie wiem czym jest to spowodowane... coż pozostało mi poszukiwać innej lepszej bazy. ;)

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

świetna

Najlepsza baza jaką miałam. Jest to polski produkt. Ma różany zapach, który z początku mnie drażnił, ale przyzwyczaiłam się już do niego. Chcę sobie teraz kupić kolejne opakowanie.
Baza ma przezroczystą konsystencję, łatwo się rozprowadza, a co najważniejsze nie zapycha porów. Pozostawia skórę gładziutką. Fluid łatwo się na niej rozprowadza, długo się utrzymuje. Ponadto jest niedroga. Polecam :)

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Pomocna i dobra

Dla mnie niezastąpiona przy używaniu cięższych lub szybko zastygających podkładów i nie tylko.
Wygładza cerę, ukrywa trochę pory skóry i drobne zmarszczki. Czasem używam jej samej bez podkładu z sypkim pudrem na wierzch, -taki "make up- no make up".
Są droższe bazy, a efekt podobny- przynajmniej u mnie- to po co przepłacać. Dobrze się ją nakłada, nie obciąża cery i daje odpowiedni poślizg ułatwiając aplikację podkładu. Nie koniecznie przedłuża trwałość makijażu ( ale to może wina mojej tłustej skóry). Mi pomaga w robieniu makijażu i optycznie wygładza cerę- tego od niej oczekuję.
Produkt dość wydajny- nie używam jej codziennie, ale często- kilka razy w tygodniu

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: mam drugie opakowanie

Baza jak baza

To moja druga baza (pierwsza była z Avonu). Tak niezbyt nadaje się do mojej tłustej cery, ale faktycznie przedłuża trwałość makijażu.

Plusy:
+cena
+dostępność
+przedłuża trwałość makijażu
+wygładza cerę
+wydajna

Minusy:
-tu pewnie kilka osób się zdziwi ale miałam wrażenie, że zapycha pory
-nie, nie pochłania nadmiaru sebum
-dziwna konsystencja

To byla moja pierwsza baza i sadze ze najlepsza jaka mialam. Uzywalam bazy z oriflame, avonu, dax a obecnie mecze sie z baza Ingrid..

Jest bardzo fajna dla skory suchej, make up naprawde dluzej sie trzyma, po nalozeniu na twarz jest mega delikatna.
Super wydajna: uzywalam jej 7mies. Po 5mies myslalam ze juz sie konczy ale tyle jeszcze bylo mozna z niej wycisnac :)

+cena ok 22zl
+wydajna
+spelnia swoja role
- ciezko dostepna

Używam tego produktu od: 7mies
Ilość zużytych opakowań: 30ml

Bardzo fajna baza

To moja pierwsza baza,więc nie mam porównania z innymi.Przed zastosowaniem uważałam,że baza jest mi po prostu zbędna,niepotrzebne dodatkowe obciążenie dla skóry.Jednak teraz zmieniłam zdanie:)
+bardzo ładnie wygładza
+podkład super się rozprowadza
+podoba mi się konsystencja
+min. 6 godzin matu,co mnie najbardziej urzekło:)
+faktycznie przedłuża trwałość makijażu,po imprezie był w nie naruszonym stanie
+nie zapycha (o to najbardziej się bałam)

Ogólnie bardzo polecam.4,5 gwiazdki z tego względu,że to moja pierwsza baza.

Używam tego produktu od: 2 razy

Lubię :)

+twarz jest po nim delikatna i miła.
+doskonale utrwala makijaż .
+bardzo fajnie rozprowadza się po nim fluid.
+wydajny
+matowi

-dziwna konsystencja

jednak polecam :)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Jak narazie najlepsza!

PLUSY:
*żelowa gęsta konsystencja
*zapach
*wygładza,cera staje się aksamitna
*nie wysusza
*matuje
*nie rolują się cienie
*przedłuża makijaż
*nie zapycha
*podkład się na niej idealnie rozprowadza

MINUSY:
*cena - zapłaciłam za nią 24 zł !

Używam tego produktu od: tydzień

Świetna dla tłustych cer

Postać to żel dosyć intensywnie pachnący. Mnie się podoba ale wierzę, że są osoby, które ten zapach może odrzucać.
Używam tej bazy pod filtr. Tłuściochy znakomicie się na mniej wchłaniają. Zapach mija a makijaż wraz z filtrem pod nim trzyma się całkiem nieźle. Na tej bazie "przetłuszczony" makijaż po prostu ładniej wygląda. Przetłuszczania ta baza nie zahamuje ale od tego jest serum...
Dosyć wydajna, cena ok, działanie też.