Powiększ Dax Cosmetics, Perfecta ExtraSlim, Serum - koncentrat do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu

Zgłaszająca osoba: venize

Skoncentrowany, wysokoaktywny preparat modelująco-ujędrniający do szybkiego wypełnienia i podniesienia biustu. Serum w sposób uderzeniowy walczy z objawami utraty jędrności i wiotczeniem piersi. Zawiera LIPID-push-up Complex (wyciąg z drzewa limbi, lipidowy wypełniacz tkankowy, flawonoidy i luteolina), który wypełnia biust, przywraca sprężystość i kształt. Mikrosiateczka polisacharydowa w ciągu kilku minut modeluje linię biustu i tworzy na skórze niewidzialny biustonosz, który unosi oraz podtrzymuje piersi w pozycji push-up. Serum zapobiega ponownej utracie elastyczności i jędrności.
Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 86% wypełnienia i ujędrnienia biustu.

Skład: Aqua, Caprylic / Capric Triglyceride, Isodecyl Neopentanoate, Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryoylmethyl Taurate Copolymer, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Glycerin, Hydrolyzed Adansonia Digitata, Butylene Glycol, Artemisia Abrotanum Extract, Kigelia Africana Fruit extract, Tocopheryl Acetate, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, BHA, Parfum (27.03.2009)

/s/

• Jestem zadowolona
  • Jestem jedna z niewielu osob, ktore wola serum Dax niz Eveline. To drugie kompletnie sie u mnie nie sprawdzilo. Za to ten kosmetyk spelnia podstawowe zadanie wszystkich tego typu produktow - ujedrnia i nawilza. Oczywiscie, nie jest to nie wiadomo jaki efekt, ale mnie zadowala, poniewaz nie oczekuje cudow od serum za 15 zl. W podnoszenie, czy wypelnienie z gory nie wierzylam, bo mojego rozmiaru biustu(ani zadnego innego) krem nie podniesie, to nie jest mozliwe.
    Konsystencja produktu jest bardzo zadowalajaca. Nie jest zbyt gesta ani lejaca, bardzo dobrze sie rozsmarowuje. Krem wchlania sie blyskawicznie, nawet gdy nalozy sie go wiecej. Nic nie jest tluste, poplamione, nic sie nie lepi.
    Plusem jest tez bardzo przyjemny(wedlug mnie), ziolowo-owocowy zapach . Dosc specyficzny i z tego co widze, niektorym przeszkadza, ale akurat ja go lubie.
    Ten kosmetyk spelnia moje oczekiwania, dlatego daje mu tak wysoka ocene. Tak jak mowilam, nie zamierzam sie czepiac tego, ze nie podnosi, ani nie modeluje, bo oczekiwanie tego od zwyklego kremu jest smieszne. Mysle, ze bede kupowac ponownie.

Poza tym, zauwazylam, ze informacje co do tego wypelnienia biustu zawsze sa inne. Na ciemno rozowym opakowaniu z przodu napisane jest "81% wypelnienia po 3 tygodniach", z tylu "86% wypelnienia po 6 tygodniach", natomiast na nowym, jasniejszym opakowaniu 76% zarowno po 3 i 6 tygodniach. Sklad i info na obu tubkach jest takie samo. Widac, ze zamiast "badan na grupie 21 kobiet" mamy zwykla manipulacje, ale to nie powinno nikogo juz dziwic, dodaje to jako ciekawostke.

Używam tego produktu od: czerwiec albo lipiec(wstyd, nie pamietam)
    Ilość zużytych opakowań: 1, przymierzam sie do nastepnego

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • napina i ujędrnia skórę
  • Używam tego serum od jakiegoś czasu, a od niedawna (w końcu) regularnie.
    Sama konsystencja jest bardzo fajna, bardziej wodnista niż tłusta, więc szybko się wchłania, zapach jest dość intensywny, ale ładny, więc jest to dla mnie kolejny plus.
    Krem przy regularnym stosowaniu rzeczywiście napina skórę na piersiach - obecnie czuję aż, za mocno to napięcie, czasami jest to niekomfortowe uczucie, ale wierzę, że to przejcie. Poza tym świetnie nawilża skórę na piersiach i dekoldzie, więc uważam, że jak na kosmetyk za takie małe pieniądze jest godny uwagi.

Poza tym tubka 150ml jest bardzo wydajna i spokojnie starczy nam na conajmniej 2 miesiące stosowania (raz - do dwóch razy dziennie).

Warto zainteresować się tym serum, oczywiście nie oczekujmy, że z miseczki A nagle dostaniemy miseczkę B, bo to nie chururg plastyczny a K-R-E-M. Na pewno nasze piersi podziękują nam za odpowiednie nawilżenie i sprawią, że skóra stanie się bardziej jędrna (pamiętajcie, że jędrna, mocna skóra przytrzyma nam dłużej piersi na 'swoim miejscu' podczas życiowej walki z siłą grawitacji).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić banshie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • Serum ani nie podnosi,ani nie ujędrnia biustu.Zupełnie nic nie działa.Nawet bo długim stosowaniu.A przecież serum powinno dawać efekty.
    Pieniądze wyrzucone w błoto.
    Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1całe

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do codziennej pielęgnacji zadowalający.
  • Oczywiście, że nie powiększa biustu, jednak na pewno dba o stan skóry piersi. Odpowiednio nawilża, a po dwóch lub trzech tygodniach stosowania można zauważyć wyraźne właściwości ujędrniające.
    Konsystencja nie jest tłusta, a sam preparat szybko i bezboleśnie (takie tam nawiązanie do termoaktywnego balsamu z tej serii XD) się wchłania, dlatego można go użyć przed nałożeniem ubrań, nawet gdy się spieszymy.
    Ponadto - tani. Kupując go, myślałam jedynie o nawilżeniu, żadnym ujędrnianiu czy podnoszeniu. A jednak miło się rozczarowałam.

Chcesz pochwalić MarthaFiodorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do codziennej pielegnacji
  • Po zastosowaniu skóra jest na pewno gładsza i bardziej elastyczna, więc widać efekt zwykłego nawilżenia. Dobrze się wchłania, ma konsystencję balsamu. Nie klei się. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć ujędrnienie, ale oczywiście po zakończeniu stosowania efekt się nie utrzymuje. Wypełnienie biustu, push-upy i niewidzialne biustonosze mogliby sobie darować. To mogą uczynić tylko operacje plastyczne...
    Pewnie jeszcze kupię jak będę miała mniejszy budżet na kosmetyki. Cena jest bardzo korzystna, ale też nie można się po niej spodziewać nie wiadomo czego.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kamyk Drzewny za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Nic nie podnosi i nic nie powieksza, ale tego można było się raczej spodziewać. Stosuje raz dziennie- nawilża bez rewelacji, hmm czy ujędrnia-może odrobinkę. Ma bardzo intensywny zapach co powoli zaczyna mnie drażnić. Cena jest przyzwoita. Myśle ze chyba jeszcze wróce do niego bo ciezko o dobry preparat w rozsadnej cenie. Warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilka mscy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martynab_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Wśród taich specyfików do piersi to mój numer 2.
    Dziewczyny, nie ma się co oszukiwać, sam krem nie powiekszy Wam piersi o jeden rozmiar czy nie podniesie ich jak macie je do pępka Tak jak z diętą, żeby schudnąć nie możemy używać samych suplementów, ale połączyć je z ćwiczeniami, to samo jest z kremem, owszem bardzo dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, jest wydajny i napina skórę, ale żeby dawał efekty o jakich wspominają na opakowaniu trzeba by robić pompeczki, nie garbić się i codziennie masować piersi, ale tym producenci nie zawracają sobie głowy dla nich to jest oczywiste i dla nas też powinno. Ja jestem bardzo zadowolona!

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Chcesz pochwalić ldzlejdildz za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO FAJNY
  • produkt pomaga zachować młodzieńczą jędrnośc biustu (nie wiem, jak jest z jej przywracaniem, bo mam dopiero 20lat. bardzo ładnie pachnie, konsystencja akurat- nie za rzadka i nie za gęsta. szybko się wchłania. ja bardziej wmasowuję go w skórę niż tylko nakładam, przy czym aplikacja jest bardzo przyjemna. Nawet mój partner sam stwierdził, że skóra jest lepiej nawilżona, gładsza, lepiej napięta. Cena również przystępna. Produkt bardzo wydajny, staram się stosować systematycznie rano i wieczorem, na obie piersi ilość mniej więcej wielkości truskawki. Stosuję jakieś 3/4 miesiąca i jest prawie pełna tubka. polecam serdecznie.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

EDIT:
    Po 2-miesięcznym stosowaniu produktu dośc regularnie, wciąż mam tą samą tubkę. Jest zatem bardzo wydajny. Piersi są gładkie i jędrne. Widoczne jest faktyczne wypełnienie biustu, sama zauważyłam, że piersi są większe. Nie jest to oczywiście jakaś drastyczne zmiana, na pewno nie o 1 rozmiar, ale zawsze coś. Tak jak obiecuje producent, piersi są jędrne i wypełnione. )

Chcesz pochwalić santia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Znam ten produkt w innej szacie graficznej, ciemniejszy róż. Skóra jest po nim nawilżona, wyraźnie pojędrniona. Piersi podnoszą się, delikatnie powiekszają (na początku pojawia się ciężkość piersi, uczucie napięcia). Preparat ładnie pachnie, szybko się wchłania, jego konsystencja nie jest tłusta, zdaje się, że nie zatyka porów co dla mnie jest bardzo ważne. Cena przystępna. Warunkiem efektów jest według mnie regularne stosowanie. Przy ciagłej zmianie wagi, (niewielkiej, ale piersiom się obrywa strasznie), ten preparat mnie ratuje. Polecam!

Chcesz pochwalić Trucizna89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie dobry
  • + fajna konsystencja
    + zapach
    + nawilżanie
    + rzeczywiście ujędrnia i leciutko napina biust
    + cena
    + wydajność

Minusów nie widzę choć mógłby odrobinkę lepiej ujędrniać ale cudów nie ma

Jestem zadowolona i na pewno jeszcze kiedys do niego wrócę

Chcesz pochwalić marta225 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomógł mi
  • Środek ten nie pomógł mi.
    Nie zauważyłam żadnych widocznych zmian - nie podniosło mi biustu, nie ujędrniło go.
    Jedynie nawilżyło.

Plus tego specyfiku jest taki że przyjemnie pachnie i bardzo dobrze się rozprowadza. Szybciutko się wsiąka w skórę i nie pozostawia tłustych śladów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić kittie27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ujdzie...
  • Skusiła mnie promocja w Rossamnie i po niego sięgnęłam, jest wart tych wydanych 10zeta, albowiem...
    - napina skórę,
    - nawilża bez zarzutu,
    - jest wydajny,
    - wydaje mi się, że po ok. miesiącu stosowania biust jet lekko podniesiony, ale bez rewelacji

co do minusów:
    - cuchnie okropnie!!!, dlatego dla mnie wcieranie go 2xdziennie (jak zaleca producent), więc także z rana, przed wyjściem z domu jest awykonalne,
    - nie wypełnia oczywiście, ale to z góry wiadomo i zdziwiłabym się gdyby było inaczej,
    - ma wodnistą konsystencję, jakich bardzo nie lubię.

Ogólnie- zasługuje na trójeczkę.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nadir_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością działa!
  • Nigdy nie wierzyłam w działanie takich 'cudów' bez specjalnie większego wysiłku ...

Wystarczy dwa razy dziennie masować tym koncentratem biustu, a już po tygodniu widać zmianę w wyglądzie ... Biust staje się jędrniejszy, bardziej napięty a skóra nawilżona. Trudno w to uwierzyć, ale mimo że nie chodzę na siłownię i nie przybyło mi kilogramów to z dumą mogę powiedzieć że noszę teraz miseczkę większą o jeden rozmiar z B -> C.

Codzienne balsamowanie własnego biustu daje nam możliwość kontrolowania i sprawdzania czy nie pojawiają się w nim jakieś niepokojące zmiany, a profilaktyka w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Można też poprosić chłopaka o masaż piersi.

Koncentrat ten jest bardzo wydajny, i na długo starcza. Potrzeba tylko sumienności i uporu by doczekać się widocznych efektów i cieszyć się większym biustem!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić inverso za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak. Można się bez niego obejść.
  • +dobrze ujędrnia
    + wydajny

- nie wypełnia
    - nie podnosi

Zamiast tego preparatu można stosować balsam nawilżający i efekt będzie podobny. Spodziewałam się lepszych rezultatów po przeczytaniu rewelacji na opakowaniu. Jeżeli preparat nie radzi sobie z wypełnieniem i podniesieniem biustu u mnie, panie ktore karmily piersią albo zrzuciły parę kilogramów i ich skóra jest choć trochę zwiotczała, nie mają nawet po co kupować tego serum. Zwykły, średniodziałajacy ujędrniacz.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: ok.5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Beatrice11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona
  • Zdecydowanie jestem na tak. Kupując go nie sądziłam że produkt za kilkanaście złotych może dać takie efekty a mianowicie: jędrniejszy biust, lekko podniesiony, i co najważniejsze mój biust jest wypełniony dzięki czemu wygląda na większy. Naprawdę polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić pacina9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Wprawdzie używam go od niedawna, ale od razu zauważyłam efekty! Rzeczywiście skóra jest jakby bardziej jędrna, biust się pięknie zaokrąglił, czasem aż nie mogę się napatrzeć, wydaje się jakbym miała operacje!Na początku też myślałam, że mi się to tylko tak wydaje, ale czytałam tu w opiniach,że na niektóre dziewczyny też zadziałał. Wcześniej używałam tego różowego z Eveline i jakoś nie byłam z niego zadowolona, nie widziałam żadnej różnicy,a już nie takiej po tym.Dlatego ja polecam ten produkt !

Używam tego produktu od:2,3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić migget za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Kosmetyków do pielęgnacji biustu używam regularnie. Tego serum zużyłam około 3 opakowań. Nie jest najlepsze, ale za to jest niedrogie i przyjemne w użytkowaniu. Chłodzi, nawilża umiarkowanie, rozprowadza się idealnie i szybko się wchłania. Przyjemnie pachnie. Nie wykazuje jednak długofalowego działania. Nie podnosi biustu, nie ujędrnia. Na upalne dni stosuję je zamiast mojego ulubionego Eveline, które daje znacznie bardziej widoczne efekty.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: conajmniej 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pasywno-agresywna za czytelną i pomocną recenzję?
  • nijaki
  • Tez nie zauważyłam jakiś specjalnych efektów, choć szczerze się nie spodziewałam. Mam duży biust i na mnie to serum wogóle nie podziałało. Żeby chociaz nawilżał, ale on nie robi nic. Dodatkowo klei się długo po wmasowaniu.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu

Chcesz pochwalić zeberka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniedzy
  • ZADNEGO trwalego efektu nie zauwazylam ,unosi moze odrobine ,ale to raczej kwestia masazu chyba,bo efekt znika po 2 godzinach,bardzo kiepsko sie wchlania,wrecz trzeba sie napracowac zeby w ogole wsmarowac to w skore, dziwaczny zapach.Ogolnie:BUBEL,BUBEL BUBEL

Używam tego produktu od:ROKU
    Ilość zużytych opakowań:1 I O JEDNO ZA DUZO

Chcesz pochwalić thekonstancja za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredniaczek
  • nie powieksza biustu bo takiego kremu nie ma
    wygladza nawilza
    na piersiach powstaje jakas niewidzialna skorupa ktora mi przeszkadzala
    zapach ok opakowanie ok
    czy podnosi biust? hmmm moze male podnosi mojego nie podniosl i wiem ze takie kremy nie isnieja

Używam tego produktu od:kilka ms

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić caskada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet działa
  • Jakis czas temu bralam hormony i oczywscie piersi wtedy mi urosly, po odstawieniu zwiotczaly i zrobily sie jeszcze mniejsze niz wczesniej. Potrzebowalam czegos co je ujedrni, nie liczylam na nagly efekt powiekszenia tylko wlasnie na to co obiecuje producent: wypelnienia i podniesienia!! I mile sie zaskoczylam

+juz po 2 tyg. podnosi piersi, wydaja sie pełniejsze i kraglejsze
    +wyraźnie ujedrnia
    +blyskawicznie sie wchłania
    +tani (ja dalam 9 zl na promocji w Ross)
    +nawet ladny zapach (chciaz niektorym jak widze przeszkadza)

Ogolnie jestem zadowlona z efektu- mi duzo pomogl

Używam tego produktu od:1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań:1/4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić reniusia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Po wykarmieniu dwójki dzieci moje piersi potrzebowały ujędrnienia i podniesienia. Nie było tragicznie, ale powrót z miseczki DD do C nie pozostał bez echa.
    Dax, ku mojemu zdziwieniu, rzeczywiście ujędrnił nieco i podniósł/zaokrąglił biust. Rzecz jasna nie powiększył, na to nawet nie liczcie. Niestety efekt jest chwilowy, po nałożeniu przez ok 1/2 dnia. Później wszystko wraca do normy.

+ dobrze się wchłania
    + fajna konsystencja
    + ujędrnia i odrobinę podnosi biust, ale tylko na chwilę
    + wydajny

- paskudny zapaszek
    - tandetne opakowanie
    - efekt chwilowy, znika jak kamfora

Używam tego produktu od: 4 mc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agusiaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie w moim typie
  • Jakoś nie zachwyciło mnie to serum. Nie widzę efektów, mimo regularnego stosowania. Przeszkadza mi też jego zapach, który pozostaje na biustonoszu. Plusem jest na pewno rzadka konsystencja i łatwa wchłanialność produktu, ale i tak uważam, że lepiej zainwestować w droższy kosmetyk lub serum eveline w podobnej cenie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kasiaballou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie w sam raz!
  • + lekka konsystencja, krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy
    + delikatny zapach
    + skóra piersi jest nawilżona i ujędrniona
    + bardzo wydajny

- obiecywanego przez producenta efektu "uniesienia i wypełnienia" biustu nie odczułam, a szkoda

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Chcesz pochwalić mroophca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekty świetne
  • Produkt godny polecenia! Moje piersi po 2tyg stosowania uwydatniły się i stały się bardziej pełniejsze oraz twardsze. Mam wrażenie też, że są bardziej podniesione. Zapach jest bardzo miły, a sam kosmetyk delikatny i przyjemny w użytku.

Używam tego produktu od:stycznia

Chcesz pochwalić lilin07 za czytelną i pomocną recenzję?