Lierac, Bust Lift Creme Modelage (Krem modelujący do biustu)

Lierac, Bust Lift Creme Modelage (Krem modelujący do biustu)

Krem modelujący do biustu. Ujędrnia i przeciwdziała powstawaniu przebarwień. Krem o wszechstronnym działaniu, zapobiegający starzeniu się skóry. Zawartość oligopeptydów zapewnia szybkie działanie ujędrniające. Bogata w aminokwasy formuła pobudza syntezę kolagenu, poprawiając kondycję biustu. Wyciąg z japońskiej mandarynki redukuje przebarwienia, działając bezpośrednio na produkcję barwnika oraz zapobiegając ich ponownemu pojawieniu się. Kwasy AHA mikrozłuszczają, zapewniając szybkie działanie wygładzające. Kompleks nawilżający daje długotrwałe uczucie komfortu.
Zaleca się stosować krem przez minimum 28 kolejnych dni.

biust unosi sie do góry?

drżyjcie lekarze med estetycznej..żadna po implanty sie nie zgłosi bo krem lieraca biust podnosi:)..Tia...Teraz powaznie ..Krem ma sliczny rózowy kolor,konsystencję gęstą,ładnie pachnie..Codzienny masaz rano i wieczorem daje juz pozytywne efekty bo przeciez nie zawsze chce mi sie do kubka z kawa -piersi masowac:)zaspanym okiem:)no ale jak kupiłam ..uzywam ..Biust mam pręzny,nawilzony i zadbany..podniesienia nie zauwazyłam..nie wiszą mi do pasa jakby co,:)ale po dwoch ciązach ,nie sa ksiązkowe i idealne... Kremik który lubię..Daje mi odczucie zadbania,konsekwentnie zmusza do masazu i wcierania co dobrze mi czyni,odżywia,a silikony napinają..Efekt krótki ale oko cieszy:)

Jestem w 100% zadowolona

Witam!
Stosuje krem Lierac bust lift creme modelage oraz spray Lierac bust lift spray tenseur regularnie rano i wieczorem od 1,5 m-ca i mam efekty. Piersi są głakie, skóra jest nawilzona i bardziej sprężysta- nawet fajne mam piersi, a uwieżcie mi, że jest to mój najwiekszy kompleks. Już wiele kosmetyków wypróbowałam do biustu, gdyż jestem po 10 m-cznym karmienu córki (oprócz karmienia, bardzo schudłam) i moje piersi niestety już nie powrócą do formy takiej jak sprzed ciązy, ale staram się dbać o nie w jak najlepszy sposób. Poza tym oprócz kremów trzeba pomyśleć jeszcze o sprawności fizycznej, a tutaj najlepiej sprawdza się aktywnośc na basenie- pływanie zwłaszcza żabką jest rewelacyjne. Gdyby jeszcze nie moje rozstępy na piersiach, za pewne miałabym nadal czym się szczycić, ale cóż rozstępów w żaden sposób już nie zniweluje. wracając do tematu, to z czystym sumieniem polecam serię kosmetyków Lierac. I odrazu nadmieniam, iż nie jestem żadna przedstawicielka tej firmy. Jestem zwykła kobietą jak każda z czytelniczek- użytkowniczek tego forum i chcę pomóc, gdyz często korzystam z porad innych osób.
Pozdrawiam

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1-wszego opakowania kremu i sprayu

zdecydowane tak!

Mogę z czystym sumieniem polecić to cudo :)Co prawda kremy do twarzy tej firmy zupełnie mi nie odpowiadają ,ale ten krem do biustu jest naprawdę super.
Skóra jest bardziej napięta i sprężysta.Super ujędrnia i biust rzeczywiście podnosi się do góry:)
Minusem może być cena,ale ja osobiście uważam,że naprawdę warto go mieć nawet za te 120 pln.

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

całkiem dobry

Krem jest gesty ,ma lekko ziolowy ale nienachalny zapach ,ladnie jednak sie rozprowadza na skorze i wszystko by bylo cudnie gdyby nie wychodzily mi po nim zakorniki , tak jak po wersji w sprayu zreszta ...
Skora jest wygladzona , zwarta i jedrna , krem dobrze liftinguje biust i dekolt,dobrze tez nawilza .

Polecam!

Bardzo przyjemny gesty krem, ktory naprawde nawilza i daje uczucie ujedrnienia (napisalam "daje uczucie", bo pewnie w jakims stopniu, to zasluga silikonow, wiec zweryfikuje gdy przestane uzywac :)

Jest wydajny. Ma dosc intensywny zapach, ktorymi sie podoba, ale pewnie wiele osob wolaloby cos bardziej neutralnego.

Wydaje mi sie , ze po 3 tygodniach stosowania moje piersi wygladaja sporo lepiej i skora jest przyjmniejszaw dotyku:)

Używam tego produktu od: 3 tyg

kremowy stanik :)

Oj bardzo miło wspominam ten kremik :) Używałam go w połączeniu z ampułkami Lieraca i efekty były naprawdę zadawalające. Bust Lift Creme Modelege to mój faworyt wśród kosmetyków tej firmy. Naprawdę dopieszczał skórę w każdym calu, nie tylko była aksamitnie gładka, dobrze nawilżona,ale też całkiem nieźle ujędrniona. Niestety, efekt tymczasowy gdy tylko silikony "puszczały" po paru godzinach skóra piersi wracała do swojego poprzedniego stanu. Poza tym używałam go w połączeniu z ampułkami, więc nie mogę wychwalać tylko tego kremu. Fajna mocno silikonowa konsystencja, przyjemny zapach no i wydajność, choc opakowanie na pierwszy rzut oka maleńkie to jednak nie jest az tak źle przy codziennym dwukrotnym stosowaniu. Ale swoja droga mogłoby być większe :)
Nie mam przebarwień, więc nie wiem czy daję sobie z nimi radę.

cena skandaliczna - zapłaciłam w aptece prawei 140 zł!

ale planuję go sobie znowu kupić. Idzie wiosna, czeka mnie pare imprez weselnych a w tym roku na pewno będę chciała zaprezentować swoj dekolt :) mocno wycieta sukienka tylko na to czeka :) poza tym moje duże piersi zasługują na coś extra w pielęgnacji :)

Używam tego produktu od: .......
Ilość zużytych opakowań: 1 ale będzie następne :)

bardzo dobry

Nigdy nie spodziewałam się zbyt wiele po produktach tego typu, ale jestem bardzo mile zaskoczona. Krem świetnie modeluje biust, odnoszę wrażenie że jest pełniejszy, jędrniejszy. Do tego bardzo ładnie pachnie i jest wydajny, ale dosyc drogi. Uzywam go razem ze sprayem z tej serii. Ogólnie daje bardzo dobry efekt.

Używam tego produktu od:pół roku

Działa, ale...

Gęsty, zwarty krem. Wydajny. Zapach, do którego można się przyzwyczaić, ale nie z typu "różowych, buduarowych". Rozprowadza się i wchłania - jak trochę "twardy" krem.
Najważniejsze co: działa. Rzeczywiście ujędrnia biust (nawet rozmiar C), zwiera w określony kształt, "klei" skórę biustu z tym, co wypełnia pierś. Piersi stają się "konkretne". Bardzo wskazany dla skóry delikatnej, przesuszonej.
Nie powoduje uczuleń.
Ma jedną wadę: należy uważać, gdyż po pewnym czasie stosowania, z rzadka pojawiają się między piersiami zaskórniki. To jest chyba "znak firmowy" produktów Lierac.

Używam tego produktu od: ponad pół roku