Eucerin, Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme (Krem do twarzy z 5% mocznika)

Powiększ Eucerin, Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme (Krem do twarzy z 5% mocznika)

Zgłaszająca osoba: bossy

Mocno nawilżający krem z 5% mocznika. Optymalnie nawilża skórę twarzy i zabezpiecza przed ponownym wysuszeniem. Idealny do codziennej pielęgnacji cery suchej i bardzo suchej. Może być stosowany do pielęgnacji przy atopowym zapaleniu skóry oraz łuszczycy. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników. Doskonały jako podkład pod makijaż.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 30 pacjentów, potwierdzają wyraźną poprawę stanu skóry już po 2 tygodniach stosowania kremu.

Skład: Aqua, Urea, Glycerin, Caprylic/Capric Trigliceride, Cyclomethicone, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Triisostearin, Cetyl Alkohol, Sodium Lactate, Grycelyl Stearate, Benzyl Alkohol, PEG-40, Stearate, Biosaccharide Gum-1, Methylparaben, Lactid Acid, Lanolin Alcohol, Phenoxyethanol.

Cena: ok. 49zł / 50ml
/bw/

• Jest OK
  • Bardzo dobry krem!

Krem nawilża, zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi na jesień - zimę jest świetny!Natomiast na lato myślę, że będzie za ciężki, ale jeszcze w tym okresie go nie stosowałam. Sprawdza się pod makijaż. Nie zapycha mojej skóry. Dodatkowy plus za opakowanie, które jest idealne w użyciu, krem nie babrze się przy dozowniku.
    Krem jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od: mniej więcej siedmiu miesięcy

Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • o wlasnie takie nawilzenie mi chodzi!
  • Pierwszy krem po ktorym widze ze moja skora jest nawilzona. Krem jest jak na razie moim faworytem. Radzi sobie z watrem, zimá, klimatyzacja. Dobry na dzien i na noc. Ladnie wyglada na nim makijaz. Jak na razie idealny. Tubka jest bardzo higieniczna, opakownie wystarczylo na 2 miesiace.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze nawilża
  • Kupiłam krem , gdyż szukałam dobrego nawilżenia do cery suchej. Kupiłam krem na dzień.Krem sprawdził się. Bardzo dobrze nawilża i na wiele godzin. Ma bardzo lekką konsystencję. Fajna tubka, z której wygodnie wyciska się krem. Dzięki temu aplikacja jest higiniczna, jednocześnie nie umieszczam wewnątrz masy bakterii paluchami, jak to jest w przypadku kremów w słoiczkach.
    +szybko wchłania się
    +nadaje się doskonale pod makijaż
    +nie zapycha, nie powoduje wyprysków
    + efekty widać po kilku dniach regularnego stosowania. Moja skóra stała się widocznia nawilżona.
    Krem ewidentnie nawilża skórę. Nakładałam krem wokół oczu. Nie powodował łzawienia, ładnie zawilżył. Zlikwidował wokół oczu doskonale suche skórki i załamania spowodowane wysuszeniem skóry przez Vichy Serum 10%.
    Krem na pewno nie ujędrnia, więc skóra pozostaje ładnie nawilżona, ale zmarszczki mimiczne pozostają - to tak żeby rozwiać wątpliwości. Doskonałe SOS dla wysuszonej skóry.
    Nie wiem, czy krem kupię ponownie, bo w moim przypadku mam wrażenie, że krem nawilża skórę dogłębnie, ale nie utrzymuje tej wilgoci wewnątrz skóry zbyt długo. Zdarza się, że w ciągu dnia nakładam kolejną warstwę. Może jestem przewrażliwiona, a może spowodowane to ogrzewaniem mieszkania, ze wilgoć ze skóry szybciej paruje.
    Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanna789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki.
  • Moim zdaniem cerę mieszaną-tłustą trzeba mocno nawilżać, by zapobiegać nadprodukcji sebum. Ten krem kupiłam jeszcze w czasach, gdy myślałam, że im bardziej krem jest dla cery suchej, tym bardziej sprawdzi się na mojej zanieczyszczonej, mieszanej, jeszcze-nastoletniej cerze. No nie za bardzo.

skład- duże stężenie mocznika
    opakowanie- wszystko się ładnie zakręca, odkręca, wykręca, skręca, wyciska, nie wylewa
    :/ dostępność- w najpopularniejszej super-aptece go raczej nie dostaniemy
    :/ działanie na niesuchej cerze- obciąża, oblepia, troche nawilża
    :/ odczucia co do działania na cerze suchej- może być trochę za słaby
    cena/wydajność- chciałam cholerstwo zmęczyć na stopach, coś czuję, że po 3 miesiącach używania go do twarzy, czeka mnie drugie tyle pedicuru

Ogólnie uważam, że warto spróbować, ale tylko przy takiej cerze, do jakiej jest przeznaczony.

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić paskiwkropki za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie ulubiony krem
  • Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam (a uwierzcie mi, miałam ich wiele). Jestem w trakcie drugiego opakowania. Moja skóra wiecznie sucha, szara, odwodniona dostała drugie życie. Używam go na noc. Jest dość lekki (jego wersja na noc - straszny tłuścioch, ale działa również super), odkąd zaczęłam go używać nie zauważyłam żadnych suchych skórek co zawsze było moim problemem. Cera jest jędrna, świetlista, wyraźnie nawilżona
    Zdecydowanie numer 1 wśród kremów do twarzy

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić yellowumbrella za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie miałam lepszego!
  • Chyba najlepszy krem jaki dotąd miałam:
    - cudownie nawilża, skóra przy regularnym stosowaniu zaczyna pięknie zdrowo lśnić dodam, że zawsze miałam matową i suchą skórę
    - nie tworzy zaskórników, buzia szybko staje się gładka i jędrna, nie ma mowy o zapychaniu
    - leczy podrażnienia i małe uczulenia
    - szybko widać efekty działania
    Minusów nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić palcia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy nawilżacz
  • Krem kupiłam w połowie lipca, szukałam dobrego kremu nawilżającego (dla cery mieszanej 35+) i okazało się, że to był strzał w 10.
    Krem kupiłam w Tesco Express za ok.20 zł (promocja).

-krem jest bezzapachowy (w odróżnieniu od serii Dermo, która mimo zapewnień producenta o bezzapachowości zawiera zapach mocno duszący).
    - ma bardzo lekkką konsystencje
    - automatycznie się wchłania
    - nie podrażania
    - nie zapycha porów
    - idealny pod makijaż
    - bardzo mocno nawilża (bałam się, że skoro jest do cery suchej to wkrótce zacznę się świecić. NIC z tego )
    - wygładza nierówności, łagodzi podrażnienia po niemiłych gościach
    - reguluje sebum
    -wygodna tubka do wyciskania, nie ma ryzyka bakterii w słoiczku

Polecam dla dziewczyn o przetłuczającym się T. W końcu w wakacje się nie świeciłam się jak świeczka na torcie , choć miałam ku temu obawy.

Jedynym minusem jest opakowanie, tzn. krem kupujemy w kartniku z polskim opisem. Właściwe opakowanie już nie ma polskiego opisu a włoskie i niemieckie :/ i to jest denerwujące. Producent nie zadbał o mocną naklejkę a przydała by się.
    Używam tego produktu od: od 15 lipcaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dotychczas najlepszy
  • mam suchą, zaczerwienioną i lubiącą podrażnienia skórę.
    plusy:
    + nawilża(moja skóra lubi mocznik), choć suche skórki zostają
    + wygładza
    + konsystencja(lekka, ciężko uwierzyć, że faktycznie będzie nawilżał)
    + koi skórę
    + sprawdza się pod podkład

minusów raczej nie widzę, aczkolwiek mam wrażenie, że raz jest lepszy, a raz gorszy, a zależy to od tego czy ma niemieckie napisy czy inne(nie pamiętam jakie miałam wcześniej), a oba kupiłam w super pharmie.Używam tego produktu od: trzech opakowańIlość zużytych opakowań: kończę trzecie

Chcesz pochwalić mmaryjka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jestem na tak, posiadam dwa na noc i na dzien.Swietnie nawilza, lagodzi, koi cere, nie podraznia ani nie zapycha porow.Wersja na dzien bez filtra-za to odejmuje gwiazdke to jest nie do przyjecia taki krem, taka marka bez filtra-wstyd.
    Krem na dzien, nawilza, natluszcza doglebnie rowniez koi i odzywia.
    Jestem na tak.Zdecydowanie do niego wroce

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecale

Chcesz pochwalić IlonaTrueBlood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstraklasa!
  • Trafiłam na niego przez wizaż i jestem szalenie za to wdzięczna
    Szukałam rozwiązania dla swojej przesuszonej, odwodnionej i zmęczonej cery bardzo długo. Krem daje nawilżenie przez cały dzień, idealnie nadaje się pod makijaż. Pozostawia buzię przyjemnie lepką, zmniejsza uczucie ściągnięcia skóry, mam wrażenie że pory stają się przy nim też mniej widoczne a buzia jakby wygładzona.

Modle się by nigdy nie zniknął z polskiego rynku!

Razem z Xerialem 5 z SVR stanowią cudowny duet najlepszych nawilżaczy na rynku dermokosmetyków.
    Wybawi najbardziej wymagające cery z przesuszenia!

Ilość zużytych opakowań: zamierzam kupić drugie

Chcesz pochwalić Marquisa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij