Eucerin, Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme (Krem do twarzy z 5% mocznika)

Powiększ Eucerin, Trockene Haut, 5% Urea Gesichtscreme (Krem do twarzy z 5% mocznika)

Zgłaszająca osoba: bossy

Mocno nawilżający krem z 5% mocznika. Optymalnie nawilża skórę twarzy i zabezpiecza przed ponownym wysuszeniem. Idealny do codziennej pielęgnacji cery suchej i bardzo suchej. Może być stosowany do pielęgnacji przy atopowym zapaleniu skóry oraz łuszczycy. Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników. Doskonały jako podkład pod makijaż.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 30 pacjentów, potwierdzają wyraźną poprawę stanu skóry już po 2 tygodniach stosowania kremu.

Skład: Aqua, Urea, Glycerin, Caprylic/Capric Trigliceride, Cyclomethicone, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Triisostearin, Cetyl Alkohol, Sodium Lactate, Grycelyl Stearate, Benzyl Alkohol, PEG-40, Stearate, Biosaccharide Gum-1, Methylparaben, Lactid Acid, Lanolin Alcohol, Phenoxyethanol.

Cena: ok. 49zł / 50ml
/bw/

• o wlasnie takie nawilzenie mi chodzi!
  • Pierwszy krem po ktorym widze ze moja skora jest nawilzona. Krem jest jak na razie moim faworytem. Radzi sobie z watrem, zimá, klimatyzacja. Dobry na dzien i na noc. Ladnie wyglada na nim makijaz. Jak na razie idealny. Tubka jest bardzo higieniczna, opakownie wystarczylo na 2 miesiace.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze nawilża
  • Kupiłam krem , gdyż szukałam dobrego nawilżenia do cery suchej. Kupiłam krem na dzień.Krem sprawdził się. Bardzo dobrze nawilża i na wiele godzin. Ma bardzo lekką konsystencję. Fajna tubka, z której wygodnie wyciska się krem. Dzięki temu aplikacja jest higiniczna, jednocześnie nie umieszczam wewnątrz masy bakterii paluchami, jak to jest w przypadku kremów w słoiczkach.
    +szybko wchłania się
    +nadaje się doskonale pod makijaż
    +nie zapycha, nie powoduje wyprysków
    + efekty widać po kilku dniach regularnego stosowania. Moja skóra stała się widocznia nawilżona.
    Krem ewidentnie nawilża skórę. Nakładałam krem wokół oczu. Nie powodował łzawienia, ładnie zawilżył. Zlikwidował wokół oczu doskonale suche skórki i załamania spowodowane wysuszeniem skóry przez Vichy Serum 10%.
    Krem na pewno nie ujędrnia, więc skóra pozostaje ładnie nawilżona, ale zmarszczki mimiczne pozostają - to tak żeby rozwiać wątpliwości. Doskonałe SOS dla wysuszonej skóry.
    Nie wiem, czy krem kupię ponownie, bo w moim przypadku mam wrażenie, że krem nawilża skórę dogłębnie, ale nie utrzymuje tej wilgoci wewnątrz skóry zbyt długo. Zdarza się, że w ciągu dnia nakładam kolejną warstwę. Może jestem przewrażliwiona, a może spowodowane to ogrzewaniem mieszkania, ze wilgoć ze skóry szybciej paruje.
    Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanna789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężki.
  • Moim zdaniem cerę mieszaną-tłustą trzeba mocno nawilżać, by zapobiegać nadprodukcji sebum. Ten krem kupiłam jeszcze w czasach, gdy myślałam, że im bardziej krem jest dla cery suchej, tym bardziej sprawdzi się na mojej zanieczyszczonej, mieszanej, jeszcze-nastoletniej cerze. No nie za bardzo.

skład- duże stężenie mocznika
    opakowanie- wszystko się ładnie zakręca, odkręca, wykręca, skręca, wyciska, nie wylewa
    :/ dostępność- w najpopularniejszej super-aptece go raczej nie dostaniemy
    :/ działanie na niesuchej cerze- obciąża, oblepia, troche nawilża
    :/ odczucia co do działania na cerze suchej- może być trochę za słaby
    cena/wydajność- chciałam cholerstwo zmęczyć na stopach, coś czuję, że po 3 miesiącach używania go do twarzy, czeka mnie drugie tyle pedicuru

Ogólnie uważam, że warto spróbować, ale tylko przy takiej cerze, do jakiej jest przeznaczony.

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić paskiwkropki za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie ulubiony krem
  • Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam (a uwierzcie mi, miałam ich wiele). Jestem w trakcie drugiego opakowania. Moja skóra wiecznie sucha, szara, odwodniona dostała drugie życie. Używam go na noc. Jest dość lekki (jego wersja na noc - straszny tłuścioch, ale działa również super), odkąd zaczęłam go używać nie zauważyłam żadnych suchych skórek co zawsze było moim problemem. Cera jest jędrna, świetlista, wyraźnie nawilżona
    Zdecydowanie numer 1 wśród kremów do twarzy

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić yellowumbrella za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie miałam lepszego!
  • Chyba najlepszy krem jaki dotąd miałam:
    - cudownie nawilża, skóra przy regularnym stosowaniu zaczyna pięknie zdrowo lśnić dodam, że zawsze miałam matową i suchą skórę
    - nie tworzy zaskórników, buzia szybko staje się gładka i jędrna, nie ma mowy o zapychaniu
    - leczy podrażnienia i małe uczulenia
    - szybko widać efekty działania
    Minusów nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić palcia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy nawilżacz
  • Krem kupiłam w połowie lipca, szukałam dobrego kremu nawilżającego (dla cery mieszanej 35+) i okazało się, że to był strzał w 10.
    Krem kupiłam w Tesco Express za ok.20 zł (promocja).

-krem jest bezzapachowy (w odróżnieniu od serii Dermo, która mimo zapewnień producenta o bezzapachowości zawiera zapach mocno duszący).
    - ma bardzo lekkką konsystencje
    - automatycznie się wchłania
    - nie podrażania
    - nie zapycha porów
    - idealny pod makijaż
    - bardzo mocno nawilża (bałam się, że skoro jest do cery suchej to wkrótce zacznę się świecić. NIC z tego )
    - wygładza nierówności, łagodzi podrażnienia po niemiłych gościach
    - reguluje sebum
    -wygodna tubka do wyciskania, nie ma ryzyka bakterii w słoiczku

Polecam dla dziewczyn o przetłuczającym się T. W końcu w wakacje się nie świeciłam się jak świeczka na torcie , choć miałam ku temu obawy.

Jedynym minusem jest opakowanie, tzn. krem kupujemy w kartniku z polskim opisem. Właściwe opakowanie już nie ma polskiego opisu a włoskie i niemieckie :/ i to jest denerwujące. Producent nie zadbał o mocną naklejkę a przydała by się.
    Używam tego produktu od: od 15 lipcaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dotychczas najlepszy
  • mam suchą, zaczerwienioną i lubiącą podrażnienia skórę.
    plusy:
    + nawilża(moja skóra lubi mocznik), choć suche skórki zostają
    + wygładza
    + konsystencja(lekka, ciężko uwierzyć, że faktycznie będzie nawilżał)
    + koi skórę
    + sprawdza się pod podkład

minusów raczej nie widzę, aczkolwiek mam wrażenie, że raz jest lepszy, a raz gorszy, a zależy to od tego czy ma niemieckie napisy czy inne(nie pamiętam jakie miałam wcześniej), a oba kupiłam w super pharmie.Używam tego produktu od: trzech opakowańIlość zużytych opakowań: kończę trzecie

Chcesz pochwalić mmaryjka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jestem na tak, posiadam dwa na noc i na dzien.Swietnie nawilza, lagodzi, koi cere, nie podraznia ani nie zapycha porow.Wersja na dzien bez filtra-za to odejmuje gwiazdke to jest nie do przyjecia taki krem, taka marka bez filtra-wstyd.
    Krem na dzien, nawilza, natluszcza doglebnie rowniez koi i odzywia.
    Jestem na tak.Zdecydowanie do niego wroce

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecale

Chcesz pochwalić IlonaTrueBlood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstraklasa!
  • Trafiłam na niego przez wizaż i jestem szalenie za to wdzięczna
    Szukałam rozwiązania dla swojej przesuszonej, odwodnionej i zmęczonej cery bardzo długo. Krem daje nawilżenie przez cały dzień, idealnie nadaje się pod makijaż. Pozostawia buzię przyjemnie lepką, zmniejsza uczucie ściągnięcia skóry, mam wrażenie że pory stają się przy nim też mniej widoczne a buzia jakby wygładzona.

Modle się by nigdy nie zniknął z polskiego rynku!

Razem z Xerialem 5 z SVR stanowią cudowny duet najlepszych nawilżaczy na rynku dermokosmetyków.
    Wybawi najbardziej wymagające cery z przesuszenia!

Ilość zużytych opakowań: zamierzam kupić drugie

Chcesz pochwalić Marquisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • NA ZIMĘ
  • Jest to dobry kremik na chłodne, zimowe i wietrzne dni. Zabezpiecz skórę przed tymi właśnie pogodowymi wybrykami. Lubię go za to, że zostawia na skórze taką warstewkę ochronną i niech sobie wieje i wieje... Poza tym w okresie grzewczym (najczęściej wtedy skóra jest biedna "kapryśna" nie dopuszcza do przesuszenia i odwodnienia. Fajny również na noc - ładnie nawilża i zmiękcza. Podoba mi się w nim również to, że nadaje się dla delikatnej skóry dziecka. To taki kremik-niezbędnik i "lekarz" kiedy skóra krzyczy "ratunku" w zimę.

Używam tego produktu od: dwóch latIlość zużytych opakowań: nie wiem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikipalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietnie nawilza
  • Kupilam go przez pomylke, chcialam wersje do rak

- swietnie nawilza
    - bezzapachowy
    - szybko sie wchlania
    - sprawdza sie na dzien (pod makijaz) jak i noc
    - na lato moze troche za ciezki przy mojej mieszanej cerze
    - pozbylam sie suchych skorek
    - wydajny
    - nie uczulaUżywam tego produktu od: 3 miesIlość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić devona za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • rewelacyjne nawilzenie
  • Uwielbiam kazdy krem z firmy Eucerin. Uzywam ich juz od dluzszego czasu i dla skory suchej, z lojotokowym zapaleniem to prawdziwe ukojenie. Krem na dzien z 5% mocznika wsiaka blyskawicznie i skora dlugo pozostaje nawilzona. Wspaniale uczucie po myciu buzi , kiedy naklada sie ten krem. Cena niestety nie jets niska, ja ostatnio zaplacilam za niego okolo 18 euro, ale za tka rewelacyjne dzialanie moge wydac sporo kasy. Wczoraj nabylam masc regenerujaca z tej firmy z 10%mocznika , ktora nawilza wybrane, luszczace sie miejsca na twarzy. Dla mnie Kosmetyk Wszechczasow!
    no i nie roluje sie pod makijazem

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić La_La za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Skusiłam się na ten krem, bo producent obiecuje porządne nawilżenie, a ja takiego właśnie potrzebuje.
    Krem na samym początku pozostawiał lekko klejącą warstwę, odczuwalną nawet, gdy nałożyłam podkład. Używając go nie czuję, że skóra jest sucha, ale nie czuję też jakiegoś spektakularnego nawilżenia. Tak więc jak dla mnie, jest średni. Używałam już mnóstwa kremów, z różnych półek cenowych. Być może mam takie odczucia, bo jestem zbyt wymagająca dla tych kosmetyków, ale naprawdę mam bardzo suchą skórę, którą trudno nawilżyć i jak widać, zadowolić.
    Po wieczornym nakładaniu, rano nie ma już śladów nawilżenia.
    Reasumując krem nie jest zły, ale spodziewałam się od niego trochę lepszych efektów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gajane za czytelną i pomocną recenzję?
  • +super nawilża
  • Od dawna szukałam kremu który by na długo nawilżał.To jest jedyny krem z którego jestem bardzo zadowolona. Skóra po nim jest bardzo delikatna,zmiękczona...Przede wszystkim długo utrzymuje się na twarzy, super nawilża.Naprawdę gorąco polecam do skóry suchej,wrażliwej.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50 ml

Chcesz pochwalić anetkasweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządniacha
  • Na zimę, na podrażnioną czy odwodnioną skórę-jak znalazł. Łagodzi wszelkie podrażnienia,zmiany (w tym krostki), uelastycznia skórę, nawilża ją. Mocznik jednak robi swoje Polecam!

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić migota za czytelną i pomocną recenzję?
  • wygładzenie i nawilżenie
  • Bardzo dobry krem! Wreszcie moja cera jest nawilżona i wygładzona. Lekka formuła kremu bardzo mi odpowiada. Mam wrażenie, że krem także rozświetlił moją cerę, sprawił, że jest delikatna i wypoczęta

Chcesz pochwalić hoepka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super nawilżenie
  • Dobry krem nawilżający i nie zgodzę się że głównie na zimę bo wcale nie ejst ciężki, ładnie soe rozprowadza jest lekki i przyjemny w zapachu i konsystencji, szkoda ze nie jest na pompkę bo na koniec go rozcinam bo zostaje duzo w opakowaniu Jedyne czego mu brakuje to filtra
    +świetnie nawilża
    +zmiękcza skórę
    + świetny pod nakijaż
    + nie zostawia tłustego filmu
    + 50ml

- cena chociaż do jakości dośc adekwatna ale dam minusa bo $ wciąz brakuje

Używam tego produktu od: 1 m-ca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lexy86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny na zime
  • Jeden z kremow, ktore warto miec, w ktore warto zainwestowac bo jest po prostu swietny. To zasluga mocznika i nieszkodliwych substancji w skladzie. Nie znajdziecie tu parafiny, substancji koloryzujacych, zapachu czy stu parabenow. Nie zapycha, wchlania sie szybciutko ( choc przy dluzszym stosowaniu wchlanianie jest znacznie wolniejsze, tlumacze to rzeczywistym, glebokim nawilzeniem skory, ktora wygladzona i odzywiona nie potrzebuje az tak silnej pielegnacji 2 razy dziennie ), dobry pod makijaz. Stosuje zima, pozna jesienia, wiosna, podczas silnych wiatrow/mrozow/naglych zmian temperatur/okresu grzewczego/po kwasach/silnie oczyszczajacych maseczkach do twarzy...czyli w sumie caly czas Latem jest odrobine za ciezki na dzien, za to swietny na noc lub jako maseczka dwa razy w tygodniu. Polecam!

Używam tego produktu od: kawal czasu

Ilość zużytych opakowań: duzo

Chcesz pochwalić mintrazer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Nie jest to marzeniowy krem ,to na pewno
    Nawilza krotkotwale,sredni wydajny(konsystencja raczej zadka).Ogolnie to przesadzona cena za te wlasciwosci.
    Używam tego produktu od:jakiegos czasu

Chcesz pochwalić bobobo za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie

• Na początku wydał się dobry. Mam wrażenie, że do końca to on nie nawilża. A może nie wchłania się całkowicie. Pozostawia lekko tłustą warstewkę. Zmniejszył zaczerwienienia i to na tyle.

Chcesz pochwalić szczurkomyszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Cóż początkowo byłam zachwycona ale ostatecznie krem mnie podrażnił, dostałam wysypki drobnopęcheżykowej !!! skóra zaczeła się czerwienić, piec i ciągnąć!

Jestem strasznie zła bo liczyłam na ten kosmetyk, zwłaszcza że jest to zaufana marka a produkty z mocznikiem polecił mi dermatolog.
    I o ile na początku krem nawilżał naprawdę głęboko przynajmniej takie miałam wrażenie, w rezultacie efekty który wydawało mi się uzyskiwać okzały się tylko złudną nadzieją

No nic!
    Najdziwniejsze jest to że nie jestem alergikiem i moje cera nie jest szczególnie wrażliwa.

2 gwiazdki mogę dać bo krem jakby wewnętrznie trochę nawilża i ostatecznie mimo podrażnienia skóra nie łuszczy się ?!

Używam tego produktu od: 3 VIII 2009
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić RoxyGirl za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • w końcu ideał
  • Zwątpiłam już w istnienie dobrego kremu nawilżającego, który działałby przez cały dzień i nagle trafiłam na to cudo.
    Na pudełku widnieje nazwa "krem wygładzający" i faktycznie moja twarz nareszcie wygląda gładko! Pory się zmniejszyły, skóra wygląda na zdrową i dobrze nawilżoną, zniknęły niemal wszystkie niedoskonałości. A to wszystko już po tygodniu stosowania! Do tego dobrze się nadaje pod podkład, więc jestem naprawdę super zadowolona.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić usha1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Bardzo, bardzo dobry krem, który nadaje się do mojej mieszanej skóry traktowanej kwasami w różnych stężeniach i nie jest za ciężki. Łagodzi podrażnienia i dzięki niemu oraz Physiogelowi (drugie kwc w kwestiach nawilżania ratunkowego) w uniknęłam strasznej pustyni na mojej twarzy gdy nieco przesadziłam...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Chcesz pochwalić Zahran za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • świetny
  • Krem jest świetny. Mam cerę delikatną, mieszaną. U mnie sprawdził się rewelacyjnie.

Krem:

* posiada konsystencję lekkiej emulsji

* szybko się wchłania

* łagodzi podrażnienia

* nie ma substancji zapachowych, można używać spokojnie w okolicach oczu, nie podrażnia spojówek

* b.dobrze nawilża (niweluje uczucie ściągnięcia na cały dzień)

* jest wydajny

* idealny pod makijaż

Stosowany regularnie znacznie poprawia kondycję oraz nawilżenie skóry.

Jest b.dobrą opcją dla osób stosujących kwasy. Można go stosować albo w przerwie między kwasami albo na kwas.

Krem naprawdę godny polecenia. (kupiłam go w superpharmie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bossy za czytelną i pomocną recenzję?