Sztuczne rzęsy, Essence

Powiększ Sztuczne rzęsy, Essence

Zgłaszająca osoba: iszsza

Sztuczne rzęsy firmy Essence. W zabawnym pudełeczku kryje się poręczna tubka kleju i komplet sztucznych rzęs.

Cena: 3,49GBP

• szału nie ma
  • Rzęsy jak rzęsy, strasznie długi pasek (kto ma takie oczy?). Klej niestety wyjątkowo do niczego, za co odejmuję gwiazdki. Mogą nadawać się do kolejnego użytku po zdjęciu i umyciu. Generalnie na oku nie prezentują się najgorzej, mają jednak tendencję do odklejania się.

Używam tego produktu od: dawno temu używałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • byleco
  • Jestem na NIE:

- Bardzo wiotkie na pasku, zbyt delikatne, łatwo można je rozwalić.
    - W związku z ww po razie nadają się do kosza.
    - Wzory średnie, sprawiają wrażenie udziwnionych na siłę.
    - Klej do bani, rozwarstwiony, leciała sama woda, nijak to zmieszać bo tubeczka licha.

Nie polecam! Rzęsy dno, w podobnej cenie można znaleźć dużo lepszą alternatywę.

Używam tego produktu od: po razie do kosza

Chcesz pochwalić HungrY_EyeS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ladne!
  • Ladne i latwe w uzyciu sztuczne rzesy, nie ma problemu z trzymaniem sie na oku oraz z ich zdejmowaniem, sa wytrzymale takze na tusz wodoodporny polecam super jakosciowo

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezłe
  • Kupiłam rzęsy w kępkach, kiedy zalotką (a używam zalotki od wielu lat!) wyrwałam sobie rzęsy z połowy powieki, w jednym oku. Wyglądałam cudacznie, kępki posłużyły więc jako "proteza" Nigdy wcześniej nie używałam sztucznych rzęs, myślałam że nie dam rady tego przykleić i tu niespodzianka - jest to dość proste. Kępki sa fajne, wyglądają naturalnie, nikt nie zauważył różnicy, a założyłam tylko na to jedno osakalpowane oko. Są w czterech długościach, nawet te najkrótsze dla mnie trochę za długie, ale po prostu przycięłam. Klej w zestawie maleńki, trzymał dobrze. Pomalowałam wszystko tuszem i było ok. Wytrzymują cały dzień.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justek_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie polecam - jedne z lepszych rzęs tej firmy
  • Oceniam model 02.

Wyglądają przepięknie - są niesamowicie długie i gęste. Dają bardzo przyjemny, zalotny wygląd oczu. Pasek jest idealnie cieniutki, nakładają się bardzo łatwo. Są trwałe, klej jest bardzo dobry (co mnie zaskoczyło, bo zwykle do rzęs dodawane jest jakieś badziewie, które nie działa), nie odklejają się - chyba że po imprezie położymy się do łóżka, gwarantowane poranne przeszukiwanie pościeli. Bardzo łatwe do zdjęcia z oczu, dużo łatwiejsze niż z samego opakowania. Klej, mimo że w standardowym opakowaniu, nie wysycha i zostaje go wiele na kolejne aplikacje. Cena dość przystępna, zwłaszcza, że produkt nadaje się do wielokrotnego użytku.

Po kilku aplikacjach rzęsy przestają wyglądać estetycznie, trzeba być bardzo ostrożnym, aby je nie powyciągać i nie zdeformować. Są również wyraźnie na długie, duże oczyska, dla mnie zdecydowanie za długie. Ja przecięłam swoje na pół i używam jako połówek na zewnętrzny kącik.Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: jedno

Foto recenzja
Chcesz pochwalić Kyuuki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem z nich bardzo zadowolona
  • Zacznę od tego, że żadna z Was nie zaznaczyła, który model rzęs wybrała a do wyboru są aż 4! Dlatego załączam zdjęcia poglądowe i od razu mówię, że ja jak na razie miałam tylko jedną parę - model 4 (rzęsy na 1/3 długości na zewnętrznym kąciku są dodatkowo zagęszczone).

Rzęsy są owszem długie (i pod względem szerokości i długości włosia) ale czy będą wyglądać teatralnie zależy głównie od kształtu naszego oka. Same w sobie są wyjątkowo delikatne jak na znane mi modele sztucznych rzęs. Jeżeli szukacie super naturalnego efektu polecam raczej kępki w średniej i mniejszej długości

Rzęsy te są elastyczne i ładnie dopasowują się do kształtu oka ale ja i tak zawsze trochę nimi pracuję (chwytam za dwa końce i "faluję nimi", potem sprawdzam czy pasują do oka i dopiero nanoszę na nie klej (na całej długości, nadmiar zdejmuję przejeżdżając nimi po nadgarstku) dodatkowo w kącikach górnej powieki robię po kropeczce (wtedy rzęsy błyskawicznie trafiają na odpowiednie miejsce), odczekuję parę sekund by klej wstępnie przesechł i dociskam je pęsetą (palcem też się da ale jak ktoś nie ma wprawy może się przykleić do oka a potem oderwać rzęsy...)

Postępuje w ten sposób zawsze i nie ważne czy rzęsy przyklejam jako pierwsze czy najpierw wykonuję make-up trzymają się one dopóki nie postanowię ich oderwać.

Co do kleju nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy pierwszej aplikacji skuwka zaginęła gdzieś w łazience i obawiałam się, że klej będzie do wyrzucenia. Jaka była moja radość gdy tydzień później postanowiłam założyć te same rzęsy i wystarczyło wycisnąć zaschniętego "gila" by dostać się do kleju, który działał bez zarzutu! i trzeci raz półtora tygodnia później od imprezy nr 2 też wszystko było ok.

Tak więc rzęsy wystarczają spokojnie na 3 zastosowania. Podejrzewam, że gdybym delikatniej z nimi postępowała (tzn zdejmowanie pod wpływem demakijażu a nie odrywanie i delikatne ich oczyszczanie) starczyły by jeszcze na trochę ale moje były już zmaltretowane więc musiałam im podziękować za współpracę. Klej działał bez skuwki przez prawie miesiąc więc chwała mu.

Jeszcze parę uwag:
    Na imprezie nr 2 koleżanka kosmetyczka zauważyła, że są to bardzo fajne rzęsy ponieważ dopóki byłam przodem myślała, że mam jakiś hiper dobry tusz, dopiero bokiem było widać, że to sztuczne rzęsy.

Przed imprezą nr 3 (sylwester) poszłam do pracy no-make-up tylko z doklejonymi rzęsami bo czekała mnie jeszcze długa podróż pociągiem... same rozumiecie. Pan ochroniarz nie mógł się napatrzeć i nadziwić jaka to zmiana w wyglądzie zaszła, że tak ładnie wyglądam. Nie zgadł, że to sztuczne rzęsy.

Dołączam foto z sylwka przepraszam za jakość.

Używam tego produktu od: Trzykrotnie w ciągu jednego miesiąca (ok co tydzień)- jedna para model 04
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie model 04

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić baby doll za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • rzęsy same w sobie są okej. są ładne, całkiem naturalne, a długość zależy od naszej powieki , czy będą dotykać brwi, czy nie
    rzęsy jak najbardziej na tak, ale klej-nie. użyłam go tylko do zdjęć, w kontakcie z powietrzem robi się mocno niebieski, nakleiłam rzęsy, nakrętka spadła mi pod wanne-klej do wyrzucenia. zresztą nigdy nie ufam klejom dołączonym do opakowań, klej duo to jednak rewelacja.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić alleksandrak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealne na imprezy!
  • Rzęsy skusiły wyjątkowo niska ceną i zaufaniem do produktów firmy Essence. Zakupiłam i byłam bardzo, bardzo zadowolona. Nie używałam dołączonego kleju tylko innego, zakupionego w Sephorze, więc niestety nie mam opinii nt. kleju w zestawie.
    Minusów nie zauważyłam.

Plusy:
    - idealnie podkreślają makijaż imprezowy, studniówkowy itd.
    - łatwe w nałożeniu
    - można stosować 2-3 razy
    - niska cena
    - wytrzymały całą noc

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić styna_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • KATASTROFA!
  • Totalna masakra ;/

Rzęsy stanowczo za długie
    wygladają strasznie sztucznie .... bardziej nadaja sie na występy w cyrku ;D
    nie nadaja sie do uzytku codziennego ani na wieczór ... próbowałam je skrócić ale tez to smiesznie wygladało .... rzęski wylądowały w koszu ;/

Używam tego produktu od: nie używam!
    Ilość zużytych opakowań: 1 i wyrzucone !!!!

Chcesz pochwalić vanilia4121986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem bardzo zadowolona!
  • Jestem bardzo zadowolona z tych rzęs.
    Jestem kompletną nogą jeśli chodzi o wszelkie drobiazgowe czynności manualne, mimo to jednak bez problemu za pierwszym razem dałam radę je przyciąć i przykleić. Trzymały się na powiekach ponad 24h.
    Mają bardzo ładny kształt i odpowiednią długość pojedynczych rzęs - efekt jest po prostu uroczy.
    Za sprawą niskiej ceny mogłam je bez wyrzutów sumienia pomalować tuszem, a po ściągnięciu - wyrzucić do kosza.

Używam tego produktu od: użyłam raz
    Ilość zużytych opakowań: jedna para

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić llorelai za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Rzęsy mile mie zakoczyły jak na taką cenę. Są długie, nie za gęste. Klej nawet dobrze trzyma. Jednak nie na tyle żebym nie musiała pomalować ich tuszem. Wtedy moje naturalne ze sztucznymi się łączą i wtedy mam pewność, że będą się lepiej trzymały. Przez pomalowanie tuszem nadają się tylko do jednorazowego użytku. ale przy tak nisiej cenie, czyli 10,99 zl jest ok.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam dwie pary

Chcesz pochwalić iwonka4007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • znam lepsze
  • +to że są i to chyba jedyny plus

-za sztuczne
    -za długie
    -za rzadkie
    -kej do bani
    -nieładne ogólnie

kupiłam za 3€, ale wole albo dopłacić to 1€ więcej do zwykłych primarkowych rzęsideł, albo zapłacić 1,50€ za cudne primarkowe rzęsidła.

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Chcesz pochwalić Angelwings za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, tak ,tak
  • Mimo, że w pudełku wydają się być 'za długie, za duże' to w rzeczywistości dają piękny naturalny efekt długich rzęs. Ja ich nie maluję tuszem, nie muszę. Nie wyglądają karykaturalnie na moich małych oczach i króciutkich rzęsach.
    + świetny klej

Po dwóch przyklejaniach zrobiły się mało estetyczne, ale cena to wynagradza.

Używam tego produktu od: weekendu

Chcesz pochwalić CharlotteC za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZEPIĘKNE.
  • Przepiękne, wypatrzone na Wizażu trafiły do mnie przy pierwszej możliwej okazji.

+ bardzo, bardzo długie,
    + przepięknie wyglądają na oku,
    + klej dobrze trzyma, nic się nie odkleja, nie spada.

Nie obcinam ich, bo właśnie na takiej nienaturalnej długości mi zależało.
    Są to moje pierwsze rzęsy tego typu i nie miałam nawet zbyt dużych kłopotów z ich przyklejeniem, chociaż na pewno muszę dopracować swoją technikę, bo wiele dziewcząt mogłoby się przyczepić.
    Myślę, że na jakiś czas wystarczą, co mnie bardzo cieszy, bo nie opłacałoby mi się kupować nowych na każde użycie.
    Chociaż nie są w sumie drogie, więc dla takiego efektu, mogłabym się poświęcić.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: mam jedne

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Lilllyanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńka!
  • Są ogromniaste, jednak na oczach wyglądają pięknie, bardzo teatralnie. Na wieczór, sylwestra jakąkolwiek imprezę będą idealne. Przykleiłam je za pierwszym razem bez przymiarek praktycznie, rach ciach i były gotowe. Klej dołączony do rzęs jest bardzo dobry, mocny i trzyma się bardzo długo! Same plusy i z całego serca je polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 4 opakowania

Chcesz pochwalić Patalus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować, bo są niedrogie a efekt jest ciekawy.
  • Rzęsy są długie, a kiedy dobrze się je przyklei to efekt jest piorunujący Są zrobione dość porządnie, bo jedno opakowanie starcza mi na ok. 2- 3 imprezki. Z samych rzęs jestem zadowolona, zastrzeżenia mam jedynie do kleju, bo zdarza się że końcówki lekko się odklejają w trakcie imprezy, ale generalnie nie było jeszcze sytuacji żeby
    odpadł mi cały pasek rzęs.
    +są długie- efekt jest szałowy
    +są tanie
    +produkt wielokrotnego użytku
    -słaby klej
    Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 3- 4 opakowania

Chcesz pochwalić Siejusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaaaa długie
  • Jak klej to tylko z top choice, nigdy nie używam tego badziewia, które dołączają do opakowań z rzęsami

wady:
    - za długie, głupio się wygl.

zalety:
    - brak...można znaleźć zdecydowanie lepsze

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedna para

Chcesz pochwalić SheFresh2Def za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale trzeba je wychować :P
  • Rzęsy kupione spontanicznie, na Sylwestra, bez problemu przetrwały całą noc - klej jest na początku żarówiasto niebieski - super ułatwienie <3, ale ciężko go potem zmyć z oczu i za to minus. I musiałam przyciąć je, bo były dla mnie za długie. No ale za tę cenę rewelacja!

Używam tego produktu od: paru m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1, normalne

Chcesz pochwalić antonina_bielska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super rzesy za grosze
  • plusy:
    bardzo ładny efekt
    umiejętnie założone wyglądają dośc naturalnie(o ile sztuczne rzesy moga wyglądać naturalnie)
    klej dołączony do rzęs wystarcza na jakieś 5 aplikacji
    świetnie trzyma- nałozone ok 17 wytrzymują impreze i nie oderwane budzac się o 13 wciąż mam je na sobie
    łatwo się je ściąga
    Jeśli się dobrze z nimi człowiek obchodzi to są wieloktotnego użytku- uzywałam je pewnie z 20 razy i dopiero po ostatniej imprezie (nie oczyściłam ich po ściągnięciu) stwierdzam, że przydałyby się nowe.

Dla mnie bez wad. mam porównanie z rzesami Donegal(które są równie dobre) i infinity (lepsze bo latwiej się nakładają).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, użyłam wiele razy i chyba czas kupić nowe.

Chcesz pochwalić wsiowy_gupek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zabójczo długie.
  • Rzęsy są niesamowicie długie. To trzeba przyznać. Na oku wyglądały świetnie. Klej pozostawia jednak wiele do życzenia... Wogóle się nie trzyma! Najgorsze było jak posklejał sztuczne rzęsy i trochę śmiesznie to wyglądało na oku. Nie wiem czy kupię je ponownie

Używam tego produktu od: 2 dni temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MadameMadeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry zakup
  • Miałam te rzęsy na sesji, klej trzymał się cały wieczór bez problemu, teatralny efekt, ale takie były oczekwania Włoski bardzo realistyczne, tyle, że niebiańsko długie. Czasem nadają się do ponownego założenia
    Dla mnie bomba

Używam tego produktu od: mc

Chcesz pochwalić ochonueve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę wieje sztucznością
  • Plusy:
    + niska cena
    + jak już się je dobrze przyklei to trzymają się bardzo długo
    + łatwo zmyć klej po zdjęciu

Minusy:
    - zbyt długie, musiałam je przycinać, żeby nie wyglądać karykaturalnie
    - nie są wycieniowane, skoro naturalne rzęsy w wewnętrznym kąciku są krótsze niż te w zewnętrznym, to doklejane rzęsy też powinny byc tak zrobione

Chcesz pochwalić Fuzelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Miałam te rzeski kilka razy, klej jest swietny trzyma cala noc bez problemu i wysycha na przezroczysto (na poczatku jest bialo niebieski), nie ma wiekszego problemu z odklejeniem chociaz przyznaje ze nie jest to przyjemne co swiadczy tym jak mocno sie trzymaja (trzeba pamietac ze klej musi przyschnac ok 30sek zanim sie je zaaplikuje i o dokladnym nalozeniu kleju na koncowki rzes) rzeski sa dosc teatralne ale ze i moje sa dlugie to wszystko wyglada ok, polecam na imprezy - sa tanie, ladne, latwe w aplikacji, dostepne same zalety

Używam tego produktu od: 2lata
    Ilość zużytych opakowań: 5-10...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić smileofangel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Fajny efekt za śmieszną cenę
  • Mam dość długie rzęsy, ale zawsze chciałam zobaczyć, jak będę wyglądała ze sztucznymi. Paseczki Essence wypatrzyłam w Naturze za 10 zł. Po kilku próbach nałożenia udało mi się jako tako nauczyć tej trudnej sztuki, a na debiut wybrałam sylwestrową noc Rzęsy wytrzymały calutką noc (przyklejałam je na powieki pomalowane odrobiną matowego cienia, bez bazy). Przykleiły się bez problemu. Na to dopiero zrobiłam normalny makijaż.Jedyne, co mi się w nich nie spodobało, to ich długość - dały bardzo wyrazisty, nieco teatralny efekt. Na Sylwestra ok, ale na normalną imprezę chyba za bardzo je widać. Trudno skrócić włoski za pomocą nożyczek, bo rzęsy są bardzo gęste. Łatwo je usunąć - wystarczy delikatnie pociągnąć, klej jest nieco ciągnący i nie podrażnił powieki (noszę też soczewki), rzęski odchodzą od skóry (zdejmowałam je tuż po powrocie z imprezy ).Ogólnie są godne polecenia, jeśli komuś nie przeszkadza efekt oczu jak u lalki
    Dodam jeszcze, że chyba są to te same, co na zdjęciu, ale opakowanie jest ciut inne.Używam tego produktu od: Kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nais za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzęsy cud, klej kicha...
  • Miałam doświadczenie z rzęsami w kępkach. używam sporadycznie, bo nie mam moim rzęsom nic do zarzucenia (bywało, że był bardziej wywinięte i dłuższe niż te kępki sztuczne...).
    ale jak to kobieta miałam ochotę zaczaleć przykleiłam raz i to niezbyt dokładnie (moje oko jest krótsze, musze je przyciąć a wtedy mi się nie chciało) ale już dało się zauważyć, że klej jest kiepskiej jakości. od razu się odklejał niezaleznie czy było go dużo czy mało...
    ale myślę o przecieciu ich na pol i uzywaniu tylko do zew. kącików, może wtedy lepiej będzie się trzymać

Używam tego produktu od: 2 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ashira za czytelną i pomocną recenzję?