Essence, Sztuczne rzęsy

Powiększ Essence, Sztuczne rzęsy

Zgłaszająca osoba: iszsza

Sztuczne rzęsy firmy Essence. W zabawnym pudełeczku kryje się poręczna tubka kleju i komplet sztucznych rzęs.

Cena: 3,49GBP

• jestem zadowolona
  • Nigdy wcześniej nie używałam sztucznych rzęs, ale efekt na innych dziewczynach tak bardzo mi się podobał, że musiałam je kupić. Przeleżały w szafce pół roku i czekały na odpowiedni moment. Użyłam ich na imprezę ślubną.

+ Cena, nie rujnuje budżetu
    + Dobra dostępność m.in w drogerii Natura, Hebe, SuperPharm
    + Bardzo dobry klej. Bałam się, że klej zawiedzie ale nic z tych rzeczy. Podliczyłam, że miałam te rzęsy na sobie 16h i absolutnie nic się nie odkleiło, wszystko trzymało się na miejscu
    + Efekt wow. Mam duże oczy, nic nie musiałam podcinać bo rzęsy mają dla mnie idealny wymiar. Spojrzenie nabrało wyrazistości, głębi. Po prostu cud, miód i orzeszki.
    + Łatwa aplikacja. Mimo bycia nowicjuszką założenie rzęs zajęło mi ok minuty.
    + Solidne wykonanie. Widać, że można ich użyć ponownie jeśli będziemy obchodzić się z nimi w delikatny sposób.

Wady? Dla mnie żadnych. Na pewno użyję ponownie, dla mnie jest not nowy, konieczny gadżet na większe wyjścia.

Używam tego produktu od: Jednorazowa aplikacja (16h)

Chcesz pochwalić sparrow_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Ze sztucznymi rzęsami to u mnie krótka historia. Jakiś bal karnawałowy... przebranie, temat przewodni "Kabaret", Liza Minnelli... czyli bez dwóch zdań, ze względu na to, że moje osobiste rzęsy odbiegają od wizerunku kabaretowego, także jedynie zakup sztucznych mógł uratować moją kreację. Zakupiłam Essense.

Powiem tak, efekt porządany, ale niestety wytrzymał tylko do połowy imprezy i czar prysł zaraz po północy.
    Niestety klej nie wytrzymał i zaczęły mi te rzęsy dydnać. Musiałam się ich pozbyć.

Podsumowując efekt osiągnięty, ale krótkotrwały.

Używam tego produktu od: użyłam raz prawie rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kossok za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione
  • Uwielbiam sztuczne rzęsy, są moim nieodłącznym atrybutem już od czterech lat.
    Rzęsy marki Essence to, moim zdaniem, jedne z lepszych w tym przedziale cenowym.
    *Przede wszystkim solidne wykonanie - można używać ich wielokrotnie; jeśli tylko odpowiednio o nie zadbamy, mogą posłużyć nam na dłużej.
    *Po drugie: klej. Nie za gęsty, nie za rzadki; po aplikacji lekko niebieski, potem zaś staje się niewidoczny. No i przede wszystkim trzyma. I to porządnie. Mam do niego zaufanie - nic nigdy mi się nie odlepiło.
    *Co do samych rzęs - krótka porada dla tych, którzy sobie nie radzą:
    z tyłu opakowania z reguły jest wyraźnie napisane, że jeśli rzęsy są ZA DŁUGIE w stosunku do rozmiarów naszej powieki, to należy je ostrożnie przyciąć i dostosować;
    na tym kończy się cała filozofia. Zamiast marudzić, że za długie, bierzemy nożyczki w łapę (najlepiej takie małe, do paznokci) i wyrównujemy.
    /Nie ma co szukać dziury w tyłku - ona już tam jest./
    Potem to już z górki:
    nakładamy klej na nasadę paska, czekamy 30sek., następnie przykładamy pasek rzęs do powieki tuż nad naszymi naturalnymi włoskami. Najwygodniej będzie przykleić rzęsy ich środkową częścią, a następnie ostrożnie docisnąć brzegi.
    Tyle.
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: duuużo....

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Morfinistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duże rozczarowanie
  • Pamiętam jak szukałam jakiś rzęs, które dadzą spektakularny efekt.

Wybór padł na Essence, wizualnie ciekawie się prezentowały, świetne opakowanie no i firma Essence jedna z moich ulubionych, cena także przystepna biorę.

Już w domu po otwarciu i przymierzeniu rzęs wiedziaąłm, że się to źle skończy, rzęsy sa zdecydowanie za długie, nikt chyba nie ma aż tak szerokich oczu, musiałam je przyciąć, już nie wyglądały tak pięknie, klej masakra w ogóle nie trzyma, koniec był taki , że rzęsy wylądowały koszu, nigdy więcej, więcej nie kupie..

Używam tego produktu od: Dawno temu je kupiłam

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Rzęsy jak rzęsy, strasznie długi pasek (kto ma takie oczy?). Klej niestety wyjątkowo do niczego, za co odejmuję gwiazdki. Mogą nadawać się do kolejnego użytku po zdjęciu i umyciu. Generalnie na oku nie prezentują się najgorzej, mają jednak tendencję do odklejania się.

Używam tego produktu od: dawno temu używałam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amariae za czytelną i pomocną recenzję?
  • byleco
  • Jestem na NIE:

- Bardzo wiotkie na pasku, zbyt delikatne, łatwo można je rozwalić.
    - W związku z ww po razie nadają się do kosza.
    - Wzory średnie, sprawiają wrażenie udziwnionych na siłę.
    - Klej do bani, rozwarstwiony, leciała sama woda, nijak to zmieszać bo tubeczka licha.

Nie polecam! Rzęsy dno, w podobnej cenie można znaleźć dużo lepszą alternatywę.

Używam tego produktu od: po razie do kosza

Chcesz pochwalić HungrY_EyeS za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ladne!
  • Ladne i latwe w uzyciu sztuczne rzesy, nie ma problemu z trzymaniem sie na oku oraz z ich zdejmowaniem, sa wytrzymale takze na tusz wodoodporny polecam super jakosciowo

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić anka0931 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezłe
  • Kupiłam rzęsy w kępkach, kiedy zalotką (a używam zalotki od wielu lat!) wyrwałam sobie rzęsy z połowy powieki, w jednym oku. Wyglądałam cudacznie, kępki posłużyły więc jako "proteza" Nigdy wcześniej nie używałam sztucznych rzęs, myślałam że nie dam rady tego przykleić i tu niespodzianka - jest to dość proste. Kępki sa fajne, wyglądają naturalnie, nikt nie zauważył różnicy, a założyłam tylko na to jedno osakalpowane oko. Są w czterech długościach, nawet te najkrótsze dla mnie trochę za długie, ale po prostu przycięłam. Klej w zestawie maleńki, trzymał dobrze. Pomalowałam wszystko tuszem i było ok. Wytrzymują cały dzień.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justek_79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie polecam - jedne z lepszych rzęs tej firmy
  • Oceniam model 02.

Wyglądają przepięknie - są niesamowicie długie i gęste. Dają bardzo przyjemny, zalotny wygląd oczu. Pasek jest idealnie cieniutki, nakładają się bardzo łatwo. Są trwałe, klej jest bardzo dobry (co mnie zaskoczyło, bo zwykle do rzęs dodawane jest jakieś badziewie, które nie działa), nie odklejają się - chyba że po imprezie położymy się do łóżka, gwarantowane poranne przeszukiwanie pościeli. Bardzo łatwe do zdjęcia z oczu, dużo łatwiejsze niż z samego opakowania. Klej, mimo że w standardowym opakowaniu, nie wysycha i zostaje go wiele na kolejne aplikacje. Cena dość przystępna, zwłaszcza, że produkt nadaje się do wielokrotnego użytku.

Po kilku aplikacjach rzęsy przestają wyglądać estetycznie, trzeba być bardzo ostrożnym, aby je nie powyciągać i nie zdeformować. Są również wyraźnie na długie, duże oczyska, dla mnie zdecydowanie za długie. Ja przecięłam swoje na pół i używam jako połówek na zewnętrzny kącik.Używam tego produktu od: niedawnaIlość zużytych opakowań: jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Kyuuki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem z nich bardzo zadowolona
  • Zacznę od tego, że żadna z Was nie zaznaczyła, który model rzęs wybrała a do wyboru są aż 4! Dlatego załączam zdjęcia poglądowe i od razu mówię, że ja jak na razie miałam tylko jedną parę - model 4 (rzęsy na 1/3 długości na zewnętrznym kąciku są dodatkowo zagęszczone).

Rzęsy są owszem długie (i pod względem szerokości i długości włosia) ale czy będą wyglądać teatralnie zależy głównie od kształtu naszego oka. Same w sobie są wyjątkowo delikatne jak na znane mi modele sztucznych rzęs. Jeżeli szukacie super naturalnego efektu polecam raczej kępki w średniej i mniejszej długości

Rzęsy te są elastyczne i ładnie dopasowują się do kształtu oka ale ja i tak zawsze trochę nimi pracuję (chwytam za dwa końce i "faluję nimi", potem sprawdzam czy pasują do oka i dopiero nanoszę na nie klej (na całej długości, nadmiar zdejmuję przejeżdżając nimi po nadgarstku) dodatkowo w kącikach górnej powieki robię po kropeczce (wtedy rzęsy błyskawicznie trafiają na odpowiednie miejsce), odczekuję parę sekund by klej wstępnie przesechł i dociskam je pęsetą (palcem też się da ale jak ktoś nie ma wprawy może się przykleić do oka a potem oderwać rzęsy...)

Postępuje w ten sposób zawsze i nie ważne czy rzęsy przyklejam jako pierwsze czy najpierw wykonuję make-up trzymają się one dopóki nie postanowię ich oderwać.

Co do kleju nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy pierwszej aplikacji skuwka zaginęła gdzieś w łazience i obawiałam się, że klej będzie do wyrzucenia. Jaka była moja radość gdy tydzień później postanowiłam założyć te same rzęsy i wystarczyło wycisnąć zaschniętego "gila" by dostać się do kleju, który działał bez zarzutu! i trzeci raz półtora tygodnia później od imprezy nr 2 też wszystko było ok.

Tak więc rzęsy wystarczają spokojnie na 3 zastosowania. Podejrzewam, że gdybym delikatniej z nimi postępowała (tzn zdejmowanie pod wpływem demakijażu a nie odrywanie i delikatne ich oczyszczanie) starczyły by jeszcze na trochę ale moje były już zmaltretowane więc musiałam im podziękować za współpracę. Klej działał bez skuwki przez prawie miesiąc więc chwała mu.

Jeszcze parę uwag:
    Na imprezie nr 2 koleżanka kosmetyczka zauważyła, że są to bardzo fajne rzęsy ponieważ dopóki byłam przodem myślała, że mam jakiś hiper dobry tusz, dopiero bokiem było widać, że to sztuczne rzęsy.

Przed imprezą nr 3 (sylwester) poszłam do pracy no-make-up tylko z doklejonymi rzęsami bo czekała mnie jeszcze długa podróż pociągiem... same rozumiecie. Pan ochroniarz nie mógł się napatrzeć i nadziwić jaka to zmiana w wyglądzie zaszła, że tak ładnie wyglądam. Nie zgadł, że to sztuczne rzęsy.

Dołączam foto z sylwka przepraszam za jakość.

Używam tego produktu od: Trzykrotnie w ciągu jednego miesiąca (ok co tydzień)- jedna para model 04
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie model 04

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić baby doll za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij