Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Powiększ Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Zgłaszająca osoba: sharoon

Według zapewnień producenta preparat intensywnie pielęgnuje i upiększa skórę. Po nałożeniu kosmetyku cera staje się idealnie gładka i promienna. Połączenie pięciu silikonowych polimerów sprawia, że kosmetyk jest wyjątkowo łatwy w nakładaniu i przyjemny w noszeniu. Dziewięć wyselekcjonowanych przez Diora składników odmładzających, wyciąg z ziaren longozy i powstała na bazie kultur drożdży Centuline stymulują aktywność komórek i pomagają skórze zachować młodość. Zawiera filtr SPF 15.

/bw/

• Odpowiada mi pod kazdym wzgledem
  • Jestem juz po czterdziestce i zaczelo zalezec mi na podkladzie ktory bedzie tez pielegnowal moja twarz po dlugich poszukiwaniach trafilam na Diora i jestem bardzo zadowolona mam numer 032 stosuje go na krem nawilzajacy Lancom Visionnaire utrzymuje sie caly dzien po okolo 6 godzinach uzywam bibulki matujacej kupilam juz nastepna buteleczke jakis czas mysle bedzie moim jedynym opakowanie sliczne na jeden raz dwie pompki starczaja na twarz nakladam palcami wykanczam pryzmami z Guerlain .

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze 30 ml w uzyciu

Chcesz pochwalić Rut3021 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale drogi.
  • Jak przyniosłam go do domu i użyłam pierwszy raz, to omal nie dostałam zawału. Kupiłam kolor 032, bo tak mi doradziła pani w Marionnaudzie. Pomalowałam się i zobaczyłam, że ma pomarańczowy odcień. Kilka razy jeszcze użyłam go wraz z innym, jaśniejszym podkładem i odłożyłam. I tak leżał od zimy aż do wakacji. Opaliłam się dość konkretnie i wszystkie moje podkłady były za jasne, więc sięgnęłam po Diora i tu... Rewelacja. Kolor jakby mniej rudy, no po prostu same ochy i achy.
    Plusy:
    +trwały,
    +wydajny,
    +rozświetla,
    +nie zapycha,
    +buzia gładka,
    +nie wysusza, wręcz nawilża.
    Minusy:
    -bardzo wysoka cena, bardzo...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ukochany!
  • Podkład jest bogato napigmentowany za co go uwielbiam.Bardzo dobrze kryje ale nie ma ciężkiej konsystencji-idealny kompromis.Mam najjaśniejszy odcień,jest to prawdziwy zimowy bladzioch ale nie jest płaski, po nim cera jest promienna, świeża.Używam różnych kremów,na żadnym się nie wałkował.Po połowie dnia już nie jest matowy na mojej tłustej strefie T ale załatwiam to bibułkami matującymi.Nie ciemnieje po nałożeniu,wspaniale się rozprowadza,opakowanie jest piękne i jego używanie to sama przyjemność.Tylko ta cena..

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić MojeDolceVita za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą kwotę powinien robić wiecej
  • koleżanka nachwalila mi to cudo pod niebiosy i chcac nie chcac musialam wyprobowac., naklada sie bardzo przyjemnie i ladnie pachnie, fajna buteleczka i to by bylo na tyle tych zalet. jak dla mnie po prostu marny i szkoda kasy na ten "luksus". ewentualnie, jesli kogos bardzo korci niech sobie sprawi i wmawia, ze dziala cuda. u mnie zadnych codow nie bylo widac i praktycznie po 2 godzinach w ogole nie bylo go widac. pierwszy raz probowalam go w czasie ciazy ale wiadomo, cera wtedy promienieje i nie ma sie czego czepic. uzywalam i w sumie zaszkodzic mi nie zaszkodzil ale bez niego tez nie bylo zle. po ciazy bylo podpejcie numer dwa i tu oooooo jakieeee rozczarowanie: splywa albo sie wyciera-trudno okreslic, nie kryje, nie upieksza nie wygladza hmmmm czy on w ogole cos robi? nie u mnie :/ mam cere mieszana tlusta i do takiej nie nadaje sie wcale

Chcesz pochwalić kRoPkA 81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Panie Krystianie nie popisał się Pan tym razem...
  • Ostatnio testuję wszystko w kontekście make-up zarówno nowości jak również tego co jest już dostępne od dawna a czego nie wypróbowałam dotychczas

Nie kupiłabym rzecz jasna tego konkretnego podkładu w jego regularnej cenie, która jest oszałamiająca jak na cenę podkładu!
    Jednak kupiłam od znajomej tester (20ml) w bardzo rozsądnej cenie

Posiadam najjaśniejszy odcień (nr 010 bez nazwy
    Pomimo pozytywnych opinii jakimi cieszy się ten podkład pomimo tego, że względnie lubię podkłady marki Dior ten konkretny absolutnie nie przypadł mi do gustu - wygląd mojej skóry po aplikacji tego podkładu nie wprawia mnie w zachwyt, wręcz przeciwnie:-(

Jest to podkład, który jedne partie przesusza inne zaś brzydko świecą się i bezwarunkowo wymagają wykończenia pudrem.
    Po kilku dniach jego stosowania skóra na czole (a jest mieszana w tym miejscu) przesuszyła się do tego stopnia, że nakładany podkład roluje się, a na powierzchni skóry powstają nieestetyczne grudki. Moje czoło wygąda na zmęczone, przesuszone i łuszczące się. Natomiast skóra na policzkach nieestycznie świeci się bezpośrednio po apikacji podkładu. Wygląd mojej skóry po nałożeniu make-up wygląda znacznie gorzej niż moja skóra w wersji saute.
    Nie rozświetla buzi, nie nadaje jej zdrowego, lekkiego wyrazu, tym bardziej nie nawilża. Strasznie wysusza i ściąga skórę (a nie jest ona z natury wrażliwa czy sucha!).
    Jedyny plus za konsystencję, która jest dosyć płynna i łatwo rozprowadza się na skórze jednak przy takiej ilości uwag i minusów wydaje się być to szalenie nieistotne!

Podkład ten wzbudził we mnie podobne wrażenia co DW Estee Lauder, który również jest powszechnie uznawany za hit...ja natomiast dla odmiany przykleiłam mu etykietkę podkładu, który na pewno nigdy ponownie nie zagościu na mojej pułce...!
    Zastanawiam się czy jest to spowodowane tym, że oba w/w podkłady skierowane są raczej do Pań z tzw. "dojrzałą skórą" (ja takowej nie posiadam) w związku z czym za bardzo obciążają moją skórę, przesuszają i kompletnie nie nadają się do stosunkowo młodej, bezproblemowej skóry i z uwagi na ten fakt wzbudzają we mnie taką niechęć....
    Z drugiej zaś storny myślę, że to bzdura gdyż żaden z powyższych podkładów, nie ma w składzie żadnego szczególnego produktu, który mógłby do tego stopnia determinować moje niezadowolenie oraz działanie i dawać pozytywne efekty tylko i wyłącznie skórze "dojrzałej"...

Reasumując podkład ten definiuję jako absolutną porażkę, a biorąc pod uwagę jego wysoką cenę uważam, że jest on niefortunnym aczkolwiek niewybaczalnym wybrykiem Pana Krystiana...:P

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 20ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarrrrrr
  • Do perfumerii poszłam po swój ulubiony podkład guerlaina. Zostałam namówiona na Diora i bardzo żałuję tego zakupu. Cena- 390 zł -za 30 ml czegoś co wysusza mi twarz zbiera sie w zmarszczkach mimicznych,podkreśla pory, ciemnieje w ciągu dnia! mam cerę suchą, wymagającą,- jestem przed 40-stką.

Chcesz pochwalić karo101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 317 raz(y)
  • Przegrywa z innymi
  • Kupiłam go jesienią mając na uwadze zbliżające się Święta, karnawał itd., z racji moich wybujałych oczekiwań co do makijażu, który ma poprawić mój wygląd.

Wracam do Diora po dłuższym czasie poszukiwań podkładu idealnego, ale wygląda na to, że moje poszukiwania trwają nadal.

Zacznę od początku- podkład znajduje się w pięknej buteleczce (jest cudowna, zdjęcia tego nie oddają, jego uroda przyciąga jak magnes) z wygodną pompką. Konsystencja jest idealnie płynna, ale nie za bardzo rzadka, ot po prosu aby było jak najwygodniej rozprowadzić kosmetyk. Zapach delikatny, ulotny, żadnego alkoholu, żadnej nachalności.

Kolor- dla mnie ideał 020 beż, ale z tych jaśniejszych. Po 6- ciu godzinach leciutko ciemnieje. Podkład jest trwały, na mojej twarzy ten makijaż wytrzymuje cały dzień. Mam cerę normalną ze skłonnością do świecącego odznaczania się strefy T po kilku godzinach, bibułki matujące są wtedy niezbędne. Bibułki nie naruszają struktury fluidu na twarzy.

Podkład ten stosuję bez żadnej bazy (dokupię w styczniu, na razie wykosztowałam się na ten wątpliwy cud kosmetyczny), ale trzyma sie ładnie.

Co mi się w nim nie podoba- cena, ale to bez większego problemu przeżyję, ponieważ już tego podkładu po prostu nie kupię.

Dlaczego nie kupię- nie jest to produkt luksusowy, chyba tylko ta jego... cena. Nie odczułam działania rzekomego serum zawartego podobno w tym oto produkcie. Liczyłam na nawilżenie, wzmocnienie efektu zdrowej cery, jakąś powalającą różnicę między twarzą w tym make- upie a tą bez niego. I otóż nic. Nic wielkiego nie zauważyłam. Warto też pomyśleć KTÓRE serum jest rzekomo składnikiem tego cudu technologii dla urody.

Plusy wymieniłam na początku, ale dodam do nich jeszcze jeden- otóż podkład ten nie osadza się na brwiach, na granicy czoła i włosów, efekty są czyste i nieskazitelne. Porównam tutaj może do DW E. Lauder osadzającego się chętnie na brwiach i czymkolwiek, Dior tego nie robi.

Reasumując- bliżej mu do Forever i Nude, które wg mnie są słabe, niż do czegoś bogatszego. Dla mnie to po prostu jeden z bardzo średnich fluidów, ale w zbyt wysokiej cenie. Znowu odwołam się do porówniania- np. La Prairie Cellular make- up jest o wiele lepszy, bo daje efekt naprawdę wypoczętej buzi, Dior z nim przegrywa- to zaledwie fluid.

Używam tego produktu od: około 16 listopada 2012

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 212 raz(y)
  • Dior się popisał
  • Zachęcona zachwytami na temat tego podkładu w polskiej blogosferze podreptałam do perfumerii wziąć próbkę. Po krótszej deliberacji w wyborze koloru, okazało się, ze 021 jest dla mnie idealny. Zostałam zaopatrzona w pokaźną próbkę i rozpoczęłam testy w domu.
    Na moje nieszczęście - ze względu na cenę z kosmosu - podkład bardzo przypadł do gustu mojej cerze.
    Jest to podkład i serum w jednym dla cery dojrzałej, wiec bałam się, że będzie za ciężki i temu tam podobne. Nic z tych rzeczy. Idealnie się go nakłada pędzlem typu flat top nie robiąc sobie maski. Dodatkowo serum ma wygładzające właściwości, dzięki czemu twarz wydaje się jakaś ładniejsza "ubrana" w ten podkład.
    Nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia, przynajmniej mnie.
    Nadaje się idealnie do cery mieszanej. Dosyć dobrze tuszuje drobne niespodzianki i przebarwienia.
    Ładnie pachnie.
    Nie powoduje nadmiernego świecenia się w strefie T, ani też nadmiaru sebum.
    Generalnie wart polecenia, gdyby ... no właśnie - gdyby nie ta koszmarna cena. Bez przesady, podkład cud, miód i orzeszki, ale tyle na pewno nie jest wart. Zresztą moim zdaniem tyle to żaden podkład nie jest wart, choćby nie wiem, jak rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie próbek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • cieszę się, że na niego trafiłam )
  • Uwielbiam ten podkład, choć po raz 1. kupiłam go gdy mialam 25 l. Nie jest ciężki, delikatnie rozświetla choć nie przepadam za drobinkami w podkładach. Krycie średnie, za to wytrzymuje prawie cały dzień, nie powoduje tez błyszczenia. Ze względu na poziom krycia, nie nadaje się do skóry zniszczonej, z przebarwieniami itp. Ale tak jak przy innych podkladach, nie zdziałamy cudu jeśli nie zadbamy o skórę. Opakowanie wygodne, zapach przyjemny, konsystencja, wydajność b. dobra. Używam odcienia 020, może jeszcze wypróbuję trochę ciemniejszy.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Chcesz pochwalić 1311aneta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny
  • Absolutny numer jeden! Podklad, ktory znakomicie upieksza i jednoczesnie pielegnuje. Jest piekielnie drogi, ale wart tej ceny.
    Mam zadbana cere i nie mam wiekszych niedoskonalosci, ktore musialabym ukryc, poza naczynkami. Ten podklad doskonale sobie z nimi radzi. Wykonczenie jest lekko rozswietlone, ale nie blyszczace. Ja mam cere mieszana. Nie wiem jak by sobie poradzil na cerze tlustej.
    Konsystencja podkladu jest kremowa, aksamitna.
    Minusow, poza cena, nie widze.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić saimiri za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij