Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Powiększ Christian Dior, Capture Totale, Fond de Teint Serum Eclat Haute Definition

Zgłaszająca osoba: sharoon

Według zapewnień producenta preparat intensywnie pielęgnuje i upiększa skórę. Po nałożeniu kosmetyku cera staje się idealnie gładka i promienna. Połączenie pięciu silikonowych polimerów sprawia, że kosmetyk jest wyjątkowo łatwy w nakładaniu i przyjemny w noszeniu. Dziewięć wyselekcjonowanych przez Diora składników odmładzających, wyciąg z ziaren longozy i powstała na bazie kultur drożdży Centuline stymulują aktywność komórek i pomagają skórze zachować młodość. Zawiera filtr SPF 15.

/bw/

• Świetny, ale drogi.
  • Jak przyniosłam go do domu i użyłam pierwszy raz, to omal nie dostałam zawału. Kupiłam kolor 032, bo tak mi doradziła pani w Marionnaudzie. Pomalowałam się i zobaczyłam, że ma pomarańczowy odcień. Kilka razy jeszcze użyłam go wraz z innym, jaśniejszym podkładem i odłożyłam. I tak leżał od zimy aż do wakacji. Opaliłam się dość konkretnie i wszystkie moje podkłady były za jasne, więc sięgnęłam po Diora i tu... Rewelacja. Kolor jakby mniej rudy, no po prostu same ochy i achy.
    Plusy:
    +trwały,
    +wydajny,
    +rozświetla,
    +nie zapycha,
    +buzia gładka,
    +nie wysusza, wręcz nawilża.
    Minusy:
    -bardzo wysoka cena, bardzo...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić justek17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ukochany!
  • Podkład jest bogato napigmentowany za co go uwielbiam.Bardzo dobrze kryje ale nie ma ciężkiej konsystencji-idealny kompromis.Mam najjaśniejszy odcień,jest to prawdziwy zimowy bladzioch ale nie jest płaski, po nim cera jest promienna, świeża.Używam różnych kremów,na żadnym się nie wałkował.Po połowie dnia już nie jest matowy na mojej tłustej strefie T ale załatwiam to bibułkami matującymi.Nie ciemnieje po nałożeniu,wspaniale się rozprowadza,opakowanie jest piękne i jego używanie to sama przyjemność.Tylko ta cena..

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić MojeDolceVita za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą kwotę powinien robić wiecej
  • koleżanka nachwalila mi to cudo pod niebiosy i chcac nie chcac musialam wyprobowac., naklada sie bardzo przyjemnie i ladnie pachnie, fajna buteleczka i to by bylo na tyle tych zalet. jak dla mnie po prostu marny i szkoda kasy na ten "luksus". ewentualnie, jesli kogos bardzo korci niech sobie sprawi i wmawia, ze dziala cuda. u mnie zadnych codow nie bylo widac i praktycznie po 2 godzinach w ogole nie bylo go widac. pierwszy raz probowalam go w czasie ciazy ale wiadomo, cera wtedy promienieje i nie ma sie czego czepic. uzywalam i w sumie zaszkodzic mi nie zaszkodzil ale bez niego tez nie bylo zle. po ciazy bylo podpejcie numer dwa i tu oooooo jakieeee rozczarowanie: splywa albo sie wyciera-trudno okreslic, nie kryje, nie upieksza nie wygladza hmmmm czy on w ogole cos robi? nie u mnie :/ mam cere mieszana tlusta i do takiej nie nadaje sie wcale

Chcesz pochwalić kRoPkA 81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Panie Krystianie nie popisał się Pan tym razem...
  • Ostatnio testuję wszystko w kontekście make-up zarówno nowości jak również tego co jest już dostępne od dawna a czego nie wypróbowałam dotychczas

Nie kupiłabym rzecz jasna tego konkretnego podkładu w jego regularnej cenie, która jest oszałamiająca jak na cenę podkładu!
    Jednak kupiłam od znajomej tester (20ml) w bardzo rozsądnej cenie

Posiadam najjaśniejszy odcień (nr 010 bez nazwy
    Pomimo pozytywnych opinii jakimi cieszy się ten podkład pomimo tego, że względnie lubię podkłady marki Dior ten konkretny absolutnie nie przypadł mi do gustu - wygląd mojej skóry po aplikacji tego podkładu nie wprawia mnie w zachwyt, wręcz przeciwnie:-(

Jest to podkład, który jedne partie przesusza inne zaś brzydko świecą się i bezwarunkowo wymagają wykończenia pudrem.
    Po kilku dniach jego stosowania skóra na czole (a jest mieszana w tym miejscu) przesuszyła się do tego stopnia, że nakładany podkład roluje się, a na powierzchni skóry powstają nieestetyczne grudki. Moje czoło wygąda na zmęczone, przesuszone i łuszczące się. Natomiast skóra na policzkach nieestycznie świeci się bezpośrednio po apikacji podkładu. Wygląd mojej skóry po nałożeniu make-up wygląda znacznie gorzej niż moja skóra w wersji saute.
    Nie rozświetla buzi, nie nadaje jej zdrowego, lekkiego wyrazu, tym bardziej nie nawilża. Strasznie wysusza i ściąga skórę (a nie jest ona z natury wrażliwa czy sucha!).
    Jedyny plus za konsystencję, która jest dosyć płynna i łatwo rozprowadza się na skórze jednak przy takiej ilości uwag i minusów wydaje się być to szalenie nieistotne!

Podkład ten wzbudził we mnie podobne wrażenia co DW Estee Lauder, który również jest powszechnie uznawany za hit...ja natomiast dla odmiany przykleiłam mu etykietkę podkładu, który na pewno nigdy ponownie nie zagościu na mojej pułce...!
    Zastanawiam się czy jest to spowodowane tym, że oba w/w podkłady skierowane są raczej do Pań z tzw. "dojrzałą skórą" (ja takowej nie posiadam) w związku z czym za bardzo obciążają moją skórę, przesuszają i kompletnie nie nadają się do stosunkowo młodej, bezproblemowej skóry i z uwagi na ten fakt wzbudzają we mnie taką niechęć....
    Z drugiej zaś storny myślę, że to bzdura gdyż żaden z powyższych podkładów, nie ma w składzie żadnego szczególnego produktu, który mógłby do tego stopnia determinować moje niezadowolenie oraz działanie i dawać pozytywne efekty tylko i wyłącznie skórze "dojrzałej"...

Reasumując podkład ten definiuję jako absolutną porażkę, a biorąc pod uwagę jego wysoką cenę uważam, że jest on niefortunnym aczkolwiek niewybaczalnym wybrykiem Pana Krystiana...:P

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 20ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarrrrrr
  • Do perfumerii poszłam po swój ulubiony podkład guerlaina. Zostałam namówiona na Diora i bardzo żałuję tego zakupu. Cena- 390 zł -za 30 ml czegoś co wysusza mi twarz zbiera sie w zmarszczkach mimicznych,podkreśla pory, ciemnieje w ciągu dnia! mam cerę suchą, wymagającą,- jestem przed 40-stką.

Chcesz pochwalić karo101 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Przegrywa z innymi
  • Kupiłam go jesienią mając na uwadze zbliżające się Święta, karnawał itd., z racji moich wybujałych oczekiwań co do makijażu, który ma poprawić mój wygląd.

Wracam do Diora po dłuższym czasie poszukiwań podkładu idealnego, ale wygląda na to, że moje poszukiwania trwają nadal.

Zacznę od początku- podkład znajduje się w pięknej buteleczce (jest cudowna, zdjęcia tego nie oddają, jego uroda przyciąga jak magnes) z wygodną pompką. Konsystencja jest idealnie płynna, ale nie za bardzo rzadka, ot po prosu aby było jak najwygodniej rozprowadzić kosmetyk. Zapach delikatny, ulotny, żadnego alkoholu, żadnej nachalności.

Kolor- dla mnie ideał 020 beż, ale z tych jaśniejszych. Po 6- ciu godzinach leciutko ciemnieje. Podkład jest trwały, na mojej twarzy ten makijaż wytrzymuje cały dzień. Mam cerę normalną ze skłonnością do świecącego odznaczania się strefy T po kilku godzinach, bibułki matujące są wtedy niezbędne. Bibułki nie naruszają struktury fluidu na twarzy.

Podkład ten stosuję bez żadnej bazy (dokupię w styczniu, na razie wykosztowałam się na ten wątpliwy cud kosmetyczny), ale trzyma sie ładnie.

Co mi się w nim nie podoba- cena, ale to bez większego problemu przeżyję, ponieważ już tego podkładu po prostu nie kupię.

Dlaczego nie kupię- nie jest to produkt luksusowy, chyba tylko ta jego... cena. Nie odczułam działania rzekomego serum zawartego podobno w tym oto produkcie. Liczyłam na nawilżenie, wzmocnienie efektu zdrowej cery, jakąś powalającą różnicę między twarzą w tym make- upie a tą bez niego. I otóż nic. Nic wielkiego nie zauważyłam. Warto też pomyśleć KTÓRE serum jest rzekomo składnikiem tego cudu technologii dla urody.

Plusy wymieniłam na początku, ale dodam do nich jeszcze jeden- otóż podkład ten nie osadza się na brwiach, na granicy czoła i włosów, efekty są czyste i nieskazitelne. Porównam tutaj może do DW E. Lauder osadzającego się chętnie na brwiach i czymkolwiek, Dior tego nie robi.

Reasumując- bliżej mu do Forever i Nude, które wg mnie są słabe, niż do czegoś bogatszego. Dla mnie to po prostu jeden z bardzo średnich fluidów, ale w zbyt wysokiej cenie. Znowu odwołam się do porówniania- np. La Prairie Cellular make- up jest o wiele lepszy, bo daje efekt naprawdę wypoczętej buzi, Dior z nim przegrywa- to zaledwie fluid.

Używam tego produktu od: około 16 listopada 2012

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 191 raz(y)
  • Dior się popisał
  • Zachęcona zachwytami na temat tego podkładu w polskiej blogosferze podreptałam do perfumerii wziąć próbkę. Po krótszej deliberacji w wyborze koloru, okazało się, ze 021 jest dla mnie idealny. Zostałam zaopatrzona w pokaźną próbkę i rozpoczęłam testy w domu.
    Na moje nieszczęście - ze względu na cenę z kosmosu - podkład bardzo przypadł do gustu mojej cerze.
    Jest to podkład i serum w jednym dla cery dojrzałej, wiec bałam się, że będzie za ciężki i temu tam podobne. Nic z tych rzeczy. Idealnie się go nakłada pędzlem typu flat top nie robiąc sobie maski. Dodatkowo serum ma wygładzające właściwości, dzięki czemu twarz wydaje się jakaś ładniejsza "ubrana" w ten podkład.
    Nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia, przynajmniej mnie.
    Nadaje się idealnie do cery mieszanej. Dosyć dobrze tuszuje drobne niespodzianki i przebarwienia.
    Ładnie pachnie.
    Nie powoduje nadmiernego świecenia się w strefie T, ani też nadmiaru sebum.
    Generalnie wart polecenia, gdyby ... no właśnie - gdyby nie ta koszmarna cena. Bez przesady, podkład cud, miód i orzeszki, ale tyle na pewno nie jest wart. Zresztą moim zdaniem tyle to żaden podkład nie jest wart, choćby nie wiem, jak rewelacyjny.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie próbek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • cieszę się, że na niego trafiłam )
  • Uwielbiam ten podkład, choć po raz 1. kupiłam go gdy mialam 25 l. Nie jest ciężki, delikatnie rozświetla choć nie przepadam za drobinkami w podkładach. Krycie średnie, za to wytrzymuje prawie cały dzień, nie powoduje tez błyszczenia. Ze względu na poziom krycia, nie nadaje się do skóry zniszczonej, z przebarwieniami itp. Ale tak jak przy innych podkladach, nie zdziałamy cudu jeśli nie zadbamy o skórę. Opakowanie wygodne, zapach przyjemny, konsystencja, wydajność b. dobra. Używam odcienia 020, może jeszcze wypróbuję trochę ciemniejszy.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Chcesz pochwalić 1311aneta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietny
  • Absolutny numer jeden! Podklad, ktory znakomicie upieksza i jednoczesnie pielegnuje. Jest piekielnie drogi, ale wart tej ceny.
    Mam zadbana cere i nie mam wiekszych niedoskonalosci, ktore musialabym ukryc, poza naczynkami. Ten podklad doskonale sobie z nimi radzi. Wykonczenie jest lekko rozswietlone, ale nie blyszczace. Ja mam cere mieszana. Nie wiem jak by sobie poradzil na cerze tlustej.
    Konsystencja podkladu jest kremowa, aksamitna.
    Minusow, poza cena, nie widze.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić saimiri za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny efekt
  • Podkład to nie jest dla mnie must have, ale zaopatrzyłam sie w próbki rozmaitych tapet, wiec zuzywam
    Fluid jest drogi, ale bardzo wydajny. Płynny, bardzo dobrze sie rozsmarowuje, nie zostawiajac smug. Kolor 020 idealnie zlewa sie z moja cera ( gdy jestem blada, bez sladu samoopalacza) - jest to taki ładny bez, z lekka domieszka tonów zołtych. Kryje przyzwoicie, na czym mi akurat nie zalezy - mam cere własciwie bezproblemowa. Na szczescie tu krycie nie oznacza ciezkosci, matowania i tapety - cera wyglada na wygładzona, z wyrównanym kolorytem, a bez efektu maski. Nie matuje nie wysusza, nawilza - po paru godzinach wygladam tak, jak na poczatku. Na pewno nie jest dla cery tłustej i bardzo suchej, cos tak posrodku Dobrze, ze ma filtry, choc oczywiscie nie moga byc jedyne - kto by nakłądał łyzeczke podkładu...?!
    Podsumowujac - bardzo przyjemny fluid. Nie wiem, czy kupie ponownie, bo mam zapasy, a nowosci ciagle kusza - ale jest wart wypróbowania, zwłaszcza, jako miniatura

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: miniatury

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nim dbam o siebie..
  • lubię ten podkład..miałam i 022 i 023 ale najlepiej komponuje z moją cerą 020 i wcale nie jest jakis mocno blady..pieknie sie wtapia,buzia po nałożeniu jest satynowa,wygładzona,krycie ma zadowalajace,to co prześwitujekoryguję korektorkiem....zgadzam sie z opinią iż ..podkład Diora o unikalnym połączeniu składników przeciwstarzeniowych i ciekłych kryształowych pigmentów, zapewnia Twojej skórze niezrównaną perfekcję" wysokiej rozdzielczości". Cera natychmiast wygląda nieskazitelnie gładko i jest rozświetlona od wewnątrz. Optycznie odmieniona odzyskuje swoją perfekcję w każdym wymiarze.Nakladając go dbam o swój pesel38 latek wiec trzeba selektywnie dobierac kosmetyki dla zachowania naszej młodości i dziewczęcego blaskuDior jest moim straznikiem czasu..

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Kolejny KWC!
  • Świetne krycie bez efektu maski-oczywiście pod warunkiem, że się go dobrze rozprowadzi. Zakrył nawet wszelkie zaczerwienienia itp. zaraz po oczyszczaniu twarzy (efekt niczym photoshop, nawet moje koleżanki z salonu były zaskoczone). Ma przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadza. Matuje skórę, ale jej nie wysusza-wręcz nawilża. Dodatkowo rozświetla i nieźle się utrzymuje.
    Efekt to gładka i promienna cera (przynajmniej u mnie ), więc uważam że warto go wypróbować. W sumie dla mnie jedynym minusem jest (mimo wszystko) cena...Bo owszem podkład świetny i wydajny, ale znalazłam parę innych, które równie bardzo mnie zadowoliły, a są sporo tańsze.
    Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nowar za czytelną i pomocną recenzję?
  • wypoczęta cera (kolor 023)
  • Bardzo delikatny, jedwabisty fluid. Doskonale się rozpowadza, nie jest tłusty. Bardzo naturalny kolor (023). Krycie średnie.
    Gdy chcę bardziej pudrowo-matowego wykończenia - mieszam z Diorskin Nude.
    Dobrze nawilża, doskonale rozświetla - ale bez świecidełek. Dla cery tłustej lub problemowej może być za mało pudrowy, zbyt przejrzysty.
    Nie zapycha, choć ładnie wtapia się w skórę, nie warzy się. Usłyszałam wiele komplementów typu; "wyglądasz bardzo świeżo, na wypoczętą, ślicznie wyglądasz..." etc. A było to w takich momentach, gdy wyglądałam jak zwykle - jedynie z tym fluidem na twarzy.
    Nie wiem czy kupię ponownie, bo mam wrażenie, że można kupić równie przyzwoity podkład za niższą cenę. Czaję się na nowy podkład Clarinsa...

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pasterz cieni za czytelną i pomocną recenzję?
  • pewnie kupię ponownie
  • przyzwyczaiłam się do bardziej kryjących podkładów - ten kryje zdecydowanie średnio,
    na szczęście mam twarz, która oprócz pojedyńczych wyprysków raz na miesiąc nie stwarza większych problemów

kupiłam mimo, że cena zaporowa - 370zł w douglasie - kolejny kupię przez internet. są o 100zł tańsze.

cera jest promienna, moi znajomi zauważyli że wyglądam świeżej

ładnie rozświetla, nawilża, jest lekki i przyjemny.

i że nie specjalnie lubię tonę kremów pod makijażem wierzę, że choć trochę działają obietnice producenta związane z jego właściwościami pielęgnacyjnymi.

jedno zastrzeżenie, mógłby być trwalszy - jednak po zmatowieniu pudrem jest znacznie trwalszy

Używam tego produktu od:2miesiące
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić izabelami za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • raczej krem tonujący
  • Mam cerę, która raczej nie wymaga specjalnego krycia ani matowienia. We fluidach szukam raczej właściwości pielęgnacyjnych, przeciwzmarszczkowych i rozświetlających.
    Capture posiada je wszystkie.
    Ma postać lekkiego, ociupinkę tłustawego fluidu. Znakomicie się rozprowadza, idealnie stapia ze skórą. Nie tworzy maski, nie zapycha porów, nie wałkuje się, nie warzy. Nie ciemnieje, nie podrażnia, nie uczula, nie podkreśla suchych skórek ani porów i zmarszczek ( w których się nie osadza).
    Ma znakomite właściwości pielęgnacyjne, nawilża, mam wrażenie że łagodzi podrażnienia.
    Nie gwarantuje silnego krycia, za to genialnie rozświetla nawet bardzo zmęczoną twarz, optycznie wygładza. Ładnie wyrównuje koloryt cery, z odrobinką pudru matującego wytrzymuje cały dzień.
    Jest bardzo wydajny.
    Nie mam się czego przyczepić, no może poza opakowaniem, które nie należy do najładniejszych, ale w moim wypadku to nie ma najmniejszego znaczenia. Istotna jest zawartość, a ta jest na piątkę.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: po kilka próbek odcienia 020 i 030, aktualnie w trakcie pełnowymiarowego 020

Chcesz pochwalić 0306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ja odradzam
  • Niestety, dla mnie tragedia

Podkład do niczego się nie nadaje... co prawda na początku efekt był bardzo dobry, ładna, gładka cera, wyrównany koloryt, ale po około 3 godzinach skóra zaczęła wyglądać okropnie. Strasznie powiększone pory, do tego zaczęła mi schodzić skóra z nosa (bardzo mnie wysuszył), moja cera wyglądała na strasznie zmęczoną...

Dla mnie koszmar, w życiu nie miałam gorszego podkładu, a używałam wielu

NIE POLECAM !!

Używam tego produktu od: kilka razy, dałam mu niejedną szansę
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte, nigdy nie skończone

Chcesz pochwalić kolciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Długo szukałam idealnego podkładu. Zależało mi na rozświetleniu, braku efektu maski,średnim kryciu.
    Ten podkład spełnia moje oczekiwania, nigdy tak dobrego nie miałamStosowany samodzielnie spłyywa po dwóch godzinach, ale ja używam go na perfectionist EL i jest wtedy super trwały a jak nakładam dodatowo puder brązujący Diora to efekt cudny!
    Gwiazdka w dół za cenę zupełnie zwariowaną!

Używam tego produktu od:2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić fachitas11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za tą cenę nie
  • Zacznę od tego, że podkład jest stanowczo za drogi jak na efekty i właściwości. Owszem nawilża i bardzo ladnie rozświetla ale to wszystko. Wywołuje straszne błyszczenie sie mojej twarzy (mieszana w kierunku tłustej) ale nie jest to podkląd matujący więc tego się nie czepiam. Największym minusem tego podkłądu jest to, że jest bardzo widoczny na twarzy. Pani w perfumerii określiła ten specyfik jako "krem koloryzujący" ale na pewno nie tworzy on takiego efektu a po prostu powoduje efekt tapety! W związku z tym owszem dość dobrze kryje ale też "włazi" w pory i jest absolutnie nie trwały. Jak na diora słaby. Tzn gdyby kosztował 200 pln mniej dostał by gwiazdkę więcej ale cena powyżej 300 pln to jakieś nieporozumienie w tym przypadku.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Chcesz pochwalić Beatka798 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie!
  • Szukałam podkładu który by dobrze krył nie robiąc przy tym efektu maski. No więc podkład ten efektu maski nie robi, ale pewnie dlatego że krycie jest żadne! Byłam w lekkim szoku ponieważ spodziewałam się że ksmaty w takiej cenie będzie co najmniej powalający! Czyli tak:
    + dobrze się rozporowadza
    + nie tworzy efektu maski
    +ladne opakowanie
    + nawilża

- nie kryje zbyt dobrze
    - nie rozświetla
    - cena

Suma sumaru: nie dla mnie!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: na szczęście próbka

Chcesz pochwalić mictlan8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Świetnie się nakłada, daje naturalny efekt, żadnych smóg przy lini włosów, albo brody. Ładnie rozświetla, ma trochę drobinek,ale bardzo naturalnych. Najładniej widać rozświetlenie w słońcu, lub sztucznym świetle. Myślę, że nie nadaje się on dla bardzo młodych osób, raczej 30+ i nie z tłustą cerą, bo wiadomo, jak coś jest rozświetlające to na tłustej cerze wyjdzie latarnia ;-)
    Podoba mi się w nim wszystko oprócz CENY! I tu poprawka - obecnie kosztuje... 379zł (na dzień 26.04.09,w Sephorze. Masakra!
    Używam tego produktu od: z miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CocoPoznan za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Dostałam bardzo spora odlewkę w Doughlasie. Kolor najjaśniejszy 010 wzięłam na czuja, bo mam bardzo jasną cerę i o dziwo okazał się za jasny.
    Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, idealnie kryje nie tworząc maski i wyglądając bardzo naturalnie. Nie matuje, ale za to nawilża skórę. Wytrzymuje cały dzień.
    Teraz minusy...
    Nie rozświetla prawie wcale, wygląda bardzo płasko, ale co najważniejsze zapycha. Ponieważ wybrałam za jasny odcień to po jednym użyciu na całą twarz zaczęłam go używać tylko na środkowe partie twarzy wymagające rozjaśnienia. Po trzech dniach właśnie na tych partiach pojawiły się efekty zapchania czyli wypryski. Tego mu nie wybaczę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: odlewka próbna

Chcesz pochwalić Dominkab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych!
  • Wahalam sie co do kupna tego podkladu ze wzgledu na jego cene,ale sie nie zawiodlam!Mam sucha,ale w miare ladna gladka cere(zawdzieczam to Kanebo Sensai),od podkladu oczekuje,ze bedzie on lekki i niewidoczny-ten jest idealny!Wczeniej uzywalam Chanel Vitalumiere i bylam z niego zadowolana,ale ten jest wyjatkowy,praktycznie nie wyczuwalny na skorze,nadajacy jej piekny blask i mlodzienczy wyglad!Do tego swietnie nawilza,nakladam go na czysta,przetarta tonikiem twarz i ciesze sie piekna cera przez caly dzien!Jedna gwiazdka w dol za zbyt wysoka cene!

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić lidunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Mam cerę tłustą i ten podkład do tego typu cery kompletnie się nie nadaje. Nie maskuje drobnych zaczerwienień, nie wyrównuje kolorytu, po prostu nic.
    Twarz po jego użyciu bardzo się świeci. Może i jest dobry, ale do cer bezproblemowych.

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

Chcesz pochwalić isaisa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Witam, dodam na początku, ze to pierwszy mój podkład o tak wysokiej cenie, ale uważam że jest świetny, dlatego daje mu 5 gwiadek
    Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania się... Ten podkład z połączeniem z pudrem sypkim Diora utrzymuje efekt matowej, ale gładkiem przy tym cery praktycznie przez caly dzień
    Duper, polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić malutkaaga za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 23 raz(y)
  • Rano super-popoludniu latarnia
  • Mam bardzo mieszane uczucia co do tego produktu. Naklada sie rewelacyjnie, kolor jest naturalny, krycie w sam raz. Skora jest nawilzona. Buzia wyglada promiennie i mlodo (no, bardzo stara to nie jestem). Ale po kilku godzinach zupelnie znika z twarzy i swiece sie jak latarnia! Wiem, ze nie jest to podklad, ale raczej krem koloryzujacy, nawet po innych kremach nie mialam tak swiecego czola i nosa! Probowalam z roznymi pudrami, i efekt byl ten sam. Wiem, jze est lato, ale siedze caly dzien w klimie i mam okolo 20-22 C. Cale szczescie ze dostalam kilka probek, ktore wystarczyly na 2 tygodnie, bo inaczej zalowalabym wydanych pieniedzy. Dam mu jeszcze szanse jesienia i ewentualnie podwyzsze ocene. Oprocz tego znikania i swiecenia, to byloby to KWC...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: kilka probek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jokke za czytelną i pomocną recenzję?