Manhattan, SOFT & LIGHT (podkład)

Powiększ Manhattan, SOFT & LIGHT (podkład)

Zgłaszająca osoba: Sabinka

Wyjątkowo lekki, jedwabisty make-up dla każdego typu cery. Jest delikatny i łatwy do równomiernego rozprowadzenia. Nadaje cerze zdrowy, świeży odcień. Wysoko-wartościowe, lekko matowiące składniki czynne oraz kompleks hydrowitamin pielęgnują i regulują gospodarkę wodno-tłuszczową skóry. Filtry UVA i UVB chronią ją w ciągu całego dnia. Nieperfumowany.

Cena: 36 zł

• Użytkownik
    Chwalona: 1250 raz(y)
  • Lekki i subtelny- ujednolica i nadaje koloryt
  • To był mój pierwszy podkład i szalenie miło go wspominam.
    Należałam raczej do osób, które z cerą niewiele miało problemów, dlatego podkład był idealny!
    Dlaczego?

+ tani
    + lekki
    + konsystencja połplynna, lekka
    + łatwo i miekko sie nakłada
    + nawilża
    + lekko rożswietla
    + lekko matuje
    + nie tworzył efektu maski
    + nie zapycha
    + wyrówywał koloryt cery
    + bezzapachowy
    + nie wysuszał
    + nie uczulał
    + szalenie wydajny(!)
    + pojemność
    + dość dobre odcienie (łatwo znależc cos dla siebie, choć nalezy uwazac z najasniejszym, gdyż jego nadmiar latem wygląda blado)
    + filtry
    + formuła pielegnująca cerę

+/- moze powodować lekkie przetluszczenie, wystarczy jednak lekki puder matujący
    +/- średnio trwały z uwagi ze nie nalezy do kryjących to dośc oczywiste, niemniej wytrzymuje przyzwoite kilka godzin

Soft & Light jest dokładnie taki jak w nazwie- subtelny i delikatny. Nie ma obietnic krycia, silnego matu i innych cudów i chwała mu za to. Osobom mające powyższe wymagania po prostu srodze sie zawiodą. Podkład idealny dla cer młodych, bezproblemowych. Przypomina krem tonujący. Jest bezpieczny, trudno z nim przesadzić. Niemniej nakładanie go wiecej w celu uzyskania krycia spowoduje tylko niepotrzebne przetluszczenie cery i sztuczny efekt końcowy, a przecież idealnie sprawdza sie w podkreślaniu naturalnego kolorytu.
    Obecnie uzywam Zero Defaut YR, który ma podobną formułę, ale jakościowo lepszy i jest nieco droższy.

Soft & Light polecam osobom, które chcą zacząć przygodę z podkładami, ale w bezpieczny, niezbyt kryjący sposób i pragną podkreślić naturalny koloryt cery w celu ujednolicenia.

Polecam!Używam tego produktu od: 6 latIlość zużytych opakowań: 1x35ml

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla cery bezproblemowej
  • Podkład ten (w moim przypadku odcień 32 beige) jest godny polecenia osobom o bezproblemowej cerze, ponieważ nie jest typowo kryjący, wyrównuje on tylko koloryt skóry i zakrywa małe przebarwienia. Jest lekki, bardzo łatwo się nakłada przy czym nie tworzy efektu maski, nie waży się i nie spływa. Jego cena i wydajność były dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Jedynym jego minusem, za co odejmuję pół gwiazki, to fakt, że tworzy efekt przesadnie idealnej, porcelanowej twarzy. Chociaż dla niektórych to efekt porządany, ja oczekuję pełnej naturalności.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Teermi za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER ))
  • Dla mnie podklad rewelacyjny.
    Nawilza, pieknie wyrownuje koloryt, twarz wyglada promiennie i bardzo naturalnie. mam kolor 32- beige i jest idealny z kolorem mojej cery.

Jest to podklad, ktory ma na celu zrownanie koloru skory, nie jest kryjacy wiec nadaje sie tylko do cery bezproslemowej. ja mam szczescie takowa posiadac i od podkladu nie wymagam krycia a jedynie zrownania koloru i odswiezenie i ten podklad te zadania spelnia idealnie.
    kolejna zaleta jest super wydajnosc - wystarcyz bardzo niewielka ilosc podkladu zeby ladnie buzka wygladala. na to odrobinka pudru sypkiego i efekt pieknego, naturalnego makijazu gwarantoany

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Chcesz pochwalić arrakis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadaje kolor, ale nic pozatym
  • Make up jest idealny dla skóry idealnej - bez przebarwień , wyprysków, przesuszeń. Niestety, choć mam ładną skórę ni jestem zadowolona do końca z podkładu. Jest lekki , to fakt, ale nic nie kryje!
    mam skórę normalną a po nałożeniu go czuję, jakbym miała twarz wysmarowaną masłem. świeci sie strasznie i muszę na niego nakładać jeszcze puder matujący!

Postanowiłam mu dać ** gdyż ma ładny kolor , ale nic pozatym mnie w nim nie urzekło, a wręcz odrzuciło.

Generalnie nie polecam

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy puder
  • Boski. Kolor szałowy, ekstra poślizg, kryje, naturalne kolorki, pielegnuje chroni, wtapia sie nie spływa, "długo się nosi", "sporo wytrzymuje" naprawde jak dla mnie efekt taki jakiego oczekiwalam. nie czuc go na buzi a jednoczenie ma dobre krycie

Używam tego produktu od:kilka tyg

Chcesz pochwalić nigriv za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupic
  • Calkiem niezly!
    Obecnie potrzebuje zupelnie innego podkladu, wiec w najblizszym czasie tego raczej nie kupie, jednak goraco polecam, jesli:
    - twoja cera jest sucha/normalna lub mieszana - stanowczo odradzam, jesli masz sklonnosci do tradziku i przetluszczajaca sie skore (nie matuje, niezbyt dobrze kryje)
    - szukasz czegos lekkiego,nawilzajacego, co nie uczuli i nada ladny kolor

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić migi za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • szukałam podkładu nawilżającego a jednocześnie trochę matującego i ten jest prawie idealny nawilża(przez conie podkreśla suchych skórek) dośc dobrze kryje i matuje . Przy mojej suchej cerze ten sprawdza sie b dobrze, jedyny minus to trwałośc ale ogolnie jestem b zadowolona.Używam tego produktu od:2 tyg
    Ilość zużytych opakowańopiero zaczynam moje kwc zdecydowanie! po spr innych musze mupodnieśc ocene

Chcesz pochwalić eweelina111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdy nie masz nic do ukrycia
  • Zacznę od tego, że z uporem maniaka szukałam podkładu w stylu rimmelowskiego recovera ale pozbawionego drobinek. Takiego, który byłby bardzo leciutki, nie tworzył tapety, był niewidoczny na twarzy tylko delikatnie ujednolicał jej kolor. Ten spełnia moje oczekiwania, łatwo się rozprowadza, ma śliczny jasny kolorek (30, natural), delikatnie matuje buzię i dość długo się trzyma. Daje bardo delikatny efekt. Osobom, które potrzebują czegoś kryjącego tego podkładziku nie polecam (chyba, że z dobrym korektorem). W sumie przypomina bardziej krem tonujący ale ja właśnie takie lubię. Dodatkowy plus za cenę-19.90

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Anjali83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i jak go ocenić?
  • Miałam ten podkład kilka lat temu... Generalnie bardzo mi się podobał, konsystencja,nakładanie, kolor,efekt... Tylko, problem się pojawił po jakimś tygodniu, po prostu dostałam niesamowitego uczulenia i choć pewności na 100% nie mam,że to od niego, to gdy tylko przestałam go użwywać uczulenie osłabło...a leczyłam je dobre dwa tygodnie,miałam wysypkę na calej twarzy i szyji. Od żadnego innego podkładu podobne niespodzianki nigdy mi się nie przydarzyły (tfu tfu). Resztę zużyła moja mama i była z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań:1/3 reszte zużyła mama

Chcesz pochwalić Kofcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Używałam go już jakiś czas temu,ale miło go wspominam.Delikatny,fajnie się rozprowadza,dobrze stapia ze skórą,trwały.Delikatnie pielęgnuje,lekki,ja używałam go wiosną.
    Raczej już go nie kupię,bo odkryłam dla siebie jeszcze lepszy,ale polecam.

Używam tego produktu od:już nie

Chcesz pochwalić Nati femme fatale za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij