Ziaja, Kokosowa, Mleczko do ciała

Powiększ Ziaja, Kokosowa, Mleczko do ciała

Zgłaszająca osoba: Paulina

Intensywnie nawilża i pielęgnuje każdy rodzaj skóry, szczególnie skórę suchą i normalną. Wyraźnie zmiękcza, wygładza i uelastycznia naskórek. Likwiduje uczucie szorstkości.
Lipidy z orzecha kokosowego - podobne do substancji zawartych w skórze, zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka. Źródło NNKT bogatych w kwasy omega3 i omega6 niezbędnych do prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry. D-panthenol - głęboko i trwale nawilża oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Zapach mleczka kokosowego - zapewnia przyjemne uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania.

Skład: Aqua, Isononyl Isononate, Isopropykl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Dimethicone, Panthenol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polusorbate 80, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Phenoxyethanol, Propylparaben, Isubytylparaben, Butylaparaben, Ethylparaben, Citric Acid (15.11.2008)

Cena: ok. 8-9zł / 200ml
/ic/

• zwykłe mleczko do codziennego użytku
  • Pierwsze, co zwraca uwagę, to zapach. Ogromnie kokosowy! Co prawda, trochę chemiczny - ale całkiem przyjemny.

Nawilża średnio, bez rewelacji, ale może być.

Bardzo wydajne - zaczęłam w marcu, stosowałam prawie codziennie, opakowanie wywalam dziś - a już 29 czerwca! Rzadka konsystencja łatwo rozprowadza się po ciele, więc starczyło na długo.

Takie spoko mleczko na codzień.Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Chcesz pochwalić talyah_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mój zapach
  • kupiłam sugerując się ceną i żałuje..
    jeden z gorszych, ani nie było zaskakującego nawilżenia, ani ładnego zapachu (co w balsamach bardzo sobie cenie). Na szczęście zapach nie utrzymuje się na ciele.

Na plus jedynie opakowanie z którego można wydobyć wszystko i wydajność, naprawdę długo się z nim męczyłam (ale tak chyba jest z każdym kosmetykiem który nam się nie podoba)

ogólnie bardzo lubiłam markę ziaja, lecz coraz bardziej ostatnio tracę do niej zaufanie..

balsam dla osób ze skórą nie wymagającą i które lubią intensywny kokosowy (jak dla mnie chemiczny) zapach, koniecznie powąchać przed zakupem!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić xxmania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam kiedys zachwycona mleczkiem pod prysznic z tej serii. Uwielbiam ten zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Jest tani , bardzo wydajny i łatwo dostępny. Za taka cene warto sprawdzić!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić darusia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z braku laku...
  • Na pierwszy rzut oka mleczko nie jest złe, nawilża, skóra po użyciu jest miła w dotyku, jednak zapach...potworny, mdły, strasznie chemiczny, odrzuca mnie. Mam go już 1,5 roku i jakoś nie mogę go zużyć do końca.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Ada1600 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Mleczko dobre, aczkolwiek nie nadzwyczajne. Na pewno dobrze nawilża. Nie wchłania się całkowicie, pozostawia tłustawy film na skórze (jak dla mnie to minus). Dłuuugo pachnie - uwielbiam zapach kokosowy! Cena taka średnia, w Rossmannie jest dużo mleczek/balsamów o tej lub większej pojemności, a sprawują się tak samo. W miarę wydajny. Po prostu przyjemne mleczko do codziennego użytku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły
  • Naprawdę przyjemny balsamik. Konsystencja rzadka, jak to mleczko, ale bardzo wydajny, jeszcze dłuuugo go nie wykończę. Ma intensywny kokosowy zapach, który trzyma się na skórze bardzo długo. Dodatkowo jest zdecydowanie niedrogi i dostępny wszędzie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić queen_bee za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe nawilżenie
  • Najbardziej w tym mleczku uwielbiam zapach - uwielbiam kokosy, więc intensywność mi nie przeszkadza. I to by było tyle zalet.

Teraz wady :
    -słabo nawilża, pomimo tego producent zaleca stosowanie przy skórze suchej. To jest absolutna pomyłka.
    - słaba wydajność

Konsystencja jak to przy mleczkach, nie jest zbyt gęsta, wręcz rzadka, przecieka przez palce.

Generalnie odradzam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Dobrze nawilża, dobrze się wchłania, mleczko jest wydajne, na plus również cena... Jedyne co mnie odpycha to zapach, mdły, duszący. Dlatego nie wiem czy kupię znów.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emma_01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może byc
  • Ogolnie byłam zadowolona z tego kremiku, wydajny, tani, nawilza, 'zgrabne' opakowanie, lecz na dłuzsza mete zapach mi troche przeszkadzał, zbyt duszący :/ co okazało sie powodem do nie kupienia go ponownie... wole kakaowy

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno po 200ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ilovebjj za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy na świecie
  • Jak dla mnie to najlepsze mleczko do ciała jakie kiedykolwiek miałam. Używam go pod podkład do twarzy, do rąk i po kąpieli do całego ciała.

+ zapach!
    + doskonale nawilża
    + szybko się wchłania
    + bardzo wydajny
    + skóra jest bardzo miła w dotyku
    + łatwo dostępny
    + cena

Chcesz pochwalić UswiadomTooSobie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij