Ziaja, Kokosowa, Mleczko do ciała

Powiększ Ziaja, Kokosowa, Mleczko do ciała

Zgłaszająca osoba: Paulina

Intensywnie nawilża i pielęgnuje każdy rodzaj skóry, szczególnie skórę suchą i normalną. Wyraźnie zmiękcza, wygładza i uelastycznia naskórek. Likwiduje uczucie szorstkości.
Lipidy z orzecha kokosowego - podobne do substancji zawartych w skórze, zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka. Źródło NNKT bogatych w kwasy omega3 i omega6 niezbędnych do prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry. D-panthenol - głęboko i trwale nawilża oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Zapach mleczka kokosowego - zapewnia przyjemne uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania.

Skład: Aqua, Isononyl Isononate, Isopropykl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Coco-Glycerides, Dimethicone, Panthenol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polusorbate 80, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Phenoxyethanol, Propylparaben, Isubytylparaben, Butylaparaben, Ethylparaben, Citric Acid (15.11.2008)

Cena: ok. 8-9zł / 200ml
/ic/

• nie mój zapach
  • kupiłam sugerując się ceną i żałuje..
    jeden z gorszych, ani nie było zaskakującego nawilżenia, ani ładnego zapachu (co w balsamach bardzo sobie cenie). Na szczęście zapach nie utrzymuje się na ciele.

Na plus jedynie opakowanie z którego można wydobyć wszystko i wydajność, naprawdę długo się z nim męczyłam (ale tak chyba jest z każdym kosmetykiem który nam się nie podoba)

ogólnie bardzo lubiłam markę ziaja, lecz coraz bardziej ostatnio tracę do niej zaufanie..

balsam dla osób ze skórą nie wymagającą i które lubią intensywny kokosowy (jak dla mnie chemiczny) zapach, koniecznie powąchać przed zakupem!

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić xxmania za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam kiedys zachwycona mleczkiem pod prysznic z tej serii. Uwielbiam ten zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Jest tani , bardzo wydajny i łatwo dostępny. Za taka cene warto sprawdzić!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić darusia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z braku laku...
  • Na pierwszy rzut oka mleczko nie jest złe, nawilża, skóra po użyciu jest miła w dotyku, jednak zapach...potworny, mdły, strasznie chemiczny, odrzuca mnie. Mam go już 1,5 roku i jakoś nie mogę go zużyć do końca.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Ada1600 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Mleczko dobre, aczkolwiek nie nadzwyczajne. Na pewno dobrze nawilża. Nie wchłania się całkowicie, pozostawia tłustawy film na skórze (jak dla mnie to minus). Dłuuugo pachnie - uwielbiam zapach kokosowy! Cena taka średnia, w Rossmannie jest dużo mleczek/balsamów o tej lub większej pojemności, a sprawują się tak samo. W miarę wydajny. Po prostu przyjemne mleczko do codziennego użytku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić patusia12110 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miły
  • Naprawdę przyjemny balsamik. Konsystencja rzadka, jak to mleczko, ale bardzo wydajny, jeszcze dłuuugo go nie wykończę. Ma intensywny kokosowy zapach, który trzyma się na skórze bardzo długo. Dodatkowo jest zdecydowanie niedrogi i dostępny wszędzie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić queen_bee za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe nawilżenie
  • Najbardziej w tym mleczku uwielbiam zapach - uwielbiam kokosy, więc intensywność mi nie przeszkadza. I to by było tyle zalet.

Teraz wady :
    -słabo nawilża, pomimo tego producent zaleca stosowanie przy skórze suchej. To jest absolutna pomyłka.
    - słaba wydajność

Konsystencja jak to przy mleczkach, nie jest zbyt gęsta, wręcz rzadka, przecieka przez palce.

Generalnie odradzam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Dobrze nawilża, dobrze się wchłania, mleczko jest wydajne, na plus również cena... Jedyne co mnie odpycha to zapach, mdły, duszący. Dlatego nie wiem czy kupię znów.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emma_01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może byc
  • Ogolnie byłam zadowolona z tego kremiku, wydajny, tani, nawilza, 'zgrabne' opakowanie, lecz na dłuzsza mete zapach mi troche przeszkadzał, zbyt duszący :/ co okazało sie powodem do nie kupienia go ponownie... wole kakaowy

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: jedno po 200ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ilovebjj za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy na świecie
  • Jak dla mnie to najlepsze mleczko do ciała jakie kiedykolwiek miałam. Używam go pod podkład do twarzy, do rąk i po kąpieli do całego ciała.

+ zapach!
    + doskonale nawilża
    + szybko się wchłania
    + bardzo wydajny
    + skóra jest bardzo miła w dotyku
    + łatwo dostępny
    + cena

Chcesz pochwalić UswiadomTooSobie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Na początku byłam zadowolona z mleczka, nawilżał i zapach wydawał mi się prawdziwie kokosowy.

Teraz kończę pierwsze opakowanie i czekam z niecierpliwością kiedy je zużyję. Mleczko ma rzadką konsystencję, kiepsko się wchłania i sam zapach wydaje mi się "chemiczny".
    Co do nawilżania też nie najlepiej, stosuję go na noc, a rano widzę, że skóra na nogach jest sucha i łuszczy mi się.

Zniechęciłam się do tego kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić MadlenK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na nie
  • Wodnista konsystencja.
    Długo się wchłania pozostawiając na skórze tłusty film
    Pachnie strasznie słodko, mnie ten zapach drażni, smaruje tylko nogi, byle jak najdalej od mojego nosa bo jak dłużej wącham ten zapach to mnie mdli
    Nawilżenie średnie.

Używam tego produktu od: roku ( i nie mogę skończyć opakowania)
    Ilość zużytych opakowań: pól

Chcesz pochwalić dahna1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni i niewydajny ale zapach ma ładny
  • Na mleczko skusiłam się pod wpływem używania kremu do rąk kokosowego. Byłam ciekawa jak sprawuje się mazidło do ciała. Nie nazwałabym go mleczkiem bo jak na mleczko wg mnie jest gęsty. Ot taki zwykły balsam. Dobrze się aplikuje, łatwo się wchłania (tzn trzeba trochę odczekać ale w ogólnym rozrachunku skóra szybko go wchłania). Nawilżenie ja mam skórę ciała normalną i mi tam wystarcza więc myślę że jak ktoś ma bardzo suchą skórę to uzna że działanie ma za słabe. Wydaje mi się że jest on kosmetykiem takim dla zabicia wyrzutów sumienia żeby nie było że nie dbam o siebie. Odnośnie zapachu pachnie dokładnie tak samo jak krem do rąk tzn w pierszej nucie czuć kokos taki słodki i prawdziwy. Jednak po chwili jak się zaczyna wchłaniać zapach zmienia się na taki sztuczno-plastikowo apteczny. Był on bardzo wyczuwalny w balsamie do ust i mnie to strasznie drażniło. Nie jest zbyt wydajny i za to poleciały mu gwiazdki ale jakoś już się przyzwyczaiłam że ziajowe mazidła do ciała tzn balsamy i masła kończą się strasznie szybko.

Używam tego produktu od: parę tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awakme za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ciekawego
  • Mleczko może i nawilża, jednak pozostawia uczucie klejenia, nie zbyt dobrze się wchłania, a po jakimś czasie znowu czuję suchość na skórze.... Jednak największym minusem w tym wypadku jest zapach... Uwielbiam kokos, mam przeróżne kosmetyki o tym zapachu, w pierwszej chwili (jeszcze w sklepie) wydawał się cudowny, jednak po nałożeni na skórę zapach trochę się zmienia, jest intensywny i strasznie mdlący... Dałam mu kilka szans jednak nic z tego. Normalnie jest mi od niego niedobrze:P Tak więc w moim przypadku zupełny niewypał....

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Chcesz pochwalić Dizzzy87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sympatyczny
  • Używałam go jakiś czas temu. Pamiętam, że miał śliczny, ale nienachalny zapach, który długo utrzymywał się na skórze. Nieźle nawilżał, fajnie się rozsmarowywał.

W tej cenie jest kosmetykiem godnym polecenia
    Podejrzewam, że jeszcze kiedyś go kupię, gdy wykończę obecne zapasy kosmetyków...

Używam tego produktu od: 1-2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2-3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Soap_bubble za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Już dawno dodawałam tutaj recenzję i nie wiem dlaczego została usunięta :/

A więc napiszę jeszcze raz.

Balsam jak na dość niską cenę jest dobry, bardzo go polubiłam.
    + szybko się wchłania
    + nie pozostawia tłustej warstwy
    + dość dobrze nawilża (z tym że zaznaczę, iż mam skórę raczej normalną, nie mam jakichś wielkich problemów z jej przesuszeniem, dlatego nie wiem jak by się sprawdził dla skóry suchej)
    + ma lekką konsystencję, ale nie jest lejący - dla mnie to wielki plus, ponieważ nie spływa na ziemię i nie brudzi wszystkiego dookoła, co już nie raz mi się zdarzyło przy innych balsamach
    + fajny kokosowy zapach, choć może się wydawać trochę sztuczny i po pewnym czasie zaczął mnie już mdlić
    + dość wydajny, starczył mi na długo
    + niska cena

Minusów właściwie nie zauważyłam, ale to może dlatego że nie jestem aż tak wymagająca

Osobiście polecam ten produkt, szczególnie dlatego że uwielbiam Ziaję

Używam tego produktu od: parę dobrych miesięcy

Chcesz pochwalić $ylwu$ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • KWC!
  • hmmm... miałam kiedyś masełko z tej serii kokosowej, zupełnie nie przypadło mi do gustu, zapach szczególnie. Nie mogłam go znieść... '

ale mleczko jest genialne, nic mi w nim nie przeszkadza! niby zapach taki sam... kokos z czymś chemicznym, ale jednak polubiłam go nawet ;> wydaje mi sie że masło pachniało bardziej tym czymś chemicznym...

a teraz działanie: mam bardzo, ale to bardzo podrażnioną skórę po goleniu... zawsze to byl mój wielki problem i kompleks... zauważyłam jednak że po posmarowaniu tych miejsc tym mleczkiem, wszysttko goi sie zaskakujaco szybciej!!!

malutki minusik za wydajność, ale duży plus za cenę rekompensuje gorąco polecam, ale radze sprawdzic zapach, gdyż nie każdemu pasuje

Chcesz pochwalić mauu za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra,oby nie za długo
  • Do zakupu mleczka przekonał mnie zapach. Jest nieporównywalnie mocniejszy i przyjemniejszy niż innych firm, dla mnie to zaleta
    Nie rozumiem negatywnych opinii poprzedniczek - mleczko polecane jest do skóry suchej i normalnej, tak właśnie oceniam skórę na moim ciele (oprócz twarzy xD) i jestem bardzo zadowolona z efektu nawilżenia. Rzeczywiście, moje ekstremalnie zniszczone dłonie reagują na kokosową obojętnie, ale w żadnym wypadku nie pogarsza ich kondycji. To nie jest apteczny specyfik do regeneracji skóry zniszczonej, więc nie spodzieałam się po nim cudów w kwestii rąk.

+zapach, intensywny i trwały, do tego przypomina pudding ze smakiji
    +cena
    +opakowanie, lubię minimalizm, jesli chodzi o kosmetyki do ciała
    +wydajność

-mam wrażenie, że po pewnym czasie nie będę w stanie jej używać, bo zapach zacznie mnie męczyć

Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • moja Ziaja, nie mój kokos
  • Jestem fanką produktów firmy Ziaja, szczególnie tych kakaowych.

Kokosu szukałam mozolnie i długo, trudno dostępny, ale skoro na wizażu istnieje, musiałam kiedys znaleźć go w którymś sklepie. Łatwiej upolować żel pod prysznic z tej serii...

Wreszcie jest- ładny zapach, ale nie do końca mój ulubiony, niby kokos ale nie za bardzo kokosowy. Brzydki nie jest. Działanie- zwykły balsam, dla suchych skór na pewno nie nadaje się, dla mojej skóry w sam raz, ale wolę masła Ziai, są bezkonkurencyjne, przynajmniej dla mnie

Duży plus- nie powoduje uczuleń, żadnych podrażnień, dla mnie kluczowa sprawa, zwłaszcza po depilacji.

Fajny produkt, ale wolę masła i tej wersji będę się trzymać. Masełka są o wiele bardziej wydajne, zauważyłam.

Używam tego produktu od: 3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • troche za slabo nawilza
  • Nie uwazam, aby to byl najgorszy balsam Ziaji, zalezy od skory i upodoban.Ma mily kokosowy zapach (mnie on bardziej przypomina draze kokosowe). Szybko sie wchlania. Nawilzenie jest przyzwoite, ale dla mojej suchej skory bylo troche za male. Skora rano byla wysuszona. Dla normalnej bylby znakomity.Mozna sprobowac.

Używam tego produktu od: mialam ponad rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1cale

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne
  • Jedynym minusem jest to, że nie ma go w Rossmannie... Poza tym jest bardzo fajnym balsamem/mleczkiem. Podoba mi się nie-tłusta konsystencja. Mam bardzo suchą skórę i to mleczko dobrze ją nawilża. Nawet wygładza skórę na której są małe krostki, co jest zaskoczeniem biorąc pod uwagę cenę Często do niego wracam, bo lubię urozmaicenie, ale jest to już chyba moje "główne" mleczko.

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań:6-7

Chcesz pochwalić Ens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!!
  • Świetne mleczko dostałam od koleżanki na urodziny....
    Plusy:
    -słodki zapach
    -niska cena
    -fajne nawilżenie
    -nie klei się po nim skóra

Minusy:
    -mało wydajny

Używam tego produktu od:1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Kinga_14 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 196 raz(y)
  • Kiepskie
  • Mam skórę normalną z tendencją do suchej. Niestety to mleczko wysuszylo mi skorę. Rozumiem że kosztuje nie dużo i nie ma co sie spodziewac cudów, ale jeżeli nie nawilża, to przynajmniej mógloby nie wysuszać. Po aplikacji czuć nawilżenie przez jakiś czas, ale wieczorem skóra staje sie matowa, szorstka i swędząca, taka jakbym jej nie nawilżala przez tydzień. Mleczko ma przyjemną konsystencję, ladnie sie rozprowadza i wchlania. To tyle, jeżeli chodzi o zalety. Zapach owszem przypomina kokosowy, ale jest bardzo sztuczny, nic specjalnego. Wydajność normalna. Nie polecam, Ziaja ma kilka lepszych produktów w tej cenie.

Używam tego produktu od: 2 miesiący

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię i już.
  • Raz dla odmiany moja recenzja będzie lapidarna :

- CUDOOOOOWNY ZAPACH MLECZKA KOKOSOWEGO
    - Lekki, poprawnie nawilża, jak na tą śmieszną cenę.
    - Dobrze się rozsmarowuje, bardzo szybko wchłania!
    Idealny na wiosnę i do nie-przesuszonych partii ciała,

Cała kokosowa seria została mile ugoszczona w mojej łazience.

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanie cudeńko
  • Kokosowa może nie jest w pierwszej trójce najlepiej nawilżających balsamów do ciała, ale
    1) ma cudny zapach
    2) szybko się wchłania
    3) skóra jest miła w dotyku i w miarę nawilżona

Używam tego produktu odwóch lat
    Ilość zużytych opakowańużo

Chcesz pochwalić 88migotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Supcio
  • Mój ulubiony obok kakowego Szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy w działaniu obu kosmetyków,oprócz zapachu oczywiście,bo oba kosmetyki świetnie nawilżają i pielęgnują skórę.Bardzo polecam,zresztą tak jak wszystkie kosmetyki Ziaji

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić Silvia91 za czytelną i pomocną recenzję?