Ziaja, Kokosowa, Mleczko do ciała

Ziaja, Kokosowa, Mleczko do ciała

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Nawilża i pielęgnuje każdy rodzaj skóry, szczególnie skórę suchą i normalną. Zmiękcza, wygładza i uelastycznia naskórek. Likwiduje uczucie szorstkości.
Lipidy z orzecha kokosowego - zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka. Źródło NNKT bogatych w kwasy omega3 i omega6 niezbędnych do prawidłowego odżywienia i nawilżenia skóry. D-panthenol - nawilża oraz łagodzi podrażnienia. Zapach mleczka kokosowego - zapewnia uczucie świeżości i podnosi komfort stosowania.

zapachowa
lotion
sucha, normalna
balsamy
nawilżające, przeciwzapalne, regenerujące, wygładzające, zmiękczające

moja Ziaja, nie mój kokos

Jestem fanką produktów firmy Ziaja, szczególnie tych kakaowych.

Kokosu szukałam mozolnie i długo, trudno dostępny, ale skoro na wizażu istnieje, musiałam kiedys znaleźć go w którymś sklepie. Łatwiej upolować żel pod prysznic z tej serii...

Wreszcie jest- ładny zapach, ale nie do końca mój ulubiony, niby kokos ale nie za bardzo kokosowy. Brzydki nie jest. Działanie- zwykły balsam, dla suchych skór na pewno nie nadaje się, dla mojej skóry w sam raz, ale wolę masła Ziai, są bezkonkurencyjne, przynajmniej dla mnie:)

Duży plus- nie powoduje uczuleń, żadnych podrażnień, dla mnie kluczowa sprawa, zwłaszcza po depilacji.

Fajny produkt, ale wolę masła i tej wersji będę się trzymać. Masełka są o wiele bardziej wydajne, zauważyłam.

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Mleczko o pięknym zapachu i słabym nawilzeniu

Ziaja kokosowe mleczko do ciała kupiłam w sklepie ziaji za pojemność 200 ml zapłaciłam ok 8 złotych cena i zapach podjęły decyzję mleczko ma lekką konsystencję dobrze się rozsmarowuje i całkiem szybko wchłania piękny zapach kokosa utrzymuję się na skórze dość długo a zapach ten wręcz kocham ♡ Moja sucha skóra uzna nawilżenie za dość słabe brakuje mi tu również odżywienia skóry produkt dobry dla nie wymagających skór dodam że jestem bardzo alergiczna jednak mleczko nie wywołało żadnej alergii

Mega

Odczucia mam bardzo podobne, jak przy serii masło kakaowe. Tamtej używam zimą, kokosu na lato. Ten zapach to jest jakiś kosmos. Jeszcze lepiej, że Ziaja znacznie poprawia składy. Idealne nawilżenie, brak tłustej warstwy i piękny zapach pinacolady. Szczerze polecam

Zapach petarda

Największy plus tego mleczka to zapach - jest piękny , kokosowy dość intensywny.
Jeśli chodzi o nawilżenie to nie daje jakiegoś efektu wow , pod tym względem jest raczej przeciętny.
U mnie nie spowodował podrażnienia ani uczulenia , ale jak wiadomo, jest to kwestia indywidualna.
Polecam go każdemu kto kocha zapachowe kosmetyki, bo ten zapach jest przecudowny !!!

Tropikalne nawilżanie

Balsam, który wygładza oraz wyraźnie uelastycznia skórę, nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Byłam zaskoczona jak łagodnie działa na skórę i nie powoduje podrażnień. Ma przyjemny zapach, można poczuć się jak na wakacjach w tropikach

Fajny zapach, dobry do podróży

Mleczko jak dla mnie ma za małą pojemność. Ale akceptuję go czasem i mam w torebcę/plecaku w podróży. Fajnie nawilża ciało, ręce i czasem też spierzchnięte usta. Nie porywa, ale jest skuteczny. Jest wydajny, gdy stosowany przy okazji, nie jest to produkt do codziennego stosowania, wtedy szybko znika.

Zapach, konsystencja i nawilżenie na TAK!

Mleczko dostałam jako gratis do zakupów w sklepie stacjonarnym Ziai. Długo zwlekałam z jego używaniem, a niepotrzebnie, bo okazało się naprawdę super! Ma lejącą konsystencję, dlatego ładnie się rozprowadza na skórze i ładnie wchłania. Skóra po użyciu jest nawilżona i pięknie pachnie. Czasami skóra potrafi się lepić, gdy użyje się go za dużo.

Fajny

Balsam o przyjemniej lekkiej konsystencji. Nie lepi się, ładnie pachnie. Delikatnie nawilża, rozświetla skore i pozostaje na niej cały dzień :) jestem na Tak :)

mega zapach

kocham kokos i dlatego też skusiłam się na te mleczko. I to mnie chyba zgubiło, ponieważ poza zapachem ( utrzymuje się u mnie dosyć długo na skórze) nie dostrzegam żadnych pozytywów. No może jeszcze wydajność, używam od kilku miesięcy i nie mogę go skończyć. Nie nawilża głęboko jak obiecuje producent. Używałam także po depilacji i odczuwałam dyskomfort spowodowany szczypaniem.

Przeciętnie

Poza zapachem kokosa - dla miłośników - nie znajdziemy tu niczego, czego nie dawałyby inne produkty i to z nawiązką.

Jak to w Ziaji - cena ok. Zapach - bardzo kokosowy, słodki, ale trąci chemią. Konsystencja w porządku, nie jest bardzo lejąca. Fakt, że wchłania się całkowicie nie pozostawiając żadnego filmu - dla mnie jedynie na plus.
Mimo wszystko czegoś mu brakuje - nie widzę żadnego odżywienia i nawilżenia skóry a od tego typu produktu to jest podstawowe oczekiwanie.

Słabiutko

Dokładnie jak w przypadku mleczka kakaowego - mleczko kokosowe kusi ładnym zapachem, ale na tym kończą się jego zalety. Mam wrażenie, że balsam po nałożeniu jest nieco lepki. Zapach też przestaje zachwycać po nałożeniu go na skórę. Największa wadą jest jednak brak nawilżenia, a już na pewno nie likwiduje on uczucia szorstkości, tak jak obiecuje producent.

Używam tego produktu od: Rok - i nie mogę skończyć

Ujdzie, ale bez szału

Plusem jest niewątpliwie cena tego produktu. Mieści się on może w niewielkiej butelce, ale ze względu na dość lejącą konsystencję jest wydajny. Mleczko ładnie pachnie, ale zapach na skórze nie jest niestety wyczuwalny. Dość szybko się wchłania, ale pozostawia cienką tłustawą warstwę na skórze (co mi osobiście jakoś bardzo nie przeszkadza). <br Nawilżenie skóry, po użyciu tego mleczka oceniam jako średnie. Na pewno nie jest to produkt dla osób z bardzo suchą skórą. Poza tym nie wpływa na kondycję skóry. Nie poprawia, ani nie pogarsza jej stanu.

Słaby

Generalnie, lubię kosmetyki Ziaji i chyba dlatego kupiłam ten balsam. Oprócz zapachu, nie robi NIC. Nie nawilża, długo się wchłania i jest jakiś taki nijaki. Zapach ulatnia się szybko, skóra zostaje równie sucha jak była.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże